Telefoniste administratief medewerkster Medewerker boekhouding en debiteuren Dirksli&ili aoQ Krakei kistenrooier GOEDEREEDE I Comi!iissie¥er^erkgem:|i| (plaatsvervangend) lid commissie voor Bezwaar- en beroepschriften All-round hovenier EIIAIIDEn-IIIEUWS a(ï]\!/(BQrö©OQiia© [iElteüQ(3(BDQ- [iaa(Btï]\ffi/© \hm^ mm Krakei 1-rijïge wagenrooiers Subsidie zonneboilers JAN ZAAIJER "si l*"" PAGINA 10 Vrijdag 29 januari 1999 Gemeente---------imm i.z.g.st. Speciaal voor vroege aardappelen 20 tot 25 kg. kisten. TEVENS TE KOOP GEVRAAGD: Telefoon (0167) 57 32 41 M N Cii: Intergemeentelijk Samenwerkingsverband Goeree-Overflakkee Wet milieubeheer Ingekomen meldingen Ontwerpbesluiten (voorman), full-time Wij bieden: Nelis Groenprojecten Voor het verborgen van al uw belastingaangiften zowel voor bedrijf als particulier Tevens verzorgen wij l<omplete administraties voor tiet midden- en l<leinbedrijf Zr. Lankhaarlaan 11,4797 CJ V\/lllemstad Tel. en fax (0168) 4732 83 Kosten I.v.m. tijdsduur rij-afstand gratis. Bouwplannen Verleende vergunningen/ ontheffingen (Awb) Verleende kapvergunning 6/5 BV IS een sterk groeiende verkooporganisatie binnen Presentation Products Europe BV die gespecialiseerd is m de verkoop en verhuur van professionele computer presentatie^apparatuur m de business to business markt. Vanuit verschillende vestigingen in binnen- en buitenland wordt de Europese markt bewerkt. Het producten pakket zijn draagbare computer projectoren en andere computer/video presentatie middelen die o.a. in boardrooms en trainingsruimten worden gebruikt. Het personeelsbestand bestaat uit een jong en innovatieve commerciële club die binnen een zeer hecht team van totaal zo'n 100 mensen allemaal hetzelfde doel hebben: professioneel zaken doen, presteren, groeien, scoren en een fantastische carrière miaken. Heeft u hetzelfde doeP Dan maakt u een goede kans op een fantastische commerciële carrière. Doordat wl] zeer sterk groeien en steeds op zoek zijn naar ambitieuze mensen hebben wij nu de volgende fulltime vacatures beschikbaar voor de vestiging in Ridderkerk. BIS is zich zeer bewust van het leveren van topkwaliteit. Wij hebben sinds midden 1996 het ISO 9002 certificaat. De functie: Als de groei van BIS ergens aan te herleiden is, is het wel aan het aantal telefoontjes per dag. Van de telefoniste die we in verband hiermee zoeken verwachten we een efficiënte en vriendelijke verwerking van de binnenkomende gesprekken. Daarnaast bestaat je taak uit het verwerken van documentatie- aanvragen, tekstverwerking en het beheer van de kantoor artikelen. Ter ondersteuning van de receptie draag je zorg voor ontvangst en begeleiding van bezoekers. BIS vraagt: - MBO niveau verkregen door opleiding of ervaring - Leeftijd circa 20-30 jaar - Goede kennis van MS office - Engelse luister- en spreekvaardigheid - Perfecte telefoonstem - Representatief voorkomen - Snelle en accurate werkwijze - Flexibel m.b.t. werktijden BIS biedt: - Een uitdagende baan met veel klantencontact bij een snel groeiend dynamisch bedrijf - Een prima salaris en studiekosten regeling - Een jong team met gemotiveerde collega's Ambieert u een van deze functies binnen deze kwaliteitsbewuste en gedegen internationale onderneming? Reageer dan voor 8 februari a.s. Schrijf een brief met CV naar Mw. J. Versendaal, Postbus 4057, 2980 GB Ridderkerk, Of e-mail versendaalj@ppe.nl Voor meer informatie kunt u bellen; 0180 - 486 777 - Arie Vroedsteijn, Office Manager (voor de vacature van telefoniste) - Peter Verschoor, Operations Manager (voor de vacature van technisch medewerker) - Jan Verhoeven, Financial Manager (voor de vacature van boekhouding) Voor de functie telefoniste/administratief medewerkster gaarne pasfoto bijsluiten. Werken bij BIS betekent werken in een modern pand met de allernieuwste faciliteiten en communicatiemiddelen die u tot uw beschikking krijgt. Bezoek onze vvebsite op internet: wm^iM^^my^:j:,^c,:::':i De functie: Van deze nieuwe collega verwachten we naast een nauwkeurige werkwijze tevens het talent om op correcte wijze klanten telefonisch te benaderen ter incasso van openstaande facturen. Daarnaast ben je dagelijks druk met administratieve werkzaamheden t.b.v. de debiteuren bewaking en diverse boekhoudkundige werkzaamheden. Ook ben je verantwoordelijk voor het artikelenbeheer BIS biedt: - Een prima baan bij een snel groeiend bedrijf - Werken in een jong team met gedreven collega's - Hoge mate van collegialiteit - Een prima arbeidsvoorwaardenpakket - Verantwoordelijk werk - Studiekostenregeling BIS vraagt: - Opleiding minimaal MBO niveau - Een perfecte telefoonstem - Praktijkdiploma boekhouden - Ervaring met telefonisch benaderen van klanten ter incasso van openstaande facturen is een pré - Ruime kennis van MS Office, met name Excel - Goede kennis van de Engelse taal - Kennis van Exact software is een pré - Leeftijd circa 20 a 30 jaar - Hoge mate van nauwkeurigheid - Flexibel m.b.t. werktijden De functie: De techneut die deze functie aandurft staat een dynamische tijd te wachten. De werkzaamheden bestaan onder meer uit het repareren en onderhouden van hoogwaardige data- en videopro jectoren voor klanten van onze vestigingen in binnen- en buitenland. Je onderhoudt contacten met zowel leveranciers als klanten, waaronder ook de technische support per telefoon valt. Tijdens de opbouw van beurzen en open dagen ben je er ook bij. Omdat BIS zeer gestructureerd werkt behoort het bijhouden van de technische administratie ook tot de vaste werkzaamheden. BIS biedt: - Een prima baan bij een snel groeiend bedrijf - Werken in een jong team met gedreven collega's BIS vraagt: - Opleiding op MTS elektronica nivo, verkregen door opleiding of ervaring. - Werkervaring (technische) is een pré - Leeftijd tot 30 jaar - Goede PC kennis, MS Office (Word en met name Excel) - Goede kennis van de Engelse taal - Goede communicatievaardigheden - Dynamische en initiatiefrijke persoonlijkheid - Flexibel m.b.t. werktijden - In bezit van rijbewijs B "Aanvang vergaderingen 19.00 uur /K;::-; Maatschappelijke Aangelegenheden :>i feËi'üqi'i; Grondgebied V 2:fe - Herinrichting hovenpldteau Kaoidijk Middelen jri. 29 januari 1999 De gemeente Goedereede is gelegen op het eiland Goeree- Overflakkee en omvat de kernen Ouddorp, Goedereede en Steltendam. Het aantal inwoners bedraagt ruim 11.000. De gemeente wordt gekenmerkt door de recreatieve, agrari sche en visserijfunctie. De gemeenteraad van Goedereede heeft onlangs gekozen voor een nieuwe opzet van de comn beroepschriften. In verband hiermee zijn wij op zoek naar kandidaten voor de functie van issie voor Bezwaar- en A/gemeen De gemeentelijke commissie van advies voor de bezwaar- en beroepschrif ten heeft als taak het houden van hoorzittingen en het adviseren van de verschillende gemeentelijke bestuursorganen over de bij hen ingediende bezwaar- en beroepschriften, uitgezonderd belastingzaken. In de nieuwe opzet bestaat de commissie uit een voorzitter en vier leden. Twee gemeente raadsleden maken deel uit van de commissie; de overige drie leden, waaronder de voorzitter, zijn afkomstig buiten de gemeentelijke organisatie en worden benoemd op basis van deskundigheid. De commissie wordt bijgestaan door een ambtelijk secretaris. Verder worden enige plaatsvervan gende leden benoemd. De benoeming van de voorzitter, de leden en hun plaatsvervangers gebeurt door de gemeenteraad op voordracht van het College. De zittingsduur van de commissie is gelijk aan die van de gemeen teraad. De vergaderfrequentie is afhankelijk van het aantal bezwaar- en beroepschriften, maar blijft naar verwachting beperkt tot acht maal per jaar. De vergaderingen vinden als regel in de late middaguren plaats. Vereisten - een werk- en denkniveau op tenminste hbo-niveau - deskundigheid en ervaring op bestuursrechtelijk gebied - affiniteit met het functioneren van het openbaar bestuur in eéh kleinere gemeente - geen binding met of directe betrokkenheid bij het bestuur van de gemeente Goedereede - goede communicatieve vaardigheden - ervaring met de behandeling van bezwaar- én beroepschriften strekt tot aanbeveling. Vergoeding Per vergadering wordt een vergoeding toegekend van f. 200,- voor de voorzitter en f. ISO,- voor een lid. Informatie en sollicitatie Voor informatie kunt u contact opnemen met de secretaris van de commis sie, de heer R.A. Naberman, of door de gemeentesecretaris, de heer mr. H. Scholtens. Beiden zijn bereikbaar via nummer (0187) 491 SCO. U kunt uw sollicitatie met cv. binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad richten aan het Gollége van burgemeester en wethouders van Goedereede, postbus 38, 3253 ZG Ouddorp. Mededelingen -namens burgemeester en wethouders van de liier genoemde gemeenten- van het dagelijks bestuur van het ISGO. Postadres ISGO: postbus 313,3240 AH Middelharnis, telefoon: (0187) 488111. In 1997 is op Goeree Overflakkee door de vier gemeenten een zonnboileractie georganiseerd om de aanschaf van zonneboilers te stimuleren. Naar aanleiding van deze actie zijn diverse zonneboiiersystemen geplaatst. Een zonneboilersysteem gebruikt energie uit zonlicht om water te verwarmen. In de winter, als het zonlicht minder warmte in zich heeft, wordt het water bijverwarmd. Op jaarbasis wordt op deze manier de energierekening ongeveer f. 100,- tot f. 150,-voordeliger. In navolging van de actie uit 1997 start in het voorjaar van 1999 opnieuw een actie om het gebrüikvanzonneboilerstestimuleren.DJt'IO.OOO zonneboilerplan' is een initiatief van Eneco in samenwerking met de gemeenten, leveranciers van zonneboilers en diverse installateurs. Het biedt particulieren de mogelijkheid om gesubsidi eerd een zonneboiler aan te schaffen. Deze sub sidies worden verleend door Eneco, de ge meenten en het ministerie van Economische za ken. De actie wordt namens de gemeenten door het Intergemeentelijk Samenwerkingsverband Goeree Overflakkee (ISGO) uitgevoerd. De gemeenten van Goeree Overflakkee hebben besloten om particulieren een subsidie te verle nen van f. 500,- voor dé aanschaf van een zonne boiler Daarnaast is het mogelijk om in aanmer king te komen voor de subsidie van Eneco en het ministerie van Economische zaken. Met vragen over de actie en de te verkrijgen subsidies kunt u contact opnemen met de heer M.L. Lugt van het ISGO, telefoon (0187) 488111 of uw installateur. (Besluit woon- of kantoorgebouwen) 1Hotel De Haven, Vingerling 53-55 te Middel- harnis [Besluit horeca-, sport- en recreatie-Inrichtingen 2. IJsclub Dirksland, Westhavendijk/1 e Sloot weg te Dirksland 3. Voetbalvereniging Herkingen, Slootweg 2 te Herkingen 4. Voetbalvereniging Den Bommel, Schaaps weg la te Den Bommel. De meldingen liggen van 1 februari t/m 15 maart 1999 op werkdagen van 9.00 tot 16,00 uur ter inzage in het gemeentehuis van Middelharnis (nr. 1Dirksland (nrs, 2 en 3) en Oostflakkee (nr. 4). Het voornemen bestaat om vergunning te verle nen aan: 1B.V. Handelsbedrijf v/h Fa. J.W. Masten broek West-Achterweg 59-61 te Sommels- dijk - voor het uitbreiden van de inrichting met een houtzagerij (FIXET) 2, C.J. van den Ende - voor het vervangen, plaatsen en het ingebruiknemen van een hef truck en een bovengrondse gasolietank bij het landbouwmechanisatiebedrijf aan de Molen weg 1 te Sommelsdijk. Alle relevante stukken liggen van 1 februari t/m 1 maart 1999 op werkdagen van 9.00 van 16.00 uur ter inzage in het gemeentehuis van Middelhar nis. Bij verhindering kunt u terecht op de -binnen de genoemde termijn vallende-d/nsdagavondenvan 18.00 tot 21.00 uur. Hiertoe moet u vooraf een telefonische afspraak maken. Bedenkingen en eventuele (hoor)zitting Schriftelijke bedenkingen tegen de ont werpbesluiten kunt u van 2 februari t/m 2 maart 1999 indienen bij het ISGO. Op verzoek blijven uw persoonlijke gegevens geheim. Eveneens op verzoek zal een openbare (hoor)zit- ting worden gehouden om met het bevoegd gezag, de aanvragers van de vergunningen en de overige aanwezigen van gedachten te wisselen en eventueel monde/inggemotiveerde bedenkin gen in te brengen. 29ianuan1999 zoekt i.v.m. sterke toename activiteiten voor haar hoveniersbed rijf: Wij vragen: - Leeftijd 20-25 jaar. - Aantoonbare ervaring/opleiding groensector - In bezit van rijbewijs BE - Flexibele, innovatierijke, klantgerichte instelling - Uitvoering alle voorkomende werkzaannheden - Geen 9 tot 5 mentaliteit - Zelfstandige, zeer afwisselende baan - Goede arbeidsvoorwaarden - Goed salaris - Prettige werksfeer Denkt u aan het bovenstaande te kunnen voldoen en bent u voldoende gemotiveerd om ons bedrijf verder uit te bouwen, reageer dan uitsluitend schriftelijk binnen 7 dagen na verschijning van dit blad. Correspondentie-adres: Postbus 226, 3253 ZK Ouddorp Tel. (0187) 684930 /Telefax (0187) 684899 |I|»G E I E E N T E D D E L H A R N I S Ontvangen meldingen - S.J. van Ours, Hoflaan 35a te Middelharnis - plaat sen blokhut (19.01.99) - C. Wagner, Oranjelaan 43 te Stad aan 't Haringvliet - bouwen bijkeuken (22.01.99). Aangevraagde bouwvergunningen - M.L. Rokven, Zwaluwstraat 12 te Sommelsdijk - plaatsen schotelantenne (18.01.99) - L. Bogert, Nieuwstraat 41 te Stad aan 't Haringvliet - verbouwen woning (19.01.99) - A.M. Pieterse, De Ruijterstraat 2 te Middelharnis - verbouwen woning (20.01.99) - Fam. Verhage, Zandpad 90 te Middelharnis - ver bouwen woning, Van Gorcumstraat 45-47 te Som melsdijk (22.01.99) - D.C.J. Bakker, Oost Voorgors 36 te Middelharnis - verbouwen woning (22.01.99). Deze publicatie heeft een informatief karakter. De vermelde bouw plannen zijn nog op geen enkele wijze getoetst en daarom nog niet voor inzage beschikbaar. Voorgenomen bouwvergunningen (art19WR0) - V.O.F. Van der Baan en Zn., Ringstraat 67 te Som melsdijk - uitbreiden tuinbouwkas. Molenweg 46 te Sommelsdijk (art. 50.5 Ww) - Maatschap De Winter en K.H. Hennink, Vroonweg 1 te Middelharnis - agrarische bedrijfsloods - A.M. Boom, West Achterweg 26 te Sommelsdijk - verbouwen woning. West Achterweg 24. Deze bouwaanvragen liggen vanaf 1 februari 1999 twee weken ter inzage. Gedurende deze termijn kunt u sc/7r/fte//y/f bedenkingen tegen de voorgenomen beslissingen naar voren brengen bij burgemeester en wethouders, postbus 1, 3240 AA Middelharnis. 19.01.99 - C. van Rossum, Koninginnelaan 10 te Sommelsdijk - verbouwen woning, Korteweegje 38 te Sommels dijk - C. Wagemaker Marmer, Pascal 6 te Middelharnis - uitbreiden bedrijfsloods - J. Hagoorten P.J. Kruider, Binnenweg 56te Sommels dijk - vergroten dakkapel - A.P. Krijgsman, Oost Voorgors 105 te Middelharnis - bouwen berging - J.W. van Groningen, Koolmees 37 te Sommelsdijk - oprichten woning, Joost van den Vondellaan te Som melsdijk - O. de Geus, Want 12 te Hoogvliet - oprichten woning, Nicolaas Beetsstraat te Sommelsdijk - J. van Groningen, Pascal 32 te Middelharnis - ver bouwen woning/oprichten garage/berging, Hobbe- mastraat 13 te Middelharnis 20.01.99 - Stichting Serviceburo Middelharnis, Beneden Zand pad 7 te Middelharnis - ten gehore brengen van muziek en zang op 23.0120.02,13.03,24.04,22.05, 19.06 en 03.07.99, Haveneind 38 te Sommelsdijk - R. Niemeijer, St. Pietersweg 2 te Nieuwe Tonge - verbranden snoeihout en/of stro - A.C.M. Adriaansen, Langeweg 39 te Sommelsdijk - uitbreiden woning - J.A.C, van der Made. Langeweg 24 te Middelharnis - oprichten opslagloods - Esselink Onroerend Goed BV, Molenweg 28 te Mid delharnis - oprichten bedrijfspand. Industrieweg te Middelharnis - B. Frank, Pimpelmees 40 te Sommelsdijk - oprichten woning, Nicolaas Beetsstraat 6 te Sommelsdijk - Vishandel Schot van Dijke, Ten Ankerweg 86 te Tholen - innemen standplaats met verkoopwagen op de vrijdagmiddag in 1999, Oranjestraat te Nleuwe- Tonge 21.01.99 - Korfbalvereniging Good-Luck, p/a Essenlaan 11 te Middelharnis - houden kansspel vanaf vandaag t/m 13.02.99, 2500 deelnemingsbewijzen van f. 1,-. (Derden)belan^el)benden kunnen binnen zes weken na bekendma king (de datum van bekendmaking staal boven de desbetreffende beslissing vermöld) een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders, postbus 13240 AA Middelharnis, Nadere informa tie kunt u krijgsn in het gemeentehuis, telefoon (0187) 475555 - J. van der Slik, Rubensplein 18 te Middelharnis - een boom in de achtertuin (27.01.99) (Derdenjbelanghebbenden kunnen binnen zes weken na bekendma king (de datum van bekendmaking staat boven de beslissingen vermeld) een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethou ders, postbus 1 3240 AA Middelhamis. Als binnen twee weken na bekendmaking bezwaar wordt gemaakt, wordt de werking van de kapvergunning opgeschort. t-Jadere informatie kunt u krilgen in het gemeentehuis, telefoon (0187) 475579/475588. 29 januari 1999 Burgemeester en wethouders van Middelharnis

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1999 | | pagina 10