Een dagje Femina is een hele dag gezelligheid Tem I na Open kantoordag bij uw ERA-makelaar Uw woning wordt al sinds 1920 beter ingericht bij 'Het Binnenhuis' Lampionoptocht bij de 'Zwaluw' sfeer en interieur 'Z>^'^ Mcmddt Qkto^tr i s u s o z z ^ktüï^cT a 'Het Binnenhuis' te Middelhamis bestaat al sinds 1920. Dat betekent dus een 80-jarig bestaan. En in die 80 jaar is er wel degelijk een aantal dingen veranderd. Dingen die allemaal in het teken staan van kwaliteit en klantvriendelijkheid. Zo is onlangs de stof feerder, die voorheen bij 'Kruider' werkte, het team van 'Het Binnenhuis' komeri ver sterken. Hierdoor konden de wachttijden, let wel, van 7 tot 8 weken teruggebracht worden naar 2 tot 3 weken! Ook het totale perso neelsbestand is uitgebreid van 5 naar 8 medewerkers. De oorzaak hiervan is niet ver te zoeken: er is gewoon veel vraag naar aller lei producten en accessoires om comfortabe ler te wonen. Mensen gaan dus met de tijd mee, en de leverancier, 'Het Binnenhuis' in dit geval, geeft daar ook gehoor aan. Er wordt met de tijd, en dus met de klanten, meegegaan waarbij het vakmanschap van 80 jaar nog onverminderd stand heeft gehou den. Er wordt nog steeds met klassiek vak manschap gewerkt. Daardoor- heeft 'Het Binnenhuis' kwaliteit hoog in het vaandel, en met succes! Jan Campfens van 'Het Binnenhuis': "Pro blemen op het gebied van vloerbedekking, tapijten, gordijnen, en dergehjke worden door ons gezien als een uitdaging. Je kunt het zo gek niet bedenken of het is mogelijk bij ons. Zelfs tot en met logo's, randen en figuren in de tapijten toe. Daar hebben wij dus een grote variatie in. Dat naast de veran deringen in de tijd ook de veranderingen in materialen aanwezig zijn, lijkt een duidelij ke zaak. Echter, we moeten niet vergeten, dat er ook 'blijvende materialen' gebruikt worden. Luxaflex wordt al circa 45 jaar ver kocht; meer van de laatste jaren zijn bijvoor beeld vouwgordijnen en silhouetten en hele maal modem is het zogenaamde 'in between', een raamdecoratie die tussen overgordijnen en vitrages in zit". Op het gebied van vloeren heeft 'Het Bin nenhuis' ook veel te bieden. Allerlei vloer bedekkingen, tapijten, traplopers, maar ook laminaat zijn aan de orde van de dag. "Parket wordt niet gelegd; ieder z'n vak", zegt Jan Campfens, "en wij het onze". GOEDEREEDE D.V. morgenavond 7 oktober 2000, is het de startavond van het nieuwe Open Deursei zoen. We willen jullie, alle jongeren van 15 jaar en ouder, van harte uitnodigen om deze avond bij te wonen. Deze avond treedt voor julUe op 'Speelgroep Aardewerk'. Zij bie den ons een programma aan met als thema 'Land in Zicht'. Dat staat garant voor een avond met een mix van veel humor, muziek, bewegingsspel en andere creatieve vormen. Op deze manier wil 'Speelgroep Aardewerk' ons laten zien dat mensen van heel; heel lang geleden nog niet eens zo gek veel verschillen met jou en mij. Nieuwsgierig geworden? Laatje mks wijsmaken en kom gewoon naar het Open Jeugdwerk in Goedereede. Zorg datje om uiterlijk 20.15 uur in 'de Ark' bent, anders mis je het begin van de avond! See you! Het Open Deur-team Vrijdagavond 6 oktober is er weer een lampionoptocht - samen met de club, georganiseerd door wijkvereniging de 'Zwaluw'. Voorop loopt 'Amicitia' uit Dirksland. We starten om half acht en hopen dat het droog blijft. Lopen jullie allemaal mee? Kleine kinderen dleen met begeleiding. De lampions zijn te koop bij Speeldorado. Tot vanavond. PuwetregUment l. Stiiar je oplossingen aan bet eind vaademaaidttaar Oom K0, p/a EUaaden-Nleuws, Postbus 8, 3240 AA MiddelfaaraKs, V^H Ü^tH 7^^ 2. Per maand zijn er 80 S 100 punten te ver- Zelfgemaakte raad sels voorzien vm oplossing leveren 15 extia punten op. Stuur af en toe een brieve, dat wordt beantwoord. 4. Bij 400 pmtea ont' vfflag je een boeken- bon van 15.-. 't Is misschien een beetje kaal zo zonder vrij vakantie. Maar daar kunnen we iets aan doen. Oom Ko heeft nataehjk nog een ander idee. Een vraag aan jullie: Willen juUie als je jarig geweest bent mij eens de volgende 3 dingen schrijven. Allereerst: 1. Watje gehad hebt (de cadeautje.s dus), 2. Wie er allemaal kwamen op het feest (de visite) en 3. Wat at je die dag? (Uevehngseten weUicht). Wie me dat laat weten krijgt so-wie-so 15 punten erbij! Voor de rest blijft het nog even een verrassing over het hoe en wat. Doen we hè? Vandaag komt vriendin Karinda Huizer uit Zwijndrecht met een doorstreper over de zen dingsreizen van Paulus en Barnabas. Zoek de woorden op in het wegstreepvak zo schrijft zij ons. Ze kunnen in alle richtingen verstopt zijn. Sommige letters moet je zelfs twee keer gebruiken. Als je klaar bent, is er uit de overgebleven letters een bemoediging te lezen. Je snapt wel dat we die als eindoplossing van je willen weten. Helaas had Karinda er geen uit komst bij vermeld, dat levert dus 5 punten minder op voor haar. T E R T S Y L O N s D A M A S C U G K C C R P H I L I P I R O I S S U L U A P K A R N A D E R B E B O M I O L D E N S M A N E N L I R N H E E R I I T A S O E E L L N U H H S A 0 H L U A A M C E S O M T P C Z B R 0 B E R E A E I A U I O H T Z K G E R S T V T E E 0 R D E I N E E O F M E J t E A R N N E A P 0 L I S Probeer de komende namen en woorden in het veld te vinden. Streep ze weg, veel suc ces. PAULUS IKONIUM BARNABAS PERGE RUZIE ANTIOCHIE MARKUS TROAS SILAS DROOM LYSTRE KOM DERBE OVER EN ATHENE HELP CORINTHE ONS EFEZE NEAPOLIS TARSEN PHILIPI SELUCIE BEREA THESSALONICA DAMASCUS JERUZALEM Onze jonge vriendin uit Scherpenisse Na thalie Bijnagte komt met een nadenkertje. Weet jij het antwoord? Een vader heeft 5 zonen! Elke zoon heeft een zus. Hoeveel kinderen heeft vader? Dank je wel Nathahe voor jouw eerste opgave. Hier een nieuw probeersel. De naam spreekt voor zich. Oom Ko wil weten welk soort puzzels jullie graag doen. Doorstrepers? Rebussen? Japanse puzzels? Fotoraadsels? Doolhoven? Logigrammen? Doorlopers of Zweedse puzzels? Of heb je behoefte aan moppen, cartoons? Informatie over dieren, interessante dingen over geschiedenis. Laat het weten, schrijf dus!! Wij, op onze beurt, proberen er iets mee te doen. Het gaat dan natuurlijk niet het ene oor in en het andere weer uit, zoals bij het plaatje. Dan zouden we er immers niets mee opschieten. Corrie van Boven Annemarieke Broer (Nieuw-Beijerland Klaaswaal) Jullie waren dus dicht bij elkaar tijdens de vakantie. Stroe en Voorthuizen geeft voor ontmoeten bijna garantie. De hernia bij Corries vader is hopelijk voor goed weg. Een operatie daaraan is heel wat zeg. I i Een jakhals zat te Loon op land ni^t een cognacfles in de hand de hele dag te pimpelen. Ik ben zo sprak de simpele j met alcohol gevulde bloed, 9 "door een cognachals opgevoed," door John de Rijke ROTTERDAM - Eten, drinken, koken en alles wat daarmee samen hangt is voor veel mensen zo belang rijk, dat een dag dwalen op een beurs waar dat alles - en nog veel meer - uit gebreid aan de orde komt, een lekker dagje uit is. Niet zonder reden trekken FEMINA in Ahoy' en de HUISHOUD BEURS in de RAI duizenden bezoe kers waarvan tallozen, na vermoeid door de hallen te hebben geslenterd, opgetogen huiswaarts gaan met tassen vol gratis verkregen producten en bij behorende folders... O Op vrijdag 6 oktober is het zo ver, gaan de deuren open om u op de 53e, door RTB Beurzen georganiseerde, 'nieuwe' FEMI NA de gelegenheid te bieden (misschien wel voor de zoveelste keer) kennis te nemen van de recent geïntroduceerde nieuwtjes op voomamehjk huishoudelijk en culinair gebied. Tot en met 15 oktober houden de diverse exposanten dagelijks 'open huis' op de spraakmakende consumentenbeurs die bovendien als platform fungeert voor allerlei gezellige bezigheden. Denkt u maar aan de mode- en bruidsshows, waarbij de nieuwste trends voor de komende wintermaanden getoond worden. En dan het summum voor de altijd vele lekkerbekken: het onder auspi ciën van het Bedrijfschap Slagers gerunde bak- en kooktheater, dat op 10 oktober in het teken staat van...rookworst. Klein maar fijn Uiteraard is er van alles en nog wat te koop, ook voor plekjes waar wel eens een luchtje hangt. Zo is van Brise, onder de naam 'Pic colo', een kleine luchtverfrisser op de markt gebracht. Voor op het toilet en voor in het keukenkastje waar de afvalemmer staat of in andere opbergplaatsen. U kunt 'm neerzet ten, ophangen of -plakken. In fris ruikende geuren, a 4,95 per stuk. Zogezegd klein maar fijn. De Piccolootjes zijn in elk geval te koop bij supermarkt en huishoudspeciaalza- ken. Net als de 'Airtopps' vershouddozeh van Curver, in prijs variërend van 9,95 tot 12,95 per stuk. De elf modellen omvatten de serie is speciaal bedoeld voor het ont dooien en opwarmen van levensmiddelen in de magnetron. De deksels zijn namelijk voorzien van een ontluchtingsventiel, waar door het hinderhjke spatten wordt tegenge gaan. Op zichzelf niet spectaculair, maar wel erg makkelijk als op oiuregelmatige tijden en afzonderlijk gegeten moet worden. Compact EN DOORDACHT Wonen is een verhaal apart. Vandaar dat het onderdeel 'Sfeer Interieur' niet weg te denken is op de nieuwe Femina. Met - hoe kan het anders - een overzicht van woonmo- de-totaal, dus woonaccessoires, plafonds, vloeren, keukens en bijbehorende appara tuur. De nieuwe 'Talent Compact' magne tron van Whirlpool bijvoorbeeld. Uitgerust met een Jet Start om gerechten razendsnel op te warmen en een Jet Defi'ost voor supersnel ontdooien. Desgewenst voorzien van een stoomftinctie, waardoor vitaminen en mine ralen behouden bhjven. Een ideale keuken hulp die nergens zal misstaan, want u hebt nu keuze uit wit, zwart, geel, groen, rood, zilver en blauw. Ook de 'witgoed'-presentatie komt goed uit de verf. Het merendeel van de apparaten is afgestemd op de huidige regelgeving, waar bij speciaal met het oog op het nüUeu de verbruiksvoorwaarden van wasautomaten (tijd, water én energie) tot een minimum zijn beperkt. Daartoe is de nieuwe 'Bauknecht' Dynamic Sense WA 8988 voorzien van zowel een A label voor energie als een voor het was- en droogresultaat. Voor het geval u het wasgoed toch nog even lekker in de wind wilt laten wapperen, is de doordacht vorm gegeven Lift-0-Matic droogmolen 'Advan ce' van Brabantia een prima alternatief. Zelfs ideaal voor het luchten van kussens en dekbedden. Strijken is een ander hoofdstuk, ofschoon Brabantia nu een strijktafel heeft met uitschuifbare strijkerhouder voor de 'schouders' van overhemden. Het stabiele, vergrendelbare frame (in hoogte verstelbaar tussen 83 en 102 cm) garandeert optimale veiligheid door de aanwezigheid van een kinderslot. «au - ^^Woondecoratie Maar gezelligheid staat voorop op roMINA 2000. Zelfs de kinderen gaan graag mee, niet op de laatste plaats vanwege de liefst veer tien PC's waarop naar hartelust on line spel letjes gespeeld, gechat en geïntemet kan worden. Met een groot aanbod van DecojUn producten als raamhangers, kapstokhaken, lampen en andere spulletjes kunt u trouwens hun eigen kinderkamer in no time verande ren in een aangenaam speelparadijsje. Om dat en nog meer te bewerkstelligen hoeft u slechts uw licht op te steken op de 'Cre- ashow'. Er worden doorlopend creatieve workshops gegeven met betrekking tot de allerlaatste ontwikkelingen in woondecora tie en styUng. Voor de verschillende technie ken zijn materialen en dhz-pakketten te koop, naast tal van andere zaken om uw woning te verfraaien. Want niets is leuker dan je eigen huis, flat of kamer sfeervol inrichten naar je eigen idee. Je kunt het ten minste zo gek niet bedenken of op de nieuwe Femina is datgene te koop wat naar uw smaak nodig is om uw interieur als 't ware een flinke facelift te geven. Desnoods in de sfeer van vroeger tijden, met meubelen in specifiek koloniale stijl. De tendens naar nostalgie is wat dat betreft duidelijk waar neembaar, ook bij accessoires en dan met name de door de firma H.N.Rose te leveren rephca van de Oudhollandse, uit wortelnoot- hout en messing gemaakte bakbarometer. Gezellige boel... Over bakken gesproken:-op de beurs kunt u zien hoe brood gemaakt en gebakken wordt. De verleiding is dan wel heel groot om een versgebakken brood mee te nemen voor 2,50, inplaats van de normale winkelprijs van 3,50 te moeten betalen. Sowieso valt op FEMINA 2000 heel wat te zien en te proeven. Oerbrood dat niet gebakken wordt in blikken maar op de vloer van de oven. Hollandse kaas voor op brood en in de avon duren als pittige snack bij een nieuwe, medi terrane drank op basis van wijn, met een extract van bloedsinaasappels en andere citrusvruchten. ('Martini Fiero') Met ande re woorden: dit jaar belooft het weer een gezellige boel te worden in Ahoy' Rotter dam. En om het allemaal nog eens te onder strepen staaf eén heïTse, aóör paarden ge trokken, dihgence gereed om u van het par keerterrein naar de entree te brengen en later op de dag weer terug, (www.femina.nl). FEMINA en SFEER INTERIEUR is iede re werkdag geopend van 11.00 tot 17.00 en van 19.00 tot 22.30 uur. In het weekend van 10.00 tot 17.00 uur. De entreeprijs bedraagt 17,50; voorkinderen 12,50. De prijs voor een gezinskaart (2 volwassenen en 2 kinde ren) is 45,-. In de voorverkoop bij RET-, tabak- en giftshops zijn tevens combitickets te koop voor 20,-, waarin de entreeprijs zit plus bus-, tram- en metro-vervoer gedurende de gehele dag. Vermaat, valemensen achter een sterlc merk! Mercedes-dealer Vermaat in Helle- voetsluis is een fors bedrijf dat al sinds 1955 haar werk goed doet in de Mer- cedesbranche. Dat blijkt wel uit het grote assortiment personen- en bedrijfswagens dat Vermaat te bieden heeft. Zoals gezegd bestaat het bedrijf sinds 1955, werkzaam zijnde in de regio's Voome-Put- ten, Goeree-Overflakkee en Rozenburg. In de loop der jaren werd de regio Goeree- Overflakkee 'overgenomen' door een sub dealer. Die was er tot 1988, waarna Vermaat zelf de zaken weer waarnam op Goeree- Overflakkee. Het bedrijf bestaat uit twee afdehngen: de personenwagens en de bedrijfswagens. Het is zelfs zo, dat van de personenwagens de A tot en met de S-klasse op voorraad staan. Ook heeft Vermaat veel personeel van Goeree-Overflakkee in dienst. De heer De Snayer, die bij Vermaat werk zaam is als bedrijfsleider: 'het personeel van Flakkee zorgt voor een extra binding met het eiland'. Als er zich bij een personenwagen een mankementje voor doet, dan is dat geen probleem, want er is makkeUjk vervanging; dit in tegenstelling tot de bedrijfswagens, die meer gespeciaüseerd zijn. Er is voor deze akkefietjes een noodservice die 24 uur per dag en 7 dagen per week klaar staat. Bij de bedrijfswagens zal vanaf deze maand een aantal Unes aan de 'Vito's' worden toege voegd, te weten de, 'Functional', de 'Trend' en de 'Ambiènte'. Deze zorgen voor een aantal extra's aan de bedrijfswagens. Vanaf eind oktober zal voor Vermaat een nieuwe showroom voor bedrijfswagens beschikbaar staan, waarvan de bouw nu nog in volle gang is. Zoals kemnerkend voor ieder bedrijf, heeft ook Mercedes-dealer Vermaat een aan tal werknemers, dat al een groot aantal dienstjaren op hun naam heeft staan. Zo zijn Arie van Splunter en Wim van der Veer bei den al jaren werkzaam in de werkplaats van de personenwagens. Flakkeese werknemers, die hun mede-eilandbewoners graag van harte welkom heten bij Vermaat. Wereldwijd ERA-netwerk opent deuren voor publiek Iedereen op Goeree-Overflakkee kent ERA Makelaardij Dörr Struijk met vestigingen in Middelharnis en Oud- dorp, maar niet iedereen realiseert zich dagelijks dat dit kantoor onder deel is van een wereldwijd samenwer kingsverband. ERA-makelaars vindt u niet alleen van Den Helder tot Weert en van Goes tot Hoogezand, maar ook in Johannesburg, New York, Parijs, Lissabon en Djakarta. In maar Uefst 28 landen werken ERA-makelaars volgens een soortgelijke methode, waarin de relatie met de consument voorop staat. Daarom is er ook een jaarlijkse open dag. In april van dit jaar stonden de woningen bij alle ERA-makelaars nog open voor het publiek, op 7 oktober a.s. zijn de kan toren aan de beurt tijdens de ERA Open kantoordag. Irene Struijk van ERA Makelaardij Dörr Struijk vertelt: "Voor het eerst wordt dit jaar wereldwijd deze Open Kantoordag gehou den. Je zou zeggen dat in al die landen het toch allemaal vreselijk anders moet zijn. Nu is dat in een aantal opzichten ook wel zo. De wetten zijn anders, de regels verschillen. Maar als je kijkt naar waar het werkelijk om gaat, namelijk de consument, dan valt dat reuze mee. Ook in Korea wil een consument de beste prijs als hij zijn huis verkoopt. Hij wil ook verkopen binnen zijn gewenste ter mijn. Hij wil ook geen problemen met een koper achteraf. Maar hij wil ook teruggebeld worden als hij je niet te pakken heeft gekre gen. Behoefte aan persoonlijke aandacht is universeel en overschrijdt alle culturen en landsgrenzen. Daarom vinden wij de Open kantoordag een uitgelezen moment om aan alle bezoekers die ons bezoeken een voor proefje te geven van onze persoonlijke aan dacht." Nieuwsgierig geworden? Iedereen is op zaterdag 7 oktober a.s. van 11.00 tot 16.00 uur van harte welkom om kennis te maken met de werkwijze van ERA Makelaardij Dörr Struijk. Tevens kunt u als bezoeker meedingen naar een dinerbon tijdens onze vraagprijs-prijsvraag. De kantoren zijn gevestigd in Middelhamis aan het Beneden Zandpad 13a (Lijnbaanpromenade), tele- fooimummer 0187-470272 en in Ouddorp aan de Stationsweg 3, telefoonnummer 0187-684545. 3. Paulus te Lystre vésr r Dat in het huidige woonaanbod veel nostalgie zit bewijst ook de vraag naar meubelen in kolonial stijl (foto: Van Danaig uchtem-eUi)

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2000 | | pagina 27