Nieuw gezicht bij Auto Deltion UITSLAGEN iiiiiii3^4iiiuia Vakantie-Bijbel-Week in Ouddorp Draai- en kerkorgel in Brouwershaven Rommelmarkt/ Verkoopmarkt 10 juli Kerkdiensten Ger. Gem. VERVOLGVERHAAL Jochem de schoorsteenveger FAGIHA5 Liesbeth de Frel: Specialist in VW bedrijfswagens Het is alweer ruim 4 maanden geleden dat de heer Dellemijn het VW-Audi dealerschap voor Goeree-Overflakkee en Schouwen- Duiveland met vestigingen in Stellendam en Oude Tonge heeft overgenomen. Hij kijkt terug op een vooral plezierige, maar ook drukke periode waarin tal van zaken enthou siast zijn beetgepakt. Op personeelsgebied bleef alles zoveel mo- gehjk bij het oude vertrouwde, maar is er ook een nieuw gezicht bij Auto Deltion, Liesbeth de Frel die zich vanuit de vestiging in Oude Tonge bezig zal houden met ver koop van de Volkswagen Bedrijfswagens. Maar daarover later meer. De showroom werd geheel nieuw ingericht en daar vindt men nu alle nieuwe Volkswa gen en Audi modellen overzichtelijk gepre senteerd. Een vrolijke kinderhoek, nieuwe kantoren voor de beide verkopers en tal van vitrines waarin allerlei leuke hebbedingetjes worden gepresenteerd maken de showroom helemaal kompleet. Op het gebied van occasions heeft Auto Del tion een nieuwe weg ingeslagen. Er is nu altijd een steeds wisselende ruime keuze aan jonge gebruikte Volkswagen en Audi's wel ke uitsluitend met volledige garantie worden verkocht. Veelal modellen van het meest recente type en met een aantrekkelijke lage kilometerstand. Alle occasions worden alleen na een strenge uitgebreide technische keuring te koop aangeboden. Occasions die deze kwaliteitstoets niet doorstaan worden aan universele occasionbedrijven verkocht. Ook op het gebied van de after sales is er veel nieuws. Zo beschikken de beide werk plaatsen over de allemieuwste testappara- tuur die speciaal voor VW-Audi is ontwik keld. Storingen worden nu nog sneller en nauwkeuriger opgelost. Met de aanschaf van deze nieuwe computergestuurde apparatuur is men gereed voor de toekomst. In de werk plaats in Stellendam is Taco van der Hoeven de club komen versterken. Taco is eerste monteur en afkomstig uit de VW branche. Het grootste nieuws is wel de komst van Liesbeth de Frel die het Auto Deltion team op het gebied van bedrijfswagens komt ver sterken. Door het steeds utigebreidere pro gramma van Volkswagen bedrijfswagens bleek een specialist op dit gebied noodzake lijk. Liesbeth heeft de kennis in huis, kent het rayon goed en heeft een ruime ervaring in de bedrijfswagenbranche. Vanuit de vesti ging Oude Tonge zal Liesbeth de verkoop van de VW bedrijfswagens enthousiast ter hand gaan nemen. Hiermee wordt Oude Tonge een heus VW-bedrijfswagencentrum, waar de klanten, naast onderhoud en repara tie, nu ook terecht kunnen voor een aankoop of leasing van een nieuwe Volkswagen be drijfswagen. De komende tijd zal Liesbeth met zoveel mogelijk bedrijven op Goeree-Overflakkee en Schouwen-Duiveland gaan kennismaken. De eerste reakties op dit initiatief zijn zeer positief. De collega's bij Auto Deltion wensen Lies beth alvast heel veel succes en vooral plezier toe. van de wedstrijd dressuur en mennen op zaterdag 3 juli 1999 te Dirksland Dressuur paarden klasse B, proef 7 1. Wolfert Wiegel, Duko, 166 pnt.; 2. Davi-nia Zweers, Nivier, 165 pnt.; 3. Meredith Buys, Captain Mo, 162 pnt.; 4. Bianca de Vogel, Irene, 160 pnt.; 5. Lien Bouwman, Irene, 158 pnt.; 6. Laura Sie- pman, Soraya, 162 pnt.; 7. Marina van Ruiven, Menzo, 156 pnt.; 8. Alexandra de Looze, Lucky, 155 pnt.; 9. Anneke Mat- thee, Djina, 154 pnt. en Annemiek Riem, Karel, 154 pnt.; 10. Bianca Kievit, Soraya, 152pnt.; 11. Wendy Siebel,Huxy, 149pnt. Dressuur pony's klasse L, proef 13 1. Margot Mulder, Komeet, 163 pnt.; 2. Ma-rije v. d. Broek, Sparky, 160 pnt.; Rozemarijn Blokland, Olivier, 152 pnt. Dressuur pony's klasse 3, proef 7 1. Denise Appel, Esra, 168 pnt. en Denise Appel op Tessa, 168 pnt.; 2. Nathalie Fie- ring, Boudewijn, 163 pnt.; 3. Kelly van Vliet, Boudewijn, 160 pnt.; 4. Tamara de Visser, Misty, 159 pnt.; Jessica Durinck, Nadie, 157 pnt. Dressuur paarden klasse L/M, in handicap, proef 13 en 19 1. T«uny Bekker,,Zita, 162 pnt.; 2. Esther- Brinkman, Bianca, 157 pnt.; 3. Marja van Buren, Luciano, 154 pnt.; 4. Willy van Prooijen, Duko, 149 pnt.; Jolanda Jordaan, Tessa, 141 pnt. Dressuur mensen enkelspan klasse B, proef 74 1. Diet V. d. Velde, Curly, 162 pnt.; 2. Lob- ke Blokland, Litske, 151 pnt.; 3. Rita Buys, Annie, 149 pnt.; 4. Janet v. d. Broek, Savan-nah, 148 pnt. en Hans Zöl- Iner, David, 148 pnt. en Bas Rosmolen, Elza, 148 pnt.; 5. Jan Jordaan, Jessy, 139 pnt. Mennen vaardigheid 1. Bas Rosmolen, 2. Hans ZöUner, Diet v. d. Velde, 4. Lobke Blokland, 5. Jan Jord aan, 6. Janet v. d. Broek, 7. Marius v. d. Valk. Er waren ook twee schoonheidsprijzen voor de mooiste combinatie dressuur en de mooi ste aanspaiming, de prijswinnaars waren Marije v. d. Broek en Diet v. d. Velde. Deze tweede wedstrijd op ons clubterrein is weer prima verlopen. Het was een war me dag, waarbij de regen even dreigde, maar het bleef vrijwel droog. Het was een gezellige drukte bij de dressuur 's mor gens, bij het mennen keken velen de kat nog even uit de boom, maar een volgende keer zullen er vast meer deelnemers zijn, want het is ook een leuk onderdeel van de paardensport. Op D.V. maandag 12 juli start de Vakantie- Bijbel-Week: Een geweldige belevenis voor kinderen in de leeftijd van 4 t/m 12 jaar. 'Schatgraven' is het thema van deze week. ledere dag gaan we een stukje schatgraven. En dat doen we door 's morgens te zingen, te luisteren naar een bijbelverhaal, te kijken naar poppenkast en te knutselen. 's Middags üggen er ook hele bijzondere schatten te wachten: Een ritje met de stoom tram, een heuse speurtocht, bij mooi weer gooien met water en oom Leo en tante Suzette met echt kindertheater! Waimeer we wat gaan doen, verklappen we nog niet. Wel zeggen we alvast dat het kindertheater er op vrijdagmiddag zal zijn. Dag mag je zeker niet missen! Het wordt groot feest in deze week. Kom maar mee doen van 9.30 tot 11.30 uur en van 13.30 tot 15.30 uur. We hopen jullie dan allemaal te zien en vraag je vriendje of vriendinnetje ook mee! Willen jullie meer weten, bel dan: Simone (682082), Marga (683581) of Jacqueüne (683431). Deze Vakantie-Bijbel-Week wordt georga niseerd door leden van de Gereformeerde Kerk in Ouddorp en daar moet je dus ook zijn om mee te doen! Welkom! HERKINGEN - woensdagavond 7 juli 19.30 uur ds. M. J. van Gelder. MELISSANT - heden dinsdagavond 19.30 uur ds. M. Mondria. STAD a/h HARINGVLIET - woens dagavond 7 juli 19.30 uur ds. M. Mondria. Het is een paar keer gedaan in Nederland. In Zeeland vorig jaar nog in Vlissingen. Maar voorzover bekend is het nog niet eerder ver toond op Schouwen-Duiveland. Op woens dag 14 juli zal het in de Grote of Sint Nico- laaskerk te Brouwershaven mogehjk zijn: het luisteren naar een kerkorgel en een draai orgel tijdens één concert. Jos Vogel, de organist van de Grote of Sint Jakobskerk te Vlissingen, zal dan het Van Vulpen-orgel bespelen. In afwisseling met dit orgel zal het draaiorgel 'De Twee Mus ketiers' uit Middelburg worden gedraaid door eigenaar André de Boer. André de Boer, die met zijn draaiorgel een bekende verschijning is in Middelburg, is al,, vaker gevraagd mee te werken aan concerten met andere instrumenten of zelfs orkesten en koren. De ingebruikneming vorig jaar van een koororgel in de Vlissingse Grote Kerk was voor organist Jos Vogel aanleiding om De Boer uit te nodigen om samen iets bij zonders te doen. Dit jaar nodigde organisator van de woens dagavondconcerten in Brouwershaven, Pros per Sevestre, beiden uit om twee orgels in de Nicolaaskerk te laten klinken. Organist Jos Vogel die werd geboren in 1959 studeerde orgel, klavecimbel en bei aard aan het Rotterdams Conservatorium en de Utrechtse Hogeschool voor de Kunsten (Nederlandse Beiaardschool te Amersfoort). Zijn docenten waren Arie J. Keijzer, David CoUyer, Todd Fair en Arie Abbenes. Bij Jos van Immerzeel te Antwerpen volgde hij een cursus barokinterpretatie. Worden op het kerkorgel wat meer serieuze hoewel toch hoofdzakelijk wereldüjke or- gelwerken gespeeld, op het draaiorgel zullen populaire stukken ten gehore gebracht wor den. Jos Vogel zal werken spelen van Bux- tehude, de Spaanse componist De Heredia, Sweelinck, Kuhnau en Scheidemann. In afwisseling met deze werken zal men het pierement kuimen horen in twee stukken van Franz Schubert, 'Aan de Amsterdamse grachten', 'Teddybeaurs' Picknick en een medley van chansons van Edith Piaf. En omdat het 14 juli is (Quatorze Juillet!) zullen beide orgels gelijktijdig kunnen wor den beluisterd tijdens de uitvoering van een Mars van de 200 jaar geleden overleden Van veel klanten van Elselina Bruidsmode uit de regio Zeeland is een veelgehoorde wens in vervulling gegaan: centraal gelegen op de Zuid-Hollandse en Zeeuwse eilanden is aan de Zuiddijk te Nieuwe Tonge een tweede prachtige vestiging van dit 'bruids- huis' geopend! Zes jaar geleden zijn Els en Paulina begonnen, op een slaapkamer in Bodegraven. Natuurlijk zaten ze al veel langer 'in het vak'. Ze ken den elkaar al uit een ander bruidshuis, daar waren ze collega's. Bruidsmode, bruidsstofjes, naaiwerk aan japonnen e.d., ze zijn er eigenlijk mee opgegroeid. Toen ze voor zichzelf begonnen was dat min of meer op proef, kijken of 't zou lukken. En dat deed het: ander- halfjaar later waren ze geheel uit de slaapkamer gegroeid en gingen ze naar een ander pand. 'Met de bruidsmode richten we ons hoofd zakelijk op de reformatorische gezindte', zegt Els de Jong. 'Veel van onze klanten komen uit de regio Zeeland en daar zaten we in Bode graven eigenlijk best wel ver vandaan. Daarom hehbenrWerdeJfoJleiat^ maar omgedraaid. In plaats van dat onze klanten daar vandaan helere maal naar óns toe moesten, zijn wij naar hén gegaan'. En daar heb ben Els en Paulina al heel wat positieve reacties op gehad. Els werkt twee dagen van de week in de winkel en een zus van Pauüna, Emma heet ze, drie dagen. Bij Elselina - de naam is een herleiding van 'Els en Paulina' - vind je een ruime sortering in bruidsjaponnen, in alle stijlen en modellen. Van A-lijn tot klassiek met plooi- of rimpekok, van romantisch tot strak, synthetisch, zijde, of wat een a.s. bruid zich maar voor kan stel len. Verder kunnen bijna alle japonnen in de gewenste kleur worden gemaakt. Bij Elseüna wordt de bruid van top tot teen aangekleed: hoeden, sluiers, slepen, schoenen, handschoenen, tasjes, sieraden, lingerie, losse bruidstofjes in alle kleuren.Bovendien kan elke jurk naar eigen wens worden aangepast: een hogere hals, een andere mouw, enz. Maar er is nóg meer, iets bijzonders zelfs. Voor creatie- vehngen, die hun bruidsjurk graag zelf maken maar het patroonwerk of het knippen niet zo zien zitten, hebben Els en Pauhna complete knippakketten. Een pakket, waarbij je je eigen gekozen jurk geheel op jouw maat, in jouw stof, stijl en uitvoering als 'bouwpakket' kunt bestellen en zelf in elkaar kunt zettenEn mocht je bij het zelf maken op moeiüjkheden stuiten. Els en Pauüna bieden de helpende hand. Desgewenst maken zij de jurk voor je af of zorgen ze voor de 'finishing touch'. Alles in eigen atelier. En alsof dit alles nog niet genoeg was heeft Elselina ook doppjurken en dooppakjes in het assortiment. vJjTiteraard werken de 'bruidsdames' het liefst op afspraak. Om een bruid aan te kleden en te adviseren moetje alle tijd en aandacht spe cifiek voor die ene bruid hebben. Het is dan niet zo fijn als je je aan dacht over meerdere bruidjes tegelijk moet verdelen. En als je voor een jurk bent geslaagd doen ze er bij Elselina alles aan om te voor komen dat later niet nóg eens iemand met 'jouw' jurk het huwelijks bootje ingaat... Els en Pauhna - of afgekort: Elselina -, vindt u aan de Zuiddijk 16a te Nieuwe Tonge, telefoon: (0187) 652134. Claude Balbastre op de Marseillaise en een ander Frans volksüedje: '^a ira' Het draaiorgel 'De Twee Musketiers' werd rond 1923 gebouwd. Het heeft twee regis ters: viool en bourdon en voorts het nodige slagwerk. Het kerkorgel van de kerk dateert deels van 1968 en deels van 1980 en werd gebouwd door de gebr. Van Vulpen te Utrecht. Dit instrument staat echter opge steld in een meubel dat in 1557 werd ge bouwd voor een helaas niet meer bestaand instrument van Hendrik Niehoff Muziek op de zaterdagmiddag Tijdens de Brouwse Dag op zaterdag 10 juh zal men in de Grote Kerk kunnen luisteren naar het Saxofoonkwartet 'Amanelea'. Ge durende bijna een half uur kan men de vier dames horen in diverse licht-klassieke wer ken en wel om 13.00 uur en om 15.15 uur, dus tussen de repetities door van het grote gelegenheidsorkest op de Markt. Op zaterdag 17 juh is er om 14.30 uur de gebruikelijke orgelbespehng. Waar: in en rondom Elim aan de Zuid dijk te Nieuwe Tonge. Hoe Iaat: van 9.30 tot 15.00 uur. Wat is er te koop: Tweedehands boeken Rommelmarktspullen Electrische apparatuur Speelgoed Poppenkleertjes Planten Stekjes Bloemen IJs/koffie/limonade Gebakken vis Nieuwe haring Hamburgers Patat/snacks/slaatjes Oudhollandse wafels Overheerlijke pannekoeken Cake/kruudplaetjes Creadakpannen Houten spulletjes enz. Wat is er te winnen: Splintemieuwse skelter Skelterkar Bloembak Babybom reiswieg Boodschappenmand enz. Wat is er te doen: Hele dag skelter rijden Dammen Grabbelen Spellenhoek Trekkast Sjoelen Enveloptrekken Graag tot ziens op de gezellige rommel markt te Nieuwe Tonge. H. KinQmans -9- Als zij Dordrecht zijn gepasseerd, vindt hij het ogenblik gekomen, om zijn gasten op een stevig maal te tracteren, rijkelijk besproeid met bier en spiritualiën. "Nou", zegt Jochem als hij daarna met Gebhard op de achterplecht staat. "Ver trouw je het nóg niet?" "Misschien heb ik me vergist", antwoordt Gebhard droog. "De vraag alleen wat die lui bezielt. We zijn totaal vreemd voor hen en ze behandelen ons of we kinderen van hen zijn en beter nog". "Je hebt gehoord, dat die Sinjeur een zot is", lacht Jochem. "Als ie zo gek wil zijn om dit met ons te doen, laat hem zijn gang gaan. Een fijne dag, jo". Dat beaamt Goffe ook, evenals Lémand die beiden wèg zijn van hun gastheren. Maar Gebhard blijft toch zeer gereserveerd, ook als Sinjeur Willemsz zich bijna uitslui tend met hèm bemoeien gaat. De bark vaart de Kil uit. "Nu krijgen jullie een idee van de zee", merkt Willemsz. op. De wind is toegenomen. Kopschuimend slaan de golven van het Hollands Diep tegen de boeg van de zeiler. Geleidelijk minder is links en rechts wazig het land te ontdekken. Het is een sensatie. "Stel je voor, dat je weken zó varen moet. Geen land te bekennen, 't Is om het te besterven", meent Gebhard. "Ouwe landrot", lacht Sinjeur Willemsz. "Dat word je ook gewoon hoor. Ik heb jaren en jaren gevaren. Je weet op het laatst niet anders. Maar komaan, we gaan naar de kajuit een kaartje leggen. Er is nu niet veel te zien, het wordt ook winderig. Daar kunnen alleen zeelui tegen". Uur na uur verstrijkt, terwijl de kapitein geregeld de gla zen vult. Er komt een zeer opgewekte stemming, waaraan Gebhard zich niet onttrekt. Alleen drinkt hij veel minder dan zijn kameraden. Hij heeft opgemerkt, dat de kapitein en de Sinjeur beti-ekkehjk matig van hun glas gebruik maken. En met kracht komt het wantrouwen weer op; willen zij hen soms dronken maken?" Dat zal hem niet overkomen. Hij bespeurt niet, dat Sinjeur Willemsz hem aandachtig gadeslaat en zo nu en dan een blik van ver standhouding wisselt met de kapitein, die flauw gUm- lacht. Het is al ver in de namiddag, als de Zeeuwse kust op daagt. Nu moeten zij nodig weer eens aan dek. Er is een en ander te zien. Gebhard informeert naar de tijd. De anderen denken er bhjkbaar niet aan. Maar hij berekent, hoe lang zij nu reeds onderweg zijn. Wanneer ter wereld zullen zij in Rotterdam terug zijn? Maar hij behoeft zich niet ongerust te maken, verzekert de stuurman, bij wie hij navraag doet. Opzettelijk spreekt hij er niet over met de kapitein of met Sinjeur Willemsz. De schepehngen boezemen hem vertrouwen in. Hij komt te weten dat de bark naar Middelburg vaart, waar enige uren wordt gemeerd. De gasten gaan daar aan de wal om te eten. Tegen de avond gaan ze temg. Er is voldoende slaapplaats aan boord. Terwijl zij slapen, vaart het schip naar Rotterdam, waar het de volgende morgen tijdig is. Dit is zo het programma van de Sinjeur, als hij met hen vaart. De stuurman heeft het al verschillende malen ge daan. Het is nu eenmaal een Uefhebberij van Sinjeur Wil lemsz om vreemdelingen aangenaam te zijn. Die moeten een goede indruk van Holland hebben, lacht de stuurman. Nu de vent heeft geld genoeg. Laat hem die hefliebberij. De schepelingen worden ook altijd goed bedacht op zo'n tochtje. Het is nu in een paar jaar al de vierde keer dat Semeinsz, zijn kapitein, met die Sinjeur uit spelevaren gaat. Gebhard büjft het vreemd vinden, maar per saldo hoort hij toch van verschillende kanten allemaal hetzelfde over zijn gastheer: een wonderlijke vent die het goed meent met vreemdehngen. En als ze morgenochtend tijdig in Rotterdam terug zijn, och, dan verletten ze niets. Dat vinden de anderen ook, als Gebhard met hen praat. Ze zijn in een johge stemming. Vermoedelijk half 'in de olie'. "Houd op met drinken, Jochem", waarschuwt hij. "Je moetje positieven bij elkaar houden". Jochem lacht en zegt dat hij ongeneeslijk is. Wat ter wereld zouden die lui nu met hen in het schild voeren? Ze zijn de vriendehjkheid en hartehjkheid zelf. I Aan bakboord rijst een zware toren op, de kerktoren van Campvere. Sinjeur Willemsz maakt er hen attent op en vertelt dan, dat zij binnen enige uren in Middelburg zul len meren, waar zij zich kunnen vertreden. Middelburg is een mooie stad, met veel handel en ver keer, niet zo druk als Rotterdam natuurlijk, maar wel de moeite van bezichtigen waard. Er is een Kamer van de Oost-Indische Compagnie gevestigd, waar de kapitein nog even moet zijn voor zaken. In die tijd bekijken zij de stad, om dan gezamenlijk te gaan eten bij een vriend van Semeinsz, die een groot huis in de Langedelft bewoont. Tegen de avond gaan ze dan weer aan boord. "En dan gaan wij slapen. De zeelui brengen ons wel in Rotterdam vannacht". Het programma wordt stipt uitgevoerd. Alleen gaat er een druilerige regen vallen. Maar dat kan Sinjeur Wil lemsz niet helpen. Die spoort hen alleen aan, om vlugger naar het beschuttende onderdak te gaan dan in zijn bedoe ling heeft gelegen. In de stad hebben zij nog enkele herbergen aangedaan, tengevolge waarvan Goffe en de Fransman neiging gevoelen en aan die neiging tenslotte ook uiting geven, om luidkeels liedjes te gaan zingen. Een paar stevige por ren van Jochem en Gebhard waarschuwen hen, geen geintjes uit te halen. En ook Sinjeur Willemsz zegt: "Laten we ons fatsoen bewaren, jongens". In het grote koopmanshuis in de Lange Delft - Gebhard vindt het vreemd dat er geen bewoners zijn, althans ze ontmoeten die niet - kunnen ze zingen naar hartelust. In een groot vertrek staat de tafel gereed, zodat ze kunnen aanvallen. De zeelucht heeft hen hongerig gemaakt. Er is inderdaad een keur van spijzen. Gebhard en Jochem hebben hun gehele leven nog niet zo lekker gegeten. En de wijn vloeit rijkehjk. Kortweg gezegd: Jochem, Goffe en de Frans man zijn dronken en stevig ook. Gebhard kan men ook niet meer nuchter noemen, al is hij niet zo beneveld. Sinjeur Willemsz en de kapitein blijven zich uitputten in vriendelijkheden. De gezagvoerder vertelt dan, dat hij reeds meermalen in deze woning heeft gegeten met een gezelschap. De bewoner is afwezig ditmaal. Dat is heel jammer, want die maakt graag kennis met vreemdelin gen. Nu heeft Semeinsz op een papier enkele bijzonder heden over hen geschreven. Als de bewoner thuiskomt, weet hij tenminste wie er geweest is. Zouden zij hun naam er onder willen schrijven. Dat is aardig voor die man. "Welja", hakkek Goffe, "waarom niet?" De anderen zijn geneigd hem bij te vallen. Ze weten niet meer wat ze doen. Alleen Gebhard zegt: "Ik teken mijn naam niet. Wat heeft het voor zin?" "Het heeft helemaal geen zin, alleen is het een aardigheid voor de bewoner van dit huis", zegt Willemsz. "U be hoeft het volstrekt niet te doen, Waldmont". Hij geeft Semeinsz een knipoogje, schenkt de glazen vol en ziet kans in het glas van Gebhard een soort poeder te werpen, dat spoedig oplost. Ze praten niet meer over handtekeningen. Gebhart voelt een duizeling komen, waartegen hij zich niet verweren kan. Hij uit zo nu en dan wartaal en drinkt nog verschillende glazen, die hem tenslotte half dronken maken. Sinjeur Willemsz lacht met voldoening. "Het wordt nu tijd, dat we naar het schip terugkeren, mannen", zegt Semeinsz. "We moeten morgenochtend op tijd in Rotterdam zijn". "Och wat, wat komt het er op aan?" roept Goffe, die weer een lied aanheft. "Morgen komt er weer een dag". "Neen, mannen geen gekheid", waarschuwt Willemsz suikerzoet. "Gebruikt nu julhe verstand. We gaan rustig naar boord terug, waar we gaan slapen. Dan zijn we mor gen weer fris". (wordt vervolgd) >^M^:^!^WiW^ifi Elselina Bruidsmode nu ook in Nieuwe Tonge Els de Jong in haar tweede Elselina te Nieuwe Tonge

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1999 | | pagina 5