Raad Middelharnis kwam niet tot uitspraak over reconstructie Havenhoofd en aanleg Parkhaven PAASBINGO LI Tl E Wim Magré speelt voor Calando Tweede hands kleding- beurs Rommelmarkt Kindermiddag in de duinen van Oostvoorne Samenzang te Ouddorp (010)2741135 Tafeltennistoernooi School met de Bijbel Beste jongelui, Rien Verloop assisteert De Jetta Politie 24-uurs telefoon: Borduurpakket Goeree-Overflakkee EIIIVI1DEI1-I1IEIJW5 Het knooppunt lijkt eindelijk te worden ontward EIIIVIIDEtl-niEUWS Zomerverzilvering 2000 Extra kerkdiensten Ger. Gem. Snelheidscontrole Integriteit en insinuaties Ger. Gem. Nieuwe Toage in Oottgensplaat Verkoping Ger. Kerk Stellendam PAGINA 2 DINSDAG 11 APRIL 2000 De gemeenteraad van Middelharnis is in z'n donderdagavond gehiouden vergadering, waarin het onbelangrijke projecten ging, ook geconfron teerd met een aantal, daaraan verbonden, bijzondere woonvormen. De woonboot (inderdaad, die van de burgemeester), de woontoren (waarmee het zg. 'knooppunt' zal worden gesierd, dan wel ontsierd) en een woning van 900 kubieke meter inhoud, notabene op Battenoord. Geen wonder dat het half één 's nachts werd..,! En nóg had de raad een belangrijk agenda punt niet af kunnen ronden. Over de recon structie van het Havenhoofd en de aanleg van de Parkhaven ging het. Dat laatste was, met kennelijke instemming van het College, wat te ambitieus begonnen. Van zelfs een begin had nog geen sprake mogen zijn, vond - en verweet - de raad. De raad had N.B. de grond nog niet eens ver kocht aan de toekomstig exploitant van de haven, "Menheerse Projecten', ook de exploitant van de buitenplaats 'Nieuw Zee land'. Al negentig bewoners van de buiten plaats hebben zich voor een ligplaats in deze haven aangemeld. Nadat de raad in een vori ge vergadering met de komst van de Parkha ven had ingestemd was vorige week alvast met het voorbereidende werk begonnen. Wethouder Slootweg verzekerde dat dat vol strekt legitiem was, de ondernemer had zich zelfs niet hoeven te storen aan de sommatie te stoppen, maar B W hadden daarop aan gedrongen 'uit respect' voor de raad toen het duidelijk werd dat de raad zich hevig gepas seerd voelde. Ook een aantal booteigenaren die van hun ligplek hadden moeten verdwij nen hebben daar grote moeite mee, al is hen een vervangende ligplek in de Parkhaven aangewezen. Eén van hen bleef liggen waar'ie al zoveel jaren lag en heeft een advocaat ingescha keld. Het College verbaasde zich daar wat over: "We hebben toch een buitengewoon redelijk aanbod gedaan", verwoordde wet houder Slootweg. Het College had zo graag doorgegaan, liet de O.R. wethouder weten, vooral nu de boot- helling niet meer te gebruiken is terwijl op 1 juni het visseizoen begint. Op die datum zou de nieuwe boothelling gereed moeten zijn en of dat dan nog wordt gehaald? Het voorstel, beter de reeks voorstellen, wer den door de raad verschillend beoordeeld, zó divers dat de stemmen met 8-8 staakten. Normaliter zou pas in de Mei-vergadering opnieuw kunnen worden gestemd, maar de raad vond het goed daartoe de komende maandag (gisteren, maandag 10 april) weer bijeen te komen, op hope (van het College), dat het allemaal toch snel door kan gaan. Het betreft de verkoop van een viertal perce len grond waarop ook de woning van de Rijkshavenmeester staat. Ook die woning zou worden verkocht, zij het dat de familie Groeneveld er levenslang mag blijven wonen, zoals notarieel zal worden vastge legd. Voorts werd de raad gevraagd in te stemmen met de reconstructie van het Havenhoofd en daarvoor een krediet van 1.250.000,-beschikbaar te stellen, vervol gens in te stemmen met de aanleg van de Parkhaven en voor de daaruit voortvloeien de kosten een krediet van 250.000,- beschikbaar te stellen. Dan waren er nog de voorstellen 125.000,- bij te dragen in de kosten van verbetering van het strandje en in te stemmen met het aanwijzen van twee woonbootlocaties. De raad zag door de bomen het bos niet meer, al betekent dat niet dat de verschillende onder delen niet driftig werden becommentarieerd! Daarover was iedereen het wel eens dat een 'opknapbeurt' aan het Havenhoofd goed besteed zou zijn. Het zou het domein worden van voetgangers en fietsers, autoverkeer wordt er gebannen en er komt een restaurant en een toiletgelegenheid. De heer Van de Berg bijvoorbeeld ziet het wel zitten, hij beoordeelde het voorstel 'een voortvarende uiting' te zijn om het recreatie- beleid vorm te geven, toerisme en recreatie worden tenslotte als waardevolle economi sche pijlers gezien. Ietsje minder enthousiast was bijvoorbeeld de heer Van de Ketterij (SGP). Wel vindt hij dat het Havenhoofd 'wat opwaardering' behoeft, maar een cafetaria en een restaurant zouden wat hem betreft achterwege mogen blijven. Weinig verwachting heeft de heer Van de Ketterij van het uit te voeren 'kunst object'. Een vuurtoren zou hem wel lijken maar daar is niet aan te denken. Wat het wordt bleef vooralsnog onduidelijk, het object zal een herkenningsteken gaan wor den dat de ingang van de haven aanwijst. Een grondige renovatie van het Havenhoofd werd door de heer Hameeteman 'een ver standige zaak' genoemd, er gebeurt daar nu teveel wat niet kan en mag. Kritiek van de heer Van der Sluis (CDA), met name over de onvoldoende financiële onderbouwing van de voorstellen, daar klaagde ook de heer Van Es over; waarde ring daarentegen van de heer Hooyman (PvdA) die de kans daar ziet het Havenhoofd op te waarderen, waar bij de Parkhaven de aantrekkelijkheid zal vergroten. Helemaal mis was het met de stemming van de heer Van der Kamp (lijst Hoogzand). "Het zou mooi zijn wanneer in het gemeen tehuis eens naar de mensen geluisterd zou worden", was z'n primaire klacht. Met betrekking tot de herinrichting van het Havenhoofd doelt hij dan ook op de gebrui kers ervan, die mensen over wie in de toe lichting wordt geschreven dat ze een hoge 'belevingswaarde' aan het Havenhoofd toe kennen, er graag komen om te genieten van het uitzicht. 't Staat de heer Van der Kamp allemaal dui delijk tegen, steeds wordt 'Menhfeerse Pro jecten' genoemd terwijl de raad wordt gepasseerd. Wat hem betreft is het vertrou wen in het College tot het nulpunt gedaald. Antwoord College Wethouder Slootweg heeft zich manmoedig aan de beantwoording gezet en ja, hij erken de het, het begin van de hele procedure had beter gekund, o.a. het overleg met de boten bezitters die moeten wijken, maar het Colle ge heeft getracht dat met een 'buitengewoon redelijk aanbod' goed te maken. Trouwens had het College de indruk dat een goede oplossing was bereikt maar dat is nadien toch anders gebleken. Dat wordt trouwens door het College zeer betreurd. Het verwijt dat 'Menheerse Projecten' in alles de toon zou zetten en de gemeente de tweede viool zou spelen werd door de heer Slootweg verre verworpen, andersom is het evenmin waar, in dezen treden beide partijen als eikaars gelijken op. 't Zou echter tot besluitvorming niet komen; de stemmen staakten. De integrale stemming van de vijf onderdelen was nauwelijks te Volgen omdat de raadsleden zich beurtelings voor het ene- en tegen het andere onderdeel uitspraken. Als tegenstaanders noteerden wij de beide RPF leden Hameeteman en Van Op 15 april a.s. organiseert de wijkgroep uit Nieuwe Tonge een grote paasbingo in Ons Dorpshuis. Natuurlijk hebben we weer prachtige prijzen. We spelen tien rondes en een superronde. De zaal is open om 19.00 uur, aanvang 19.30 uur. NIEUWE TONGE Op woensdag 12 april a.s. is er voor de aller laatste keer gelegenheid tot het verzilveren van vakantiecheques en -bonnen voor de landbouw. Dit kan van 20.00 tot 21.00 uur bij CNV-verzilveraar L. W. van Alphen, Duivenwaardsedijk 6. Christelijk .'i:- Jongeren- ^P ^f^'/""^ ''P"' jungcu^ri gaan de deuren van café Gajus weer open. Deze ■y.' avond is een speciale avond, want we gaan pannenkoeken bakken! Het wordt dus weer dikke pret. Iedereen vanaf 14 jaar is harte welkom van af 20.00 uur. Wij rekenen op jullie! LET OP: Zaterdag 29 april is Gajus gesloten i.v.m. koninginnedag. Ons adres is: Boezemweg 62 in Diricsland Oostenbrugge, de SGP-leden Van de Kette rij en Van Dam (de heer Doom was afwezig) de beide CDA-vertegenwoordigers Dillingh en Van der Sluis en de beide vertegenwoor digers van lijst Hoogzand, mevrouw Van den Nieuwendijk en de heer Van der Kamp. De heer Van der Kamp beëindigt trouwens z'n raadslidmaatschap per 1 juli a.s. Het Knooppunt Had het eerder beschreven voorstel nogal wat onvrede opgeroepen, zo niet het volgen de voorstel, een samenwerkingsovereen komst aan te gaan met de v.o.f. Knooppunt. Deze v.o.f. zal optreden als ontwikkelaar van de hoek Zandpad-Langeweg. Onderdeel van het plan vormt de doorbraak van de dijk en de bouw van winkels, o.a. A.H. is geïnteresseerd, en een aantal wonin gen, mogelijk zelfs een zeven verdiepingen tellende woontoren, maar daarover lijkt, wat de raad betreft, het laatste woord nog niet te zijn gesproken. Mevrouw Van den Nieu wendijk nam gelijk maar het voortouw: "dat wordt daar de grootste blunder ten aanzien van het beschermd dorpsgebied". Maar in z'n algemeenheid was de raad er wel gelukkig mee dat er nou eindelijk wat kan gaan gebeuren, na een voorbereiding van zo'n zeven jaar... "Zeven jaar hoop en vrees", zo zag mevrouw Trompper op die periode terug. Wethouder Vroegindeweij herinnerde eraan dat het College, toen het maar bleef duren, bijna het contact met de v.o.f. Knooppunt had beëindigd. Tevredenheid daarom dat de voornemens nu toch door zullen kunnen gaan en dat het langer geleden raadsbesluit, aldaar een doorbraak te maken, zal kunnen worden uitgevoerd. De sloop van de panden wordt nog dit jaar verwacht, volgend jaar zou dan met de ont wikkeling van de nieuwbouw kunnen wor den begonnen. Nog dit jaar zal daarom de infrastructuur moeten worden gerealiseerd, de kabels en de weg worden verlegd. De raad lijkt niet zo ingenomen met de woontoren die in het vroegere voorontwerp is getekend en dat ontwerp is nog het uit gangspunt gebleven. De raad gaat het daar stellig nog over heb ben. "De knoop van het Knooppunt lijkt ont ward", verzuchtte de heer Van Oostenbrug ge (RPF). De raad ziet de ontwikkeling met grote belangstelling tegemoet. Bedoeling is dat er o.a. een A.H. supermarkt komt op het dak waarvan een openbaar plein wordt aan gelegd. Het dak en het plein zullen zich op huidige dijkniveau bevinden. Voor rekening van de gemeente komt o.a. het afgraven van de dijk, het omleggen van kabels en leidingen, het omleggen van de weg en het plaatsen van damwanden, niet in het havenkanaal maar om verzakking van de dijk te voorkomen. Een en ander moet bin nen 66 werkbare dagen z'n beslag krijgen. Mevrouw Van den Nieuwendijk en de heer Van der Kamp verklaarden zich tegen het voorstel. Meijer Theater Voor de prijs van 395.000,- werd het pand van het v.m. Meyer Theater gekocht van de eigenaar 's-Gravenhof Vastgoed b.v. te Nieuwerkerk a.d. IJssel. Eigendom van het pand lijkt aan te bevelen in verband met de herinrichtingsplannen van het Spuikwartier: Woning Battenoord Eindelijk, na vier jaar, zal de heer Osinga uit Oude Tonge een woning mogen bouwen op het perceel Battenoord 14. De woning wordt niet alleenstaand gebouwd, rriaar komt bovenop de loods die er al staat. De afmeting wordt dientengevolge 900 m' en dat laat het kortgeleden vastgestelde bestemmingsplan eigenlijk niet toe. Een aantal raadsleden weigerden dan ook hun medewerking, maar het voorstel van het College toch een voorbereidingsbesluit te nemen werd desondanks met 10-6 stemmen aanvaard. Het IVN organiseert samen met het Zuid-Hollands Landschap op woens dag 19 april van 14.00 tot 16.00 uur een middag voor liinderen van 6 t/m 12 jaar. Onder leiding van ervaren gidsen wordt vanuit het bezoekers centrum Tenellaplas een wandeling gemaakt door het natuurgebied. Na een korte pauze, waarbij de kinderen iets te drinken aangeboden krijgen, kunnen de deelnemers in het bezoe kerscentrum opdrachten uitvoeren en knutselen rond het thema 'bloemen in het voorjaar'. Na een korte inleiding over bloemen in het voorjaar, gaan de kinderen in groepjes wandelen in de duinen. De gidsen zullen onderweg vertellen over bloemen, bloem- vormen en de vele insecten die hun voed sel van bloemen betrekken. ledere bloem heeft een andere vorm of kleur. Dat is niet zonder reden, planten gebruiken bloemen als uithangbord om insecten te lokken. Het is best sjpannend om hommels en kleine bijtjes, die op de bloemen afkomen, van zeer dichtbij te bekijken. Na de wandeling wordt in het bezoekerscentrum met hulp van de gidsen rond hetzelfde thema geknutseld. Aanmelden kan telefonisch bij bezoekers centrum Tenellaplas, tel. 0181-483909, dagelijks tussen 9.00 en 13.00 uur. Het adres van het bezoekerscentrum is Duin straat 12a in Rockanje. De kosten voor de excursie zijn 1,50 per deelnemer. Vrij- etijdskleding is aan te bevelen. TAPIJT VINYL GORDIJNEN TRAMWEG 33 OUDE TONGE GOEDEREEDE Zaterdag 15 april 2000 willen we met de Open Deur het jaarlijks terugkerende Paas- appèl houden. We willen s middags om half vier beginnen met een bijbelstudie, samen met ds. Van Estrik. Aansluitend houden we een broodmaaltijd waarna 's avonds Songs of Praise in ons midden zal zijn. Om te weten hoeveel brood we in moeten kopen moet je je van te voren even opgeven bij Wim de Ronde (tel. 492275). De kosten voor het middag- en avondpro gramma bedragen 10,- p.p., kom je alleen 's avonds, dan betaal je een knaak. We hopen je op 15 april weer in 'de Ark' te ontmoeten, samen met je vriend(inn)en en bekenden. Het Open Deur team Zondagmiddag 9 april 16.10 uur alarmeerde de Kustwachtpost Ouddorp de bemanning van de Stellendamse reddingboot voor het Haringvliet. De Rien Verloop is daar nog steeds gestationeerd in verband met de gron dige opknapbeurt, die de John Stegers in Umuiden thans ondergaat. Het in Hellevoet- sluis thuis horende zeiljacht De Jetta voer met 2 personen op het Haringvliet ter hoog te van baak De Pieter, tussen Stellendam en Middelharnis. Ongeveer ter hoogte van de oude waterleidinginlaat bij Dirksland. Het 7 meter lange zeiljachtje voer daar vast en had hulp nodig. De Rien Verloop hielp het jacht- je weer in vrij water te komen, waarna het zijn weg naar Hellevoetsluis op eigen kracht vervolgde. STAD AAN 'T HARINGVLIET - Woens dag 12 april 19.30 uur ds. F. Harinck. HERKINGEN - Woensdag 12 april 19.30 uur ds. Van Gelder. MELISSANT - Donderdag 13 april 19.30 uur ds. A.M. den Boer (bevestiging ambtsdragers). Zaterdagavond 15 april a.s. is er van 19.30 tot 20.30 uur samenzang in de Doopsgezinde Kerk in Ouddorp. Er zal een collecte gehouden worden voor het weeshuis in Oekraïne. Rotterdam-Rijnmond Snelheidscontrole STELLENDAM - Personeel van de Ver keerspolitie (Bureau Projectmatige Ver keerscontroles) hield woensdagmiddag tus sen kwart over vijf en kwart voor zes radar snelheidscontroles op de N57 te Stellendam. Van de 690 passerende automobilisten hiel den 47 zich niet aan de maximumsnelheid van 100 km per uur. Hoogste score was 141 km per uur. Diefstal uit auto OUDDORP - Zaterdag 8 april werd op de Groenedijk te Ouddorp een personenauto opengebroken. Toen de wandelaars bij hun auto terugkwamen, constateerden zij dat er vanuit hun blauwe Volkswagen Golf een tas met diverse (bank)pasjés en persoonlijke bescheiden was weggenomen. Schoorsteenbrand OUDE TONGE - Zondagavond omstreeks 19.45 uur is in een woning op de Zuiddijk een schoorsteenbrand ontstaan. De brand weer bluste de brand. Er ontstond lichte schade, maar geen persoonlijk letsel. Personeel van de Verkeerspolitie (Bureau Projectmatige Verkeerscontroles) hield woensdagmiddag tussen kwart over vijf en kwart voor zes radarsnelheidscontroles op de N57 te Stellendam. Van de 690 passeren de automobilisten hielden 47 zich niet aan de maximumsnelheid van 100 km per uur. Hoogste score was 141 km per uur. D.V. vrijdag 14 april zal er in de Nederlands Hervormde Kerk van Middelharnis een orgelconcert met samenzang gehouden wor den. De organist van deze avond is Wim Magré. Hij brengt onder andere 'Toccata en fuga in D-moir van J. S. Bach, 'Suite Gothi- que' van Boëlmann, 'Toccata van Psalm 146' van Jan Zwart en 'de avondzang' van Feike Asma ten gehore. Magré studeerde orgel aan de muziekschool in Elburg, aan het Zwols Conservatorium en tot 1997 bij de bekende Willem Hendrik Tijdens de raadsvergadering van donderdag 6 april tijdens de behandeling van de Haven- nota werden door wethouder Slootweg uit spraken gedaan over 'de pers'. De berichtge ving zou niet correct zijn, journalistieke vrij heid was een groot goed maar moest dan wel integer gebeuren. Op deze insinuaties, als zouden de eilandelijke journalisten niet inte ger te werk gaan, wil ik reageren. Op dit eiland met z'n 'ons kent ons' cultuur is het voor de pers uiterst belangrijk zorgvuldig te werk te gaan. Het artikel dat ik heb geschre ven in Ons Eiland over opzegging ligplaat sen vind ik zelf achteraf een erg 'slap' arti- ,kel. Ik heb geen gebruik gemaakt van de hoge oplopende emoties die erbij betrokken waren ("het is net alsof ze je huis inpikken"). Emotionele uitlatingen en opmerkingen heb ik in het artikel achterwege gelaten, juist omdat ik (te?) voorzichtig was en geen per sonen wilde beschadigen. Om nu achteraf via de raadsvergadering een veeg uit de pan te krijgen over onzorgvuldige berichtgeving, vind ik niet cörtect! Als het over onzorgvul digheid gaat moet de gemeente de hand maar eens in eigen boezem steken! Maria Evers - van der Waart Lauwerijnstraat 19 Nieuwe-Tonge In het borduurpakket van Goeree-Overflak kee, van Jani Meyer-Troost uit Ouddorp, is een foutje geslopen. Er ontbreekt namelijk een stukje van een naam, en dat is 'bank' van Kabbelaarsbank bij Ouddorp. Dit woordje 'bank' hoort zodanig geborduurd te worden, dat de letter 'b' 3 hokjes onder de 'e' van Rabbelaars komt te staan. In de Gereformeerde Gemeente aan de Oranjestraat 17 te Nieuwe Tonge wordt op donderdag 13 april van 19.00 tot 21.00 uur en op vrijdag 14 april van 10.00 tot 11.00 uur een zomerkledingbeurs georganiseerd, ten bate van de aflossing van het kerkgebouw. Naast de tweedehands kleding is er verkoop van nieuwe sokken. Zomer-kinderkleding (geen ondergoed, schoenen en meisjesbroeken) kunnen inge leverd worden op dinsdag 11 en woensdag 12 april van 19.00 tot 21.00 uur in het kerk gebouw. Voor verdere informatie kunt u terecht bij Lenie Admiraal, tel. 651270 of bij Marica de Visser, tel. 652384. Zwart. Hij dirigeert verschillende koren, zoals in Urk en Elburg. Hij maakte 5 con certreizen naar onder andere Amerika en Canada. Ook zijn er 4 CD's van hem in de verkoop. Hij is nu organist in de Gereformeerde Kerk van Doornspijk. De avond zal om 20.00 uur beginnen. De toegangsprijs is 6,-; kinderen tot en met 16 jaar 3,50 en gezinskaarten 20,-. De opbrengst is bestemd voor Calando. Iedereen is van harte welkom. D.V. zaterdag 15 april is er een grote rom melmarkt op het kerkplein van de Ger. Gem. De opbrengst is bestemd voor de kerk. Er is weer van alles te vinden en te doen. Er is een mooie kraam met antieke spullen, ook zijn er allerlei kramen met vele soorten man den, potten, speelgoed, lampen, enz. Tevens is er een heleboel gereedschap, bouten, moe ren, enz. Ook zijn er tweedehands boeken te koop. U kunt ook uw bloeddruk op laten meten (tot 12.00 uur) en wat dacht u van de bakkers- kraam, waar weer van alles te koop is, zoals weekendtaartjes, cakes, puddingbroodjes en oliebollen! Voor de kinderen zijn er weer heel veel spelletjes te doen. En na al het zoeken en snuffelen kunt u heer lijk uitrusten met koffie en cake. U ziet het; er is weer van alles te doen op deze dag. U bent van harte welkom, van 9.30 tot 15.00 uur op ons kerkplein. Tot ziens! Op woensdag 19 april is er een verkoping in het forum van de Gereformeerde Kerk in Stellendam, ten bate van. 'Hernesser- oord'De creatieve club heeft weer mooie cadeauartikelen gemaakt, zoals sokken, geborduurde kleedjes en een paastafel. Ook is er grabbelen, verloting, enz. De koffie staat klaar! De afgelopen weken is er in de School met de Bijbel in Sommelsdijk na schooltijd een spannend tafeltennis toernooi gespeeld, zeventien jongens en zestien meisjes uit de groepen 7 en 8 speelden wekenlang tegen elkaar. Ais de leerlingen moesten spelen, waren ze daar vaak de dag tevoren al zenuwachtig voor. Het werden span nende wedstrijden, waar vooral de gezelligheid en het onderlinge plezier opvielen! Het toernooi had als afsluiting een finale tus sen twee jongens en twee meisjes. Marije de Koeijer en Esther van der Slik speelden tegen elkaar m de finale. Deze meisjes ont liepen elkaar niet veel en zo werd het flink spannend. Marije wist de eerste set te win nen met een krappe 21-19. In de tweede set gmg het voor Esther wat moeilijker en won Manje wat ruimer: 21-6. Marije de Koeijer was wmnares bij de meisjes! Bij de jongens was het net zo spannend. Gerben de Jong en Noel Joppe gaven elkaar niets toe. Lange slagenwissehngen waren het gevolg De eer ste set wist Noël te winnen met 21 - 13 De tweede set won Gerben met 21 - 23 Er moest dus een derde set komen. Het was ongemeen spannend. Noël bleek het geluk kigst en won weer met 21 - 13. Bij de jon gens ontving Noël Joppe de eerste prijs. Complimenten en felicitaties voor Gerben de Jong en Esther van der Slik, die zich spor tief gedroegen en goede tegenstanders waren. Manje en Noël, gefeliciteerd met het winnen van het tafeltennistoernooi' chr. streekblad op gereformeerde grondslag voor de zuid-hoUandse en zeeuwse eilanden is een uitgave van Uitgeversmaat schappij Eilanden Nieuws BV Verschijning: dinsdag- en vrijdagavond Tel. (0187)4710 20 Fax (0187) 48 57 36 Postbus 8, 3240 AA Middelharnis Langeweg 13, Sommelsdijk ADVERTENTIES EN ADMINISTRATIE: tel.(0187)47 10 20 e-mail: Algemeen@gebr-dewaal.com {onder vermelding van 'adv' of 'adm') tarief per mm 0,46; contracttarieven op aanvraag sluitingstermijn zakelijke advertenties: maandag en donderdag 14.00 uur sluitingstermijn Jamllieberichten: dinsdag en vrijdag 8.30 uur voor foutief geplaatste advertenties als gevolg van onduidelijke advertentie opdrachten of telefonisch opgegeven advertenties kan de uitgeverij niet aansprakelijk ■worden gesteld. Advertentie-acquisitie: A. J. van der Velden, tel. mobiel 06-51412500, e-mail: ajvdv@hetnet.nl REDACTIE: hoofdredacteur: J. Villerius, tel. (0187)47 10 22, privé (0187) 60 14 40 e-mail: J.Villerius@gebr-dewaal.com Plaatsing van ingezonden berichten kan zonder opgaaf van redenen worden geweigerd. ABONNEMENTEN: Per kwartaal 17,50. Per jaar ƒ66,—. Abonnementen zijn bij vooruitbetaling en worden automatisch verlengd. Opzeggingen schriftelijk vóór 30 november. Wijzigingen graag twee weken voor deze ingaan doorgeven. REKENINGNUMMERS: postbank 167930 rabobank Middelharnis 342001108 TELEFOON (0187) 64 18 42 Fax 64 35 95 district De Eilanden Basiseenheid Goeree-Overflakkee /n deze rubriek kunnen lezers hun zegje doen of reageren op hetgeen ze in dit blad gelezen hebben. Inzendingen mogen geen grotere omvang hebben dan ca. 400 woorden. De redactie behoudt zich het recht voor om ingezonden tekst in te korten of niet te plaat sen. Tevens draagt de redactie geen verantwoorde lijkheid voor de inhoud van wat lezers schrijven.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2000 | | pagina 2