Carrosseriemakers/ Bankwerkers LEKKAGE EBBE EN VLOED KAMER 8IHD Kmn ^P ipy projectbegeleider inkoper Jeugdvisdemonstratie met wedstrijd tijdens Havendag te Middelliarnis ik financier m-h tiiüs Tijd om aan je carrière te sleutelen? NOOIT MEER Verzorgingshulp m/v Traktor- chauffeur Bollenpellers Flakkeese frambozen aardbeien sTonssB\ UW SHELL-LEVERANCIER VOOR: ^^B^afT^ KÖL milJI KM^il>f KiSff E R Pellers/sters Jongens ONGETWIJFELD MAASKANT SHIPYARDS eyunDEri4iiËuiiiii Brf^^^fffSSc - GASOLIE - DIESELOLIE - PETROLEUM - SMEERMIDDELEN Fa. A. I. W. Lokker Witte hoogslaper eigengemaakte jam Dwergkonijnen Cavia's Gerbil IVIuisje Ratjes Ongetwijfeld SCHOLIIip iB|^ PAGINA 10 Vrijdag 11 juni 1999 Stralende gezichten van winnaars en organisatie met van links naar rechts: Burgemeester Mevr. De Vries-Hommes, Christa Bolier 2e, daarachter Dhr. S.W. Mol, Mevr. Breeman, Dennie Buskop Ie en Bianca Bosma 3e. Hengelaarsvereniging KRAMMER en Hengel- sportspeciaalzaak BREE MAN organiseerden zaterdag 5 juni j.l. in samenwerking met de Stichting Evenementen Middel harnis een zeer geslaagde jeugdvisdemonstratie met aansluitend een jeugdviswedstrijd. Zaterdagmorgen om half elf stonden 19 deelnemertjes in de leeftijd van 9 t/m 13 jaar in de stromende regen paraat om hun afspraak na te komen. Zij zouden namelijk meedoen aan een korte jeugd- viscursus om daarna aan een heuse wed strijd deel te nemen. Alles was tevoren tot in de puntjes geregeld en er kon eigenlijk niets meer fout gaan. Het weer waar men geen invloed op had kon nog de enige spelbreker zijn. En, zoals gezegd, dat was het ook. Met bakken tegelijk kwam het water naar beneden. Maar, als de organisatie al dacht aan afgelasting hoefde men alleen maar naar de deelnemers te kijken en men wist het. Gewoon doorgaan. De motivatie die van de kindergezichten was af te lezen gaf daartoe voldoende spirit. Elf uur ging de demonstratie van start nadat elke deelnemer een plaatsnummer had geloot zoals bij alle normale wed strijden gebruikelijk is. Van hun bege leiders, medewerkers van Hengelaars Vereniging Krammer, kregen zij les in hel aanmaken van voer om mee te vis sen. Verder, hoe men een hengel dient op te tuigen, hoe men de visdiepte bepaalt en vooral ook hoe men met eventueel gevangen vis dient om te gaan. Netjes, voorzichtig en vooral met natte handen om beschadiging van vis te voorkomen. Ook de omgeving van de visplek kreeg voldoende aandacht want na afloop van het vissen mag het natuur lijk niet zichtbaar zijn dat op deze stek sportvissers bezig zijn geweest. Kort om, ook het milieu kreeg de noodzake lijke aandacht wat natuurlijk naadloos aansloot op het thema van deze Haven dag. Om kwart voor één begon de wedstrijd. Het voer, de hengels met daaraan het aas, welke geheel belangeloos door Hengelsportspeciaalzaak BREEMAN beschikbaar was gesteld, gingen te water. Het duurde niet zo lang of de eer ste vis kwam al boven water en werd door de trotse visser aan land gebracht. De eerste punten stonden hiermee geno teerd. De spanning was van de kinder gezichten af te lezen. Naai'mate het weer verbeterde nam ook de belangstelling toe en 's middags was het dan ook een gezellige drukte op en rond het parcours naast de Wilhelmina- brug te Middelhamis. Ook de aanwezi ge kraam, waar belangstellenden infor matie konden verkrijgen over de sport- visserij, werd steeds beter bezocht en op de meest uiteenlopende vragen werd geprobeerd een afdoende antwoord te geven. Daartoe was ook de Delta Fede ratie vertegenwoordigd. Ongeveer half drie werd de wedstrijd afgeblazen terwijl de laatste heftige regenbui zich boven de deelnemers uit stortte. Daarna brak de zon in alle hevig heid door zodat zelfs de kleding begon te dampen. De jeugd had hun zware taak door de overvloedige regenval heen pri ma volbracht. Hen rest dan nog de prijs uitreiking. De voorzitter van de Stich ting Evenementen Middelhamis, Bur gemeester Mevr. De Vries-Hommes, heeft onder grote belangstelling op een zonovergoten podium de door de stich ting beschikbaar gestelde bekers over handigd aan de drie winnaars van de viswedstrijd. Uit handen van Mevr. Breeman van Hengelsportspeciaalzaak BREEMAN ontvingen alle deelnemers de hengel en het overige vistuig waar mee zij de gehele dag hebben gevist. Deze mochten zij als herinnering mee naar huis nemen. Verder kregen zij uit handen van de voorzitter van Henge laars Vereniging Klammer, Dhi'. S.W. Mol, ondermeer een jeugdlidmaatschap c.q. visvergunning aangeboden zodat de deelnemers met de opgedane kennis en het beschikbaar gestelde vistuig deze mooie sport kunnen blijven beoefenen. De uitslag van de wedstrijd: 1. Dennie Buskop95 cm. 2. Christa Bolier80 cm. 3. Bianca Bosma49 cm. 4. Christian MeUssant48 cm. 5. Dimco Wittekoek46 cm. 6. Mark Kievit26 cm. 7. Remco Schipper12 cm. Jammer genoeg bleven de overige deel nemers zonder vis maar daar lieten zij zich zeker niet door ontmoedigen. Onder hun luid applaus mochten de winnaars hun prijs in ontvangst nemen. Zo terugkijkend op een natte maar mooie dag dan toch uiteindelijk niets dan tevre denheid. Een geslaagd evenement dus waarvoor aan alle medewerkers dank verschuldigd is en zeker niet in de laatste plaats dank aan de deelnemers! Want groot was hun doorzettingsvermogen. Aanstaande zaterdag 12 juni staat er weer een wedstrijd op het programma. Deze zal worden gehouden langs het Havenka- naal te Middelhamis. Heeft u belangstel ling gekregen eens mee te doen dan bent u van harte welkom. Voor meer informatie kunt u terecht bij de secretaris van HV KRAMMER Dhr. J. Kieviet, of Dhr. S.W. Mol (voorzitter). Groot is de vreugde na het vangen van zo 'n vis Rabobank MWêëftéiikéle BêliggingsHypotheek beslist zelf waarin u belegt. Techno Service Zuid-West Woongemeenschap voor ouderen GEVRAAGD per direkt Tel. 6114 26 of 6118 36 (06) 22 66 09 83 TE HUUR voor werkende jonge man of vrouw Middelhamis Tel. (0187) 48 27 48 GEVRAAGD lIl/v Bosland 1 Den Bommel Tel. 6113 15 - 6117 93 TE KOOP 90x200, incl. buro excl. bodem en matras 250- Tel. 68 30 39 Ze zijn er weer! Die heerlijke en Tevens ook: Woensdagmiddag en zaterdagmiddag vanaf 12.00 uur gesloten fam. B. den Baars Noorddijk 2 3248 LH Melissant Tel. (0187) 60 15 23 Adverteren in Eilanden Nieuws betekent dat uw advertentie ook buiten de bebouwde kom wordt gelezen. i^^i"* SbM' Warnaar - Looman - van den Ban b.v oliehandel -^ OUDDORP modellenboeken JU6IL€UMKflFIRT€N Tel. 471020 Tel. 68 16 82 GEVRAAGD: vanaf begin juni en voor traktorchauffeur en kisten-, los- en telmachine werk voor tulpen fa. J. Maliepaard Zn. Boomgaarddreef 15 Stad a/h Haringvliet TeL 486167 of 611476 slaagt U beter met uw inkopen als U eerst de advertenties leest Stellendam - Bruinisse scheepswerven - machinefabrieken - dokken - reparatie - lierenbouw Speciaal voor actieve beleggers heeft de Rabobank een nieuwe hypotheek: de flexibele Beleggingshypotheek. Daarmee kunt u zelf beslissen waarin u belegt. U hebt de keus uit alle aandelen, obligaties en beleggingsfondsen die aan de AEX staan genoteerd. Zo oefent u zelf invloed uit op het rendement en het risico. En kunt u de samenstelling van uw portefeuille altijd wijzigen. Wilt u meer weten, neemt u dan een kijkje op onze internetsite: www.rabobank.nl Techno Service Zuid-West zoekt voor tiaar werkplaats in Oude Tonge Je verantwoordelijkheid is groot. Je onderhoudt de carrosserieën van kostbare trucks en bussen. Je zorgt ervoor dat ze bedrijfszeker zijn en veilig. Periodiek onderhoud en reparaties volgens het boekje. Van het verrichten van kleine reparaties, richten van balken en stijlen tot en met het vernieuwen van polyester of stalen beplating zowel in- als uitwendig. Dat is gevarieerd werk, waar je als carrosseriemaker/bankwerker geen nee tegen kunt zeggen. Je basisopleiding is LTS, eventueel aangevuld met vakgerelateerde opleidingen of de bereidheid om opleidingen te volgen. Ervaring met bank- en constructiewerk is een pre. Ook met vergelijkbare opleidingen ben je welkom. Professionele omgeving Techno Service Zuid-West biedt goed werk in een prettige, professionele omgeving. We betalen een goed salaris in overeenstemming met je opleiding en ervaring. En we bieden kansen voor een verdere carrière in onderhoud en beheer van wagen- en machineparken. Werkplaatsmanager Arie Alting zal je graag nader informeren (0187-641013), je sollicitatie kun je richten aan Alice Bosse, personeelsfunctionaris, tel. 015-2519270, Postbus 3512600 AJ Delft. Techno Service Zuid-West b.v. is onderdeel van Techno Service Nederland, een landelijke aanbieder van technische dienstverlening m.b.t. bedrijfsvoertuigen en machineparken. Wij bieden: onderhoud, reparatie, lease, keuringen, inbouw en ombouw; plus dealerschappen van IVECO en RENAULT. We hebben 22 vestigingen in Zuid-Holland en Zeeland met in totaal 265 medewerkers. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. 15 JAAR GARANTIE Flexibekleding: specialisten m het verwerken van kunststof dakfolle. 100% onderhoudsvrij, flexibel materiaal dat alle weersomstandigheden trotseert op nieuwe èn bestaande daken van woningen, bedrijven, caravans en fabriekscomplexen. Bel Flexibekleding in Burgh-Haamstede: 0111 652300 voor zorgeloos droog wonen en werken. Ebbe en Vloed is een algemeen verzorgingshuis voor ouderen. Ruim 75 mede- weri<(st)ers zijn entiiousiast bezig met de begeleiding en verzorging van onze 87 bewoners, tevens is er een verpleegunit met 8 bewoners. Er zijn diverse zorgvernieuwde projecten. Met ingang van 1 augustus zijn wij op zoek naar een gemiddeld 20 uur per week Uw werkzaamheden bestaan uit het assisteren van de bewoners bij de algemene dagelijkse levensbehoefte. Daarnaast draagt u zorg voor de koffie, het opmaken van de bedden en verricht u voorkomende huishoudelijke werkzaam heden. U heeft affiniteit in het werken met ouderen. Bij voorkeur heeft u relevante werkervaring en/of een opleiding op minimaal vmbo-niveau (verzorging). De werktijden zijn op maandag tot en met vrijdag van 07.00 tot 12.30 uur en in het weekend en op feestdagen van 07.00 tot 13.30 uur. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO verzorgingshuizen. Informatie en sollicitatie Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer H. A. Moerenhout, hoofd verzorging. Uw sollicitatie kunt u voor 19 juni a.s. sturen naar verzorgingshuis Ebbe en Vloed, t.a.v. mevrouw H. C. Kroon-Legierse, direkteur, Washingtonstraat 2, 3255 VJ OUDE TONGE. LID DIBEVO TE KOOP Alle kleuren DIRKSLAND Tel. (0187)60 55 28 slaagt U beter met uw inkopen als U eerst de advertenties leest! m \VB Staalstraat2 2984 AJ Ridderkerk Telefoon (0180) 42 08 55 Op ons bloemenbedrijf is er plaats voor: vanaf "-, ia||i||||sjWeten) illiïiiVVerktijden in ov0rti||||j|| 'l||||r. Inlichtingen: y":^^^^ Vissersstraat 12, Ouddorp, tel. (0187) 681887 Plony Tanis, oisrkzQam bij drukkerij Gebr. de LUqqI, brengt graag de voor u mee, aiaarin u thuis uuu kunt uitzoeken. (overdag) ('s avonds) MAASKANT SHIPYARDS is een gerenommeerd bedrijf, dat zich toelegt op de bouw en reparatie van voornamelijk visserijschepen en machine bouw. Wij streven naar een optimale dienstverlening, kwaliteit, flexibiliteit en vakmanschap In onze vestigingen is plaats voor een: Voor deze functie zoeken wij een accuraat persoon (ca. 30 jaar) met ervaring in deze functie(s). Opleiding: minimaal MTS-machinebouw en/of scheepsbouw of gelijkwaardige opleiding. De werkzaamheden omvatten o.a.: - het begroten van projecten (verbouwingen reparaties e.d.) - het begeleiden tijdens de uitvoering van projecten zowel technisch als commercieel - het inkopen van materialen voor alle afdelingen. Voor deze functie is het vereist dat men beschikt over goede contactuele eigenschappen, technische kennis over een breed terrein van producten en diensten, goede mondelinge èn schriftelijke beheersing van de Nederlandse, Engelse en Duitse taal. Salariëring afhankelijk van opleiding en ervaring. Uw schriftelijke reactie met curriculum vitae zien wij graag vóór 30 juni 1999 tegemoet. MAASKANT SHIPYARDS, Postbus 12, 3250 AA Stellendam, afd. personeelszaken

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1999 | | pagina 10