I i Kievit --------s/------- JMn t Emraraf-niEuws ARENSMAN GRAF MONUMENTEN (Pieter WiCtem I Martin van Wijl^ 1 Marianne Meijer Aren de Gans Annie de Gans-v. d. Hoek Uitvaartverzorging 0187-601166 0181-488088 Catharina WiffieCmina J(farina 'Breen Andrei Soare OP ZOEK MAAR UW DROOMHUIS? uitvaartverzorging Tim l en I Zijpe 114 Al meer dan 25 jaar een vertrouwd adres DIRKJE HOGERWERF LEENDERT BAKKER WILLEMPJE DUKGRAAF-STOLK WILLEMPJE DUKGRAAF-STOLK MAIOA VAN DIJK-STOLK LEENDERT VAN DIJK CATHARINA CORNELIA VAN 'T GELOOF-VAN NOORD rA/^. DANKBETUIGING Telefoon (0187) 491396 HESTER KAMERLING-TROOST Snelle levertijden Jarenlange ervaring waarborgt kwaliteit en deskundig advies Krijn en Mies Kieviet VRIJDAG 10 AUGÜSTÜS2001 Je bent door God aan ons gegeven in liefde aan ons toevertrouwd. Toch zal je alleen echt kunnen leven, als Hij jou in Zijn Handen houdt. Stille verwondering voor het nieuwe leven, dankbaarheid aan Hem die ons een zoon heeft gegeven. Geboren op 7 augustus 2001 Peter en Heleen Dijkgraaf-Schipper Wemerlaan 19 3247 XT Dirksland Tel. (0187)60 33 96 Ij; Namens wederzijdse ouders delen wij u mede f rj dat wij gaan trouwen op D.V. 17 augustus 2001. f I De huwelijksvoltrekking zal plaatsvinden 1; om 15.00 uur in het gemeentehuis te Goedereede. i; Toekomstig adres: Het Klooster 13 ;I; t 3252 BN Goedereede f Op 14 augustus 2001, hopen wij te vieren dat onze ouders, opa en oma. 50 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Wij wensen hen een fijne dag en nog vele jaren in goede gezondheid toe. Adri de Sans Juliette de Gans-Klem Freek Jara Veerie André de Gans Astrid de Sans-Meuldijk Verzorgingshuis De Goede Ree Prinsesselaan 51 i 3245 XE Sommelsdijk Wij hopen dit heugelijke feit in familiekring l te vieren. Als kleine vent zat tiUlU al van een motor te dromen Maar deze droom is nooit uitgekomen. Een racemotor is misschien eenflopper. Nu word je vandaag J U droom maar verder van een shopper. dag nacht bereikbaar: Wij verzorgen voor u alles rondom de uitvaart o.a. Thuisopbaring met koeling. Levering en plaatsing van grafmonumenten. M. L. Kievit Meidoom 4 Melissant 0187-601166 D. N. Kievit Burg. Letteweg 36 Oostvoome 0181-488088 In stille verwondering en met grote dankbaarheid geven wij u kennis dat de Heere ons een dochter en zusje toevertrouwde Wij noemen haar 'Emma Herman en Pauliene van Wezel-van der Salm Heleen Chris Jós 5 augustus 2001 Nachtegaalstraat 1 3245 VH Sommelsdijk Tel. (0187) 48 10 61 U bent van harte welkom! Voor bezoek graag even bellen. Wij zijn verloofd! Ouddorp, 10 augustus 2001 Dorpsweg 94 3253 AH Ouddorp Holland str. Ecoului nr. 3 ap. 3 1900 Timisoara Roemenië Met droefheid delen wij u mede dat na een liefde volle verzorging in 'De Goede Ree' te Sommels dijk van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schooimioeder en oma weduwe van Jacob Verseput in de leeftijd van bijna 92 jaar. Hellevoetsluis: J. Vlekke-Verseput J. J. Vlekke Jaap en Ingrid Glerm, Amanda Irma en Tom Henk en Manon Middelhamis: E. H. Jordaan-Verseput L.Jordaan Arco en Yvette Lars Robert 8 augustus 2001 Verzorgingshuis 'De Goede Ree', Prinsesselaan 51, Haringvliet 167, Sommelsdijk Correspondentie-adres: Rembrandtlaan 10, 3241 AK Middelhamis Gelegenheid tot condoleren zaterdag 11 augustus van 19.30 tot 20.30 uur in de grote zaal van 'De Goede Ree' De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal D.V. gehouden worden op maandag 13 augustus om 10.00 uur in de kerkzaal van 'De Goede Ree', ingang Stoofhoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats 'Vredemst' te Middel hamis. Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden is na een liefdevolle verzorging in 'Gel dershof van ons heengegaan mijn zwager en onze oom geboren 24 oktober 1915 overleden 8 augustus 2001 Dirksland: N. Bakker-van Zielst neven en nichten familie M. Knöps-Fun Zorgcentram 'Geldershof, Poldersweegje 2, Dirksland Correspondentie-adres M. Knöps, Berkehof 10, 3247 XA Dirksland De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal D.V. plaatsvinden op maandag 13 augustus om 13.45 uur in de rouwkamer van 'Geldershof. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Staakweg te Dirks land. Gelegenheid tot condoleren: na de begrafenis in bovengenoemde rouwkamer. Geen bloemen Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. FAMILIEBERICHTEN DANKBETUIGING Langs deze weg willen wij een ieder, die met ons, x- rondom onze huwelijksdag op 15 juni 2001 heeft meegeleefd, harteUjk bedanken. Dat zo velen aan -:|; ons hebben gedacht. Het was om stü van te worden. Nogmaals hartelijk dank. Lieven en Gerrie van Dalen-Grinwis en kinderen ijj:; Amemuiden, augustus 2001 -ij:- Bedroefd geven wij u kennis dat, voor ons geheel onverwacht, door de Heere van ons is weggeno men onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder weduwe van Gerrit Dijkgraaf op de hoge ouderdom van 97 jaar. Rotterdam: G. Dijkgraaf-Schippers Brantford (C): A. Dijkgraaf R. Dijkgraaf-Scheffel Dirksland: P. Dijkgraaf B. Dijkgraaf-Kievit Dirksland: C. Abrahamse-Dijkgraaf A. J. Abrahamse klein- en achterkleinkinderen Dirksland, 7 augustus 2001 Woon- en zorgcentmm 'Geldershof Correspondentie-adres: C. Abrahamse-Dijkgraaf, Molenzicht 82, 3247 VA Dirksland Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren op vrijdag 10 augustus van 19.30 tot 20.30 uur in de grote zaal van 'Gel dershof, Poldersweegje 2 te Dirksland. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden D.V. zaterdag 11 augustus om 10.30 uur in 'Rehoboth', Geldersedijk 3 te Dirks land, waama de begrafenis zal plaatshebben om streeks 11.30 uur op de begraafplaats aan de Staakweg te Dirksland. Na afloop van de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in 'Rehoboth'. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig delen wij u mede, dat de Heere geheel onverwacht van ons heeft weggenomen onze ge liefde oma en overgrootmoeder op de leeftijd van 97 jaar. Gert en Martine Jaap en Janneke Wtm en Bresetta Peter en Heleen en achterkleinkinderen Dirksland, 7 augustus 2001 Psalm 130:4 berijmd Bedroefd geven wij u kennis dat, na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis 'De Samaritaan', door de Heere van ons is weggenomen mijn Ueve moe der, groot- en overgrootmoeder sinds 1 mei 1986 weduwe van Cornelis van Dyk op de leeftijd van 90 jaar. Den Bommel: A. H. van Lenten-van Dijk Riaime en Wim Tom, Rutger Sommelsdijk: Ria en Hans Jan-Willem en Danielle Carola en Ernst en verdere familie Sommelsdijk, 8 augustus 2001 Correspondentie-adres A. H. van Lenten-van Dijk, Kon. Emmaplein 13, 3258 AN Den Bommel Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren D.V. zaterdag 11 augustus van 12.45 tot 13.15 uur in het rouwcen- tmm aan de Nieuweweg 2 te Melissant. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden om 13.30 uur in voornoemd rouwcentmm, waama de begrafenis zal plaatsheb ben op de begraafplaats te MeUssant. Na afloop van de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in het rouwcentmm. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. DANKBETUIGING Voor de vele en hartverwarmende bewijzen van medeleven die wij mochten ontvangen na het over lijden van mijn geliefde man, onze heve zorgzame vader en opa betoigen wij u onze hartelijke dank. In het bijzonder gaat onze dank uit naar ds. Den Boer en ds. Willemsen voor de pastorale begelei ding en het leiden van de rouwdienst. Personeel van 'De Samaritaan', afdeling Stralen- burg voor de liefdevolle verpleging. Begrafenisverzorging Van Wageningen voor de wijze waarop de begrafenis is verzorgd. A. van Dijk-Troost Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Sommelsdijk, augustus 2001 Als een bloem zo is het leven 't begin is teer en klein. De één die bloeit uitbundig de andere geurt heel fijn. Sommige bloemen blijven lang weer anderen blijven even. Vraag niet bij welke groepje hoort dat is het geheim van het leven. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat op 95- jarige leeftijd, toch nog onverwacht, maar mstig is ingeslapen, mijn moeder, onze schoonmoeder, grootmoeder, overgrootmoeder en betovergroot moeder sinds 9 december 1983 weduwe van Jan van 't Geloof Goof en Francien Jan en Jennifer Jorg en Emilie Laurens Piet Karel en Corry Jan en Inge Kees en Gerry Betty en lan Jan en Hanna Achterkleinkinderen en achter-achterkleinkinderen 6 augustus 2001 Verzorgingshuis 'De Goede Ree' te Sommelsdijk Correspondentie-adres De Eik 18, 3224 TC Hellevoetsluis Gelegenheid tot condoleren: vrijdag 10 augustus van 20.15 tot 21.15 uur in de grote zaal van het ver zorgingshuis 'De Goede Ree', Prinsesselaan 51 te Sommelsdijk. Wij willen haar gedenken in een afscheidsdienst welke gehouden zal worden D.V. zaterdag 11 augustus om 10.00 uur in de kerkzaal van 'De Goe de Ree' (ingang Stoofhoek). Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 11.00 uur op de alge mene begraafplaats 'Vredemst' te Middelhamis. Mochten wij u vergeten zijn een rouwkaart te stu ren, gelieve deze advertentie als zodanig te be schouwen. Onze dank gaat uit naar het personeel van 'De Goede Reevoor de wijze waarop zij haar hebben bijgestaan. Tot onze ontsteltenis is dinsdagavond 7 augustus jl. plotseling overleden onze bezielende en gedre ven voorzitter TON BLOM Hij was de stuwende kracht achter de professiona lisering van het R.T.M. Museum te Ouddorp. Wij zullen hem node missen. Wij wensen zijn familie de kracht toe om dit ver lies te verwerken. Bestuur en medewerkers van de Stichting v/h Rotterdamsche Tramweg Maatschappij gevestigd te Ouddorp (Z.H.) DANKBETUIGING De overweldigende belangsteUing na het plotse- üng overlijden van onze broer en oom DRIES KNAPE heeft ons heel goed gedaan. Dat hij zo'n grote plaats innam in veler leven ver zacht ons verdriet. U die, op welke wijze ook, met ons meeleefde zeg gen wij hiervoor hartelijk dank. Een bijzonder woord van dank aan ds. Den Butter en de kerkenraad voor hun begeleiding van Dries tijdens zijn ziekte en aan ds. Kieviet voor het lei den van de rouwdienst. Tevens dank aan dr. Van der Ven en doktoren en verplegend personeel van het ziekenhuis voor hun liefdevolle zorg en dank aan de leden van de brandweer van Sommelsdijk die hem zo respectvol hebben begeleid naar zijn laatste mstplaats. De heer Jan van der Sük en zijn helpers danken wij voor de keurige verzorging van de begrafenis. Het was ons tot grote steun. Zussen en broers en hun kinderen Middelhamis, augustas 2001 Langs deze weg willen wij u aUen, die ons ver rasten bij ons 30-jarig huwelijk, in welke vorm dan ook, zeer harteüjk dankzeggen. B.Les W. Les-Evertse Kolfweg 7, 3255 BK Oude Tonge DANKBETUIGING Hartelijk dank voor de vele kaarten, bloemen en attenties voor ons 50-jarig huwelijksjubileum. Het heeft ons veel goeds gedaan. M. K. Huizer B. Huizer-de Graaff Naast de Heere God die het ons gegeven heeft, dat wij met onze kinderen en kleinkinderen en verdere famiUe mochten gedenken, dat wij jl. 26 juli 40 jaar in het huwelijk verbonden mochten zijn. En daarom is het onze behoefte, een ieder heel hartelijk te bedanken, voor de zeer vele kaarten, bloemen, giften en andere attenties. Nogmaals harteüjk dank! Bosdreef40, 3247XD Dirksland Voor uitvaartverzorging op geheel goeree-overflakkee Administratie-adres: J Catharinastraat 8 1 3252 AD Goedereede DANKBETUIGING Voor de vele en hartelijke bewijzen van medeleven die wij van u persoonlijk en schriftelijk mochten ontvangen na het plotseling overlijden van onze zeer geliefde, zorgzame moeder, grootmoeder en overgrootmoeder betuigen wij u onze hartelijke dank. Bijzonder dank aan ds. Snijder en ouderling Peek- stok voor de geestelijke begeleiding en het leiden van de rouwdienst. Alsmede aan het personeel van 'De Goede Ree' voor de liefdevolle verzorging in de afgelopen jaren. Tevens dank aan begrafenisverzorging J. van der Slik voor de correcte wijze waarop de begrafenis is verzorgd. Fam. Doorn-Kamerling Fam. Kamerling-de Jonge Fam. Melaard-Kamerling Klein- en achterkleinkinderen Sommelsdijk, augustus 2001 Garantiecertificaat van de Aig. Bond van Natuursteenbedrijven. PASCAL 6 INDUSTRIETERREIN OOSTPLAAT MIDDELHARNIS TELOl 87-489088 FAX 0187-485088 v\/ww.corwagemaker.nl Inf o@cGrwagemal<er. nl Kinderen en kleinkinderen y Langs deze weg willen wij u allen hartelijk •x- danken, mede namens onze kinderen, kleinkinde- •ï- ren en achterkleinkind voor de vele kaarten, plan- ;I; ten, bloemen en cadeau's op onze 50-jarige ;I; trouwdag. ;I; fam. M. Verweij j;? Wilgenlaan 15, Middelhamis

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2001 | | pagina 3