Keukens en Badkamers Giro 55055 defonq vloerdelen HOEK EBBE EN VLOED Receptioniste/ administratief medewerker Life Style Goedereede lil NOOIT MEER KORTER MAKEN! ZORGKUNDIGE/COACH in hun luchtgevecht visitekaartjes Massief liouten SCHERPE PRIJZEN IJzer- en Houthandel GOEDEREEDE A(ne& 'ee. Gebr. de Waal S^h je dan toch moet koviëren, ga dan naar M/v Inbouwapparatuur Keukenrenovatie Keukenaccessoires Geen aanbetalingen Badkamermeubelen Badkameraccessoires Tegels en sanitair Delta Industrieweg 40, Stellendam (0187)49 90 33 ■"",.1 Ontwerp-verkeerscirculatieplan Bouwplannen Verleende vergunningen (Awb) Intergemeentelijk Samenwerkingsverband Goeree-Overflakkee Wet milieubeheer Ontwerpbesluit Besluiten "U kenf het probleem. Ik ben niet zo groot en alles wat ik pas is veel te lang. Tot ik bij De Jong kwam. Ze nebben jassen, M rokken, blazers, japonnen en Ji| pantalons in speciale maten.|ii De zakken en figuurnaden ii|| zitten keurig op nun plaats WSÊ en korter maken is niet Mi"''' nodig. Mijn maatprobleem is opgelost"! maten 36 t/m 58, speciale korte-taille maten 17 t/m 25 Bestel uw bij drul<l<erij Langeweg 13 SOMiVlELSDIJK Stichting Protestants Christelijke Woonvoorzieningen op Goeree-Overflal(kee Postbus 157, 3240 AD Middelbarnis Bovengenoemde Stichting verleent eigentijdse zorg en dienstverlening aan mensen meteen tiandicap op Goeree-Overflaickee. Dit krijgt gestalte in de woonvoorzieningen Sjaloom, Salem en Refugium, liet gezinstfuis Eben-Haëzer, diverse kleinschalige woonprojecten, thuiszorg en in het Winkelproject Meno- rah. Een Christelijke identiteit ligt aan ons werk ten grondslag. Wij roepen per medio juli/augustus kandidaten op voor de functie van voor de woonvoorziening Refugium, Stoofhoel^ 2-4 in Sommels dijk. In deze woonvoorziening wordt breed zorg geboden. De CAO-Dagverblijven en Tetiuizen voor Getiandicapten is van toe passing. De formatie bedraagt 100%. In een gemoedelijke, hiuiselijke sfeer werken wij aan voortdurende professionalisering en werken wij aan tiet volwaardig burgerschap van onze zorggebruikers. Kandidaten moeten een agogische opleiding op MBO-niveau hebben, affiniteit met intensieve zorgvragen, kennis van psychische problemen en in staat zijn tot methodisch werken vanuit de zorg plannen. Verder zijn op hen de volgende trefwoorden van toepassing: - flexibel. - collegiaal. - enthousiast. U heeft een positieve Christelijke levenshouding en bent kerkelijk meelevend. Bij gelijke geschiktheid geven wij de voorkeur aan een man. Voor nadere inlichtingen neemt u contact op met de heer A. M. Terwoert, senior-zorgkundige, tel. (0187) 47 50 55. Uw schriftelijke sollicitaties moeten 10 april binnen zijn bij de secretaris van de bovengenoemde Stichting, Postbus 157, 3240 AD Middelharnis. Amerikaans Eiken Europees Eiken Frans Grenen Noord Europees Grenen Lariks en Jatoba Alle houtsoorten zijn gedroogd en rondom voorzien van mes en groef, en worden geleverd tegen Hazersweg 44, OUDDORP. Tel. (0187) 68 14 92 Drukwerk Service Centrum Oranjestraat 7-9 - 3245 AT SOMMELSDIJK Tel. (0187) 483732 BARENDREGT MECHANISATIE B.V. met de begeleiding en verzorging van onze 95 bewoners. Woongemeenschap voor ouderen Wij zijn op zoek naar een kandidaat voor de functie van 12 uur per week) Uw belangrijkste taak wordt het beantwoorden en doorschakelen van telefoongesprekken, het ontvangen en verwijzen van bezoekers en ouderen. Het op basis van concepten uitwerken van teksten. Deze werkzaamheden verricht u zelfstandig. Werktijden Woensdag 9.00 tot 12.00 uur. Vrijdag 8.30 tot 17.30 uur. Eventueel zaterdag van 8.30 tot 12.30 uur. Deskundigheid - Kennis van administratieve werkzaamheden op MBO-niveau. - Kennis van WP6.0 en/of CorelWordPerfect 8. - Goede contactuele en sociale vaardigheden. Wij bieden u - Een leuke baan in een prettige werkomgeving. - Een salaris en overige arbeidsvoorwaarden volgens CAO verzorgingshuizen. Informatie en sollicitatie Uitsluitend schriftelijke sollicitaties kunt u voor 7 april 1999 sturen naar verzorgingshuis Ebbe en Vloed, t.a.v. mevrouw H. C. Kroon-Legier- se, directeur, Washingtonstraat 2, 3255 VJ OUDE TONGE. w ERKEND Creatief Keuken en Badkamer Design Geopend: dinsdagdonderdag 09.00 -17.00 uur Vrijdag 09.00 -21.00 uur- Zaterdag 10.00 - 16.00 uur Voor een exclusieve keuken en badkamer het juiste adres Avondopenstelling Het gemeentehuis is iedere donderdag avond geopend van 17.00 tot 19.00 uur. Gemeentehuis gesloten In verband met Goede Vrijdag is het gemeentehuis op 2 april 1999 gesloten. Ophalen afval in Stellendam In verband met tweede paasdag wordt in Stellendam de bruine container op dinsdag 6 april geleegd. Wijziging uitvoeringsbesluit Algemene Plaatselijke Verordening 1990 Burgemeester en wethouders hebben op 23 februari 1999 een gewijzigd uitvoeringsbesluit op grond van de Algeme ne Plaatselijke Verordening vastgesteld. Dit uitvoeringsbe leid ligt drie maanden ter inzage in het gemeentehuis en is tegen betaling van de kosten algemeen verkrijgbaar. Het uitvoeringsbesluit treedt vanaf vandaag in werking en heeft betrekking op de aanwijzing van wegen waarop het verboden is een voertuig dat, met inbegrip van de lading, een lengte heeft van meer dan zes meter of een hoogte van meer dan 2,25 meter, te parkeren. Het gaat hierbij om alle binnen de bebouwde kommen gelegen wegen, uitgezon derd het speciaal voor dit soort voertuigen aangewezen gedeelte van het parkeerterrein 'Dorpstienden' en een gedeelte van de Stoofweg, voor zover gelegen ten westen van de Zuidweg: de wijziging heeft betrekking op aanwij zing van een gedeelte van de Stoofweg naast het al aange wezen gedeelte op parkeerterrein 'Dorpstienden'. Vastgesteld Gemeentelijk Rioleringsplan Degemeenteraad heeft op 25 februari 1999 het Gemeente lijk Rioleringsplan (GRP) vastgesteld. Dit plan ligt ter inzage in het gemeentehuis, afdeling Civiele Werken. Wijziging Parkeerbelasting Grevelingen Op 25 maart 1999 heeft de gemeenteraad de Verordening parkeerbelastingen Grevelingen 1995 aangepast. De hoogte van de naheffingsaanslag, die opgelegd kan worden als geen of onvoldoende parkeerbelasting is voldaan, is daarbij vastgesteld op f. 82,-. Dit besluit ligt ter inzage in het gemeentehuis bij de afdeling Interne Zaken en treedt op I april 1999 in wer king. Tegen betaling van de kosten is deze algemeen ver krijgbaar. Vergadering Commissie Openbare Werken ca. 6 april 1999 om 19.30 uur. De agenda voor deze vergadering ligt, tijdens de kantoor uren, ter inzage in het gemeentehuis, waar u eveneens een exemplaar kunt afhalen. Bouwplannen Ontvangen meldingen tot bouwvoornemen 23 maart 1999 - J.H.M, van der Laan, Schilkerpolderstraat 10 te Gouda - plaatsen berging (t.v.v. koof), nabij recreatiewoning Horrelshoogten 67 te Ouddorp - D.C. Moerkerk, Braamshove 19 te Ouddorp - plaatsen tuinhuisje 24 maart 1999 - H. Welbie, Langeweg 34 te Stellendam - plaatsen blokhut - W. van de Welle, Lieve Vrouwepoldersedijk 14a te Stad aan 't Haringvliet - plaatsen blokhut nabij recreatiewo ning Grevelingen 94 op Noordzeepark te Ouddorp 25 maart 1999 - H. Lubina, Bockenhoffstrasse I te Bottrop (Duitsland) - plaatsen blokhut nabij recreatiewoning Mosselbank 47 op het Noordzeepark te Ouddorp. Ontvongen oonvrogen om bouwvergunningen 19 maart 1999 - W. Blokland, Sluisplein I te Stellendam - uitbreiden woning 23 maart 1999 - HBG Woningbouw B.V. Volker Bouwmaatschappij te Rotterdam - wijzigen woningen De Kille 4, 6 en 8 te Ouddorp 24 maart 1999 - J.A.M. Kool, Hoge Pad 53 te Ouddorp - bouwen ber ging/hobbykamer (t.v.v.) aan woning, Hoge Pad 53 - J.A. Meijer, Oudelandseweg 63a te Ouddorp - uitbrei den woning 25 maart 1999 - J. Pontier, Fuchsiastraat 21 te Heerde - maken kap op recreatiewoning, Prinsenhof 3 te Ouddorp - A.C. Akershoek, Westerweg 4 te Ouddorp - plaatsen dakkapel op achterzijde woning, Bieningen 9 26 maart 1999 - J. van Splunter en J. van Gennip, p/a Steenkreek 6 te Ouddorp - bouwen bijkeuken aan woning. Kerkboek 12 en vergroten dakkapellen op achterzijde woningen Kerkboek 10 en 12 - Voogd Hoveniers, Dorpsweg 5 te Oi..^.iorp - wijzigen varkensschuur tot bedrijfsloods. Hofdijksweg 36. Voorgenomen vrijstellingen Burgemeester en wethouders zijn van plan: - vrijstelling van het geldende bestemmingsplan te ver lenen voor de volgende meldingen (art. 18a): - J.J.K. Slotboom, Linzenakker 17 te Schiedam - bou wen berging aan recreatiewoning Grevelingen 100 - Noordzeepark - D. Brouwer de Koning, Oostdijkseweg 45 te Goede reede - plaatsen hobbykas, Oostdijkseweg 49 - W.J. Vink, Kelderweg 34 te Ouddorp - plaatsen hobbykas. De stukken liggen vanaf 5 april 1999 veertien dagen ter inzage bij de afdeling Algemene Zaken in het gemeente huis. Gedurende deze termijn kunt u tegen deze voor nemens schriftelijk bedenkingen indienen bij burgemees ter en wethouders, postbus 38, 3253 ZG Ouddorp. Voorbereidingsbesluit De gemeenteraad heeft op 25 maart 1999 besloten een herziening voor te bereiden van het bestemmingsplan 'Oudeland en Oude Nieuwland, 2e herziening' teneinde het realiseren van vijftien appartementen, Kelderweg 15 te Ouddorp, in planologisch opzicht mogelijk te maken. Dit raadsbesluit treedt op 3 april 1999 in werking en ligt, mét de bijbehorende tekeningen, vanaf vandaag in het gemeentehuis, afdeling Algemene Zaken, op werkdagen van 8.00 tot 12.00 uur ter inzage. Het is niet mogelijk tegen een voorbereidingsbesluit be zwaar te maken. Eventuele bedenkingen tegen concrete (bouw)plannen kunnen eerst in de zogenoemde anticipa tieprocedure kenbaar worden gemaakt, terwijl belang hebbenden tegen een uiteindelijke vergunning bezwaar kunnen maken. Nadere informatie hierover kunt u verkrij gen bij de afdeling Algemene Zaken. 2 april 1999 mmi mm mm aim mmim m mim, G E M E E N T E il I D O E L H A R N I S Het ontwerp-verkeerscirculatieplan ligt vanaf dinsdag 6 april 1999 vier weken tijdens kantooruren ter inzage op de afdeling Grondgebied, in het gemeentehuls, Koningin Julianaweg 45 te Middelharnis. Gedurende deze periode kan iedereen schriftelijk of mondeling zijn of haar zienswijze over het ontwerp- verkeerscirculatieplan naar voren brengen. Ontvangen meldingen 19.03.99 - E.P. van Naarden, Eendrachtstraat 4, Middelharnis - verbouwen woning - J.M. Kastelein, Enkele Ring 22, Sommelsdijk - ver bouwen woning, Oost Achterweg 23, Sommelsdijk. Aangevraagde bouwvergunningen 23.03.99 - P.J. Hoogerwerf, Voorstraat 33, IVliddelharnis - ver bouwen voormalig koetshuis. Westelijke Achterweg 58, Middelharnis - Stichting Hervormde Diakonale Gezondheidszorg, Kon. Julianaweg 59, Sommelsdijk - bouwen twee serre's - R.J. v.d. Velde, Pastoriestraat 16, Achthuizen - oprichten woning, Joost van den Vondellaan, Som melsdijk 25.03.99 - M. Mijs, Berkenlaan 5, Middelharnis - vernieuwen/ vergroten berging Deze publicatie heeft een informatief karakter. De vermelde bouw plannen zijn nog op geen enkele wijze getoetst en daarom nog niet voor inzage beschikbaar. 22.03.99 - B. Grit, Koolmees 45, Sommelsdijk - verbranden snoeihout en/of stro - Bestuur Stichting Omloop G-O, Ooitgensplaat - or ganiseren tiende omloop van Goeree-Overflakkee op 20 en 21 augustus 1999 - D.C.J. Bakker, Oost Voorgors, Middelharnis - uit breiden woning - M. de Jager, l<orteweegje 22, Nieuwe-Tonge - op richten 2 dakkapellen, Oost Voorgors 76, Middelhar nis 23.03.99 - L. Bogert, Nieuwstraat 41Stad aan 't Haringvliet - verbouwen woning - Eneco, Spijkenisse - oprichten drie transformator stations in uitbreidingsplan, Oostplaat II, Middelhar nis - A.A. Quist, Grutto 6, Sommelsdijk - plaatsen blokhut - L. van Ast, Kastanjelaan 38, Middelharnis - bouwen berging - J.W. Melissant, Langeweg 138, Middelharnis - bou wen berging - D.C. van Driel, Hoflaan 25, Middelharnis - uitbreiden woning - Bouwbedrijf P. van den Boogert, West Achterweg 22, Sommelsdijk - herbouwen bedrijfsloods, West Achterweg 20, Sommelsdijk - H.M.J. Commereux, Oost Achterweg 6, Sommels dijk - uitbreiden woning - J. van der Slik en W. Breeman, Kortewegje 10, Sommelsdijk - verbouwen woning, Binnenweg 39, Sommelsdijk - W.J. van Dis, Ring 54-56, Middelharnis - herbouwen woning, Ring 24, Middelharnis - A.C.A. van Dieren, Oostdijk 45, Sommelsdijk - uit breiden woning, Juliana van Stolberglaan 45, Mid delharnis rttxii: 24.03.99 fiff - Eneco, Spijkenisse - bouwen transformatorstation, Edison 51, Middelharnis 26.03.99 - Café/Restatif^ht 'the Doors', Vingerling 53, Middel harnis - ten;^ihore brengen van muziek en zang op 30 april 199815 - LH. de Boed, Vrouwtjesweg 58, Stad aan 't Haring vliet - uitbreiden woning - Slijterij d^-l^olen, Molendijk 7, Nieuwe-Tonge - ver bouwen opslagruimte tot winkelpand. Noordelijke Achterweg; Nieuwe-Tonge - Gemeente Middelharnis, Middelharnis - slopen sport hal van dé 'De Staver', Olympiaweg 32, Sommelsdijk - Superneon Lichtreclame b.v., Lelystad - plaatsen reclamezuil, Langeweg 54, Middelharnis. Verleende kapvergunningen 31.03.99 - Woningbouwvereniging Middelharnis, Middelharnis - boom in achtertuin, Weistraat 2, Nieuwe-Tonge - A. Kamerling, Verolmestraat 28, Nieuwe-Tonge - twee bomen in achtertuin - W.C. Hack, Oudelandsedijk 37, Middelharnis - di verse bomen in achtertuin. (Derden)belanghebbenden kunnen binnen zes weken na bekendma king (de datum van bekendmaking staat achter de desbetreffende beslissing vermeld) een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders, postbus 13240 AA Middelharnis. Als binnen twee weken na bekendmaking bezwaar wordt gemaakt wordt de werking van de kapvergunning opgeschort. Nadere informatie kunt u krijgen in het gemeentehuis, telefoon (0187) 475555. 2 april 1999 Mededelingen -namens burgemeester en wethouders van de hier genoemde gemeenten- door het dagelijks bestuur van het ISGO. Postadres ISGO: postbus 313, 3240 AH Middelharnis, telefoon: (0187) 488111. Het voornemen bestaat om vergunning te verle nen aan: - D. Winkels - voor een heater voor ruimtever warming. Tramweg 7 te Oude-Tonge. Alle relevante stukken liggen van 6 april t/m 4 mei 1999 op werkdagen van 9.00 van 16.00 uur ter inzage in het gemeentehuis van Oostflakkee. Bij verhindering kunt u terecht op de -binnen de genoemde termijn vallende- dinsdagavondenvan 18.00 tot 21,00 uur. Hiertoe moet u vooraf telefo nisch een afspraak maken. Bedenkingen en eventuele (hoor)zitting Schriftelijke bedenkingen tegen de ont werpbesluiten kunt u van 7 april t/m 5 mei 1999 indienen bij het ISGO. Op verzoek blijven uw persoonlijke gegevens geheim. Eveneens op verzoek zal een openbare (hoor)zit- ting worden gehouden om met het bevoegd gezag, de aanvragers van de vergunningen en de overige aanvuezigen van gedachten te wisse len en eventueel mondeling gemotiveerde be denkingen in te brengen. Verleende vergunningen 1Wartsila NSD Stellendam - voor een LPG- heftruck en een gaskachel, Deltahaven 7 te Stellendam 2. Schildersbedrijf W. de Vogel B.V. - voor een schildersbedrijf, Julianaweg 24 te Mellssant De besluiten zijn ten opzichte van het ter inzage gelegde ontwerp niet gewijzigd. Alle relevante stukken liggen van 6 april t/m 18 2 april 1999 mei 1999 op werkdagen van 9.00 tot 16.00 uur ter inzage in het gemeentehuis van Goedereede (nr 1) en Dirksland (nr. 2). Bij verhindering kunt u terecht op de -binnen de genoemde termijn vallende-d/nscfegai/onc'envan 18.00 tot 21.00 uur. Hiertoe moet u vooraf telefo nisch een afspraak maken. Beroep Beroep tegen de besluiten kan van 7 april t/m 19 mei 1999 worden ingesteld door: - hen die bedenkingen hebben ingebracht te gen het ontwerpbesluit - belanghebbenden die kunnen aantonen dat zij daartoe redelijkerwijs niet in staat zijn ge weest - de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uitte brengen over het ontwerpbesluit - hen die bedenkingen hebben tegen wijzigin gen, die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aange bracht. U kunt het beroepschrift indienen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA Den Haag, Bij een spoedeisend belang kan de indiener van een beroepschrift in een afzonderlijke brief de voorzitter van deze Afdeling verzoeken om een voorlopige voorziening. De besluiten worden na afloop van de beroeps termijn van kracht, tenzij voor deze datum is verzocht om een vooriopige voorziening. De besluiten worden dan niet van kracht vóórdat op dat verzoek is beslist. Molenvlietl2]-123, Rotterdam-Lombardiien, tel. (010)419 3057 Straatweg 41 -43, Rotterdam-Hillegersberg, tel. (010) 422 19 43 maandag en l<oopavond gesloten Winterbeurt gazonmaaier Tramweg 2a, 3255 MB Oude Tonge Tel. (0187)64 26 77 Na deze natte winter, gaan we toch weer richting voorjaar, dit is voor U een goed moment om Uw gazonmaaier een con- trolebeurt te laten geven. Hiermee voorkomt U stilstand en ergernis in het maaiseizoen. Bel daar om snel voor een afspraak. GilülöUSiSSi üöZiQ

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1999 | | pagina 10