Wegens vakantie INPAKSTERS/INPAKKERS copQckers VANAF fkkm,- Mitsubishi Van Splunter 4 Een advertentie in Eilanden- Nieuws heeft altijd succes...! Zuid -r,4 EiuviiDEn-niEuws Volvo 340 GL tuinmachines Aanhangwagens PIKAART BV op flexibele basis Theologische boeken P™^ HOLLAND Huisartspraktijk S. Broek gesloten van 20 t/m 28 november Maaic leans op één van de 25 nieuwe Mitsubishi's en bij aankoop kunt u ƒ10.000,- verdienen. De Galant 2.0 Limited Edition Meedenkers Voetgangerstunnel gezocht PAGINA VRIJDAG 12 NOVEMBER 1999 Bij Inlevering van deze bon bj| één van onze winkeltjes {(rijg je afhanke lijk van je besteding een forse korting. Slaag voor meer dan 150,- gulden, dan krijg je 25,- kor ting. Kies jij je favoriete kleding uit voor meer dan 300,- dan krijg je maar liefet 50,- korting. Er is nog meer dan voldoende keuze, dus een uit stekende reden om weeiilllïings te komen ijt, één van onze gezeUige\ifti||p. Collectie najaar 99. Let op: deze bon geldt niet voor de postorder en niet in comfei- ;liis^ +.'pên TE KOOP automaat Bouwjr. 1990 86.000 km Altijd bij de dealer onderhouden. i.z.g.st. Prijs f 7.250- Tel. (0187) 65 12 12 Ring 119,3247 BN Dirksland Tel. 601262 Spoednummer 605552 Waarneming voor spoedgevallen: Achternamen beginnend met de letters A t/m L: H. C. Graaf land, Voorstraat 13, Dirksland Tel. 601227 Achternamen beginnend met de letters Mt/mZ: T. van den Doel, Nieuweweg 55, Melissant, tel. 601752 Medicijnen zonodig tevoren bijbestellen LANDINRICHTINGSCOMMISSIE SCHOUWEN-OOST dienst landelijk gebied Leasing Spenwer2a Reparatie i^T^BL. Financiering Inruil Tel. (0187)482537 (ook ruiten) Klasse occasions MITSUBISHI MOTORS DE GREVELINGEN Buijs Buijs TE KOOP GEVRAAGD Zowel in oude als in nieuwe druk, goede jeugd-, historie- en leesboeken In- en verkoop Tel. (0187) 60 26 57 Verbetering van het plan Opgeven Antwoordcoupon Klankbordavond Voetgangerstunnel natie ■afaanrs\cAa gftlkg^ ËRLAAN 39 ridderkerk: (ÖiSO) 425 999 ZEUGSTRAAT 4 GOUDA (0182) 585 331 BENEDEN ZANDPAD 3 MIDDELHARNIS (0187) 489 065 «ÖOST-VOORSTRAAT 18 OUD-BEIJERLAND (0186) 640 544 X Dirkdoensweg32,OUDDORP, Tel. (0187)681721 J ONDERHOUD EN REPARATIE ALLE MERKEN X Budelpack co-packers b.v. zoekt voor de vestigingen in Poortvliet Budelpack co-packers is een dynamisch en snel groeiend bedrijf met drie vestigingen in Nederland, drie vestigingen in Spanje en één vestiging In Groot-Brlttannië. Budelpack is marktleider op het continent. Budelpack levert project gebonden verpakkings oplossingen en verzorgt hieraan voorafgaande mengprocessen, afgestemd op de behoeften van merkartikelenfabrikanten. Budelpack verpakt onder andere levensmiddelen, cosmetica en detergenten voor gerenommeerde multinationals. De reden van Budelpack's succes is de combinatie van: •klantgerichtheid kwaliteit* hoogwaardige technologieën know-how •servicebewust, goed gemotiveerd en gekwalificeerd personeel. IVIomenteel werken circa 800 mensen binnen de Budelpack-groep. Functie-inhoud: Met behulp van diverse verpakkingsmachines pak je een breed scala aan merkproducten in en verzorg je bijkomende verpakkingswerkzaamheden. Daarnaast draag je zorg voor de eindafv/erking van dit gereed product. Het werk vindt plaats in kleine teams met over het algemeen vrouwelijke collega's. Doelgroep: Wij zijn op zoek naar nieuwe medewerkers die flexibel inzetbaar zijn. Hel aantal uren dat per jaar wordt gewerkt, kan in onderling overleg worden vastgesteld. De werkzaamheden zijn in dagdienst (8 uur) en/of in avond dienst (71/4 uur). De werktijden zijn respectievelijk van 07.00 tot 16.00 uur en van 16.00 tot 24.00 uur. Wanneer je precies zult werken is afhankelijk van de drukte in een bepaalde periode. Op korte termijn is dit wel aan te geven, op lange termijn echter niet. Wat is allemaal mogelijk: Je bent alleen de eerste helft of de tweede helft van het jaar beschikbaar (of varianten hierop, maar minimaal 6 maanden).» Je bent één of meerdere bepaalde periode(n) in het jaar niet beschikbaar (bijvoorbeeld tijdens de schoolvakanties). Je bent slechts 3 of 4 dagen in de week beschikbaar Je bent alleen beschikbaar voor dagdiensten. Je bent alleen beschikbaar voor avonddiensten. Voonwaarde hierbij is altijd; als je op een dag beschikbaar bent, dan is dit voor de gehele dienst (dus of van 07.00 tot 16.00 uur of van 16.00 tot 24.00 uur). Wat is dus niet mogelijk: Je bent slechts beschikbaar voor een gedeelte van een dienstrooster. Functie-eisen: Aan deze functie zijn geen specifieke opleidings- c.q. ervaringseisen verbonden. Wel dien je kwaliteitsbewust te zijn en een flexibele instelling te hebben en vind je het leuk om in een productieomgeving te werken. Informatie: Als je interesse hebt om bij Budelpack aan de slag te gaan, bel je met Marco Koopman, telefoon 0166-619915. Je kunt ons bellen tijdens kantooruren en op 15,16 en 17 november a.s. tot 20.00 uur. Budelpack co-packers b.v., Paasdijkweg 15,4693 RE Poortvliet, lel. 0166-619999. BUDELPACK CO-PACKERS, DE TOONAANGEVENDE VERPAKKER IN EUROPA De Landinrichtingscommissie voor de herinrichting Schouwen-Oost nodigt belangstellenden uit voor de openbare vergadering die zal worden gehouden op woensdag 17 november om 13.00 uur Plaats: Dorpshuis, Dorpsplein 13 te Serooskerke. De agenda is als volgt: 1. Opening 2. Verslag 286 vergadering d.d. 23 september 1999 3. Mededelingen en ingekomen/verzonden stukken 4. Insprekers 5. Stand van zaken (toelichting ter vergadering) a. lopende werkzaamheden b. werkzaamheden in 2000 c. afhandeling bezwaren raamplan module d. werkwijze afhandeling opmerkingen spreek- week 36 6. Werkwijze uitgifte gronden voor 2000 7. Toelichting LNV-subsidie 8. Voorstel vergaderschema 2000 9. Rondvraag 10. Sluiting De Landinrichtingscommissie zal onder agendapunt "insprekers" een ieder in de gelegenheid stellen om in te spreken of vragen te stellen over onderwerpen die op de agenda staan. De stukken die tijdens de vergadering behandeld worden liggen vanaf vrijdag 12 november ter in zage in het Gemeentehuis en de Openbare Biblio theek te Zierikzee. De stukken liggen niet meer ter inzage in het Dorps huis te Serooskerke. De secretaris, A.M.E.G. Emonts voor ontwikkeling en beheer Mitsubishi 25 jaar in Nederland! Mitsubishi is 25 jaar in Nederland en dat wordt gevierd. Heeft u een auto met een geel kenteken, dan heeft de notaris misschien wel uw kenteken getrokken. En dit zou betekenen dat u een fonkelnieuwe Mitsubishi heeft gewonnen! Dit kan onder meer zijn een Colt, een Carisma, een Galant of zelfs een Pajero! Kom snel langs en vul het deelnameformulier in. Want als u voor 01.01.2000 bij ons een nieuwe Mitsubishi personenauto of Young Car koopt, kunt u ook nog eens 10.000,- MITSUBISHI verdienen! Als dat geen feest is. MOTORS "A Nu met gratis 16 inch lichtmetalen velgen 205/50 VR banden dubbele airbag airco Prijzen inci BPM/BTW, excl. verwijderingsbijdrage, kosten rijklaar maken, af Hoofddorp. Elke nieuwe Mitsubishi personenauto heeft 3 jaar Muhigarantie/ïnter-Euro Service. Informeer naar de gunstige lease- en Jinancieringsvoorwaarden. Wijzigingen voorheh(niden. Actieperiode: 5 november 1999 tot I januari 2000. Voor aanvang van de actie heeft een notaris kentekennummers getrokken ui! hei bestand van alle Nederlandse personenauto's (excl. vans). Winnaars krijgen voor 28 januari 2000 schriftelijk bericht. Zij dienen een geldig kentekenbewijs te overhandigen. Op de sweepstake-actle is de Nederlandse Reclame Code, waar de Code voor Sweepstakes onderdeel van uitmaakt, van toepassing. Winnaars zijn niet verplicht mee te werken aan publiciteitsactiviteiten. Koopt u voor I januari 2000 een nieuwe Mitsubishi personenauto of Young Car en maakt u de slagzin af dan kunt u f 5.000,- winnen. Een deskundige jury beoordeelt de inzendingen. Hel formulier moet voor 15 januari 2000 ingeleverd worden bij een officiële Mitsubishi dealen Door uw medewerking te verlenen aan een publiciteitscampagne ontvangt u f 5.000,- extra: Informeer naar de volledige voorwaarden. Sperwer 3245 DK Sommelsdijl< ICARAVAN5 «SS „De Grevelingen" is officieel dealer van de riante Muller, Atlas, Sunseeker en Carbouw stacaravans en mobiele bungalows. Kom eens kijken op onze perma nente show. Wij liebben ook altijd aanbiedingen in prachtige gebruikte sta- en toercaravans. camping en caravanhandel Battenoord Nieuwe Tonge tel.(0187)6512 59 fax (0187) 6516 55 De provincie Zuid-Holland en de gemeente Dirksland zoeken 36 meedenkers. Samen met hen willen provincie en gemeente verbeteringsvoorstellen ontwikkelen voor de voetgangerstunnel onder de N215 bij de Julianaweg in Melissant. Tijdens een eerdere informatiebijeenkomst is gebleken dat de vrees bestaat voor de mogelijk negatieve aspecten van de aanleg van de tunnel (sociale onveiligheid, hangplek voor de jeugd). De provincie Zuid-Holland en de gemeente Dirksland hebben nieuwe halteplaatsen gepland langs de N215 ter bevordering van de doorstroming van het openbaar vervoer op de route Ouddorp-Rotterdam Zuidplein v.v. (buslijn 136). Randvoorwaarde voor dit plan vanuit het concept 'Duurzaam Veilig' is een ongelijkvloerse oversteek ter hoogte van de halteplaatsen bij de Julianaweg in Melissant. Gekozen is deze oversteek als tunnel uit te voeren. De initiatieftiemers hebben besloten om gezamenlijk met belanghebbenden tijdens een klankbordbijeenkomst te kijken hoe de voetgangerstunnel met name op aspecten van sociale veiligheid verbeterd kan worden. Deze klankbordavond vindt plaats op 2 december 1999 van 19.00 tot 22.00 uur in Dorpshuis de Schakel in Dirksland. Er is plaats voor maximaal 36 personen. Onder begeleiding van een onafhankelijk bureau kunnen verbetervoorstellen worden geformuleerd, uiteraard binnen een aantal randvoorwaarden (financiën, verkeersveiligheid en ruimtelijke mogelijkheden). Geïnteresseerden kunnen zich opgeven voor deze bijeenkomst door de antwoordcoupon in te vullen en terug te sturen vóór 18 november a.s. Het is goed mogelijk dat zich meer mensen aanmelden dan de 36 die er geplaatst kunnen worden, ledereen die zich aanmeldt, wordt op de hoogte gehouden van de resultaten van de avond en de reactie van de provincie en de gemeente op de resultaten. Ja, ik wil metpersonen deelnemen aan de Klankbordavond op 2 december a.s. Nee, ik kom niet, maar ik wil wel graag op de hoogte worden gehouden. Naam:Voorletters: Plaats: _m/v Straat: Telefoonnummer overdag: Postcode: Telefoonnummer 's avonds: Toelichting op betrokkenheid van het project: Aanwonend Toekomstig gebruiker bushalte Toekomstig gebruiker tunnel (anders dan gebruiker bushalte) Anders, nl.: Handtekening: Antwoordcoupon in gesloten envelop vóór 18 november a.s. opsturen naar: Provincie Zuid-Holland, de heer C. Rossel A 555. Antwoordnummer 100, 2509 WB, Den Haag. 4/364

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1999 | | pagina 8