WNF zoekt vrijwilligers 1 suffiiiia. Een Onderhoud M Praise-avond Wie schrijft er mee i van en over Flakkee? Verzamel-ruilbeurs Koor- en Samenzangavond 27 maart 1999 van üenminuten met een beroemd man :-: Informatie-ochtend Borstvoeding Natuurlijk „Afhangkelijk... of niet" ACSI Internationale Campinggids 1999 nu op cd-rom EIWIDEIt-niEUWS „Middelhamis-Sommelsdijk." in Oude Tonge PAGINA 7 fVRIJDA0 19 BIAART 199^ Dagelijks komen mensen in naam van het Wereld Natuur Fonds (WNF) op voor bescher- ming van bedreigde diersoorten, WWF* voor behoud van bossen en wa terrijke gebieden, voor het tegengaan van te grote klimaatverandering en voor meer ruimte voor natuurontwikkeling. Dat gebeurt niet alleen ver weg, maar opko men voor de natuur is ook dicht bij huis nodig, bij u in de buurt. Daarom zoekt WNF-Regioteam Zuid-Hollandse Eilan den e.o. enthousiaste mensen die op willen komen voor de natuur en nog wat tijd en energie over hebben om zich regionaal in te zetten voor het WNF. Be-langstellen- den kunnen zich aanmelden bij Madeion Groenenberg van het WNF-Landelijk Vrijwilligers Netwerk, tel. (030) 6937390 of na 18.00 uur bij Corrie Lubeek, team coördinator van Regioteam Zuid-Hol landse Eilanden, tel. (0181) 451718. WNF-vrijwilligers leveren een concrete en waardevolle bijdrage aan internationale natuurbescherming. Corrie Lubeek, al vele jaren lid van het WNF-Regioteam Zuid-Hol landse Eilanden, hierover: „De vrijwiUigers geven het WNF gezicht in de regio. Daarom zoeken we enthousiaste mensen die hart heb ben voor de natuur en daarvoor de handen ook uit de mouwen willen steken. Het vrij willigerswerk is zeer gevarieerd, van een presentatie opbouwen tot het verzorgen van pubUciteit, van het organiseren van een voor lichtingsavond tot het in ontvangst nemen van een cheque. Of de verkoop van WNF- producten bij tal van evenementen. Iedereen heeft op zijn eigen manier capaciteiten en vaardigheden. Er is genoeg werk te doen van allerlei aard. Aarzel dus niet en meld je aan als vrijwilliger!" aldus de hartekreet van Cor rie Lubeek. Mensen die zich met hart en ziel inzetten voor het WNF kunnen vanzelfsprekend reke nen op professionele ondersteuning van het WNF-kantoor in Zeist. „Alle nieuwe vrijwil- hgers nodigen wij uit voor een introductie cursus van één dag. Ze maken dan kennis met de medewerkers van het Landeüjk Vrij willigers Netwerk, met andere vrijwilligers, met de werkwijze van de WNF-Regioteams, leren over de natuurbeschermingsdoelen en de werkwijze van het WNF en ontvangen een informatiemap", licht Jannie Schimmel van het Landelijke WNF-kantoor toe. „En daar bUjft het niet bij. Jaarlijks biedt het WNF vrijwiUigers de mogelijkheid om deel te nemen aan vervolgcursussen, bijvoorbeeld op het gebied van presentatie, pers en publi citeit en organisatie van activiteiten. Ook vindt jaarlijks een WNF-vrijwilligersdag plaats, met interessante workshops, maar er is ook tijd en gelegenheid voor gezelligheid en amusement", vertelt Schimmel. De WNF- vrijwilligers zijn allen verzekerd door het WNF en gemaakte on-kosten worden ver goed door het WNF. Op dit moment zijn in Nederland 40 Regio teams actief; het WNF wil naar 50. Om het belangrijke internationale natuurbescher- mingswerk voort te kunnen zetten, is de inzet van veel vrijwilligers ook in Nederland hard nodig. Daarom doet het WNF een beroep op een ieder die nog niet actief is en zich met enthousiasme in wil zetten voor het WNF. U kunt voor meer informatie contact opne men met Madeion Groenenberg van het Lan delijk Vrijwilligers Netwerk, tel. (030) 6937390 of met de lokale teamcoördinator, Corrie Lubeek, via telefoon (0181) 451718 (na 18.00 uur). STAD AAN 'T HARINGVLIET Op D.V. zaterdag 27 maart 1999 zal er een koor- en samenzangavond gehouden wor den in de Ned. Herv. Kerk van Stad aan 't Haringvliet, ten bate van het restauratie fonds van deze gemeente. Deze avond zal in het teken staan van Passie en Pasen. Het programma is opgebouwd vanuit de lij- densgedachte via Gethsémané waar het koor o.a. van zingt "t Is Middernacht' en 'Als ik in gedachten sta, bij het kruis van Golgotha', waar het lijden aan het kruis wordt bezongen. Het programma vervolgt met de opstanding waar het koor over hoopt te zingen het bekende koraal van J. S. Bach 'Christ ist Erstanden' afgewisseld door orgelspel. Dit gedeelte over de opstanding wordt vervolgt door de samenzang 'Ont waakt gij die slaapt' en krijgt zijn hoogte punt met het Paaslied 'Daar juicht een toon' en Weest gegroet gij eersteling der dagen' Al met al een programma en een avond die het bezoeken zeker waard is. Aan deze avond hopen mee te werken: Ds. L. D. Burger, die de meditatie hoopt te ver zorgen, Chr. Stadskoor 'Goeree' onder lei ding van Jaap de Geus. Het orgel wordt be speeld door Kees van Eek, die ook in deze gemeente kerkorganist is. Collecte van deze avond is bestemd voor het restauratiefonds die wel enkele giften kan gebruiken, temeer onadat er een nieuw verenigingsgebouw noodzakelijk is. De avond begint om 19.45 uur (kwart voor acht!), kerk open vanaf 19.15 uur. Voor u die graag zingt: extra veel samen zang. Allen heel hartelijk welkom! 90 jaar geleden Antirevolutionair 10 en 13 Maart 1909 IN HOC SIGNO VINCES Orgaan T.BOEKHOVEN. SOmnELSDMJH. Alle ïftukken voor de Hedactie beetcmd, Advenentfên en verdere Administratie franco toe te zenden aan den Uitgever. De heer Linnewiel, wiens portret hierbij is af gedrukt, is een beroemd man. Hij is meer algemeen bekend onder den naam van „Cocadorus". Er worden maar weinig groote feesten georgani seerd, of de heer Linnewiel moet er bij tegenwoordig zijn om met zijne kwink slagen het publiek te ver maken. Hij is een op en top humorist en ieder woord dat uit zijn mond komt is geestig. In den laatsten tijd moest hij echter vele uit- noodigingen van de hand wijzen, omdat zijn gestel zoo vreeselijk werd onder mijnd. Gedurende een on derhoud dat wij met hem hadden, vertelde hij ons, dat eene verkoudheid, die hij verwaarloosd had, chro nisch was geworden, zoodat hij was gaan lijden aan een chronische bronchitis (ver waarloosde verkoudheid). Hij had voortdurend ste kingen en benauwdheden op de borst en deed den geheelen dag bijna niets dan hoesten. De slijm wilde maar niet loskomen. Hij wist werkelijk geen raad meer, toen hij door een vriend werd opmerkzaam gemaakt op de goede wer king der Abdijsiroop. Hij heeft daarvan ééne flacon gebruikt en is volkomen genezen. Prijs per flacon van 230 Gram i\.van 550 Gram f 2.— van 1000 Gram f 350. - Hoevgrooter flacon, hoe voordeeliger dus. Verkrijgbaar bij de be kende verkoopers en bij de meeste drogisten en apothe kers. Oe he&r Linnewiel woont Lepelkruisslraat 5 te Amster dam. Plaal^elUk IVIeuws. Een fraai boek, ver meldende tal van ge nezingen, zenden wij gaarne gratis toe, na ontvangst van uw adres, te zenden aan L. I. AKKER, Rotter dam. Publikatie van de Vereniging Streelonuseum, Kerlistraat, Sommelsdijlc. A. J. K. Autobedrijf Jan van Dijk GOEDEREEDE Een echtpaar gaat met vakantie en wordt daar geconfronteerd met iemand die gehan dicapt is en... arm. Ze zijn met het lot van deze gehandicapte bewogen en gaan sparen om een behandeling te kunnen bekostigen. Er zijn echter zoveel gehandicapten die arm zijn. Als we nu eens met zijn allen voor hen zouden gaan 'sparen', zie daar de wortels van het Liliane Fonds. Als je 15 jaar bent of ouder dan ben je zater dagavond 20 maart vanaf 20.00 uur weer met al je vrienden en vriendinnen van harte welkom bij de 'Open Deur' in 'De Ark'. Zaterdagavond UIT? de 'Open Deur' IN! Op zaterdag 27 maart, aanvang 20.00 uur, zal er door de Berea jeugdgroep 'Joy' een jeugd praise-avond gehouden worden. Om 19.45 uur is de zaal open en is er koffie, thee en limonade. De praise-avond zal een wervelende tray- out zijn van de band 'Cross fire' uit Zierik- zee. Stevig meezingen op een geweldige ma-nier. Waai het om gaat is God te eren en dit wil de jeugdgroep met zoveel moge lijk jongeren doen. lil de pauze is er weer tijd voor een praatje en koffie of thee. >i'De zaal is in het gebouw van Cbs 'Dé Bron', Melkweg 75 te Oude Tonge. Daarnaast is er elke eerste zaterdagavond van de maand een algemene praise-avond. "Samen zingen van opwekkingsliederen voor iedereen die van zingen houdt. Als je een muziekinstrument bespeelt kun je dat mee nemen en meespelen in de zaal om zodoende de liederen te leren. Voor meer informatie kunt u contact opne men met tel. (0187) 632515, of mail Berea Oude Tonge. AdresBereaoudetonge hotmail.com. Het wordt echt te gek, kom kijk, proef en beleef. Op donderdagochtend 15 april van 9.30 tot 11.30 uur is er een lezing van de Vereni ging Borstvoeding Natuurlijk in de Ge- meenschapsbiblio- theek te Middelhar- nis. De toegang is gra tis en de koffie staat klaar. Borstvoeding geven in deze tijd We leven in een bijzondere tijd, we willen graag ons leven in eigen hahd houden. We kiezen onze partners met zorg uit en na een kortere of langere tijd besluiten we dat kin deren ons leven mogen komen verrijken. Dat blijkt vaak niet zo vanzelfsprekend, maar dan toch: zwanger! Van de een op de andere dag lezen we van alles wat los en vast zit over kinderen kiij- gen en hebben. We struinen winkels af voor de mooiste baby-artikelen, kortom we be reiden onszelf zo goed mogelijk voor. We hopen dat ons kindje na de bevalling zo voorspoedig mogelijk opgroeit, waarbij voedsel zijn primaire levensbehoefte is. Heeft u daarbij weleens aan borstvoeding gedacht? Of is het voor u iets vanzelfspre- kends? Uit onderzoek in Nederland blijkt dat veel moeders borstvoeding geven wel willen proberen, maar al gauw tegen allerlei problemen oplopen, waardoor zij binnen korte tijd stoppen. Als contactpersoon van de Vereniging Borstvoeding Natuurlijk vindt Gerda de Bruyn dat erg jammer en vraagt zich af of een goede voorlichting tijdens de zwanger schap en ondersteuning na de bevalling het vroegtijdig stoppen met borstvoeding kan voorkomen. Gerda de Bruyn nodigt u hierbij uit om de lezing op donderdag 15 april in de Gemeen schapsbibliotheek Middelharnis bij te wo nen: wat kan de Vereniging Borstvoeding Natuurlijk voor u betekenen, wat houdt het werk van deze vereniging in en wat zijn be langrijke aandachtspunten met betrekking tot borstvoeding. Vanaf dinsdag 30 maart zal er een informatiestand met leesmateriaal en folders over borstvoeding en over de vereniging in de bibliotheek zijn. Voor vragen over borstvoeding en over de opleiding om contactpersoon van de Ver eniging Borstvoeding Natuurlijk te worden kunt u bellen naar Gerda de Bruyn, tel. (0187)642975. H't leven gaet geweun deur, al is 't dat h't veul regent in we eigelijk geen winter meemaeke. Zo as'k al zei, de agrarische sector zit te verlangen naer eindelijk 's een tiedje droag weer, liefst earst nog wat vorst, da's beter voor de structuur van h't land, da's hard noadig oor, want dienkt 'r om dat 'r wat ofgemoord is h't naejaer van '98, sommige stikken land binne wel geploegd, mar soms zie je waeter tussen de ploegsneejen stae! Waerschienlijk zal je de earst kommende jaeren nog wel gevolgen zieje van de natte tied die we achter de rik hao! Sommige maansen zieje dan oak mit gemengde gevoe lens tegen 1999 in vooral het einde ankieke! Dat sommige daer een groat probleem van maeke ongdervond ik vorige weke in een wienkel in Menheerse, 'k zal j't vertelle. Zo as veul maansen dat doewe, zo doe ik dat oak, ik maeke gebruuk van de moderne middelen om brieven of verhaelen te schrieven, dus niet mit h't pennetje, nee... op een computer! As 't ie h't doet is h't een handig dieng, mar net as zoveul technische apperaten, d'r hoeft mar iets mis te gaen of alles gaet fout! Meastal is dan de compu ter niet gestoord, mar diegene die d'r achter zit, toch? Jae... as je iets fout doewt, mo'je de gevolgen daervan ongdergae. Zo was h't dus oak bie mien, storieng... dus naer de leverancier om geholpe te wor- ren. H't was zo gefikst oor, 's ochends gebrocht in 't lest van de middag weer ophae- le, in... noekomt 't! Mit een tevreje gevoel in een leeg vakje in m'n portemonee wau'w'k de wienkel ver- laete in zei zo terloaps, Ziezo, daer kan'k weer effentjes mee vooruut!" Een stevi ge jonge vent, die oak in die wienkel stieng, zei, "Ja... tot 31 december... maar dan!?" Verbaest keek 'k 'm an in vroeg, Hoezo tot ouw jaer?"... Hie keek mien net zo ver- baest an as ik hie in zei Weet je dat niet? Weet je dan niet dat met de eeuwwisseling alles in de soep draait?"... Nee... dat weet ik niet, in ik geloaf dat oak niet!" D'r stienge nog een paer jonge maansen in de zaek, ze grinnikten wat in keeke me een beetje meewaerig an, ze zalle wel gedocht hao da'k niet goed bie m'n hoad was! Voorzichtig zette ik wat ik vast had weer op de toanbank in vroeg "Wat is dat alles dan wel zo volgens juule?" "Ik begriepe wel wat je bedoelt, mar dat is toch niet alles?" Voor dat 'n weer wat kon zaage begon 'k weer, Mo' j's goed naer mien luustere, 1 januaori... in oak de daegen daernae, komt ielke ochend h't zunnetje in h't oasten op in gaet in h't westen weer ongder, of j't noe ziejt of niet, h't gebeurt toch!... in as je duuven houdt, dan laage die steevast om twea ure's middags d'r ear- ste eitje in d'n aoren dag om 's aevens zes ure h't tweade, die houwe d'r eige niet op mit winter of zeumertied!" "Maar.. begon 'n weer, "Maar daar zullen veel zaken niet gewoon door gaan, kun jij daar dan niet wakker van üggen?" Nou en..!" zei ik, "Daer hangt de waereld toch niet vanof, of wel soms, je dienkt toch zeker niet dat in h't jaer tweaduuzend de regen van beneden naer boven zal stijge in plaes van valle, in dat de blearen van de boamen weer kleiner worre zodat ze weer in de knoppen zitte, of nog staarker, dat joe straks weer in een luier rondloapt? t Zou netuurlijk wel kenne, mar dan niet as kind!) Hüh? Kom noe, je mot positief bluve dienke oor, h't bestaen van de weareld in h't leven hier op aerde hangt niet of van de techniek van de maans, welneant man, je dienkt verkeard!... Je mot positief bluve dienke!" Ze keeke me allemael verbaest an in ean zei in vroeg tegeUeke, "Hoe heet jij met je voornaam?" Ikke., hoezo?" "Nou als ik weer een bui heb dat ik denk, het gaat mis, dan denk ik aan jouw woor den, want daar zit wat in, maar dan wil ik er wel een naam bij hebben!"... O!., je mag h't gerust wete oor, ik hiete Johannes!" Hoor je dat riep 'r ean in noemde de naem van die stevige jonge vent, Hoor je dat, een kathoUeke naam!"... "Welneant man" zei ik H't is een Biebelse naem, in mit een betekenis, h't betekend 'God is genadig'... mar dat zal je wel niet wete?" Stilte, doadse stilte! Dus begon ik weer, "Weet je wat ik noe zo buutengeweun beroerd vinde voor juule, juule hao mear vertrouwen in de scheppieng van de maans, de technologie, in je daer ofhankelijk van gemaekt, dan de scheppieng van de Schepper!, daer kan ik noe van wakker laage, want as die eigengemaekte scheppieng vast loapt.. stort juule's weareld in, dat dienk je., in meschien is dat oak wel zo, mar ik bin liever ofhankelijk van de Schepper van Hemel in aerde!" Ze keeke mekaore een beetje schaepachtig an totdat 'r ean zo slim was om op te maarken, Ja... dat hebben we gezien vorig jaar, met al die regen, die Schepper heeft jullie toch maar mooi opgezadeld met een hele boel nattigheid en narigheid!" Dat was een slinmie zet, daer most 'k even over naedienke... "Dat 'r naerigheid was in is, ken ik niet ontkenne, zo zie je mar dat boeren in tuuners aarg ofhankelijk binne van de netuur, mit alle technologie kenne ze niet voorkomme of tegenhouwe dat de regen aargens aores valt, mar om daer de Schepper de schuld van te geven, nee... nee!, ik dienke dat wiele dat zelf veroarzaeke mit al ongs ingriepen in de netuur, ongs wanbeleid jegens die netuur, dienk mar 's an al die ontbossieng die gebeurt voor hout in papier voor reclame! in wat dienk je van al de industriewolken die we de locht injaege.in., gae zo mar deur!" Al praetend pakte ik m'n spulletjes weer bie mekaore, keek ze ean voor ean nog 's an in zei "Technologie in moderne comunicatie is zinvol as j't nuttig gebruikt in be- hearst, mar as je je leven laet behearse deur die diengen, bin je afhankelijk in buiten- geweun kwetsbaer!" in verliet de wienkel. Op weg naer huus docht 'k 'r nog 's over nae, 't is toch vreemd gesteld mit sommige maansen, vin j' oak niet? Of hoare wiele daer oak bie, want laete we earUjk bluve, we hao ongs toch behoarlijk ofhankelijk gemaekt van de technologie, as 'r aargens stroam of een computer uutvalt of vast loapt, kan h't gebeure dat je naer de wc geweest bint in je wil deurtrekke, mar h't bhekt dat 'r geen waeter mear komt, in wat dienk je van de verwaarmieng, of datje voomiks het lichtknopje inschaekelt mar d'r gebeurt niks!, hoe belangriek is het dan datje wat kaersen of olie in een lampje heit, nee.alle vooruutgang is nog geen verbeterieng. Toch binne dat mar tiedelijke problemen, een echt probleem is 'r as inderdaed de Schepper van Hemel in aerde beslist dat h't licht uutvalt, in dat kan ielk moment gebeure, as je begriept wat ik bedoele, as je dan geen geastelijke olie in je lampje heit zitje echt voorgoed in eauwig in h't donker! Zouwe die gasten in de wienkel 'r oak nog over naedienke De groewte uut Dirksland, Joh. Wolfert ACSI heeft de eerste camping cd-rom voor Europa op de markt gebracht mét een ingebouwde routeplanner. Op de onlangs gehouden Vakantie beurs te Utrecht was dit een primeur. De informatie die op de cd-rom staat, is gebaseerd op de ACSI camping- database. Dit betekent dat de cd-rom versie net zo actueel en betrouwbaar is als de bekende campinggids. Met deze cd-rom is het mogelijk interactief te zoeken naar de camping die voldoet aan de wensen van de kampeerder. De cd-rom heeft door zijn snelheid en de vele selectie- en zoekmogelijkheden een enorme meer waarde voor de kampeerder. Bovendien vindt hij gemakkelijk de snelste route naar de gekozen camping via de ingebouwde routeplanner. Een handig hulpmiddel bij de planning van zijn vakantiereis. Via een formulier op de cd-rom kan men eenvoudig rechtstreeks bij de camping van zijn keuze informatie opvragen en zelfs zonder taalproblemen een plaats reserveren. Betrouwbaar De ACSI Internationale Campinggids, de camping-database in boekvorm, geniet een groeiende belangstelling door haar jaarlijk- De vereniging 'De Verzamelaars van de Drecht- en Merwestreek' organiseert op zaterdag 27 maart 1999 van 10.00 tot 15.00 uur in 'De Palm', v/d Palmstraat 3 te Papendrecht een grote algemene ver zamel-ruilbeurs met alle soorten en varië teiten verzamelmateriaal. De standhouders zorgen voor een uitstra ling van onder andere postzegels, clip's, brieven, munten, ansichtkaarten, curiosa, flippo's, smurfen, (strip)boeken, telefoon kaarten, eierdopjes, koningshuis, oud speel goed, miniatuurauto's, pennen, lucifermer- ken, clips, enz. enz. De bezoekers kunnen dan ook rekenen op een mooi en divers aanbod van verzamel materiaal op deze gezellige beurs. Ruime gratis parkeergelegenheid aanwezig. Entree 2,50 kinderen tot 12 jaar 1,00. Voor nadere info en tafelreservering (010) 5216731. se inspecties van zo'n 7.600 campings door 260 selecteurs. Bovendien worden duizen den kampeerders geënquêteerd. De gegevens zijn dus betrouwbaar, objec tief en up-to-date. Via de telefonische infor matieservice kunnen de ACSI-selecteurs gebeld worden voor extra informatie. Ook vindt u uitgebreide informatie op Inter net: http://www.eurocampings.net. Prijzen: de ACSI Internationale Camping gids kost 32,50 en de ACSI Camping cd- rom Europa 29,95. Samen kosten ze 46,95. iüS- il Ocze Courant Tercchijnt eiken Yr^ig. Abonnenentepr^ per drie maanden frapoo per post 60 Cent. Amerika bfj Toornitbetaling f 3,50 per jaar. ifzoDderlljke ntunroerflS Cent IAdrertenllën ran 1—5 regeh 60 Cent elke regel meer'10 cent en Va maal. BoekaankoDdlgbig Cent per regel en V3 maal. DiengtaanTr»g«ii en Dlenstunbledlngen 60 Cent per plaatnng. Groote letters en Tignetten worden berekend naar de plaatsriiimtfi die Kybeilaan AdTertontifin worden ingewacht tot Donderdagmiddag Ignnr. Somiuelstlük.* Door de Plaat.selijke Antirevolutionaire Kiesvereeniging is in hare vergadering van lo dezer met algemeene stemmen de heer H. Ch. Vegtel, ons Sta tenlid, tot Candidaat gesteld voor de Tweede Kamer, Het bleek dat men Donderdagnacht getracht had, brand te stichten aan de schuur van den heer Cor. Joppe. Om dat doel te bereiken had men een paar planken van de weeg afgetrokken en het daarachter zittende stroo er uitgetrokken en in brand gestoken. Blijkbaar is het stroo te vochtig geweest Stad aan 't Haringvliet, Door eenige jongelui, die zoo hier en daar op een soiree waren geweest is in de nacht van Dinsdag op Woensdag l.l. nog al heel wat kattekwaad uitgehaald. Van een wagen, die bij het erf van den wagenmaker Scherpenisse stond, werd het voorstel afgenomen, en op de travaille van Nipius gezet. De vensterluiken van de werkplaats van Nieuwlandj werden in de masten der schepen gehangen, en een droogrek van Keizer aan den makelaar van de lompenbergplaats van Kamerling gehan gen. Nadat de dienaar van den Heiligen Hermandad de daders had opgespoord werden ze genoodzaakt alles in orde te brengen. Onder grooten toeloop van het publiek werd dit Woensdagmiddag gedaan. Naar wij vernemen zal door den heer I. Scherpenisse dezen zomer een nieuwe stoomdorschmachine in werking worden ge steld. De noodzakelijkheid hiervan is, met het oog op het herhaaldelijk mankeeren van de machine der Landbouwvereenigiog, door den heer Scherpenisse juist beoordeeld. Een meisje van W. v. d. Mdat zich nog op het brooze ijs wilde wagen, zakke er door. Met natte kleederen kon het kind zich huÏRwaartQ h*irtö.rAT. Verkr^gbaar te: SommtUdijk byP. Kastelein; MiddelharnU by A. WatermanDirkaland bU Avan Oosten brugge Cz.; Melissant by M. v. d. Spaan Nieuwe Tonge by L. van Eesteren; Oude Tongt by G. F. van Peer; Ooltgensplaat by L. de Vos; Ouddorp by K. Grin wis; Siad aan 't Haringvliet by A. Btaber Pz. De Bank leent gelden aan leden tegen VI, pOt ■•jaan. Ze neemt gelden op tegen 3"/». pC'. Jaan, ook van nlet-leden. Yoonohotten kunnen dageiykaaangeTraagdvordan bg een der leden 'van het beetuor. 3188 Oelegaiiheid tot inbreng- en terngbetaling van gelden eiken HoaadaK- en VrUdanvond van 8 nur, ten haiie van den Kaaeier D. JOFr£ Oi., Sommiuduk OFFICIEEL DEALER Brielle Slagveldig Tel. (0181) 413777 Spijkenisse Kelvinweg 13 Tel. (0181)624900 Honda-dealer voor de Z-Hollandse eilanden

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1999 | | pagina 7