Brandmelders voorkwamen erger... Unanieme instemming met vernieuwend beleid familieberichten ËliAticei-niEuiiia Spoorgroep NedTRAK ^iliiiilllHiilllIBi':.:.-, WINTERMARKT O Millenniumaanpak Rijksoverheid voor 99% gereed Treinenbeurs en vlooienmarkt in Ouddorp EIIAIIDEn-IIIEUWS De eerste winst voor Sparta RST Bejaardenmiddag CVB Inbraak in Nieuwe Tonge De Samaritaan Spectaculaire overwinning Heren 1 Intermezzo Uitslag Vlinderslag- wedstrijd Schotejil EILANDEN-NIEUWS PAGINA 2 DINSDAG 19 OKTOBER 1999 Afgelopen woensdagmorgen brak brand uit in de woning van de familie Beije aan de Reiger te Sommelsdijk, een dag nadat de kleine Robin er zijn eerste verjaardag heeft gevierd.Terwijl er niemand in huis was kwam in de keuken een waterkoker tot ontbranding. Door de rookontwikkeling werden de in de woning aanwezige brandmel ders geactiveerd. Omwonenden merkten het alarmsignaal op en namen poolshoogte. Een blik door het keukenraam in de voorzijde van de woning maakte duidelijk dat er werkelijk ernst gemaakt moest worden: vlammen begonnen op te laaien naar een boven de waterko ker hangend keukenkastje. Eén van de buren brak een voordeurglas en drong met een hanonblusser de woning binnen, waarmee het vuur gedoofd kon worden. Ook de brandweer kwam ter plaatse. Het is niet ondenkbaar dat zonder rookmelders én zonder doortastende buren de woning volledig zou zijn uitgebrand. Zaterdag 23 oktober is het dubbel feest in sporthal Dorpstienden aan de Dorpstienden 4 in Ouddorp. In de sporthal is een grote Auto- en Treinenbeurs waar diverse hobby isten hun gebruikte treinen en andere 'spoor- sc' zaken te koop ofte ruil aanbieden. Er zijn diverse stands met modelauto's en ook kan men hier terecht voor allerlei vragen over deze prachtige hobby. Deze beurs is echt bij zonder, want er komt ook een grote, werken de (module)spoorbaan van wel 40 meter lang. Deze beurs is gericht op de treinenlief- hebbers van de Zeeuwse en Zuid-FIollandse eilanden en vervangt gedeeltelijk de beurs van Brouwershaven van 34 oktober. Deze is verplaatst naar 8 april en 7 oktober 2000. Er is in totaal 160 m' met auto's en treinen. Tegelijk is er in de naastgelegen grote zalen een prachtige vlooienmarkt, met veel kra men met prima gebruikte spullen en verza- melmateriaal. Ook zijn er, met het oog op de naderende feestdagen, diverse kramen met hobby en creatief, onder andere poppen- maaksters, 3D-knippen, kaarten, dakpannen en nog veel meer. 80% is vlooienmarkt, 20% creatief, in totaal 180 m' stands. Bij elkaar 340 m2 kijk- en snuffelplezier en demonstraties onder één dak! Voor informatie en/of meedoen kunt u bel len met de heer H. H. v. d. Handel te Helle- voetsluis. Tel. (0181)312190 Mogen wij ons even aan u voorstellen De spoorgroep NedTRAK is een ver eniging, bestaande uit ongeveer 100 leden, die verspreid over heel Neder land de modelspoorhobby bedrijven. De door onze vereniging gebruikte schaal is 1:160 met een spoorbreedte van 9 mm. Men noemt dit ook wel spoor N. Eén van de grote voordelen van deze schaal is het feit dat alle merken, die deze schaal in hun assortiment toepassen, door elkaar zijn te gebruiken. Daarnaast zijn op kleinere schaal ook klein serie modellen beschikbaar van bijvoorbeeld Nederlandse modellen. Onze spoorgroep is in staat een modelspoor baan van vrijwel onbeperkte afmetingen te demonstreren op elke daarvoor geschikte lokatie en 'wordt feitelijk alleen beperkt door het aantal beschikbare modules. Een stan daard module heeft een afmeting van 120x 40 cm. Om niet alleen een rechte spoorbaan uit te beelden en ook omdat niet elke ruimte voldoende lang is, zijn er ook boog- en keer modules beschikbaar. Op een modulebaan van onze spoorgroep is een continu treinverkeer mogelijk. Hierbij is en blijft het spelelement gewaarborgd, ter wijl een electronisch en modulair bloksys- teem er op de achtergrond voor zorgt dat de treinen veilig hun weg kunnen vervolgen. Een aankomende nieuwe generatie van ons bloksysteem kan zelfs elke trein zijn eigen snelheid geven. De modules zijn door hun vaste maatvoe ring, de ligging van de sporen en de gestan daardiseerde bedrading alle aan elkaar te koppelen. De gebruikte maten en normen zijn opgenomen in een losbladig boekwerk je, NedTRAK Normen Informatie, dat exclusief bestemd is voor onze leden en regelmatig wordt bijgewerkt naar de laatste ontwikkelingen. Daarnaast geeft de vereni ging een populair geschreven boekje uit over het bouwen van modules. Dit boekje is ver krijgbaar voor niet-leden tegen het bedrag van 10,00 excl. porto. De leden van onze spoorgroep worden door middel van 'De N-koppeling", het clubor- gaan dat viermaal per jaar verschijnt, op de hoogte gebracht van alle nieuwe ontwikke lingen en bijeenkomsten. Regelmatig wordt de spoorgroep uitgenodigd door andere hob- byclubs of gevraagd voor hobbybeurzen, stoomdagen en andere evenementen, waar bij we onze modulebaan voor een groot publiek kunnen demonstreren. Deelname aan onze spoorgroep staat opeit voor personen van 16 jaar en ouder. Wilt u meer weten? Vraag het onze leden of neem contact op met het onderstaande adres: Spoorgroep Ned TRAK, p/a Bongweg 183,3192 NA Hoog vliet, tel. (010) 1162312. Wij zijn op 23 oktober op de treinenbeurs in Ouddorp. Van alle Sparta-teams opende Sparta dames I woensdag het seizoen met een thuiswed strijd tegen de dames van De Kriekel uit Ouddorp. Zoals uit de cijfers blijkt, leek het een mak kelijke wedstrijd voor de dames, met de set standen 15-3, 15-10 en 16-14, toch gaf De Kriekel vooral in de 2e en 3e set goed partij. De 3e set leek door de jonge ploeg van De Kriekel gewonnen te gaan worden, maar bij een 14-11 voorsprong gaven ze de winst uit handen. Doordat Sparta toen weer een goede service had en rustig speelde won zij deze spannen de set en daarmee ook de wedstrijd. De Krie kel had de zenuwen niet meer in bedwang en maakte onnodige fouten. Naast de Kriekel zitten o.a. Volley/Voorne uit Vierpolders en Spirit uit Barendrecht in deze poule. De Rp" kraamzorg in uw gezin? Vraag de folder aan en schrijf u in Telefoon (0342) 42 23 24 MIDDELHARNIS/SOMMELSDUK De CVB afdeling Middelhamis-Sommels- dijk nodigt u uit op D.V. dinsdagmiddag 26 oktober om 14.30 uur in 'De Hoeksteen'. De heer G. Slootweg zal een lezing houden over Guido de Bres; de Reformatie in Neder land. Tevens kunt u deze middag diverse artikelen kopen ten bate van de Bonisa-zending in China. Voor vervoer bellen: Taxi op Maat. NIEUWE TONGE - Donderdag 14 oktober is er ingebroken in een woning aan de Ver- olmestraat in Nieuwe Tonge. Vermoedelijk hebben de inbrekers via een niet afgesloten poort de achterplaats betreden, zijn vervol gens op het dak van een schuur geklommen en konden zo de woning binnenkomen. Er werden onder andere sieraden, geld en waar debonnen weggenomen. TRAMwIgSS OÜDËfÖNGE Op woensdag 17 november wordt de tradi tionele wintermarkt weer gehouden in het verpleeghuis De Samaritaan te Sommels- dijk. Deze markt is bedoeld voor de creatieve amateurs die thans thuis mooie en leuke din gen maken en die dit ook willen verkopen. Verschillende vaste deelnemers hebben hun inschrijfformulier al thuis gestuurd gekre gen, maar heeft u interesse om uw artikelen te koop aan te bieden, geeft u dan uw naam en adres door aan de Welzijnszorg van het verpleeghuis De Samaritaan, Koningin Ju- lianaweg 59, 3245 KA Sommelsdijk, tel. (0187) 488200. De aanmeldingen worden op volgorde van binnenkomst behandeld. Door middel van uw deelname aan deze markt bezorgt u de bewoners van de Stich ting Hervormd Diaconale Gezondheidszorg een gezellige dag. Voor alle duidelijkheid: deelname aan de Wintermarkt is gratis. Rentree van Marcel Bal voor thuispubliek goed verlopen DIRKSLAND - In één van de beste wed strijden van de afgelopen twee seizoenen heeft het eerste herenteam van volleybalver eniging Intermezzo het Rotterdamse VCO/ Ervea 3 een flink pak slaag gegeven. De Rot terdammers dachten, middels verschillende vormen van intimidatie. Intermezzo uit ba lans te krijgen. Dit mislukte totaal, sterker nog: het gaf Intermezzo vleugels. De aanval lers maakten nagenoeg geen fouten en over rompelden de goedgebekte gasten met flit send aanvalsspel. VCO kreeg een lesje volleybal wat ze lang zal heugen: 15-3, 15-4 en 15-7. Intermezzo bestond uit de volgende spelers: Leen van de Boogert, Mare en Theo van Biert, Anton van Zijp, Jaap Kransse, Cornells Robijn, Mark van der Weijden en terug van weg geweest: Marcel Bal. Heren 1 is flink gesterkt door deze overwin ning en door het gegeven dat men al 19 wed strijden ongeslagen is. In de volgende wed strijd zal aangetreden worden tegen Astrea voor de tweede ronde van de Beker. Het tweede damesteam van Intermezzo had ook een goede dag. Er werd met 3-0 gewon nen van Yum 1. Weliswaar werd de over winning behaald met wisselend spel, maar de punten zijn binnen. Bij de recreanten had het tweede herenteam een sterke start tegen Volley Voome. Maar de 2-0 voorsprong kon door concentratie- en conditietekorten niet omgezet worden in een overwinning. Het werd 2-2. Toch geen slechte prestatie tegen deze gelouterde vol leyballers uit Vierpolders. Overige uitslagen: Dames 3 - Volley Zuid 63 - O Meisjes A - Rivo 10 - 3 Meisjes D - DDL 10 - 3 Meisjes Cl - YUM 13 - 1 Meisjes B - YUM 13 - O Heren 2 - Bemisse 33 - O Dames 1 - Bemisse 13 - 1 Jongens A - Schovocomca 10- 3 HVV - Heren Recrea 1uitgesteld D.V. zaterdag 23 oktober hebben we weer voor het eerst dit seizoen een podiumgroep in ons midden. En wel podiumgroep 'Colla ge'. Zij gaan het hebben over 'het Droom- huis'. Hou aanstaande zaterdagavond alvast vrij en kijk met ons mee! Kwart voor acht begint de bidstond, om acht uur is de opening. Hoeksteen Middelharnis, toegang 2,50 per persoon. Ondanks een sterk gereduceerd deelnemers veld wegens de beginnende herfstvakantie werden zaterdag 16 oktober j.l. toch nog enkele prima prestaties neergezet door de zwemmers van de Schotejil. In het zwembad van de Staver te Middelharnis werd de jaar lijkse verenigings- vlinderslagwedstrijd ver- zwommen. Op de 25m vlinderslag zwom de 7 jarige Esmee Koedoot een reglementair correcte vlinderslag. Op zich al een prestatie, terwijl bovendien haar tijd van 26.54 sec. er zeker wezen mocht; Op de 50m vlinderslag was Rhiana van Kempen (10 jr.) de snelste met een tijd van 41.27 sec. Annemiek Veltman (12 jr.) verbe terde op dit nurtuner haar tijd tot 45.68 en zette de 2e 50m-tijd op de klokken. Bij de jongens zwom Ted de Jager (11 jr.) op de 50m vlinderslag een tijd van 38.54, waar mee hij de snelste was. Leander Jongejan (12 jr.) zwom de 2e tijd op deze 50m vlin derslag in een tijd van 43.04. De lOOm vlinderslag bij de meisjes en dames werd afgetekend gewonnen door Lieske van de Polder (15 jr.) in een tijd van 1.17.97. Zij werd gevolgd door Iris Oostdijk (13 jr.) met 1.25.21, WiUemijn Veltman (15 jr.) in 1.25.29 en Rianne Noordijk (14 jr.) met 1.26.43. De lOOm vlinderslag bij de jongens en heren leverde Leander Noordijk behalve de over winning ook nog een persoonlijk record op in een tijd van 1.06.13. Aijan Blok werd 2e in een tijd van 1.09.28 en Johnny Jongejan zette de 3e tijd op de klokken met zijn 1.11.08. Verdienstelijke resultaten op deze lOOm vlinderslag waren er voor Leon Weg man en Mark Verwijs, beiden 14 jaar, die tij den van resp. 1.22.75 en 1.23.51 realiseer den. In de tweede helft van de wedstrijd zwom men de deelnemers onder 12 jaar lOOm vlin derslag en de deelnemers vanaf 13 jaar kon den kiezen uit 200m vlinderslag of 200m wisselslag. De lOOm vlinderslag bij de jongens tot 12 jaar werd gewonnen door Ted de Jager, die bovendien een clubrecord realiseerde op dit nummer. De 200m vlinderslag bij de meisjes werd gewonnen door Lieske van de Polder in een tijd van 2.53.86, hetgeen voor haar eveneens een clubrecord betekende. Op dit zware nummer zwommen Iris Oostdijk en Rianne Noordijk, met hun persoonlijke records van resp. 3.18.30 en 3.18.56, naar de 2e en 3e 200m-tijd. Bij de heren was Johrmy Jonge jan de snelste op de 200m vlinderslag in een p.r.tijd van 2.40.70. Op de 200m wisselslag zwom Leander Noordijk met zijn persoon lijk record van 2.32.70 naar de snelste tijd. Addie Vroegindeweij werd hier 2e in 2.38.60. Ledenvergadering Rabobank West-Flakkee In 1998 heeft Rabobank West-Flak kee geïnvesteerd in kwaliteit en ver nieuwing, op weg naar een nieuw mil lennium. 'Een nieuwe start' was het thema van de algemene ledenvergade ring van de bank afgelopen vrijdag avond in Stellendam. Veel nieuws Bestuursvoorzitter R. van Putten zei in zijn openingswoord dat Rabobank West-Flakkee bezig is aan een nieuwe start. In 1998 werd besloten tot een nieuwe bestuursvorm voor de coöperatie. Er werd besloten tot de bouw van een nieuw hoofdkantoor. Er hadden ver nieuwingen in het personeelsbestand van de bank plaats. De bank heeft te maken met nieuwe externe ontwikkelingen als invoe ring van de Euro en internationale fusies van banken. Er komt een nieuw belastingstelsel. Technologische ontwikkelingen zullen het bankieren veranderen en een nieuw bedie ningsconcept van de bank vragen. Bij deze nieuwe start zal de bank moeten bewijzen, dat ook in het komende millenni um de coöperatieve ondememingsvorm voordelen heeft en verder uitgebouwd kan worden ten dienste van de gemeenschap. Medewerkers Bestuur en directie spraken hun waardering uit voor de manier waarop de medwerkers van Rabobank West-Flakkee zich inzetten om op alle nieuwe ontwikkelingen in te spe len en de bank optimaal te laten functione ren. Zonder de inzet van de medewerkers zou het allemaal niet gelukt zijn, constateer de interimdirecteur W. Louwerse. De heer Louwerse lichtte op een heel directe manier de jaarcijfers van 1998 toe, alsmede de resultaten van het eerste halfjaar van 1999 die een opgaande lijn te zien geven. Per 1 november wordt de heer J. de Jonge algemeen directeur van Rabobank West- Flakkee en eveneens per 1 november wordt de heer J. Vuijk manager bedrijven. Beiden stelden zich aan de ledenvergadering voor. De heer De Jonge is momenteel werkzaam bij Rabobank Nederland. Als lid van de Regiodirectie Noordwest-Nederland is hij verantwoordelijk voor de begeleiding van de Rabobanken in het noorden van Zuid-Hol land en het zuiden van de provincie Utrecht. De heer Vuijk werkt bij Rabobank Noord- wijk/Noordwijkerhout als directeur bedrij- Afscheid Jan Tams Vanwege het bereiken van de statutaire leef tijdsgrens nam de heer Jan Tanis afscheid als lid van de Raad van Toezicht van Rabobank West-Flakkee. Voor zijn verdiensten als bankbestuurder ontving hij de gouden onderscheiding van Rabobank Nederland. Het was de adjunctregiodirecteur, de heer Groeneveld, die namens Rabobank Neder land uiting gaf aan de waardering voor de heer Tanis. Als blijk van waardering van Rabobank West-Flakkee werd een envelop pe met inhoud aangeboden door de voorzit ter van de Raad van Toezicht, de heer J. van der Vlugt. Voor mevrouw Tanis waren er bloemen en woorden van dank, omdat ze haar man in de gelegenheid heeft gesteld zijn werk voor de bank te verrichten. De plaats van Jan Tanis wordt ingenomen door Jaap Troost, die in het dagelijks leven werkzaam is als hoofd administratie bij een ingenieursbureau, dat adviseert op het gebied van milieu en infrastructuur. De heer Troost werkte eerder in de accountancy. Hij is in deeltijd ook administrateur van de Stichting Vislos- en Sorteerregeling te Stel lendam. Eeuwwisseling Vanzelfsprekend werd in de ledenvergade ring ook aandacht besteed aan de millenniu movergang. Ook bij de Rabobankorganisa- tie zijn de nodige stappen genomen om op alle eventualiteiten voorbereid te zijn. Voor het geval er onverhoopt toch iets over het hoofd gezien zou zijn en er storingen zouden optreden, zijn bij Rabobank West-Flakkee mensen snel inzetbaar om problemen op te lossen. Vanuit de vergadering kwamen maar enkele vragen. Over personeelsbeleid en over het nieuwe hoofdkantoor, waarvoor op 28 sep tember jl. de eerste paal is geslagen aan de Langeweg in Stellendam. Voor het overige ging de ledenvergadering zonder vragen of opmerkingen akkoord met de jaarrekening en het jaarverslag over 1998. Rabobank West-Flakkee kan de eeuwwisseling met vertrouwen tegemoet zien. De rijksoverheid is in het derde kwartaal van 1999 nagenoeg geheel klaar met het millen- niumgereed maken van de producten en diensten. Van alle vitale processen, producten, dien sten en systemen bij de overheid is 99% mil lenniumbestendig (aangepast, getest en her ingevoerd). Dit schrijft minister Van Boxtel voor Grote Steden- en Integratiebeleid, te vens coördinerend minister voor het millen niumvraagstuk, in de vandaag verschenen achtste voortgangsrapportage over de aan pak van het millenniumprobleem bij de overheid. Volgens minister Van Boxtel is er voldoen de reden om ook het vierde kwartaal met vertrouwen tegemoet te zien. De doelstelling om de maatschappelijk vita le producten en diensten bij de (rijks)over- heid tijdig millenniumbestendig te hebben wordt gehaald. Zeven ministeries waren aan het eind van het tweede kwartaal al millenniumbestendig; AZ, BZK, BZ, Justitie, OC&W, SZW en VWS. In feite gold dat ook al voor EZ en Finan ciën, die om bedrijfsmatige redenen een sys teem deze maand invoeren. Nu zijn ook LNV en VROM aan de lijst toe gevoegd. Daarnaast zit V&W met een stand van 99% dicht bij de eindstreep en verbetert Defensie zich met een stand van 89% ten opzichte van de vorige rapportage (was 84%). Het veilig stellen van de bereikte resultaten krijgt in de departementale rapportages hoge prioriteit. Dat geldt ook voor borging en kwaliteitsbeheer. Hierbij hoort ook het terughoudend en zorgvuldig omgaan met het al dan niet invoeren van nieuwe wet- en regelgeving op de datum 1 januari 2000. Uit de rapportages blijkt dat ook ten aanzien van niet-vitale systemen grote vooitgang is geboekt. Stand van zaken bij de mede-overheden; de gemeenten Het aantal activiteiten op het gebied van de millenniumaanpak bij de gemeenten is sinds de vorige rapportage aanzienlijk opgevoerd. Via pilots zijn drie voorbeeld noodplannen ontwikkeld, die op een drukbezocht seminar aan de gemeenten zijn doorgegeven. Omdat uit de door het PMO gehouden monitor blijkt dat een flink aantal gemeenten moeite heeft met het opstellen van noodplannen, worden over dit onderwerp in het najaar nog enkele regionale bijeenkomsten georgani seerd. Onder leiding van de VNG zijn de gehele zomer de meest belangrijke applicaties getest. De tweede gemeentelijke monitor die in augustus is gehouden geeft het volgende beeld: 90% van de gemeentelijke bestuur ders beoordeelt de voortgang van de aanpak van het millenniumprobleem als voldoende. Bijna alle gemeenten hebben de inventarisa tie- en risico-analysefase doorlopen. De overgrote meerderheid van de gemeenten (ongeveer 70%) zit nog in de testfase voor alle gemeentelijke vitale producten en dien sten. Bij het testen zijn veel gemeenten afhankelijk van de testresultaten van de VNG. Deze komen half oktober beschik baar. De implementatie van de millenniumbesten dige hard- en software is mede afhankelijk van deze tests en moet nog in ruim 80% van de gemeenten plaatsvinden. Minister Van Boxtel vindt dit rijkelijk laat. Dit betekent dat toch een risico wordt gelo pen. Maar de bewindsman merkt daar bij op dat de testresultaten tot dusver laten zien dat in de geteste applicaties naar aard en om vang slechts een beperkt aantal millennium problemen wordt aangetroffen en dat die problemen meer onder de kwalificatie 'las tig' dan onder de kwalificatie 'fataal' vallen. Binnengemeentelijke noodplannen voor Openbare Orde en Veiligheid zijn door 55% van de gemeenten ontwikkeld. Minister Van Boxtel vindt dat te laag, en hij verlangt dan ook een intensivering van de inspanningen hierop. De provincies Bij de provincies is ruim 95% van de mees te interne vitale bedrijfssystemen millen niumbestendig. De resterende systemen zul len eind oktober gereed en getest zijn. Van alle vitale producten en diensten op het gebied van verkeer en vervoer, zoals ver keersregelinstallaties, systemen voor glad heidbestrijding, bruggen en sluizen, is meer dan 95% millenniumbestendig en is volgens planning eind oktober 100% millenniumbe stendig. Mochten zich onverhoopt toch eventualiteiten voordoen, dan heeft elke pro vincie noodplannen en procedures achter de hand om de continuïteit van de systemen en dergelijke veilig te stellen. De voorbereidin gen op het terrein van openbare orde en vei ligheid liggen in alle provincies op schema. De Provinciale Coördinatiecentra zijn ge reed voor de jaarwisseling. In de nacht van 8 op 9 september zijn die centra ook bij oefe ningen betrokken geweest. Bij die oefeningen hebben zich geen millen niumproblemen voorgedaan. Wel hebben zich enige andere problemen voorgedaan die vooral organisatorisch van aard waren. Op die plaatsen wordt nogmaals geoefend. De waterschappen Ook bij de waterschappen is men voortva rend te werk gegaan. Ten opzichte van de vorige rapportage is aanzienlijke vooruit gang geboekt. Minister Van Boxtel heeft vertrouwen in de opvatting van de Unie van Waterschappen dat de continuïteit bij de waterschappen is verzekerd. Maatschappelijk vitale sectoren De maatschappelijk vitale sectoren zijn divers naar aard en positie in de Nederland se samenleving. Zes sectoren zijn eigenlijk geheel publieke sectoren. Aan de sectoren is gevraagd een zogeheten 'statement' af te geven waarin de sector open en eerlijk meldt hoe de situatie er in die sector voorstaat. De statements sluiten niet uit dat zich op som mige plaatsen incidenten van kleinere om vang kunnen voordoen, maar geven wel het vertrouwen dat niet voor grootschalige of materiële verstoringen in de continuïteit van de Nederlandse samenleving gevreesd hoeft te worden. is het blad voor uw chr. streekblad op gereformeerde grondslag voor de zuid-hollandse en Zeeuwse eilanden is een uitgave van Uitgeversmaat schappij Eilanden Nieuws BV Verschijning-, dinsdag- en vrijdagavond Tel. (0187) 47 10 20 Fax (0187)48 57 36 Postbus 8, 3240 AA Middelharnis Langeweg 13, Sommelsdijk ADVERTENTIES EN ADMINISTRATIE: tel.(0187)47 10 20 e-mail: Algemeen@gebr-dewaal.com (onder vermelding van 'adv' of 'adm') tarief per mm 0,42: contracttarieven op aanvraag sluitingslennijn zakelijke advertenties: maandag en donderdag 14.00 uur slmiingstermijn familieberichten: dinsdag en vrijdag 8.30 uur voor foutief geplaatste advertenties als gevolg van onduidelijke advertentie- opdrachten of telefonisch opgegeven advertenties kan de uitgeverij niet aansprakelijk worden gesteld. acquisitie; A. J. van der Velden, tel. mobiel 06-51412500. privé (0187) 68 25 87; email: ajvdv@hetnet.nl REDACTIE: hoofdredacteur: J. Villerius, tel. (0187)47 1022, privé (0187) 60 14 40 e-mail: J.Villerius@gebr-dewaal.com Plaatsing van ingezonden berichten kan zonder opgaaf van redenen worden geweigerd. ABONNEMENTEN: Per kwartaal 16.50. Per jaar ƒ62,-. Abonnementen zijn bij vooruitbetaling en worden automatisch verlengd. Opzeggingen schriftelijk vóór 30 november. Wijzigingen graag twee weken voor deze ingaan doorgeven. REKENINGNUMMERS: postbank 167930 rabobank Middelharnis 342001108 %S:W. Reformatorische Stichting Thuiszorg Raadhuisplein 45 Postbus 154 - 3770 AD Barneveld TELEFOON (0187) 64 18 42 Fax 64 35 95

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1999 | | pagina 2