EiiAmen-niEywi Voetverzorgers Overhandiging brandweerwagen aan Poolse gemeente ,mimmA9MQBm^&', Jeanette Qrinzuis Jofian van der Veer I Jofianna Leenije Zorg en Welzijn Groep interieurverzorgster Tijdrede SGP te Bruinisse Siberische evangelist in Goedereede ^iê^OPMA^S. FAMILIEBERICHTEN Wij zijn verloofd op 29 september 2000 en Nieuwstraat 5 - 3249 AS Herkingen Onderlangs 22 - 3249 AT Herkingen Eer iets van mij begon te leven, Was alles in Uw boek geschreven. De Heere, Die leven spaarde en nieuw leven wilde geven, verblijdde ons met de geboorte van ■:|:- een dochter en zusje Ij; f We noemen haar 9\{arjol£m f Peter Hobbel Leanne Hobbel-van der Boom II; Jan i *^^^s I I 2 oktober 2000 iij Zuiddijkö I 3244 AZ Nieuwe Tonge Tel. (0187) 65 25 44 I DANKBETUIGING -:j; Voor de vele bUjken van medeleven tijdens mijn ij; -;I:- verblijf in het ziekenhuis en ook nog thuis. -:I:- !;I- Bovenal dank aan Hem die mij spaarde. -:|; fam. Groenendijk :t; en kinderen i:? Dirk Bosstraat 25, Middelhamis f; Het overüjdensbericht over mevrouw JOHANNA TEUNT JE DUBBELD-REMIS heeft ons allen geschokt en vulde ons gevoel met medeleven voor haar echtgenoot, kinderen, klein kinderen en vrienden. Wij wensen hen allen, en in het bijzonder Chiel, veel sterkte en troost toe, in het verwerken van dit verlies. Bestuur, personeel, collega-bezorgers en klanten Stichting Maaltijdvoorziening Ö-'Ö' Met droefheid hebben wij kennis genomen dat na een langdurige ziekte van ons is weggenomen onze lieve TANTE NEL echtgenote van J. Tanis Lenie Caroline en Mare EUy en Jan Clarie Karine Marco Wij wensen ome Jan, Krijnie, Johan, Martin en Hilde veel sterkte toe in deze zo moeilijke tijd. Ouddorp, 28 september 2000 De Heer is mijn Herder Heden behaagde het de Heere tot Zich te nemen onze Ueve nicht NEL TANIS-TROOST echtgenote van Jan Tanis 29-9-1943 28-9-2000 Sterke de Heere Jan en de kinderen in dit grote ver lies. Piet en Sannie VUetland Jan en Bets van Dam en kinderen Goedereede, 28 september 2000 Na een langdurige ziekte is op Gods tijd van ons heengegaan NEL TANIS-TROOST Zij was een trouw lid van onze koffie-ochtenden. Wij hebben haar moed en geduld bewonderd tij dens haar ziekte. Wij bidden om Gods nabijheid voor Jan, kinderen, kleinkinderen en familie. Team Koffieochtend Goedereede D 'eenvoudigen wil God steeds gadeslaan (Ps. 116 berijmd) De Heere heeft uit ons midden weggenomen onze trouwe medewerkster NEL TANIS-TROOST in de leeftijd van bijna 57 jaar. We wensen Jan en de kinderen en kleinkinderen de kracht toe dit grote veriies te dragen. Medewerkers Verjaardagfonds Ned. Hervormde kerk Goedereede Komt herwaarts tot Mij, allen die vermoeid en belast zijt, en Ik zal u rust geven. (Mattheus 11:28) Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat de Heere voor eeuwig thuis heeft gehaald onze lieve zorgzame moeder en oma DINGENA WOLFERT weduwe van Anthonie de Munck in de leeftijd van 77 jaar. Zij werd de afgelopen tijd liefdevol verpleegd op afdeling Vluchtburg van 'De Samaritaan'. Dirksland: Kees de Munck Marianne de Munck-Vink Anton Gerben Middelhamis: Henk de Munck Lijn de Munck-Boks Cora Gerdine Antoinette Sliedrecht: Willem de Munck Haimy de Munck-Schuller Arno en Marcia Oude Tonge: Piet de Munck Jany de Munck-van Loon Anne Ton 30 september 2000 Verpleeghuis 'De Samaritaan' te Sommelsdijk Correspondentie-adres Wilhehninalaan 32, 3247 AS Dirksland Gelegenheid tot condoleren: dinsdag 3 oktober van 19.30 tot 20.30 uur in het Hervormd verenigings gebouw 'Onder de Wiek', Ring 57 te Dirksland. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal D.V. plaatsvinden op woensdag 4 oktober om 13.15 uur in 'Onder de Wiek'. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Kapoenstraat te Dirksland. Geen bloemen Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. "Si Deus pro nobis; qui contra nos?" Rom. 8 31 b. Verslagen en verdrietig delen wij u mede dat op 30 september na een UefdevoUe verpleging in de Samaritaan is overleden op de leeftijd van ruim 77 jaar, onze zuster, schoonzuster, tante en oud tante :.'DINGEN4jk MUNCKr^iQI.^^i^,' weduwe van Anth. de Munck Het verlangen om haar Heiland te ontmoeten is eindeUjk in vervulling gegaan! Dirksland: P. Wolfert. G. Wolfert-Visser Sommelsdijk: J. Mans-Wolfert A. Mans Dirksland: H. Wolfert S. Wolfert-Stolk D. Wolfert J. Wolfert-Troost Jacq. Wolfert A. M. Wolfert- van Sint Annaland Joh. Wolfert Jac. Wolfert-van Wijk Neven en nichten. God trooste ons allen in moeilijke dagen, wetende dat Hij ons niet zal verlaten! Dirksland, 30 september 2000 Verdrietig om het heengaan van mijn vriendelijke, hulpzame heve nicht NEL Goedereede, 28 september 2000 Tante Mart Met ontroering namen wij kennis van het over lijden van onze hartelijk altijd meelevende buur vrouw NEL TANIS-TROOST Wij wensen Jan, de kinderen en de wederzijdse familie Gods nabijheid en troost toe dit verhes te dragen. Wim, Sjaan en kinderen van Splunder Gert, Bets en kinderen van Splunder Wim, Jo en kinderen van Splunter Huip en Jacobina ïQink 28 september 2000 Na een ernstige ziekte is overleden onze lieve buurvrouw NEL TANIS-TROOST Wij wensen Jan en de kinderen Gods kracht toe dit verlies te dragen. fam. P. de Vogel-Meijer fam. Stuart-de Vogel en kinderen Goedereede, 28 september 2000 En toch, telkens weer zullen wij je tegenkomen. Zeg nooit: Het is voorbij. Slechts je lichaam werd ons ontnomen, niet wie je was en ook niet watje zei. Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en kleintje oma, zuster, schoonzuster en tante ADRIANA DE KORTE weduwe van Dimmes van der Waal in de leeftijd van 84 jaar. Heerhugowaard: S. van der Klein-van der Waal Th. van der Klein Jan en Ida Rita en Hessel Sanne Oude Tonge: J. Kramp-van der Waal A. Kramp t Jeannette en Ron Tessa en Nick Corina en Jacco Lars Zierikzee: J. Dugardein-van der Waal M. J. Dugardein Dick en Kim Harry en Anita Petra 30 september 2000 Marshof 6, 3255 TD Oude Tonge U wordt uitgenodigd op woensdag 4 oktober om 10.30 uur in de rouwkamer van 'Ebbe en Vloed' (ingang Mariniersweg) waar een korte samen komst gehouden zal worden. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Oude Tonge. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de rouwkamer van 'Ebbe en Vloed' Liever geen bezoek aan huis Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te be schouwen. Enige en Algemene kennisgeving Heden nam de Heere uit ons midden weg mijn broer, onze zwager en oom MARINUS GROOTENBOER in de leeftijd van 68 jaar. Hij werd de laatste jaren liefdevol verpleegd in 'De Samaritaante Sommelsdijk. Uit aller naam: K. Aupperlee-Grootenboer .l,oktQber,20D0; i y-^u. Correspondentie-adres Ds. Montijnstraat 45, 3245 XC Sommelsdijk De begrafenis zal plaatsvinden op D.V. donderdag 5 oktober om 11.00 uur op de algemene begraaf plaats te Sommelsdijk, vanuit de rouwkamer van 'De Samaritaan', Kon. JuUanaweg 59 te Sommels dijk. U wordt uitgenodigd om 10.30 uur aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren: na de begrafenis in bovengenoemde rouwkamer. Geen bloemen Met droefheid geven wij u kennis van het overhj- den van onze Ueve schoonzus en tante DINGENA WOLFERT weduwe van Anthonie de Munck in de leeftijd van 77 jaar. A. de Munck-Kievit P. J. Matsinger-de Munck A. C. de Munck A. J. de Munck-de Geus J. A. Vijfhuizen-de Munck W. Vijfliuizen neven en nichten Dirksland, 30 september 2000 Na een moedig gedragen lijden heeft de Heere tot Zich genomen onze Ueve nicht NEL TANIS-TROOST Wij wensen Jan, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. N. de Vogel-Troost Annie en Jan Nella en Arjan Peter Ellen Goedereede, 28 september 2000 afd. Gezondheid Service is op zoek naar d/e onze leden zowet in de eigen salon en/of aan huis lüjnnen behandelen. Je wilde zo graag bij ons blijven en vocht zolang je kon. Maar deze strijd was niet te winnen. Voor ons blijft steeds de vraag. Waarom Je wilskracht was ijzersterk, de tuin, je hobby was je werk. Door de liefde die jij ons hebt gegeven, is houden van jou, voor ons gebleven. Rust nu maar uit. Met gevoelens van weemoed, maar ook met grote dankbaarheid in ons hart. In alle eenvoud is van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en trotse lieve opa TEUNIS GOUDSWAARD Kees echtgenoot van Johanna Cornelia Vroege in de leeftijd van 58 jaar. J. C. Goudswaard-Vroege Ted Goudswaard Heleen Goudswaard-Keijzer Jessica, Richard Annemiek Slinger-Goudswaard Daan Slinger Kelly 3248 AE MeUssant, 28 september 2000 Binnenweg 35 De begrafenis heeft plaats gehad op dinsdag 3 oktober op de begraafplaats te Melissant. 'Dag vader' heb 'k vandaag gezegd na veertien lange maanden van eenzaamheid en van gevecht, omdat 'k hem na bleef staren. 'Dag vader', zei ik nu vandaag, een afscheid van 't verleden... en aarzelend, misschien nog vaag, keer ik mij naar het heden. Géén vader heb ik meer vandaag, o God, wees Gij mijn vader. en op Uw wenken kom ik graag eerbiedig tot U nader. Na een lange Ujdensweg is heengegaan onze Ueve vader, schoonvader en opa KEES GOUDSWAARD Wij zuUen altijd aan je büjven denken. Ted Goudswaard Heleen Goudswaard-Keijzer Jessica Richard MeUssant, 28 september 2000 Bedroefd om het ^scheid, maar dankbaar voor de goede zorgen en de fijne herinneringen, is van ons heengegaan mijn Ueve pleegvader en opa KEES GOUDSWAARD Rob en Teuni Bekker Stefan, Anoeska MeUssant, 28 september 2000 DAG LIEVE PA Je hebt gevochten, gehoopt en veel geleden om nog de 21ste september te beleven. De dag je kleindochter werd geboren. Pa bedankt, voor aUes watje voor ons hebt gedaan en ons hebt geleerd. Sla je vleugels uit en vlieg als een vogel naar het eeuwige licht toe. Voor altijd in onze harten. Daan, Annemiek, Kelly en je grote vriend Arik Melissant, 28 september 2000 Dag lieve opa KEES Nooit zal ik je leren kennen. Nooit zal ik met je spelen. Nooit zal ik met je de schaapjes voeren. Maar papa en mama zullen wel alles over jouw vertellen. Voor mij ben je de felste en mooiste ster in de lucht. Je kleindochter KeUy MeUssant, 28 september 2000 Na een verbUjf van acht weken in het ziekenhuis te Dirksland mocht ik gelukkig weer gezond en wel thuiskomen. Via deze weg wil ik dan ook iedereen bedanken voor de warme belangstelUng in de vorm van bloemen, telefoontjes, kaarten etc. tijdens mijn verbUjf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. Ook de doktoren en het verplegend personeel te Dirksland evenals de artsen in Ouddorp wil ik bedanken voor de goede zorgen. G. Verhage-Hoek Meekrapweg 3 3253 VN Ouddorp Heden behaagde het de Heere, tot onze diepe droefheid, na een geduldig gedragen lijden uit ons midden weg te nemen onze lieve zorgzame moeder en onvergetelijke oma, zuster, schoonzuster en tante ADRIAANTJE VAN HOFTEN weduwe van Jan Knöps in de ouderdom van 83 jaar. Sterke de Heere ons in dit smartelijk verlies. Dirksland: Sjaan van Wijk-Knöps Aren van Wijk Sommelsdijk: Arianne en Jan Dirksland: Teunis-Jan 2 oktober 2000 Correspondentie-adres: Wilhelminalaan 10, 3247 AS Dirksland Gelegenheid tot condoleren: donderdag 5 oktober van 19.30 tot 20.30 uur in het verenigingsgebouw der Geref. Gemeente 'Rehoboth', Geldersedijk 3 te Dirksland. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal D.V. plaatsvinden op vrijdag 6 oktober om 10.00 uur in 'Rehoboth'. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Kapoenstraat te Dirksland. Geen bloemen Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid geven wij kennis, dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen, mijn geUefde zus ter en onze zorgzame tante ADRIAANTJE KNOPS-VAN HOFTEN Sommelsdijk: L. Bakker-van Hoften Voorhout: M. A. D. Vroegh-Bakker M. H. Vroegh Ouddorp: A. W. van Beek-Bakker J. van Beek en kinderen Op uitnodiging van de PlaatseUjke Kiesvereniging van de SGP te Bruinisse hoopt de heer J. A. BUek uit Kruin- ingen een tijdrede te houden in het kerkgebouw van de Geref. Gemeente in Nederland aan de Schoolstraat in Bruinisse. Aanvang 19.30 uur, allen hartelijk welkom. Op D.V. Zaterdag 14 oktober om 19.30 uur zal de uit Siberië afkomstige evangeUst Nikolaj Solotoechin een spreekbeurt houden in de Ned. Herv. Kerk te Goederee de. Solotoechin werd in 1955 in Sjeleznogorsk geboren in een atheïstisch gezin. Nadat zijn ouders tot geloof gekomen waren is hij ook de kerkdignsten gaan bezoeken en in 1974 werd hij gedoopt. Hij is getrouwd met Olja en samen hebben zij 10 kinderen. Sinds 1986 is hij voor ganger van de gemeente van Sjeleznogorsk, met een mis sionaire taak voor poolgebieden in Nentsië en Tsoekotka. In deze streek wonen de mensen voomamelijk nog in tsjoems of jaranga's (een nomadentent, gemaakt van ren dierhuid). Zij leven hoofdzakeüjk van rendierteelt en jacht. De levensstandaard is er niet hoog en één van de gevolgen daarvan is het probleem van alcoholgebmik. De meeste mensen die hier leven zijn animisten. Dat houdt in dat de zeden en gewoonten nauw met het occul tisme verbonden zijn. De Hervormde gemeente van Goe dereede besloot om dit evangeUsatiewerk en dan met name op Kamtsjatka stmctureel te gaan ondersteunen. De jaarlijks terugkerende rommelmarkt was daar afgelopen zomer een bewijs van. De avond is georganiseerd in samenwerking met de Stichting Friedensstimme. De meditatie op deze avond zal verzorgd worden door drs. J.W. van Estrik. Ook zal er op deze avond ruimte zijn voor samenzang met begeleiding van organist A. de Gans. U wordt van harte uitgenodigd om deze avond bij te wonen. Sinds enkele jaren heeft de gemeente Oostflakkee con tact met een gemeente in Polen, Krasnystaw. Door bemiddeUng van de Stichting Flakkeese Hulpgoederen Polen zijn reeds ten tijde van burgemeester C. M. de Vos de contacten met deze gemeente ge-legd. Naar aanleiding van een bezoek van een delegatie van onze gemeente aan de ge-meente Krasnystaw in mei 1999, hebben beide gemeenteraden besloten hun vriendschap een officieel tintje te geven door het geza menlijk ondertekenen van een Samenwerkingsover eenkomst. Het doel van dit contact is voomamelijk ge-richt op kennisuitwisseUng over diverse zaken. Het bezoek van vorig jaar stond in het teken van de vrijwillige brandweer. Bij de Oostflakkeese delegatie waren dan ook een aantal vertegenwoordigers van de drie vrijwilUge brandweerkorpsen. De delegatie heeft tijdens het bezoek geconstateerd dat de vrijwillige korpsen, vooral gevestigd in de platte landsgebieden rondom Krasnystaw, beschikken over zéér verouderd materiaal: brandweerwagens van meer dan 30 jaar oud, versleten brandweerpakken, oude hel men die niet meer voldoen aan de eisen van deze tijd etc. Het ontbreekt de ge-meente echter aan de finan ciële middelen om de verouderde materialen te ver vangen. Het oude materiaal wordt door de vrijwilligers zo goed mogelijk onderhouden. Dit heeft de Oostflak keese gemeenteraad doen besluiten om de oude brand weerwagen van het brandweerkorps van Oude Tonge, die dit jaar een nieuwe brandweerwagen heeft gekre gen, te schenken aan de vrijwilUge brandweer van Krasnystaw. De brandweerwagen heeft een grote opknapbeurt ondergaan, zodat hij nog heel wat jaren mee kan. In oktober komen vier vertegenwoordigers van de vrijwilUge brandweer van Krasnystaw de brandweerwagen ophalen. Op vrijdag 6 oktober wordt de wagen door burge meester A. J. C. van Pelt officieel overhandigd. Dit gebeurt om 16.00 uur in het Raadhuis te Ooltgensplaat. Wilt u meer info? Neemt u dan contact op met mevr. G. Rijkse, via tel. 0181-62 62 26 Wij zijn op zoel< naar een zelfstandig werkende voor één octitend per week, die ook in de school vakanties beschikbaar Is. Voor reacties kunt u telefonisch contact opnemen met telefoonnummer (0187) 68 16 78.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2000 | | pagina 3