Uitslag springwedstrijden Heren Recrea 1 Intermezzo kampioen! Voor het goede doel op de fiets door Nederland! Bedrijvenadviseur Financieel adviseur De tuin in met de V.U. Sponsors gevraagd: BBi^^^^^^Si EIIAim^-tflEUllS Waarden Laatste Spiritavond PAGINA 6 VRIJDAG 20 APRIL 2001 Oplossingen in 20ïg Uitslag van de springwedstrijden, klassiek en relais parcours, verreden op maandag 16 april jl.. Tweede Paasdag, in Manege Oost- moer, Oostmoersedijk 2a te Stad aan't Haringvliet. Uitslagen klassiek parcours: Rubriek O, Beginners pony's en shetlan- ders, 20 - 40 cm: 1Christina Troost, Bren- da; 2. Natasja de Leeuw, Brenda; 3. Jaleesa V. Vliet, Bruno; 4. Marielle Smit, Heidy; 5. Kaija Soomra, Brenda; 6. Nicole Markus, Floris; 7. Ricardo Heistek, Dynamite. Rubriek 1, Beginners pony's, 30 60 cin: l.Karina Hendrikx, Annabelle; 2. Deborah Stello, Nadie; 3. Bianca Verhoeff, Daisy; 4. Angelique Visser, Pepper; 5. Jaleesa v. Vliet, Roco; 6. Katy Jansen, Chester; 7. Evelien Almekinders, Hilde; Marielle Smit, Heidy, BM. Rubriek 2, Pony's, 40 - 70 cm: 1. Mellanie Huijsdens, Armaro; 2. Ilse Struijk, Daisy; 3. Monique Versaevel, Sparky; 4. Mariska Markus, Patricia; 5. Elise v.d. Linde, Mic key Boy. Rubriek 4, Beginners Paarden, 60 - 80 cm: 1. Vivian Wielaard, Xantos; 2. Johan v. Groningen, Nara; 3. Marcel Koebrugge, Goof; 4. Sjoerd Akkermans, Kaley; 5. Renee de Leeuw, Lyneth; 6. Rosita Beste- breur, Jomar; 7. Sabrina Boomgaards, Donants; 8. Nikita Boshoven, Malayka. Rubriek 5, Paarden, 70-100 cm: 1. Robby Leroy, Lucky Boy; 2. Nikita Boshoven, Agnetos. Rubriek 6, Paarden, 100 - 120 cm: 1. Roxanne de Ruiter, Hidalgo. UITSLAGEN RELAIS PARCOURS. Rubriek 1:1. Saron Donker, Tazz en Karina Hendrikx, Annabelle; 2. Mandy Huisman, Rowan en Desiree Weydema, Ceroze; 3. Miranda Piet, Patricia en Bianca Verhoeff, Daisy; 4. Ilse Struijk, Daisy en Natasja de Leeuw, Brenda. Rubrieken 2 en 3: 1. Mellanie Huijsdens, Armaro en Robby Leroy, Lucky Boy; 2. Monique Versaevel, Sparky en Vivian Wiel aard, Xantos; 3. Evelien Almekinders, Hil de en Ilse Struijk, Daisy. Rubriek 4: 1Nikita Boshoven, Agnetos en Miranda Piet, Patricia; 2. Sabrina Boom gaards, Donants en Sjoerd Akkermans, Kaley; 3. Marcel Koebrugge, Goof en Renee de Leeuw, Lyneth. Rabobank Middelharnis is werkzaam op het eiland Goeree-Overflakkee. De bank bedient de kernen Middelharnis, Sommelsdijk, Herkingen en Melissant. Goeree-Overflakkee maakt in zijn geheel deel uit van de Rijn-Schelde Delta. De huidige en ook toekomstige functies van het bedrijfsleven zijn hiermee verbonden. Naast de agrarische sector is het midden- en kleinbedrijf een belangrijke bron van bestaan. Sinds enkele jaren is ook de recreatiesector in ontwikkeling. De centrale doelstelling voor Goeree- Overflakkee blijft overigens het behoud van het landelijke karakter en de aanwezige waarden. Goeree-Overflakkee presenteert zich in dat kader dan ook als 'Eiland van kust, rust, natuur en ruimte'. Concentratie van wonen, werken en voorzieningen vormen daarvoor de belangrijkste pijlers. Middelharnis vervult in dat geheel een centrumfujtctie, die in de toekomst nog meer zal worden geaccentueerd. Mensen die een beroep doen op onze bank kunnen zich verzekerd weten van een brede financiële dienstverlening. Bovendien is de Rabobank Middelharnis een bank die midden in de lokale gemeenschap staat en geschetste perspectieven voor de regio herkent en stimuleert. Met name ontwikkelingen die bijdragen aan maatschappelijk of economisch welzijn verdienen onze aandacht. Rabobank Middelharnis is dan ook een actieve en snelgroeiende middelgrote bank. Onze doektellingen voor de komende jaren zijn ambitieus, daarom zijn we op zoek naar commercieel talent. Rabobank Middelharnis zoekt Als bedrijvenadviseur heb je een eigen klantengroep onder je hoede. Bedrijven die over het algemeen de behoefte hebben aan op maat gesneden financiële diensten. En aan een partner op wie ze kunnen rekenen. Jij onderhoudt de contacten, knoopt nieuwe relaties aan en geeft integraal advies. Macro-economische ontwikkelingen vertaal je in gevolgen voor de regio. En voor je klanten. Op basis van die kennis geef je een overtuigend advies. Natuurlijk werkje nauw samen. Met een netwerk van vakspeciaHsten binnen onze bank bijvoorbeeld. Met de manager Bedrijven stem je je activiteiten af. Naast een HBO- of academische opleiding in financiële of bedrijfskundige richting heb je een paar jaar advieservaring. Je gaat recht op je doel af, bent overtuigend en neemt graag het voortouw. m/v Als financieel adviseur zorg je datje relaties de beste keuzes maken, zodat hun vermogen en inkomen nu én in de toekomst zijn veiliggesteld. Je advisering is integraal. Toekomstvoorzieningen, beleggingen, verzekeringen, fiscale aspecten: je overziet het gehele speelveld. Je verkent markten, ziet kansen en bedreigingen, maakt plannen en voert ze uit. Met als doel: resultaat op de lange termijn, dat beide partijen tevreden stemt. Zo smeed je duurzame relaties met je klanten. Je bent een initiatiefrijke HBO-er of academicus met teamgeest, durf en daadkracht. Een enthousiaste, representatieve persoonlijkheid met uitstekende sociale vaardigheden. Die zich kan verplaatsen in de problematiek van de klant en altijd de beste oplossing weet te vinden. Je beschikt bovendien over relevante vakopleidingen, waarbij kennis van fiscaal recht een voordeel is. Interesse? Wij bieden u een verantwoordelijke en inspirerende baan met uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Meer informatie over de vacature Bedrijvenadviseur bij Rabobank Middelharnis kunt u krijgen bij drs. M. J. de Nijs, onderdirecteur Bedrijven, telefoon (0187) 47 51 06. Voor meer informatie over de vacature Financieel Adviseur bij Rabobank Middelharnis kunt u contact opnemen met de heer J. A. Verhage, manager Financieel Advies/Huis Hypotheekadvies, telefoon (0187) 47 51 31. Voor beide soUicitaties kunt u uw sollicitatiebrief met cv. binnen 14 dagen sturen aan Rabobank Middelharnis, t.a.v. de heer W. A. Coremans, algemeen directeur, Postbus 38, 3240 AA Middelharnis. Geef je ambitie toei^omst Rabobank Middelharnis De V.U. Helle/oetsluis organiseert voor de komende wekoi enkele groenexcursies. Op dinsdag 24 apil 2001 zal een excursie wor den georganisjerd naar kwekerij 'De Vijf- hoeven'. Tradtiegetrouw brengen we weer een bezoek aai 'onze' kwekerij 'De Vijf- hoeven' in Vljmen. Hun specialisme: vaste planten en bizondere één jarigen. Voor de goed afgehar<e planten betaalt u van f 2,50 tot f 4,50. Jai van Kuyk kweekt de meeste variëteiten zef, zodat er een grote keuze is. Hij is een ecite liefhebber, dus kweekt hij veel soorten n kleine aantallen. We bezoe ken deze kwterij nu voor de negende maal en ook nu zalie bus weer vol zitten. Het pro gramma ziet sr als volgt uit: 17.15 uur: virtrek vanuit Hellevoetsluis 18.45 tot 2045 uur: bezoek aan kwekerij 'De Vijfh(even' 21.00 tot 21.10 uur: koffie (2x) met gebak in Hotel Prirsen in Vlijmen 22.45 uur: tïug in Hellevoetsluis De kosten bdragen 40,- 36,- (inclusief 2x koffie net gebak, catalogus en fooi chauffeur). Cpstappen is o.a. mogelijk bij de garage van firma Mijnders te Melissant. Op zaterdag 12 mei 2001 zal een excursie worden geoganiseerd naar Beervelde. Het Park van Biervelde, dichtbij Gent, in het hart van eenstreek die bekend staat om z'n tuinbouw, stekt zich uit over meer dan 20 ha en werd in 1873 ontworpen in de Engelse landschapsstijl met de bedoeling als 'uitstal raam' te dietien voor de jonge Gentse tuin bouw. Nu inkt het park z'n bekendheid aan de tuindager, die twee keer per jaar worden georganiseeid. Op deze dagen laten meer dan 150 tuiiijouwers, decorateurs en andere ambachtslieden ons meegenieten van waar schijnlijk he'mooiste assortiment planten en tuinomamerten, dat in België te vinden is. Voor deze eicursie ziet het programma er zo uit: 8.00 uur: vtóek vanuit Hellevoetsluis 10.00 tot 1630 uur: bezoek aan de tuinda gen in Bervelde 19.00 uur: lïrug in Hellevoetsluis De kosten voor deze excursie bedragen 70,- 6:,- (inclusief entree, fooi chauf feur, 2 drancjes in de bus). N.B. De datum 12 mei is em ideale vlak voor Moederdag. En opstappei voor deze excursie is eveneens mogelijk bi de garage van de firma Mijn ders uit Meissant. Opgave votr één of beide excursies kan bij Jan Lagweg, tel.: 0181-312387 (iedere avond na 21.30 uur). Met nog Ijvee uitwedstrijden en één thuiswedsHjd te gaan is door het gelijkspel tussen de nummer twee(Den Ouden/Nivoc'72) en drie(Maritea) en de overwinning van Intermezz» op Fair Play, het eerste herenrecranten team van volleybal vereniging Intermezzo kampioen geworden 'an de Randstad Poule A. Na meerdee kampioenschappen in de eilandenpoub, twee kampioenschappen in de regio Berden op Zoom is nu de Randstad gezwicht vo»r combinatie van ervaring en talent bij Int«rmezzo. De mannen van trai ner Jaap Loider hebben nu een aanvraag lopen om m:e te doen aan de toppoule in het komende seizoen 2001-2002. Jongstle den maandaj hervond Intermezzo zichzelf na een gelijtspel tegen Snoopy en verlies bij Schovocomca. In de Staver kwam Fair Play uit Capdle a/d IJssel op bezoek. In een relaxte wedsrijd, waarbij het spel niet altijd even verzorgd was aan de kant van Inter mezzo, kwam de overwinning geen moment in gevaar. In de derde set was een klein dipje en werd verloren met 14-16, maar de overige sets waren ruime overwin ningen. Het winnende team bestond uit: Henk van Dijk, Peter Oost, Peter Schelle- vis. Dies den Haan, Hans van Hoorn en Nicky Tuininburg. Het eerste reguliere herenteam gehaalde in Rotterdam tegen Alexandria'56 een uitstekende overwin ning van 0-4. Het spel van Intermezzo ken merkte zich door gedegenheid. Aanvoerder De twee sportieve Peters: klaar voor 600 km fietsen De jeugdverenigingen van de Christe lijke Gereformeerde Kerken, ver enigd in het Landelijk Contact Jeugd verenigingen (LCJ), voeren in het ver enigingsseizoen 2000-2001 actie voor Mission Aviation Fellowship) (MAF). Naast allerlei acties, die de verenigin gen zelf organiseren, is er een speciale actiedag die door het LCJ zelf wordt georganiseerd: een landelijke fietsdag op D.V. zaterdag 5 mei a.s. Deze dag is goed voor 50 km. fietsen. Maar er zijn altijd mensen die niet snel tevre den zijn. Zo ook twee leden van de jeugd vereniging van de Christelijke Gereformeer de Kerk te Middelharnis, Peter van der Baan en Peter van Drongelen. Want naast de 50 km. lange fietstocht hebben zij zelf ook nog eens een trektocht georganiseerd. En daar voor hebben ze de volgende plannen. In de week die voorafgaat aan 5 mei hebben de twee enthousiaste jeugdverenigingleden vakande. In die week, dus van 30 t/m 5 mei, willen ze op de fiets door Nederland trekken, waarbij ze in grote lijnen de volgende route zullen rijden: Op maandag van Middelharnis naar Bennekom (145 km.), dinsdag van Ben- nekom naar Urk (110 km.), woensdag van Urk naar Ulrum (120 km.), donderdag van Ulrum naar Nieuw-Balinge (90 km.) en op Jaap Kransse kreeg de titel 'Man van de wedstrijd'Zijn goede spel was de basis van de overwinning. Na een matige start lijkt Intermezzo( nu even tweede op de ranglijst) op een derde plaats af te stevenen. Directe concurrent VCO/Ervea kan nog roet in het eten gooien. Maar het mooie is dat Inter mezzo dit grotendeels in eigen handen heeft. Want de laatste wedstrijd van het sei zoen is een onderlinge confrontatie. Heren 1 bestond tegen Alexandria uit: Jaap Krans se, Anton van Zijp, Jeroen van Hoorn, Leen van den Boogert, Theo van Biert, Bastiaan Driece en Mare van Biert. Bij de jeugd behaalde jongens A een overwinning op Rowi 1 van 1-3. Intermezzo begon gemoti veerd aan de wedstrijd. De jongens konden een pplaats stijgen op de ranglijst bij een overwinning. Al snel bleek dat de teams aan elkaar gewaagd waren. In de eerste set liep Rowi weg naar tien punten voorsprong. Een inhaalrace door Intermezzo stokte op twee punten verschil in het voordeel van de thuisploeg, maar de trend was gezet. In de tweede-en derde set zorgde geconcentreerd spel van de Intermezzoërs voor een 22-25- en 20-25 setoverwinning. Rowi zette alles op alles om gelijk te spelen en viel goed aan. Intermezzo zette net een stapje harder en pakte de vierde set. Een belangrijke overwinning waardoor de junioren op een zesde plaats komen met één punt voor sprong op concurrent DVO uit Oud Beij er- land. Jongens A speelde met: Christiaan Hoogmoed, Remco Wesdorp, Iman de Haan, Robert Kamerling, Marco Krijgs man, aanvoerder Matthijs Joppe en invaller Yuri. vrijdag van Nieuw-Balingen naar Nijkerk (135 km.), in totaal dus zo'n 600 km. fietsen! Daarvan is het natuurlijk de bedoeling dat met deze prestatie zoveel mogelijk geld bij elkaar wordt gebracht om het belangrijke (soms zelfs levensreddende) werk van MAF te steunen. Deze stichting is een organisatie die luchtverbindingen en communicatielij nen verzorgt voor hulporganisaties en ker ken in onherbergzame gebieden. Piloten van MAF beginnen waar wegen eindigen. Of het nu gaat om vervoer van voedsel, bloed, patiënten, zendingswerkers, medicijnen, hulpverleners of materialen, MAF verschaft zowel zending als hulpverlening vleugels. ledere vijf minuten stijgt ergens ter wereld wel een vliegtuig op van Mission Aviation Fellowship. Nu zijn de twee sportieve Peters op zoek naar sponsors die hun actie voor MAF willen ondersteunen. Verschillende mensen zijn daarvoor al door hen benaderd, maar moch ten er mensen zijn die niet door het tweetal zijn benaderd maar die hen tóch willen spon soren (en daarmee ook stimuleren om door te gaan), dan kunt u natuurlijk altijd contact met hen opnemen. Peter van der Baan woont aan de Ringstraat 46 te Sommelsdijk, tel. 0187-484949; het postadres van Peter van Drongelen is Postbus 303, 2920 AH Krim pen aan den IJssel, tel. 06-27491298. Hallo jeugd van Goedereede en omstreken. Vergeten jullie niet om je voor de laatste Spiritavond (28 april) van het seizoen op te geven voor: de speurtocht, pannenkoeken eten, leuke strandspelen en namurlijk een kampvuur. Om de pannenkoeken bruin te krijgen, hebben wenog steeds geen moeders die op de zaterdagmorgen pannenkoeken willen bakken, dus jongens en meisjes, vraag je ma of pa. O ja, bijna vergeten, zater dag 28 april verzamelen om 16.30 uur op de fiets bij 'De Ark'. Je kunt je opgeven bij Theo, tel.: 684292, maar doe het wel voor 21 april i.v.m. de natjes en de droogjes. Tot zaterdag! Het Spiritteam Overige uitslagen: Spirit 1 - Meisjes C24-0 DVO 2 - Meisjes Cl 1-3 Schovocomca 1 - Meisjes A 0-4 Heren 2 - AVC'87 3 3-1 Adviezen en Ngeleiding f Ais dit uw eersKkind wordl, dan is de kraamverzorgende degene die u adviseert en begeleidt. Bij haar kunt u terecht met al uw vragen over uw baby en uw eigen lichiam. Zo weet u na de kraamtijd voldoende om samen met uw gezin zelfstandig verder te gaan. ,„i Rust en regelrraat 'Sililfe. Als er al kindem in uw gezin zijn, dan zal de kraamverzorgende haar aandacht ook op hen richten. Zij zorgt ervoor dat het huishouden gewoon door blijft draaien. Zods u dat gewend bent. De kraamverzorgende biedt niet alleen zorg, maar brengt ook rust en regelmaat in deze bijzondere tijd. Kwaliteit in uw kraamtijd ------ Voor uw kr.iamliiri v indt u natuurlijk alleen het beste goed genoeg. Kraamzorg de Waarden regio Hoeksche Waard vol doet aan de landelijke kwaliteitseisen zoals opgesteld in het boek Basiskwaliteitseisen Kraamzorg 1999. Wat dat voor u betekent? In ieder geval dat u en uw baby de juiste zorg krijgen. En op het juiste moment; Kraamzorg de Waarden regio Hocksrhe Waard is 24 uur per dag bereikbaar voor assistentie bij de thuisbevalling. iinverzorgenden van Kraamzorg de Waarden regio Hoeksche Waard worden regelmatig bijgeschoold. Zo blijven ZIJ op de hoogte van belangrijke ontwikkelingen op medisch en sociaal-maatschappelijk gebied en weten zij exact wat er allemaal te koop is rond de kraamzorg. Bovendien wordt er ook kennis uitgewisseld tussen Kraamzorg de Waarden reHJfi H(iek«-he Waard, verloskundigen, ziekenhuizen, consultatiebureaus en huisartsen. "Kraamzorg de Waarden regio Hoeksche Waard biedt flexibele zorgoplossingen. U geeft aan welk type kraamzorg het beste is voor u en uw gezin. En u kiest zelf de meest geschikte vorm van zorg: van uitgebreid tot minimaal. Kraamzorg de Waarden regio Hoeksche Waard werkt samen met de Zorg en Welzijn Groep. Samen organiseren zij themabijeen komsten als 'De bevalling' en 'Borst- en flesvoeding'. Wilt u meer weten? Bel, schrijf of mail dan-. Kraamzorg de Waarden regio Hoeksche Waard Postbus 1 202 3260 AE Oud-Beijerland telefoon: (01 86) 61 20 55 e-mail: kzhw@planet.nl website: www.kraamzorg.org

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2001 | | pagina 6