^www.devogel.nl VAN DIS Kievit J. van der Slik EiiAnDen-tiiEuws GRAF MONUMENTEN UW INKOMEN BOVEN DE LOONGRENS? üsjatasja Han van (Dij/^ Jo/<^ van 1)ijl^'Bal<i^r T. CBezuijen J. 9(. ^ezuijtn-Jtikpzert Aul<:e Sidriantis van der Laan %[azina van der Laan-Tanis J^rie van Lenten Marja van Lenten-Lugtenburg Westfioeve J, C, Westlweve-Meijer Wilt u een lage autopremie? Uitvaartverzorging 0187-601166 0181-488088 (Dieden((^van Tutten !Henriëtte (Bestman PAGINA 3 .VRIJDAG 15 DECEMBER 2000 FAMILIEBERICHTEN Het begin van een nieuw leven zo heel erg mooi en klein Het is eigenlijk niet te omschrijven hoe blij wij met jou zijn. Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze dochter Jan en Miranda Groen 9 december 2000 Bachplantsoen 4 3247 EH Dirksland Tel. (0187)60 24 75 Miranda en Natasja rusten van 13.00 tot 15.00 uur. Verheug je elkaar Je verheugt je God Zo mag Hij het zien Dit heeft Hij bedoeld Liefde Glimlachend Geeft Hij je zijn zegen. Op donderdag 21 december 2000 zijn onze ouders en onze lieve opa en oma 40 jaar getrouwd. Wij feliciteren hen van harte en wensen hen nog vele mooie jaren toe! Arja en Jos Heleen en Johan Jolanda en Eric-Jan Robbert, Bemd-Jgn, Bjom en Celine Johan Frisolaan 66, 3258 AJ Den Bommel email: han.van.dijk® 12move.nl In plaats van kaarten Zo de Heere wil en wij leven, hopen onze geliefde ouders, opa en oma en op D.V. 21 december de dag te herdenken dat zij 40 jaar getrouwd zijn. Dat zij nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare ;I; kinderen en kleinkinderen. Piet en Dittie ■S; Jeanine, Pascal, Julia LijnieenKees :|- Jeannette, Michiel, Marcel, Jannemarieke, Charlotte i Niek •i; Irma -il; Poula en Gerard I December 2000 Havenweg 28 3253 XD Ouddorp -;•;■ U kunt onze ouders feliciteren op D.V. 22 december ;ï- van 20.00 tot 23.00 uur in het verenigingsgebouw 'Eben-Haëzer', Preekhillaan 3 te Ouddorp. Na de geboorte van onze op 19 november, ontvingen we heel veel kaarten en attenties. We hebben dat bijzonder gewaar deerd. Hartelijk dank hiervoor. Ook wensen we u een gezegend Kerstfeest en een voorspoedig 2001 toe. Paul, Ria en Hannelien Kieviet Middelhamis Daar het ons niet mogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven en deelneming die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde man, onze lievfc vader, schoonvader en opa MAARTEN VAN DER WENDE zeggen wij u langs deze weg hartelijk dank. In het bijzonder dank aan drs. J. W. van Estrik, pas toraal medewerker de heer T. R. Rietveld en de kerkenraad van de Hervormde.Gemeente Goede- reede. Plaatselijke artsen, directie en verplegend perso neel van Zorgcentrum 'De Vliedberg' voor de liefde volle verzorging. Medewerkers van 'De Ark' en de heer A. Bosland voor de wijze waarop de begrafenis is verzorgd. Mevr. A. van der Wende-Tanis Kinderen en kleinkinderen Ouddorp, december 2000 In plaats van kaarten Deo Volente 17 december 2000 hopen onze ge liefde ouders en mijn lieve opa en oma en hun 25-jarig huwelijk te gedenken. U kunt hen daarmee feliciteren tijdens de receptie op D.V. vrijdag 29 december 2000 van 20.00 tot 22.00 uur in Verenigingsgebouw 'Eben-Haëzer', Preekhillaan 3 te Ouddorp. Jacomine en Kees Anne-Lieke Petra Job-Adrie Bert Pr. Hendrikweg 18 3253 BV Ouddorp 1975 2000 Zo de Heere wil, en zij leven, hopen onze geUefde ouders op 19 december te gedenken, dat zij 25 jaar ge leden in het huwelijk zijn verbonden. Dat zij nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven, is de wens van hun liefhebbende kinderen. Wouter en Rianne Arnold Jasper Bart Stefan Albert Sander Burg. C. Zaaijerlaan 51 3247 AB Dirksland 1965 2000 i Op D.V. 15 december 2000 hopen wij met onze kinderen en kleinkinderen te gedenken dat wij 35 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. en Groenedijk 3 3253 LB Ouddorp Op D.V. 19 december is het 25 jaar geleden Dat onze ouders in het huwelijk zijn getreden. i- En ook al hebben ze wel eens praatjes, 1 Het zijn nog steeds de beste maatjes. ■ij; Er is in die tijd heel wat gebeurt, Veel gelachen maar ook getreurd. jj: Tot zover is alles goed geweest Ook al was het leven niet altijd een feest. ;|- We zijn dankbaar voor jullie zorg Jullie staan altijd voor ons borg. -il; We hopen dat juUie samen nog vele jaren In het huwelijksbootje zullen varen. Ij; Jeroen en Sander "Als je door verdriet wordt neergeslagen, dan is het fijn datje zoveel mensen ziet, die delen in ons groot verdriet". Onbeschrijfelijk is het verdriet als je iemand ver liest van wie je houdt. Maar heel waardevol is ook de troost die je ont vangt van mensen die met je meeleven. Wij hebben dit ondervonden na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder en oma HENNY GROEN Daarom willen we op deze manier laten weten dat uw hartverwarmend medeleven ons goed heeft gedaan. Hierdoor hebben wij ervaren dat zij voor velen iets betekend heeft, dat zal in de toekomst een grote steun voor ons zijn. S. F. Vis kinderen en kleinkinderen Middelhamis, december 2000 Vingerling 37 DANKBETUIGING Voor de vele blijken van warme belangstelling welke wij mochten ondervinden na het overlijden van onze Ueve moeder, schoonmoeder en oma SARA VAN DEN DOEL-TANIS betuigen wij u onze hartelijke dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Nieuwe Tonge, december 2000 Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zo lang bij ons mochten hebben, geven wij u kennis dat de Heere, na een moeilijke laatste periode, uit ons midden heeft weggenomen onze zeer geliefde zorgzame moeder, schooiunoeder, groot- en over grootmoeder ADRIAANTJE VROEGINDEWEIJ sinds 20 maart 1995 weduwe van Simon Hartensveld in de hoge ouderdom van 92 jaar. De laatste 4/^ jaar woonde zij bij ons in op Berken laan 11. De Heere sterke ons met dit verlies. Middelhamis: W. Hartensveld D. N. Hartensveld van Splunder C. L. Smit-Hartensveld J.Smit Zevenhuizen (ZH): L. Hartensveld A. H. de Greeff klein- en achterkleinkinderen De begrafenis, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden D.V. op zaterdag 16 december 2000 op de algemene begraafplaats 'Vrederust' te Mid delhamis vanuit 'De Hoeksteen', Ring 13 waar vooraf de rouwdienst wordt gehouden. Aanvang rouwdienst 13.15 uur. Gelegenheid tot condoleren: na de begrafenis in 'De Hoeksteen'. Geen bloemen Degenen die geen rouwbrief hebben ontvangen, kunnen deze advertentie als uitnodiging beschou- Heden behaagde het de Heere van ons weg te nemen, onze lieve zorgzame oma en omaatje ADRIAANTJE HARTENSVELD-VROEGINDEWEIJ Wij zullen haar nimmer vergeten. Stad a/h Haringvliet: S. Hartensveld Middelhamis: N. Buth-Hartensveld W. Buth Mark en Frank Sommels'dijk: M. Smit M. A. Smit-Poortvhet Berdine en Jaap-Jan Middelhamis: S. Smit M. J. Smit-Khnk Jaap en Martijn Winterswijk: Remco en Marion Zevenhuizen (ZH);viRichard 12 december 2000 Heden behaagde het de Heere uit onze familie kring weg te nemen onze schoonzuster en tante ADRIAANTJE VROEGINDEWEIJ weduwe van Simon Hartensveld in de ouderdom van 92 jaar. De Heere ondersteune de kinderen en kleinkin deren. Middelhamis: J. Hartensveld-Groen en kinderen 12 december 2000 Heden behaagde het de Heere uit onze familie kring weg te nemen onze geliefde zuster en schoonzuster ADRIAANTJE VROEGINDEWEIJ weduwe van Simon Hartensveld in de ouderdom van 92 jaar. De Heere sterke ons met dit verlies. Sommelsdijk: J. Vroegindeweij-Schilperoord Middelhamis: A. Vroegindeweij Heerde: P. Vroegindeweij Den Haag: T. Vroegindeweij Rijswijk (ZH): M. Vroegindeweij 12 december 2000 Voor het vele medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst, zeg ik u mede namens mijn vrouw en kinderen hartelijk dank! Ook de huisartsen, ambulancedienst, neurologen, personeel van het ziekenhuis te Dirksland, alsmede ds. A.M. den Boer voor zijn bezoeken. Tevens wensen wij een ieder gezegende kerstda gen en een gelukkig nieuw jaar toe! Jan en Haartje, Karolien en Esther van der Veer Dirksland, december 2000 Bereken het op internet: dé financiële site voor Goeree-Overfiakltee Als een bloem, zo is het leven, 't begin is teer en klein. De een die bloeit uitbundig, de ander geurt heel fijn. Sommige bloemen blijven lang, weer anderen blijven even. Vraag niet bij welke groepje hoort; dat is 't geheim van het leven. Vol bewondering waarop zij het onvermijdelijke aanvaardde en daarmee het afscheid voor ons min der moeilijk maakte geven wij u kennis dat van ons is heen-gegaan, mijn lieve vrouw, onze moeder en oma LIJGJE DE VOS echtgenote van Johannis Robijn op de leeftijd van 71 jaar. Middelhamis: Joh. Robijn Teuny Stoutjesdijk-Robijn Kees Stoutjesdijk Jeroen Lianne en Wouter Adrie Robijn Nellie Robijn-van Antwerpen Sjoerd Rotterdam, 12 december 2000 Marietjespad 41, 3241 BN Middelhamis Gelegenheid tot condoleren vrijdag 15 december van 20.30 tot 21.30 uur in de grote zaal van ver pleeghuis 'De Samaritaan', Koningin Julianaweg 59 te Sommelsdijk. De begrafenis, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 16 december om 11.00 uur op de algemene begraafplaats 'Vredemst' te Middelhamis vanuit de Lukaskapel van 'De Sama ritaan', waar vooraf een kort samenzijn wordt ge houden. Aanvang 10.15 uur. Ma hield van bloemen Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis dat uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante LIJGJE ROBIJN-DE VOS echtgenote van Johannis Robijn in de leeftijd van 71 jaar. Stad aan 't Haringvliet: S. de Vos-Dupree Sommelsdijk: J. v. d. Laan-de Vos Rotterdam: M. Overbeeke-de Vos Middelhamis: W. van Groningen-de Vos P. van Groningen Sommelsdijk: A. M. de Vos-de Leeuw Ooltgensplaat: D. Kik-de Vos C. Kik Middelhamis: W. de Vos J. de Vos-van Erkel neven en nichten Middelhamis, 12 december 2000 dag nacht bereikbaar: Wij verzorgen voor u alles rondom de uitvaart o.a. Thuisopbaring met koeling. Levering en plaatsing van grafmonumenten. M. L. Kievit Meidoom 4 Melissant 0187-601166 D. N. Kievit Burg. Letteweg 36 Oostvoome 0181-488088 Al meer dan 25 jaar een vertrouwd adres en Wij zijn blij u, mede namens onze ouders, uit te nodigen op onze huwelijksdag D.V. vrijdag 22 december 2000. De voltrekking van het huwelijk zal plaatsvinden in het gemeentehuis van Dirksland om 13.00 uur. Gods zegen over ons huwelijk willen wij vragen in een dienst die gehouden zal worden in de Nederlands Hervormde kerk te Dirksland. Deze dienst, waarin zal voorgaan ds. M. Verduin, begint om 14.00 uur. U bent hiervoor van harte uitgenodigd. Gelegenheid tot feliciteren is van 18.30 tot 20.30 uur in restaurant 'Van Duinzicht' te Ouddorp. Dirksland, november 2000 Oudelandsedijk 4 Voorstraat 34 Ons toekomstig adres is: Gerbera 17, 3247 DR Dirksland Verdrietig geven wij u kennis van het plotseling overlijden van onze zus en schoonzus MAARTJE AKERSHOEK echtgenote van Jan Bezuijen in de leeftijd van 78 jaar. Sterke de Heere Jan en kinderen om dit verlies te dragen. W. Akershoek T. Akershoek-Tanis E. Akershoek E. Akershoek-Knape Ouddorp, 11 december 2000 Met droefheid geven wij u kennis dat uit ons mid den is weggenomen onze schoonzuster en tante MAARTJE AKERSHOEK echtgenote van Jan Bezuijen Hellevoetsluis: J. Bezuijen N. Bezuijen-Guldemneester Stellendam: J. Bezuijen L. Bezuijen-Spui Ouddorp: H. Tanis-Bezuijen T. Tanis neven en nichten Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze buurvrouw mevr. M. BEZUIJEN-AKERSHOEK Wij wensen onze buurman en kinderen veel sterkte toe met dit verlies. Mevr. E. Tanis-Verhage Fam. M. van 't Geloof-Tanis Fam. A. Meijer-Tanis Ouddorp, december 2000 Begrafenisverzorging Voor een volledige en waardige verzorging van begrafenissen in Middelhamis, Sommelsdijk en andere omliggende plaatsen. Polderstraat 8 3245 CR SOMMELSDIJK Tel. (0187)486353 (b.g.g. 483465 - 483942) Verschillende mogelijkheden tot opbaren. Dag en nacht bereikbaar. Snelle levertijden Jarenlange ervaring waarborgt kwaliteit en deskundig advies Garantiecertificaat van de Alg. Bond van Natuursteenbedrijven. PASCAL 6 INDUSTRIETERREIN OOSTPIAAT MIDDELHARNIS TELOl 87-489088 FAX 0187-485088 Klik op de aktie-button en pak uw voordeel Zorg dat uw duur verdiende centjes niet opgaan aan een te dure ziektekostenverzekering. Bij Van Dis Assurantiën zijn uw ziektekosten gezond verzekerd. Voor een uitgerekend advies op maat en de aantrekkelijke premie gaat u naar assurantiën - financieringen - hypotheken Ring 54 - 56, 3241 CS MIDDELHARNIS f^ Telefoon: 0187 - 48 55 37 Fax: 48 66 28 udnu Geen crematies

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2000 | | pagina 3