Eilanden-Nieu ws eiiurjiBi-fiiEuiyit een krant die G-E-L-E-Z-E-N wordt! Drukkerij Gebr. de Waal Telefoon (0187) 471020 ÖIKSOAG 15 MBÏ 2001 ;Ij Met grote blijdschap en dankbaarheid ontvingen jj- wij uit Gods hand een zoon en broertje I Marinus ^tnrxj Wij noemen hem ^Martijn ij; René en Marian de Bonte-van Heemst i Wilco I Leanne Joline i 10 mei 2001 Koolmees 54 I 3245 TP Sommelsdijk I I Tel. (0187) 48 54 95 f 1946 2001 Op D.V. woensdag 16 mei a.s. hopen onze gelief- ;I| de ouders, opa en oma, M. Qrinzuis en J^. Qrinwis- boshoven de dag te gedenken dat zij 55 jaar geleden in het huweliijk zijn getreden. Wij feliciteren hen van harte en wensen hen voor de toekomst Gods zegen en nabijheid toe. Kees en Elly Marian en Frans Janette en Leo ■:;;- Angela Sjaan en Gerrit Gerard en Marjan Martin en Jikkelien Anja en Gert-Jan Sanne ;I; Pauw en Janet -ij; Robert Pascal Leon Wij hopen dit in huiselijke kring te vieren. ij; Julianaweg 27, I 3253BL Ouddorp 1946 2001 J^umeri 6 24 (©p 3B.^. 16 mei mogen onje liebe ouöerö, grootoubersi en obersrootouiierft iïlannus; l^tllem Struik en €U&aheti) Mtuik-^t\)ellinq Sebenfecn bat ?ij 55 jaar getroutol) jijn. ®at öe ^ttxt ben bij Ijet bltmmen bet jaren nog boor elkaar en onsi bitl £tpaten, bat bienüen biij tjen ban I)aTte toe. 3feinberen, klein- en acFjterfeleinkinberen ^ij Ijopen bit in familiekring te fjerbenken. Pinnentoeg 10 3248 acS üïleliögant i 1971 14 mei 2001 Lieve Opa A Oma \/ox\ der Velde Man harte gefeliciteerd met uw 30-jarig huwelijk I Laurens, Femke A Cille Hierbij wil ik iedereen dankzeggen voor de vele -:j:- blijken van medeleven tijdens mijn verblijf en bij ij; mijn thuiskomst uit het ziekenhuis in Dirksland, iji in de vorm van kaarten (128), bezoek en andere ;jl attenties. Dank aan doktoren en verplegend personeel. il-- Dank aan ds. Van Wijk voor de bezoeken. 1 Bovenal dank aan de Heere, die mij weer ge- -ijl spaard heeft. M H. Kievit (Heine) Herkingen, mei 2001 Op 11 mei, na een langdurig ziek zijn, heeft God op Zijn tijd uit onze familie weggenomen, onze dierbare broer, zwager en oom WILLEM PIETER VOGELAAR echtgenoot van D. Vogelaar-Overvoerde in de leeftijd van 69 jaar Capelle aan den IJssel. Sliedrechf. C. J. SchuUer-Vogelaar P. A. SchuUer Middelhamis: T. Vogelaar-de Jong neven en nichten Bedroefd om het verlies, maar dankbaar wat zij voor ons betekend heeft geven wij u kennis dat de Heere op Zijn tijd, na een moedig en geduldig gedragen lijden heeft weggenomen mijn innig ge liefde vrouw, onze zeer zorgzame moeder, schoon moeder en oma, mijn dochter, onze zuster en schoonzuster HENDRINAARM TANIS-BURGHOUT echtgenote van Maarten Tanis in de leeftijd van 51 jaar. Allen die haar gekend hebben, beseffen wat wij in haar verliezen. M. Tanis Ingrid en Lorenzo Cynthia en Wim Samirah Marcel Robert A. Burghout-Verbeek en verdere familie 11 mei 2001 Pretoriuslaan 5 3253 VP Ouddorp De begrafenis heeft heden dinsdag 15 mei plaats gehad op de algemene begraafplaats te Ouddorp. FAMILIEBERICHTEN De Heere nam van ons weg onze lieve schoonzus ter en tante HENDRINAARIA TANIS-BURGHOUT echtgenote van Maarten Tanis Wij verliezen in haar een lieve zuster. Sterke de Heere Maart en de kinderen in dit zware verlies. W. Sperling-Tanis K. Tanis-Hoek L. Tanis S. Tanis-Aleman H. Tanis P. Tanis-Witte Ouddorp, 11 mei 2001 Na een ernstige ziekte heeft de Heere uit de fami liekring weggenomen onze lieve tante en vriendin INA TANIS-BURGHOUT Wij bidden ome Maart en de kinderen de nabijheid van de Heere toe om dit grote verlies te dragen. Huib en Marjan Karelien Erik Ria en Arie Irene en Jaap Andreas en Patricia Amoud Ouddorp, 11 mei 2001 Met droefheid delen wij u mede dat de Heere van ons heeft weggenomen onze lieve en behulpzame TANTE INA TANIS-BURGHOUT Wij wensen oom Maart en kinderen de nabijheid van de Heere toe om dit grote verlies te dragen. Joke en Jan Kees, Leendert en Annelies Ina en Peter Susanne Huib en Klarie Kees en Anja Lennard Ouddorp, 11 mei 2001 Voorgoed uit ons midden, maar voor altijd in ons hart. Heden overleed onze Ueve, zorgzame vriendin en buurvrouw INA TANIS Wij wensen Maarten en de kinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Harry en Angeline Teeuwen Ouddorp, 11 mei 2001 Heden overleed na een geduldig gedragen üjden onze buurvrouw INA TANIS-BURGHOUT Wij wensen Maart en de kinderen veel sterkte toe. Johan en Krijnie Kees en Bea Ellemijn Krijn en Corrie Ouddorp, 11 mei 2001 Vertederende geboortekaartjes U vindt ze bij GEBR. DE WAAL. Maak uw keuze uit het nieuwe model- lenboek. We zien u graag op ons adres: Langeweg 13 - SOMMELSDIJK Tel. (0187) 471020 De Heer is mijn herder. 4 (Psalm 23) 'V Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij in haar leven voor ons allen is geweest, geven wij u kermis dat de Heere na een liefdevolle verzorging in 'Gel dershof uit ons midden heeft weggenomen onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder KAATJE DE JONG sinds il mei 1971 weduwe van Pieter van der Groef in de ouderdom van 90 jaar. Amsterdam: L. Ruisch-van der Groef E. Ruisch Dirksland: C. van der Groef L. van der Groef- van Oudenaren J, L. van der Groef J. van der Groef-Keijzer Purmerend: P. Roomeijer-van der Groef C, Roomeijer klein- en achterkleinkinderen 14 mei 2001 Zorgcentrum 'Geldershof, Polders weegje 2, Dirksland Correspondentie-adres C. van der Groef, Marijkelaan 17, 3247 AK Dirksland Gelegenheid tot condoleren: donderdag 17 mei van 19.30 tot 20.30 uur in de grote zaal van 'Gel dershof. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal D.V. plaatsvinden op vrijdag 18 mei om 13.00 uur in bovengenoemde zaal. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Kapoenstraat te Dirksland. Geen bloemen Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. God heb ik lief. (Psalm 116:1 berijmd) Diep bedroefd, maar dankbaar voor 2dles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat de Heere plotseling uit ons midden heeft weggeno men onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder CLASINA SCHUIT sinds 15 februari 1997 weduwe van Jan Groeneveld geboren: 10 december 1921 te Amemuiden overleden: 11 mei 2001 te Sommelsdijk Amersfoort: Atie Verheul-Groeneveld Henk Verheul Middelhamis: Willie Veldhuis-Groeneveld Wijnand Veldhuis Den Bommel: Ellen Dorsman-Groeneveld Leen Dorsman Middelhamis: Ineke van Ree-Groeneveld Haar schoonzoon. Jaap van Ree, is haar reeds voorgegaan Ede: Elias Groeneveld Sarie Groeneveld-Boeter klein- en achterkleinkinderen Vlasakker 7, 3245 XW Sommelsdijk Geen bloemen - Geen bezoek aan huis De rouwdienst zal gehouden worden op D.V. woensdag 16 mei in de Lukaskapel van 'De Sama ritaan', Kon. Julianaweg 59 te Sommelsdijk. Deze dienst zal aanvangen om 10.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats 'Vrederast' te Middel hamis. Na de begrafenis zal er gelegenheid zijn de familie te condoleren in de rouwkamer van 'De Samari taan'. Vele fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden maar niet uit ons hart. Heel verdrietig laten wij u weten dat onze lieve OMA GROENEVELD is overleden. We zullen haar missen. Sonja en Henrik Jaap-Jan en Gerlise Jaco en Ria Erik en Fréderique Martine Christa en Niels Come Jacqueline en Egon Max en Amber Gert-Jan en Anja Sanne Jonita Janine Josine Emst-Jan Ewout Sommelsdijk, 11 mei 2001 Na een moedig gedragen ziekte heeft de Heere uit ons midden weggenomen onze lieve man, zorgza me vader, opa en zoon ISAAC DE VISSER op de leeftijd van 64 jaar. Wij zijn diep bedroefd, maar God dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend. Den Bommel: M. de Visser-Wisse Marjot Sommelsdijk: Annemarie en Theo Roeland Eline, Suzanne, Remco Nieuwe Tonge: Peter en Marica de Visser Joanne, Martijn, Jaap, Linda Spijkenisse: Lies en Like Maliepaard Rudo en Kim, Ewout, Lisanne Domburg: P. de Visser 12 mei 2001 Oranjestraat 5, 3258 AS Den Bommel Gelegenheid tot condoleren woensdag 16 mei van 19.30 tot 21.00 uur en na de begrafenis in Her vormd verenigingsgebouw 'bij de Bron', Voor straat 23 te Den Bommel. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op D.V. donderdag 17 mei om 13.00 uur in de Ned. Hervormde Kerk te Den Bommel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Den Bommel. Geen bloemen Mochten wij u vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, gelieve deze advertentie als zodanig te be schouwen. Heden ontvingen wij het droeve bericht van het overlijden van onze oud-medewerker, de heer I. DE VISSER Wij wensen de famihe veel sterkte toe met het ver werken van dit verlies. Directie en personeel Handelsonderneming en Wasbedrijf Zuid-West Nederiand BV te Den Bommel En nu, wat verwacht ik, o Heere Mijn hoop, die is op U. (Psalm 39:8 onher.) Met verslagenheid en diepe droefheid geven wij u kennis dat de Heere na een geduldig gedragen lij den uit ons midden heeft weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader en opa, broer, zwager en oom SIMON JACOBUS BREEMAN echtgenoot van Arendje Maria van den Nieuwendijk in de leeftijd van 81 jaar. Oude Tonge: A. M. Breeman- van den Nieuwendijk W. J. Breeman L. Breeman-Overweel Armon Willie 11 mei 2001 Molendijk 37, 3255 AL Oude Tonge Gelegenheid tot condoleren: dinsdag 15 mei van 19.30 tot 20.30 uur in het Hervormd verenigings gebouw 'Diakonia', Kolfweg 1 te Oude Tonge. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal D.V. plaatsvinden op woensdag 16 mei om 14.15 uur in 'Diakonia'. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Oude Tonge. Geen bloemen Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te be schouwen. Met leedwezen namen wij kennis van het over lijden van de heer S. J. BREEMAN op de leeftijd van 81 jaar. De heer Breeman was een van de mede-oprichters van onze chr. gem. zangvereniging 'Com nu met Sangh'. Wij denken met dankbaarheid temg aan zijn inzet voor onze vereniging. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte en Gods hulp toe. Namens de chr. gem. zangvereniging 'Com nu met Sangh', voorzitter: L. Wesdorp. secretaresse: N. de Jong-Neels. Oude Tonge, 11 mei 2001 Drukwerk nodig? SOMMELSDIJK kan het U leveren! "Komt tot Mij, die vermoeid en belast zijt en Ik zal u rust geven (Matth. 11:28) Dankbaar voor alle liefde en zorg, die wij en velen met ons van haar mochten ontvangen gedurende haar actieve leven, geven wij u bedroefd kennis, dat van ons is heengegaan mijn vrouw, onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder CORNELIA VAN HENSBERGEN-MORRA eerder gehuwd geweest met Cornelis Leendert van der Geer Schiedam, 22 november 1914 tErmelo, 11 mei 2001 Ermelo: H. N. van Hensbergen Bomerbroek: Hans en Doete Alphen aan den Rijn: Wim en Alma Corianne en Henrik Gemma Alwin Lidewij en Danny Bergen op Zoom: Eric en Ria Linda en Rudolf Jeroen Hedwig en Lars Soest: HenkenWilma Bilderdijklaan 1 3852 BJ Ermelo De dienst, voorafgaande aan de begrafenis, zal gehouden worden op dinsdag 15 mei in het Kerke lijk Centram, Jeugdkant 22 te Ermelo. Aanvang van de dienst 14.30 uur. Daama zal de teraardebestelling plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Varenlaan 25 te Ermelo. Gelegenheid tot condoleren is er na afloop van de begrafenis. Liever geen bezoek aan huis Met verslagenheid geven wij u kennis dat na een emstige ziekte is overleden onze gewaardeerde medewerker en collega JEANNE VAN AKEN in de leeftijd van 53 jaar. Naast haar werk binnen de voedingsdienst van onze organisatie heeft zij zich jarenlang als lid van de Ondememingsraad met grote betrokkenheid ingezet voor de belangen van onze medewerkers. Wij wensen de familie sterkte bij het verwerken van dit verlies. Raad van Bestuur en medewerkers Zuidwester, Hemesseroord Middelhamis, 9 mei 2001 DANKBETUIGING Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven ons betoond na het overlijden van onze vader, schoon vader en opa WOUTER KREEFT zeggen wij u langs deze weg hartelijk dank. In het bijzonder bedanken wij het verplegend per soneel van het Van Weel-Bethesda ziekenhuis en hospice Calando te Dirksland voor de goede ver zorging en ds. A. van Lingen voor het leiden van de rouwdienst. Ook dank aan dhr. P. Mans voor de uitstekende wijze waarop hij de begrafenis heeft verzorgd. André Ada en Erik Matthieu Ooltgensplaat, mei 2001 Na het overlijden van mijn man en onze vader Klaas Vroegindeweij en mijn schoonvader en onze opa Joost Vroegindeweij hebben wij getracht de verkoop vanuit de schuur aan de West-Achterweg 26 te Middelhamis nog enige tijd op de gebraikelijke wijze voort te zetten. Nu het moment nadert, dat onze voorraad producten zal zijn (uit)verkocht, zien wij ons helaas genoodzaakt deze verkoop na 19 mei 2001 definitief te beëindigen. Een oud en vertrouwd verkooppunt, opgebouwd door Joost en Klaas met hulp van vele anderen zal daarmee verdwijnen en voorgoed tot het verleden behoren. Langs deze weg willen we een ieder, die op welke wijze en in welke vorm of hoedanigheid daarbij betrokken geweest is, om de verkoop van de producten te Jiunnen realiseren, heel hartelijk bedanken. Zonder anderen tekort te doen willen we daarbij twee namen noemen en in het bijzonder Marien en Ome Jan hartelijk bedanken voor jullie hulp gedurende vele jaren. Namens de gehele fam. Vroegindeweij: Annelies van der Est-Vroegindeweij Middelhamis, mei 2001 - - J»»-i - -• Jii» ii-i- Ji "•--•--ii i' ••-■ïiJïfJï*^i*r;*r^*Jï*J^*r^*r 'M: 'J*'z 'i*'l 'Mi Vf: 'li! 'J*'! 'i*'i 'Mi 'i*'i 'M: 'Mi'i'

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2001 | | pagina 3