Af tilAltDCti-raElJ Intermezzo schrijft geschiedenis Rommel- en Activiteitenmarkt in Oosterland Programma 4 en 5 mei in Ouddorp HELPEND HANDEN Zangmiddag voor en met mensen met een handicap PAGINA 12 VRUDAG 20 APRIL 2001 GOEDEREEDE GEMEENTE DIRKSLAND Voornemen verlenen bouwvergunning E M E E N T E D D E L H A R N I S Goeree- Overflakkee De bekerwedstrijd tussen Fikszo Lekkerkerk en Heren 1 van Intermezzo eindigde in een 0-3 overwinning voor Intermezzo. Voor de eerste keer in de historie staat heren 1 in de finale van de regiobeker(2e klasse en lager). In Lekkerkerk was de plaatselijke Fikszo/Lekkerkerk een taaie tegenstander. De eerste set leverde eerst een 20-23 ach terstand op, maar werd uiteindelijk toch gewonnen met 27-25. De tweede set had globaal eenzelfde verloop: halverwege de set een stand van 19-13, maar er werd toch gewonnen met 25-23. En de derde set bracht het Herenteam van Intermezzo naar de over winning: met Fikszo werd 'de vloer aange veegd' met 25-13, wat resulteerde in een 0-3 overwinning. Bij deze wordt ook de oproep gedaan om naar de finale van Heren 1 van Intermezzo te komen: Heeft u een Intermez- zohart? Kom dan naar de finale, waarvan de plaats en de datum nog bekend worden gemaakt. Heren 1 bestaat uit Jeroen van Hoorn, Bastiaan Driece, Mare van Biert, Jaap Kransse, Leen van de Boogert, Anton van Zijp en Theo van Biert. Vovero 2 - Dames 2:1-3 Na een spetterende wedstrijd van dames 1 tegen hun oude coach/trainer Cor Makkus speelde dames 2 tegen Vovero De dames van Intermezzo gingen moeilijk van start en had den geen vat op Vovero. De tweede set ging gelijk op en Intermezzo maakte het spannend tot het eind. De derde set kreeg Tineke Bove een onwillige spier in haar kuit en toen moest Anthoinet Piersma er weer in, die nog steeds last heeft van haar onwillige, pijnlijke schou der. Toch was die set voor het Damesteam van Intermezzo, door een goed blok. In de vierde set werd goed gewerkt en zodoende won dames 2 de wedstrijd. Op zaterdag 21 april a.s. zal om 18.30 uur bij WBA/Mevo de wedstrijd plaatsvinden tussen WEA/Mevo 2 en Heren 2 van Intermezzo. Laatste wedstrijdprogramma seizoen 2000-2001 Intermezzo sluit het seizoen af met thuis wedstrijden. In Recreatiecentrum De Staver te Sommels dijk worden op zaterdag 21 april de volgen de wedstrijden gespeeld: 12.15 uur: Dames 2 - Blijdorp'95 3 Jongens D - DVO 1 Meisjes A - Valeas l Meisjes Cl - Spirit 1 13.45 uur: Dames 1 - Alexandria'66 1 Jongens A - Vovero 1 Jongens B - Rivo 1 Meisjes C2 - DVO 1 Het comité van Woord Daad te Schouwen-Duiveland organiseert op zaterdag 28 april 2001 van 9.00 uur tot 14.00 uur een rommel- en activitei tenmarkt op het voorplein van de Ds. J. Bogermanschool, Weelstraat 1 te Oosterland. De rommel- en activiteitenmarkt is voor Woord Daad een jaarlijks terugkerend evenement. Volgens de voorzitter van het comité van Woord Daad, Dhr. J. Maliep aard uit Nieuwerkerk, is er een groeiende belangstelling van diverse stichtingen en instellingen om deel te kunnen nemen aan deze rommel- en activiteitenmarkt. Ook dit jaar hebben verschillende stichtingen en instellingen zich opgegeven. Zoals; Vereni ging ter Bescherming van het Ongeboren Kind (VBOK), Bond tegen het Vloeken, Knutselclub Rhode voor de zending van de Gereformeerde Gemeente, Z.O.A. vluchte lingenzorg vooral werkzaam in Zuid-Oost Azië, Friedenstimme voor o.a. Bijbelver spreiding in Oost-Europa, Nederlandse Patiëntenvereniging (NPV) voor advies of ondersteuning van patiënten. Stichting Ont moeting voor thuis-of daklozen in Neder land, In de Rechte Straat (IRS) voor de ver spreiding van het Evangelie, Stichting Adul- lam voor gehandicapten zorg, werkgroep Roemenië voor hulp aan de inwoners van dit land door middel van o.a. voedselpakketten en tenslotte de stichting Wo.ord Daad voor hulp aan de Derde Wereldlanden. Bovengenoemde stichtingen en instellingen zullen op deze rommel- en activiteitenmarkt nadere informatie verstrekken, eventueel nieuwe leden werven en ook op allerlei manieren geld bijeen verzamelen voor het goede doel. Dit laatste wordt o.a. gedaan door de verkoop van; boeken, lepeltjes, handdoeken, tuin- en perkplanten, bloem- stukjes, speelgoed, CD's/MC's, zelfgemaak te artikelen, enz. Naast de verkoop van nieu we artikelen zal de stichting Woord Daad ook rommelmarktspullen verkopen. Ook voor de inwendige mens kan men terecht zoals; koffie, thee, hmonade, bolussen, ber- liner bollen, broodje met worst, e.d. De kin deren kunnen ook a;an hun trekken komen, want naast o.a. een grabbelton, kunnen zij chips, limonade en allerlei snoepgoed kopen. Iedereen wordt van harte uitgenodigd om een bezoek te brengen aan deze activitei tenmarkt om zodoende bovengenoemde stichtingen of instellingen te steunen. Voor 4 mei 19.00 uur: Een ooggetuige vertelt... Deze vertelt zijn eigen ervaringen uit de Tweede Wereldoorlog. 19.50 uur: Beelden van de Waaldorper- vlakte met aansluitend gezamenlijk 1 minuut stilt in m.f .g. 'De Dorpstienden' 5 mei 13.00 uur: Start fietspuzzeltocht (tot 14.30 uur) bij m.f.g. 'De Dorpstien den'. 17.00 uur: Prijsuitreiking. 21.30 uur: Lampionoptocht, vertrek vanaf m.f.g. 'De Dorpstienden' Route Lampionoptocht: Molenblok - Molenweg - Hofdijks weg - Diependorst - Broekweg - Sta tionsweg - Rondje dorp - Bij hotel Akershoek rechts naar Dorpstienden. verdere inlichtingen kunt u contact opnemen met Dhr. J. Maliepaard, Meeuwenlaan 5 te Nieuwerkerk. Zijn telefoonnummer is 0111 - 643210. De afdeling Flakkee/Schouwen/Tholen van de vereniging gehandicaptenzorg 'Hel pende Handen' hoopt D.V. zaterdag 21 april a.s. 's middags om half drie een zang middag te houden in de 'Rehobothkerk' aan de Hoogaarsstraat te Tholen. Sluiting om ca. 4 uur; na afloop gratis koffie, thee of frisdrank. Mensen met een handicap met hun ouders en/of verzorg(st)er(s), hun familieleden, belangstellenden (van welke gezindte dan ook) zijn hartelijk welkom. Het mannenkoor 'Rehoboth' hoopt, even als vorige jaren, enkele stukken te zingen, maar de doelgroep zal er ook bij betrokken worden en gezamenlijk voor de aanwezi gen zingen. Mogen wij ook op uw aanwezigheid reke nen? i GEMEENTE Tramlijnweg 2, Goedereede, Postbus 38, 3253 ZG Ouddorp ZH Tel. (0187) 49 15 00 tax 49 29 24 /e-mail: gemeentehuis@goedereede.nl Openingstijden; ma t/m vr 08-00 tot 12.00 en 13,00 tot 17.00 uur. (do tot 19.00 uur) Vergaderdatum 26 april 2001 om 19.30 uur: Gemeenteraad De agenda voor deze vergadering ligt, tijdens de kan tooruren, ter inzage op het gemeentehuis, waar even eens een exemplaar kan worden afgehaald. Bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om bouwvergunning is ontvangen op 9 april 2001 voor: - het uitbreiden van de keuken van de woning Ooster weg 10 te Ouddorp; - het uitbreiden van de berging aan de woning op het perceel Preekhillaan 6 te Ouddorp; op 10 april 2001 voor: - het bouwen van een garage (t.v.v.) op het perceel Marijkeweg 48 te Ouddorp; op 11 april 2001 voor: - het aanleggen van een zwembad op het perceel Groenedijk 17 te Ouddorp; - het uitbreiden van de garage op het perceel Hoog- aars 36 te Stellendam; op 12 april 2001 voor: - het bouwen van een aanbouw aan de woning Braamstove 24 te Ouddorp. Meldingen Tevens delen wij u mede dat een melding tot bouw voornemen is ontvangen op 10 april 2001 voor: - het plaatsen van een blokhut op het perceel Doorn- meet 4 te Goedereede. Bouwvergunning Burgemeester en wethouders van Goedereede maken bekend dat het voornemen bestaat om met toepas sing van artikel 15, lid 7 en artikel 2, lid 1 onder c van de voorschriften van het bestemmingsplan 'Oudeland en Oude Nieuwland' bouwvergunning te verlenen voor: - het bouwen van een bedrijfsloods op het perceel Dirkdoensweg 45, kad. bekend gemeente Ouddorp, sectie E nr. 2811. Bovengenoemd bouwplan ligt ingaande 23 april 2001 gedurende vier weken ter inzage op de afdeling Alge mene Zaken, ter gemeentesecretarie. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen het voor nemen aan dit bouwplan c.q. verzoek om vrijstelling medewerking te verlenen, schriftelijk zijn zienswijze indienen bij burgemeester en wethouders, Postbus 38, 3253 ZG Ouddorp. Bestemmingsplan 'Nieuwe Oostdijk 2000' Burgemeester en wethouders van de gemeente Goe dereede maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat met ingang van 23 april 2001 gedurende een periode van vier weken tijdens kantooruren ter gemeentesecretarie van Goedereede, afdeling Alge mene Zaken, voor een ieder ter inzage ligt het ontwerp van het bestemmingsplan 'I\lieuwe Oostdijk 2000'. Desgewenst kan het hiervoor bedoelde ontwerp- bestemmingsplan gedurende tenminste 3 aaneenge sloten uren per week buiten de kantooruren worden ingezien, na voorafgaande telefonische afspraak. Het oorspronkelijke bestemmingsplan 'Nieuwe Oost dijk' is in het jaar 1976 door de gemeenteraad vastge steld. Daarna is dit plan zesmaal gedeeltelijk herzien waarvan de laatste herziening dateert uit 1995. Tevens hebben ook een aantal wijzigingen op basis van arti kel 11 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening plaats gehad. Gezien de (ruimtelijke) ontwikkelingen die hebben plaatsgevonden na vaststelling van het oorspronkelij ke bestemmingsplan en de daarop volgende herzie ningen en plaatsgehad hebbende wijzigingen op basis van artikel 11 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening is er thans behoefte aan een nieuwe, op de huidige situatie afgestemde bestemmingsregeling, die is afge stemd op de regelingen van onlangs door de gemeen teraad vastgestelde bestemmingsplannen. Met het onderhavige bestemmingsplan wordt beoogd een planologisch/juridisch kader te bieden voor het wonen en de voorzieningen, rekening houdend met de huidige functies gebruikswaarden. Het onderhavige bestemmingsplan heeft overwegend een consolide rend karakter. Een groot gedeelte van het woongebied is medio 1999 gerealiseerd. Slechts een beperkt aan tal woningen die zijn opgenomen in de zesde herzie ning van het bestemmingsplan 'Nieuwe Oostdijk', is in aanbouw of zal op korte termijn in aanbouw worden genomen. Verwacht wordt dat het totale aantal wonin gen in 2004 zal zijn gerealiseerd. De grens van het onderhavige bestemmingsplan wordt grotendeels bepaald door enerzijds de grens met het bestemmingsplan 'Stad Goedereede' en anderzijds door de grens met het bestemmingsplan 'Landelijk Gebied'. Aan de zuidzijde vormt de Noordhavendijk de grens. Aan de west- en noordwestzijde wordt de grens gevormd door respectievelijk het Melkdijkje en de Hoofddijk. Gedurende de termijn van terinzagelegging kan een ieder een schriftelijke zienswijze omtrent het ontwerp- bestemmingsplan 'Nieuwe Oostdijk 2000' indienen bij de gemeenteraad van Goedereede, Postbus 38, 3253 ZG Ouddorp. Voorstraat 15, Postbus 10, 3247 ZG Dirksland Tel. (0187) 60 80 80 fax 60 37 99 /e-mail: info@dirksland.nl Openingstijden: ma t/m vr 08-00 tot 12.00 en 13.30 tot 17.00 uur. Verzoeken om bouwvergunning Burgemeester en wethouders van Dirksland maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat aanvragen om bouwvergunning zijn binnengekomen van: - Gemeente Dirksland voor het oprichten van een ska- te-voorziening op het perceel Mozartsingel (onge nummerd), Dirksland; - Markwat B.V. voor het oprichten van een magazijn op het perceel Watertoren 14, Dirksland; - M.A. Melissant voor het oprichten van een dakkapel op het perceel Zweosplein 9, Herkingen; - H. van Putten voor het ophchten van een schuur op het perceel Staakweg 4 en 6, Dirksland; - E.A. Struik voor het vernieuwen van een dak van een schuur op het perceel Noorddijk 10, Melissant. Binnengekomen meldingen Burgemeester en wethouders van Dirksland maken bekend dat de volgende meldingen van bouwvoorne men zijn binnengekomen: - H.J. Verkouter voor het oprichten van een serre op het perceel Binnenweg 14, Melissant; - H.T. Knol voor het oprichten van een blokhut op het perceel Molenzicht 135, Dirksland; - W. van den Doel voor het oprichten van een blokhut op het perceel Geldersedijk 77, Dirksland. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen een ontvangen bouwaanvraag c.q. melding kan geen bezwaar worden gemaakt. Voornemen verlenen bouwvergunning De burgemeester van Dirksland geeft kennis van het voornemen van burgemeester en wethouders om, met toepassing van artikel 19, lid 1, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, vergunning te verlenen aan: - H.J. van Putten en Zoon Kraanverhuur B.V. voor het verbouwen en vergroten van een loods op het per ceel Hoekvateweg (ongen.), Dirksland. Dit plan is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan, maar het is wel in overeenstem ming met de in voorbereiding zijnde herziening van het bestemmingsplan. De op bovengenoemd bouwplan betrekking hebbende stukken liggen van 23 april tot en met 21 mei 20Ö1 op het gemeentehuis, afdeling Alge mene Zaken, voor een ieder ter inzage en gedurende deze termijn kan een ieder tegen dit plan schriftelijk zijn zienswijze naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders. De burgemeester van Dirksland geeft kennis van het voornemen van burgemeester en wethouders om ver gunning te verlenen aan: - M.A.C, van Stee voor het oprichten van een blokhut op het perceel Austinplein 5, Herkingen - H.J. van Putten en Zoon Kraanverhuur B.V. voor het verbouwen en vergroten van een loods op het per ceel Hoekvateweg (ongen.) Dirksland. Deze plannen zijn in strijd met het ter plaatse gelden de bestemmingsplan, maar door het verlenen van vrij stelling krachtens artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening kan medewerking worden ver leend. De op bovengenoemde bouwplannen betrek king hebbende stukken liggen van 23 april tot en met 21 mei 2001 op het gemeentehuis, afdeling Algemene Zaken, voor een ieder ter inzage en gedurende deze termijn kan een ieder tegen dit plan schriftelijk zijn zienswijze naar voren brengen bij het college van bur gemeester en wethouders. Bekendmakingen Algemene wet bestuursrecht Vergunning verleend aan: - Nederiandsche Tafelronde nr. 118 voor het huis-aan- huis ophalen van resterend Nederlands en buiten lands geld na invoering van de euro, op 12 januari 2002 te Dirksland (03-04-2001); - Stichting Nationale Eurocollecte 2002 voor het huis- aan-huis ophalen van resterend Nederlands en bui tenlands geld na invoering van de euro, 14 t/m 27 januari 2002 te Dirksland (03-04-2001); - D.M. Kievit-Kagchelland voor het houden van een rommel- en creatiefmarkt in 'Ons Huis' te Herkingen op 14 april 2001 (03-04-2001); - Delta Invest B.V. voor het kappen van een lindeboom op de erfgrens voor de panden West Havendijk 35 en 37 te Dirksland (12-04-2001). N.B. Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrokken zijn. De Algemene wet bestuursrecht geeft de derde belanghebbende de mogelijkheid om binnen zes weken na de dag van bekendmaking (de datum van bekendmaking staat tussen haakjes achter het desbetreffende besluit ver meld) een (gemotiveerd) bezwaarschrift in te dienen bij burgemeester en wethouders. Het bezwaarschrift wordt dan om advies voorgelegd aan een commissie. Mocht de beslissing op een eventueel bezwaarschrift niet kunnen worden afgewacht, dan kan - na het indie nen van een bezwaarschrift - aan de President van de Rechtbank te Rotterdam (Sector bestuursrecht, Post bus 50951, 3007 BM Rotterdam), een voorlopige voorziening worden gevraagd. Daarbij is een zogehe ten griffierecht verschuldigd. Koningin Julianaweg 45, Postbus 13240 AA Middelharnis Tel. (0187) 47 55 55 fax 47 55 47 /e-mall: gem.mhs@tref.nl Openingstijden: ma t/m vr 08-30 tot 12.00 en 13.00 tot 16.30 uur. Beslissingen Algemene wet bestuursrecht Verleende vergunningen/ontheffingen - Fam. Van Woerden, Lijster, 2, Sommelsdijk: bouwen berging (09-04-01) - Top Center Nederiand, Postbus 3176, Den Bosch: oprichten van twee bedrijfsverzamelgebouwen, Zer- nikeweg/ Van Leeuwenhoekweg te Middelharnis (10- 04-01) - Gebroeders L. en K. van der Velde, Nieuwlandsedijk 1Sommelsdijk: verbranden snoeihout en/of stro (12- 04-01) Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden) belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (de datum van bekendmaking staat tussen haakjes achter de desbe treffende beslissing vermeld) een bezwaarschrift indie nen bij burgemeester en wethouders van Middelhar nis, Postbus 13240 AA Middelharnis. Nadere infor matie is verkrijgbaar ter secretarie, tel. 0187 - 475555. Ontvangen bouwplannen Een aanvraag om bouwvergunning is ontvangen van: - I.E.L. Kars, Pr. Bernhardlaan 84, Middelharnis: bouw blokhut (06-04-01) - R. Osinga, Battenoord 14, Nieuwe-Tonge: bouw loods tot woning/museum (09-04-01 - J.D. van Welsenis, Jul. van Stolberglaan 38, Middel harnis: verbouw woning (09-04-01) - C. van Rossum, Korteweegje 36, Sommelsdijk: bouw 2x een afdak, berging en tuinmuur (10-04-01) - K. Klepper, Weeshuisstraat 6, Sommelsdijk: bouw twee garages, Groene Zoom (Mst. Penplein), Som melsdijk (11-04-01) - Aannemers- en installatiebedrijf Bijkerk B.V., Zand- straat 1Burgh-Haamstede: bouw woning, Zuiddijk 59, kavel 3, Nieuwe-Tonge (11-04-01) - Aannemers- en installatiebedrijf Bijkerk B.V., Zand straal 1, Burgh-Haamstede: bouw 2 woningen met garage/berging, Zuiddijk 59, kavel 1 en 2, Nieuwe- Tonge (12-04-01) Een melding bouwvoornemen is ontvangen van: - H.L. Peeman, Nic. Beetsstraat 25, Sommelsdijk: bouw blokhut (09-04-01) Deze publicatie heeft een informatief karakter. De ver melde bouwplannen zijn niet getoetst en zijn daarom nog niet voor inzage beschikbaar. Inspraakronde Burgemeester en wethouders van de gemeente Mid delharnis verlenen inspraak over een ingekomen aan vraag om bouwvergunning van de Woningbouwver eniging 'Middelharnis' voor het oprichten van een mul- ti-functioneel wijkcentrum, Doetinchemsestraat 27 te Middelharnis. De aanvraag ligt met ingang van 23 april 2001 gedu rende twee weken ter inzage in het gemeentehuis, kamer 11. Op woensdag 2 mei a.s., om 19.30 uur, zal een inspraak-/informatie-avond worden gehouden in het dienstencentrum van Middelharnis, Doetinchemse straat 27 te Middelharnis. De Woningbouwvereniging 'Middelharnis' Is op deze avond eveneens aanwezig om het bouwplan toe te lichten. U heeft de mogelijk heid om vragen te stellen en opmerkingen te maken. Gedurende genoemde termijn van twee weken kunt u een inspraakreactie indienen bij burgemeester en wet houders. Postbus 1, 3240 AA Middelharnis. Eisenhowerlaan 1Postbus 75, 3255 ZH Oude-Tonge Tel. (0187) 64 22 00 fax 64 27 93 e-mail: gemeenteoostflakkee@planet.nl Openingstijden: ma t/m vr 08-00 tot 12.00 en 13.00 tot 17.00 uur. Kapvergunning Burgemeester en wethouders van Oostflakkee maken bekend dat kapvergunning is verieend voor het kap pen van - één prunus op het perceel Kolfweg 35 te Oude-Ton ge; - twee kastanjes op het perceel Kolfweg/Mariniersweg te Oude-Tonge; - vijftien coniferen op het perceel Zuiddijk 24 te Oude- Tonge; - één esdoorn op het perceel Patronaatstraat 15 te Achthuizen. Dit besluit is verzonden op 10 april 2001 Bij de hiervoor genoemde besluiten kunnen belangen van anderen dan de direct belanghebbenden betrok ken zijn. De derden-belanghebbenden hebben de mogelijkheid om binnen zes weken volgende op de dag van verzending van het besluit (dit betreft dus niet de datum van deze publicatie) daartegen een gemoti veerd bezwaarschrift in te dienen bij burgemeester en wethouders. Voorts bestaat nog de mogelijkheid voor lopige voorziening te verzoeken bij de President van de Arrondissementsrechtbank te Rotterdam, indien onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat noodzakelijk maakt. Indien u over dit besluit en over de wettelijke moge lijkheden informatie wenst, kunt u die verkrijgen bij het taakgebied Nieuwe Werken en Onderhoud van de gemeente. Aanvraag vergunning Burgemeester en wethouders van Oostflakkee maken bekend dat aanvragen om bouwvergunning zijn inge komen voor: - het plaatsen van een mestbassin op het perceel Hee- rendijk 31 te Oude-Tonge; - het uitbreiden van een woning op het perceel Schaapsweg 14 te Den Bommel; - het veranderen van de gevels op het perceel Voor straat 36 te Oude-Tonge; - het veranderen van een café in café-pension op het perceel Voorstraat 4 te Oude-Tonge - het uitbreiden van een overkapping op het perceel Galatheseweg 26 te Achthuizen; - het plaatsen van een schuur op het perceel Voor straat 18 te Achthuizen. Aanvragen om melding zijn ingekomen voor: - het plaatsen van een blokhut op het perceel Marshof 5 te Oude-Tonge; - het plaatsen van een blokhut op het perceel Steiger- dijk 11 nummer 23 te Ooitgensplaat. Nadere informatie over de ingekomen aanvragen voor bouwvergunning en melding is verkrijgbaar bij het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. Deze publicatie strekt uitsluitend tot het informeren van het publiek. Tegen de ingekomen aanvragen kunnen geen bezwaarschriften worden ingediend. Verleende vergunningen Burgemeester en wethouders van Oostflakkee maken bekend dat bouwvergunning is verieend voor: - het vergroten van de aanbouw achter de woning en het realiseren van een balkon/terras op het perceel Langstraat 34 te Achthuizen (besluit verzonden 6 april 2001) - het verbouwen van de woning op het perceel Bom- meisedijk 5 te Den Bommel (besluit verzonden 11 april 2001) - het plaatsen van een dakkapel in het dakvlak van de woning op het perceel Van Halenstraat 12 te Oude- Tonge (besluit verzonden 11 april 2001). De meldingen zijn geaccepteerd voor: - het uitbreiden van de woning op het perceel Prins Bernhardstraat 1 te Den Bommel (besluit verzonden 12 april 2001) - het plaatsen van een dakkapel op het perceel Zuid dijk 61 a kavel 10 te Oude-Tonge (besluit verzonden 12 april 2001). Nadere informatie over de verieende bouwvergunnin gen en de geaccepteerde meldingen is verkrijgbaar bij het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ontwik keling en Milieu. N.B. Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van anderen dan de direct belanghebben den betrokken zijn. De Algemene wet bestuursrecht geeft derden-belanghebbenden de mogelijkheid om binnen zes weken volgende op de dag van verzending van het besluit (dit betreft dus niet de datum van deze publicatie) daartegen een gemotiveerd bezwaarschrift in te dienen bij burgemeester en wethouders. Voorts bestaat nog de mogelijkheid voorlopige voorziening te verzoeken bij de President van de Arrondissements rechtbank te Rotterdam, indien onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat noodzakelijk maakt. Indien u over het besluit en over de wettelijke moge lijkheden informatie wenst, kunt u die bij het taakge bied VROM van de gemeente verkrijgen. Intergemeentelijk Samenwerkingsverband Langeweg 74, Postbus 313, 3240 AH Middelharnis Tel. (0187)48 81 11 /fax4881 99/e-mail isgo@tref.nl Openingstijden ma t/m vr 08-30 tot 12.00 en 13.00 tot 16.30 uur. Mllieuklachten :(0187) 48 81 31 Grofvuillijn (0187) 48 77 11 Overslagstation:Johannespoldersweg 19, Middelharnis, tel.(0187) 48 68 50 Openingstijden :ma t/m vr 08-30 tot 11.45 en 13.00 tot 16.45 uur. Za 10.00 tot 12.00 uur. Mededeling, namens burgemeesters en wethouders van de hier genoemde gemeenten, van het dagelijks bestuur van het ISGO. Wet milieubeheer Melding 1. Timmerbedrijf Vervloed, Tramweg te Oude-Tonge (Besluit bouw- en houtbedrijven milieubeheer). De melding ligt ter inzage vanaf 23 april 2001 gedu rende zes weken op werkdagen van 9.00 tot 16.00 uur op het kantoor van de gemeente Oostflakkee te Oude- Tonge. Ontwerp-besluit Op 7 december 2000 is een aanvraag om een oprich tingsvergunning ontvangen van: 2. CZAV u.a. voor een inrichting voor de inname, op en overslag en het bewerken van landbouwproduc ten, de verkoop van kunstmest en gewasbescher mingsmiddelen en overige land- en tuinbouwbeno- digdheden en het wegen van diverse goederen, gelegen aan de Rijzenburgseweg 2 te Sommelsdijk. Wij zijn voornemens om namens burgemeester en wethouders deze vergunning te vertenen. Aan de ver gunning zullen voorschriften worden verbonden ter bescherming van het milieu. Het ontwerp-besluit en de overige relevante stukken liggen ter inzage vanaf 23 april 2001 gedurende vier weken op werkdagen van 9.00 tot 16.00 uur op het kantoor van de gemeente Middelharnis (nr. 2). Degene die niet in de gelegenheid is om de stukken overdag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde ter mijn op dinsdagavond van 18.00 tot 21.00 uur. Hier voor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het ISGO (tel. 0187 - 48 81 11). Schriftelijke bedenkingen tegen het ontwerp-besluit kunnen door eenieder vanaf 24 april 2001 binnen vier weken worden ingediend bij het ISGO, Postbus 313, 3240 AH, Middelharnis. Als daarom wordt gevraagd, blijvéiVpersoonlijke gegevens geheim. Als daarom wordt gevraagd, zal een openbare (hoor)zitting gehouden worden. Tijdens deze zitting wordt gelegenheid geboden om met het bevoegd gezag en eventuele overige aanwezigen van gedach ten te wisselen over het ontwerp-besluit. Tevens wordt de gelegenheid geboden om mondelinge bedenkingen in te brengen. De aanvrager van de vergunning zal tevens in de gelegenheid worden gesteld de zitting bij te wonen. Ontwerp-besluit intrekking ex artikel 8.26 Wm Het voornemen bestaat om de volgende vergunning overeenkomstig artikel 8.26 Wm in te trekken: 3. V.O.F. L. van Waasbergen, oprichtingsvergunning d.d. 27 januari 1976 voor de inrichting aan de Nol- leweg 2 te Melissant. Het ontwerp-besluit en de overige relevante stukken liggen ter inzage vanaf 23 april 2001 gedurende twee weken op werkdagen van 9.00 tot 16.00 uur op het kantoor van de gemeente Dirksland (nr. 3). Degene die niet in de gelegenheid is om de stukken overdag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde ter mijn op dinsdagavond van 18.00 tot 21.00 uur. Hier voor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het ISGO (tel. 0187 - 48 81 11) Schriftelijke bedenkingen tegen het ontwerp-besluit kunnen door eenieder vanaf 24 april 2001 binnen twee weken worden ingediend bij het ISGO, Postbus 313, 3240 AH te Middelharnis. Op verzoek blijven uw per soonlijke gegevens geheim. Voor nadere inlichtingen en voor kopieën van de ter inzage gelegde stukken, dit laatste tegen betaling, kan contacht opgenomen worden met het ISGO (tel. 0187- 48 81 11).

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2001 | | pagina 12