De goede voornemens van College Style? MAAR VOOR K&G PRINS MAURI PR^NSMAURrrS H administrateur H VAN KAMPENHOUT GROEN Pasfoto's H-O. TANis PPiyjm^^ H H M |QII Round accountancy H n w twee kantoormedewerkers m/v ATH/HAVD/IMAVO/^p)/YMiÖll^ ATH/HAyO/IMA¥Q/¥B0)/tBffi H N H H EIIMIDBI-niEUWS ER IS VOLOP CEKOAAEN GOEDEREEDE H U PAGINA 6 Vrijdag 8 januari 1999 Dé adviseur met mcassêrlR^vermogen, De betaalbare specialist bij om.: incassozaken, huurgeschillen, arbeidsmnfiicten, juridische procedures, taxaties en veilingen. Avondopenstelling Bouwplannen Zaterdag 23 januari 1999 van 13.00 tot 16.00 uur Voorlichtingsavond: donderdag 28 januari 1999 om 19.30 uur Zaterdag 16 januari 1999 van 10.00 tot 12.00 uur VoorHchtingsavond: dinsdag 26 januari 1999 om 19.30 uur Hisschemöller Goeree-Overflakkee Vastgestelde besluiten Inzameling klein gevaarlijk afval Dirksland Tarievenlijst Regionaal Overslagstation Goeree-Overflakkee Verkoop van nieuwe en inruilcomp. Printers, IVIonitors, randapp. Ook voor ai uw Software Reparaties en Update van Comp. '^jLIqITe'TT'^TM^7e L H a R N I S Gemeenteblad Bouwplannen Verleende vergunningen (Awb) Voorbereidingsbesluiten Verleende kapvergunning waterschap Goeree-Overflakkee Verleende vergunningen Straks geboortekaartjes nodig? H A. A. Lokker RA AA H H Wij zoekenW voor een van onze cliënten, een aannemings- en transportbedrijf op Voorne-Putten, een aankomend H i, die de project- en werkenadnninistratie gaat voeren en verder uitbouwen H Sollicitaties binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad graag richten aan: H N All Round Accountancy, H H f.a.v. de heerA. A. Lokker RA AA, Postbus 269, 3220 AG Hellevoetsluis H College Style begint het nieuwe jaar goed, want momenteel 1 ontvangt u het tweede kledingstuk voor maar 1 gulden. Bovendien is er een nieuwe - voorraad met prachtige collecties binnengekomen. i Begin samen met College Style het nieuwe jaar op een V goed geklede en voordelige manier en kom langs bij T Y L E een van de gezellige winkeltjes. Graag tot ziens. --------——"'7^ BENEDEN ZANDPAD 3 mxMW^Mi^^^f^^^ 'ALLtEt»; VOOR GB,-\0RKTc ART X)PSTEVOOR1,- Gerechtsdeurwaarderskantoor Van Kampenhout Groen vraagt voor spoedige indiensttreding U verricht werkzaamheden voor de ambtelijke gerechtsdeurwaarderspraktijk en voor de dienstver lenende juridische en incassotak van ons kantoor. U moet minimaal een mavo- of een vergelijkbare opleiding hebben genoten en het tekstverwerkings programma VVP 5.1 beheersen. De werkzaamheden bestaan uit het uitwerken van dictaat vanaf een dictafoon het zelfstandig uitwer ken van beslagstukken met behulp van het daarvoor beschikbare computerprogramma en/of receptie- werkzaamheden. U kunt uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van een curriculum vitae zo spoedig mogelijk richten aan Van Kampenhout Groen, onder vermelding van 'sollici tatie' op de enveloppe. Voor meer informatie kunt u op werkdagen van 9.00 tot 12.00 uur contact opnemen met mevrouw M. Jongejan, telefoon (0187) 484700. St. Joris Doelstraat 7 Sommelsdijk postbus 47 3240 AA Middelharnis tel. (0187)484700 fax {0187)486007 Het gemeentehuis is iedere donderdag avond geopend van 17.00 tot 19.00 uur. Commissievergaderingen Ruimtelijke Ordening ca. 12 januari, aanvang 19.00 uur ^/gemene Bestuurlijl<e Zaleen co. 12 januari, aanvang 20.30 uur (in combinatie met commissie Ruimtelijl<e Ordening) Financiën co. 14 januari, aanvang 19.30 uur De agenda's voor deze vergaderingen liggen tijdens de kantooruren, ter inzage in het gemeentehuis, waar u ook een exemplaar kunt afhalen. Ingekomen meldingen tot bouwvoornemen 24.12.98 - C.W. Oskam, Hoogstraat I lOa te Haastrecht - plaat sen blokhut nabij recreatiewoning Klingendaal I te Ouddorp - D.H. Verhoeven, Dubbeldamseweg Zuid 105 te Dor drecht - plaatsen berging nabij de recreatiewoning De Toekomst 72 te Ouddorp. Aongevroogde bouwvergunningen 23.12.98 - M.M.Kievit, Voorstraat 10 te Stellendam - bouwen woning (t.v.v.), Voorstraat 52 24.12.98 - A.P.J. Sterkman, Koolweg 19 te Ouddorp - bouwen serre aan woning Voorgenomen medewerking art. 18a WRO - J.A. Nauta, Julianaweg 36 te Ouddorp - bouwen pony stal/berging. De stukken liggen vanaf I I januari 1999 veertien dagen ter inzage bij de afdeling Algemene Zaken in het ge meentehuis. Gedurende deze termijn kunt u tegen dit voornemen schriftelijk bedenkingen indienen bij burgemeester en wethouders, postbus 38, 3253 ZG Oud dorp, Voorgenomen bouwvergunn/ngen - G. Akkerman, Hoenderdijk 21 te Ouddorp - bouwen woning met garage, Marijkeweg 8 - - J. Hameeteman, Hoge Pad 11 te Ouddorp - verbouwen woning. Zie voor het inzien en indienen van bedenkingen onder 'Voorgenomen medewerking'. 8 januari 1999 Hoofdvestiging MIDDELHARNIS Kon. Juligngweg 57 Tel. (01 87) 48 27 45 (voor ouders uit Dirksignd, Herkingen, Sommelsdijk, Middelharnis, Stad g/h Hgringvliet, Den Bommel, Nieuwe en Oude Tonge, Ooitgensplaat, Schouwen-Duiveland, St. Philipsland, Tholen en andere hieronder niet genoemde plaatsen) -------Nevenvestiqinc. STELLENDAM Schoolstraat 29 Tel. (0187) 49 13 56 r (voor ouders uit Ouddorp, Goedereede, Havenhoofd, Stellendam, Melissant) Voor uw Drog. Reform. Foto Quelle MIDDELHARNIS Tel. (0187)482441 Intergemeentelijk Samenwerkingsverband Mededelingen -namens burgemeester en wethouders van de hier genoemde gemeenten- van het dagelijks bestuur van het ISGO. Postadres ISGO: postbus 313, 3240 AH Middelharnis, telefoon: (0187) 488111. Het algemeen bestuur heeft op 15 december 1998 vastgesteld: - Verordening afvalstoffenheffing 1999 - Aanpassing beleidsplan duurzaam renove ren Goeree-Overflakkee - Aanpassing verdeelbesluit woninggebonden subsidies 1998. Deze besluiten treden op 16 januari 1999 in werking en liggen ter Inzage in het kantoor van het Intergemeentelijk Samenwerkingsverband Goeree-Overflakkee, Langeweg 74 te Mid delharnis en zijn opgenomen in de uitgaven van het Publicatieblad, Sinds 1 januari is er een wijziging opgetreden in het schema van de standplaatsen voor de chemokar. De afgelopen jaren stond de chemokar iedere donderdagmiddag bij de gemeentewerkplaatsen. Gezien het geringe aantal aanbiedingen per middag en uit kostenbesparing heeft de gemeenteraad besloten om per 1 januari 1999 de chemokar één keer per maand op de zaterdagmorgen bij de gemeentewerkplaatsen te laten staan. Deze wijziging geeft bovendien het voordeel dat met name mensen die doordeweeks geen gelegenheid hebben, nu de mogelijkheid hebben klein chemisch afval weg te brengen. Het schema voor de standplaatsen is als volgt: elke derde zaterdag in de maand - 23 januari, 20 februari, 20 maart, 17 april, 15 mei, -j 19juni, 17juli, 21 augustus,', 18 september, 16 oktober, 20 november, 18 december. Herkingen, gemeentewerkplaats, Ie Februariweg van 08.30 tot 09.30 uur Dirksland, gemeentewerkplaats, Philipshoofjesweg van 09.45 tot 10.45 uur Mellssant, gemeentewerkplaats, Kerkhofweg van 11,00 tot 12.00 uur Ingangsdatum 1 januari 1999 Welk afval wordt geaccepteerd Tarief I. Dakgrind Het afval moet afkomstig zijn van woningen en bedrijven op Goeree-Overflakkee. De volgende afvalstromen worden geaccepteerd tegen de per 1 januari 1999 geldende tarieven exclusief btw: kostprijs f. 180," per ton Grind afkomstig van platte daken, verontreinigd metbitumenresten Tarief A. Brandbare restfractle, kostprijs f. 202,- per ton Brandbare restfractie zoals: huisvuil, bedrijfsvuil, afval van bouw- en sloopwerken, In dit afval mogen geen stenen of metalen voor werpen zitten. Houten balken of planken mogen maximaal twee meter lang zijn. Spoorbielzen mogen hoogstens één meter lang zijn. In dit afval mag ook geen chemisch afval, asbesthoudend materiaal of grond aanwezig zijn Tarief B. Schoon houtafval, kostprijs f. 148,-per ton Schoon houtafval; hieronder wordt verstaan ge sorteerd schoon hout (evt. geschilderd) en al dan niet voorzien van hang- en sluitwerk. Platen spaan plaat of multiplex en gecreosoteerd hout horen niet tot deze categorie Tarief C. Composteerbaar snoeihout, kostprijs f. 136,-per ton Composteerbaarsnoeihout, grof plantsoenafval, zoals takken en stammen van bomen tot een diameter van tien centimeter. In het afval mogen geen andere afvalstoffen zitten Tarief D. Veegvull, kostprijs f. 174,-per ton Veegvull ontstaan bij het machinaal vegen van de straten of wegen Tarief E. Recyclebaar puin, kostprijs f. 50,- per ton Recyclebaar puin, zoals metsel-, straat- en be- tonpuin zonder wapening, kleiner dan veertig centimeter en te breken. Hierin mag maximaal tien procent zand zitten. Asfalt- en asfalthoudend puin, puin uit de petrochemische industrie en van schoorstenen mogen hierin niet aanwezig zijn Tarief F. Gemengd puin, kostprijs f. 111,-per ton Gemengd puin niet groter dan veertig centimeter, dat voor hoogstens de helft van het volume is vermengd met onverbrandbare stoffen, zoals grond en zand. Verontreinigde grond of zand mag hierin niet aanwezig zijn Tarief G. Verontreinigd puin, kostprijs f. 232,- per ton Metsel- en betonpuin niet groter dan veertig cen timeter en verontreinigd met roet, koolteer van schoorsteenkanalen, teer en dergelijke. Ook valt onder dit tarief gipsafval Tarief H. Bitumen, kostprijs f. 290,- per ton Bitumen niet groter dan veertig centimeter en afkomstig van de wegenbouw Tarief J. Boomwortels, kostprijs f. 150,-per ton Boomwortels met een diameter groter dan tien centimeter Tarief K. Asbestcement-golfplaten, kostprijs f. 210,-per ton Asbestcement-golfplaten, alleen van particulie ren, verpakt in dubbel plastic. Asbestvrije golfpla ten worden alleen geaccepteerd na overieg van het analyserapport Tarief L, Kadavers, gratis Kadavers van huisdieren, vogels en vissen Tarief M. Afvalglas, kostprijs f. 50,- per ton Vlakglas, zoals vensterglas, dubbelglas, et ce tera Tarief N. Autobanden - personenauto f. 5,- per band - tractorband f. 55,- per band - vrachtwagenband f. 35,- per band -.aanhangwagen f.25,- per band Tarief 0. Oud papier en karton, kostprijs f. 100,-per ton Schoon en droog papier en karton, zonder plas tic, hout en dergelijke afvalstoffen Tarief P. Afdekgrond bedrijven/particulieren, kostprijsf. 30,-/f. 10,-perton Kleine hoeveelheden tot vier m^ schone grond zonder afvalstoffen van particulieren. Grotere partijen van bedrijven worden alleen geaccep teerd na overleg van het analyserapport Gratis Oude metalen kunnen gratis worden afgegeven. Algemeen Niet gesorteerd afval wordt geweigerd. De aan geboden afvalstoffen worden gewogen op een weegbrug. Ter plaatse wordt een weegbon ge maakt waarop de volgende gegevens worden genoteerd: gegevens aanbieder, vervoerder en kenteken ven/oermiddel, hoeveelheid en soort afval, herkomst van het afval en voor bedrijven het afvalstroomnummer en geleidebiljetnummer Periodiek wordt aan iedere afvalaanbieder, de geadresseerde op de weegbon, een nota ter betaling toegezonden. Op het overslagstation is een beheerder aanwezig. De aanwijzingen van de beheerder moet u strikt opvolgen. Openingstijden maandag t/m vrijdag van 08.30 tot 11.45 uur van IS.OOtot 16.45 uur zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur. 8 januari 1999 "l'rëriëweg 13, Ouddorp, telVfax (0187) 68 34 53 In het gemeentetiuis liggen ter inzage de uitgaven van hiet Gemeenteblad waarin de volgende algemeen ver bindende voorschiriften zijn opgenomen: Vastgesteld door het College op 8 december 1998: - Beleidsregels voor het in optie geven van bouwter reinen voor woningbouw (01.01.99). Vastgesteld door de raad op 23 december 1998: - Besluit tot het aangaan van een Samenwerkingsover eenkomst CWI Goeree-Overflakkee (16.01.99). Deze besluiten treden in werking op de datum zoals tussen haakjes is aangegeven achter het desbetref fende besluit. Ontvangen melding - M. Kattestaart, Pr. Bernhardlaan 115, Middelharnis - plaatsen blokhut (24.12.98) Aangevraagde bouwvergunningen - L.M. Mastenbroek, Nachtijs 7, Sommelsdijk - bou wen woning, Rijzenburgseweg, Sommelsdijk (18.12.98) - H.J. Boer, Lageweg 2, Sirjansland - verbouwen woning, Dulvenwaardsedijk 13, NIeuwe-Tonge (21.12.98) - J.J.G. Campfens, Wilhelminastraat 13, Middelhar nis - bouwen serre (22.12.98) - Tuincentrum Graka, Staverseweg 2, Sommelsdijk - vernieuwen/uitbreiden tuincentrum (23.12.98) - M. Kattestaart, Pr. Bernhardlaan 115, Middelharnis - wijzigen voorgevel garage (24.12.98). Deze publicatie heeft een informatief l<aral<ter. De vermelde bouw plannen zijn nog op geen enkele wijze getoetst en daarom nog niet voor inzage beschikbaar. Voorgenomen bouwvergunningen (art 19 WRO) - Slijterij De Molen, Molendijk 7, Nieuwe-Tonge - verbouwen opslagruimte tot winkelpand. Noordelij ke Achterweg 2-4, NIeuwe-Tonge - R.H. van Lier, Oost Voorgors 13, Middelharnis - oprichten garage/berging/carport. Deze bouwaanvragen liggen vanaf 11 januari 1999 twee weken ter Inzage. Gedurende döz© termijn kunt u schriftelijk bedenkingen tegen de voorgenomen beslissingen naar voren brengen bij burgemeester en wethouders, postbus 13240 AA Middelharnis. - A.T. Both, St. Pietersweg 6, Nieuwe Tonge - bouwen berging (22.12.98) - Stichting tot Beheer en Exploitatie gebouwen Maat schappelijke dienstverlening Middelharnis, p/a Voor straat 27, Sommelsdijk - slopen pand Jul. van Stol- berglaan 19 te Middelharnis (24.12.98) - C. Groenendijk, Dijkstraat 28, Sommelsdijk - oprich ten bedrijfswoning, Achterweg te Sommelsdijk (28.12.98) - W.P. Meijer, Gen. Snijderstraat 25, Nieuwe-Tonge - uitbreiden woning (29.12.98). {Derden)belanghebbenden kunnen binnen zes weken na bekendma king (de datum van bekendmaking staat achter de desbetreffende beslissing vermeld) een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders, postbus 13240 AA (Vliddelharnis. Nadere informa tie kunt u krijgen in het gemeentehuis, telefoon (0187) 475555. De gemeenteraad heeft op 23 december 1998 ver klaard dat een herziening wordt voorbereid van de be stemmingsplannen: - 'Nieuwe-Tonge' voor Noordelijke Achterweg 2-4 te Nieuwe-Tonge - 'Waterweg/Oost Voorgors' voor Oost Voorgors 13 te Middelharnis. Deze besluiten liggen vanaf 11 januari 1999 in het gemeentehuis ter inzage en treden op deze datum in werking. - J.C. Snaauw, Voorstraat 34, Sommelsdijk - boom in achtertuin (06.01.99). Voor het indienen van een bezwaarschrift zie 'Verieende vergun ningen'. Als binnen twee weken na bekendmaking bezwaar wordt gemaakt wordt de werking van de kapvergunning opgeschort. Nadere infor matie kunt u krijgen in het gemeentehuis, telefoon (0187) 475579/ 8 januari 1999 Burgemeester en wethouders van Middelharnis Verzenddatum 29 december j 998 - W.M. Biiloo - leggen dam met duiker Hondsgalge- weg Dirksland - Zuiveringsschap Hollandse Eilanden en Waarden - leggen aan- en afvoerleidingen Noordhavendijken maken bijbehorende werken in havenkanaal, als mede leggen dam met duiker in hoofdwatergang langs Noordhavendijk te Goedereede - KPN Telecom - leggen telefoonkabel Rietveidse Havendijk (Sfeigerdijk) te Ooitgensplaat - G. Rietveld - aanbrengen beplanting langs dijksloot Wellestrijpsedijk te Herkingen. Bezwaar Binnen zes weken na de verzenddafum kunt u een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij dijkgraaf en heemraden van het waterschap Goeree-Overflakkee, postbus 67, 3240 AB Middelharnis. De desbetreffende stukken liggen ter inzage in hef waterschopshuis, Dwarsweg 40 te Middelharnis. 8 januan 1999 Bij drukkerij GEBR. DE WAAL ligt een pracht modellenboek voor u ter inzage. Ook uw keus is er zeker bij! Bij tijdige bestelling snel gereed. Langeweg 13 - SOMMELSDIJK ii Op ternnijn zal ook het voeren van de financiële administratie tot het takenpakket U gaan behoren. n W Gewenste opleiding minimaal op MEAO-HAVO niveau, werkervaring in een vergelijkbare functie M Mis een prae. H ii Verdere vakgerichte studie is noodzakelijk voor een goede vervulling van deze functie, die volop ii M groeimogelijkheden biedt. n De juiste kandidaat voor deze full-time boon wacht een prima beloning en goede secundaire M Li arbeidsvoorwaarden. M

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1999 | | pagina 6