I GESLOTEN I UITNODIGING Tien jaar strak in de lak voor een vaste prijs per dag EIUVriDEtl-IIIEUWS Drogisterij De Waag 4s/www.clevogel.nl Voorbeeld berekeningen Yoor ons telt vooral het gemak' Solide plan 'Mes snijdt aan twee kanten' I 'Baattje Cormtia Drukkerij Gebr. de Waal Telefoon (0187) 471020 Adverteert in Eilanden-Nieuws Wegens vakantie I van 14 t/m 26 augustus Het onderhoudsplan ;mcHNA3 DINSDAG 8 AUGUSTUS 2000 FAMILIEBERICHTEN Doch nu, Heere! Gij zijt onze Vader; Wij zijn leem en Gij zijt onze pottenbakker en wij allen zijn Uwer handen werk. 1 (Jesaja 64:8) I Dankbaar en blij ontvingen wij uit Gods Hand Ihnca Kees, Elma, Rick en Bonita ïQeijn 5 augustus 2000 Jil Ons nieuwe adres is: f Rustburg 8,3253 VK Ouddorp Eer zij roepen, zo zal Ik antwoorden. Jesaja 65:24 Wij zijn verloofd! I Sandra Meiaard Harry van Alphen ;|- 5 augustus 2000 f Groene Zoom 74 Kluut 12 I 3245 CJ Sommelsdijk 3245 TC Sonunelsdijk •ji; Mede namens onze kinderen en kleinkind willen wij iedereen hartelijk bedanken voor de vele kaar- -ijj ten en bloemen die wij mochten ontvangen bij ons 40-jarig huwelijk. jI; J. Mackloet L. D. Mackloet-van Noord -;I; Sommelsdijk, augustus 2000 1 Oostdijk 11 Drukwerk nodig? SOMMELSDIJK kan het U leveren! Adverteren in Eilanden Nieuws betekent dat uw advertentie oo/c buiten de bebouwde kom wordt gelezen. Bedroefd om het verUes, maar dankbaar voor de liefde en zorg die ze ons gegeven heeft, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schooimioeder, allerliefste oma, overgrootmoeder, zuster, schoonzuster en tante TEUNA ÏCAMP-DUIM weduwe van Simon Kamp in de leeftijd van 90 jaar. Diemen: J. Kamp A. Kamp-de Vries Hilversum: J. Kamp S. Kamp-Lodder Oud-Karspel: S. Kamp E. Kamp-Zeeman klein- en achterkleinkinderen en verdere familie 4 augustus 2000 Dabbestraat 72, Oude Tonge Correspondentie-adres J. Kamp, Overdiemerweg 32, 1111 PP Diemen De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 9 augus tus om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Ooltgensplaat na een samenkomst om 13.30 uur in de aula van 'Ebbe en Vloed' (ingang Mariniers weg) te Oude Tonge. Gelegenheid tot condoleren: dinsdag 8 augustus van 19.00 tot 20.00 uur en na de begrafenis in de bovengenoemde aula. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, mogen deze advertentie als zodanig beschouwen. Ik voel nog in mijn hand het laatste drukken van je handen. Daarin lag nog wat leven daarin lag reeds de dood. Daarin lag al de liefde sedert jaren mij gegeven. En gij in ene drukking, nu voor eeuwig in mij sloot. Met droefheid maar ook dankbaarheid in ons hart voor alles wat zij ons schonk, delen wij u mede dat onze geliefde TANTE TEUNA overleden is. N. de Jong-Neels H. C. de Jong Oude Tonge, 4 augustus 2000 Omdat wij dankbaar zijn voor al haar liefde en zor gen gedurende een lang leven, zijn wij nu verdrie tig, dat van ons is heengegaan onze lieve, zorgza me moeder, schoonmoeder, groot- en overgroot moeder, zuster, schoonzuster en tante PIETERTJE TANIS weduwe van Kommer van Rossum op de leeftijd van 83 jaar. Ooltgensplaat: Piet en EUy Middelhamis: TruusenHenk Oss: Hetty en Gilles MeUssant: Irene en Ries klein- en achterkleinkinderen Dirksland, 4 augustus 2000 Correspondentie-adres: Nieuweweg 23, 3248 BD Melissant De begrafenis heeft plaatsgehad dinsdag 8 augus tus 2000 op de begraafplaats aan de Staakweg te Dirksland. OMA je was geweldig Co en Wilma Pedro en Linda Marieke Bas en Ine Willem, Trix, Dieuwke Petra en Harry Youri, Thomas Erik en Angelique Arthur Marco en Nicole lom Xandra en Egbert Janko en Marianne Marjolein, Tessa, Jorrit Pijetske en Aad Dirksland, 4 augustus 2000 Bedroefd delen wij u mede dat de Heere van ons heeft weggenomen, mijn schoonzus en onze tante PIE VAN ROSSUM-TANIS C. van Rossum en familie Dirksland, 4 augustus 2000 Heden nam de Heere uit ons midden weg onze vriend NIEK VAN DER GROEF Moge Riet en de kinderen de kracht ontvangen dit zo zware verlies te dragen. Teun en Ma de Jong Dirksland, 3 augustus 2000 Ps. 10:14 (onberijmd) Met grote verslagenheid vernamen we het over lijden van onze zeer gewaardeerde oud-conciërge, de heer N. H. VAN DER GROEF Met veel liefde en grote nauwgezetheid heeft hij vele jaren als conciërge op onze school mogen werken. Zijn inzet was, ondanks zijn lichamelijke zorgen, een voorbeeld voor ons allen. Met dankbaarheid denken we terug aan alles wat hij in die jaren voor ons heeft betekend. De Heere sterke zijn vrouw, kinderen en kleinkind. Bestuur, directie en personeel van de Chr. Scholengemeenschap 'Prins Maurits' te Middelhamis Middelhamis, 3 augustus 2000 telt duizenden abonnee's en wordt op Goeree-Overflakkee zo goed als huis-aan-huis gelezen! Dubbele Ring 15 3245 AD Sommelsdijk Na een moeitevol leven nam de Heere onverwacht uit ons midden weg onze lieve en zeer zorgzame moeder, schoonmoeder en oma JOHANNA MEIJER weduwe van Gerardus van Spronsen in de leeftijd van 75 jaar. AUen die haar gekend hebben, zullen beseffen wat wij in haar verliezen. Herkingen: Arie en Jannie van Spronsen-van Mourik Melissant: Gerda en Teun van Vliet-van Spronsen Herkingen: Patrick van Spronsen 3 augustus 2000 Bemhardstraat 44, Oude Tonge Correspondentie-adres A. van Spronsen, Nieuwstraat 21, 3249 AS Herkingen De begrafenis heeft dinsdagmiddag 8 augustus 2000 plaats gehad op de algemene begraafplaats te Oude Tonge. I financiële site voor Goeree-Overflakl(ee Doopsgez- Gemeente Ouddorp Alle kinderen die naar groep 3 t/m 8 van de basisschool gaan zijn uitgenodigd om drie dagen feest te vieren. Ook dit jaar is er weer een flitsend programma voor jullie samenge steld. Het thema is dit jaar: 'Wijs op weg'. De tijden voor de Vakantie-Bijbel-Spelweek zijn: Dinsdag 15 augustus van 09.30 tot 11.45 uur. Woensdag 16 augustus van 09.30 tot 11.45 uur. Donderdag 17 augustus van 09.30 tot 13.30 uur. Voor eten en drinken op donderdag wordt gezorgd, hiervoor hoeven jullie niets mee te nem.en. Willen jullie wel viltstiften en/of kleurtjes meenemen? De Vakantie-Bijbel-Spelweek wordt afge sloten met een gezinsdienst op zondagmor gen 20 augustus om half tien. GEEN OMKIJKEN MEER NAAR HET SCHILDERONDERHOUD VAN UW HUIS Schilder AF Garant Plan Offerte Gemak èn zekerheid Meer informatie? lOmt i Tel. (0187) 68 73 23 Kees en Anja zijn hartstikke trots op hun pas verworven bezit: een oud maar fraai gelegen huis met tuin. Het was wei even passen en meten met de hypotheek, vooral omdat er het nodige verbouwd moest worden, maar uiteindelijk bleek hun droomhuis net haal baar. Twee jaar wonen ze er inmiddels en het huis begint hier en daar al de eerste gebreken te vertonen. Eigenlijk had 't vorig jaar rondom geschilderd moeten worden, maar daarvoor ontbrak het geld en nu komt het hele maal ongelegen. Een herkenbaar voorbeeld voor veel huizenbezitters. Iedereen weet dat onderhoud geld kost, maar ook onvermijdbaar is. En dat dit onder houd natuurlijk van belang voor het beiioud van de waarde van het huis is. je zal het tussentijds maar willen verkopen. Achterstallig onderhoud scheelt al gauw een flink stuk op de prijs bij verkoop. En je zal altijd zien dat als het écht moet gebeuren, het meestal ook nog eens extra ongele gen komt. Eigenlijk zou je als woningbezitter elk jaar geld apart moeten leggen voor het onderhoud, maar slechts weinigen doen dit. Zelfs bij nieuwbouw maken mensen de denkfout dat het onderhoud wel meevalt. De meeste nieuwe wonin gen worden immers 'kaal' opgele verd met het minimale aan schilder werk. Doorgaans moet binnen drie jaar na oplevering al het eerste echte onderhoud plaatsvinden. In dit soort gevallen biedt het Schilder AF Garant Plan voortaan uit komst. Dit flexibele financieringsplan stelt huizenbezitters in staat om voor een periode van tien jaar een onder houdscontract af te sluiten met een erkende schilder uit de omgeving. Gedurende deze periode heeft men voor een vast bedrag per maand totaal geen omkijken naar het onder houd van het kostbare bezit. Daar zorgt een professionele schilder voor taan voor. En dat tegen een vaste rente, die bovendien aftrekbaar is van de belasting. Kortom: tien jaar garan tie en zekerheid van perfect onder houden buitenschilderwerk. Hoe gaat een en ander nu in z'n werk? Na een telefoontje aan het Schilder AF Garant Plan wordt men in contact gebracht met een erken de schilder. Dus niet zomaar iemand, maar een vakman met erkende diploma's op zak, die garantie bieden op schilderwerk en kwaliteit. Deze specialist bekijkt de situatie ter plaatse en brengt - in overeenstemming met de wensen van de woningeigenaar - offerte uit. Hoeveel men precies per maand kwijt is, hangt af van een aantal fac toren zoals de grootte van het huis, de te onderhouden oppervlakte, de ligging, de ouderdom, de gebruikte materialen, de huidige staat van het onderhoud en uiteraard de specifie ke wensen van de bewoner. Voor iedere woning wordt dus een offerte op maat gemaakt, zodat men een reële prijs betaalt voor vakkundig, op maat uitgevoerd onderhoud. Na ondertekening van het contract betaalt de woningeigenaar maande lijks een vast bedrag en verplicht de schilder zich tot periodieke controle en onderhoud .van het huis. Afhankelijk van het contract wordt eens in de zoveel tijd een controle onderhoudsbeurt uitgevoerd of een (grote of kleine) schilderbeurt. (zie ook het kader 'Het onderhouds- plan') Naast het gemak voor de bewoners biedt het plan vooral zekerheid. De Schilder AF Garant Plan-schilders werken uitsluitend met kwaliteitsver ven zoals die van Sikkens. Daarnaast voldoen deze vakmensen aan alle professionele eisen op het gebied van arbo en milieu. Ook moeten de schil ders- en afwerkingsbedrijven voldoen aan strenge eisen om deel te kunnen nemen aan het Schilder AF Garant Plan. Gaat het schildersbedrijf tijdens de looptijd bijvoorbeeld failliet, dan mag de consument daar natuurlijk niet de dupe van worden. Het werk wordt dan overgenomen door een andere schilder uit het Schilder AF Garant Plan. En zo zijn er nog meer ingebouwde waarborgen. Wilt u ook tien jaar lang geen omkij ken naar of zorgen hebben om het onderhoud van het schilderwerk? Bei dan voor meer informatie naar 0900 - 4040111Of surf naar Internet: http://www.schilderafgarantplan.nl en vraag vrijblijvend een offerte aan. Offertebedrag schilder Bedrag per maand Bedrag per dag Nettobedrag per dag bij 60% IB Looptijd in maanden Totaal bedrag Effectieve i^ente op jaarbasis Offertebedrag schilder Bedrag per maand Bedrag per dag Nettobedrag per dag bij 60% IB Looptijd in maanden Totaal bedrag Effectieve rente op jaarbasis 6.775,- 91,14 3,- 2,32 120 f 10.937,29 10,94% f 22.000,- 271,30 8,94 7,20 120 f 32.556,48 8,71 Peter en Aafke kochten vorig jaar een vrij nieuwe woning. Omdat zij ook de komende jaren geen omkijken willen hebben naar het onderhoud, sloten 'zij onlangs een Schilder AF Garant Plan-onderhoudscontract af. Aafke: 'Voor ons telt vooral het gemak. Het bedrag wordt maandelijks afgeschreven, net zoals onze overige vaste lasten. Dus je komt niet onverwachts voor een grote uitgave te staan. Je vraagt eenmaal offerte aan en je bent voor tien jaar onder de pannen. Geen stress en geen gezoek naar schilders.' 'Daarnaast zijn we zelf niet van die doe-het-zel- ven', vervolgt Peter. 'Ik ga voor geen goud met een ladder tegen die hoge gevel op. Die schilders hebben alle materialen zoals stellingen in huis. Bovendien waar haal je de tijd vandaan? Een prima oplossing dus. Zelfs de WAO- en WW-rlsico's kunnen"^ wor den afgedekt. Want je weet maar nooit; nu werken we allebei nog, maar er kan van alles gebeuren. En mochten we tussentijds verhuizen, dan kan het contract tegen geringe, fiscaal aftrekba re kosten tussentijds ingelost worden of worden overgenomen door de nieuwe bewoners.' Op basis van het gespr^ tussen de sdiüder ei» de woniogeige^ naar wordt een onderhotids- pian voor de komende tien jaar Qli^estetd, waartoe de schilder zkh veifiiicht. Afhankelijk van het soort woning en de huidige staat zou dat er als vt}i^ alt kunnen zien: 2Ö00: aanvangsbeurt 20Ölt 2002: inipectie onderhoud 2003: 2004: Inspectie onderhoud 2005: tweede schtlderbeurt 2007: Inspectie onderhoud Het Schilder AF Garant Plan is een product van drie solide par tijen; de Stichting AF (waarin zich 2.200 schilders- en afwerk- bedrijven hebben verenigd), SFS Pensioenen/ Verzekeringen (de verzekeraar van de schildersbran- che) en Arenda (een 100% dochter van de INC-groep). Dit drietal heeft de krachten gebun deld in Palitra BV waarbinnen het unieke concept van het Schilder AF Garant Plan is ontwikkeld. Dit alles biedt tien jaar lang zeker heid van vakkundig en betaal baar onderhoud. 2009: Inspectie onderhoud '^»>ji»*'*" Peter de Rooij werkt al jaren als bedrijfsleider van een erkend schildersbedrijf en dat bevalt hem prima. Sinds kort werkt de erkende schilder ook met het Schilder AF Garant Plan. 'Het mooie aan dit plan is dat het mes aan twee kanten snijdt', vertelt de meesterschilder. 'Mijn klanten weten waar ze aan toe zijn, zowel qua kosten als qua onderhoud en ik kan mijn werkzaamheden beter plannen. Want je weet hoe het gaat, het hoeft maar een paar dagen mooi weer te zijn en iedereen hangt aan de telefoon om de buitenboel op orde te krijgen. Met het Schilder AF Garant Plan weet iedereen waar hij of zij aan toe is. Als vakman kan ik mijn klanten bovendien van een goed advies dienen, rekening houdend met de huidige staat van de woning en de wensen van de bewoners. Veel mensen vragen mij ook om advies, op het gebied van bijvoorbeeld kleurcombinaties, of welk soort verf het houtwerk nu het beste naar voren laat komen. Zo'n garantieplan geeft natuurlijk wel een hele verantwoordelijkheid, want uitein delijk heb je ook de zorg voor die woning. Maar dat is ook de uit daging voor ons als AF-erkende vakman.'

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2000 | | pagina 3