Molenloop 2000 Tweede organist EIIAffDBI-tllEUWS Siemon Bezuijen Jannetje Struik I Jan WiCkm 9{uis 1 MireCCe van der Laan 9d. HCarels R. ü(are(s-cfe Qeus www.devogel.nl is ons kantoor GESLOTEN Marni7(^ Mattfïijs - ü(faas Bonnenactie weekmarkt Sommelsdijk Drukkerij Gebr. De Waal Groot Scholen-honkbaltoernooi van The Islanders PAGINA 3 DINSDAG 30 MEI 2000 FAMILIEBERICHTEN en hebben het genoegen u, mede namens hun ouders, kennis te geven van hun voornemen in het huwelijk te treden Deo Volente vrijdag 2 juni 2000 om 11.00 uur in het gemeentehuis te Dirksland. De kerkelijke bevesti^ng van het huwelijk zal plaatsvinden in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente, Spaanseweg 13 te Ouddorp. Deze dienst vangt aan om 14.00 uur en zal worden geleid door de weleerwaarde heer ds. A. M. den Boer. U bent van harte welkom op de receptie van 19.30.tot 21.30 uur op slot Moermond, Laone 12 te Renesse. Vissersstraat 6, 3253 XK Ouddorp Boomvliet 3, 3247 KG Dirksland Toekomstig adres: Diikstelweg21,3253TA Ouddorp De Here is uw Bewaarder, de Here is uw schaduw aan uw rechterhand. (Psalm 121:5) Met dankbaarheid delen wij u - ook namens wederzijdse ouders - mede, dat wij gaan trouwen op D.V. 31 mei in Huize Kemhem te Ede. De kerkelijke inzegening zal plaatsvinden in de Noorderkerk, Amsterdamseweg 9 te Ede en begint om 18.30 uur. In deze dienst zal voorgaan br. E. Poppe uit Renswoude. U wordt van harte uitgenodigd hierbij aanwezig te zijn. Wij hopen u daarna te niogen ontnioeten op ónze receptie, die gehouden zal worden van 20.30 tot 23.00 uur in 'De Lunterse Boer', Bosweg 7 te Lunteren. Ons toekomstig adres: I Churchilldreef 11, 6716 HK Ede In plaats van kaarten 1935 2000 Met verwondering mogen wij u mededelen dat D.V. 31 mei a.s. onze geliefde ouders, groot- en overgrootouders en mogen gedenken 65 jaar in de band des huwelijks verbonden te zijn. Hun kinderen, klein- en achterkleinkinderen wen sen hun toe om in de overige dagen van hun vreemdelingschappen veel in beoefening te mogen hebben wat er staat in Psahn 7118a: Daarom ook, terwijl de ouderdom en de grijsheid daar is, verlaat mij niet, o God. Sommelsdijk: J. Karels H. Karels-Maris Rotterdam: A. Wijland-Karels K. Wijland Rotterdam: J. Westdorp-Karels Gouda: H. Karels J. M. Karels-Both Capelle a/d IJssel: M. Karels M. T. Karels-Bas Krimpen a/d IJssel: J. W. Karels L. Karels-Slager Veenendaal: K. Karels M. H. Karels-Meeuse Hendrik Ido Ambacht: A. Karels G. A. Karels-Bakker Hardinxveld-Giessendam: W, J. Karels M. C. Karels-Cromwijk Krimpen a/d Ussel: M. Karels W. G. Karels-v. d. Hil klein- en achterkleinkinderen Wij hopen deze bijzondere gebeurtenis in be sloten kring te gedenken. mei 2000 2903 RL Capelle aan de Ussel d'Amandelhof, Fluiteriaan 52-49 "En nu, wat verwacht ik, o Heere? Mijn hoop, die is op U". (Psalm 39:8 onber.) Tot onze diepe droefheid, maar dankbaar voor het geen zij voor ons heeft betekend, geven wij u ken nis dat de Heere na een geduldig gedragen lijden van ons heeft weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze altijd zeer zorgzame moeder en oma JOHANNA DE KORTE echtgenote van Ruth Verkerke in de leeftijd van 77 jaar. Oude-Tonge: Canada: Zierikzee: Sommelsdijk: Den Bommel: Breda: R. Verkerke Wim Candi, Nickolas Kees en Ellen Milou, Babette Jan Rudy, Bram Anneke en Arie Matthew, Johnny Margareth 27 mei 2000 Julianastraat 61, 3255 BG Oude-Tonge De begrafenis zal D.V. plaatsvinden woensdag 31 mei om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Den Bommel na een rouwdienst om 13.15 uur in 'Bij de Bron', aan de Voorstraat te Den Bommel. Gelegenheid tot condoleren in 'Bij de Bron' na de begrafenis. Liever geen bloemen LIEVE OMA VERKERKE Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden. Je hebt het als een moedig mens gedaan. Wie kan begrijpen, watje hebt geleden? En wie kan voelen watje hebt doorstaan? Candi, Nickolas Milou, Babette Rudy, Bram Matthew, Johnny Verslagen namen wij kennis van het overlijden van onze geliefde schoonzus en tante JOHANNA DE KORTE echtgenote van Ruth Verkerke 27 mei 2000 Sterke de Heere de familie en heilige Hij deze roepstem aan ons aller hart. ...„..- i-r Canada;-' M; v.d; Welle-Verkerl^e Den Bommel: M. Zuydijk-Verkerke P. Zuydijk Canada: L. Verkerke G. Verkerke-Mierop W. Verkerke G. Verkerke-Lichty C. Verkerke Hilversum: P. Nijhof-Verkerke Papendrecht: C. Kuiper-Verkerke D. Kuiper neven en nichten 27 mei 2000 DANKBETUIGING Voor de vele liefdevolle en hartelijke bewijzen van medeleven die wij van u persoonlijk en schriftelijk mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder en oma CORNELIA VERRUP-VAN NOORD betuigen wij u onze hartelijke dank. In het bijzonder gaat onze dank uit naar ds. A. van Lingen voor het leiden van de rouwdienst en de pastorale begeleiding. Ook het personeel van verzorgingshuis 'Ebbe en Vloed' voor de liefdevolle verzorging. Tenslotte begrafenisverzorging Van Wageningen voor de correcte begeleiding en uitvoering van de begrafenis. Joke en Willy van Egmond-Verrijp Emiel Annemieke en Ruud Oude Tonge, mei 2000 DANKBETUIGING Vanwege de grote belangstelling en vele vormen van medeleven die wij mochten ontvangen na het plotseling overlijden van mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader en opa THOMAS GRINWIS willen wij u langs deze weg hartelijk danken. In het bijzonder gaat onze dank uit naar onze buren, familie en vrienden. Dokter Broek, doktoren en verplegend personeel van het Bethesda ziekenhuis voor de medische begeleiding. Ds. Verduin voor het leiden van de rouwdienst. Tenslotte de heer J. van Wageningen voor de ver zorging van de begrafenis. T. Grlnwis-Moerkerk kinderen en kleinkinderen Dirksland, mei 2000 Psalm 130 vers 2 berijmd Na jaren van zorg en moeite welke hij moedig en geduldig heeft gedragen en na een laatste liefde volle verpleging in verpleeghuis 'De Samaritaan', heeft de Heere van onze zijde weggenomen mijn innig geliefde man en lieve zorgzame vader JOHANNES PIKAART echtgenoot van Cornelia Meijer in de leeftijd van 88 jaar. Sterke de Heere ons in dif zware verlies. Ouddorp: C. Pikaart-Meijer C. Pikaart J. Sleeuwenhoek-van der Jagt 28 mei 2000 Oudelandseweg 49 3253 LN Ouddorp Gelegenheid tot condoleren: woensdag 31 mei van 19.00 tot 20.30 uur in Hervormd verenigings gebouw 'Eben-Haëzer', Preekhillaan 3 te Oud dorp. Donderdag 1 juni D.V. om 12.45 uur zal de rouw dienst gehouden worden in 'Eben-Haëzer', waarna de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Dorpsweg te Ouddorp, om streeks 13.30 uur. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot con doleren in 'Eben-Haëzer' Geen bloemen Tot onze diepe droefheid nam de Heere na een langdurige ziekte uit ons midden weg onze geliefde zwager JOH. PIKAART echtgenoot van C. Meijer Wij wensen onze zuster en Tinie veel sterkte toe. Frans Redert L. Meijer G. Meijer-Tanis M. Meijer-Witte Ouddorp, 28 mei 2000 Met droefheid geven wij u kennis dat na 48 jaar vriendschap van ons is heengegaan onze trouwe vriend en oud-buurman JOHANNES PIKAART echtgenoot van Cornelia Pikaart-Meijer Wij hopen hem in liefde te blijven gedenken. W. Melissant M. MeUssant-Akershoek Ouddorp, 28 mei 2000 Wij ontvingen het droevige bericht dat onze geliefde buurman is overleden JOH. PIKAART Wij wensen buurvrouw en Tinie veel sterkte toe met dit verlies. Joh. Witte I. Witte-Stolk 28 mei 2000 DANKBETUIGING Als je door verdriet wordt neergeslagen. Dan is het fijn als je zoveel mensen ziet, die delen in ons groot verdriet. Het heeft ons goed gedaan zoveel medeleven en belangstelling te hebben ontvangen na het over lijden van mijn lieve vrouw, onze lieve zorgzame moeder en oma DINGENA VISSER-STOOP Uw medeleven is ons tot steun geweest. Langs deze weg willen wij u onze hartelijke dank betuigen. Onze dank gaat in het bijzonder uit naar de familie, vrienden en de buren voor het medeleven tijdens en na deze moeilijke dagen. Ds. Burger voor het leiden van de rouwdienst en de kerkenraad voor de pastorale begeleiding. Dokter Maas, Woudie en Katie voor de medische begeleiding. Tenslotte Begrafenisverzorging Van Wageningen voor de correcte begeleiding en uitvoering van de begrafenis. J. L. Visser Bep en Henk Maikel Stefan D/e Conny en Teun Stad aan 't Haringvliet, mei 2000 Woningbouwvereniging Beter Wonen Goedereede |/l__^.^^^'^^s,^,-'^^^ Op vrijdag 2 juni 2000 Het bestuur Boek van de Week Zie de mens Prijs/ 14?" DIAKONALE GEZONDHEIDSZORG GOEREE-OVERFLAKKEE Het bestuur van de Stichting HDG (Hervormd Diakonale Gezondheids zorg Goeree-Overflal<kee) te Sommelsdiji< roept hierbij sollicitanten op voor de functie van (m/v) De Lukaskapel beschikt sinds juli 1998 over een mechanisch pijporgel, geleverd door orgelbouwer Mense Ruiter Orgelmakers. Het heeft een hoofdwerk en een borstwerk en beschikt over een vrij pedaal. Van de sollicitanten wordt verwacht om ongeveer 25 maal per jaar op zondagmorgen in de Lukaskapel te spelen. In de sollicitatieprocedure is het voorspelen op het orgel begrepen. Nadere inlichtingen kunt u verkrijgen bij de eerste organist, de heer M. J. Kieviet, tel. (0187) 48 48 78. Sollicitaties kunnen tot uiterlijk 10 juni 2000 worden gericht aan de secretaris van het Bestuur van de Stichting HDG, de heer C. Wielhouwer, Binnenweg 213245 AA SOMMELSDIJK. De Heere heeft ons een zoontje toevertrouwd Leendert en Linda Blokland 27 mei 2000 Beatrixlaan 3 3247 AA Dirksland Telefoon (0187) 60 51 15 Het geluk dat stil groeide, een stukje leven dat bloeide, is waar wij, al is het nog zo klein, heel gelukkig en dankbaar voor zijn. De Heere, Die leven gaf en leven spaarde, ver blijdde ons zeer met de geboorte van een zoon en broertje Wij noemen hem MauHce Kees en Ina Heerschap Jozette en Colinda 29 mei 2000 Fabiusstraat 67, 3248 AH Melissant TeL (0187) 60 37 55 - Ina en Maurice rusten van 13.00 tot 15.00 uur en na 21.30 uur. Kraambezoek graag binnen 14 dagen, anders eerst even bellen. DANKBETUIGING Het heeft ons goed gedaan zoveel medeleven en belangstelling te hebben ontvangen na het over lijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma ADRIANA DE KLERK-DROOGER Uw medeleven is ons tot steun geweest. Langs deze weg willen wij u onze hartelijke dank betuigen. Onze dank gaat in het bijzonder uit naar ds. A. M. den Boer voor het leiden van de rouwdienst en de kerkenraad voor de pastorale begeleiding. Ds. en mevrouw Van Wijk voor het medeleven tijdens het verblijf van mijn vrouw in 'De Samari taan'. Personeel van 'De Goede Ree', afdeling Zijpe en 'De Samaritaan', afdeling Straalenburg voor de liefdevolle verzorging. Tenslotte Begrafenisverzorging Van Wageningen voor de correcte begeleiding en uitvoering van de begrafenis. J. A. de Klerk kinderen en kleinkinderen Herkingen, mei 2000 Het trekken van de prijswinnaars van de bonnen actie op de weekmarkt in Sommelsdijk vindt plaats op woensdag 31 mei a.s. op het gemeente huis te Middelhamis, onder toezicht van burge meester en wethouders. Alle prijswinnaars krij gen thuis schriftelijk bericht met een uitnodiging om op woensdag 14 juni a.s. om 14.00 uur de prij zen op te komen halen op de markt te Sommels dijk. De prijzen zijn: diverse geldprijzen en 10 dagtochten voor twee personen, ter waarde van 150,-. „Het fijnste voorde kleinste?" Dan ook een fijn geboortekaartje. Wij hebben ze voor u. Maak uw keus uit ons nieuwe modellenboek. SOMMELSDIJK Telefoon (0187) 471020 STELLEND AM - Donderdag 22 juni organiseren de Stelle-Runners voor de tweede keer de Molen loop, voorheen de Vis-Molenloop. Deze prestatie loop waarvan de 10 km. afstand gedeeltelijk door natuurgebied de Scheelhoek gaat is deze keer een fijne onderbreking van het op dat moment in Nederland en België aanwezige Euro 2000 voet baltoernooi. De poule wedstrijden zit er dan op, we kunnen dan zelf onze sportieve bezigheden weer oppakken voordat de voetbal weer begint met de kwartfinales. Speciaal voor de jeugd is er een 1 km. afstand die om 19.00 uur start voor de showroom van garage Van der Hoeven op de Molenkade. Het inschrijfgeld voor de 1 km. is 2,50. De 5 km. en 10 km. starten om 19.15 uur op dezelfde plaats. Het inschrijfgeld voor deze afstanden is ƒ7,50. Inschrijven kan vanaf 18.00 uur in het Stellehuus naast het Zwembad aan de Zuiderdiepstraatweg. Er is helaas geen kleed- en douchegelegenheid. De 5 km. gaat over twee ron den langs de haven en achter het voetbalterrein langs. De 10 km. loopt eerst een rondje Spuipad en gaat daarna langs de haven en achter het voet balveld langs richting natuurgebied de Scheel- hoek. De Scheelhoek is een mooi natuurgebied dat ingeklemd ligt tussen het industrieterrein en het Zuiderdiep. Het is dus ruw terrein met zand paden. Bij de uitgang van de Scheelhoek staat een drinkpost en van,daaruit gaat men weer richting Stellendam. Bij de Molenkade gekomen loopt men eerst nog een rondje Spuipad en langs de Haven passeert men daarna voor de laatste keer de molen richting de finish. Schoenhandel Van der Bok-Mierop uit Ouddorp, die sponsor is van deze loop, heeft een aantal prijzen beschikbaar gesteld voor de winnaars op alle afstanden en voor het houden van een verloting op het startnummer. Voor meer informatie tel: 0187-492909 of 0187- 493609. Honk- en softbalvereniging The Islanders heeft als thuishaven Oude Tonge, maar is in de praktijk een bloeiende vereniging voor heel Goeree Overflak- kee. Leden van de vereniging komen werkelijk uit alle kernen van het eiland en ook nog van daarbui ten. Vooral de jeugd komt aan haar trekken bij The Islanders en het is mede daarom, dat er veel geor ganiseerd wordt voor de jeugd. Was er in maart/april veel aandacht voor de basisscholen van Oude Tonge, nu is het vizier gericht op het voort gezet onderwijs. Je kunt nog niet van een traditie spreken, maar het is de bedoeling, dat het er wel één wordt: Het honkbaltoemooi voor de eerste drie klassen van het voortgezet onderwijs. Het toernooi wordt voor de tweede maal georganiseerd. De start vorig jaar was een succes qua deelname en voor de deel nemers (zo bleek later) een plezierige belevenis. Uitgenodigd zijn weer de vier scholen uit Middel hamis om met twee teams per school aan dit toer nooi deel te nemen. Het toernooi wordt gehouden op de vrijdag na Hemelvaartsdag: 2 juni. De tech nische school, het VMBO Groen, de Chr Scholen gemeenschap Prins Maurits en de Regionale Scho lengemeenschap Goeree Overflakkee gaan op die dag knokken om de titel "Beste school(team) van Goeree Overflakkee". De Rabobank voor Oude Tonge en Achthuizen sponsort dit toernooi, waardoor niet alleen de kos ten worden gedekt, maar waardoor ook aan alle deelnemers versnaperingen kunnen worden aange boden. De tijdsduur van de wedstrijden alsmede enige spelregels zijn zodanig aangepast, dat het voor de deelnemers een vlot en goed doorlopend toernooi zal zijn. Deelnemers aan het toernooi die zelf lid zijn van The Islanders krijgen beperkingen opgelegd, zodat zij niet in staat zijn de andere deel nemers te overheersen. Door deze kleine aanpass ingen wordt het een leuke honkbalbelevenis voor alle deelnemers en hun begeleiders en omdat de meesten een vrije dag na hemelvaartsdag hebben, zal het voor veel ouders mogelijk zijn om als sup porter op te treden. De vele vrijwilligers van The Islanders zorgen niet alleen voor een goed vérloop van de wedstrijden en voor de lekkemijen tussendoor. Ook kunnen de deelnemers tussen de verschillende wedstrijden door meedoen aan andere sportieve activiteiten, die allemaal wat met honkbal te maken hebben. Natuurlijk is iedereen welkom op 2 juni a.s. vanaf 10.00 uur op het terrein van The Islanders aan de Melkweg in Oude Tonge. :.;..)-,.. -...yiu T.v.ti;^ Welle:,,, ,,„„u„,^ dé financiële site voor Goeree-Overflakkee Nel Benschop gebeden Een geheel nieuwe bundel van Nederlands bekendste dichteres. Nel Benschop vindt in eenentwintig poëtische gebeden op onnavolgbare wijze woorden voor blijdschap, verdriet, vertwijfeling en ontroering. Een inspirerend boek voor mensen die zelf geen woorden (meer) hebben om te bidden. Door de smaakvolle en luxe uitvoering is het ook een fraai geschenkboek, bijvoorbeeld in de belijdenistijd. Hoenderdijk 9 3253 AK Ouddorp. Tel. (0187) 6S 42 67 STICHTING HERVORMD

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2000 | | pagina 3