Abonneert U op Eilanden-Nieuws 99 qQ Q q^^^ liMiiaiKliMlii) mi EI»l1Dei41IEUWl Adverteert in Eilanden-Nieuws Grote collectie kerstbloemwerk, bestel nu 'Etko CBoot Janine (Boot fP. Qrinwis Ü\i. Qnnzvis-9{ameetman I Tel. (0187) 68 14 77 Fax (0187) 68 25 57 PAGINA 3 INSBAG 5 DECEMBER 2000 FAMILIEBERICHTEN Blij en gelukkig zijn wij met de geboorte van onze zoon Rik is geboren op 3-12-2000 en weegt 3255 gram. Henk, Reinata en Roald Melissant Oudenhil 6 3253 EE Ouddorp Tel. (0187) 68 41 96 en Wij maken u bekend, mede namens onze ouders, dat wij op D.V. woensdag 13 december 2000 om 13.00 uur in het gemeentehuis te Middelhamis gaan trouwen. Wij nodigen u uit voor de kerkdienst, waarin we Gods zegen willen vragen over ons huwelijk. Deze dienst wordt gehouden in de Christelijk Gereformeerde kerk, Zevengetij straat 11, te Zierikzee om 14.45 uur. In deze dienst zal voorgaan ds. H. Korving. Na de kerkdienst is er een kinderre ceptie tot 17.45 uur in de zaal naast de kerk. U bent van harte welkom op onze receptie die gehouden wordt van 20.30 tot 22.00 uur in 'Het Prieel', Recreatiecomplex De Staver, Olympiaweg 32, te Sommelsdijk. Zandweg 5,4321 TA Kerkwerve Rembrandtlaan 24, 3241 AK Middelhamis Wij gaan wonen: Ribesstraat 4,4306 AS Nieuwerkerk Tel. (0111)64 19 56 1955 2000 Zo de Heere wil, en zij leven, hopen onze ge liefde ouders en grootouders 'en op 9 december te gedenken, dat zij 45 jaar door de band van het huwelijk met elkaar zijn verbonden. Dat zij nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven, is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Ina en Kors Eveliene Kathy en Kees ChanèU Jasmijn Dirkdoensweg 9 3253 AD Ouddorp KENNISGEVING Na een liefdevolle verpleging van ruim 10 jaar in verpleeghuis "Ter Weel" te Rilland en Goes is, na een lange zware strijd, overleden mijn Ueve man, onze lieve zorgzame vader, schoonvader, opa en opi MARTINUS MULLER in de leeftijd van ruim 81 jaar. Goes: C. J. Muller-Hage Stellendam: Addi van den Nieuwendijk- Muller Marinus van den Nieuwendijk Conny en Kees Koese-van der Jagt Mark Marianne en André Meijer-van der Jagt Zaamslag: Leen Muller Lies MuUer-van Sweeden Jan-Martin Wemeldinge: Nelly Muller Marco Goes, 3 december 2000 Correspondentie-adres: Laantje van Westdorp 1 kamer 206 4462 AS Goes Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve opa en opi MARTINUS MULLER Hij zal altijd een speciale plaats in onze herinne ring innemen. Conny en Kees Mark Marianne en André Wanneer ik morgen doodga, vertel dan aan de bomen hoeveel ik van je hield. Vertel het aan de wind, die in de bomen klimt, hoeveel ik van je hield. Maar zeg het aan geen mens. Ze zouden je niet geloven. Ze zouden niet willen geloven dat alleen maar een man, alleen maar een vrouw, dat een mens, een mens zo liefhad als ik jou. Vol bewondering voor de wijze waarop hij al die jaren met zijn handicap omging, is toch nog vrij plotseling overleden de spil van mijn leven, mijn innig geliefde man en maatje POULUS BOSLAND echtgenoot van Willemina de Bonte op de leeftijd van 71 jaar. Zij die gedurende de vele jaren met ons hebben meegeleefd, zullen begrijpen hoe groot het gemis is. Mien Bosland-de Bonte 2 december 2000 Maannezee 58 3247 XN Dirksland Gelegenheid tot condoleren op dinsdag 5 decem ber van 19.00 tot 20.30 uur in de grote zaal van 'Geldershof, Poldersweegje 2 te Dirksland. De crematieplechtigheid zal plaatshebben op woensdag 6 december om 15.00 uur in het crema torium 'De Ommering', Oprelseweg 3 te Spijke- nisse. Tevens gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in de ontvangkamer van het cre matorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. En toen was het stil. Voor ons geheel onverwacht overleed onze broer, zwager en oom POULUS BOSLAND echtgenoot van Willemina de Bonte op de leeftijd van 71 jaar. Zijn levenswijsheid, vechtlust en opgewekte humeur zullen ons altijd in herinnering blijven. Jan en Inie Bosland Cock en Miep de Bonte Jaap de Bonte Anneke van Rumpt neven en nichten Dirksland, 2 december 2000 Voor ons onverwacht overleed zaterdag 2 decem ber onze vriend POU BOSLAND Zijn zonnige humeur en positieve levenshouding waren voor ons een groot voorbeeld. Wij wensen Mien veel kracht en sterkte toe. Alice en Jan Wagner Dirksland, 2 december 2000 Met droefheid en verslagenheid namen wij kennis dat de Heere, na een ernstige ziekte, van ons heeft weggenomen onze geliefde zwager en oom JOHANNES MARINUS STOOP echtgenoot van Laurijntje de Geus in de leeftijd van 54 jaar. Sterke de Heere Laura en haar kinderen in dit zware verlies. Philippine: J. W. de Geus B. D. de Geus-van Seters Ridderkerk: A. Looij-de Geus Herkingen: A. J. Kalle-de Geus J. H. Kalle M. C. van der Veer-de Geus W. M. van der Veer C. M. van der Veer-de Geus E. B. van der Veer Middelhamis: J. de Geus P. de Geus-Molenaar Herkingen: L. van Rhijn-de Geus A. S. van Rhijn neven en nichten Herkingen, 4 december 2000 Bedroefd geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze lieve tante en oud-tante ADRIANA MARCUS weduwe van Leendert Teunis Ras in de leeftijd van 96 jaar. Ouddorp: W Ras K. Ras-Tanis Jaap en Janneke Ras en kinderen Corrie Ras Sommelsdijk, 5 december 2000 Enige en algemene kennisgeving Na een moeilijke periode is van ons heengegaan mijn zorgzame man, onze vader, schoonvader, opa en opati LEENDERT TROOST L.zn. echtgenoot van Teuntje de Groot geboren 18-07-1912 overleden 03-12-2000 Sommelsdijk: T. Troost-de Groot Janny en Klaas Middelhamis: Erik en Marieke Stefan Maikel Sommelsdijk: Adriënne en Alex 3 december 2000 Verpleeghuis 'De Samaritaan' te Sommelsdijk Correspondentie-adres: K. Peeman, Hyacintenstraat 10, 3245 CN Sommelsdijk Wij hebben hem, in bijzijn van zijn naasten, begra ven op de algemene begraafplaats te Sommelsdijk. Met verslagenheid en diepe droefheid geven wij u kennis dat na een zorgzaam leven en hard werken de Heere na een zware en moeilijke tijd, zonder klacht uit ons midden heeft weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader, mijn zoon, onze zwager en oom HANS STOOP echtgenoot van Laura de Geus in de leeftijd van 54 jaar. Herkingen: Laura Stoop-de Geus Dirksland: Lex en Ilonka OudeTonge: A. G. Stoop en verdere famiUe 4 december 2000 Nieuwstraat 3, 3249 AS Herkingen Gelegenheid tot condoleren: donderdag 7 decem ber van 20.30 tot 21.30 uur in de grote zaal van 'De Samaritaan'Kon. Julianaweg 59 te Sommelsdijk. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal D.V. plaatsvinden op vrijdag 8 december om 13.15 uur in de Lukaskapel van 'De Samaritaan'. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Herkingen. Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Nooit klagend, nooit vragend, je lasten in stilte dragend, jouw handen hebben voor ons gewerkt jouw hart heeft voor ons geklopt. Jouw ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit, je hebt het verdiend. Met diepe verslagenheid en groot verdriet is na een moedige, ongelijke strijd zachtjes van ons heen gegaan, onze Ueve zorgzame vader HANS STOOP Wij zullen je missen en nooit vergeten. Lex en Ilonka Stoop Met verslagenheid en verdriet geven wij u kennis van het overlijden van onze zwager en oom HANS STOOP Altijd standje voor ons klaar! In alle omstandigheden, jaar najaar. Toen werd je ziek, het bleef eerst gissen. Bedankt voor alles Hans, we zullen je missen. Adrie en Leny van Rhijn Herkingen, 4 december 2000 zNa alle fijne jaren die wij met haar mochten bele ven, zijn wij erg verdrietig dat wij toch nog onver wacht afscheid hebben moeten nemen van onze lieve moeder en oma HARMIJNTJE VINKE sinds 1977 weduwe van Cees Versendaal in de leeftijd van 81 jaar. Breda: Ger en Nel Jurgen en Nadja Mariëlle en Pascal Dussen: Peter en Emilie Marjolijn en Martijn Nicolette en Ferdy Breda, 3 december 2000 Correspondentie-adres Achterste Havervelden 84 4822 AM Breda Moeder is overgebracht naar het uitvaartcentram Zuylen, Tuinzigtlaan 11 te Breda, alwaar u af scheid van haar kunt nemen donderdag 7 december tussen 13.30 en 14.00 uur. Aansluitend zal om 14.30 uur de afscheidsdienst plaatsvinden in het naastgelegen crematorium Zuylen, Tuinzigtlaan te Breda. Na afloop van de dienst is er gelegenheid om de familie te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Bedroefd maar dankbaar dat wij haar zo lange tijd bij ons mochten hebben, geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in 'De Goede Ree' van ons is heengegaan onze geüefde moeder, schoon moeder en oma HENDRIKJE TAMBOER weduwe van Izak van den Nieuwendijk in de ouderdom van 86 jaar. Sommelsdijk: M. J. Verbiest- van den Nieuwendijk H. A. Verbiest Kees VUssingen: L. J. van den Nieuwendijk t I. Vleesdrager Wendy Thierry 4 december 2000 Verzorgingshuis 'De Goede Ree' te Sommelsdijk Correspondentie-adres: H. A. Verbiest, Molenlaan 8, 3245 CP Sommelsdijk De begrafenis, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op D.V. donderdag 7 december om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Som melsdijk vanuit de kerkzaal van 'De Goede Ree', Prinsesselaan 51 (ingang Stoofhoek), waar vooraf de rouwdienst wordt gehouden. Aanvang 13.00 uur. Gelegenheid tot condoleren: na de begrafenis in de zaal van 'De Goede Ree'. Mochten wij u vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, geUeve deze advertentie als zodanig te be schouwen. Ons bereikte het droeve bericht dat op 29 novem ber 2000, op 64-jarige leeftijd is overleden onze oud-medewerker, de heer Th. A. (THEO) DE WAAL In de mim 10 jaar dat Theo bij ons bedrijf werkte hebben wij hem leren kennen als een gewaardeerd collega. Sinds augustus 1999 genoot Theo van zijn welver diende vut. Wij wensen de familie van Theo veel sterkte met dit verlies. Bestuur, Directie en medewerkers van Werkvoorzieningsschap Binnenhof Bedroefd, maar dankbaar dat haar verder leed bespaard is gebleven, delen wij u mede dat na een leven vol zorg en liefde voor degenen die haar dierbaar waren na een kort ziekbed is overleden op de leeftijd van 87 jaar onze lieve zuster en schoon zuster (moeder) MARTIENTJE BOSHOVEN echtgenote van J. v. d. Wal Amsterdam: C. Boshoven Dirksland: W. Boshoven G. Boshoven- van Oostenbragge Oude Tonge: N. Breederveld-Boshoven Bolnes: L. Bakelaar-Boshoven G. Bakelaar Stellendam: J. MeUssant-Boshoven Ridderkerk: C. Breur-Boshoven J. Breur Hellevoetsluis: C. Fun Met droefheid delen wij u mede dat na een kort ziekbed is overleden onze Ueve tante MARTIENTJE BOSHOVEN echtgenote van J. v. d. Wal op de leeftijd van 87 jaar. We wensen Jan en Moos veel sterkte met dit grote verlies. Stellendam: M. Oorbeek S. Oorbeek-Groen Petra en André Leanne en Mart Diana Melissant: D. Bestman S. Bestman-Oorbeek f Corina en Rogier Priscilla Melissant: L. Jongbloed-Oorbeek C. Jongbloed t Robin Dirksland: M. G. Oorbeek Stellendam: P. Oorbeek William en Kimberly '¥.^m'~^--¥yA^'%i^yA^'^'^'^4''^^^'^:¥^:r¥'^.^^^ 'M I Dorpsweg 5, OUDDORP A

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2000 | | pagina 3