M NSEUWE BOEKEN liiAnDef-itiEuiiia GOEDEREEDE Gemeente uit de kerken PAGINA 8 G M E N E GEMEENTE D D E L H A R S Jaarrekening Bouwplannen na Voorgenomen bouwvergunning Verleende vergunningen/ ontheffingen (Awb) Voorhereidingshesluit Voorgenomen vrijstellingen Besluiten Awh ■18 Intergemeentelijk Samenwerkingsverband llliF Goeree-Overflakkee Wet milieubeheer Verleende ho uwvÈrgtiMüfigèft ;MiddèJhqj-niS;;|ft||2^^^^^^^^^ ■■ÖostflakkéèaKlSlilllfifi^^^ Wij hebben het of zorgen en/oor VAN DER BOOM JMJK Uertederende gehoortekaartjes Vrijdag 13 augustus 1999 De vaststelling van de jaarrekening 1 998 komt in de raadsvergodering van 26 augustus aan de orde. Tot en met deze datum ligt de laarrekening ter inzage bij afdeling Financiën. Ontvangen meldingen bouvwoornemen te Ouddorp 28.07.99 - J.W. Jamry, Lessingstrasse 33 te Swisttal Heimerzheim (Duitsland) - plaatsen tuinhuisje nabij recreatiewoning Oosterplaat 25, Noord- zeepark 02.08.99 - W.G. Berlijn, Rondedans 22 te Capelle a/d IJssel - bouwen schuur t.v.v. nabij de recreatie woning Het Oude Nieuwland 111 QS.08.99 - E. de Blok, Sluisplein 2 te Stellendom - plaat sen blokhut nabij recreatiewoning Klingendaal Aangevraagde bouv/vergunning 05.08.99 - C. Breen, Braamstove 9 te Ouddorp - gewij zigd uitvoeren berging waarvoor al bouwver gunning is verleend. Voorgenomen medev/erkingen te Ouddorp - E. de Blok. Sluisplein 2 te Stellendom - plaat sen blokhut, Klingendaal 13 - J.W. Jamry Lessingstrasse 33 te Heimerzheim - plaatsen tuinhuisje. Oosterplaat 25, Noord zee park - L.C. Tetteroo-Roosendaal, Julianaweg 15 - plaatsen blokhut, Poldersbos 21 (art. ó.l.d.e. van voorschriften bestemmings plan 'Dorpsgebied Stellendom') - uitbreiden Supermarkt Kopak, Voorstraat 69 te Stellendom. De stukken liggen vanaf 16 augustus 1999 veer tien dagen ter inzage bij de afdeling Algemene Zaken in het gemeentehuis. Gedurende deze ter mijn kunt u tegen deze voornemens schriftelijk bedenkingen indienen bij burgemeester en wethouders. (art 19 wro) - W.C. Hack, Oudelandsedijk 37 te Middel- harnis - oprichten berging. Deze bouwaanvraag ligt vanaf 16 augustus 1999 twee weken ter inzage. Gedurende deze termijn kunt u schriftelijk beden kingen tegen de voorgenomen beslissingen naar voren brengen bij burgemeester en wethouders. te Middelharnis - R de Weerd, Oost Voorgors 121 - bouwen berging (04.08.99) - Sen/icebureau Middelharnis - ten gehore bren gen van muziek en zang (Flakkeese dagen) op 2122 en 23 april 2000 en gedeeltelijke af sluiting Beneden Zandpad op 4 september 1999 (04.08.99) - K.H. Hennink, Vroonweg 1 - verbanden snoei- hout (09.08.99) te Sommelsdijk J. van Drongelen. Lijster 6 - bouwen tuinhuisje (04,08.99) - M. van Brussel, Aagje Dekenstraat 5 - bouwen berging (04.08.99) - C.J. Buth, Kortewegje 34 - oprichten berging (04.08.99) - Tuincentrum Graka, Staverseweg 2 - vernieu wen/uitbreiden warenhuis (04.08.99) - C.J.L.M. Anemaat, Jacob Catsstraat 61 -bou wen tuinhuisje (05.08.99) - G.J. Troost, Bloemendaal 13 te Dirksland - verbranden snoeihout op Molenlaan 44 (09.08.99) te Stad aan 't Haringvliet - RT. Markwat, Achterdijk 73 - uitbreiden wo ning (04.08.99) - D.J.Scheffers van Soelen, Voorstraat 341 - bou wen berging (05.08.99) (Derden)belanghebbenden kunnen binnen zes weken na bekendmaking (de datum van bekendmaking staat achter de desbetreffende beslissing vermeld) een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders. Nadere infor matie kunt u krijgen in het gemeentehuis. De gemeenteraad heeftop 5 augustus 1999 ver klaard dat een hen:iening wordt voorbereid van het bestemmingsplan 'Waterweg/Oost Voorgors/ voor Oudelandsedijk 37 te Middelharnis. Dit besluit- ligt vanaf 1 6 augustus 1999 in het gemeentehuis ter inzage en treedt op deze da tum in werking. Dirksliiii Burgemeester en wethouders zijn van plan met een specifieke verklaring van geen bezwgqr ver gunning te verlenen aan; te Melissant - L.A.J. Struik - oprichten schuur, Achterweg 2d - R.C. Ie Comte - oprichten twee dakkapellen op woning^ Beatrixlaan 2a - T Breederveld - oprichten garage, Molendijk 126 :;- L.J. Krijger - vergroten woning en oprichten garage/berging. Pieterstraat 7 - A.L. van Es - vergroten woning (met bijkeuken en serre). Beukelaar 4 - A.J. Visbeen - vergroten woning. Molendijk 36. De bouwplannen zijn in overeenstemming met het door de gemeenteraad vastgestelde bestem mingsplan 'Dorp Melissant'. De stukken liggen van 16 t/m 30 augustus 1999 in het gemeentehuis, afdeling Algemene Zaken, ter inzage. Gedurende deze termijn kunt u tegen deze plannen schriftelijk bedenkingen indienen bij burgemeester en wethouders. Vergunning verleend aan te Dirksland - Feestcommissie van Buurtvereniging 'West' - houden diverse activiteiten van 1 t/m 10 sep tember 1 999 en tijdens deze periode plaatsen tent voor de ingang van de middenhal van de Victoriahal, Philipshoofjesweg (02.08.99) A.M. van den Doel-Hameete - oprichten twee blokhutten; Emmalaan 22 en 24 (02.08.99) - M. de Roon - oprichten schuur, Oranjeiaan 16 (02.08.99) - G. Konings - vergroten woning, Onwaardsedijk 42 (04.08.99) 13 augustus 1999 ïV' '■•■vcr-niginc' 'Dirksland'*-''^e<liSIIS - Cl. Quak - vergroten woning■ImfefliHlp Peuterdijk47;|p,^,P8.99);,;l,'l;i:;j;:::;:^ - Woningtouvvy%r^i^ig:frigS#|i'||) telijk slopen, ver0öu\\«riM-ViP|(^fë^ gen, Adoptieplein 1t/ra 7, (04.08.99). Bi] de hierboven genoemde besluiten: kuon^^ belongen van derden bftrpkyp f jgj;;§iJM)|||-* belanghebbende köffillMiiiiliiwftfflilii beksf3dmqkjn^;;(<ié,|f|j;Sé^^^^^ achter .hëf;besli:ljSegiSï<3'n:;:& veerd) bfixv;- ^ï^rivyirih \ndié^Ë$l0^0MéMët$ en we;iIC,ik:.:/:. '^''CfW"^^W^'^:0S3W'S^ '"^::c,jchrilt woKJtdpftxsm'i:^ legd aan een corniTiisste.'Möcht deSeslissinf :0^^^^^ een eventueel be|)WjSr^chr|Krjj^ ofgewaéht, don kan - na hef tnÉiilëri:«di bezwaarschrift - aan de President vèn'dëiReGht- bankte Rotterdam, Sector bestuursrecht, postbus'- 50951, 3007 BM Rotterdam een voorlopige voorziening worden gevraagd. Daarbij is griffie recht verschuldigd. Mededelingen -namens burgemeester en wethouders van de hier genoemde gemeenten- van het dagelijl(s bestuur van het ISGO. ingekomen meiding (AMvB) 1 .V.O.F, 'de Oude Dominee', Galgeweg 3 te Herkingen (6es/u/f akkerbouwbedrijven] De melding ligt van 1 6 augustus t/m 27 sep tember 1999 op werkdagen tijdens de openingsuren ter inzage in het gemeentehuis van Dirksland. Ontv/erpbesiuiten Het voornemen bestaat om vergunning te verienen aan: 2.C. Maliepaard - voor het bloembollen- bedrijf, Molendijk 65 te Stad aan 't Haring vliet 3.A.G. Diepboortechniek B.V. - plaatsen zeecontainer, in gebruik nemen van een dieselvorkheftruck, intern verplaatsen en uitbreiden diverse machines. Delta Industrieweg 18 te Stellendom 4.A.J. Vijfhuizen - mesten en verhandelen rundvee en varkens. Fittersweg 7 te Oolt- gensploat. Alle relevante stukken liggen van 16 augus tus t/m 1 3 september 1 999 op werkdagen tijdens de openingsuren ter inzage in het ge- meentehuis van Middelharnis (nr. 2), Goedereede (nr 3) en Oostflokkee (nr 4). Bedenkingen en eventuele (hoorjzitting Schriftelijke bedenkingen tegen de ont werpbesluiten kunt u van 1 7 augustus t/m 14 september 1 999 indienen bij het ISGO. Op verzoek blijven uw persoonlijke gegevens ge heim. Eveneens op verzoek zal een openbare (hoor)zitting worden gehouden om met het bevoegd gezag, de aanvragers van de ver gunningen en de overige aanwezigen van ge dachten te wisselen en eventueel mondeling gemotiveerde bedenkingen in te brengen. verzonden 22.06.99 - Langstraat 26 te Achthuizen - verbouwen berging - Kerksingel 40 te Ooitgensplaat - vernieuwen berging - Bommelsedijk 2 te Den Bommel - vergroten woning. Bij de genoemde besluiten kunnen belangen van anderen dan de direct belanghebbenden betrok ken zijn. De derden-belanghebbenden kunnen binnen zes weken volgende op de dog van ver zending van het besluit (dit betreft dus niet de datum van publicatie) daartegen een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders. Verder kunt u om een voorlopige voorziening verzoeken bij de President van de Arron dissementsrechtbank te Rotterdam, indien onver- Dirksland Voorstraat 15 postbus 10, 3247 ZG Dirksland tel.:(0187)608080 fax:(0187)003799 E-mail: nlgemdld@worldonline.nl Openingstijden: van 9.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 16.00 uur Koni ng 1 ri'3 ötiiiiii|i|iiRXEk W postbus 13240 AA Mliffiaffii''' tel.:(0187)475555 fax; (0187)475547 E-mail: gem.mh$@tref.ni Openingstijden: van 8.30 tot 1 2.00 uur en van 13.00 tot 16.30 uur Goed©ré§di;s::4a|;R:¥g^ :^(éiMlmM§S\^!S3SWMi pósiëiS>iisiKSüddórp ZH fax:'(0187) 490924 Openingstijden: van 8.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 17.00 uur donderdag ook van 1 7.00 tot 1 9.00 uur f isenhoweridifi#8|B-;ilSW^^^^ postbus 75;;MisSff iÖüïe-^nge lek ;#&7) 642200 fax: J0187);Ó42?93 Openingstijden; van 9,00 tot 12.00 uur en van 13,00 tot 17,00 uur wijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat noodzakelijk maakt. Als u over een besluit en over dê wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u die ver krijgen bij de sector Grondgebiedzaken, taak gebied Wonen en Bouwen van de gemeente. postbus 313, 3240 AH Middelharnis tèl.: {0167} 488111 fax: (0187)488199 sningstijden: van 8.30 tot 1 2,00 uur en van 13,00 tot 16,30 uur Ds. W. van Vlastuin, Het huwelijksformu- lier. De actualiteit van het klassieke for mulier. Uitgeverij Groen te Heerenveen. 104 pag. Paperback. Prijs f 22,50. Van de kerkelijke formulieren is die ter bevestiging van het huwelijk niet de bekend ste. Alleen al vanwege het feit dat velen niet gewoon zijn de kerkdienst waar een huwe lijk kerkelijk wordt bevestigd, te bezoeken. Lezing van en bezinning op het huwelijks- formulier - daar komt het niet zo snel van. En dat, terwijl ons huwelijksformulier veel stof tot lering bevat. Met name voor hen die pas getrouwd zijn en zij die zich voorbereiden op een huwelijk. Dominee Van Vlastuin, hervormd predikant te Opheusden, publiceerde in zijn kerkblad een serie artikelen over het huwelijksformu lier. In dit boekje zijn deze bijdragen gebun deld. Hij volgt daarin de orde van het formu lier zelf. Daaraan vooraf gaat een korte uit eenzetting van de historische achtergrond van dit formulier. Wist u dat het door Petrus Datheen - de man van de oude psalmberij ming - is samengesteld? En dat deze gebruik maakte van een aantal bronnen, o.a. afkom stig uit de vluchtelingengemeente te Lon den? De uiteenzetting in het formulier bestaat uit drie gedeelten, in dit boekje toegelicht in de hoofdstukken 3, 4 en 5. Het gaat dan over de inzetting van het huwelijk, de bedoeling van het huwelijk en de taken in het huwelijk. Daarna zijn er in hoofdstuk 6 nog zo'n vijf tien pagina's gewijd aan de ceremonie - als ik het zo noemen mag - van de bevestiging van het huwelijk. Alles heel eenvoudig en vatbaar, ter zake en helder. Gericht op de praktijk van het christelijke huwelijk en de voorbereiding daarop. De actualiteit van het behandelde blijkt bij voorbeeld waar de Hoenderdijk 9 3253 AK Ouddorp. Tel. (0187) 68 42 67 schrijver een kleine uiteenzetting geeft van de bijbelse bezwaren tegen het samenwo nen. Ik zal nu verder op de inhoud van dit mooie boekje niet ingaan. Ik volsta met het aan te prijzen aan degenen op wie het zich met name richt. Die doelgroep noemde ik al. Maar ook als u al veel jaren getrouwd bent, is het niet verkeerd nog eens kennis te nemen van deze uitleg van ons huwelijksfor mulier. Er is heel wat uit te leren. Hoe het moest zijn misschien - en hoe het toch eigen lijk niet was - of is... Tot slot een enkele zin uit hoofdstuk 2. Te midden van al deze zorgen spreekt ons for mulier van Gods hulp. Hij is een toevlucht. Omdat het huwelijk Gods eigen werk is, wil Hij in de nood van het huwelijksleven nabij zijn. Zijn genade in het kruis is rijker dan geen kruis. Het begin van het huwelijks formulier lijkt op het begin van de Heidel- berger Catechismus. Zoals "Wat is uw enige troost beide in het leven en sterven?" spreekt van een toevlucht in een gebroken werkelijkheid, zo horen we dezelfde tonen klinken bij ieder echtpaar dat Gods zegen over het huwelijk begeert. De boodschap en de brug. De prediking doordacht. Uitgave vanwege de Gerefor meerde Bond in de Nederlandse Hervorm de Kerk. Uitgeverij Groen te Heerenveen. Paperback. 134 pag. Prijs f 24,95. Het hoofdbestuur van de Gereformeerde Bond in de Nederlandse Hervormde Kerk belegde in november vorig jaar een confe rentie voor predikanten. Met als thema: 'de prediking', toegespitst op de overdracht van de prediking, inclusief de barrières in die overdracht. In dit boekje zijn de drie tijdens de conferentie gehouden lezingen opgeno men. En tevens de 'domineespreek' die gehouden werd door prof. dr. A. de Reuver. Op die preek werd door drie collega's gere ageerd. Ook die reacties zijn in dit boek te lezen. Dat alles maakt het tweede onderdeel van deze bundel uit, getiteld 'De boodschap en de kloof. Opvallend dat de boektitel posi tiever is: 'De boodschap en de brug'... De eerste helft van het boek wordt gevormd door een vijftal bijdragen van hervormd- gereformeerde predikanten: 'Aspecten van de prediking'Zo schrijft bijvoorbeeld dr. C. A. van der Sluijs over 'De bediening der ver zoening' en dr. ir. J. van der Graaf over 'Pro fetische predikingEen bundel waaruit veel te leren valt door predikers en luisteraars. Inmiers - de nood van de kerk is de nood van de prediking. Drs. E. F. Vergunst, Rusten in Uw scha duw. Het leven van ouderen onder de glans van het Evangelie. Uitgeverij Groen, Heerenveen. Paperback. 128 pag. Prijs f 19,95. De schrijver is hervormd emeritus-predikant te Ridderkerk, voorheen o.m. te Middelhar nis. Hij is een begaafd en bewogen prediker. Maar deze prediker is ook een fijngevoelig meditator. Dat bleek al eerder in ooit ver schenen bundels. Het komt ook weer in deze bundel overdenkingen uit. Aan de hand van een twintigtal bijbelplaatsen belicht ds. Ver- gunst het leven van ouderen met de glans van het Evangelie van Gods genade. In gebondenheid aan de Schriften gaat de schrijver in op diverse aspecten van het oud- zijn. Maar boven alles uit klinkt de hoop op de toekomst des Heeren - voor allen die in Christus zijn. Treffend is de inhoud van de Mederen waarmee elk van de overdenkingen eindigt - gekozen uit de schat van de kerk der eeuwen. Ik beveel deze meditatiebundel van haite aan. Willem de Vink, Waarom die vis? Uitgeverij Barnabas, Heerenveen. Paperback. 63 pag. Prijs f 19,95. De actuele betekenis van een eeuwenoud symbool, aldus de ondertitel. De schrijver gaat in woord en (tal van) illustraties in op de geschiedenis en de achtergrond van het zogenaamde Ichthus-teken, de vis, het oude en nog steeds gebruikte christelijke sym bool. Hier en daar al te plastisch en te vlot, naar mijn indruk; maar over het geheel geno men toch niet onaardig, vooral vanwege de informatie die het biedt. "Waarom wordt gij een christen genaamd?", vraagt de Heidel- berger Catechismus in zondag 12. Het ant woord daarop gaat wel iets dieper dan de 'vistest' aan het slot van dit boekje. Frans Koopmans, Vraagbaak bij versla vingen. Uitgeverij Groen, Heerenveen. Paperback. 200 pag. Prijs f 27,50. Deze uitgave over verslavingen kreeg gestalte in samenwerking met De Hoop, het evangelisch centrum voor verslavingszorg en hulpverlening in Dordrecht. Een dergelijk BOEKEN EN IMUZIEK Voor.straat41 -3245 BG Sommelsdijk Tel. (0187) 48 26 14-Fax (0187) 4845 20 boek - een vraagbaak - verscheen enkele jaren geleden eveneens. Maar de ontwikke lingen gaan door. Zowel in het aanbod van nieuwe drugs als - gelukkig! - ook aan de zorgkant. Vandaar nu deze geactualiseerde publicatie. Met veel aandacht voor allerlei soorten verdovende middelen maar tevens voor de sociale aspecten van de gebruiker en zijn omgeving. Het geheel wordt gelardeerd met tal van voorbeelden uit de praktijk. Het boek wordt besloten met een verklarende woordenlijst en een literatuurlijst. Dr. D. Martyn Lloyd-Jones, De Heilige Geest. Uitgeverij Groen, Heerenveen. Gebonden. 260 pag. Prijs f 59,95. Bij intekening op de driedelige serie kost dit deel f 49,95. Uitgeverij Groen te Heerenveen die al meer uitgaven van 'the doctor' in Nederlandse vertaling op de markt bracht, start met dit deel een Serie Geloofsleer. Het ligt in de bedoeling na dit deel over de Heilige Geest in deze serie nog twee boeken uit te brengen, namelijk over respectievelijk 1) God de Vader, God de Zoon en 2) De laatste dingen. Dr. Lloyd-Jones die leefde van 1899 tot 1981 was gedurende dertig jaren als prediker verbonden aan de Westminster Chapel te Londen. De vele boeken die van hem in de loop der jaien verschenen, hebben vrijwel alle of zijn preken of zijn lezingen als ach tergrond. Van deze serie Geloofsleer geldt het laatste. Maar ook zijn lezingen waren in eigenlijke zin 'verkondiging'. Het ging hem niet om het hoofd maar om het hart, om het kennen van de dingen tot zaligheid met het hart. In dit deel over de Heilige Geest bespreekt dr. Lloyd-Jones zowel de persoon als het werk van de Geest. Zodoen de bevat dit boek ook een brede uiteenzetting aan gaande de zogenaamde orde des heils. Aan de orde komen thema's als roeping, weder geboorte, bekering, berouw, geloof, zeker heid, rechtvaardiging, aanneming tot kinde ren, heiligmaking. Tot slot nog de aankondiging van enkele andere nieuwe uitgaven van de uitgeverscom binatie Groen Barnabas te Heerenveen. Stichting Geestelijke liederen (red.). Kerk lied in beweging. Paperback. Geïllustreerd. 140 pag. Prijs f 24,95. Een bundel met een tiental bijdragen over de geschiedenis van het kerklied sinds de Reformatie. De stichting die de redactie vormt, is vele jaren geleden opgericht rond de persoon van ds. H. Hasper, samensteller van een nieuw Psalter. De naam en het werk van hem komt dan ook diverse keren in dit boek ter sprake. Enkele namen van de auteurs: prof. dr. W. van 't Spijker, dr. E. Hofman, dr. T. Brienen en dr. B. Smilde. Drs. M. D. Geuze, Onze hoop: de Redder komt als Rechter. Paperback. 100 pag. Prijs f 22,50. Een tiental overdenkingen aan de hand van even zovele Schriftplaatsen. Het doel van dit boekje is het bieden van 'een handreiking om zich voor te bereiden op de komst van de Heere Jezus Christus'. Elk hoofdstukje wordt besloten met vragen voor persoonlijke overweging of gesprek. De schrijver is her vormd predikant te Nunspeet. Bill Perkins, Als mannen de verleiding weerstaan. Rein leven in een onreine wereld. Paperback. 165 pag. De auteur bespreekt een onderwerp dat niet zo gemakkelijk en niet zo dikwijls bespro ken wordt: de aantrekkingskracht van ande re vrouwen op (getrouwde) mannen. Hij doet dat eerlijk en voor een deel zelfs in de ik-vorm. Met de Bijbel als uitgangspunt. De hoofdstukken 1 en 2 hebben als titel: 'Waar om blote vrouwen zo mooi zijnen 'Waarom andere vrouwen er leuker uitzienUit uit gangspunt van dit boek zou ik willen noe men het woord van Heere Jezus: "Zo wie een vrouw aanziet om haar te begeren, die heeft airede overspel in zijn hart met haar begaan" (Matt 5:28). De zonde wordt ook zonde genoemd. T. Eikelboom, De stem uit de doos. Verhalen van verre vrienden. Paperback. Geïllustreerd. 95 pag. Prijs f 24,95. De schrijver is meer dan twintig jaar werk zaam geweest in dienst van de Gereformeer de Zendingsbond. Zijn taak was het verzor gen van voorlichting en publiciteit. Dit aan trekkelijke boekje, vooral ook voor kinderen en jonge mensen, vertolkt de oogst van zijn ervaringen en bezoeken ter plaatse. Zen- dingsverhalen! Uit het leven gegrepenAan bevolen! Vriendschap is goud waard. Illustraties Shelley Hely. Vertaald door Nellie Tee- keus-Krijgsman. Gebonden. 60 pag. Prijsfl9,95. Een gouden kleinood, dit boekje. In goud gevat en prachtig vorm gegeven. Gevuld met meditatieve gedichten en stichtelijke gedachten. Een gewaardeerd weggeefboek, ongetwijfeld. Voor zieken, bedroefden - of zomaar... Nieuws NED. HERV. KERK Aangenomen naar Usselo (toez.) M. C. van der Meer te Nieuwerkerk a/d IJssel (deelgem. De Bron). GEREF. KERKEN Beroepen te Dwingeloo E. A. van Gulik te Appinge- dam en R. van Gulik-Renooij, kandidaat te Appingedam, die samen (beiden deeltijd) dit beroep hebben aangenomen. Aangenomen naar Koog-Zaandijk C. Visser te Terschel ling. NED. GEREF. KERKEN Aangenomen naar Wormer C. M. van der Klis, kandidaat uit Stellendam, die bedankte voor Katwijk i.c.m. Lisse, voor Loosdrecht i.c.m. Bilt- hoven, voor Nieuwegein (gecombineerde Ned. Geref. en Chr. Geref. Kerk), voor Steenwijk en voor Zoetermeer. U vindt ze bij GEBR. DE WAAL. Maak uw keuze uit het nieuwe modellenboek. We zien u graag op ons adres: Langeweg 13, SOMMELSDIJK Tel. (0187) 471020

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1999 | | pagina 8