Kievit J. van der Slik VAN DIS Emmef-niEyws ■'-■■ GRAF MONUMENTEN ARENSMAN Bingo in Diricsland 1 (BartfteCjan MoeCijl^r "Etizabtth de J^ijter 2 Hendrif^ Vaandering I CorneCia Mana (DinaJeCicr Marius "Kjijn De Bever voor al uw 3D vellen Uitvaartverzorging 0187-601166 0181-488088 Drukkerij Gebr. de Waal Telefoon (0187) 471020 uitvaartverzorging Visverkoop te Middelhamis Nederland levert eerste tandarts- implantologen van Europa VRUDAG 17 NOVEMBER 2000 i ^i FAMILIEBERICHTEN (S\ee^*t^^uicla ^^aiAi^efje Wij zijn verheugd u, ook namens onze ouders, kennis te geven dat wij: en op D.V. 24 november 2000 om 12.30 uur in het gemeentehuis te Wijk en Aalburg in het huwelijk hopen te treden. Gods zegen over ons huwelijk willen wij vragen in een dienst die geleid zal worden door de weleerwaarde heer ds. W. J. Karels om 14.15 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente te Meeuwen, waarbij wij u van harte uitnodigen. U bent van harte welkom om ons te feliciteren vanaf 20.00 uur in partycentrum 'De Rietpluim', Oude Kerkstraat 6 te Dussen. November 2000 Halsjuk 60, 3245 DB Sommelsdijk Dorpsstraat 4,4268 GJ Meeuwen Na deze dag bent u welkom op: Dijksteeg 10,4268 GK Meeuwen Tel. (0416) 35 30 82 geven u, mede namens wederzijdse ouders, kennis van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaatsvinden op D.V. donderdag 23 november 2000 om 13.30 um in het gemeentehuis te Middelhamis. Ons huwelijk zal kerkelijk bevestigd worden door de weleerwaarde heer ds. J. Karels om 14.30 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente, Molendijk 33 te Stad aan 't Haringvüet. Ribesstraat 8,4043 NG Opheusden Burg. Sterkstraat 21 3243 AE Stad aan 't Haringvliet Toekomstig adres: De Ruijterstraat 8, 3241 GG Middelhamis Allen van wie wij een gelukwens hebben ont- vangen, in welke vorm dan ook, ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijk, zeggen wij harteüjk dank. I Het is voor ons een onvergetelijke dag geweest. Ij;; Bovenal dank aan de Heere, Die ons al die jaren heeft gespaard. C. A. H. van der Klooster L. van der Klooster-Grinwis Janny Rustburg48 I 3253 VK Ouddorp Langs deze weg wiUen wij u, mede namens onze kinderen, klein- en achterldeinkinderen, harteüjk ':I; bedanken voor de vele kaarten, bloemen en andere attenties welke wij mochten ontvangen bij ons 50- Ij; jarig huwelijksjubileum. ijj Een bijzonder dankwoord willen wij geven aan de i| Koninklijke Muziekvereniging ApoUo voor de Il aan ons gegeven aubade. Het was voor ons een onvergetelijke dag. Fam. Orgers-Krijger Hogepad 2, kamer 139 3253 BJ Ouddorp Z-H ,-..';•..';-.:;'.:;-..•;-. Hierbij willen wij, mede namens onze kinderen, iedereen bedanken voor de vele attenties in welke vorm dan ook, die wij mochten ontvangen tijdens ons 50-jarig huwelijksfeest. M. Breeman C. Breeman-Markus November 2000 Als ik de dingen niet meer weet als ik de namen niet meer ken en wat ik weet meteen vergeet gedenk dan hoe ik voorheen was en niet wie ik geworden hen. Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons allen betekend heeft, delen wij u mede dat, na een liefdevolle verpleging in 'De Samaritaan', de Hee re uit ons midden heeft weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma ELIZABETH VAN ALPHEN echtgenote van Willem Koert Munters in de leeftijd van 82 jaar. Oude Tonge: W. K. Munters Piet en Jolanda Sylvia Pieter Leonard Mafüke en Leo 14 november 2000 Verpleeghuis 'De Samaritaan', Sommelsdijk Correspondentie-adres Molenweg 39, 3255 AP Oude Tonge Gelegenheid tot condoleren: vrijdag 17 november van 19.30 tot 20.30 uur in het Herv. verenigings gebouw 'Diakonia', Kolfweg 1 te Oude Tonge. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal D.V. plaatsvinden op zaterdag 18 november om 10.15 uur in 'Diakonia'. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Oude Tonge. Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heel verdrietig maar met fijne herinneringen aan zijn leven hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa CHRIS HUIZING op 82-jarige leeftijd. J. G. Huizing-van Binsbergen Cobi Huizing Chris Pelle Corri Baas-Huizing Geert Baas Mieke Erik en Krista 12 november 2000 James Wattstraat 1 7553 TL Hengelo Omdat het voor ons onmogelijk is een ieder per soonlijk te bedanken voor de overweldigende hoveelheid blijken van medeleven door middel van kaarten, bloemen en condoleances, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder, dochter, schoondochter, zus en schoonzus NELLY TANIS-KLINK zeggen wij u daarvoor hartelijk dank. Het heeft ons goed gedaan om te zien dat ze bij zovelen geliefd was. Jaap, Jan, Conny en Ton Tanis fam. Klink fam. Tanis Looheul 10 3252 CC Goedereede DANKBETUIGING Voor de vele en hartelijke blijken van belangstel ling en medeleven tijdens de laatste, zo moeilijke jaren van haar leven en na het overlijden van mijn geliefde vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma JACOMUNTJE BREEN-MASTENBROEK willen wij u langs deze weg onze welgemeende dank betuigen. Dit alles heeft ons, ondanks het verdriet, veel troost en steun gegeven. In het bijzonder, danken wij op de eerste plaats de Heere dat vader de kracht heeft gekregen om moe der te bezoeken. Vervolgens dank aan ds. R. Veldman en ds. G. Meuleman voor de geestelijke begeleiding en het leiden van de rouwdienst. Dank aan familie, buren en bekenden voor de vele malen dat wij gehaald en gebracht zijn van en naar het ziekenhuis of 'De Samaritaan'. Ds. J. Wülemsen en het zorgpersoneel van 'De Samaritaan', zijn wij dankbaar voor de liefdevolle verzorging die mijn vrouw, onze moeder en oma heeft mogen ontvangen. De huisartsen van de huisartsenpraktijk te Oud dorp, dank voor de medische zorgen. Famiüe Grinwis, dank voor de goede zorgen in 'Eben-Haëzer'. Medewerkers van Arensman uitvaartverzorging, met in het bijzonder de heer J. Spanjersbergh voor de correcte verzorging van de begrafenis. E. Breen Krijntje Breen Sjaan Rutgers-Breen Paul Rutgers Jaco Evert Ouddorp, november 2000 Met diepe droefheid geven wij u kennis dat, na een stil en geduldig gedragen ernstige ziekte, vertrou wende op Gods genade, door de Heere uit ons midden is weggenomen, niijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder, schoon moeder en oma WILLEMINA JOHANNA GRIETA KARDUX echtgenote van Simon de Groot in de leeftijd van 60 jaar. Goes: S. de Groot Jeaimet de Groot Hennie de Groot en Cor Molenaar Houten: Klaas de Groot Esther de Groot-Sanderse Goes: Ellen Fierloos-de Groot Jacco Fierloos Mirthe Nick 14 november 2000 Koos Vorrinkstraat 23 4463 TX Goes Mijn vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma is thuis opgebaard. Aldaar is op vrijdag 17 novem ber van 19.00 tot 21.00 uur gelegenheid tot condo leren. De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal D.V. worden gehouden maandag 20 november om 13.15 uur in de zaal van de 'Sionkerk' te Goes (ingang Graaf Adolf straat), waarna aansluitend om 14.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na afloop van de begrafenis is er tevens gelegen heid tot condoleren in voornoemde zaal. Geen bloemen Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. In vertrouwen op Gods genade is op 60-jarige leef tijd van ons heengegaan onze geliefde schoon zuster WILLEMINA JOHANNA GRIETA KARDUX echtgenote van Simon de Groot Sommelsdijk: M. de Groot L. de Groot-Dupree L. Doomhein-de Groot Schiedam: A. Bom-de Groot J. Boni Sommelsdijk: E. de-Qroot Goes, 14 november 2000 Bestuur en medewerkers van het Waterschap Goe- ree-Overflakkee hebben met leedwezen kennisge nomen van het overlijdensbericht van de heer CORNELIS BOSHOVEN Hij heeft de belangen van het waterschap op een gewaardeerde manier behartigd. Aan zijn persoon lijkheid bewaren wij goede herinneringen. De dijkgraaf, D. C. Goekoop De secretaris, J. B. van Gerdingen Middelhamis, 15 november 2000 DANKBETUIGING Als sterven plotseling is zijn wij geschokt en lamgeslagen. Daar het ons niet mogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven en deelneming die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn geliefde man, onze lieve vader, schoonvader en opa JAN LOKKER betuigen wij u onze welgemeende dank. Uw hartelijke brieven, uw persoonlijke bezoek en uw aanwezigheid bij de begrafenis heeft ons goed gedaan. In het bijzonder dank aan Henk en Johanna Rou- kema. Dank aan ds. J. W. van Estrik en de kerkenraad van de Hervormde Gemeente Goedereede voor de geestelijke begeleiding en het leiden van de rouw dienst. Verder dank aan de heer A. Bosland voor de keu rige wijze waarop de begrafenis is verzorgd. A. Loldser-de Ronde Kinderen en kleinkinderen Goedereede-Havenhoofd, november 2000 DANKBETUIGING Mogen wij u langs deze weg, ook namens onze kinderen, hartelijk danken voor de grote belang stelling bij ons 40-jarig huwelijksjubileum, in welke vorm dan ook. Maar bovenal aan Hem, Die ons dit alles heeft geschonken. F. Roon M. P. Roon-Kreeft Marius en Cara Jan Stellendam, november 2000 Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze zoon ën broertje We noemen hem !Mar^ Marius, Petra en Anne Troost Ouddorp, 15 november 2000 Bieningen 2 3253 EA Ouddorp Tel. (0187) 68 41 26 Bezoek graag binnen 3 weken. Wij rusten na 21.30 uur. dag nacht bereikbaar: Wij verzorgen voor u alles rondom de uitvaart o.a. Thuisopbaring met koeling. Levering en plaatsing van grafmonumenten. M. L. Kievit Meidoom 4 Melissant 0187-601166 D. N. Kievit Burg. Letteweg 36 Oostvoome 0181-488088 Al meer dan 25 jaar een vertrouwd adres Snelle levertijden Jarenlange ervaring waarborgt kwaliteit en deskundig advies Garantiecertificaat vari de Aig. Bond van Natuursteenbedrijven. PASCAL 6 INDUSTRIETERREIN OOSTPLAAT MIDDELHARNIS TEL.Ol 87-489088 FAX 0187-485088 Drukwerk nodig? SOMMELSDIJK kan liet U leveren! Begrafenisverzorging Voor een volledige en waardige verzorging van begrafenissen in Middelliarnis, Sommelsdijk en andere omliggende plaatsen. Polderstraat 8 3245 CR SOMMELSDIJK Tel. (0187)486353 (b.g.g. 483465-483942) Verschillende mogelijkheden tot opbaren. Dag en nacht bereikbaar. Voor uitvaartverzorging op geheel goeree-overflakkee Telefoon (0187) 491396 Adverteren in Eilanden Nieuws betekent datüw advertentie oo/c buiten de bebouwde kom wordt gelezen. DE STORTING VAM DE KOOPSOM IS EEIU GARANTIE OM LATER EEN GOED PENSIOEN TE HEBBEN Special effects tijdens muziekles: Bromscooter door het raam MIDDELHARNIS - De muziekles op een school aan de Koningin Julianaweg werd donderdagmorgen kort na elf uur wreed verstoord door een bromscooter die door een dubbelglasruit van 1.00x1.30 meter naar bin nen kwam en voor nogal wat special effects zorgde. De bromscooter was door een 16-jarige scholiere uit Middelhamis op het schoolplein gestart. Kennelijk door een defect bleef het gas hangen. De scholiere kon haarbromscooter niet meer onder controle houden, waarna het vervoermiddel dwars door de ruit het lokaal inreed. Een lï-jarige leerüng uit Stad aan 't Haringvüet, die de muziekles volgde, raakte licht gewond aan zijn gezicht door rondvliegend glas. Hij werd door schoolpersoneel voor behandeling aan zijn verwondingen naar een huis arts gebracht. Snelheidscontroles STAD a/h HARDSfGVLIET/DIRKSLAND - Personeel van de Verkeerspolitie (troject Verkeershandhaving) hield donderdagmorgen radarsnelheidscontroles op de Lieve Vrouwepoldersedijk (Stad aan 't Haringvliet) en de Staakweg (Dirksland). Tussen acht en tien overschreden op de Lieve Vrouwe poldersedijk 94 van de 470 passerende automobilisten de maximum snelheid van 50 km/uur. Hoogste score: 91 km/uur. iOp de Staakweg, waar tussen kwart voor elf en kwart voor twaalf werd gecontroleerd, namen 32 van de 160 passerende autonlobilisten het niet zo nauw met de 50 km-limiet. Hoogst gemeten snelheid bedroeg 71 km/uur. Tijdens de verkoop van de cadeau-artikelen door de Restauratiecommissie van de Ned. Herv. Kerk te Mid delhamis op dinsdag 21 november is er vanaf 10.00 uur verkoop van verse gebakken vis. De verkoop duurt tot 16.00 uur of zolang de voorraad strekt. Vers gebakken schar en schol voor 1,50 per stuk. Op 23 november zal in de Victoriahal te Dirksland een GELD-BINGO worden georganiseerd door Buurtver eniging 'WEST'. Er zullen 8 rondes en 1 Superronde worden gespeeld. De Victoriahal aan de Philipshoofjesweg te Dirksland opent haar deuren om 19.30 uur. En de Bingo start om 20.00 uur. Dit keer staat Buurtvereniging 'WEST' garant voor een klinkend prijzenpakket. Dus kom allemaal, voor een gezellige avond en wie weet.voor een van de vele klinkende prijzen. Bij Buurtvereniging 'WEST' gaat overigens niemand teleurgesteld naar huis, want... iedere deelnemer heeft altijd prijs. Graag tot ziens op donderdag 23 november en voor iedere deelnemer een Sint Nicolaas surprise. Universiteit van Amsterdam Europees voorloper in implantologie Op 1 december a.s. zal Nederland de primeur hebben de eerste twee op academisch niveau geschoolde tandarts- implantologen van Europa te hebben: op die datum krijgen de tandartsen Edith Groenendijk (35) en Jan Dominicus (34) de allereerste MSc diploma's Orale Implantologie van de Universiteit van Amsterdam uit gereikt. Implantologie is het tandheelkundig specialisme waar door bmggen, kronen en 'plaatjes' steeds meer tot het verleden zullen gaan behoren: een tandarts-implanto- loog voorziet patiënten van implantaten, kunsttanden en kiezen die met een soort schroefe in de kaak worden gezet. Dr. H. J. M. Hosman, hoofd van de sectie Orale Implan tologie van het Acadenusch Centrum Tandheelkunde Amsterdam: "Een implantaat plaatsen duurt ongeveer een uur en is minder ingrijpend dan het prepareren van een brug of kroon, maar het levert de patiënt vaak levenslang plezier: zowel jysiek als esthetisch. Het praktisch en psychisch ongemak van de vroegere prothesen - denk maar aan het gebit-in-bakje - kunnen tot het verleden behoren. Bij het plaatsen van een implantaat kun je bovendien vaak de schade aan de rest van het gebit zeer beperken: voor een brug bijvoorbeeld moetje aanpalende tanden of kie zen afvijlen en van kronen voorzien om de brug draagkracht te geven; bij een implantaat blijven de omringende delen geheel intact". Drie tot vier miljoen Nederlanders heeft een volledig kunstgebit, ongeveer een zelfde aantal draagt een uit- neembaar plaatje voor de vervanging van een of meer kiezen of tanden. Daarvan ondervindt 20% problemen met de prothese in de vorm van loszitten en ander onge mak. Goedef+iefen is de ■(-leece Wij zijn ei'g blij e.n danken God daf Hij ons keelt gegeven Wij no£n\£n i\aay :A.nion Keizer r-»*ancien Keizej^-'Hwizei* AJeline 1A^ novembei* 2000 Peins Willem TMexandefstfaat 4 3241 TD MiddelKamis (0187) 48 70 93 Bezoek gfaag binnen 3 weken. .1. .*;'.;l'..'i*.4i-'i*-'4'"' t:i'm'"i'"^-i*'-iir' V..'4-_-;-.; ■•i- .'i'.;t'.-*;'..'i'-'i'.-"i'..* i'-*!'.; l;;;jii;;f;;{;;j;^;^(f;jfi^;ji;^vS*******Si«***sr;7i: Geen crematies Administratie-adres: Catharinastraat 8 3252 AD Goedereede .'fri f- -^i 'T En de fiscus maakt u nóg blijer met een fors belasting voordeel! U kunt kiezen uit legio vormen. Zelfs in combinatie met beleggen. Ons kantoor maakt u graag wegwijs op het gebied van de moderne koopsom. assurantiën financieringen hypotheken Ring 54 - 56, 3241 CS MIDDELHARNIS Telefoon; 0187 - 48 55 37 Fax: 48 66 28 ud^

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2000 | | pagina 3