Kievit mmmm natuursteen l.v. Verkoop bij inschrijving bouwland te Ouddorp ZH ARENSMAN EIIAHDEII-IIIEUWS Jan Grootenboer Jantje Dijker Martijn Taut Hetma Toortvtiet Het perceel bouwland uitvaartverzorging Uitvaartverzorging 0187-601166 0181-488088 PAGINA 3 VRIJDAG 23 JUNI 2000 FAMILIEBERICHTEN Wij, zijn dankbaar en blij u, mede namens wederzijdse ouders, kennis te geven van ons voorgenomen huwelijk op D.V. 29 juni 2000 om 13.00 uur in het gemeentehuis van Dirksland. Gods zegen over ons huwelijk willen we vragen in een kerkdienst die begint om 14.30 uur in de Nederlandse Hervormde kerk van Middelhamis. In deze dienst zal voorgaan dr. C. A. van der Sluijs. Wij nodigen u ,-, van harte uit om bij deze dienst EH,.'aanwezig te zijn. - j-#?^^ U bent van harte welkom op onze receptie van 20.00 tot 23.30 uur in restaurant'Grevelingen', Parallelweg 1, Bruinisse. Ons toekomstig adres: Flakkeesestraat 87a, 3083 CD Rotterdam Tel. (010)48179 44 Van Harte gefeliciteerd Lieve Pa en Ma Opa en Oma öirksland Singapore: Job en Add ie Loes, Josien, Anna, Job en Judith Sommelsdijk: Jan en Jolanda Nad ja, Mischa en Sascha öirksland, 22 juni 2000 DANKBETUIGING Hartelijk dank, ook namens mijn kinderen, voor de vele blijken van medeleven en belangstelling in de vorm van kaarten en andere attenties tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en de schakelunit. Ook een woord van dank aan doktoren en verple gend personeel van de afd. chirurgie van het Van Weel-Bethesda ziekenhuis alsmede het personeel van de schakelunit. Ook ds. Belder hartelijk dank voor de bezoeken en goede woorden. Bovenal dank aan de Heere Die het tot hiertoe wel gemaakt heeft. A. Doorn-den Engelsman 3244 AS Nieuwe Tonge, juni 2000 Tuinstraat 10 Bij mijn thuiskomst uit het ziekenhuis en Ebbe en Vloed wil ik naast de Heere, doktoren en verple gend personeel van afdeling interne geneeskunde, hartelijk dankzeggen voor de ingrijpende verple ging aan mij bewezen. Ds. Den Boer en ouderling Struik voor de pasto rale zorg, en de vele bezoeken aan mij gebracht, hartelijk dank hiervoor. En een ieder dank voor de bezoeken, kaarten en bloemen etc. mevr. Van Oostende Esdoornhof 10 3247 XH Dirksland Met verslagenheid geven wij u kennis dat de Hee re plotseling van mij heeft weggenomen mijn lieve vriendin JANNIE VAN ZANTEN-BAKKER Gedurende 42 jaar hebben wij lief en leed gedeeld. S. Jansen-Nelis C. Jansen en kinderen Middelhamis, 19 juni 2000 Geheel onverwacht nam de Heere uit ons midden weg, mevrouw J. VAN ZANTEN-BAKKER in de leeftijd van 65 jaar. In dankbaarheid gedenken we haar als trouw lid van onze vereniging. Bestuur en leden van de Herv. Vrouwenver. 'Lydia' Middelhamis Middelhamis, 19 juni 2000 "Zalig zijn de armen van geest; want hunner is het Koninicrijk der hemelen (Matth. 5:3) Heden nam de Heere van ons weg onze geliefde zuster, schoonzuster, tante en oud-tante JANNETJE PEEKSTOK in de leeftijd van raim 75 jaar. Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging en verpleging in de tehuizen 'Sjaloom', 'Refiigi- um' en-'De Samaritaan'. Oud-Beijerland: E. A. Peekstok M. Hage Wateringen: M. S. C. Peekstok Sommelsdijk: J. A. Peekstok M. Peekstok F. Peekstok-van der Made Adri Annie en Ab Eline, Annemarij en Matthijs Brielle: D. van Vliet-Peekstok P. van Vliet Hoogland: S. C. de Keizer-Peekstok 5S? I ^- Keizer 1. ;v-j, Dyanne en Valentijn Marius 20 juni 2000 Verpleeghuis 'De Samaritaan' te Sommelsdijk Correspondentie-adres M. Peekstok, Gladiolenstraat 27, 3245 CD Sommelsdijk De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op D.V. zaterdag 24 juni a.s. om 13.15 uur in 'De Lukaskapel' van het verpleeghuis 'De Samaritaan'. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Som melsdijk. Na de begrafenis is er gelegenheid de famiUe te condoleren in de rouwkamer van 'De Samaritaan'. Mochten wij vergeten zijn u een rouwkaart te stu ren, gelieve deze advertentie dan als zodanig te beschouwen. De Heere heeft, na een zorgvol, maar gelukkig leven, waarin zij werd omringd door de liefde en zorgen van haar familie en anderen, uit dit aardse leven weggenomen JANNY PEEKSTOK op de leeftijd van 75 jaar. Vanaf 1982 tot 1992 woonde ze op woonvoorzie ning Sjaloom, vanaf 1992 tot 1999 woonde ze op woonvoorziening Refugium en vanaf 1999 totdat zij ontsliep, ontving zij goede zorgen in het ver pleeghuis 'De Samaritaan'. We wensen allen, die Janny nu moeten missen, Gods zegen en nabijheid toe. Dhr. C. Besuijen, vestigingsmanager. Dhr. A. M. Terwoert, senior-zorgkundige. Mevr. H. van de Groef, coach. Dhr. E. B. BQink, bestuursmentor. Sommelsdijk, 20 juni 2000 Tot onze diepe droefheid heeft de Heere geheel onverwacht uit ons midden weggenomen, mijn geliefde man, onze lieve zorgzame vader, onze zoon, mijn schoonzoon, onze broer, zwager en oom DIRKTANIS echtgenoot van Pieternella Padmos in de leeftijd van 52 jaar. In stilte om het verlies, vertrouwen wij op de kracht van de Heere. Ouddorp: P. Tanis-Padmos Johan Cees Erik J. W. Tanis J. Tanis-Mastenbroek C. Padmos-Flikweert en verdere familie 20juni200O Emmaweg 13 3253 BD Ouddorp Gelegenheid tot condoleren: vrijdag 23 juni van 15.00 tot 16.00 uur en van 19.00 tot 20.30 uur in Hervormd verenigingsgebouw 'Eben-Haëzer' Preekhillaan 3 te Ouddorp. Zaterdag 24 juni D.V. om 13.15 uur zal de rouw dienst gehouden worden in 'Eben-Haëzer', waarna de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Dorpsweg te Ouddorp, om streeks 14.15 uur. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot con doleren in 'Eben-Haëzer'. Geen bloemen Met grote verslagenheid geven wij u kennis dat door een noodlottig ongeval van ons is heengegaan onze geliefde, zorgzame zoon, broer, zwager en oom DICK TANIS echtgenoot van Pieternella Padmos in de leeftijd van 52 jaar. Moge Piep, Johan, Cees en Erik de kracht ont vangen om dit zware verlies te dragen. I W. Tanis J. Tanis-Mastenbroek Jan en Mieneke Grinwis Jan-Willem en Karine Annemieke en Lennard Jorine Anko Pauw en Coirie Voogd Dimmen Jacqueline Hans Nelleke André Klaas en Anja Tanis José William Anne Ouddorp, 20 juni 2000 Met grote droefheid geven wij u kennis van het plotseling overlijden van onze geliefde schoon zoon, zwager en oom DICK TANIS echtgenoot van Piep Tanis-Padmos C. Padmos-Flikweert Janny en Rien Sandifort Ina en Jaap Marco Julian Corine en André Kees Lien en Hans Moerkerke Arie en Yvonne Kees Johan Jo en Maart van der Klooster Jan Cees en Gonda Caroline Corrie en Piet Struijk Pieter Nicoline Ouddorp, 20 juni 2000 Geheel onverwacht is onze neef overleden DICK TANIS Nicht en neven De Munck Natuarsteen is één van de mooiste produkten die jQ^tuur ons van zichzelf geeft. W|^ bewerken het tot schitterende eindprodtifctéflt stoepen do^Is vensterbankea tafidbladen vloeren ^denkstenei|v iBen bezoek aan onze*sho«froom laat u alle iBogfÜJkhedcn zien. :(2!XD)-VIHUJANNENSHIAAT l TEL. 0111-641798 SAM - am^ CaobswgKSEWBG 66B -tel. 0104136910 mwsmiimSÊimÉtimÊsfMWMfaumsmmmmÊëmmmMmmimt Met grote verslagenheid hebben wij kennis geno men dat na een noodlottig ongeval uit dit leven weggemkt is onze geliefde neef DICK TANIS in de leeftijd van 52 jaar. Mocht zijn gezin gesterkt worden in dit grote ver lies. C. Hameeteman L. Hameeteman-Mastenbroek E. Tanis Ouddorp, 20 juni 2000 Door een noodlottig ongeval op zijn werk is, op 20 juni 2000, onze gewaardeerde medewerker en collega DIK TANIS op 52-jarige leeftijd overleden Wij zullen zijn inzet en collegialiteit ontzettend missen. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, kinderen en verdere familie. Directie en personeel Aannemingsbedrijf Gebr. van den Nieuwendijk B.V. Installatie Techniek Stellendam B.V. Psalm 23 Met grote verslagenheid hebben wij kennis geno men dat de Here na een tragisch ongeval van ons heeft weggenomen, onze altijd behulpzame vriend DICK TANIS echtgenoot van onze vriendin Piep Tanis-Padmos Moge Piep, Johan, Cees en Erik de kracht ont vangen om dit grote verlies te dragen. Janny Tanis A. Tanis-Moerkerk Ouddorp, 20 juni 2000 Geheel onverwacht is door een tragisch ongeval overleden onze buurman DICK TANIS We wensen Piep, Johan, Cees en Erik veel sterkte met dit zware verlies. Krijn en Janie van Wijk Kees en Clara Tanis Barend en Karin Sleeuwenhoek Mevr. Rijks Hans en Nelly Bezuyen Diny Blokland Jan en Bep Tanis Kees en AIbi Breen Koen en Gerdien Tanis Jaap en Corry Tanis Jan en Inge v. d. Bok Jobje Hoek-van Poortvliet Bram en Pia van Dam Louis en Gré Steenbergen Klaas en Joke Verduijn en kinderen Met droefheid geven wij u kennis, dat de Heere op Zijn tijd, uit ons midden heeft weggenomen onze schoonzuster ELIZABETH VAN HOVEN weduwe van Daniël van der Klooster Ouddorp: Kr. v. d. Klooster-Westhoeve Maassluis: Rotterdam: C. V. d. Klooster T. Menheer W. V. d. Klooster B. Sturms Ouddorp, 19 juni 2000 Notaris Mr L. de Kooning, Noordzijde Haven 15, 3252 BH Goedereede, tel. (0187) 492322, fax (0187) 493134, biedt namens de erven van de heer C. Aleman Jaczn. te Ouddorp bij openbare inschrijving te koop aan: gelegen aan de Westerweg te Ouddorp, kadastraal bekend gemeente Ouddorp sectie B nummer 2037, groot 0.69.00 hek- tare, (uitweg via toegangsweg Ridder- stee), met de rechten en plichten vermeld in de Bijzondere Voorwaarden. Inschrijving is uitsluitend mogelijk op een bij voornoemde notaris verkrijgbaar inschrijfformu lier, in te leveren voor of tijdens de openbare zit ting, te houden op dinsdag 4 juli 2000, 's middags om 13.30 uur. Betaling uiterlijk 4 weken na de gunning; aan vaarding per 31 december 2000 vrij van huur en/of andere gebruiksrechten van derden. Algemene en bijzondere voorwaarden ter inzage en verkrijgbaar ten kantore van voornoemde notaris. Garantie/legitimatie, iedere inschrijver dient zich deugdelijk te kunnen legitimeren (kopie-bewijs) alsmede voorzover verlangd een bewijs van zijn financiële gegoedheid. Het is een wonderbare vrouw, je moeder anderen mogen ons liefhebben. onze moeder alleen begrijpt ons, zij werkt voor ons zorgt voor ons en bemint ons bovenal. Vergeeft ons alles wat wij doen en het enige kwaad wat zij ons doet, is te sterven en ons te verlaten. Met droefheid geven wij u kennis dat, na een zeer liefdevolle verzorging in 'De Goede Ree', is heen gegaan onze geliefde moeder, schoonmoeder, grootmoeder, overgrootmoeder, schoonzuster en tante CORNELIA VAN ASSEN weduwe van Gerrit van der Sluijs F.zn. in de leeftijd van 89 jaar en 6 maanden. Uit aller naam: Com. G. van der Sluijs 20 juni 2000 Verzorgingshuis 'De Goede Ree' Correspondentie-adres: Enkele Ring 79-83, 3245 AH Sommelsdijk De begrafenis, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op D.V. zaterdag 24 juni om 10.45 uur op de algemene begraafplaats te Sommelsdijk vanuit de kerkzaal van 'De Goede Ree' (ingang Stoofhoek), waar vooraf de rouwdienst wordt gehouden. Aanvang 9.45 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de zaal van 'De Goede Ree'. Mochten wij u vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, gelieve dan deze advertentie als zodanig te beschouwen. Hierbij willen wij u hartelijk bedanken voor het medeleven en de belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder MARIA LENA VAN BRUINISSE-VAN ES weduwe van Leendert Willem van Bruinisse Dominee Blom en de kerkenraad dank voor de geestelijke zorg en het leiden van de rouwdienst. De huisartsen Van den Doel en Broek en doktoren en verplegend personeel van het Van Weel- Bethesda ziekenhuis en het 'Dijkzigt'-ziekenhuis onze dank voor de hulp en zorg die u aan onze moeder gaf. Dank ook aan uitvaartverzorging Kievit voor de gepaste wijze, waarop de begrafenis werd ver zorgd. Namens alle kinderen, klein- en achterkleinkinderen Melissant, juni 2000 Voor uitvaartverzorging op geheel goeree-overflakkee Telefoon (0187) 491396 dag nacht bereikbaar: Wij verzorgen voor u alles rondom de uitvaart o.a. Thuisopbaring met koeling. Levering en plaatsing van grafmonumenten. M. L. Kievit Meidoom 4 Melissant 0187-601166 D. N. Kievit Burg. Letteweg 36 Oostvoome 0181-488088 Heden behaagde het de Heere om op 18 juni uit onze famihekring weg te nemen onze zorgzame zwager en oom JOHANNES BRINKMAN echtgenoot van Jannetje v. d. Ree in de leeftijd van 80 jaar. Ouddorp: N. v. d. Wal-v. d. Ree G. Keyzer M. Keyzer-v. d. Ree Stellendam: B. v. d. Ree neven en nichten De Heere ondersteune onze zuster en schoonzuster. Ouddorp, 20 juni 2000 'W<'^ m 'vi Al meer dan 25 jaar een vertrouwd adres Wij zijn blij u te l<unneii mededelen, ook namens onze ouders dat wij, op DY. vrijdag 30 juni 2000 in het huwelijk hopen te treden, waarvan de voltrekl<ing zal plaatsvinden om 12.50 uur in het gemeentehuis te Staphorst. Wij willen een zegen over ons huwelijk vragen om 15.50 uur in de Ned. Herv. Kerk te Staphorst. In deze dienst zal voorgaan de weleerwaarde heer ds. Tj. de Jong. Gelegenheid tot feliciteren, 's middags van 15.30 tot 17.00 uur in Hotel 'Waanders', Rijksweg 12 te Staphorst of 's avonds vanaf 20.00 uur in Partycentrum 'Coelenhage', Zuiderzeestraatweg 466 te Wezep. Berghorstland 13 7951 GE Staphorst Oude Rijksweg 502 7954 DS Rouveen Na onze trouwdag bent u '■Jan harte welkom op Middenwolderweg 5a, 7951 EC Staphorst Tel. (0522) 46 56 33 m Administratie-adres: Catharinastraat 8 3252 AD Goedereede

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2000 | | pagina 3