m WBWli^WSS Vakbekwaam HövENiER Leerling hoveniers Anja Mode ANNETTE 70% teunesse Memoife EMifnet-ifiEuws Jack-Russel- pups Zendingsavond G.Z.B. Amnesty bericht ■3 AMNESTY ♦Wvww.devogel.nl VLIJTIG LIESJE DAMESPANTALONS Vlijtig Liesje gaat stoppen International Om nooit te vergeten... PAGINA 3 DINSDAG 5 OKTOBER 1999 FAMILIEBERICHTEN Er zijn zoveel dingen in het leven die je steeds verbaasd doen staan. Maar het mooiste datje kan geven is nieuw leven uit liefde ontstaan. Gelukkig zijn wij met de geboorte van onze doch ter en zusje ^seCynn Zij is geboren op 29 september 1999 Conrad, Mariëlla en Annefleur Bakelaar Bieningen 21, 3253 EA Ouddorp f 1959 1999 2 Kronieken 30 vers 8b D.V. op 7 oktober 1999 hopen onze geliefde ouders en grootouders J, %eizeT en !J. C. Xeizer-üQiape te herdenken dat ze 40 jaar geleden in het huwe lijk zijn verbonden. Dat ze nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kin deren en kleinkinderen. Zwartewaal: Tom en Aime Marie Nelianne - Monica Londen G.B.Marjolijn en George Spijkenisse: Andre en Petra Melissa - Branco - Naomi Stellendam: Cora en Jeroen Lotte We hopen dit op zaterdag 9 oktober met elkander te gedenken. Oktober 1999 Beatrixlaan 9, 3248 AB Meüssant Hedennacht nam de Heere tot onze diepe droefheid van ons weg, onze gehefde vader, schoonvader, groot- en overgrootvader STOFFEL HUIZER weduwnaar van Wilhelmina Cornelia Polak in de ouderdom van ruim 92 jaar. J. Driesse-Huizer H. A. Hobbel-Huizer J. Hobbel M. K. Huizer A. C. Smits klein- en achterkleinkinderen Den Bommel, 1 oktober 1999 Correspondentie-adres: M. K. Huizer, Oranjestraat 7, 3258 AS Den Bommel De begrafenis heeft plaatstgehad heden dinsdag 5 oktober om 14.00 uur op de algemene begraaf plaats. Het is onze droeve pücht mededeüng te doen van het overlijden van onze oud-koster STOFFEL HUIZER Tot onze grote tevredenheid mocht de heer Huizer vele jaren de Herv. Gemeente van Den Bommel dienen met zijn werk als koster en tuinman. Namens de kerkvoogdij van de Ned. Herv. Gemeente van Den Bommel, A. V. d. Hoek, voorzitter. P. Meinster, secretaris. 'De Heere is mijn herder'. (Psalm 23 vers 1) Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons betekend heeft, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve vader en opa, broer, zwager en oom GERRIT EDEWAARD weduwnaar van Adriana Johanna Maria van Riemsdijk in de leeftijd van 83 jaar. Rosmalen: Janneke en Ger Sommelsdijk: Wim en Luciëime Dennis en Kim Middelhamis: Laura en Hans Kevin en Shamara 2 oktober 1999 Correspondentie-adres: Vermeerstraat 1, 3241 AP Middelhamis Gelegenheid tot condoleren dinsdag 5 oktober van 20.00 tot 21.00 uur in de rouwkamer van 'De Samaritaan', Kon. JuHanaweg 59 te Sommelsdijk. De begrafenis, waarbij u wordt uitgenodigd, zal D.V. plaatsvinden op woensdag 6 oktober om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Som melsdijk, vanuit de Lukaskapel van 'De Samari taan', waar vooraf de rouwdienst wordt gehouden. Aanvang 13.00 uur. Tot onze diepe droefheid heeft de Heere, na een ernstige ziekte, toch nog onverwacht uit ons mid den weggenomen, mijn Ueve man, onze zorgzame vader en opa WILLEM FLIKWEERT echtgenoot van L. A. Flikweert-Jongejan in de leeftijd van 55 jaar. Nieuwerkerk: Nieuwerkerk: Bameveld: Nieuwerkerk: Nieuwerkerk: Nieuwerkerk: Nieuwerkerk: L. A. Flikweert-Jongejan Adriaan Rikweert Lijdie Flikweert-Bouwman Alinda, Nathalie, Marijke Aimet Verhoek-Flikweert Arie Verhoek Aline, Miranda, Willemein Wim Flikweert Petra FUkweert-Landman Pieter Johan Flikweert Connie Lagendijk Huib Flikweert Els Verwijs Peter Flikweert 3 oktober 1999 U.N.A.-straat 42 4306 AZ Nieuwerkerk Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen woensdag 6 oktober van 19.00 tot 20.30 uur in ge bouw 'Salem', Molenstraat 16 te Nieuwerkerk. De rouwdienst voor famiüe en belangstellenden zal gehouden worden D.V. donderdag 7 oktober in de kerk der Gereformeerde Gemeente aan de Molenstraat te Nieuwerkerk, aanvang 13.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de alge mene begraafplaats aan de Muyeweg te Nieuwer kerk, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er in 'Salem' alsnog gelegen heid tot condoleren. Geen bloemen - Geen toespraken hidien u de begrafenis wenst bij te wonen, wordt u verzocht in gepaste kleding aanwezig te zijn. Tot onze diepe droefheid is, na een ernstige ziekte, door de Heere uit ons midden weggenomen mijn geliefde schoonzoon, onze zwager en oom WILLEM FLIKWEERT echtgenoot van Lena Alida Jongejan in de leeftijd van 55 jaar. Moge de Heere Ali en de kinderen kracht geven om dit verlies te dragen. Dirksland: G. Jongejan-Huizer 1 P. H. Jongejan K. A. Jongejan-de Jong M. Knöps-Jongejan T. Knöps Sommelsdijk: H. van Alphen-Jongejan J. van Alphen Dirksland: J. Jongejan C. H. Jongejan-Vroegindeweij Elburg: C. Jagtenberg-Jongejan J. Jagtenberg neven en nichten Dhksland, 3 oktober 1999 Met verslagenheid namen wij kennis van het plot seling overlijden van de heer A. VAN DER SCHEE In de tijd dat de heer Van der Schee als pastoraal werker in ons midden was, heeft hij veel voor onze vereniging betekend. Ons medeleven gaat uit naar mevrouw Van der Schee en hun kinderen. Vrouwengespreksgroep Febé Met leedwezen geven wij kennis dat voor ons nog onverwacht is overleden onze vriend en oud-coUe- ga, de heer ABRAHAM KOOTE echtgenoot van Cathalina Soldaat Wij zien terug op een langdurige vriendschap die als een dankbare herinnering in onze gedachten zal blijven. Aan zijn echtgenote, kinderen en kleinkinderen wensen wij toe dat God hun de krachten zal schen ken om dit verlies te dragen. J. Vlietland G. Vlietland-Meijer Middelhamis, september 1999 De Kerkenraad van de Hervormde Gemeente te Middelhamis heeft met droefheid kennis genomen van het overüjden van haar oud-ambtsbroeder, de heer A. KOOTE Met dankbaarheid gedenken wij dat hij onze ge meente met de hem geschoiJfen gaven heeft mogen dienen in het ambt van ouderling. De Hee re vertrooste zijn vrouw, de kinderen en kleinkin deren en overige famiüeleden en heilige deze roep stem aan hun aller hart. Namens de kerkenraad. Ds. A. P. Voets, preses. H. de Munck, scriba. Middelhamis, oktober 1999 Na een welbesteed leven is overleden mijn zuster, onze tante en oud-tante PHILIPPINA VAN GELDER 7 juli 1904 30 september 1999 Zij heeft veel voor ons betekend. Middelhamis: T. van den Hoff-van Gelder Bavel: A. Verbmgge J. Verbragge-van Eek Kinderen en kleinkind Apeldoom: W. S. Bruinenberg A. E. Brainenberg-Verbmgge Kinderen en kleinkinderen Correspondentie-adres Jan Oomenstraat 52,4854 BD Bavel De crematie heeft plaatsgehad op maandag 4 okto ber in het crematorium 'De Ommering' te Spijke nisse. Met diepe droefheid maken wij bekend, dat de Heere, na een geduldig gedragen lijden van ons wegnam, mijn innig gehefde man, onze lieve vader, groot- en overgrootvader, broer, zwager en oom HENDRIK DE BONTE echtgenoot van Wilhelmina den Braber in de leeftijd van 83 jaar. W. de Bonte-den Braber J. A. de Bonte J. F. de Bonte-de Vos Jacquehne en Bob Imara, Loysa Sander en Denise Gido en Suzaime Diana 3 oktober 1999 Marijkestraat 3, 3257 AK Ooltgensplaat De begrafenis zal D.V. plaatsvinden donderdag 7 oktober om 14.00 uur op de algemene begraaf plaats te Ooltgensplaat na een rouwdienst om 13.15 uur in'Elthato'. Gelegenheid tot condoleren in 'Elthato' woensdag 6 oktober van 19.00 tot 20.00 uur en na de begra fenis. Geen bloemen Tot onze diepe droefheid nam de Heere uit ons midden weg onze gehefde broer, zwager en oom HENDRIK DE BONTE echtgenoot van Wilhelmina den Braber A. Buurman-de Bonte J. Buurman A. Pipping-de Bonte P. Pipping A. de Bonte-van GuUk W. de Bonte F. de Bonte-van Putten M. de Boed-de Bonte J. de Boed G. van der Griend-de Bonte P. van der Griend neven en nichten Ooltgensplaat, 3 oktober 1999 Sedankt! Uw meeleven tijdens de ziekte en na het overhjden van GRIETJE TEUNTJE CORNELIA VERMEULEN heeft familie en vrienden goed gedaan. Hiervoor betuigen wij u onze oprechte dank. Namens hen: J. Meertens Vlaardingen, oktober 1999 DANKBETUIGING Daar het mij niet mogelijk is u allen persoonUjk te bedanken, betuig ik u langs deze weg mijn oprech te dank voor de overweldigende warme belangstel- üng na het overlijden van mijn gehefde man WILLEM VAN DEN DOEL Het heeft mij bijzonder gesterkt en getroost in dit voor mij zo groot verlies. In het bijzonder dank aan dr. Van Kempen voor de medische zorg. Ds. G. C. Kunz voor de pastorale bijstand en het leiden van de rouwdienst. De heer C. van Eek voor het orgelspel tijdens de rouwdienst en tenslotte de heer J. van der Slik voor de correcte verzorging van de begrafenis. M. H. van den Doel-Knöps Sommelsdijk, oktober 1999 TE KOOP Laagbenige, kort harige uit raszuivere ouders Prijs f 600- Tel. (0111) 64 22 46 D.V. op donderdag 7 okto ber hoopt ds. J. E. de Groot, Hervormd predi kant in Vlaaidingen, te komen spreken op uitnodi ging van de zendingscom missie van de Hervormde Gemeente te Nieuwe Ton- ge- De oud-predikant van Middelhamis is namens de G.Z.B. 6.5 jaar werkzaam geweest in Pera en hoopt daar het een en ander van te vertellen met een dia presentatie. De avond wordt gehouden in 'Ehm' te Nieuwe Tonge en begint om kwart voor acht. Jong en oud wordt harte lijk uitgenodigd deze avond mee te maken. Vertederende geboortekaartjes GEBR. DE WAAL Langeweg 13 SOMMELSDIJK Tel. (0187)471020 De nieuwe Baby Mexx en Mini IVieXX collectle is binnen; maat 50 t/m 98 Ook uw adres voor Singer naai- en overloclimacliines. Tevens reparatie en onderlioudsbeurt alle merken naaimachines. Z'P-: fta6 .^■Z Dorpsweg 5, OUDDORP Tel. (0187) 68 14 77 Fax (0187) 68 25 57 zoekt een die: enthousiast is; vól ervaring zit; zelfstandig werken kan; in het bezit van rijbewijs BE is. Gestart met de opleiding voor hovenier. Die in de praktijk het vak willen leren en later d.m.v. cursussen zich verder willen bekwamen. Ben jij die hovenier die vooral liet fijne liovenierswerl< in de vingers heeft? Bel of schrijf ons voor een afspraak! MIDDELHARNIS - De werkgroep van Amnesty International op Goeree-Oveiflak- kee is op dit moment bezig met een schrijf- actie voor India. Amnesty is bezorgd over het constante falen van de Indiase regering om maatregelen te nemen tegen de mensen rechtenschendingen, die plaatsvinden in Punjab sinds 1983. De nationale mensen rechten commissie van India heeft veel kan sen op onderzoek laten liggen en de regering verhindert zelfs onderzoek naar de schendin gen. Met deze schrijfactie roept Amnesty de regering van India op om mensenrechten schendingen, zoals 'verdwijningen' en bui tengerechtelijke executies, niet onbestraft te laten. Verdwijningen veroorzaken veel psy chisch leed bij slachtoffers en hun familie. De slachtoffers kennen geen bescherming en zijn volledig afgesloten van de buitenwe reld, met vaak de dood als vooruitzicht. Familieleden van de slachtoffers weten niet of hun verwanten dood of levend zijn. Het uitblijven van een volledig en onafhankelijk onderzoek laat de familie in onzekerheid. Amnesty International brengt wereldwijd mensenrechtenschendingen onder de aan dacht. Zo schrijft de werkgroep op Goeree- Overflakkee ook brieven voor Oost-Timor. Voor meer informatie, bel de contactpersoon van de werkgroep Goeree-Overflakkee, Annet Tuinenburg-v. d. Woestijne, tel. (0187) 485452. dé financiële site voor Goeree-Overflakltee Uw adres voor: - Babymode - Ondergoed Beeren - Nachtmode - Sokken Vooralle leefttjder) Mede namens mijn gezin, willen we u alten heel hartelijk danken voor al die prachtige bloemstukken, kaarten, kado's etc. bij de opening van onze winkel, zaterdag 25 september j!. Met name de vele belangstellenden die een kijkje gebracht hebben in onze winkel, stellen wij zeer op prijs. We hopen u in de toekomst van dienst te kunnen zijn met onze collectie. Mlddeiharnls. Westdijk 35-37 Telefoon 481112 Maten 38 t/m 52 In 15 nieuwe modetinten! Slechts en Zandpad 90, Middelhamis, (0187) 48 24 31 Op al onze: Hobbymaterialen Kleinvakartikelen Wol - Katoen Knopen - Lint - Kant Borduurstoffen Babykleding enz NU kortingen tot wei Kom dus snel, want op op! St. Elizabethstraat 22,3249 BC Herkingen Tel. (0187)66 95 82 Goudsmid Juwelier Briljantzetter Marius Swemmer Straatdijk 10 Dirksland (0187)605999 een ieder die ons verraste met een (soms zeer creatieve) Icaart of attentie bij de geboorte van Menno. We nebben ze voor nem ingeplaict! Onno, Annette, Marion en Rosalie Evers Kaaidijlc \6, 'tilA9 AJ Herlcingen U vindt ze bij Maak uw keuze uit het nieuwe modellenboek. We zien u graag op ons adres: ^Q yofa ■,£Sl8yg dinsdags gesloten voo^^'^ Deze 14-karaats gouden sieraden met diamant houden de mooiste herinneringen voor je vast. Maak van een bijzonder leuk moment een blij vende herinnering door weer een extra diamant aan je Memoire sieraad toe te voegen.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1999 | | pagina 3