Brakkies, Gattina, Hisa, Bobell, Esprit, Bad Boys, Yowas enz. oq 00 10: DRV Presentatie - Demonstratie - Sliow! De goedkoopste dames- en kinderschoenen Kinderschoenen zijn er van de merken: 1 grote SLAGROOMTAARTlOi 1 grote MOKKATAARTlOi Grote FRAMBOZENTAARTUw 1 liter AARDBEIEN-IJS 1 liter CHOCOUDE-IJS 1 liter BANAAN-IJS 00 MedeTv^erker laboratorium EXTRA3 VOOR fc'rf OLA-IJS I Ivi zaak. EIÜVIIDErt-IIIElJWS Home Service Pirksland B.V. Fax(oi87)60 5oii GEBAK naar keuze 3 voor 12 CORNETS chocola met nootjes 00 6 porties SATÉ 2.5 kg. FARM FRITES ASSISTENT ACCOUNTANT m PAGINA 10 VRIJDAG 7 JANUARI 2000 ra ZIERIKZEE - MIDDELHARNIS ZIERIKZEE - MIDDELHARNIS Oosthavendijk 8a 3247 LD DIRKSLAND Tel. (0187) 60 27 51 of 60 24 09 ..SAMEN Advertentie geldig t.e.m. zaterdag 15 januari 2000 Bestellingen vanaf 20,- worden GRATIS thuisbezorgd. U kunt deze artikelen ook afhalen van dinsdag t.e.m. vrijdag van 8 tot 17 uur, ook zaterdagochtend tussen 10.00 en 12.00 uur, op de Oosthavendijk 8a Betere kijk op de VAN WEÈtoBÊTHESDA ZIEKENHUIS DIRKSLAND (GOEREE-OVERFLAKKEE) Op korte termijn ontstaat een vacature voor de functie van iililiilpisen Op 13,14 en 15 januari 2000 is er in de Dorp- stienden te Ouddorp weer een presentatie - demonstratie - show. Deze keer zijn er 11 actieve ondernemers die met aantrekkelijke aanbiedingen hun diensten en waren tonen. De openingstijden zijn op donderdag en vrij dag van 14.00 tot 21.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur, de toegang is gratis en voor onze klanten is er koffie klaar. De deelnemende bedrijven zijn: Frans Meiaard zn. Bij hen treft u de volgende soorten parket op de beurs: pergo, Lamigo (kunststof vloeren), ook plankenvloeren en natuurlijk zal het kliksysteem niet ontbreken. Met eigen ogen kunt u zien hoe het in werkelijkheid te leggen is. Verder zal, zoals altijd tijdens de beurs, bij aankoop van een vloer de ondervloer gratis zijn, zowel op de beurs als in de winkel! Jaap Boone Witgoed is dit jaar ook weer vertegen woordigd. Op het Oranjeplein in Stellendam heeft hij een zaak in witgoed, audio en video en kleine huishoudelijke artikelen. Samen met zijn vrouw Sanny en zijn zoon Ron rant Jaap zijn winkel waar 'ruime keus' en 'voor ieder budget' de kernbegrip pen zijn. Tijdens de beurs zal het accent liggen op witgoed en kleine huishoudelijke artikelen. Dat bete kent scherpe beursaanbiedingen voor koelkasten, diepvriezers, vaatwassers, wasmachines en drogers. Naast deze aanbiedingen zullen er in de stand ook glazen demonstratiemodellen te zien zijn, zodat men met eigen oog eens de werking van bijvoorbeeld een wasmachine kan gadeslaan. Ook op het gebied van kleinhuishoudelijke artikelen mogen de beursgan- gers aanbiedingen verwachten. Esgri Design v.o.f. Uw specialist voor schuifdeur- kastwanden, plafondpanelen, enz. Esgri Design laat u op Trend 2000 een uitgebreid programma zien van schuifdeurkastwanden in diverse kleuren en maten, zoals u die wenst. Zij bieden u het comfort van opti male kastruimte, weggewerkt achter een kamerho- ge/kamerbrede schuifwand en afgewerkt met deco ratieve panelen of spiegels. Daarbij heeft u de moge lijkheid om zelf uw kastindeling te bepalen, zodat elke centimeter optimaal wordt benut. Verder presenteert Esgri ook plafond- en wandpane- len, bestaande uit kunststof, MDF en gefineerde delen, met bijpassende afwerklijsten en spiegelveren om eventueel een tikje van uw persoonlijkheid naar voren te laten komen. Deze plafond- en wandpane- len zijn in diverse kleuren leverbaar. Tanis TXiinmachines, gevestigd aan Oudelandseweg 30 in Ouddorp. Bent u toe aan een nieuwe maaima- chine, bosmaaier, waterpomp, heggenschaar, enz.? Breng dan eens een bezoek aan Tanis Tuinmachines en ontdek hét adres voor al uw tuingereedschap en - machines! Zij verkopen niet alleen, maar plegen ook onderhoud en repareren bekwaam. Tevens kunt u er terecht voor het slijpen van heggenscharen en ket tingzagen. Het adres voor al uw tuinmachines. Portas Vakbedrijf Brielle timmert al sinds 1979 aan de weg en heeft in die 20 jaar een sterke groei meegemaakt. Het Duitse moederbedrijf is met 600 vestigingen de grootste franchise-organisatie in Europa. Niet voor niets is Portas de renovatie- en moderniseringsspecialist Nr. 1 van Europa. Portas is bekend geworden met een uitgekiend en op maat gesneden renovatie- en modemiseringssys- teem. Deuren en kozijnen worden weer als nieuw gemaakt. Keukens worden helemaal aangepast aan de smaak en wensen van de klant, met eventueel bij- plaatsen van nieuwe kastelementen, het vervangen van uw aanrechtblad of apparatuur, etc. Voor lelijke radiatoren maakt Portas een fraai meubelstuk met de Portas radiatorkastmeubelen, speciaal voor u op maat gemaakt, en afgesleten trappen worden weer als nieuw met de Portas trappenrenovatie. Uw Nefit Comfortdealer fa. J. van Wijk uit Goe- dereede staat op de beurs met de nieuwste Nefit Ecomline CV-ketels, de meest verkochte HR- ketel van Nederland, waarmee u flink kunt besparen op uw gasrekening. Door z'n hoge rendement kan die besparing zelfs oplopen tot 30%, in vergelijking met een conventionele ketel. Met een Nefit Ecomline HR-ketel heeft u dit voordeel jaar in jaar uit. Bij uw Nefit Comfortdealer vindt u altijd een Ecomline- ketel die past bij uw woonsituatie en - niet onbe langrijk - bij uw budget. Als u hoge eisen stelt aan warmte- en warmwatercomfort en als u graag én het milieu én uw portemonnee ontziet, dan is de Nefit Ecomline een logische keus. Uw Nefit Comfort dealer adviseert u graag welke ketel het beste bij uw situatie past. Tevens kunt u de Ecomline demonstra tie-video lenen, om thuis op uw gemak alles nog eens op een rijtje te zette. Verder is Van Wijk op de beurs vertegenwoordigd met een Atag zonneboiler- systeem. Dit systeem gebruikt energie uit zonlicht om water te verwarmen. In de winter, als het zonlicht minder warmte in zich heeft, wordt het water bij ver warmd door een naverwarmer. In de zomer kan het warme water in de boiler een temperatuur bereiken van raim 80 graden C. Op jaarbasis kan zo ca. 300 m3 aardgas worden bespaard. Daar de overheid en gemeenten een duurzame manier van energie opwekking willen stimuleren stellen zij diverse sub sidies beschikbaar om het geheel aantrekkelijk te maken. De afgelopen tijd heeft Van Wijk al meer dan 50 van dergelijke systemen geplaatst op Goeree- Overflakkee, zowel in combinatie met een Nefit HR- ketel als op een bestaande combi CV-ketel. Op de beurs staat een complete installatie opgesteld en de Nefit Comfort-dealer vertelt u graag meer over de mogelijkheden en toepassingen van dit systeem. Febema face-lift natuursteenvloer. De trend van de afgelopen jaren blijft zich voortzetten: steeds meer mensen kiezen voor een natuursteenvloer, zoals mar mer, travertin, leisteen, graniet, kwartsiet, e.d., met name vanwege de volgende eigenschappen van deze vloeren: tamelijk tot zeer slijtvast; blijvend stroef, mits goed verwerkt en onderhou den; licht beloopbaar; kleurecht, lange levensduur; verkrijgbaar in veel kleuren, structuren, afmetin gen en patronen. Maar hoe moet u uw natuursteenvloer onderhouden? Het bedrijf Pebema Vloer'en' Onderhoud, inge schreven in het Bedrijfschap Natuursteenbedrijf en in Ouddorp gevestigd, is gaarne bereid u tijdens uw bezoek aan Trend 2000 hierover deskundig te advi seren. Tevens kunt u kennismaken met de specialiteit van Pebema, namelijk het kristalliseren van kalk- houdende natuursteenvloeren, zoals marmer en tra vertin. Op de beurs zal u worden getoond hoe een oude, vervuilde en dof geworden marmeren vloer een "face- lift" ondergaat. Kristallisatie is een methode die natuursteenvloeren veredelt dan wel verduurzaamt. Het is beslist geen coating, waslaag of impregnering, maar een natuurlijke verharding van de toplaag door een chemische reactie, waardoor micro-kristallen worden gevormd. De kleuren van de natuursteen worden opgehaald en het oppervlak krijgt een fascinerende blijvende glans (naar keuze zijdeglans of hoogglans). Kristallisatie verandert de dieptestructuur van de steen. Door de hardheid en geslotenheid van de toplaag wordt deze krasvast, vuilafstotend, minder gevoelig voor vlekken en toch stroef, waardoor uitglijden wordt voorkomen. Heeft U problemen met het onderhoud van uw natuursteen vloer, aarzel niet en kom naar Trend 2000. Laat u gratis en vrijblijvend informeren. Naaimachinehandel "VLIETO" demonstreert het machinaal borduren, waarvoor u vier verschillende machines worden geboden, reeds vanaf 1999,00. U zult alles zien van de Husqvama Viking software, die op alle merken borduurmachines gebruikt kan wor den. Nieuw is het Resize Plus, een programma dat de afmetingen van patroontjes kan wijzigen, zowel ver groten als verkleinen, met aanpassing van het aamtal steken. De vulling van vlakken kan gewijzigd wor den met 60 verschillende vulpatronen. Het heet de Quik 3Dview en kan gebruikt worden voor de Husq vama, Pfaff, Brother, Singer, Tajima, Janome, Toyo ta, Melco en Lewenstein machines. De verkoopprijs van het Resize Plus PC pakket is 545,00. Verder heeft Vlieto aantrekkelijke aanbie dingen in naaimachines en lockmachines, die u - zoals altijd - zelf kunt testen. Als Flakkeese vakhan delaar brengt Vlieto de machines nog steeds bij u thuis mét een instructieles, waarna een demon-stra- trice nóg een les verzorgt. Sunstore Flakkee is al 10 jaar een begrip op zon weringsgebied. Een grote collectie binnenzonwering - lamellen, rolgordijnen, vouwgordijnen en jaloe zieën van de bekende merken Verosol, Sunway en B&C; rolluiken met vierkante bak, met handbedie ning of met motor én met 5 jaar garantie; ID rollui ken met ronde bak, afstandsbediening en 7 jaar garantie. Voor zonneschermen is Sunstore Flakkee één van de grootste, met de meeste types en modellen van het merk Sunpoint. Vooral het Select-scherm is één van de duurzaamste. Dit alles is te zien in de Sunstore- showroom op de Achterweg 55 te Sommelsdijk en natuurlijk op de beurs TREND 2000 te Ouddorp. Van Ooijen presenteert serviezen en tafelbestekken, voor zeer aantrekkelijke prijzen aangeboden! Woninginrichting Fabert uit Oude Tonge staat evenees op TREND 2000. Hij vult de gehele achter kant van de beurszaal met bankstellen, ook staan er diverse bedden opgesteld. Als u TREND 2000 bezoekt maakt u, evenals vorig jaar, kans op een goed gevulde gratis boodschappenmand, waarvan u het bedrag dat daarvoor betaald werd, kunt raden. Wie het juiste bedrag raadt of er het dichtst bij zit wordt zaterdagavond gebeld... en kan de mand op komen halen! Tot ziens op TREND 2000! NU: PAAR 10. ACN International A member of Accountants Global Network International, an association of separate and independent accounting and consulting firms. Voor onze kantoren in Rotterdam/Prins-Alexander (Hoofdweg), Oud-Beijerland en Dirksland zoeken wij op korte termijn jonge, enthousiaste en vakbekwame kandidaten voor de functie van: De functie De werkzaamheden bestaan uit het zelfstandig of in teamverband samenstellen, beoordelen en controleren van jaarrekeningen van een zeer gevarieerd cliëntenbestand. Ook fiscale werkzaamheden en het uitvoeren van bijzondere opdrachten behoren tot het taken pakket. Uiteraard staan hierbij uitgebreide hard- en software tools tot je beschikking. Functie-eisen: een afgeronde middelbare schoolopleiding bereidheid tot of studerend voor SPD, AA of NIVRA (enige) praktijkervaring goede contactuele eigenschappen Wordt onze snelle ontwikkeling jouw uitdaging! En ben je ambitieus genoeg om die uitdaging aan te nemen? Dan bieden wij je een afwis selende baan in een informele en prettige werksfeer. Met meer dan uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Interesse? Stuur dan je schriftelijke reactie naar: De Roo Van der Veen, t.a.v afdeling Personeelszaken, Postbus 8S60,3009 AN Rotterdam. Voor meer informatie over De Roo Van der Veen kun je terecht op internet www.drv.nl De Roo Van der Veen heeft kantoren in: Dirksland, Goes, Middelburg, Oud-Beijerland, Rotterdam, Sliedrecht en Zierikzee. Belastingadviseurs Het Van Weel- Bethesda Ziekenhuis is een algemeen zieken huis. Klein maar compleet met 140 bedden en een breed aanbod aan specia lismen. Kenmerkend zijn de plezierige werkverhoudingen en de patiëntvriendelijke sfeer. Het ziekenhuis heeft een christelijke identiteit. Het verzorgings gebied is het eiland Goeree-Overflakkee en omliggende gebieden. Dit eiland biedt een aantrekkelijke, rustige woonomgeving en prima recreatieve voorzieningen. ZIEKENHUIS DIRKSLAND h!et bétrililii;:pi||ime''ïiénsïvlifil^^ gemiddeld '28 Mfgg^g^^^lf^i^^-^-^'^ Functie-inhoud - verzorgen van de volledige verzend administratie; - verrichten van overige administratieve werkzaamheden bij afwezigheid van de administratief medewerker; - reinigen van het gebruikte glaswerk en overige materialen; - het beheer van de spoelmachine; - in voorkomende gevallen het nemen van bloedmonsters. É^^Éhg op MAVO-niveau; administratief inzicht; - de nodige accuratesse; - typediploma en diploma doktersassistente strekken tot aanbeveling. Gelet op de grondslag van ons ziekenhuis is een protestants-christelijke levensovertuiging gewenst. De salariëring (FG 20) en de overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Ziekenhuizen. Informatie De heer dr. P.J. Heimsing, hoofd klinisch- chemisch en hematologisch laboratorium, is graag bereid u nadere inlichtingen te verstrekken, telefoon (0187) 60 73 00. Solliciatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 18 januari 2000 richten aan de afdeling personeelszaken van het ziekenhuis, Stationsweg 22, 3247 BW Dirksland. 2000:

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2000 | | pagina 10