Raad Oostf lakkee bracht mooi stukje volkstoneel Good Luck wint strijdend Marktverkenning agrarische sector Agenda Gezond lieid Service Informatiebijeenkomst te Stellendam Historisch iioelcje Toch ook ernstige toon uit de SGP fractie Havenevangeiist Ruud Kuijer houdt lezing over zijn werk EIIAI1DEI1-I1IEUW5 RST Kandidatenlijst PvdA Dirksland vastgesteld Over 'The summer of your life Bibliotheek Stichting Welzijnsfonds Welzijnsprogramma eigen identiteit, vraag RST voor hoge [(waliteit Telefoon (0342) 42 23 24 Marktgeldverordening Regio Goeree-Overflakkee De raad van Oostflakkee heeft don derdagavond een plesant stukje volk stoneel opgevoerd. Er lag geen moei lijke agenda voor, zodat wat luim geen schade deed. Trouwens heeft de SGP fractie toch ook voor de nodige ernst gezorgd! De raadsvergadering vond - bij gebrek aan een echte raadzaal; die is verkocht - plaats in de commissiekamer van het gemeentekan toor te Oude Tonge, niet een echt indruk wekkende ruimte met een wat weigerachtige klok waarvan de wijzers dan maar handma tig op half acht werden gezet, het tijdstip waarop de vergadering aanving. Wethouder Andries nam dat 'krachtdadig in grijpen' voor z'n rekening. In de Ingekomen stukken het verzoek van de Stichting Gemeenschappelijke Openbare Bibliotheek Oostflakkee te Oude Tonge om nogmaals zorgvuldig de belangen m.b.t. de bibliotheekvoorzieningen in Oostflakkee af te wegen. De raad geeft daar graag gehoor aan waarom wethouder mevrouw Van Dijke, gevraagd door de fracties van VVD, ChristenUnie en VLO toezegde het punt zo snel mogelijk op de agenda van de Commissie Maatschappe lijke Aangelegenheden te plaatsen. Op die agenda komt ook de motie die de gemeente Middelhamis richting O.Z. zorg verzekeringen stuurde en het verzoek aan de eilandgemeenten die motie te steunen. Het gaat daarin over het voorgenomen bereik- baarheidssysteem van huisartsen op Goeree- Overflakkee dat door de gemeenteraad van Middelhamis onvoldoende wordt geacht om een voldoende zorg te kunnen bieden. Geen commentaar was er op de ingediende begroting 2002 door de Stichting Welzijns fonds Oostflakkee. De begroting sluit met een voordelig saldo van 12.615,00 dat aan de reserve van de Stichting zal worden toe gevoegd. Het Welzijnsprogramma 2002 waarin de gemeentelijke subsidies voor de verenigin gen worden vastgesteld, totaal 832.629,- voor 2002, bood wél stof tot discussie. Eerstens door de heer Van der Valk (Chris tenUnie) die nu eindelijk een nieuwe subsi dieberekening voor 'de Grutterswei' aan had willen treffen, maar waarin hij werd teleur gesteld. Wethouder Van Dijke en burgemeester Van Pelt probeerden tevergeefs de heer Van der Valk tevreden te stellen. Er zijn door de gepleegde renovatie zoveel voorzieningen verbeterd (o.a. de isolatie) dat dat z.i. invloed op het subsidiebedrag zal moeten hebben. Het zou z.i. allang berekend hebben moeten zijn, maar vanuit het College werd de heer Van der Valk verzekerd dat het nog nét tevroeg is voor de eindberekening al is die al wel in concept gereed. Inderdaad, mevr. wethouder Van Dijke gaf het toe, het had voor 1 januari bekend moe ten zijn. Haar ontsnapte toen een kwalifica tie voor het inmiddels gepasseerd zijn van dat tijdstip die we niet letterlijk, met 6 letters neer kunnen schrijven. De berekening wordt zo snel mogelijk geleverd al blijft het dan de vraag in hoeverre de exploitant ermee in stemt, doet hij dat onverhoopt niet dan zal er onderhandeld moeten worden, voorzag de raadsvoorzitter. Het Welzijnsprogramma had ook voor de SGP fractie z'n kwalijke kant: "er komen in het Welzijnsprogramma steeds meer ele menten die ons zorgen baren", had de heer Van Gurp laten horen en daar had de heer Noordermeer (VVD) weer op gereageerd. De heer Noordermeer kon eigenlijk niks met alleen maar zo'n mededeling waarom hij de heer Van Gurp om meer duidelijkheid vroeg Aanstaande woensdag 16 januari om 20.00 uur geeft de in Oude Tonge wonende evan gelist Ruud Kuijer een presentatie van zijn bediening als zendingswerker in de Rotter damse haven. Dagelijks komen er schepen uit vele landen naar ons land. Op de schepen treft men mensen uit ca. 100 landen aan. Het is een unieke mogelijkheid om op deze manier mensen uit de hele wereld te berei ken. Het is zending op onze eigen stoep. De werkers van de havenzending mogen het evangelie, de Blijde Boodschap, aan de zee lieden doorgeven. Ruud werkt op de binnen komende zeeschepen en geeft de zeelieden een geestelijk ruggensteuntje door de bemanning te bezoeken en geestelijke bij stand te verlenen. Een en ander gebeurt onder de verantwoording van de Seamen's Christian Friend Society (Havenzending). Ruud Kuijer vertelt zijn verhaal en vertoont dia's van zijn werk. Iedereen is hartelijk uit genodigd en de koffie staat klaar. Voor inlichtingen kunt u beUen naar 0187-632515 of 0187-643148. chr. streekblad op gereformeerde grondslag voor de zuid-hoUandse en zeeuwse eilanden is een uitgave van Uitgeversmaat schappij Eilanden Nieuws BV Verschijning: dinsdag- en vrijdagavond Tel. (0187)4710 20 Fax (0187) 48 57 36 Postbus 8, 3240 AA Middelhamis Langeweg 13, Sommelsdljk ADVERTENTIES EN ADMINISTRATIE: tel.(0187)47 10 20 e-mail: Algemeen@gebr-dewaal.com (onder vermelding van 'adv' of 'adm') tarief per mm 0,25; conlracttarieven op aanvraag slulUngstemiiJn zakelijke advertenties: maandag en donderdag 14.00 uur sluitingstermijn overlijdensberichten: dinsdag en vrijdag 8.30 uur voor foutief geplaatste advertenties als gevolg van onduidelijke advertentie opdrachten of telefonisch opgegeven advertenties kan de uitgeverij niet aansprakelijk worden gesteld. Advertentie-acquisitie: A. J. van der Velden, tel. mobiel 06-51412500, e-mail: ajvdv@hetnet.nl REDACTIE: hoofdredacteur: J. Villerius, tel. (0187)47 1022, privé (0187) 60 14 40 e-mail; J.Villerius@gebr-dewaal.com Plaatsing van ingezonden berichten kan zonder opgaaf van redenen worden gewei gerd. ABONNEMENTEN: Per kwartaal 8,90. Per Jaar €33,60. Abonnementen zijn bij vooruitbetaling en worden automatisch verlengd. Opzeggingen schriftelijk vóór 30 november, Wijzigingen graag twee weken voor deze ingaan doorgeven. REKENINGNUMMERS: postbank 167930 rabobank Middelhamis 342001108 Zaterdag 12 januari was Vrienden- schaar uit Bodegraven te gast in recreatiecentrum 'de Staver' te Som- melsdijk om het op te nemen tegen de korfballers van Good Luck. De over winning op Reeuwijk van vorige week heeft de Good Luckers goed gedaan. Ook Vriendenschaar stond lager op de ranglijst, dus mogelijkheden om opnieuw punten te pakken. Bij Good Luck begonnen Nico Overduin, Kim Noteboom, Cor Bom, Britt Abbas en Arjan Zondervan op de bank. Good Luck begon onder toeziend oog van veel publiek - waaronder vele nieuwe gezichten - met een hoog tempo aan de wedstrijd. Waarschijnlijk iets te hoog, want de korfballers uit Middelhamis liepen con stant achter de feiten aan. Vriendenschaar maakte een gat van 2 punten en Good Luck zag niet de kans dit voor de rust kleiner te maken. Met 6-8 gingen beide ploegen de kleedkamers in. Begin tweede helft bleef het beeld van de eerste helft gehandhaafd. Ondanks deze achterstand zag het er niet naar uit, dat Good Luck de handdoek in de ring zou gooien. Halverwege de tweede helft werd voor het eerst de stand gelijk getrokken. Kort daarop kwam de voorsprong voor Good Luck. Nico Overduin kwam binnen de lijnen en er moest nog zo'n kwartier gespeeld worden. De spanning in de Staver was te snijden en ook scheidsrechter Mul der vergat met enige regelmaat de tekst van zijn spelregelboekje. Desondanks bleef Good Luck strijden voor iedere bal en won terecht met 17-14 de strijd met Vrienden schaar. Wederom een belangrijke overwinning van de formatie van coach Van Vliet. De ploeg heeft in een leuke sfeer met veel publiek gestreden voor de punten. Ook aanstaande zaterdag speelt Good Luck in de staver. DSO uit Klundert is dan de opponent. Doelpunten Good Luck: Samantha Krijgs man (4), Heidi Kamerling (3), Leo van der Made (3), Marcel Kievit (2), Liesbeth Los (2), Jan-Willem de Vos (2) en Marjon Soe- teman (1). Reformatorische Stichting Thuiszorg Raadhuisplein 45 - Postbus 154 - 3770 AD Barneveld en desgevraagd heeft de heer Van Gurp dat niet nagelaten. Hij had gedoeld, zei hij, op o.a. de subsidie aan de bibliotheek die een open internetaansluiting biedt waarop, ook toegankelijk voor de jongeren 'verschrikke lijk veel vuiligheid' te zien is en die boeken ter lezing biedt waarin met God gespot wordt en waarin wordt gefulmineerd tegen de normen en waarden zoals de SGP die wenst voor te staan om Gods naam tot meer dere eer te brengen. De heer Van Gurp acht zich niet van z'n ver antwoordelijkheid ontheven wanneer erop gewezen wordt dat volwassenen zélf de ver antwoordelijkheid dragen: "ik voel me zelf voor honderd procent verantwoordelijk", hield hij staande. Als ooit in de geschiedenis nog eens nage- plozen wordt waarom anno 10 januari 2002 VVV raadslid P. v. d. Ree tegen de markt geldverordening stemde, als enige, zal nie mand daar een plausibele reden voor aan kunnen wijzen, maar 't zat zo. In elke Oostflakkeese raadsvergadering wordt, uit een fraai gesneden stoof, een nummer getrokken waarmee de voorstem mer wordt aangewezen, hij of zij die het eerst zijn/haar stem uitbrengt wanneer over een raadsvoorstel gestemd wordt. Mevrouw Van Rossum had vorige vergade ring quasi gemopperd dat nooit'es haar num mer getrokken werd, maar wat dacht u. Snaaks bevestigde bode Jaap dat burgemees ter Van Pelt nu inderdaad nr. 13 getrokken had en vaststelling van de Marktgeldveror dening was voor de heer Van de Ree de laat ste mogelijkheid tot stemming te laten over gaan. Met 14-1 werd de Marktgeldverordening vastgesteld. De heer Van de Ree was als enige tegen. En mevrouw Van Rossum was recht gedaan. Zij stemde als eerste: vóór. 'n Stukje volkstoneel derhalve. In deze rubriek kunnen lezers hun zegje doen of reageren op hetgeen ze in dit blad gelezen hebben. Inzendingen mogen geen grotere omvang hebben dan ca. 400 woorden. De redactie behoudt zich het recht voor om ingezonden tekst in te korten of niet te plaat sen. Tevens draagt de redactie geen verantwoorde lijkheid voor de inhoud van wat lezers schrijven. Onder deze titel beschrijft Eva Lassing-van Gameren in Eilanden Nieuws van vrijdag 11 januari 2002 de periode op Flakkee tij dens de inlijving van het Koninkrijk Hol land bij Frankrijk onder gezag van Napole on Bonaparte in de jaren 1806-1813. In de spullen van mijn vader trof ik een artikel aan (waarschijnlijk van de hand van Dr. J. Verseput, vroeger leraar aardrijkskunde en geschiedenis aan de RHBS te Middelhar- nis), hetgeen eveneens een gebeurtenis beschrijft uit die tijd. Het lijkt me een goe de aanvulling op de informatie die in het 'Historisch Hoekje' staat vermeld. "Flakkee was strategisch van belang. Dat bleek al in 1810 toen Nederland werd inge lijfd bij Frankrijk. Keizer Napoleon hechtte veel militair belang aan het eiland in ver band met de verdediging van het achter land. In 1813 werd een commandant aan gesteld in de persoon van brigadegeneraal Claude Rostollant. Zijn standplaats was Goedereede. In Ooltgensplaat was de belangrijkste militaire vesting van het eiland. Op 17 november 1813 was Willem van Oranje in Scheveningen geland. De Oran jebeweging had zich snel uitgebreid. Ook op Flakkee waren vele oranjeklanten en in Ouddorp, Goedereede, Dirksland, Middel hamis vonden vele oranjedemonstraties plaats. De militaire commandant kondigde de staat van beleg af. Er werden plannen gesmeed om het fort in Ooltgensplaat te overrompe len en dat gebeurde ook op 4 december 1813. De Fransen boden nauwelijks verzet. De plaatselijke kolonel Taubin vroeg ver sterkingen van troepen in Willemstad en Hellevoetsluis maar de boden werden onderweg onderschept door oranjeklanten in Middelhamis en Oude Tonge. Toch kwam er versterking uit Willemstad van ongeveer 100 soldaten, die in Ooltgensplaat aan land kwamen. Er ontstonden gevechten, waar aan vele burgers, ook uit andere dorpen, deelnamen. De Fransen gaven uiteindelijk het verzet op en vertrokken per schip vanuit Nieuwe Ton ge- Zo kwam de bevrijding van het eiland en werden op 9 februari 1814 aan de overrom- pelaars zilveren medailles uitgereikt waar onder ook aan J. van Rossum uit Dirks land. Hans Ottink, Voermanstraat 3, 4204 RC Gorinchem, 0183-634360, e-mail: h.ottink@hetnet.nI WLTO-jaarcongres 'Nieuwe mark ten, nieuwe kansen Op 16 januari organiseert de WLTO voor haar leden en externe relaties een jaar congres met het thema 'Nieuwe markten, nieuwe kansen'. Tijdens het congres informeren vier toonaangevende spre kers de aanwezigen over 'markt' in de breedste zin van het woord. Aan de orde komen de supermarkt, de virtuele markt, de exportmarkt en de maatschappelijke markt. Leden, bestuurders en relaties kunnen meedenken en -discussiëren over de verschillende marktmogelijkheden. Voorafgaand aan het jaarcongres vinden de jaarvergaderingen van de verschillen de vakgroepen plaats. Het jaarcongres duurt van 13.30 tot 15.45 uur en vindt plaats in Hotel Schiphol A4, Rijksweg A4 nr. 3 te Hoofddorp. Op welke markten kunnen boeren en tuin ders zich richten? Deze vraag staat tijdens het congres centraal. Aan bod komen de vir tuele markt, de supermarkt, de exportmarkt en de maatschappelijke markt. Onder leiding van Peter van Ingen (VPRO) wordt ingegaan op de invloed van deze markten op de bedrijfsvoering van agrariërs en wat voor hen de mogelijkheden zijn binnen deze markten. Visies hierover zijn er voldoende en een aantal hiervan komt tijdens het con gres aan bod. Per markt geeft een inleider zijn visie en verkondigt hij een stelUng. Daarna volgt vol gens de formule van het Tv-programma 'het Lagerhuis' een discussie met een tiental WLTO-leden. Met behulp van speciale stem- apparatuur krijgt de zaal de mogelijkheid te reageren. Dit gebeurt zowel voor als na de discussieronde. Zo is direct duidelijk wat het effect is van de discussie op de meningsvor ming van aanwezigen. Het programma van het jaarcongres ziet er als volgt uit: 13.30 uur. Opening jaarcongres door WLTO-voorzitter Jan de Groot 13.35 uur: Supermarkt. Spreker: de heer H.J. Hoogvliet, directeur van Hoogvliet supermarkten; stelling; 'Boeren en tuinders verdienen het meeste als ze leveren wat het grootwinkelbedrijf van hun vraagt'. 14.10 uur: Virtuele markt. Spreker; de heer H.J. Derksen, lid van de stafgroep e-com- merce Rabobank Nederland; stelling; 'Door afzet via internet blijft een groter deel van de euro's in handen van boeren en tuinders'. 14.45 uur: Exportmarkt. Spreker: de heer R. Tans, landbouwattaché Duitsland; stelling: 'Strenge Nederlandse regelgeving is gunstig voor de export naar de Duitse en Europese markt' 15.20 uur: Maatschappelijke markt. Spre ker: de heer H. Bolscher, directeur Stichting Max Havelaar; stelling: 'Door een actieve vermarketing van omgevingsfactoren (na tuur, landschap, milieu, dierwelzijn) is de consument bereid een hogere prijs voor pro ducten te betalen'. 15.45 uur: Afsluiting. Een gespreksgroep voor ouders van zuigelingen De geboorte van een baby brengt veel veran deringen met zich mee. Veel ouders zitten met dezelfde vragen, zoals: hoe leg ik contact met mijn baby, kun je een baby al verwen nen, waarom huilt een baby, wat doe ik met al die goed bedoelde adviezen van buren en familie? Vaak krijgen ouders maar gedeelte lijk antwoord op deze vragen. Veel ouders vinden het daarom prettig hier met aridere ouders over te praten. Hoe hebben zij dat opgelost, hoe gaan zij met hun zuigeling om. Daarnaast is het leuk om over kinderen te praten, een behoefte die alle ouders eigen is. Startdatum: 31 januari 2002 Tijd: 9.30 tot 11.00 uur Plaats: Oude Tonge Startdatum: 20 februari 2002 Tijd: 9.30 tot 11.00 uur Plaats: Middelhamis Voor meer informatie over de inhoud, kos ten en aanmelding kunt u contact opnemen met Gezondheid Service tijdens werkdagen van 9.00 tot 12.00 uur via tel. 0181-626226. Praten over Peuters Hebt u ook wel eens moeite met de jaloezie van uw peuter? Weet u soms ook niet hoe u moet reageren als uw peuter koppig is? Net als u zijn er veel ouders die met dit soort pro blemen te maken krijgen. Problemen als deze komen aan de orde tijdens de cursus 'Praten over Peuters'. U krijgt informatie over de lichamelijke en sociaal-emotionele ontwikkeling van kinderen en u leert effec tief te reageren op het gedrag van uw peuter. Deze cursus draagt bij aan het voorkomen van problemen in de omgang tussen ouder(s) en kind in de toekomst. Startdatum: 31 januari 2002 Tijd: 20.00 tot 21.30 uur Plaats: Dirksland Voor meer informatie over inhoud, kosten een aaimielding kunt u contact opnemen met bovenstaand telefoonnummer. Bijeenkomsten voor a.s. ouders Tijdens de zwangerschap en de voorberei ding op de bevalling en het ouderschap, heb ben aanstaande ouders vaak veel vragen. Zeker als het om een eerste kindje gaat is het vaak onduidelijk hoe alles in zijn werk gaat. Wat moet je allemaal regelen en wanneer? En natuurlijk bij wie kun je met je vragen terecht? Tijdens de bijeenkomsten voor aan staande ouders worden de verschillende onderwerpen door deskundigen (o.a. een wijkverpleegkundige Ouder- en Kindzorg en een kraamverzorgende) besproken en is er ruim gelegenheid tot het stellen van vra gen. Voor meer informatie over de inhoud, kos ten en aanmelding kunt u contact opnemen met bovenstaand telefoonnummer. Voetreflexzonetherapie Voetreflexzonetherapie neemt als uitgangs punt dat organen en zenuwbanen in ons lichaam worden weerspiegeld. Door deze zones met drukpunt massagetechnieken te behandelen kunnen uw klachten verminde ren en zelfs verdwijnen. Het doel van voe treflexzonetherapie is uw lichaam weer te doen terugkeren naar een toestand van even wicht, waardoor zieke delen van uw lichaam de kans krijgen beter te gaan werken. Voe treflexzonetherapie werkt preventief, is in een vroeg stadium van klachten genezend en levert bovendien een belangrijke bijdrage aan het terugdringen van chronische aandoe ningen. Startdatum; Tijd: Plaats: 5 februari 2002 19.30 tot 22.00 uur Middelhamis Voor meer informatie over inhoud, kosten en aanmelding kunt u contact opnemen met bovenstaand telefoonnummer. Shantala Babymassage Heerlijk even ontspannen bezig zijn met uw baby. Even afstand nemen van de dagelijks bezigheden. Dat kan tijdens de cursus Shan tala Babymassage. Tijdens deze cursus leert u ritmische massagetechnieken die u oefent met uw eigen baby. Dit werkt zeer ontspan nend, zowel voor het kind als voor de ouder/verzorger. Behalve het masseren, komen er veel onderwerpen aan bod die te maken hebben met de relatie tussen ouder en kind, zoals de omgang met huilbaby's, de veranderde thuissituatie en het bevorderen van een optimaal herstel van het lichaam van de vrouw. Startdatum: Tijd: Plaats: 19 februari 2002 9.30 tot 11.30 uur Middelhamis Voor meer informatie over de inhoud, kos ten en aanmelding kunt u contact opnemen met bovenstaand telefoonnummer. Op de laatstgehouden ledenvergadering van de PvdA afdeling Dirksland, is de volgende groslijst voor de te houden gemeenteraadsverkiezingen vastgesteld: 1. G. W. Robijn - Dirksland 2. D. v.d. Vlugt - Dirksland 3. P. Keuker - Dirksland 4. J. Quist-v.d. Klugt - Dirksland 5. G. F H. Grootens - Dirksland 6. J. de Berg - Dirksland 7. J. H. Waterreus - Dirksland 8. I. Keuker-v.d. Weerd - Dirksland 9. W. M. van Dijke - Dirksland 10. L.B. de Berg-Dirksland 11. M. J. Witvliet - Dirksland 12. E. Gortzak - Melissant 13. E. Eshuis - Dirksland Jongeren die niet bruin willen bakken op het Spaanse strand, maar actief bezig willen zijn tijdens hun zomerva kantie, kunnen zich nu aanmelden om komende zomer in Amerika te gaan werken in een zomerkamp. Heb jij óók grote dromen - zoals bijvoorbeeld het gaan naar Amerika -, maar blijven het bij dromen, zonder dat ze ten uitvoer worden gebracht? Dan krijg je nu de kans van je leven om die dromen om te zetten in werkelijkheid. Camp Counselors USA organiseert op donderdag 24 januari a.s. een informatiebijeenkomst in Stellendam voor jongeren vanaf 18 jaar, die de komende zomer iets unieks willen ondernemen en niet bang zijn om de handen uit de mouwen te steken! Ga werken in een Ame rikaans Summercamp als activiteitenbegeleider van kinderen (coun selor) of maak onderdeel uit van het keuken/onderhoud personeel (support staff). Tevens is Camp Counselors voor Work Experience USA op zoek naar studenten (HBOAVO) die voor maximaal 4 maan den willen werken binnen een Amerikaans bedrijf in de toeristische sector. Daarnaast wordt het nieuwste programma 'Work Experience Down Under' besproken, waarbij iedereen tussen de 18 en 30 jaar voor een jaar kan werken en reizen in Australië en Nieuw-Zeeland. Ook is een combinatie met werken in Amerika mogelijk. De infor matiebijeenkomst wordt, zoals gezegd, gehouden op donderdag 24 januari a.s. in de Nevenvestiging van de Chr. s.g. 'Prins Maurits' aan de Schoolstraat 24 in Stellendam. De avond begint om 19.30 uur en de leiding/organisatie ligt in handen van Jeroen van Nieuwaal uit Nieuwe Tonge, die zelf ook 'counselor' in een Amerikaans zomer kamp is geweest. Hij is dus de aangewezen persoon om jóu van de juiste informatie te voorzien! Behalve een informatieve presentatie worden er ook video's getoond om een beter beeld te scheppen van de vele mogelijkheden. Verder zijn er ex-deelnemers aanwezig die hun ervaringen zullen vertellen. De zomerkampen zijn op zoek naar Nederiandse jongeren die niet bang zijn om de handen uit de mouwen te steken en het leuk vinden om sportieve activiteiten te organiseren voor Amerikaanse kinderen. Van 's ochtends (vroeg) tot 's avonds (laat) wordt er op de kampen o.m. lesgegeven in zeilen, zwemmen, tennis, paardrijden, waterskiën en mountainbiken. Je maakt kennis met de Amerikaanse lifestyle en werkt met collega's uit heel de wereld. Wil je vooraf nog meer alge mene informatie? Neem dan contact op met Camp Counselors USA, tel.: 070-3454800, of kijk op www.campcounselors.com. Wil je meer weten over de informatieavond van donderdag 24 januari a.s., dan kun je bellen naai- Jeroen van Nieuwaal, tel.: (0187) 651544' Weet dat je hartelijk welkom bent!

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2002 | | pagina 2