Frisse neus halen op eiland Tiengemeten Herbalife-producten op internet Lege flessen voor weeskinderen in Malawi De Zaligmaker is geboren Damclub Denk en Zet Ouddorpse verenigingen zamelen lege flessen in Verschijning laatste editie Eilanden Nieuws 2000 Dam- en Schaakver. 'Ontspanning' te Ouddorp Zondag 24 december 2000 Vierde Adventszondag OUDDORP - Herv. Gem. Dorpsherk: 9.30 uur ds. A. Simons, Goudswaard en 18.30 uur kand. M. Aleman, Uddel. Eben-Haëzer: 9.30 uur kand. M. Aleman en 18.30 uur ds. A. Simons - Ger. Gem. 9.30 en 18.30 uur leesdienst - Ger. Kerk 10.00 uur ds. P. C. Koster en 2230 uur ds. F. H. Zaadstra - Doopsgezinde f Gem. 9.30 en 16.15 uur (Duits) ds. J. Smink en 20.00 en 23.00 uur ds. J. Smink (nachtdienst). GOEDEREEDE - Herv. Gcm. 9.00 en 10.45 uur ds. F. Hoek, Hendrik Ido Ambacht en 18.30 uur ds. J. W. van Estrik, bediening Heilige Doop. STELLEND AM - Herv. Gem. 10.00 uur kand. M. Die- peveen en 18.00 uur ds. W. L. Smelt - Ger. Kerk 10.00 uur ds. G. den Hartogh en 22.30 uur ds. J. Kos ter. MELISSANT - Herv. Gem. 10.00 uur ds. J. Joppe, Sir- jansland en 18.00 uur ds. N. den Ouden, Tholen - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst-Ger.Kerk 9.30 uur ds. J. Wilschut en 17.00 uur zangdienst - Ger. Gem. in Ned. 10.00 en 18.00 uur leesdienst. DIRKSLAND - Herv. Gem. 10.00 uur ds. M. J. Paul en 18.00 uur ds. G. Berg, Asperen-Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. A. M. den Boer. HERKINGEN - Herv. Gem. 10.00 uur ds. W. L. Smelt en 18.00 uur ds. A. van Wijk - Ger. Gem. 10.00 uur leesdienst en 18.00 uur ds. J. Karels. SOMMELSDDK - Herv. Gem. 10.00 uur ds. A. A. W. Boon, Schoonhoven en 18.00 uur ds. J. C. den Toom - Lukaskapel HDG 10.15 uur ds. A. van Lingen - Rem. Ger. Gem. 17.00 uur ds. E. L. van Dunné-de Bijll Nachenius - Herv. 'Exodus' Gem. 10.00 uur ds. J. H. Verwaal en 2230 uur ds. J. H. Verwaal (nacht dienst). MIDDELHARNIS - Herv. Gem. 10.00 uur ds. C. Gie ten en 18.00 uur ds. E. F. Vergunst, Ridderkerk - Chr. Ger. Kerk 9.30 en 18.00 uur ds. P. den Butter - Ger. Gem. 9.30 en 18.00 uur leesdienst - Ger. Kerk 10.00 uur drs. J. Baart en 22.00 uur Kerstnachtdienst. NIEUWE TONGE - Herv. Gem. 9.30 uur ds. A. Belder, bediening Heilige Doop en 18.00 uur ds. H. v. d. Belt, Delft - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst. OUDE TONGE - Herv. Gem. 10.00 uur ds. J. G. Blom en 18.00 uur ds. A. van Lingen - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst. STAD aan 't HARINGVLIET - Herv. Gem. 10.00 uur ds. H. A. Samsom en 18.00 uur ds. A. Belder - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst - Ger. Kerk 10.00 uur ds. W. A. Boer en 18.00 uur ds. A. S. Rien- stra. DEN BOMMEL - Herv. Gem. 10.00 uur ds. J. C. Mesu, Nieuw en St. Joosland en 18.00 uur kand. G. A. Slab- bekoom, Goes - Ger. Kerk 10.00 uur de heer K. Baas en 20.00 uur de heer L. H. Zweers, Kerstnacht dienst. OOLTGENSPLAAT - Herv. Gem. 9.30 uur ds. I. B. ten Hove en 18.00 uur ds. L. W. Ch. Ruijgrok, Monster- Ger. Gem. 9.30 en 18.00 uur leesdienst - Ger. Kerk 9.30 uur de heer L. H. Zweers en 21.30 uur de heer L. H. Zweers, Kerstnachtdienst. LANGSTRAAT - Herv. Gem. 10.00 uur ds. H. A. v. d. Pol, Dinteloord. SINT MAARTENSDIJK - Herv. Gem. 9.30 en 14.30 uur ds. J. Kot, Borssele - Oud Ger. Gem. 9.30,14.30 en 18.30 uur leesdienst - Ger. Gem. in Ned. 9.30 en 18.30 uur leesdienst. Maandag 25 december 2000 Eerste Kerstdag OUDDORP - Herv. Gem. Dorpskerk: 9.30 uur ds. R. Veldman en 18.30 uur ds. J. H. C. Olie, Spijk. Eben- Haëzer: 9.30 uur kand. L. de Wit, Amemuiden en 18.30 uur ds. R.Veldman-Ger. Gem. 9.30 en 18.30 uur leesdienst - Ger. Kerk 10.00 uur ds. J. Koster - Doopsgezinde Gem. 9.30 uur ds. J. Smink. GOEDEREEDE - Herv. Gem. 9.00,10.45 en 18.30 uur ds. J. W. van Estrik. STELLENDAM - Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. W. L. Smelt - Ger. Kerk 10.00 uur ds. A. J. Krol. MELISSANT - Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. J. G. Blom - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur lees dienst - Ger. Kerk 10.30 uur ds. A. Ferwerda - Ger. Gem. in Ned. 10.00 en 18.00 uur leesdienst. DIRKSLAND - Herv. Gem. 9.45 uur ds. M. Verduin en 18.00 uur kerstfeestviering zondagsschool - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. A. M. den Boer. HERKINGEN - Herv. Gem. 10.00 uur ds. A. van Wijk en 18.00 uur kand. L. de Wit, Amemuiden - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst. SOMMELSDDK - Herv. Gem. 10.00 uur ds. J. C. den Toom en 18.00 uur ds. J. WUlemsen - Lukaskapel HDG 10.00 uur zingen kersthederen en 10.15 uur ds. J. Willemsen. MIDDELHARNIS - Herv. Gem. 10.00 uur ds. C. Gie- len en 18.00 uur ds. A. P. Voets— Chr. Ger. Kerk 9.30 en 18.00 uur ds. P. den Butter- Ger. Gem. 9.30 en 18.00 uur ds. J. Karels - Ger. Kerk 10.00 uur dr. K. Bom (Zuid Amerika). NIEUWE TONGE - Herv. Gem. 9.30 uur ds. A. Belder en 14.30 uur kerstfeestviering zondagsschool - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst. OUDE TONGE - Herv. Gem. 9.45 uur zingen van kerstliederen; 10.00 uur ds. A. van Lingen en 17.00 uur kerstfeestviering zondagsschool - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst. STAD aan 't HARINGVLIET - Herv. Gem. 9.45 uur samenzang kersthederen; 10.00 en 18.00 uur ds. H. A. Samsom - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur lees dienst - Ger. Kerk 10.00 uur ds. P. C. Koster, Spij- kenisse. DEN BOMMEL - Herv. Gem. 9.45 uur zingen van kersthederen; 10.00 uur ds. P. van Duijvenboden en 18.00 uur ds. J. B. ten Hove - Ger. Kerk 10.00 uur dr. J. Vlaardingerbroek, Rotterdam. OOLTGENSPLAAT - Herv. Gem. 9.30 uur ds. J. B. ten Hove en 18.00 uur ds. P. van Duijvenboden - Ger. Gem. 9.30 en 18.00 uur leesdienst - Ger. Kerk 9.30 uur de heer L. H. Zweers. LANGSTRAAT - Herv. Gem. 10.00 uur ds. E. F. Ver- gunst, Ridderkerk. SINT MAARTENSDDK - Herv. Gem. 9.30 uur ds. Muilwijk - Oud Ger. Gem. 9.30 en 14.30 uur lees dienst - Ger. Gem. in Ned. 9.30 en 14.30 uur lees dienst. Dinsdag 26 december 2000 Tweede Kerstdag OUDDORP - Ger. Gem. 9.30 uur leesdienst - Doops gezinde Gem. 10.00 uur ds. J. Smink. GOEDEREEDE - Herv. Gem. 10.00 uur kerstfeestvie ring zondagsschool. STELLENDAM - Herv. Gem. lO.OO uur kerstfeestvie ring zondagsschool. MELISSANT - Herv. Gem. 10.00 uur kerstfeestviering zondagsschool. HERKINGEN - Herv. Gem. 10.00 uur kerstfeestviering zondagsschool. SOMMELSDDK - Herv. Gem. 10.00 uur kerstfeestvie ring zondagsschool. MIDDELHARNIS - Chr. Ger. Kerk 10.00 uur kerst feestviering zondagsschool. NIEUWE TONGE -Geref.Gem. 10.00 uur kerstfeest met de catechisanten. DEN BOMMEL - Herv. Gem. 10.00 uur kerstfeestvie ring zondagsschool. OOLTGENSPLAAT - Herv. Gem. kerstfeestviering zondagsschool. De Zaligmaker is geboren, Een engelenstem juicht in de nacht! Verloren mensen wil God geven Een rijk, gelukkig, zalig leven. Zijn liefde heeft dat uitgedacht. Dit is het wonder van Gods liefde: Hij daalde neer in onze nood. Hij zag de mens in schuld verloren, en werd als mens voor ons geboren, Om óns te rukken uit de dood. Een levensstroom vloeit door woestijnen Van dood, verderf en zondenmacht. De Vorst des levens kwam van boven. Die wij aanbidden in geloven. Zijn licht straalt in de zwartste nacht. MIDDELHARNIS SOMMELSDDK 18 december 2000 Afdeling 1: C.Spee-J.A. Dekker1 -1 W. I. Peeman-A. v. d. Veerafg. P. van Brussel -1. Koese1 - 1 Afdeling 3: P. Kats -L A. Nipius3 - O Beker* M. Klink-J. v. d. Ouden2 - O C. Polder - A. Knape1 - 1 J. Verbiest -A. VerohneO - 2 J. Lodder - R. Jacobs1 -1 J. v. d. Kooij - J. Jordaan2 - O W. Vroegindeweij - L. Taaie2 - O J. Groenendijk - G. ZaaijerO - 2 Geachte redactie. Als lezer van het Eilanden Nieuws moet mij nu toch iets van het hart. Vandaag de dag lijkt Kerst niets anders meer te betekenen dan 'het grote versieren'. De woning en de tuin zien er uit alsof ieder een een privé-kermis is begonnen. Dit schijnt elk jaar erger te worden, lang leve de commercie! Nu verbaast het mij enorm dat in een krant als Eilanden Nieuws een advertentie staat van Europatuin van ongeveer een halve pagina met als tekst: LAAT JE KERST VERSIEREN Kerst is een feest van versieren, van stra lende en vrolijke sfeermakers. En of het nu gaat oni kerstballen, verlich ting, etc, etc, etc, op onze groots opge zette kerstshow vindt u de mooiste en leukste kerstartikelen! Ik begrijp dat advertenties een bron van inkomsten betekenen voor uw krant, maar als dit soort advertenties worden omringd Op woensdag 27 december zullen door de hervormde verenigingen van Ouddorp, verenigd in de commissie verenigingswerk, lege flessen worden ingezameld voor het jaarlijks project. Dit jaar is er gekozen voor de Stich ting Stephanos. Deze stichting is in 1989 opgericht en verzorgt zendings werk in Afrika. Tevens wordt er hulp verleend aan weeskinderen in Mala wi. Weesdorp in Malawi Malawi is onbeschrijfelijk arm en de wer kende bevolking is voor een groot gedeelte door AIDS gestorven of is HIV positief. Dit resulteert in een grote ellende. Veel kinderen zijn wees. Familieleden kunnen het steeds groeiende aantal weeskinderen niet meer verzorgen. De regering van Malawi schat het aantal weeskinderen op ongeveer 750.000. Prognoses geven aan dat één op de vijf kin deren binnen vijfjaar sterft. Van de plaatse- Ujke overheid in de buurt van Blantyre kreeg de stichting Stephanos dertien hectare land ter beschiMcing. In 1994 werd een begin gemaakt met de bouw van de eerste woning voor het personeel, het eerste weeshuis en andere noodzakelijke voorzieningen. Inmid dels zijn er rond de 125 weeskinderen die geholpen worden. Het grootste gedeelte ervan woont met 10 a 12 kinderen in een huisje, die worden opgevoed door een inlandse moeder. Zo is het ene weeshuisje uitgegroeid tot een weesdorp met 8 huisjes, een leslokaal en woningen voor het perso neel. Er wordt zoveel mogelijk aangepast aan de leefomstandigheden van het platte land in Malawi. De kinderen krijgen een christelijke opvoeding en krijgen na school tijd extra onderwijs in allerlei werkzaamhe den die later van pas kunnen komen. Tevens wordt er gewerkt aan een landbouwproject waar de kinderen bij betrokken worden. Rond hun 16e jaar verlaten ze het weesdorp en gaan ze bij famiUe wonen waar ze vaak zelfstandig verder moeten leven. Predikant in Malawi Op dit moment woont ds. L. Schaafsma met zijn gezin in Malawi. Hij werkt daar voor 30 gemeenten die zelf geen predikant hebben. Daarbij ondersteunt hij de evangelisten en ouderlingen die in deze gemeenten voor gaan. Ze krijgen Bijbels onderwijs. De evan gelisten en ouderlingen werken naast hun pastorale arbeid op het land om in hun eigen inkomsten te voorzien. MUKHANYO BiJBELSCHOOL De betekenis van het woord 'MUKHANYO' is: hcht. De Mukhanyo Bijbelschool heeft tot doel licht te brengen in de duisternis van vele mensen in Afrika. Er is veel behoefte aan bij- belgetrouwe voorgangers in de gemeenten. De school staat in de buurt van Pretoria en een 40-tal studenten krijgt daar momenteel onderwijs. Hiervan worden enkele studenten door Stephanos onderhouden. Actie Voor al dit werk is elk jaar zo'n 600.000,- nodig. Uitgangspunt van de stichting is dat er zoveel mogelijk omgezet wordt in daad werkelijke hulp. Om de kosten zo laag mogelijk te houden wordt er ook met vrij willigers gewerkt. De activiteitencommissie van de Jeugdvereniging 'Daniël', die deze actie coördineert, en de gezamenlijke ver enigingen roepen u dan ook op om een steentje (lege flessen) bij te dragen aan dit project. Wij leven in een land van weelde en hebben eigenlijk 'alles'. Het gaat niet om onszelf maar om onze verre naasten die de meest noodzakelijke levensbehoeften niet hebben. Sta na de kerstdagen op woensdag 27 december een gedeelte van onze over vloed af, in de vorm van lege statiegeldfles- sen. Heeft u geen lege flessen en u wilt toch bijdragen in de vorm van een gift, dan kan dat natuurlijk ook! Help mee aan het welsla gen van het project! door stichtelijke teksten en maatschappij kri tische analyses over hoe oppervlakkig het tegenwoordig allemaal toegaat in de wereld, klopt er in mijn ogen iets niet. Uitgaande van uw doelstelUngen zouden zulke advertenties principieel geweigerd moeten worden. Een kwestie van prioriteiten stellen. Met dank voor plaatsing. M. Kornet De La Reylaan 29 2806 DA Gouda Voor opgave van advertenties gelden '^wijzigde sluitingstijden, welke hieron der staan vermeld. Voor het oudejaarsnummer van D.V. vrijdag 29 december a.s. kunnen tot don derdagmorgen 28 december, 10.00 uur, advertenties aangeleverd worden; voor de familieberichten is dit tot donderdag middag 28 december, 16.00 uur. Op Tweede Kerstdag zal er dus GEEN krant verschijnen. Uitslagen van 11 december Dammen: A. P. C. de Mik - L Visbeen3 - O Visbeen gaf zijn dam weg en verloor de par tij. Remise was de juiste uitslag geweest. A. de Mik - C. Akershoek3 - O KI. Tanis - C. Tanis1 -1 De broers hielden elkaar in evenwicht. J. van Koppen - C. Mierop3 - O J. Moerkerk - H. M. van Floresteijn0-3 Een prachtige overwinning van Floresteijn^ L. Moerkerk-A. Meijer0-3 L. Moerkerk-P. van Eek1 -1 Schaken, groep A: M. Breen - Jac. SantifortO -1 Breen koos de onjuiste voortzetting en ging matin 1. K. Bezuijen -P. SpeelmanO -1 Groep B: A. Schaefer-W. J. Tanis1-0 A. C. Baas - W. J. Tanis1 - O Twee nederlagen op rij voor Tanis. E. T. E. Derrez - W. Tanis-Koole1 - O Uitslagen van 18 december Dammen: A. P. C. de Mik - P. van Eek3 - O A. de Mik - M. BruinsmaO - 3 C. Akershoek - J. van Koppen3 - O Van Koppen had remise kunnen maken. KI. Tanis - J. Visbeen1 - 1 L. Moerkerk-C. Mierop1 -1 A. Meijer - H. M. van FloresteijnO - 3 Floresteijn bhjft winnen. Schaken, groep A: Kr. v. d. Wende - F. L. TroostYi - Vi A. van Huizen - W. T. BreenO -1 P. Speelman - M. Breen1 - O Jac. Santifort-P. Breen Een uitstekend resultaat van Breen. A. Schaefer - W. H. M. van GeelenO -1 W. J. Tanis - K. M. v. d. Wende1 - O In groep A is de heer Derrez zeker van plaats in de eerste groep en vermoedelijk ook de heren W. T. Breen en Jac. Santifort. Om de overige twee plaatsen strijden nog vier spe lers. In groep B zijn de heren Baas, v. d. Wende, Van Geelen en Tanis zeker van voortzetting in de eerste groep. De heren Soeteman (nog 1 partij) en Schaef er (uitgespeeld) strijden om de vijfde plaats in de eerste groep. Bij gelijk eindigen van laatstgenoemde spe lers zal de heer Schaefer aan het langste eind trekken. Genieten van de winter. Onder de kersthoom een kop erwtensoep eten. Zo'n warme soep smaakt nog lekker der na een frisse winterwandeling in de natuur! Proef 't zelf, tijdens de winterwandeling van Natuurmonu menten op Tiengemeten, op vrijdag middag 29 december. De boswachter neemt u mee op ontdekkingstocht over het groene eiland in het Haring vliet. Openheid, rust, weidsheid en prachtige natuur. Na afloop krijgt u bovendien van Natuurmonumenten een echte wintermaaltijd aangeboden. Bijzonder eiland Tiengemeten is een heel bijzonder eiland, niet ver van de zuidkant van de Randstad. Sinds 1997 is het complete eiland eigen dom van Natuurmonumenten. Er zijn plannen om hier een groot natuurontwik kelingsproject te starten. Hierdoor zal het hele eiland straks uitgroeien tot een prach tig waterrijk gebied, waar u kunt genieten van een natuurlijke afwisseling van bos, grasland, slikken en water. Aan de zuid kant van het eiland heeft de natuur al zo'n twintig jaar de kans gehad zich te ontwik kelen. Hier krijgt u een indruk van hoe straks grotere delen van het eiland er uit gaan zien. Andere delen van het eiland ogen nu nog als gewoon landbouwgebied. De natuur ontwikkeling zal daar pas beginnen, als voor alle boeren elders vervangende bedrijven is ge-vonden. Voor bijna alle boerenbedrijven is dat inmiddels gelukt. Genieten Akkers, boerderijen, slikken, schorren, ri- vierbos en talrijke vogelsoorten vormen een prachtig decor voor een wandeling. De afwisseling van boerenland en ruige natuur is kenmerkend en boeiend. December is een ideale maand om overwinterende vogels als smient en grauwe gans te bewon deren. Vanaf verschillende uitkijkpunten op Tiengemeten heeft u een prachtig uit zicht over het Haringvliet. Schotse Hoog landers houden op sommige plekken de vegetatie kort, waardoor een grotere ver scheidenheid aan planten en dieren ont staat. De winterwandeling op 29 december, begint om 14.00 uur. Met een veerpont vaart u in tien minuten naar het eiland. Ver volgens leidt de boswachter u rond over het eiland; de wandeling duurt ruim twee uur. Na afloop krijgt u in één van de oudste boe renschuren van het eiland een complete winterse broodmaaltijd aangeboden (erw tensoep, broodje worst en broodje spek, winterse drankjes). Tussen 17.00 en 18.00 uur vertrekt uw pont terug naar de vaste wal. Aanmelden Deelname aan de winterwandeling op Tien gemeten kost 30,- per persoon. Aamnel- den vooraf is noodzakelijk en kan bij de bos wachter, Lia Vlietland, tel. (0167) 502970. Daniël Kievit (m) van Xsarus Internetdiensten, dat de website voor de heer en mevrouw Fokkema gerealiseerd heeft, presenteert het eindresultaat Xandra Fokkema uit Dirksland is al jaren bekend als Onafhankelijke Herbalife Distributeur. Onlangs echter is ze onder de naam Man En Vrouw begonnen met een totaal nieuw concept: het verkopen van de Herbalife-producten via internet. Bij Xsarus Internetdiensten liet ze een nieuwe website met een zogenaamde e-commerceshop ontwikke len, met het internetadres www.manenvrouw.nl. En werke lijk, eenvoudiger bestellen kan niet! Al langer is mevrouw Fokkema vertegenwoordigd op het internet met een eigen website. Als onafhankelijke HerbaUfe distributeur ver koopt zij al geruime tijd de producten van Herbalife. Het idee ont stond echter om op internet met een volwaardige ecommerce-shop te beginnen. Xsarus Internetdiensten De realisatie van haar eerdere website was eveneens in handen van Xsarus Internetdiensten uit Middelhamis. Haar man Toon is Xandra behulpzaam geweest bij de reaUsatie van de website. De heer Fokke ma vertelt: "Bij Xsarus hadden we een goed gevoel over de kwaliteit en vooral over de persoonlijke behandeUng in de communicatie. Dat was voor ons de aanleiding om ook nu weer naar hen toe te stappen met onze ideeën." Na ongeveer drie maanden van ontwikkeling, uit werking en technische realisatie is het dan zover: de site is de lucht in gegaan, en vele bezoekers hebben inmiddels gebruik gemaakt van deze moderne en snelle manier van bestellen. Meer mogelijkheden Op de site is het mogelijk alle producten op het scherm te krijgen, inclusief foto's en beschrijvingen van de producten. Ook kan men zoeken op alle producten, om zo snel bij het gewenste product te kun nen komen; het zijn tenslotte zeer veel producten die worden aange boden. Het bestellen van de producten gaat zeer eenvoudig in z'n werk: de bezoeker geeft aan hoeveel stuks van een bepaald product in het 'winkelmandje' terecht moeten komen, en 'rekent daarna af door zijn persoonlijke gegevens in te vullen. De site maakt automatisch een e-mail met de bestelling aan, die mevrouw Fokkema verwerkt. Zo komt op een efficiënte manier de bestelling inclusief factuur bij de mensen aan. Gratis begeleiding De site is uniek in z'n soort omdat het niet alleen bUjft bij het bestel len van HerbaHfe-producten. Mevrouw Fokkema: "Klanten vinden het fijn als ze naast een stuk productinformatie ook een advies over hun persoonlijke situatie kunnen krijgen. Daarom hebben we op de site de mogelijkheid aangebracht om gratis advies aan te vragen. Men kan aangeven of dat per e-mail of per telefoon moet gebeuren." De bezoeker vult in een formuUer in welke problemen hij of zij op het gebied van gewichtbeheersing heeft, en op grond daarvan kan men adviezen verkrijgen. Vooral voor de mensen die nog twijfelen of ze de producten wel zul len gaan gebruiken, is dit handig; ze krijgen advies of het wel zinvol is, en zo ja welke producten er gebruikt kunnen worden. Ook tijdens het gebruik van de producten staat men er niet alleen voor. Indien gewenst vindt er dan ook begeleiding plaats. Samen sta je immers altijd sterker. Zakelijke kansen Op de site wordt ook ingegaan op de mogelijkheid om zelf Onafhan kelijk Distributeur te worden. Men kan zich daarvoor melden bij mevrouw Fokkema. Na een uitgebreide training kan men dan zelf standig aan de slag. Resumerend kunnen we zeggen dat het internet weer een aanwinst rijker is, en dat het voor mensen die regelmatig deze producten bestellen of willen gaan bestellen, het zeer eenvoudig is geworden. Verder is het natuurlijk voor iedereen interessant om eens een kijkje te nemen op de site, www.manenvrouw.nl. Van harte aanbevolen! In deze rubriek kunnen lezers hun zegje doen of reageren op hetgeen ze in dit blad gelezen hebben. Inzendingen mogen geen grotere omvang hebben dan ca. 400 woorden. De redactie behoudt zich het recht voor om ingezonden tekst in te korten of niet te plaat sen. Tevens draagt de redactie geen verantwoorde lijkheid voorde inhoud van wat lezers schrijven.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2000 | | pagina 11