mu ^^A!' Kievit J. van der Slik VAN DIS %M? Praktijkovername FELICimS; 'n f iets- of wandel vakantie boek je bij deVW Wijziging predikbeurten Herv. icerk M WJf^ Gebr. de Waal ARENSMAN Alles voor de auto! Presentatiebijeenkomst Omloop Goeree-Overflakkee 1999 WV Ouddorp aan Zee WV/ANWB Overflakkee Johanna Chrisüna Maria MachteCd 9{ipius MarceCden Oioed M. Leijdens Ldjdtns-%dztr C IP. ^ezuijen 9^. 'Bezuijen-üQiape ^V^r^ uitvaartverzorging Uitvaartverzorging 0187-601166 0181-488088 J^/^ FAaiNAS Vrijdag 2 april 1999 mim FAMILIEBERICHTEN Een wonder is het telkens weer, 't nieuwe leven, zo gaaf en teer. Met grote blijdschap geven wij kennis van de geboorte van onze dochter en zusje We noemen haar CHrisidcn Jan, Anette en Patricia van den Bos 29 maart 1999 Ringstraat 4 3245 CT Sommelsdijk Tel. (0187) 48 74 38 Wij rusten van 13.00 tot 15.00 uur en na 21.00 uur. Dinsdag 30 maart 1999 zijn wij verloofd! 1959 1999 En nu, wat verwacht ik, o Heere! Mijn hoop, die is op U! (Ps. 39:8) l Op D.V. 9 april 1999 hopen onze geliefde ouders en grootouders Voorstraat 10, 3245 BH Sonmielsdijk Oosterstraat 9,4671 BW Dinteloord en de dag te herdenken dat zij 40 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Kees en Edith Jan Bert Jonen Tom en Anita Jasper Bart Jaap Marijkelaan 14 i 3248 AT Melissant 1949 1999 D.V. woensdag 7 april 1999 hopen onze ouders en opa en oma en te gedenken dat zij 50 jaar met elkaar in het huwelijk zijn verbonden. U kunt onze ouders met dit heugelijke feit felici teren op woensdag 7 april van 19.30 tot 22.30 uur in Hervormd verenigingsgebouw 'Eben- Haëzer', Preekhillaan 3 te Ouddorp. Ouddorpse-Haven 7, 3253 LM Ouddorp Hedennacht nam de Heere tot onze diepe droef heid onverwacht van ons weg onze lieve vader, schoonvader, groot- en overgrootvader WILLEM VAN OOSTENDE weduwnaar van Lijntje Bresetta van Nieuwaal in de ouderdom van 89 jaar. Oudenbosch: J. A. Donkersloot van Oostende A. Donkersloot Delft: J. F. van Oostende N. E. M. van Oostende-Norbart klein- en achterkleinkinderen 30 maart 1999 Kastanjestraat 14, Ooltgensplaat Correspondentie-adres Molmerlaan 36, 4731 WT Oudenbosch De begrafenis zal D.V. plaatsvinden zaterdag 3 april om 11.00 uur op de algemene begraafplaats te Ooltgensplaat na een rouwdienst om 10.15 uur in 'Elthato'. Gelegenheid tot condoleren in 'Elthato' na de be grafenis. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, mogen deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd, maar dankbaar dat wij hem zo lange tijd bij ons mochten hebben, geven wij u kennis dat na een kortstondige verzorging in 'De Samaritaan' toch nog onverwacht van ons is heengegaan mijn geüefde man, onze Ueve vader, schoonvader en opa MAARTEN KRIJTENBERG echtgenoot van Adriaantje den Hollander in de leeftijd van 80 jaar. Middelhamis: A. Krijtenberg-den Hollander Janny Langbroek-Krijtenberg Hans Langbroek Corma en René Marian en Geert-Jan Joke Kievit-Krijtenberg Nico Kievit Marleen en Arjan Leendert Marco 31 maart 1999 Oost Voorgors 28, 3241 KE Middelhamis Gelegenheid tot condoleren: vrijdag 2 april van 20.30 tot 21.30 uur in de rouw-kamer van ver pleeghuis 'De Samaritaan', Kon. Julianaweg 59 te Sommelsdijk. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op D.V. zaterdag 3 april om 10.15 uur in de Lukaskapel van 'De Samaritaan', waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden om 11.00 uur op de algemene begraafplaats 'Vre derust' te Middelhamis. Geen bezoek aan huis - Geen bloemen Mochten wij u vergeten zijn een rouwbrief te stu ren dan gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij zijn heel verdrietig dat onze Ueve zorgzame OPA KRUTENBERG toch nog onverwacht is overleden. Wij zullen hem heel erg missen. Corma en René Marian en Geert-Jan Marleen en Arjan Leendert Marco Middelhamis, 31 maart 1999 Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom MAARTEN KRIJTENBERG echtgenoot van A. Krijtenberg-den Hollander in de leeftijd van 81 jaar. Rotterdam: M. Bakelaar-Krijtenberg Hellevoetsluis: L. Krijtenberg-Pille P. van Beek Vlaardingen: J. Krijtenberg M. Krijtenberg-van Dongen Sommelsdijk: L. de Korte-Krijtenberg Middelhamis: B. Krijtenberg C. L. Krijtenberg-Franke neven en nichten Sommelsdijk, 31 maart 1999 Voor de vele blijken van medele/en en deelne ming die wij van u zowel persoonlijk als schrifte lijk mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve zorgzame zuster, schoonzuster en t£inte LUCRETIA MIEROP-GRINWIS betuigen wij u langs deze weg onze welgemeende dank. In het bijzonder dank aan ds. Veldman en de ker- kenraad voor de vele bezoeken en ds. Meuleman voor het leiden van de rouwdienst. Dank aan de plaatselijke doktoren, in het bijzon der dokter Bron voor de medische zorg. Directie, personeel en vrijwilligers van zorgcen- tram 'De Vüedberg' voor de verzorging. Doktoren en verplegend personeel van de afde ling speciale zorg van het Van Weel Bethesda ziekenhuis te Dirksland en ziekenhuis Ikazia te Rotterdam voor de medische behandeUng. Tevens dank aan de heer A. Bosland van Arens- man uitvaartverzorging voor de begeleiding en de correcte verzorging van de begrafenis. Uw medeleven heeft ons allen goed gedaan. Fam. Grinwis Fam. Bosland-Mierop Ouddorp, april 1999 Daar het mij niet mogelijk is ieder persoonüjk te bedanken voor de vele blijken van uw medeleven en deelneming die ik mocht ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde man KRUN CORNELIS BREEN zeg ik u langs deze weg harteüjk dank. In het bijzonder ds. J. W. van Estrik en ksrken- raad voor de geestelijke begeleiding en het leiden van de rouwdienst. Plaatselijke artsen, doktoren en verplegend perso neel van het 'Van Weel-Bethesda' ziekenhuis voor de medische en liefdevolle verzorging. Het personeel van 'De Ark' en Arensman Uit vaartverzorging, in het bijzonder de heer A. Bos land, voor de wijze waarop de begrafenis is ver zorgd. Mijn hartelijke dank. Goedereede, april 1999 K. Breen-Groenendijk Zeer bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn leven voor ons heeft betekend, geven wij u kennis, dat de Heere van ons heeft wegge nomen, mijn innig geliefde man, onze lieve vader en opa JOHANNES ROON echtgenoot van Willemina Johanna Troost op de leeftijd van 75 jaar. W. J. Roon-Troost J. Roon A. Roon-Verhage Johan Peter Jan Willem 3251 XD Stellendam, 1 april 1999 Kon. Wilhelminastraat 8 Gelegenheid tot condoleren: maandag 5 april van 19.00 tot 20.30 uur in 'De Rank', Bosschieter- straat 6 te Stellendam. De begrafenis, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaats hebben op de begraafplaats te Stellendam. Aanvang rouwdienst in 'De Rank' dinsdag 6 april 1999 om 13.15 uur, waarna aansluitend de begra fenis zal plaats hebben. Indien u geen rouwbrief mocht ontvangen gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Geen bloemen Intens verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze opa JOHANNES ROON Hij zal een onuitwisbare indruk bij ons achter laten. Johan en Corina Peter Jan Willem en Jaimeües Stellendam, 1 april 1999 Wie u aanroept in den nood Vindt uw gunst oneindig groot. (Ps. 86:3 ber.) Met grote droefheid geven wij u kennis dat na een zorgzaam leven van ons is weggenomen onze lieve buurman JAN ROON Dat de Heere onze buurvrouw en kinderen nabij wil zijn in dit zo zwaar verlies. A. J. V. d. Ree M. V. d, Ree-Goedegebuur en kinderen Stellendam, 1 april 1999 Na een vriendschap van 55 jaar nam de Heere van leven en dood plotseling van ons weg onze vriend HAN ROON Sterke de Heere Mina, Jan, Alie en kleinkinderen in hun verdriet. Zijn vriendschap zullen we missen. Huum en Lees Brinkman Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Stellendam, 1 april 1999 We zijn diep geschokt door het plotseling overlij den van onze geliefde schoonzuster CORNELIA WIELHOUWER weduwe van Abraham de Vos Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe maar bovenal Gods oimüsbare zegen. Middelhamis: M. Zweeras-de Vos A. Zweems Ooltgensplaat: J. Hokke Sommelsdijk: L. C. de Vos Ooltgensplaat: M. Neels-de Vos OOLTGENSPLAAT Heden, Goede Vrijdagavond om 19.00 uur hoopt voor te gaan kand. P. C. Zorge, Ouderkerk a.d. IJssel. Zon dag 4 april in de avonddienst van 18.00 uur zal kand. A. Snoek te Putten ds. Ten Hove vervangen. Drukkerij Mw. E. de Jong Huid- en Oedeemtherapeut Jongkoenstraat 1 b 3252 AV Goedereede Mw. O. van Strien Huid- en Oedeemtlierapeut Kon. Julianaweg 16 3241 XC Middelhamis Met ingang van maart 1999 is de levering van therapeutische elastische kousen van mevrouw O. van Strien overgenomen door mevrouw E. de Jong. Op woensdagochtend wordt er een spreekuur op afspraak gehouden in Middelhamis in de praktijk van mevrouw Van Strien. Tel. (0187)49 37 80 Tevens is het mogelijk in de praktijk te Goedereede kousen te laten aanmeten en afhalen. Ook is het mogelijk een huisbezoek aan te vragen. Er/cend leverancier voor uw zorgverzel<eraan J-^'üM DANKBETUIGING Wij willen iedereen heel hartelijk bedanken voor de kaarten en bloemen die wij mochten ontvan gen voor ons 40-jarig huwelijk. Fam. Orgers maart 1999 DANKBETUIGING Voor de vele blijken van medeleven en deelne ming die wij van u mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa THOMAS OORBEEK betuigen wij u onze oprechte dank. In het bijzonder dank aan de doktoren Graafland en Broek voor de medische zorg, de doktoren en verplegend personeel van het Bethesda zieken huis in Dirksland voor de zorg en liefde in alle jaren aan hem besteed. In het bijzonder dr. Hofs-de Bruijne. Ook dank aan de medewerkers en vrijwilligers van 'Calando' voor de uitstekende zorgverlening. Ds. Buitelaar en de kerkenraad voor de geeste lijke begeleiding en het leiden van de rouwdienst. 'Geldershof', voor het beschikbaar stellen van de aula. De buren voor hun medeleven en de heer J. Span- jersbergh van Arensman Uitvaartverzorging voor de correcte verzorging van de begrafenis. Uw medeleven heeft ons allen zeer goed gedaan. J. Oorbeek-Breen Kinderen en kleinkinderen Dirksland, april 1999 Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het heengaan van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa NICOLAAS VAN HEUKELINGEN betuigen wij u onze oprechte dank. Uw bezoek, schrijven of aanwezigheid bij de begrafenis heb ben wij zeer gewaardeerd en zijn ons tot grote steun geweest. L. A. van Heukelingen-Witvliet kinderen en kleinkinderen Melissant, april 1999 Voor uitvaartverzorging op geheel goeree-overflakkee Telefoon (0187) 491396 Op vrijdag 9 april aanstaande om 20.00 uur vindt in het verenigingsgebouw 't Haegse Huus te Stellendam een informatie-avond plaats over de 10e Omloop van Goeree-Overflakkee op 20 en 21 augustus 1999. Tijdens deze bijeenkomst zullen hoofdsponsors en de goede doelen voor 1999 zich presenteren aan de pers en overige be-langstellenden. Tevens zal op deze avond algemene informatie wor den verschaft over de organisatie van de Omloop 1999, o.a. met betrekking tot de voorbereiding en de lichamelijke verzorging voor- en tijdens de Omloop, het maximum aantal deelnemers, inschrijvingen, wijzi gingen in de route etc. Heeft u vragen over een of meerdere onderwerpen die deze avond aan de orde worden gesteld, dan zullen wij daarop graag reageren. Deelnemers en overige belangstellenden zijn uiteraard van harte welkom! dag nacht bereikbaar: Wij verzorgen voor u alles rondom de uitvaart o.a. Thuisopbaring met koeling. Levering en plaatsing van grafmonumenten. M. L. Kievit Meidoom 4 Melissant 0187-601166 D. N. Kievit Burg. Letteweg 36 Oostvoome 0181-488088 Al meer dan 25 jaar een vertrouwd adres Begrafenisverzorging Voor een volledige en waardige verzorging van begrafenissen in Middelhamis, Sommelsdijk en andere omliggende plaatsen. Polderstraat 8 3245 CR SOMMELSDIJK Tel. (0187)486353 (b.g.g. 483465-483942) Verschillende mogelijkheden tot opbaren. Dag en nacht bereikbaar. WIE BETAALT DE HYPOTHEEK EN BELASTiniG BIJ ARBEIDS- OniGESCHIKTHEID? 'i/ie/* tel.(0187)681789 ANVm tel.(0187)484870 ISSWftWKÖtSSWiïsiw s»H^H*H*J*^*Ji*; 'Mi 'M: 'M:'/'';'/' Jasper en Aat Katie en Klaas Els en Harm Annelies Margriet Liesbeth Corina Kees Frans Kitty Klaasjan Japke Alette Sanne Verlovingskaarten Ceboortekaarten Jubileumkaarten Trouwkaarten Visitekaartjes Enveloppen Briefpapier Langeweg 13 3245 KE Sommelsdijk Brochures Fakturen Postbus 27 3240 AA Middelhamis Boeken Tel. (0187) 4827 29 Fax (0187) 48 57 36 Folders Posters Administratie-adres: Catharinastraat 8 3252 AD Goedereede X X Hobbemastraat 1Middelhamis Tel. (0187) 48 61 44 Fax 48 61 77 Vxxxxxxxxx:>"- - :>:xyxxxxxxxxxxxxxxxxx' Geen crematies Dan krijgt u te maken met een forse inkomstendaling. Zonder aanvullende verzekering (ACV) loopt u het gevaar niet meer aan uw verplichtingen te kunnen voldoen. Praat er eens over met assurantiën financieringen - hypotheken Ring 54 - 56, 3241 CS MIDDELHARNIS Telefoon: 0187 - 48 55 37 Fax: 48 66 28 'udTm VAKANTIES REISBUREAU NEDERLAND agentschap 4^yax^

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1999 | | pagina 3