Abonneert U op Eilanden-Nieuw s MATROOS/ MACHINIST IE blonclo Rabobank-zaalvoetbal van start in 'de Gooye' P.V. de Luchtbode Het WOONHUIS de gehele dag GESLOTEN M. Grinwis en Zn. 1 Good Luck sluit Ie helft veldcompetitie goed af 0900-8844 Koffie Radio Plus Asbakken voor EIIAIIDBI-ttlEUWS ^acomijn^e Jansje 9(faasje Wiico van Oiuizen Lisette Ü(pCf Herkingen Verkoop bij insGhrijving I Wij zijn Lv.m. Dankdag, Bloemenhandel waterschap Goeree-Overflakkee Dames 1 liiterme2zo verliest van Ekspalvo 3 Psalmzangavond t.b.v. 'De Mekkerstee' Poterwandeling, potermarkt en bietenkoppenwedstrijd in Middelhamis DINSDAG 31 OKTOBER 2000 FAMILIEBERICHTEN De Heere, Die leven gaf en leven spaarde, verblijdde ons met de geboorte van een dochter en zusje Wij noemen hadir Jasmijn Kees en Kathy Aleman Chanèll 28 oktober 2000 De Gracht 23, 3253 EC Ouddorp Tel. (0187)68 43 16 Wij vinden het fijn, als het bezoek binnen 14 dagen kan zijn. Kathy en Jasmijn rusten van 12.00 tot 15.00 uur en na 21.30 uur. zijn verheugd u, ook namens onze ouders, mee te delen dat wij D.V. vrijdag 3 november 2000 gaan trouwen om 13.30 uur in het gemeentehuis te Maasdam. Wij willen Gods Zegen vragen over ons huwelijk in een dienst in de Nederlands Hervormde Kerk te Klaaswaal. Deze dienst, waar u van harte voor uitgenodigd bent, zal om 15.00 uur beginnen en wordt geleid door ds. D. Siebelink. Tevens bent u van harte welkom op onze bruiloft van 20.15 uur tot 23.30 uur in Fort 'Prins Frederik', Havendijk 16 te Ooltgensplaat. Diependorst 138 3253 VC Ouddorp Kreupeleweg 9 3286 BB Klaaswaal Ons adres wordt: Prins Constantijnstraat 8, 3241 TC Middelhamis Tel. (0187)48 93 81 DANKBETUIGING Voor de vele liefdevolle en oprechte bewijzen van medeleven en belangstelling die wij van u per soonlijk en schriftelijk mochten ontvangen na het overlijden van onze heve moeder, groot- en over grootmoeder - LENA BIJLEVELD-VAN PUTTEN betuigen wij onze hartelijke dank. D. H. Bijleveld M. Bijleveld-Mackloet H. D. Bijleveld E. N. Bijleveld-Krijger Klein- en achterkleinkinderen Middelhamis, oktober 2000 Langs deze weg willen wij u mede namens Chris- tiaan en Kees heel hartelijk bedanken voor de vele kaarten, bloemen en andere attenties welke wij mochten ontvangen bij ons 25-jarig huwelijks jubileum. Het was voor ons een onvergeteüjke dag. Adrie en Annie Mierop-Venneman Koolweg 14a Ouddorp Op vrijdagavond 28 oktober is in Dirksland de Rabobank zaalvoetbalcompetitie van start gegaan in de sporthal van 'de Gooye'. Hieraan doen 12 teams mee, onderverdeeld in twee poules. En het moet gezegd worden dat er exotische en toepasselijke namen bij zitten. Om er een paar te noemen de Kaai- boys, Elcab, Atletico en de Semiprofs. Juist bij zo'n naam als de Semiprofs verwacht je toch wel het een en ander. Maar bij de tegenstander was er geen spoor van angst of onderschatting te vinden. Elcab scoorde er lustig op los en liep regel matig uit naar de winst. Het werd uiteindelijk 11-1 voor Elcab. De tweede wedstrijd ging tussen het team van bak kerij Koese en de Kaaiboys. Het team van Koese had het aardig voor de bakker en had zeker goed gekeken naar de eerste wedstrijd. Zij brachten het zelfde aantal goals op het scorebord, maar moesten er eentje meer toestaan. Zo werd de einduitslag 11- 2. Al met al leuke en sportieve wedstrijden waarin er aardig werd gescoord. Aanstaande vrijdag begint het voor de teams uit poule B. Op 10 en 11 november a.s. is er weer een grote ten toonstelling voor vlieg- en showpostduiven in vereni gingsgebouw 'Ons Huis' aan de Kaaidijk te Herkin gen. Zowel met de duiven als op het rad van avontuur zijn mooie prijzen te winnen. De zaal is open op vrij dag vanaf 19.00 uur en zaterdag vanaf 16.00 uur. Inschrijving of inlichtingen kunt u verkrijgen bij C. Logmans, tel.: 669762. Een Uniek mens is heengegaan. Nu zijn wij verbijsterd en bedroefd. Maar zij zal altijd bij ons blijven door de onuitwisbare indruk die zij achterlaat. Overal en altijd verspreidde zij warmte en liefde. Met verslagenheid en onuitsprekelijk verdriet geven wij u kennis dat, voor ons veel te vroeg en geheel onverwacht, is heengegaan, mijn onverge telijke vrouw, onze lieve moeder en dochter MARION DE WAAL-RAMEIJS echtgenote van Peter de Waal 7 december 1961 t 29 oktober 2000 Peter Angela Patricia Mevr. A. J. Rameijs-Wilkes 3247 AL Dirksland Oranjelaan 39 Er zal een korte samenkomst gehouden worden in het rouwcentrum. Nieuweweg 2 te Melissant op woensdag 1 november om 13.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 13.45 uur plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Staakweg te Dirksland. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in het eerder genoemd rouwcentrum te Melissant. Het behaagde de Heere nog onverwacht uit ons midden weg te nemen onze schoonzuster en tante LENAJONGEJAN- VAN DER GROEF in de ouderdom van bijna 89 jaar. Middelhamis: P. A. Jongejan-Hartog Dirksland: G. Jongejan-Huizer neven en nichten Dirksland, 27 oktober 2000 Annemiek en Nico Jeannette en André Marco •j- Langs deze weg wil ik iedereen heel hartelijk be- i' danken voor alle kaarten, bezoekjes, bloemen, •it;- kado's en medeleven die ik na m'n operatie heb -;I; ontvangen. Het was hartverwarmend. Wilma Noorthoek-Oudshoorn Ook namens Kees, Come en Arjen Blazer 25 ■:|:- Stellendam Ja, ja, het is echt waar deze Ouddorpse bakker wordt vandaag 50 jaar!! Van harte gefeliciteerd. i Ouddorp aan Zee - Spaanseweg 8 Notaris Mr L. de Kooning, N.Z. Haven 15, 3252 BH Goedereede, tel. (0187) 49 23 22, biedt namens opdrachtgevers bij inschrijving te koop aan: met berging, erf en grond en eventueel nog aanwezige stoffering/vitrages aan de SPAANSEWEG 8 TE OUDDORP, kad. gem. Ouddorp, sectie E nr. 3286, groot 8 are 95 centiare. Inschrijving is uitsluitend mogelijk middels een bij voornoemde notaris verkrijgbaar inschrijffor mulier, in te leveren voor of tijdens de openbare zitting, te houden op vrijdag 10 november 2000, 's middags om 14.30 uur. Betaling en aanvaarding: uiterlijk 6 weken na de gunning - vrij van huur en gebruiksrechten. Algemene en bijzondere voorwaarden ter inzage en verkrijgbaar ten kantore van voornoemde nota ris. Garantie/legitimatie: iedere inschrijver dient zich desgevraagd deugdelijk te kunnen legitimeren (s.v.p. kopie bijsluiten) en zijn financiële gegoed heid aan te kunnen tonen middels bankverklaring. Bezichtiging op zaterdag 4 november 2000 's mid dags van 13.30 uur tot en met 16.00 uur. "Want door genade zijt gij behouden, door het geloof en dat niet uit u zelf; het is een gave Gods (Efeziërs 2:8) Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons betekend heeft, geven wij u kennis dat God tot Zich heeft genomen onze lieve zorgzame vader, schoonvader, groot- en overgrootvader, broer, zwager en oom DINGEMAN DANIËL SLINGER weduwnaar van Pietertje Dina Timmer eerder weduwnaar van W. L. van der Groef in de ouderdom van ruim 93 jaar. Nieuwe Tonge: A. L. Slinger J. B. Slinger-Aupperlee Ina en Cor Peter en Andrea Ilona Maasdijk: A. J. Ottevanger-Slinger A. Ottevanger André en Maiiska Dingeman en Vanessa Johan en Karin Oude Tonge: L. D. Slinger M. C. Slinger-Prins Jantine en Cees Nieuwe Tonge: D. D. Slinger C. A. L. Slinger-Fokker Daan en Annemiek Amoud en Nathascha en achterkleinkinderen 28 oktober 2000 Willem de Zwijgerstraat 3, 2676 XN Maasdijk Gelegenheid tot condoleren: dinsdag 31 oktober van 19.00 tot 19.45 uur in de Geref. Kerk, Prinsen laan 2 te Maasdijk en woensdag 1 november van 18.00 tot 19.00 uur in het Hervormd Centrum 'Elim'Zuiddijk 19 te Nieuwe Tonge. De dienst van Woord en Gebed, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op D.V. don derdag 2 november om 13.30 uur in 'Elim'. Aan sluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de alge mene begraafplaats te Nieuwe Tonge. Na een liefdevolle verzorging door zijn kinderen en kleinkinderen, is van ons heengegaan onze gehefde broer, zwager en oom DINGEMAN DANIËL SLINGER weduwnaar van P. D. Timmer eerder weduwnaar van W. L. van der Groef in de gezegende leeftijd van 93 jaar. Naaldwijk: M. Beekenkamp-Slinger Breukelen: C. Slinger J. Slinger-Neels Middelhamis: T! A. Blok-Slinger Maasdijk, 27 oktober 2000 En toch, telkens weer, zullen wij je tegenkomen. Zeg nooit het is voorbij. Slechts je lichaam werd ons ontnomen, niet wie je was en ook niet watje zei. Intens verdrietig maar erg dankbaar voor wat zij voor ons en anderen gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis dat de Heere, na een ernstige ziekte uit ons midden heeft weggenomen onze lieve zorgzame moeder en oma, zuster, schoon zuster en tante JANNETJE VAN 'T GELOOF in de leeftijd van 64 jaar. Dirksland: Wim Kalle Sandra Kalle-Koote Denise Fabiënne Ooltgensplaat: Ria Plomp-Kalle Ko Plomp en verdere famiUe 27 oktober 2000 Zorgcentrum 'Geldershof', Poldersweegje 2, Dirksland Correspondentie-adres Oranjelaan 12, 3247 AM Dirksland Gelegenheid tot condoleren dinsdag 31 oktober van 19.30 tot 20.30 uur in de grote zaal van 'Gel dershof. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal D.V. plaatsvinden op woensdag 1 november om 13.00 uur in de grote zaal van Geldershof. Aan sluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de alge mene begraafplaats te Ouddorp. Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. H morgen, 1 november |f X M M Bloemen en Planten ySSP*!! Dijkstelweg 28 - Ouddorp M. Telefoon (0187) 6815 78 i Fax (0187) 68 28 73 www.blhgrinwis.nl M email: blhgrinwis@trèf.nl p op de GO 6 Inlichtingen: K. W. TANIS Breenstraat 12, 3252 LC Goedereede Tel. (0187)49 27 37 Verueende vergunningen Bezwaar DORDRECHT - Dames 1 van Volleybalvereni ging Intermezzo had haar eerste vijf-setter. In een tamme wedstrijd, waar weinig werd aangeval len, tegen het Dordrecht- se Ekspalvo 3 werd met 3-2 verloren. Het team was niet compleet en speelde met invalsters Antoinette Piersma en Trudy van Zijp. De stij gende lijn van vorige week kon niet doorgezet worden. Het onderlinge vertrouwen leek zoek te zijn. In de eerste set ging het nog goed, maar vanaf de tweede set was het neerwaarts met het spel. De twee punten werden door winst in de derde set toch nog behaald. Meis jes A speelde jl. zaterdag tegen Rijnmond 2 een leuke volleybalpot. Alleen de tweede set ging verloren. Het drie keer spelen was iets wat nu goed beheerst wordt. Heren 1 van Intermezzo heeft zijn tegenstander geloot voor de beker: In de derde ronde komt men uit tegen het Rotter damse Blijdorp'95. Deze wedstrijd wordt in Sommelsdijk ge-speeld op 27 november a.s. Overige uitslagen: Heren Recrea 2 - Volley Voome 13-0 Yuml- Dames 2 .3-1 Rivol- Heren 1 .2-2 Gavok 3 - Heren 2 .2-2 Rijnmond 1 - Meisjes C2 .4-0 Yuml- Meisjes Cl .4-0 MIDDELHARNIS - Zaterdag 28 novem ber kwam Stormvogels uit West-Kapelle op bezoek in Middelhamis om de eerste helft van de veldcompetitie af te sluiten. Stormvogels sluit samen met All Ready met twee punten de ranglijst. De korfbal lers uit Middelhamis hebben 7 punten en staan in een grote middenmoot. Bij winst zou Good Luck zich dus verder van de ondersten wegspelen. Bij Good Luck begonnen Liesbeth Los en Ingmar Adam op de bank. Op een zeer zwaar veld kwam Good Luck pas na 10 minuten op voorsprong. Na een aantal zeer lange aanvallen kon Samantha Krijgsman Mariëlle de Looze aanspelen, zodat de Looze van afstand de scoren kon openen. Niet veel later gaf de Looze Jan- Willem de Vos een pass, die ook met behulp van een afstandschot doel kon tref fen. Het tweede aanvalsvak van Good Luck had moeite met scoren en kon geen opening vinden. Stormvogels profiteerde daarvan en kwam gelijk. Na een snelle combinatie tussen Samantha Krijgsman en Marcel Kievit kon laatstgenoemde van afstand weer de voorsprong bepalen. Enkele minuten later ging Kievit goed door, waardoor Jan-Willem de Vos een goede individuele actie kon maken en van dichtbij de 4-2 op het scorebord kon zet ten. Het andere aanvalsvak kreeg weinig kansen en daardoor ook geen bal door de mand. Weer profiteerde Stormvogels en kwam naast de korfballers uit Middelhar- nis. Voor rust zette Good Luck nog even aan. Samantha Krijgsman speelde Marcel Kievit vrij, die op zijn beurt met een afstandschot de voorsprong voor zijn ploeg bepaalde. Niet veel later was het Krijgsman zelf, die met een zogenaamde omdraaibal de mststand van 6-4 aanteken de. Good Luck was zich er van bewust, dat het andere aanvalsvak moest scoren, wilde het uitlopen ten opzichte van Stormvogels. De basis moest dan ook liggen in het niet door laten van doelpunten aan de andere kant. Dit lukte Good Luck zeer goed, maar pas 15 minuten na het mstsignaal ging Nico Overduin goed door, waardoor Heidi Kamerling hem de kans gaf op een fraaie doorloopbal. Overduin benutte de kans volledig en er was enige opluchting bij Good Luck, want er was een gaatje van drie punten gevallen. Bij korfbal is dit een niet al te groot gat, maar het moest de basis zijn voor een eventuele overwinning. Liesbeth Los kwam het veld in voor de Rotterdam-Rijnmond district De Eilanden Basiseenheid Goeree-Overflakkee (30 cpm) Vijf computers en beeldschermen na inbraak weggenomen MIDDELHARNIS - Maandagmorgen werd ontdekt dat onbekenden hadden ingebroken in het kantoor van een uitzendbureau aan het Beneden Zandpad. Na forcering van een deur aan de achterzijde van het pand werden uit het kantoor vijf computers en vijf beeld schermen weggenomen. Op zaterdag 4 november zal er een interview worden afgegeven door Burg. Mevr. G. deVries-Hommes van de gemeente Middel hamis. Dit interview wordt uitgezonden door Radio Superstar uit Middelhamis. Burg.Mevr. de Vries-Hommes praat in dit programma over de gemeenteraadsvergade ring van donderdag 2 november 2000. Radio Superstar is te beluisteren op 107.3 FM in de ether en 105.9 FM op de kabel. De uitzen ding is zaterdagochtend van 10.00 uur tot 12.00 uur. moegestreden Marjon Soeteman. Los kon eventueel voor meer schotkracht zorgen. De Good Luck-verdediging hield stand en kon het zo'n 25 minuten dicht houden. Op dat moment speelde Wilko Kattestaart zich vrij, die goed de 8-4 binnenknalde. Een wat mimere marge, maar de aanval lers gingen nu verdedigen en kregen bin nen "no-time" twee doelpunten van Stormvogels achter hun oren. Niet veel later volgde ook nog een derde. Het was nu 8-7 en er waren nog een aantal minuten op de klok. Toch kon Good Luck goed de mst bewaren, zodat ze de wedstrijd uit speelde en de belangrijke twee punten thuis konden houden. Vooraf had coach Peter van Vliet al duide lijk gemaakt, dat twee punten tegen Stormvogels een goede afsluiting van de eerste helft van de veldcompetitie bete kende. Na afloop was hij dan ook uiterma te tevreden over het resultaat. Good Luck heeft nu een voorsprong van 7 punten ten opzichte van Stormvogels en All Ready en gaat met een goed gevoel de zaal in. Het visbakken bij de Visafslag te Stellendam tijdens de Orrüoop leverde het mooie bedrag op van f 1275. De Lions Club Goe ree-Overflakkee bedankt de vissers, die vis ter beschikking stelden, sponsors, de visbak- ker en iedereen die meegeholpen heeft. OUDDORP Op D.V. zaterdagavond 4 november zal er weer een psalmzangavond worden gehou den in het kerkgebouw van de Ger. Gemeen te van Ouddorp, Spaanseweg, aanvang 19.30 uur. De opening en de sluiting zal verzorgd wor den door ds. A. M. den Boer uit Dirksland. Organist is Henriëte van Maelsaeke uit Hardinxveld-Giessendam. Enkele psalmen zullen met bovenstem worden gezongen. Door de heer T. L. Opbroek zullen nadere mededelingen worden gedaan t.a.v. de ont wikkelingen van 'De Mekkerstee'. Er zal één kollekte worden gehouden, die bestemd zal zijn voor 'De Mekkerstee'. Zangliefhebbers worden hartelijk uitgeno digd deze avond te komen zingen. Zaterdag 4 november wordt op het Diek- huusplein te Middelhamis de jaarlijkse Potermarkt gehouden. Met draaimolen, muziek, oliebollen, bietenkoppen en natuur lijk poters met spek is de Potermarkt een gezellige opening van het winterseizoen in Winkelcentram D'n Diek. De Potermarkt wordt gehouden van 11.00-16.00 uur. Er is klein vermaak en het Diekhuus verzorgt een winterterras. De jeugd tot en met 14 jaar kan in de bieten-kraam de fantasie uitleven om mooie en karakteristieke koppen te maken. Per persoon is 1 biet (gratis) beschikbaar. Deelnemers moeten in principe zelf zorgen voor gereedschap en versier-materiaal. Het Diekhuus rekent weer op buitengewone cre aties, de lieflijkste bieten-elfjes, de lelijkste zeerover-bieten of een bietenkop-eiland; alles is mogelijk. Winkelcentmm D'n Diek stelt vier waardebonnen beschikbaar voor de origineelste werkstukken. VVV/ANWB Middelhamis organiseert twee wandelingen rond Middelhamis. (5 en 10 km), die gedeel telijk over de buitendijk gaan. Het inschrijf geld is Fl. 7,50 waarin inbegrepen een aan denken en een bakje soep of poters bij de fmish op de Potermarkt op het Diekhuus- plein. Inschrijven en start bij VVV/ANWB- Middelhamis aan het Vingerling. i o^ o^ o">j o^j o^j o^ o^i o^ öiQ o"t> oi^ o^ o^ o^ o^ S'^ ck- o^ o^ o^ o^ o*^ Venzenddatum 25.10.00 - Staatsbosbeheer - aonbrengen beplanting langs watergang, nabij Bunkerbos te Ouddorp - EnecG - leggen gasleiding, West Havendijk te Dirksland; leggen elektriciteitskobel en gasleiding. West Havendijk te Dirksland en Kraaijenissedijk te Melissant; verwijderen en leggen c.q. plaatsen elektriciteitskabels, gasleidingen, gasregelinstallatie, middenspanningsruimte en lichtmasten, Meester Snijderweg te Stellendam en leggen elektriciteitskabel Westdijk en Altekleinsedijk te Dirksland - Delta Nutsbedrijven - leggen waterleiding, Zuiddijk en Suijssenweg te Oude-Tonge - Zuiveringsschap Hollandse Eilanden en woorden - leggen rioolpersleidingen vanaf Herkingen, Melissant en Dirksland naarSommelsdijk - Camping De Klepperstee - dempen ged. wegsloot Vrijheidsweg Ouddorp, maken inspectieput en aan leggen voetpad ter plaatse en graven compense rende openwaterberging - RL. N.L. Osseweijerv.o.f. - leggen dam met duiker en graven compenserende openwaterberging, nabij Tilsedijk te Den Bommel - A.J. van Dongen - leggen dam met duiker, nabij Philipshoofjesweg te Dirksland - J.R Nelis-de Bonte - verlengen dam met duiker, Proost- weg te Sommelsdijk - CD. Brand - plaatsen blokhut langs hoofdwater gang, achter Hoogoars 57 te Stellendam - KPN Telecom - leggen mantelbuizen met glasvezel- kabels, Zuiderdiepstraatweg te Stellendam. Binnen zes weken na de verzenddatum kunt u een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij dijkgraof en heemraden van het waterschap Goeree-Overflakkee, postbus 67, 3240 AB Middelhamis. De desbetreffende stukken liggen ter inzage in het waterschapshuis, Dwarsweg 40 te Middelhamis. 31 oktober 2000 ■^^^■B ^^^H

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2000 | | pagina 4