Beiaardbespeling Originele prijs te winnen met receptenwedstrijd iiiiiiiiei4iiEyi)ffi te Goedereede Zwemmen in 'De Staver' Jan Marinus Leenden MastenSroel<i Jacomijntje Johanna MastenBroeic'BosCand PAGINA 3 Piasdag 17 augastos 1999 FAMILIEBERICHTE N "Gij zijt onze Hulp geweest; begeef ons met en verlaat ons niet, o God des heils! Psalm 27:9 De Heere, Die ons leven leidt, heeft een zoon en broertje aan ons toevertrouwd. Jonatfian Peter Meijer Linda Meijer-Boer Martin Pieter Angeline 13 augustus 1999 Bieningen 13 3253 EA Ouddorp (0187)684097 Bezoek liefst binnen 14 dagen RECTIFICATIE 1959 1999 Op D.V. donderdag 26 augustus a.s. hopen onze lieve ouders en opa en oma en te gedenken dat zij 40 jaar geleden in het huweUjk zijn getreden. Wij: Ko en Nel Mastenbroek-Udo Klarie en Wim v.d. Pias-Mastenbroek Niels, Lennard, Martijn, Myma Korien en Wilfred KUnk-Mastenbroek Jacolien, Anja, Marleen, Remco bidden dat de Heere onze God hen nog lang in Zijn liefde en trouw voor elkaar en ons wil bewa ren. Gelegenheid tot feliciteren: D.V. vrijdag 27 augustus van 20.00 tot 23.00 uur in gebouw 'Eben-Haëzer', Preekhillaan 3 te Ouddorp. West-Nieuwlandseweg 2 3253 LT Ouddorp In het huis Mijns Vaders zijn vele woningen; anderszins zo zou Ik het u gezegd hebben; Ik ga heen om u plaats te bereiden. Johannes 14:2 Na een langdurig, geduldig gedragen lijden is door haar Heere en Heiland thuis gehaald onze lieve zuster, schoonzuster en tante WUNTJE REDERT Goedereede, 30 september 1917 's-Gravenhage, 15 augustus 1999 Sterke de Heere ons in dit voor ons zo smartelijk verlies. Goedereede: J. C. de Ronde-Redert Anth. Redert C. Redert-Klein Ouddorp: H. J. Hameeteman-Redert J. Hameeteman neven en nichten Laan van Meerdervoort 1319, 's-Gravenhage Correspondentie-adres: Kerkstraat 15 3252 AX Goedereede Gelegenheid tot condoleren woensdag 18 augustus van 19.00 tot 20.30 uur in 'De Ark', Kerkpad 2 te Goedereede. Donderdag 19 augustus D.V. om 15.00 uur zal de rouwdienst gehouden worden in de Ned. Herv. kerk te Goedereede, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de algmene begraafplaats aan de Mariadijk te Goedereede, omstreeks 16.00 uur. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid de fami lie te condoleren in 'De Ark'. Geen bloemen Na een smartelijk lijden nam de Heere op zondag 15 augustus 1999 tot Zich onze üeve TANTE WUNA Zij is verlost. God heeft haar welgedaan. Jannie en Kommer Lenie en Jan Wiebo Nellie en Adrie Jan Pieter en Nelleke Bram en Pleunie Piet en Gerrie Jan en Pia Ellie en Bert Heleen en Klaas Margreet en Leen Lien Janneke en Hans Jan en Rita Wijnand en Janneke Ria en Joop Heleen en Rinus Hans en Marja Tot U Heer, stijgt mijn verlangen. Op U, mijn God, is mijn vertrouwen. Psalm 25:1-2a Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn zorgzame man, onze fantastische vader, schoonva der en opa AREND SPUU echtgenoot van Hendrik de Boer 7-9-1927 13-8-1999 H. Spuij-de Boer Betsy en Jan Nadine Ab Annelies en Dick André en Wijnanda Haagsestraat 20 3251 CR Stellendam Gelegenheid tot condoleren a.s. dinsdag van 19.00 tot 20.30 uur en na de begrafenis in 'De Rank', Bosschieterstraat 6 te Stellendam. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 18 augustus 1999 om 14.00 uur op de begraafplaats aan de Voorstraat te Stellendam. Aanvang rouwdienst in 'De Rank' om 13.15 uur. Geen bloemen - Geen toespraken De Heere heeft uit dit leven weggenomen onze zwager en oom A. SPUY echtgenoot van H. Spuy-de Boer in de leeftijd van bijna 72 jaar. Rijswijk: T. de Boer Leiden: E. MeHssant-de Boer D. C. Mehssant Leiden: C. de Boer Th. Perono Leiderdorp: R. Altink-de Boer Bert Zuy derduin Dirksland: A. Poortvliet-de Boer M. Poortvliet Sommelsdijk: E. de Boer C. de Boer-van Antwerpen neven en nichten Stellendam, 13 augustus 1999 DANKBETUIGING Voor uw hartelijk medeleven betoond tijdens haar ziekte en na het overlijden van onze geliefde moe der, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder MARTHA JOPPE-KIEVIET betuigen wij u onze oprechte dank. Namens kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Sommelsdijk, augustus 1999 DANKBETUIGING Voor de vele blijken van belangstelling en medele ven, ontvangen na het plotseling overlijden van onze üeve moeder en oma JOBJE KORTEWEG-TROOST zeggen wij u harteUjk dank. Kinderen, klein- en achterldeinkinderen Ooltgensplaat, augustus 1999 Op zaterdag 21 augustus a.s. geeft Sjoerd Tamminga een bespeling op het Carillon in de toren van Goede reede. Het programma luidt als volgt: 1. Preludium a. Preludium tir. 5 M. v. d. Gheyn b. Tico tico Z Abreu 2. Klokken a. Hemony-suite A. de Klerk a. Prelude b. Etude c. Siciliano d. Toccata b. Taylor-suite J. Tamminga a. Bim b. Bam c. Beieren 3. AUa Turca a. Alia Turca W. A. Mozart b. Blue Rondo a la Turk D. Brubeck 4. Genegenheid a. Widmung R. Schumann b. Careless Love (trad.) 5. Thema met variaties a. Paganini variaties B. J. Franssen b. Three to get ready D. Brubeck 6. Wals a. Wals uit "Faust" C. Gounod b. La petite valse/ Heyne Curriculum vitae: Sjoerd Tamminga werd geboren in 1947 te Goes. Hij studeerde aan de Koninklijke Beiaardschool te Mechelen, waar hij in 1976 het einddiploma met grote onderscheiding behaalde. Sedert 1977 is hij stadsbeiaardier van Goes. "Gedenkt uwer voorgangers die u het woord Gods gesproken hebben Hebreen 13:7a Dezer dagen ontvingen wij het bericht dat onze oud-herder en leraar DS.H.A.LABRIE in zijn Heere en Heiland Jezus Christus is ontsla pen. Met erkenning zien wij terug op zijn drie-jarige ambtsbediening van 1936 t/m 1939. Namens de kerkenraad en kerkvoog dij van de Ned. Herv. Gemeente van Goedereede: drs. J. W. van Estrik, preses P. J. van Koppen, scriba KI. van Heest, president-kerkvoogd Goedereede, augustus 1999 But even though we can 't be with you now, we hope our caring can cross the distance that separates us and fills a special place in your heart with peace Vervuld van weemoed en vele dierbare hierinner- gen moeten wij afscheid nemen van mijn lieve man en fijne vader HERMAN KLAAS ZANDSTRA echtgenoot van Hantzen de Vries Sneek, 27-6-1947 f Stellendam, 12-8-1999 Herman, jouw gedachten leven voort in de mensen die van je houden. Hantzen Zandstra-de Vries Eric en Maartje Afke Jolanda Narcissenpad 42 3251 CZ Stellendam De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevon den maandag 16 augustus 1999 op de begraaf plaats te Stellendam. De Heere nam plotseling van ons weg onze schoonzuster en tantej NEELTJE V.D. MERWE weduwe van Marius Witte in de leeftijd van 86 jaar. Ouddorp: P. Witte-ïQepper P. Witte D. Breen-Witte J. Breen Arnhem: J. Witte S. Witte-van Oosten Ouddorp: J. Bezuijen-Witte M. Vhetland-Witte W. Vhetland neven en nichten Vlaardingen, 10 augustus 1999 DANKBETUIGING Hierbij wil ik iedereen hartelijk bedanken voor al de kaarten, bloemen, fruit en telefoontjes, tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis eii bij mijn thuis komst. Ook namens mijn vrouw, heel hartelijk dank voor alles. Piet van Kempen Schoolstraat 18 3255 AV Oude-Tonge Wijziging van de openingstijden van zwem bad 'De Staver' met ingang van maandag 23 augustus 1999. Maandag Trim-Zbanenzwemmen: 20.15-2115 uur (i.p.v. 20.00-21.00 uur) Vrijzwemmen 16 jr en ouder: 21.15-22.15 uur (i.p.v. 21.00-22.00 uur) Dinsdag Vrijzwemmen alle leeftijden: 19.45-20.45 uur (i.p.v. 19.30-20.45 uur) Hydro-fit: 20.45-22.15 uur (blijft hetzeflde) Woensdag Volwassenzwemles 20.45-21.15 uur (i.p.v 20.30-21.15 uur) De andere dagen blijven voorlopig hetzelfde voor wat de openingstijden betreft. Daarnaast is er bij diverse doelgroepen ruimte om deel te nemen aan de lessen. Hierbij wordt gedacht aan de groep volwassenzwemles op de woensdagavond van 20.45 tot 21.15 uur of de groep voor het zwangerschapszwemmen op de vrijdagochtend van 9.45 tot 10.30 uur. De Heer' is recht in al Zijn weg en werk. Psalm 145 vers 6 (berijmd) Tot onze diepe droefheid, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons betekend heeft, geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft wegge nomen mijn iimig geliefde zorgzame man, onze broer, zwager en oom WILLEM VAN DEN DOEL echtgenoot van Margaretha Henderika Knöps in de leeftijd van 79 jaar. Sterke de Heere ons in dit smartelijk verlies. M. H. van den Doel-Knöps en verdere famiUe 16 augustus 1999 Vlasakker 4, 3245 XW Sommelsdijk De begrafenis, waarbij u wordt uitgenodigd, zal D.V. plaatsvinden op vrijdag 20 augustus a.s. om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Som melsdijk, vanuit Herv. verenigingsgebouw 'Vita Nova', Van Aerssenstraat 5 te Sonunelsdijk, waar vooraf de rouwdienst wordt gehouden. Aanvang 13.15 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in bovengenoemd gebouw. Gaarne in gepaste kleding - Geen bloemen Mochten wij u vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, geUeve dan deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze gehefde broer, zwager en oom WILLEM VAN DEN DOEL De Heere ondersteune onze schoonzuster en tante. Den Haag: Nieuwe-Tonge: Nieuwe-Tonge: Nieuwe-Tonge: Stellendam: 16 augustus 1999 C. W. van den Doel-Kuijpers M. van Heemst-van den Doel Joh. van Heemst B. van den Doel H. van den Doel-Meüssant C. Zweerus-van den Doel P. van den Doel-van Es neven en nichten Met diepe droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geüefde zwager en oom WILLEM VAN DEN DOEL echtgenoot van Margaretha Henderika Knöps De Heere sterke onze zuster, schoonzuster en tan te in dit verües. Nieuwe-Tonge: H. M. van der Vliet-Knöps J. B. van der Vliet Huizen: A. Kievit-Knöps C. Kievit Nieuwe-Tonge: A. Knöps L. Knöps-Hartman Oud-Beijerland: T. Knöps P. Courant Dirksland: B. Ardon-Knöps W. Ardon Ridderkerk: M. Moree-Knöps A. Moree neven en nichten 16 augustus 1999 Zoals enige tijd geleden ter uwer kennis werd gebracht, is er een originele receptenwedstrijd aan de gang op Goeree-Overflakkee, namelijk, 'het recept van de eeuw'. Het is een activiteit van het comité 1999 het jaar van de ouderen' te Middelhamis/Sommelsdijk, samengesteld uit medewerk(st)ers van HDG verpleeghuis 'De Sama ritaan' en Lokaal Ouderenwerk, welke overigens ook nog andere activiteiten in het vat heeft zitten. Deze wedstrijd is het zoeken naar het recept dat u van moeder of grootmoeder heeft meegekregen en wat (het liefst) uit onze streek afkomstig is. In de jury die de inzendingen beoordeelt en op 23 augustus a.s. aan haar taak zal beginnen, hebben de vol gende personen zitting: mevrouw G. Zegers van restau rant 'Kaatje Mossel'; mevrouw L. PoppeUers van res taurant 'De Visbank' en 'Piet Heijn'; mevrouw C. Kas- tehjn-Cator, omdat zij graag ouderwets kookt... en goed; de heer D. Arensman, groepsdirecteur over tien kwaliteitsdirecties van Farm-Frites; de heer P. Krijgs man, voormalig hofmeester van 'de boat' en bekend antiekhandelaar; de heer A. J. Kruider sr., voorzitter Streekmuseum Sommelsdijk. Inmiddels is gezocht naar een toepasselijke onderschei ding voor de winnaar of winnares van deze wedstrijd. Na ampel overleg was men het erover eens dat die een Flakkees karakter moest dragen. Vandaar dat wij mogen melden dat de wedstrijd gaat om de enige en echte 'zuiveren soplepel' met inscriptie. Wie zou die niet graag op tafel of in de keuken ten toon stellen! Bijna alle tehuizen en instellingen op ons eiland gaven hun medewerking aan de actie die hierop volgt in okto ber a.s., namelijk het aan hun bewoners voorschotelen van het winnende recept. Hartelijk dank, chef-koks. Veel buurtsupers reageerden uiterst positief op ons ver zoek om van het wiimende recept in de eerste week van oktober a.s. een aanbieding te maken, zodat heel de bevolking in staat gesteld wordt met dit recept kennis te maken. Hartelijk dank, bedrijfsleiders, managers. Namens het comité '1999', G. van Middelkoop Met droefheid geven wij u kennis, dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze lieve moeder en oma CORNELIA ARIAANT JE BOSLAND sinds 1978 weduwe van Pieter Westhoeve in de leeftijd van 88 jaar. Ouddorp: W. J. Westhoeve A. C. Westhoeve-Aleman Peter en Mona Anneke en Jan Conny en Arjo Jan en Janetta Rotterdam: L. C. Westhoeve A. Melissant Johan Caroline en Richard Ouddorp: C. van Broekhoven-Westhoeve A. J. van Broekhoven Corina en Johan Amoud Marcel en achterkleinkinderen Ouddorp, 15 augustus 1999 Zorgcentrum 'De VUedberg' Correspondentie-adres: Fam. A. J. van Broekhoven Hoge Pad 4 3253 BJ Ouddorp Gelegenheid tot condoleren woensdag 18 augustus van 15.00 tot 16.00 uur en van 19.00 tot 20.30 uur in 'De VUedberg', Hoge Pad 2 te Ouddorp (via hoofdingang). De rouwdienst voor famiüe en belangstellenden zal gehouden worden D.V. donderdag 19 augustus in 'De VUedberg', aanvang 13.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de algemene be graafplaats te Ouddorp, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot con doleren in 'De VUedberg'. Geen bloemen Onze oma is van ons weggenomen CORNELIA ARIAANT JE BOSLAND sinds 1978 weduwe van Pieter Westhoeve Ouddorp: Peter en Mona Westhoeve-Brinkman William Mariëlle Goedereede: Anneke en Jan Hoekman-Westhoeve Pieter Willem Jan Annemijn Mijnsheerenland: Conny en Arjo Wesdorp-Westhoeve Annemiek Jard Ouddorp: Jan Westhoeve en Janetta Kostense Rotterdam: Johan Bakkers Caroline en Ricard Smit-B akkers Ouddorp: Corina van Broekhoven en Johan van Splunter Amoud van Broekhoven Marcel van Broekhoven Ouddorp, 15 augustus 1999 Tot onze diepe droefheid nam de Heere uit ons midden weg onze geliefde zuster en schoonzuster CORNELIA ARIAANT JE BOSLAND weduwe van Pieter Westhoeve J. Bosland-Westhoeve J. Pruissens-Bosland A. Pruissens J. Tanis-Bosland Ouddorp, 15 augustus 1999 Tot onze droefheid nam de Heere uit onze familie kring weg, onze geliefde schoonzuster en tante CORNELIA ARIAANT JE WESTHOEVE-BOSLAND weduwe van F. Westhoeve in de leeftijd van 88 jaar. Ouddorp; J. Bezuijen-Westhoeve Sommelsdijk: N. Westhoeve-Akershoek Ouddorp: K. Koek-Westhoeve neven en nichten Ouddorp, 15 augustus 1999 Bedroefd zijn wij om het heengaan van onze oud- buurvrouw CORNELIA ARIAANT JE WESTHOEVE-BOSLAND Na vele goede jaren en vriendschappelijke omgang met elkaar hopen we ze te blijven gedenken. Wij wensen de kinderen veel sterkte toe. W. Grinwis A. C. Grinwis-Santifort K. P. Grinwis D. J. Huisman-Grinwis R. Huisman P. P. Grinwis T. van Dam Ouddorp, 15 augustus 1999 Leen, Koos, Josephine, Sophie, Anna-Marie, Thijs

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1999 | | pagina 3