Principebesluit AZC van 200 stuit op 5-jaarprobleem Meestoof 'Onverwacht' gesloopt IE ?)i^i r\- Indrukwekkend afscheid van overleden wethouder L. Visser +16 jongerenavond De Wereldwinkel 0900-8844 (30 cp„) Concert Fodens Courtois Brassband in Ouddorp Druk bezocht spreekuur gedeputeerde Houtman ,(^yL MINNAARD VASTGOED Nieuwe lokale omroep In Oostflakkee De heer J. Franssen, Comm. der Koningin in Zuid-Holland brengt werkbezoek aan gem. Dirksland Bijeenkomst 'de Christenvrouw' Dinsdag 14 november 2000 73e jaargang nr. 6956 Heeft ooit iemand over Lourens Visser gezegd dat deze grote man zich kon manifesteren als een bulderende storm, als hij de microfoon opzij zwiep te en zei wat hij meende dat gezegd moest worden, maar dat z'n aanwezig heid ook zo verkwikkend kon zijn als die van een koele zeebries? Zowel de storm als de bries, ze zijn voor altijd gestild. Zaterdagmiddag gedachten honderden z'n ongedacht verscheiden tijdens een dienst van Woord en Gebed in het kerkgebouw van de Herv. Ge meente van Stellendam. Niet om in die dienst de overledene eer te bewijzen, zo benadrukte ds. Koster, de plaaltselijke Gereformeerd predikant, maar om samen de nabestaanden troost toe te bidden en God te danken voor alles wat Hij de Stellendamse en Goereese gemeenschap in de overledene gegeven had. Zelfs 47 jaar lang heeft hij de ge meenten mede bestuurd, ruim 42 jaar daarvan was hij wethouder en nóg was hij dat toen de dood hem woensdagavond wegriep, dees' 79 jaar oude veteraan. Als in het harnas is hij gestorven. Een bijzonder mens is hij geweest. Ook ds. Koster heeft z'n robuuste gestalte gekend, z'n trots op z'n gezin en z'n zorg zaamheid voor ieder die z'n hulp behoef de. Onvergetelijk de rol die hij in de rampdagen van februari 1953 vervulde als commandant van de vrijwillige brand weer van het zwaar getroffen Stellendam. Toch wist ook deze markante man van z'n tekort tegenover God en dat ook hij een wonder van genade behoefde om welgetroost dit leven te kunnen verlaten. Ps. 90 waaruit ds. Koster woorden van troost sprak heeft hij mogen beamen, en ervaren dat Hij wil zijn een toevlucht van geslacht tot geslacht. Ds. riep z'n gehoor en de nabestaanden op elkaar te bemoedi gen met het weten dat het sterven van hun dierbare een veiUg thuiskomen beteken de, een eindeloos leven in Zijn heerlijk heid. De zoons Jelle en Comelis hebben elk hun vader herdacht. Ze deden dat, gesla gen door het plotseUnge verlies maar ach terblijvend met heel goede herinneringen aan een sterke, stoere, strijdbare vader die niet zomaar uit de weg ging voor iets wat hem niet zinde. De geboorte van zijn eer ste kleinzoon, de kleine Laurens, twee jaar geleden had hem veel geluk gegeven, en was hem zeer tot vreugd geweest. Tij dens schaarse fietstochten, altijd eindi gend bij het zwembad voor de totstand koming waarvan hun vader zich bijzon der heeft ingezet antwoordde hij desgevraagd steevast dat Stellendam nog niet echt af was, dat er nog veel te doen stond... De broers dankten mede namens hun moeder en zus voor alle getoonde belang stelling: "het zou pa goed hebben ge daan". Ook burgemeester Sinke dacht in gevoel volle bewoordingen terug aan het strijd bare-, en waar nodig onverzetteüjke mens Lourens Visser, een man van groot stra- tuur, zo deed ook dijkgraaf D. Goekoop die de overledene in Waterschapsverband heeft gekend en veel van hem heeft ge leerd. De heer Goekoop heeft de overledene ge kend als weerbarstig kloek en onbe vreesd, hij gaf hem de eretitel mee ook werkelijk boer te zijn geweest. Nadat de dienst was besloten vormde zich een lange en droevige stoet om op de be graafplaats de overledene aan de schoot der aarde toe te vertrouwen. Voor het laatst was.hij voorop gegaan; nog lang zal z'n naam dagelijks worden genoemd. Lourens Visser, de Stellen damse boerenzoon die zich verantwoor delijk voelde voor z'n mede-burgers en daaruit de uiterste consequentie trok. COMBI II actief in beeld en geluid Middelharnis B.V. Op zaterdag 18 november wordt de +16 jon gerenavond gehouden. De heer H. van Gro ningen heeft deze avond als onderwerp: 'Over liefde gesproken'. De avond begint om 19.30 uur en wordt gehouden in het ver enigingsgebouw van de Gereformeerde Gemeente in Dirksland. Iedereen vanaf 16 jaar is van harte welkom. Na afloop is er, zoals gebruikelijk, gelegenheid voor ont moeting, een hapje en een drankje. De Nationaal Brassband kampioen 1999 van Groot Brittannië de 'Fodens Courtois' heeft een Nederlandse tour gepland. Tijdens deze tour zullen zij ook op uitnodiging van Brass band 'Concordia', Ouddorp een bezoek brengen. Zij zullen op vrijdagavond 1 december a.s. een concert geven in MFG 'Dorpstienden'. De Fodens Courtois Band is een Engelse top brassband die vele concerten geeft in eigen land en daar buiten, en wordt gerekend tot de beste brassband in de Britse brassband wereld. Zij zullen deze avond een spectaculair pro gramma ten gehore brengen, dus houd u deze avond vrij en kom naar de Dorpstien den. Vóór verdere informatie kunt u bellen naar: 0187-681184. Ook volgt er nog informatie van de streekpers. Nadat burgemeester Boonstra de avond geopend had, en er een korte terugblik had plaatsgevonden op het leven van de overleden wethouder Visser van de gemeente Goedereede, kwam 'het onderwerp van de avond' ter sprake: het principebesluit over de komst van een AZC van 200 per sonen in de gemeente Dirksland. De eerste spreker was de heer Groen, voorzitter van de BIKAD, met een betoog waarin onder andere naar voren kwam dat de BIKAD 'tot op zekere hoogte' verheugd is, dat er nu gesproken gaat worden over een AZC van 200 personen, in plaats van de aanvankelijke 350 tot 400 personen die op het programma stonden. Wel werden vraagtekens geplaatst bij het feit dat B&W te kennen heeft gegeven dat bij een kleiner AZC de periode van 5 jaar ook is een discutabel onderwerp is gewor den. "Het zou toch 'voor 5 jaar en geen dag langer' zijn?", aldus de heer Groen. De drie overwegingen voor een evaluatiemodel wer den door de heer Groen graag nog een keer onder de aandacht van B&W gebracht. Allereerst; er kan bezien worden in hoeverre het AZC in de praktijk naar tevredenheid functioneert; ten tweede: de onrust onder de bevolking, die 200 asielzoekers in één keer ook nog veel vindt, kan dan worden wegge nomen; en als laatste: eventuele inspehng op de verwachte effecten van de nieuwe Vreemdeüngenwet, namelijk minder beno digde opvangplaatsen in de toekomst. Kleine inspraak Hoewel het niet de bedoeling was dat de bezoekers in de zaal hun mening te kennen gaven, gaf burgemeester Boonstra toch toe stemming aan sprekers om een kort en bon dig woord, van maximaal vijf minuten, te richten aan B&W. Als eerste kwam de heer Meijer naar voren, die zijn mening gaf over het reeds gepasseerde rondom het AZC. "Wij zijn bezig gehouden met een vragen- spel", was zijn kort en bondige conclusie. Als tweede en laatste kwam de heer Wolfert naar voren die te kennen gaf dat de overlast van de zgn. 'hangjeugd' wel eens de pan uit zou kunnen rijzen, als er op de locatie Klei de Boezem, naast een speelplaats en een skeelerbaan, ook nog een AZC zou komen. "Nu komt alles op één hoop; kan er geen betere verdeUng komen?", zo vroeg de heer Wolfert. Nadat deze twee sprekers de gevoe lens van de burgers 'vertegenwoordigd' had den, werd overgegaan op de reacties, die de sprekers hadden opgeroepen, van de raadsle den. Draagvlak De heer Robijn (PvdA) had dringende behoefte om zijn gevoelens over het gespro kene te uiten: "het is een menselijke plicht de onderdrukte medemens te helpen, maar is het draagvlak groot genoeg?" Als er dan een A|ZC komt, dan moeten er speciale regels njet betrekking tot het draagvlak van een kleine gemeente gehanteerd worden. Robijn gaf aan dat staatssecretaris Cohen zich kan vinden in het voorstel met betrekking tot kleinere asielzoekerscentra, waarbij gedacht wordt aan een aantal van ongeveer 200 asiel zoekers. Dus moeten er voorbereidingen worden getroffen wat betreft een bestuurs overeenkomst. De heer Robijn: "de voor waarden van de COA mogen niet afwijken van de landelijke regels. De COA is een uit voeringsorgaan". De heer Leeflang (CU) stelde als voorwaarde dat er in een AZC van 200 asielzoekers dezelfde kwaliteitseisen gesteld moeten worden als bij een AZC van 350 tot 400 personen. "Er moet goed gezorgd worden voor o.a. de medische opvang, politievoorziening en recreatie", aldus de heer Leeflang. Vanuit de Christen- Unie wordt de stellige overtuiging naar voren gebracht dat we onze naaste lief moe ten hebben als onszelf, en dat we iedereen die op onze weg komt moeten helpen, dus ook vluchtelingen. Beschaafd "Het is een feit dat er mensen zijn zoals Poolpot en Saddam Hoessein. Daarmee gepaard gaat dat er mensen zijn die onder de tiran van die dictators even goed proberen een normaal leven te leiden als iedereen. En dat dat niet altijd lukt, is te begrijpen. Het is daarom gewoon een stuk beschaafdheid om die mensen netjes op te vangen", aldus de heer Van Houwelingen (Gemeentebelan gen). Zoals Van Houwelingen ook aangaf, wordt er medewerking verleend, maar zit in dat opvangen van die mensen een grote ver antwoordelijkheid wat betreft het regelen van voorzieningen e.d. De heer Van Houwe lingen vertrouwt erop dat alles goed doorge sproken wordt. En wat betreft de garantie die achter het geheel schuil gaat: die heeft de VVD hoog in het vaandel. "Kan er geen voorstel komen dat alle vier de gemeenten die Goeree-Overflakkee rijk is, elk 5 jaar een AZC voor hun rekening nemen? Dan kun nen we 20 jaar vooruit", aldus de heer Drie sprong (VVD). Een lachende zaal was het Verantwoordelijkheid "Het is duidelijk dat mensen, die van huis en haard verdreven worden, opgevangen moe ten worden", begon de heer Sandee (CDA). Hij liet in zijn mening over het principebe sluit van een AZC van 200 personen duide lijk merken dat de-verantwoordeUjkheid niet altijd bij anderen neergelegd moet worden. "De gemeente Dirksland heeft ook haar ver antwoordelijkheden, en één daarvan is het opvangen van mensen, die dat nodig heb ben". Ook in de landeüjke politiek is er begrip voor de bezwaren omtrent het aantal en mede door de brede steun uit de Tweede Kamer heeft het CDA vertrouwen in de zaak. "Maar", zo vervolgde de heer Sandee, "kan er ook duidelijkheid gegeven worden over de tijdsduur die nu actueel gaat worden. En wat betreft de locatie: hoe staan de zaken ervoor als we kijken naar de ontwikkelingen rondom het voorstel voor Fase III in plaats van Fase II?" De heer Van Houwelingen merkte, met het oog op de verantwoordelijk heden die de gemeente heeft, op, dat beslis singen omtrent het AZC niet vooruit gescho ven moeten worden en er afgewacht moet worden, net zolang, totdat Den Haag veran dert, zodat het ons uitkomt. De eigen verant woordelijkheid moet erkend worden. Geen keus De SGP Uet bij monde van de heer Baan weten dat het vanuit de christeUjke optiek een vrij eenvoudige zaak is/wordt, want "Gods Woord laat ons geen keuze. Soms heb ik de indruk dat alles wat de COA ons voor houdt, geslikt wordt", overdacht de heer Baan. "En wat betreft de 5 jaar en de onbe kende periode die daar mogelijk nog achter aan komt, hoeveel langer dan vijf jaar gaat dat dan worden? En: kan er echt geen ande re locatie komen? Er worden door de SGP nog allerlei vraagtekens geplaatst, ondanks het feit dat de christeüjke visie hen voor houdt dat er geen keuze is met betrekking tot een AZC. Nederland moet Nederland blij ven en Dirksland moet Dirksland blijven", was de stelling die de heer Baan volmondig neerzette. "Bedoelt de heer Baan dat er geen vreemdelingen in Dirksland welkom zijn?" werd daarop door een aantal mensen gevraagd. Maar dat was, zoals hij reeds ver woord had, besUst niet het geval. Aandacht Tot slot deelde burgemeester Boonstra mee, dat het pleidooi dat in de Tweede Kamer was gehouden met betrekking tot kleinere AZC's met dezelfde kwalitatieve voorzieningen, de aandacht had van de Raad. Als voorzitter merkte hij op dat de discussie over het "Dirksland moet Dirksland blijven" onzin nig, ja zelfs gevaarlijk kon worden, omdat er zo absoluut niet gedacht moet worden. En wat betreft de locatie: er was geen instem ming met het voorstel of er nagedacht kon worden of er toch niet een andere locatie voor het AZC zou kunnen komen. "Want", zo liet Boonstra weten, "dan kan komen we toch voor dezelfde dilemma's te staan". ,Aan de Kelderweg te Ouddorp staat, of liever gezegd stond, de in onbruik geraakte meestoof 'Onverwacht'. Afgelopen woensdag en donderdag is dit stukje historie, dat vermoedelijk dateert uit 1850, gesloopt. De meestoof is in de volksmond beter bekend als 'de Stove'. Historie Zoals reeds gezegd dateert de Stove uit 1850 en sinds die tijd werd in deze stoommee- krapfabriek meekrap verwerkt tot kleurstof voor de textielindustrie. In de negentiende eeuw was meekrap een gewas van groot belang op Goeree-Overflakkee. Het hoge deel van de fabriek was de zogenaamde war me stoof, waarin de groene mee (de wortels) op een raamwerk werden uitgespreid en gedroogd werden door middel van warme lucht en rook. Na het dorsen en zeven van de mee vond de nadroging plaats in de eest, waarin een oven stond. De eest was het ach ter de warme stoof staande lagere langwerpi ge gebouw. Tot slot werd de gedroogd mee verpulverd in het stamphuis, waarin zich een rolmolen bevond. Zoals er overal een tijd van komen en een tijd van gaan is, zo is het de meestoof ook vergaan. De concurrentie nam toe en op een gegeven moment sloeg de malaise in de teelt en de bereiding van de meekrap toe. Zodoende werd na 1930 de meestoof gebruikt als cichoreifabriek, waarin de wor tels van de cichoreiplant werden gewassen, gesneden en gedroogd. Voor zover bekend is dit gebruik voortgezet tot beginjaren vijftig. Daarna is het pand in gebruik geweest als opslagplaats voor agrarische doeleinden en tuinartikelen. Huidige situatie Omdat de laatste voormalige meestoof van het eiland armo 2000 geen functie meer heeft, heeft het gemeentebestuur van Goedereede besloten de laatste van de vijf meestoven die Ouddorp rijk was, te laten slopen. Na 150 jaar rijkdom aan cultuurhistorische en architectuurhistori sche waarde, is het tijdstip aangebroken dat de Stove rijp is voor de sloop. Zowel de muren en de fundering, als het dak waren in zeer slechte conditie en het geheel stond op instorten. Zowel rot en roest als houtworm waren rijk vertegen woordigd. De houten dakconstructie van de drogerij was verrot en de spanten waren in fei te bezweken, hetgeen een van de belangrijkste oorzaken was van de scheurvorming aan de bovenzijde van de muren. Toekomstplannen Met het oog op de omschreven zeldzaam- heidswaarde zal door Kanters Projectont wikkeling B.V. uit Ridderkerk nieuwbouw gerealiseerd worden, waarbij terdege reke ning wordt gehouden met de oorspronkelij ke karakteristieke vormen van de 'Onver wacht'. Er zullen zoveel mogelijk vrijko mende oude materialen worden hergebruikt bij de bouw van een appartementengebouw, dat bestaat uit 15 wooneenheden. Daar er waarde wordt gehecht aan historie, zullen de situering en de bouwmassa geheel identiek zijn aan die van de Stove. Een woonbestem ming met een landelijk karakter; dat is wat gerealiseerd gaat worden op de locatie van de meestoof aan de Kelderweg in Ouddorp. Sinds de Vrije Vogel begin dit jaar als lokale omroep voor de gemeente Oost flakkee is gestopt, heeft deze gemeen te als enige op Goeree-Overflakkee geen lokale omroep meer. Enkele mensen, die de lokale omroep een warm hart toedragen, hebben daarom de Stichting Lokale Omroep Oostflakkee (S.L.0.0.) opgericht, omdat zij vinden, dat het zowel voor de bewoners als voor de gemeentelijke overheid van belang is als er een lokale omroep bestaat. Op die manier wordt men op de hoogte gehouden van belangrijke zaken en evenementen die zich in de eigen gemeente voordoen. Na het notariële oprichten van de Stichting is er een aanvraag voor een zendmachtiging ingediend bij het Commissariaat van de Media. Ook de lokale omroep van de gemeente Middelharnis, Superstar, heeft een dergeüj- ke aanvraag ingediend, met als doel om voor zowel de gemeente Middelharnis als Oost flakkee als lokale omroep te gaan fungeren. Zoals te doen gebruikelijk heeft het Com missariaat de zaak voor advies aan de gemeente voorgelegd. In de gemeenteraadsvergadering van 9 november jl. heeft de raad van Oostflakkee zich met een ruime meerderheid van stem men uitgesproken voor de S.L.0.0. Zij zal derhalve het Commissariaat adviseren de S.L.0.0. de zendmachtiging te verstrekken, zodat zij als lokale omroep van de gemeente Oostflakkee kan gaan functioneren en dus uitzendingen kunnen gaan realiseren. Het Commissariaat heeft hierin de laatste stem, maar niet verwacht mag worden, dat zij de gefundeerde keuze van de gemeente naast zich neer zal leggen. Uiteraard is het bestuur van de S.L.0.0. bij zonder büj met deze ontwikkeUng. Zij reaU- seert zich echter wel, dat het heel veel moei te, tijd en geld zal kosten om dit op een goe de manier te verwezenlijken. Zij zal daarom, als de zendmachtiging inderdaad wordt afgegeven, in overleg treden met de andere lokale omroepen op het eiland, om te trach ten tot een vruchtbare samenwerking te komen. Dit zou met één van deze omroepen kunnen zijn, maar ook met meerdere. Het mooiste zou zij het nog vinden, als zij door deze ontwikkeling de stap zou kunnen zetten om te komen tot één lokale omroep voor het gehele eiland, waardoor alle aanwezige ken nis, kwaliteit, apparatuur en financiële mogelijkheden worden samengevoegd. Wij zullen u van de verdere ontwikkelingen nauwgezet op de hoogte houden. Zaterdag 18 november a.s. is de Wereldwin kel weer open, en wel 10.00 tot 15.00 uur. Sinterklaas, komt u óók bij ons kijken? Wij hebben cadeautjes voor alle leeftijden. U kunt ons vinden in de Gereformeerde Kerk, Kon. Julianaweg 64 te Middelharnis. Terwijl uw Pieten de presentjes uitzoeken kunt u bij ons in de koffiehoek genieten van een heer lijk kopje Max Havelaar koffie. Tot ziens aanstaande zaterdag. Afgelopen vrijdag hield Ir. M. Houtman, Ud van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, spreekuur op Goeree-Overflakkee. De heer Houtman is gebiedsgedeputeerde voor de regio Zuid-Holland Zuid. Goeree-Overflak kee is onderdeel van deze regio. Het huidige college van Gedeputeerde Sta ten wil gebiedsgericht werken. Daarom is voor elk van de zes regio's in Zuid-Holland een gebiedsgedeputeerde aanspreekbaar. Gedeputeerde Houtman heeft naast de regio Zuid ook het Groene Hart, integraal jeugd beleid, cultureel erfgoed en uitvoering van verkeer en vervoer in zijn portefeuille. Om de inwoners van de regio's de gelegen heid te bieden hun vragen en/of wensen aan het provinciebestuur voor te leggen worden door de provincie spreekuren in de regio ge organiseerd. Het spreekuur van gedeputeerde Houtman op Goeree-Overflakkee werd gehouden in de Staver in Middelharnis. Er was veel belangstelling voor. In een persoonlijk gesprek van minimaal tien minuten kon iedereen zijn of haar ideeën aan de heer Houtman kenbaar maken. Voor de gesprekken was in totaal twee uur uitgetrokken, maar het aantal aanmeldingen was van dien aard dat het begin van het spreekuur werd vervroegd. Gezien de belangstelUng voor een gesprek met gedeputeerde Houtman, is een eerste conclusie dat een provinciaal spreekuur op Goeree-Overflakkee in een behoefte voor ziet. Tevens bezoek aan TBP Electronics BV DIRKSLAND - Op woensdag 29 november 2000 zal de heer J. Franssen, Commissaris van de Koningin van de Koningin in de pro vincie Zuid-Holland, een werkbezoek bren gen aan de gemeente Dirksland, onder meer vergezeld van de gebiedsgedeputeerde, de heer ir. M. Houtman. Dit werkbezoek zal, naast een onderhoud met het college van Burgemeester en Wet houders van de gemeente Dkksland bestaan uit een bezoek aan een relevant bedrijf in de gemeente, een kennismaking met de raadsle den in een informele sfeer en een ontmoeting met vertegenwoordigers van groeperingen uit de lokale gemeenschap. Het college van Burgemeester en Wethou ders heeft, zoals uit de aanhef van het pers bericht al blijkt, eeri bezoek aan TBP Elec tronics BV in het programma opgenomen. Deze keuze, waarvan het college blij is dat hieraan in zo ruime mate medewerking wordt verleend door het bedrijf, heeft als reden dat dit bedrijf een bijzondere plaats inneemt in Dirksland en de omringende ge meenten. Als geavanceerd elektronicabe drijf, dat een voortrekkersrol heeft in de wereld van de hightech elektronicaproduc- ten, is TBP Electronics BV één van de grote aanbieders van werkgelegenheid in de wijde Snelheidscontroles STELLENDAM - Personeel van de Ver keerspolitie (Project Verkeershandhaving) hield donderdagmiddag tussen kwart voor vier en vijf uur radarsnelheidscontroles op de Eendrachtsdijk in Stellendam. 81 van de 420 passerende automobilisten hielden hun gaspedaal te diep ingedrukt. Hoogste geme ten snelheid bedroeg 83 km/uur in plaats van de toegestane 50 krn/uur. Aanrijding SOMMELSDIJK - Zondagmorgen om streeks vijf uur vond op de Oost-Krakeel- straat een aanrijding plaats. Een 25-jarige automobilist uit Dirksland reed in de rich ting van de Oostelijke Achterweg. Hij merk te te laat dat er een pallet op straat lag en bot ste er tegenaan. Hij werd met nekletsel naar het ziekenhuis in Dirksland overgebracht. Fietsenkijkdag De pohtie Rotterdam-Rijnmond basiseen heid Voome organiseert weer een fietsen kijkdag. Heeft u onlangs aangifte gedaan van diefstal van uw fiets, kom dan op zater dag 25 november 2000 tussen 10.00 en 14.00 uur langs op het bureau Hellevoetsluis aan het Bruggehoofd 11 (achter het Winkel centrum). Misschien staat uw fiets ertussen! Inbraak garage OUDE TONGE - De 36-jarige bewoner van een woning aan de Uranusweg heeft vrijdagmorgen vroeg inbreker(s) gestoord. Aangever hoorde geluid in de garage en van uit de woonkamer zag hij de garagedeur half open staan, terwijl hij deze wel goed had afgesloten. Uit de garage werden een ket tingzaag en een boormachine gestolen. afd. Middelharnis/Sommelsdijk Op D.V. woensdag 15 november 2000 hopen we bijeen te komen in 'De Hoeksteen' te Middelharnis. De aanvang 19.45 uur. De spreekster is mevrouw E. Frans-Oskam over het onderwerp 'Werken in mosUmland'. Iedereen, dus ook niet-leden, is van harte welkom. omgeving. De gemeente Dirksland is er best trots op dat dit bedrijf gevestigd is in deze gemeente. Het bezoek van de Commissaris der Konin gin aan TBP Electronics BV, Vroonweg 10 te Dirksland zal plaatsvinden van 15.30 tot 17.00 uur, waarna in het gemeentehuis, Voorstraat 15 te Dirksland de verdere ont moeting met de raadsleden en de vertegen woordigers van groeperingen uit de lokale samenleving zal plaatsvinden vanaf 17.00 OUnO»'. Wiititioons M |0I17| Uli» lm il37U KNISi!'Mmihop HojnicHi 171M |0n l| «iW Voor de koop of verkoop van uw woning Doetinchemsestraot 32-34,3241 AA Middelharnis Tel. (0187)482606 Rotterdam-Rijnmond f

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2000 | | pagina 1