Trendy, leuk en slim De zomers in Zweden zijn korter, maar wel eclit Arjan Breukhoven improviseert in Grote Kerk Brieile Kom naar de dag voor de vrijwilliger Toyota verkocht in april recordaantal auto's in ons land Bijeenkomst CVA-getroffenen Twee concerten in Nederlands Hervormde Kerlc te Dreisclior Scooter rijden: Maak een gratis proefrit Millennium stappenplan EIIMIDBf-illEUWS Scooterpromodesk geeft alle informatie Martin Mans concerteert in de St. Laurenskerk te Rotterdam voor last-minute detaillisten PAGINA 7 Dinsdag 1 juni 1999 Op zaterdagavond 12 juni a.s. speelt op het schitterende orgel van de Grote- of Sint Ca- tharijnekerk van Brieile de Rotterdamse organist Arjan Breukhoven. Het concert be gint om 20.00 uur. De toegangsprijs be draagt ƒ7,50. Het programma bestaat ge heel uit improvisaties van de organist. Arjan Breukhoven (1962) studeerde aanvan kelijk orgel bij Jan Brandwijk en later orgel en kerkmuziek aan het Koninklijk Conserva torium in Den Haag, waar o.a. Wim van Beek en Bert Matter zijn leraren waren. Te vens studeerde hij piano, zang, improvisatie en koordirektie. Arjan Breukhoven geeft jaarlijks, als orga nist, pianist en als dirigent, vele concerten in binnen- en buitenland (Frankrijk, Oosten rijk, Engeland, Duitsland en Tsjechië). Bovendien is hij dirigent van verschillende grote koorverenigingen: 'Rozenburgs Man nenkoor', het Regiomannenkoor 'H.C.M.' uit Berkel Rodenrijs en het Christelijk Mannenkoor 'Prins Alexander' uit Rotter dam. Regelmatig werkt hij mee aan radio-, televi sie en CD-opnamen. Arjan Breukhoven is als organist verbonden aan de Verrijzenis kerk te Rotterdam. Vrijwillige weidevogelbeschermers, knotters en zagers van harte welkom op 26 juni Landschapsbeheer Zuid-Holland be staat in juni 20 jaar. Om dit te vieren organiseert Landschapsbeheer op zaterdag 26 juni de Dag voor de Vrijwil liger voor alle actieve vrijwilligers in het natuur- en landschapsbeheer uit heel Zuid-Holland. De Dag vindt plaats bij de Ackerdijkse Plassen nabij Delft. Alle vrijwillige weidevogelbeschermers, knotters, hooiers en zagers (plus part ners en kinderen) zijn van harte wel kom! In Zuid-Holland zijn bijna 100 vrijwilligers- groepen, verspreid over de provincie, actief bezig met het onderhoud aan natuur en land schap. Het gaat hierbij om activiteiten als het beschermen van weidevogelnesten. In het voorjaar, maaien en hooien van kleine natuurgebiedjes in de zomer tot het zagen en knotten van geriefhout en knotbomen e.d. in de winter. Dit is niet alleen een gezellige, maar ook een gezonde en actieve bezigheid, TAPUT VINYL GORDIJNEN TRAMWEG 33 OUDETONGE vaak op de mooiste plekjes van Zuid-Hol land. Bovendien helpen de vrijwilligers de natuur zo een handje! Voor meer informatie over vrijwilligerswerk in natuur- en landschap kunnen geïnteres seerden terecht bij onderstaand adres. Het programma van de Dag voor de Vrijwil liger (voor reeds actieve vrijwilligers) be staat uit lezingen en demonstraties op het gebied vaff natuur- en landschapsbeheer, excursies en het samen uitvoeren van land:^; schapsonderhoud (hooien). De Dag duurt van 10.00 tot 18.00 uur. Deelname is gratis, van te voren opgeven is wel noodzakelijk. Een programma met opgaveformulier is, voor degenen die dat nog niet ontvangen hebben, aan te vragen bij: Landschapsbeheer Zuid-Holland Postbus 558 2800 AN GOUDA Tel. (0182) 52 45 00 In Europa al ruim 51.000 exemplaren van Toyota Yaris verkocht Toyota is met de verkoop van haar auto's uitermate succesvol in Europa. De be-langstelling voor de begin april in de dealershowrooms verschenen Toyota Yaris is zo groot, dat er al ruim 51.000 orders zijn geboekt. Ook de verkoop van de vele andere Toyota- modellen verloopt crescendo. In ons land werden in de maand april maar liefst 5.000 nieuwe Toyota's in de orderboeken geschreven, waaronder 2.664 orders voor de Yaris. Voor de Nederlandse Toyota-organisatie is dat een absoluut verkooprecord. Het besluit van de Toyota-top enige jaren geleden om de auto's die in Europa worden verkocht veel meer op de smaak en wensen van Europese consumenten af te gaan stem men en om die auto's ook meer en meer in Europa te gaan ontwerpen, ontwikkelen en bouwen, blijkt steeds meer aan betekenis te winnen. De Toyota Corolla, Avensis en Pic nic zijn in hun klasse erg populair; de vier- wielaangedreven Toyota's kunnen bogen op een uitmuntende reputatie en idem dito ver koop; de Toyota bedrijfswagens zijn ge waardeerde partners voor steeds meer onder nemers en de innovatieve, volledig in Euro pa ontworpen Toyota Yaris heeft een ronduit indrukwekkende vliegende start gemaakt. De compacte drie- en vijfdeurs Yaris zijn uitstekend ontvangen en ook de consumen ten gaan 'en masse' overstag voor hun char mes en kwaüteiten. Nog voordat de auto bij de Europese Toyota-dealers stond waren er al 20.000 exemplaren verkocht en in april werden er vervolgens ruim 31.000 orders voor de Yaris genoteerd. In ieder land heb ben de verkoopresultaten de doelstelHngen van zowel Toyota Motor Corporation als de Toyota distributeur en dealers al overtroffen. De Nederlandse Toyota-dealers hebben nog steeds te maken met zeer veel belangstellen den in hun showroom voor de nieuwste Toy- ota-modellen. Hoofdrolspeler is momenteel uiteraard de Yaris, maar ook de vraag naar met name de nieuwe Corolla-uitvoeringen, de ook zakelijk zo succesvolle Avensis en de ruime en fijn rijdende Picnic blijft onver minderd groot. De dealer-organisatie is vast besloten om met dit modelprogramma, met de ZQ goede reputatie die Toyota geniet en met het bieden van een uitmuntende service aan klanten het verkoopsucces de komende tijd nog verder uit te bouwen. De Europese verkoopdoelstelling van Toyota is immers een totaal van 600.000 auto's voor 1999. Dankzij het huidige succes en de te ver wachten uitbouw van het modelprogramma moet deze doelstelling ruimschoots gereali seerd kunnen worden. Steeds meer volwassenen in de leeftijd van 25 tot 55 jaar ontdekken de vele voordelen van scooter rijden. Zij ervaren dagelijks hoe leuk het rijden op zo'n moderne gemotoriseerde tweewieler is. Zo'n scooter maakt je jeugdig en benadrukt dat je een trendsetter bent. Het is leuk om erop gezien te worden. Scooter rijden is fun! Wie scooter rijdt, is ook snel op zijn bestemming. De scooter vormt de snelste verbinding tussen twee pun ten. In het woon-werkverkeer omzeil je er alle verkeersopstoppingen en parkeerproblemen mee. Als het lek ker weer is, kun je met de scooter leu ke uitstapjes maken: lekker weg in eigen land. En zo biedt de scooter altijd en overal volop bewegingsvrij heid. Voor iedereen, jong of iets minder jong, man of vrouw, groot of klein, is er een geschikte scooter. Wie eenmaal een scooter heeft, geniet steeds met volle teugen van het rijple zier dat z'n tweewieler biedt. En om de prijs hoeft u het niet te laten. Tijd is geld Wie veel in de stad rijdt, kan bijna niet zon der zo'n scooter. Maar ook om een kind naar school of sportclub te brengen, een bood schap te doen, of op visite te gaan, is de scooter een ideaal vervoermiddel. Ook kiezen veel volwassenen op zakelijk gronden voor een scooter. Zij willen zich snel kunnen verplaatsen, zonder hinderlijke verkeersopstoppingen of lang rondrijden voor ze een parkeerplek vinden. Tijd is geld. Voor wie nog meer informatie over scooter-rijden wil, is er de Scooterpromo desk, telefoon: 0900 - 2025900 (55 ct/min). Het team van de Scooterpromo desk beantwoordt alle vragen en stuurt desgewenst gratis een uitgebreid infor matiepakket toe. Ook kunt u de Scooter-internetsite raad- jiplegen: www.slimscooter.nl Voor iedereen, die van opschieten houdt, is de scooter een uitkomst. Intercedenten, huis artsen, makelaars, verslaggevers, fotogra fen, architecten, poUtie-agenten, en noem maar op, kiezen dan ook steeds vaker voor dit leuke, slimme alternatief. Reistijd gehalveerd Uit onderzoek blijkt dat de scooterrijder zowel in het woon-werkverkeer als in stads verkeer z'n reistijd al gauw halveert. En wie denkt dat een scooter niet past bij het Nederlandse klimaat, heeft ongelijk: want het regent hier slechts zeven procent van de tijd. De moderne scooter is een volwassen ver voermiddel voor volwassen mensen. Hij levert pittige prestaties, is lekker wendbaar in de stad, mooi stil, zuinig in het gebruik en dus ook milieu-vriendeüjk. Hij is gemakke lijk te besturen en veel stabieler dan de Lam- bretta's en Vespa's van vroeger. En je zit er heel comfortabel op. Het verbruik van de 50 cc motor ligt rond 1 op 35. Je moet echt je best doen om per week voor pakweg 20 gulden aan benzine te ver stoken. Hij is dus ook een vriend van uw por temonnee. Soorten en maten Door de rage van de laatste jaren hebbejQ de scooterfabrikanten steeds meer nieuwe mo dellen ontwikkeld om aan zo veel mogelijk Bij meer dan 250 SLIM-dealers staan scooters Maar voor een gratis proefrit. Bel de Scooterpromodesk voor een Slim dealer bij u in de buurt en stap 'ns op zo'n moderne gemotoriseerde tweewieler. zult verbaasd staan hoe leuk het is om op zo'n scooter te rijden. En laat a ver rassen door zijn rijgedrag, prestaties en comfort. (Miflimum leeftijd 21 jaar en legitimatie verplicht) smaken te kunnen beantwoorden. Omdat de vraag naar scooters onder volwassenen snel groeit, zijn er ook rustige, behoudende modellen ontwikkeld, waaronder de retro- scooters, die doen denken aan de Italiaanse modellen uit de jaren '50 en '60. U weet wel, zo'n scooter als waarop Audrey Hepburn en Gregory Peck reden in de romantische rol prent 'Roman Holiday'. Moderne scooters zijn er dus in alle soorten en maten. Met voor elk wat wils: sportief, stoer of stijlvol. Ook qua prijs is er veel keus: van 2.500 gulden tot 6.000 gulden. Scooters hebben weinig onderhoud nodig en vallen op door hun lange levensduur. Ook verdere kosten, zoals verzekering, hou derschapsbelasting en afschrijving zijn te overzien. door John de Rijke Zweden is een land vol verrassingen. Mooie steden, een grandioze natuur met ongerepte bossen, een wonderbaarlijke midzomer- nachtzon, sneeuw en ijs, bergen en steile ravijnen, ontelbare meren en uitgestrekte stranden. Kortom, een land om vakantie te houden en indrukken op te doen, zoals die weUicht nergens anders in Europa te beleven zijn. Je kunt er eigenlijk van alles, fietsen, vissen, zeilen en windsurfen, raften, golfen en nog veihg in 't wild kamperen. Met ande re woorden: genieten in de vrije natuur. Als die maar gelaten wordt zoals ze is, want in Zweden wordt de bescherming van de natuur zeer serieus genomen, en terecht. Ongelimiteerd De zomers zijn weliswaar iets korter dan bij ons, maar over het algemeen wel echt, met veel zonneschijn en een gemiddelde tempe ratuur waarbij je je lekker voelt. Dus niks kil of uitgesproken koud. Niet zelden kun je er barbecuen als de zon nog net niet onder is. Je kunt bij wijze van spreken fietsen tot de horizon, zonder iemand tegen te komen. Hoogstens een eland, die zich over uw aan wezigheid zal verbazen, maar vervolgens rustig verder gaat met grazen. Trouwens, u kunt zelf nauwelijks genoeg krijgen van de vele bosbessen, wilde aardbeien en padden stoelen die u ongelimiteerd mag plukken. In een open en uitnodigende wildernis, zoals u die zult ervaren in bijvoorbeeld Harjedalen, waar de met eeuwige sneeuw bedekte berg toppen u telkens opnieuw zullen imponeren. Het water in de talloze meren, rivieren en beken is zo helder dat de vissen je zien aan komen, met de vaak onvermijdelijke grill in het verschiet. Wat dat betreft is Zweden een walhalla voor sportvissers. Ook kinderen kunnen tegenwoordig een cursus volgen om het sportvissen onder de knie te krijgen. Inlichtingen daaromtrent kunt u verkrijgen bij Det Naturliga Fisket ('Het Natuurlijke Vissen') Loftagatan 4, S-594 32 Gamleby). Open huis Al met al ontwikkelt het toerisme in Zweden zich gunstig. Het aantal overnachtingen in hotels, vakantiehuizen en trekkersherbergen op campings groeit nog steeds. Behalve 8 bergstations en 50 berghutten is het land 310 jeugdherbergen rijk, waaronder enkele bij zondere gebouwen. Zo is in Orskar in Upp- land een herberg ingericht in het voormalige huis van de vuurtorenwachter. In Dalarö, in het zuideUjk scherengebied bij de hoofdstad Stockholm, is een nieuw jeugdverblijf mèt zeezicht ontstaan door verbouwing van het vroegere loodsenkwartier en in Danderyd, even ten noorden van Stockholm - in de Stocksundshaven - bevindt zich momenteel een drijvende herberg. Afgezien van de in een oude melkfabriek gevestigde en nu flo rerende jeugdherberg HabUngbo op het pop ulaire, via Oskarshamn per boot te bereiken eiland Gotland. Het jaarlijks in september te houden Schapenfestival trekt eenmaal veel bekijks. De meeste boerderijen houden dan 'open huis'. Er zijn markten, veilingen, modeshows van wollen wanten tot pelswa- Vanuit Travemünde of Rostock kunt u per luxe veerboot naar Trelleborg in Zuid-Zweden, met aansluiting op de snelweg naar de mooiste vakantiegebieden (bmn: mine) ren, demonstraties en wedstrijden. Speciaal de Gotlandse koks strijden om de eer als het gaat om het samenstellen van creatieve menu's met lams- en schapenvlees. Het zijn met name de schaapskudden die er in bijdra gen dat het in de Oostzee gelegen Gotland zijn open karakter behoudt. Millennium Vanuit de hanzestad Visby, waar overigens ieder jaar een middeleeuwse week wordt gehouden ter gelegenheid waarvan de stra ten worden bevolkt door kunstenmakers, jongleurs en ridders, kunt u per schip naar Nynashamn op het vasteland. Hemelsbreed op 50 kilometer van Stockholm, in 1998 uit geroepen tot Culturele Hoofdstad van Euro pa en zich nu al opmakend om op grootse wijze de komst van het nieuwe millennium te vieren. Het zakenleven in Stockholm heeft althans 100 miljoen Skr. toegezegd voor een groot meerdaags winterfestival, dat zijn cli max moet bereiken op nieuwjaaisavond 1999. Het plan is om de meeste activiteiten te doen plaatsvinden rondom de fraaie, goedbewaarde historische stadskern Gamla Stan, een schilderachtig labyrinth van smal le steegjes, eeuwenoude huizen en duizen den spannende winkeltjes. Alleen daarom al is het de moeite waard om een keer naar Zweden te gaan, om tot de ontdekking te komen dat één vakantie bij lange na niet genoeg is om van alle bezienswaardigheden kennis te nemen. En dan hebben we het niet eens gehad over de minder traditionele at tracties. Alles wat te maken heeft met archi tectuur, kunst, design, mooie kleding en culinair genot, kunt u evenwel vinden in de recent verschenen 'Stockholm Designer Guide'. Een handig boek dat voor 236 Skr. verkrijgbaar is in het Sweden House aan de Hamngatan. De voordeligste manier om het op veertien eilandjes gebouwde Stockholm te leren ken nen is om u tegelijkertijd te voorzien van een zogenaamde Stockholm Card. Niet alleen dat deze gratis toegang geeft tot meer dan 70 musea en dergelijke, maar u mag er ook gra tis mee parkeren. Tevens kunt u voor niets mee met het openbaar vervoer. Andere wereld De tweede stad in Zweden is Göteborg, dat een eemnaal daagse verbinding heeft met Kiel, 600 km van Utrecht. Met maximaal zes personen per auto brengt de snelle cruise-fer ry van Stena Line u in een andere wereld. Volgens de gezaghebbende Britse krant The Observer in het beste vakantieland van Euro pa. Om op een Zweedse camping te kunnen overnachten hebt u wel het Zweeds Cam- pingcamet nodig, dat overigens in 16 landen geaccepteerd wordt. U kunt het aanvragen bij het Sveriges Campingvardars Riksförbund, box 255, S-45117 Uddevalla, Zweden, faxnr. 0046-522-64 24 30. Het carnet is persoon lijk, maar biedt zekerheid voor het hele gezin, korting op benzine en diesel en extra grote porties bij alle McDonald restaurants. Ook in Karlstad, de hoofdstad van de provin cie Vamüand, drie uur rijden van Göteborg. In 1997 had het de meeste zonne-uren van heel Zweden. Vooral 's zomers is sprake van een bruisende stad, met overal aanlokkelijke en verkoelende terrasjes die u uitnodigen om even uit te rusten van het slenteren langs de vele boetiekjes die origineel Varmlands vak manschap aan de man brengen. En wie van vis houdt kan eveneens zijn hart ophalen. Versgevangen kreeft, krab, haring op diver se manieren, een halleflundra (heilbot) in een roomsaus met dille of rendierbiefstuk met morilles. Om kort te zijn, 't kan niet op in Zweden! Nadere informatie kunt u verkrijgen in elk willekeurig reisbureau, dan wel bij het Zweeds Bureau voor Toerisme en Verkeer dat bovendien bereikbaar is via internet onder site: http://www.stoinfo.se. Het E- mail adres luidt: info@stoinfo.se. Op zaterdag 5 juni 1999 geeft organist Mar tin Mans een orgelconcert op Neerlands grootste orgel in de St. Laurenskerk in Rot terdam. Het thema van dit concert laat zich omschrijven als 'Gouden improvisaties en wereldberoemde toccata 's. Eiikele titels van deze improvisaties en toccata's zijn: 'Uren, dagen, maandag, jaren/'k Wil U o God mijn dank iDetalen', 'Wij hebben op de fluit ge speeld/Eens als de bazuinen klinken'. Toc cata uit de 5e symfonie van Widor, Toccata in G van Dubois en Toccata 'Suite Gotique' van Boëllmarm. Tevens is er een presentatie van de nieuwe CD 'Tour langs monumentale orgels deel 3' die in de pauze van het concert verkrijgbaar is, eventueel voorzien van een handteke ning van de organist. Aanvang van het con cert is om 20.00 uur. De toegang bedraagt 12,50 voor volwassenen, 10,- voor 65+ en slechts ƒ5,- voor kinderen onder de 12 jaar. Het is vijf voor twaalf! Ondernemers die nu nog niets hebben gedaan aan het mille- niumbestendig maken van hun onderne ming dienen echt actie te nemen. Dit geldt uiteraard ook voor de bedrijfstak detail handel. Speciaal voor detaillisten heeft het Hoofdbedrijfschap Detailhandel (HBO), in overleg met koepel- en branche-organi saties, een handige brochure ontwikkeld voor deze last-minute ondernemers. In de brochiure staat een stappenplan met een aantal handige checklists waarmee detail listen direct aan de slag kuimen. Daarnaast is er een internetsite beschikbaar waarop te vinden is hoe het staat met de millenni umbestendigheid van diverse veel gebruikte producten zoals weegschalen, betaalautomaten, kassa's en software. Detaillisten die nog niets hebben gedaan aan het millenniumbestendig maken van hun winkel(s) wordt aangeraden de bro chure en internetsite te raadplegen. De brochure wordt door diverse branche organisaties verspreid onder hun leden. Verder is de brochure gratis aan te vragen bij de infodesk van het HBD, telefoon (070) 3385666. De internetsite is te vinden op www.hbd.nl/millen-nium. De Vereniging 'Samen Verder' voor CVA-getroffenen en hun partners houdt op zaterdag 12 juni a.s. van 14.00 tot 16.00 uur een bijeenkomst. Tijdens deze bijeenkomst zal dok ter H. van Kempen een voordracht houden met als thema: 'Nazorg bij ontslag uit het zie kenhuis of revalidatiecentrum'Na afloop van de voordracht is er gelegenheid tot het stel len van vragen. De bijeenkomst vindt plaats in de Achterzaal van Verpleeghuis 'De Samaritaan', Konin gin Julianaweg 56 te Sommelsdijk. Leden, belangstellenden en allen die te maken heb ben (gehad) met een CVA (=Ce-rebro Vasculair Accident), ook wel beroerte, hersen bloeding ofwel herseninfarct ge-noemd, zijn van harte welkom. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer P. J. van der Wende, telefo nisch bereikbaar onder nummer (0187) 484785. De stichting 'Musi Voca' organiseert twee concerten in de Nederlands Her vormde Kerk te Dreischor en wel op zaterdag 5 juni en op donderdag 10 juni. Het concert op zaterdag 5 juni is één van de vier concerten die de stichting 'Musi Voca' ieder jaar organiseert. Hieraan werken mee het vocaal ensemble 'Musica Cordis' en het 'Strijkers ensemble' van de Zeeuwse Mu ziekschool uit Middelburg. Het vocaal ensemble 'Musica Cordis' uit Goes, opgericht in 1984, bestaat uit onge veer 20 zangers en zangeressen. Men houdt zich bezig met meerstemmige geestelijke en wereldlijke muziek, meestal a capella uitge voerd. Het ensemble staat sinds 1996 onder leiding van Jan Hut. Jan Hut studeerde aan het con servatorium te Groningen en werd in 1991 benoemd tot regio-directeur van de Zeeuwse Muziekschool. Het programma dat het Ensemble op 5 juni ten gehore zal brengen omvat Romantische muziek. Dubbelkorige geestehjke muziek voor de pauze en een aantal Engelse 'Glees' na de pauze. Het Strijkersensemble van de Zeeuwse Mu ziekschool uit Middelburg is rond 1980 ont staan uit een groepje enthousiaste strijkers die aanvankelijk als kwartet of kwintet met elkaar musiceerden. Het repertoire bestaat uit barok, klassiek en modem werk, maar lichte muziek staat ook op de lessenaar. Eigenlijk wordt ernaar gestreefd de mooiste en beste werken voor strijkers in het reper toire op te nemen, voor zover de moeilijk heidsgraad dit toelaat. Het ensemble staat vanaf het begin onder leiding van Rien Hil- lebrand. Het concert van 'The Handbell Ringers and Singers' op donderdag 10 Juni is een heel bijzonder concert. Slechts één dag is de groep uit Florida in Nederland tijdens hun toemee door Europa. Op hun verzoek is er een concert georgani seerd. The Handbell Ringers and Singers bestaan uit 30 leden, jeugd en volwassenen. Het koor maakt gebruik van 2 sets Engelse handbellen en enkele dubbele en driedubbe le sets. Samen vormt dit een geheel van meer dan 150 handbellen. De bellen zijn gegoten en met de hand gestemd door de Whitecha- pel Bell Foundry in Londen. De grote bellen wegen meer dan vijftien Engelse ponden, de kleinere minder dan één pond. Dan en Jan Hermany, hun dirigenten, dirige ren een veelvoud van zang- en belkoren. Deze bestaan uit kinder-, jeugd- en volwas- senenkoren van de 4.000 leden tellende kerkgemeenschap van de First United Me thodist Church. Het koor heeft al verschillende toemees door Europa gemaakt. In 1988 zijn ze voor het laatst in Nederland geweeset en zijn toen eveneens te gast geweest in onze regio. Het thema van het concert omvat een reis door het leven van Christus in zang en muziek en is getiteld 'How Can This Be?' Het unieke van dit concert is, dat de muziek wordt uitgevoerd met bellen. De aanvang van beide concerten is 20.00 uur. De entree van het concert op 5 juni bedraagt ƒ7,50 p.p. Het concert op 10 juni is gratis. TELEFOON (0187) 64 18 42 Fax 64 35 95 Scooteren heeft de toekomst: veel volwassenen zijn inmiddels overtuigd van de veie voordelen, die dit handige ven/oermiddel biedt Wie scooter rijdt, laat zien dat-ie een slimme trendsetter is. En een scooter staat iedereen goed.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1999 | | pagina 7