te Goes M EIIMtDEIf-niEUlie Zang- en orgelavond GOEDEREEDE E E N T E I D D E L H A R N I S Goeree- Overflakkee PAGINA 10 VRIJDAG 11 J^ De wandelende Jood Kom je in Jeruzalem dan brengt de gids je al gauw op de Via Dolorosa, de kruisweg. Veertien statiën wijzen je daar de weg naar 'de heilige graf kerk'. Eén zo'n statie zou de plaats zijn waar Jezus onder het kruis dreig de te bezwijken. Hij wilde daarom bij de woning van de Jood Ahasveros een ogenblik rusten. Maar deze duwde Hem ruw weg en zei: "Vooruit gods lasteraar, vooruit, hier is voor U geen rust, vooruit, vooruit!" Daarop sprak Jezus het aangrijpende woord: "Van nu aan zal er voor geen rust meer zijn. Gij zult evenwel niet sterven!" Dat is de legende van de wandelende Jood; van de Jood die in alle landen van deze bar re wereld is voortgejaagd, verdrukt en ver trapt, zonder te worden uitgeroeid. Een legende met een betekenisvolle inhoud. Sedert het jaar 70 is er temidden van al de volkeren één volk dat de verachting en de haat van vrijwel de gehele mensheid heeft moeten verdragen, een haat die zijn afzichte lijk dieptepunt vond in het nazi-Duitsland van 1933-1945. Ook al leefden de Joden temidden van ande re volken, ze bleven een apart volk. Vrijwel overal werden ze geknecht. Toch bezweek het volk niet onder het juk dat was opgelegd. Een wonder, dat alleen maar te begrijpen is met de Bijbel in de hand. Andere volkeren - hoe machtig ook - kenden een periode van kortere of langere bloei, maar ze verdwenen weer. Alleen de Joden bleven, ook al werd het vuur nog zo heet gestookt. In 70 scheen het volk voorgoed van de aarde te zijn verdwenen. Stad en tempel waren verwoest en de overgebleven Joden werden als stof in alle windrichtingen verstrooid. Van een volksbestaan bleef niets meer over. Israels naam leek uitgewist. En toch....de Joden zijn niet verzwolgen in het uitgestrek te Romeinse rijk, ondanks de verwoesting die over het Joodse land getrokken was, waarbij er duizenden als slachtvee waren Titusboog. gedood en de overigen als slaaf waren weg gevoerd. En wat toen niet lukte, is ook de eeuwen door niet gelukt. Nooit zijn de Joden ten ondergegaan in de volkeren, die hen hadden opgenomen. Ze hebben zich onderworpen aan een hard klimaat, aan bittere vijand schap, aan eeuwenlange vervolging. Toch bleven ze wie ze waren. Van het Egypte van de Farao's, die over mil joenen de scepter hebben gezwaaid, zijn alleen nog wat piramiden over; van het eens zo machtige Babyion, dat over vrijwel de gehele toenmalig bestaande wereld heer schappij voerde, is alleen nog een eenzame wildernis, een modderpoel te vinden; van het glorieuze Griekenland staan nog wat brok stukken en resten van verweerde zuilen en Rome, eens het glanspunt van de wereld, toont ons nog een paar triomfbogen, wijzend op vergane glorie. Daaronder de Titusboog, die de schijnbare ondergang van Israël in herinnering roept. Maar de Joden hebben de eeuwen verduurd. Bijna 1900 jaar zijn voorbijgesneld. En toendrie jaar nadat de geraamten uit de concentratiekampen van West-Europa tevoorschijn waren gekomen, ontstond tot ieders stomme verbazing in 1948 de staat Israël. Het land zag er kaal en verwaarlooosd uit. De verwoes-tende hiel van de Turken had de eens zo vruchtbare hellingen van het heilige land tot uitgeputte terreinen gemaakt. Nomaden huisden er in half vergane tenten. Ongelofelijk arm waren ze, overgegeven aan weer en wind, aan ziekten, honger en dorst. Niets was er meer over van de eens zo scho ne dalen en vmchtbare valleien, van het land vloeiende van melk en honing. Maar de Joden, ze zijn er weer, ondanks dat er geen volk op aarde was dat meer gehaat, veracht, gemarteld, geplunderd en schande lijk behandeld was dan zij. Heidenen, christenen en mohammedanen hebben gewedijverd om ze van de aarde weg te vagen. Het was tevergeefs. Er wonen nu, ondanks de holocaust, meer Joden in Israël dan tijdens de bloeitijd van David en Salo mo. Er was vóór 1948 geen land ter wereld waar ze niet verbleven. Maar waar ze ook woon den, vreemdeling waren ze en bleven ze. In Rusland vonden afschuwelijke vervolgin gen plaats, die geen ander doel hadden dan om de Joden uit te moorden. Ze zochten - hoe kan het in zulke omstandigheden anders - in een streng isolement hun heil. In ons land daarentegen genoten ze allerlei voorrechten en een volledige gastvrijheid. Hoe gemakkelijk hadden ze zich met de bevolking kunnen vermengen. Maar ze ble ven zichzelf. Zeker, er waren Joden die zich ter wille van een positie assimileerden, die hun Joodse namen lieten veranderen, die in het huwelijk traden met een niet-Jood. Maar deze reform- Joden vormden een kleine minderheid. Hoe kosmopolitisch ook van aard, hoe inschikkelijk en plooibaar, de Jood bleef Jood. Je treft dit kleine volkje - dat maar een frac tie van de bevolking van deze aarde uitmaakt - aan in de wereldgeschiedenis, in de weten schap, in de kunst, in de muziek, in het bank wezen, in de filosofie, en noem maar op. Het kost geen enkele moeite een boek vol opzienbarende uitvindingen en verrichtin gen van Joden te vullen. Ik noem slechts de Rothschilds en de Oppenheimers. Zij beheersten de beurs. Zelfs de grootste mogendheden konden de hulp van machtige Joodse bankiershuizen niet missen. Verder: Columbus, Disraeli, Marx, Freud, Hertz, de Mendelssohns, Rubinstein, Einstein, Heine. Op het terrein van de handel en industrie was de Jood de niet-Jood vaak te vlug en te slim af. Waarlijk, het Jodendom is het raadsel van de volken. Daarnaast en daarboven heeft Israël zijn wetten en zijn Goddelijke beloften, die het gevolg zijn van het verbond van God met Zijn volk. "Ik ben de God van Israël, ter wille van Jak ob, Mijn knecht en Israël, Mijn uitverkore ne; ja. Ik riep u bij uw naam. De noemde u toe (gaf u een erenaam), hoewel gij Mij niet ken de. Ik ben de Heere, en niemand meer. Bui ten Mij is er geen God. Ik zal u gorden, hoe wel gij Mij niet kent." (Jesaja 45:4-5). God riep dit volk om het Zijn eigendom te maken. Hij heeft het geleid. Hij bracht het terug, maar hij deed het ook onder Zijn roe de doorgaan, omdat het Zijn liefde misken de. Als er iets is, waarin we Gods hand opmerken, dan is het wel in het voortbestaan van dit voDc, een volk zonder weerga in de geschiedenis. Toen koning Frederik II van Pruisen aan zijn hofprediker vroeg om hem met een enkel woord de waardheid van de Bijbel te bewij zen, antwoordde hij: "De Joden, sire!" En wij zeggen het hem na. Toen Israël de meest snode afgoderij bedreef en allerlei gruwelen deed, gaf God het na vele waarschuwingen 70 jaar lang in bal lingschap aan Babel over. Omdat het de Messias miskende moest het meer dan 25x70 jaar over de aarde ronddo len. Maar God is Zijn volk niet vergeten. Tegenover de ontrouw van het volk staat de trouw van God. Op Zijn tijd kwam Israël weer in het bezit van het land, dat God al in oude tijden aan Abram en Zijn zaad tot een eeuwige bezitting had beloofd. De zionisten deden er alles aan om Palestina weer onder de Joden terug te brengen. Het mag dan zijn, dat zij alleen maar het tijdelijk belang van het volk op het oog hadden, de profetieën spraken over meer. Het ging bij hen niet alleen over de terugkeer naar Pale stina, maar ook over de bekering van Israël. Wat Ezechiël in een gezicht zag, is voor een deel al werkelijkheid geworden. De dorre doodsbeenderen, verstrooid over de aarde, zijn gekomen in dat dal, dat Israël heet (Eze chiël 37:11). Ze kwamen uit de vier winds treken, uit Amerika, uit Ethiopië, uit Rus land, uit Jemen en ga zo maar door. Ze kwa men zelfs toen de Scudraketten op Tel Aviv vielen en ze komen nog steeds. "Denkt gij, dat die beenderen daar in die val lei weer levend zullen worden?" vroeg de Heere aan Ezechiël. "Gij weet het", was het antwoord van de profeet. "De zal Mijn Geest in hen uitstorten en zij zullen leven", zei de Heere. Er zijn al eerstelingen die aan de grote oogst voorafgaan. Nu ligt er nog een deksel op het hart van het volk, maar als het deksel zal zijn weggeno- Op D.V. zaterdag 9 februari a.s. zal in de Sionkerk te Goes een grote zang en orgelavond gehouden worden. De aanvang van de avond is 19.30 uur en reeds vanaf 19.00 uur bent u hartelijk welkom! De toegang is gratis. Medewerking aan de avond zal worden verleend door ds. G. J. N. Moens, die de opening zal verzorgen; er zal een samen gesteld mannenkoor zingen, bestaande uit mannenkoor 'Ethan' uit Yerseke en man nenkoor 'De Lofzang' uit Goes, onder lei ding van de dirigenten R. Rijkse en J. de Ridder. De organist van deze avond is John Propitius. Er zal een collecte worden gehouden t.b.v. de hulpverlening in Afghanistan via Dep. Hulpverlening in Bijzondere Noden. Op het programma staat veel samenzang! U bent allen van harte welkom! men, dan zullen de Joden zien, dat Christus als de Gekruisigde en de Opgestane de spil is, waaromheen de eeuwen zich wentelen. De wereld nadert haar cUmax in de strijd tussen God en satan, een strijd waarbij Israël op het allemauwst betrokken zal zijn. Nu zijn er nog spanningen, bomaanslagen en terreurdaden. Er komt zelfs een tijd, dat Jeruzalem onder de heidenen zal vertrapt worden, maar er volgt een Goddelijk "totdat....". De profeet Zacharia is daar niet onduidelijk over. Er is toekomst voor Israël! Als de volheid der heidenen zal zijn inge gaan zal geheel Israël zalig worden (Romei nen 11). Als we de geschiedenis van het Joodse volk enigermate kennen, zal de legende van de wandelende Jood duidelijk voor ons zijn. V.H. Aangevraagde vergunningen Burgemeester en wethouders van Oostflakkee maken bekend dat een aanvraag om bouwvergunning is ingeko men voor: - het bouwen van een landbouwschuur op het perceel Heintjesweg 2 te Achthuizen (Ingekomen 17 december 2001); - het verbouwen van het voormalige café aan de Voorstraat 4 te Oude Tonge (ontvangen 20 december 2001); - hef bouwen van een dubbele garage op hef perceel Emmastraaf 46 fe Oude-Tonge (ontvangen 20 december 2001). Een aanvraag om sloopvergunning is ingel<omen voor: - het slopen van een opslagloods op het perceel Blauwe Pannenweg 3 te Oude-Tonge (ontvangen 4 januari 2002). Een aanvraag om melding bouwvoornemen is ingekomen voor: - het verbouwen van een woning op het perceel Achthuizensedijk 10 te Achthuizen (ontvangen 2 januari 2002). Nadere informatie over de ingekomen aanvraag om bouwvergunning, sloopvergunning en melding bouwvoorne men is verkrijgbaar bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. Deze publicatie strekt uitsluitend ertoe om het publiek te informeren. Tegen de ingekomen aanvragen en melding kunnen geen bezwaarschriften worden ingediend. Eisenhowerlaan Postbus 75, 3255 ZH Oude-Tonge Tel. (0187] 64 22 00 fax 64 27 93 e-mail: gemeenteoostflakkee@planet.nl Openingstijden: ma t/m vr 08-00 tot 12.00 en 13.00 tot 17.00 uur. Beslissingen Algemene wet bestuursrecht Verleende vergunningen/ontheffingen: - Prinses Beatrix Fonds, Postbus 85810, 's-Gravenhage - openbare inzameling van gelden van 9 t/m 14 sep tember 2002 (191201) - A. Grootenboer, Aagje Dekensfraat 1Sommelsdijk - plaatsen tuinhuis (201201) - VMB Mechanisatie B.V., Lieve Vrouwepoldersedijk 1 b, Stad aan 't Haringvliet - aanbrengen gevelreclame aan loods (201201) - Coöperatieve Rabobank u.a., Langeweg 54, Middelharnis - slopen bankhal (201201 - W.A.M. Luiten, Prins Constantijnstraat 1Middelharnis - plaatsen blokhut (201201 - J.C. Noteboom, Duivenwaardseweg 3, Nieuwe-Tonge - vernieuwen schuur (211201) - A.M. Brouwer-de Koning, W. Alexanderstraat 27, Den Bommel - aanwezig hebben van twee kansspelautoma ten. Zandpad 48 te Middelharnis (271201) - R de Kok, Kaai 49, Sommelsdijk - aanwezig hebben van twee kansspelautomaten (271201) - L. Jongejan, Vingerling 11Middelharnis - aanwezig hebben van één kansspelautomaat (271201 - K. van Dongen-Zaaijer, Kon. Julianaweg 38, Middelharnis - aanwezig hebben van één kansspelautomaat (271201) - Sport- en recreatiecentrum De Staver, Olympiaweg 32, Sommelsdijk - aanwezig hebben van één behendig- heidsautomaat (271201) - E. van Vugt, St. Joris Doelstraat 11Sommelsdijk - aanwezig hebben van één behendigheidsautomaat (271201 - J.M. Kruik, Secr. Nijghstraat 13, Middelharnis - aanwezig hebben van twee behendigheidsautomaten (271201) - D.D.H, van Es, Langeweg 1Nieuwe-Tonge - verbranden snoeihout (030102) - J.A. Dekker, Korteweegje 52, Nieuwe-Tonge - verbranden snoeihout op tuinperceel westzijde Korteweegje te Nieuwe-Tonge (030102) - Bestuur van IJsclub 'Middelharnis-Sommelsdijk', p/a Visserdijk 5, Middelharnis - ten gehore brengen van muziek door middel van een geluidsinstallatie op het terrein van de ijsbaan aan het Oost Voorgors te Middelharnis van 5 januari 2002 t/m 28 februari 2002 (doch uitsluitend op tijdstippen dat de ijsbaan voor het publiek geopend is) op zondag van 12.00 uur tot 17.00 uur en de overige dagen van 10.00 tot 21.00 uur (040102) - Bestuur van IJsclub 'Middelharnis-Sommelsdijk', p/a Visserdijk 5, Middelharnis - het verstrekken van zwak-alco holhoudende drank voor gebruik ter plaatse in kantine ijsclub Oostvoorgors te Middelharnis van 5 januari 2002 t/m 28 februari 2002 (doch uitsluitend op tijdstippen dat de ijsbaan voor het publiek geopend is) op zondag van 12.00 uur tot 17.00 uur en de overige dagen van 10.00 tot 21.00 uur (040102). Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden)belanghebbenden tegen deze beslissingen bin nen zes weken na bekendmaking (de datum van bekendmaking staat tussen haakjes achter de desbetreffende beslissing vermeld) een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1 3240 AA Middelharnis. Nadere informatie is verkrijgbaar ter secretarie, tel. 0187 - 47 55 55. Ontvangen bouwplannen Een aanvraag om bouwvergunning is ontvangen van: - L.J. Abramse voor hef oprichten van een blokhut op het perceel Boudewijnstraat 11 te Stad aan 't Haringvliet (20-12-2001); - Stichting Zuidwester voor het oprichten van 5 woongebouwen met buitenliften op het perceel Oosthavendijk 30 te Middelharnis (21-12-2001); - P. van den Boogert voor het vergroten van een woning op het perceel Jacob Banestraat 7 te Sommelsdijk (31- 12-2001); - Menheerse Projecten B.V. voor het oprichten van een aantal aanlegsteigers aan de Oosthavendijk te Middel harnis (03-01-2002); - A.M.C. Rijsdijk voor het vernieuwen van een schuur/garage op het perceel Molendijk 110 te Nieuwe-Tonge (03- 01-2002); - F.M.A. Rurenga voor het oprichten van een opslagruimte op het perceel Lijster 8 te Sommelsdijk (03-01-2002); - P.A. den Breejen voor het vergroten van een berging met carport op het perceel Zwaluwstraat 26 te Sommels dijk (04-01-2002); - B. Bakker voor hef vergroten van een woning op het perceel Klampenmeet 2 te Sommelsdijk (04-01-2002). Een melding bouwvoornemen is ontvangen van: - M.J. van 't Ende voor het oprichten van een serre op het perceel Tuinfluiter 23 te Sommelsdijk (21-12-2001); - P Fopma voor het vernieuwen en vergroten van een schuur op het perceel Lijnbaanstraat 10 te Middelharnis (03-01-2002). - T van Buuren voor het oprichten van een bijkeuken op het perceel Rottenburgseweg 150 te Middelharnis (03- 01-2002). Deze publicaties hebben een informatief karakter. De vermelde bouwplannen zijn niet getoetst en zijn daarom nog niet voor inzage beschikbaar. Voorgenomen bouwvergunning Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 42, lid 3 van de Woningwet bouwtoestemming te verlenen aan: - Eneco Energie voor het plaatsen van een transformatorstation op een perceel aan de Doetlnchemsestraat nabij nr. 36 te Middelharnis. Deze bouwaanvraag ligt met ingang van 14 januari 2002 gedurende vier weken voor iedereen ter inzage. Gedu rende deze termijn kan iedereen schriftelijk bedenkingen tegen het bouwplan naar voren brengen bij burgemeester en wethouders van Middelharnis, Postbus 13240 AA Middelharnis. Koningin Julianaweg 45, Postbus 1, 3240 AA Middelharnis Tel. 10187] 47 55 55 fax 47 55 47 /e-mail: info@middelharnis. nl Openingstijden: ma t/m vr 08-30 tot 12.00 en 13.00 tot 16.30 uur. GEMEENTE Vergadering Commissie Algemene Bestuurlijke Zaken ca.: 16 januari 2002 om 15.00 uur. De agenda voor deze vergadering ligt, tijdens de kantooruren, ter inzage op het gemeentehuis, waar eveneens een exemplaar kan worden afgehaald. Bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om bouw vergunning is ontvangen op 21 december 2001 voor: - het uitbreiden van de recreatiewoning Het Oude Nieuwland 20 te Ouddorp; - het bouwen van vier woningen op het perceel Duffelweg 2 t/m 8 (e) te Ouddorp; op 2 januari 2002 voor: - hef uitbreiden van een loods en hef plaatsen van 2 voersilo's op het perceel Damweg 5 te Stellendam; - het plaatsen van een antennemast en een apparatengebouw op het perceel Zuiderdiepstraatweg 40 te Stel lendam; op 3 januari 2002 voor: - het uitbreiden en verbouwen van de woning en de schuur op het perceel Tramlijnweg 1 te Goedereede; op 4 januari 2002 voor: - het bouwen van een recreatiewoning op een perceel aan de Dijkstelweg te Ouddorp. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informeren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen en/of meldingen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Verleende bouwvergunning Burgemeester en wethouders van Goedereede maken bekend dat het voornemen bestaat om met toepassing van de vrijstellingsbepaling als omschreven in artikel 2, lid 1 onder b van de voorschriften van het bestemmings plan 'Havens van Stellendam' medewerking te verlenen aan de melding tot bouwvoornemen voor; - het bouwen van een transformatorstation op het perceel Deltahaven 17, kad. bekend gemeente Stellendam, sectie F nr. 120. Bovengenoemd bouwplan ligt ingaande 14 januari 2002 gedurende twee weken ter inzage op de afdeling Alge mene Zaken, ter gemeentesecretarie. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen het voornemen aan dit bouwplan c.q. verzoek om vrijstelling mede werking te verlenen, schriftelijk zijn zienswijze indienen bij burgemeester en wethouders, Postbus 38, 3253 ZG Ouddorp. Terin^ageiegging concessie openbaar vervoer Goeree-Overfiakkee De door Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland aan Connexxlon N.V. verleende concessie (periode 1 januari 2002 tot 1 januari 2008) voor het verrichten van openbaar vervoer in o.a. het gebied Goeree-Overfiakkee ligt van af 2 januari 2002 tot en met 12 februari 2002 op werkdagen ter inzage in het gemeentehuis, Tramlijnweg 2 te Goedereede. De ter inzage liggende stukken omvatten de concessievoorschriffen, de dienstregelingtabelien en de bekendmaking van het besluit waarin ook is opgenomen de wijze waarop tegen het besluit tot concessiever lening bezwaar kan worden gemaakt bij Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland en wegens de aanwezigheid van een spoedeisend belang een verzoek om voorlopige voorziening bij de Voorzitter van het College van Beroep voor het Beroepsleven kan worden gedaan. In het kader van de nieuwe dienstregeling zijn met ingang van 6 januari 2002 de haltes op De Punt bij het bezoe kerscentrum 'De Grevelingen' en het RTM-museum opgeheven. Tramlijnweg 2, Goedereede, Postbus 38, 3253 ZG Ouddorp. Internet: www.goedereede.r Tel. (0187] 49 15 00/ fax 49 29 24 /e-moi7; gemeentehuisiè Intergemeentelijk Samenwerkingsverband Inzameüng klein gevaarlijk alvai gemeente Dirfcsiand Het schema voor de standplaatsen van het mobiele depot voor het inleveren van klein gevaariijk afval is als volgt; Op de derde zaterdagmorgen in de maand; 19 januari, 16 februari, 16 maart, 20 april, 18 mei, 15 juni, 20 juli, 17 augustus, 21 september, 19 oktober, 16 november en 21 december. 08.30 uur - 09.30 uur: Herkingen, gemeentewerkplaats, 1 februariweg. 09.45 uur -10.45 uur; Dirksland, gemeentewerkplaats, Philipshoofjesweg. 11.00 uur -12.00 uur; Melissant, gemeentewerkplaats. Kerkhofweg. Wet milieubeheer Mededeling van het dagelijks bestuur van het ISGO, namens burgemeesters en wethouders van de hier genoem de gemeenten. Besluit intrekking ex artikel 8.26 Wm Op 9 januari 2002 is de volgende oprichtingsvergunning ingevolge artikel 8.26 Wm ingetrokken: 1. Van Leeuwen Demostaai Groep, oprichtingsvergunning d.d. 29 maart 1995 voor de inrichting aan de Sta tionsweg 24-26 te Oude-Tonge. Het besluit is niet gewijzigd ten opzichte van het ter inzage gelegde ontwerp. Het besluit en de overige stukken liggen ter inzage vanaf 14 januari 2002 gedurende zes weken op werkdagen van 9.00 tot 16.00 uur op het kantoor van de gemeente Oostflakkee te Oude-Tonge (nr. 1Degene die niet in de gelegenheid is om de stukken overdag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde termijn op dinsdagavond van 18.00 tot 21.00 uur. Hiervoor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het ISGO, telefoon 0187- 48 81 11. Beroep tegen het besluit kan, vanaf 15 januari 2002 gedurende zes weken worden ingesteld door: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp-besluit; b. de adviseurs die gebruik gemaakt hebben van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp-besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ont werp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden venweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp-besluit. Het beroep moet worden gericht aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Zij die beroep instellen, kunnen bij een spoedeisend belang de Voorzitter van de genoemde afdeling tevens vragen een vooriopige voorziening te treffen. Hier moet in een afzonderlijke brief om gevraagd worden. Het besluit wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum een verzoek om een voor lopige voorziening is gedaan. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Voor nadere inlichtingen en voor kopieën van de ter inzage gelegde stukken (dit laatste tegen betaling), kan con tact opgenomen worden met het ISGO (tel. 0187 - 48 81 11)

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2002 | | pagina 10