Kievit J. van der Slik Pijporgel logopedist(e) Orgelpijpwerk WOONRUIMTE Johannes Mraham Westdijj/<i üviaria Jannetje 'Ktepper j^. van 9{assent T. M van 9-[assent- van de Velde Marie-^se Uitvaartverzorging 0187-601166 0181-488088 Jan Cornells Maarten van der "Klooster Qeertruida Johanna %gese %anne OSSEWEIJER Begrafenis verzorging 1948 1998 JANNETJE DE REUS Al meer dan 25 jaar een vertrouwd adres. LENA WESTDIJK Diep bedroefd hebben we kennis genomen van het overlijden van mijn geliefde dochter, onze zuster en schoonzuster LENA ROZENBEEK-WESTDIJK in de leeftijd van 68 jaar. Ouddorp; L. Westdijk-Nijland Chr. Westdijk f Stellendam: J. Collens-Westdijjk D. Collens Herkingen: M. V. d. Veer-Westdijk P. V. d. Veer t Vlaardingen; J. Klepper-Westdijk W. Klepper Stellendam: M. Westdijk t Dirksland: G. A. Troost-Westdijk F. Troost We wensen kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte om dit zware verlies te dragen. Ouddorp, november 1998 A. Th. E. WITTE WILHELMINA HELENA PAULINA MARIA KIEVIET WOUTER VAN WIJK echtgenoot van Bastiaantje v. d. Wagt CORNELIS VAN EDE THIJS VOORTMAN Hartelijk dank ADRIAANTJE KOMMERTJE VAN WAARDE dr D. Boonstra A. H. Boonstra-Visser Ruim 40 stemmen Tel. (0522) 44 19 97 Slooff Tel. (0522) 44 19 97 voor 1 persoon Tel. 48 27 48 Gebr. de Waal DANKBETUIGING CORNELIS VAN OUDENAREN Het bestuur van de 'Wegwijzer' voor t\A^ee dagen per week FAMILIEBERICHTEN geven u, namens wederzijdse ouders, kennis van hun voornemen in het huwelijk te treden op D.V. vrijdag 11 december 1998, om 13.00 uur in het gemeentehuis te Goedereede. Kerkelijke bevestiging zal plaatsvinden door de Weleerwaarde heer ds. R. Veldman, om 14.45 uur in de Ned. Herv. Kerk te Ouddorp. Dorpsweg 66, 3253 AH Ouddorp Vissersstraat 12, 3253 XK Ouddorp Ons toekomstig adres: Bieningen 20, 3253 EA Ouddorp Op 24 november jl. was het 50 jaar geleden dat mijn zwager en zuster en in het huwelijk zijn getreden. Door persoonlijke omstandigheden werd deze dag in huiselijke kring herdacht. V. d. Velde Weerensteinweg 1 4251 NW Werkendam Hierbij willen we iedereen bedanken voor de vele gelukwensen, attenties en reacties die we hebben ontvangen naar aanleiding van de geboorte van ons dochtertje Verder willen we de artsen en het verplegend personeel van de kraam- en kinderafdeling van ziekenhuis 'Van Weel-Bethesda' te Dirksland be danken voor de goede zorgen en verpleging tij dens de periode dat Petra en Marie-Rose in het ziekenhuis moesten blijven. Reinier, Petra en Marie-Rose Kieviet DANKBETUIGING -:?; Naast de Heere willen wij en namens onze kinde- 4; ren en kleinkinderen u heel hartelijk danken voor |- de felicitaties, bloemen en de vele kaarten en 1!; andere geschenken die wij bij ons 40-jarig huwe- ■i; lijk mochten ontvangen. K. J. van der Bok C. J. van der Bok-Vlietland Z Dirkdoensweg 13 I 3253 AD Ouddorp Voor de vele blijken van medeleven en deelne ming die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze zuster en tante zeggen wij u hartelijk dank. In het bijzonder dank aan de Eerwaarde heer T. R. Rietveld en de kerkenraad van Goedereede voor de geestelijke begeleiding en het leiden van de rouwdienst. Dank aan directie en personeel van zorgcentrum 'De Vliedberg' voor de liefdevolle verzorging. Dank aan medewerkers van Arensman Uitvaart verzorging voor de korrekte verzorging van de begrafenis. Fam. A. de Reus November 1998 dag nacht bereikbaar: Wij verzorgen voor u alles rondom de uitvaart o.a. Thulsopbaring met koeling. Levering en plaatsing van grafmonumenten. M. L. Kievit Meidoorn 4 Melissant 0187-601166 D. N. Kievit Burg. Letteweg 36 Oostvoorne 0181-488088 Bedroefd om haar heengaan, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat de Heere na een voor haar moeilijke periode uit ons midden heeft weggenomen onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Adrianus Rozenbeek in de leeftijd van ruim 68 jaar. Numansdorp: E. Zevenbergen-Rozenheek A. Zevenbergen Oud-Beijerland: L. Rozenbeek Oude Tonge: H. de Jong-Rozenbeek J. de Jong Zwijndrechf. A. Rozenbeek E. Rozenbeek-Willemstein Nieuwe Tonge; R. Rozenbeek J. Rozenbeek-v. d. Vlugt en kleinkinderen 24 november 1998 Julianastraat 30, 3244 BE Nieuwe Tonge Correspondentie-adres Julianastraat 28, 3244 BE Nieuwe Tonge Gelegenheid tot condoleren: vrijdag 27 november van 19.30 tot 20.30 uur in het Herv. verenigingsge bouw 'Elim', Zuiddijk 19 te Nieuwe Tonge. De begrafenis, waarbij u wordt uitgenodigd, zal D.V. plaatsvinden op zaterdag 28 november om 11.00 uur op de algemene begraafplaats te Nieuwe Tonge vanuit 'Elim', waar vooraf de rouwdienst wordt gehouden. Aanvang 10.15 uur. Mochten wij vergeten zijn u een rouwkaart te stu ren, gelieve deze advertentie als zodanig te be schouwen. Tot onze diepe droefheid heeft de Heere toch nog onverwacht uit ons midden weggenomen onze lieve schoonzus en tante, mevr. echtgenote van P. Witte in de leeftijd van 80 jaar. Vlaardingen: N. Witte-v. d. Merwe Ouddorp; P. Witte-Klepper D. Breen-Witte Jac. Breen Arnhem: J. Witte S. Witte-van Oosten Ouddorp: M. Bezuijen-Witte M. Vlietland-Witte W. Vlietland neven en nichten 'De Vliedberg', Ouddorp, 22 november 1998 Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit onze familiekring heeft weggenomen onze schoon zuster en tante echtgenote van C. Lodder in de leeftijd van 82 jaar. Sommelsdijk: M. Hollaar-Lodder A. Lodder L. Lodder-Buth Dirksland: F. Struijk neven en nichten Sommelsdijk, 16 november 1998 Met droefheid geven wij kennis dat de Heere uit onze familiekring heeft weggenomen onze zeer geliefde broer, zwager en oom in de leeftijd van 72 jaar. Sterke de Heere Sjaan, kinderen en kleinkinderen. Simonshaven: P. van Wijk-Trouw Ouddorp: C. v. d. Linde-van Wijk Ouddorp: N. J. Knops-van Wijk M. Knops en kinderen Zuidland, 23 november 1998 Thessalonicenzen 4:15 t/m 17 Want dit zeggen wij u met een woord des Heren: wij, levenden, die achterblijven tot de komst des Heren, zullen in geen geval de ontslapenen voorgaan, want de Here zelf zal np een teken, bij het roepen van een aartsengel en bij het geklank ener bazuin Gods, nederdalen van de hemel, en zij die in Christus gestorven zijn, zullen het eerst opstaan: daarna zullen wij, levenden, die achterbleven, samen met hen op de wolken in een oogwenk weggevoerd worden, de Here tegemoet in de lucht, en zó zullen wij altijd met de Here wez.en. Met verdriet in ons hart, om de lege plaats die hij achterlaat, maar dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven geven wij kennis van het overlijden van onze broeder Met grote liefde heeft hij zich talloze jaren ingezet in diverse functies binnen onze gemeente, de laat ste jaren als koster en ouderling. Zijn vriendelijkheid en groot vertrouwen in zijn Heer en Heiland waren inspirerend. Met bezieling heeft hij altijd geprobeerd datgene wat hij in de Here Jezus gevonden had door te geven aan ande re mensen. Ons gebed is dat de Here God zijn vrouw, kinde ren en kleinkind troostend nabij wil zijn. Namens de kerkenraad van de Gereformeerde kerk van Ouddorp Preses, ds. J. Koster. Scriba. C. Oost. Daar het ons niet mogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven en deelneming, die wij mochten ontvangen na het plotseling overlijden van onze geliefde broer, zwa ger, oom en neef t 5 oktober 1998 zeggen wij u langs deze weg hartelijk dank. In het bijzonder dank aan ds. Veldman en de ker kenraad van Ouddorp voor de geestelijke begelei ding en het leiden van de rouwdienst. Kerkenraad en predikant van Goedereede voor het medeleven tijdens condoleance, rouwdienst en be grafenis. Dank aan de buren voor hun hartelijke omgang, hulp en medeleven. Ineke voor het verzorgen van zijn huishouding. Zeer in het bijzonder dank aan bestuur, dirigent en leden van het mannenkoor 'Jubilate Deo' voor de fijne omgang, de intense belangstelling en het dra gen bij de begrafenis. Dank aan de familie Grinwis van 'Eben-Haëzer' en de medewerkers van Arensman Uitvaartverzor ging voor de goede begeleiding en verzorging van de begrafenis. Familie Voortman Ouddorp, november 1998 en geven u, mede namens wederzijdse ouders, kennis van hun voorgenomen huwelijk. De voltrekking hiervan zal plaatsvinden op D.V. 11 december 1998 om 14.00 uur in het gemeentehuis te Goedereede. De kerkelijke bevestiging zal plaatsvinden om 15.00 uur in de Ned. Herv. kerk te Goedereede. Deze dienst zal geleid worden door de weleerwaarde heer ds. J. W. van Estrik. Zowel tijdens deze kerkdienst als op de receptie bent u van harte welkom. De receptie zal worden gehouden in het m.f.g. 'Dorpstienden', Dorpstienden 4 te Ouddorp van 20.15 tot 23.30 uur. Ons toekomstig adres: Steenkreek 17, 3253 EG Ouddorp Tel. (0187) 68 49 49 Ouddorp, november 1998 Dorpsweg 41a Hoge Pad 55 Voor de vele felicitaties, kaarten, telefoontjes, bloemen en cadeaus die wij mochten ontvangen bij de geboorte van onze dochter zowel in het ziekenhuis als bij onze thuiskomst, willen wij een ieder hartelijk bedanken. Huib en Margriet Tanis Daar het ons niet mogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven en deelneming die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van onze geliefde zus ter, schoonzuster, tante en oud-tante zeggen wij u hartelijk dank. In het bijzonder aan ds. Van Estrik en de kerken raad voor de geestelijke begeleiding en het leiden van de rouwdienst. De plaatselijke arts, doktoren en verplegend perso neel van het Van Weel-Bethesda ziekenhuis voor de medische behandeling en liefdevolle verzor ging; mevr. Breederveld-Polie van 'De Ark', de heer De Bruijne en medewerkers van Arensman Uitvaartverzorging voor de wijze waarop de begra fenis is verzorgd. Fam. Van Waarde Goedereede, november 1998 Langs deze weg willen mijn vrouw en ik alle mensen die ter gelegenheid van ons 35-jarig huwelijksfeest hebben gereageerd, hartelijk be danken. Uw goede wensen hebben ons aangenaam getrof fen en hebben er mede toe geleid dat wij met grote dankbaarheid aan deze dag zullen blijven denken. TE KOOP o.a.: 14 reg. van Maarschalkerweerd (1876) tongwerken 16' 8' compi. koperen frontprestant 8' (gevlamd, mat) 12 man. -^ 8 ped. klav. windlade voor 4 st. met walsborden. Balgen -i- kleine windmachines. Eiken positiefkas (Flentrop 1953) ONROEREND GOED Langeweg 19a 3245 KE Sommelsdijk Tel. (0187)48 73 93 Fax (0187) 48 49 09 Bemiddeling bij aan- en verkoop van uw woning of bedrijf Voor een volledige en waardige verzorging van begrafenissen In MIddelharnis, Sommelsdijk en andere omliggende plaatsen. Polderstraat 8 3245 CR SOMMELSDIJK Tel. (0187)486353 (b.g.g. 483465-483942) Verschillende mogelijkheden tot opbaren. Dag en nacht bereikbaar. Geen crematies TE KOOP 1 man. pedaal, 9 reg., 148 pijpen. Forse dragende klank TE HUUR te MIddelharnis Verkrijgbaar bij: Langeweg 13 Sommelsdijk Tel. (0187)471020 Groot was zijn liefde, groot het verdriet Mooi de herinnering, die hij achterliet. Voor de zeer vele blijken van medeleven die wij in de achterliggende periode mochten ontvangen tij dens de ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Inzonderheid doktoren, verplegend personeel zowel in het ziekenhuis van Weel-Bethesda, Dijk- zigt en de dagbehandeling van 'De Samaritaan' als thuis en allen die hem hebben begeleid. Ds. A. P. Voets en ouderling S. Blok voor de vele bezoeken en het leiden van de rouwdienst. Familie, vrienden, buren die met ons hebben mee geleefd in deze moeilijke tijd. Ook de heer J. van Wageningen voor de gepaste wijze waarop u ons bijstond alsmede voor de eer volle begrafenis die u verzorgde. U allen onze oprechte dank. A. M. van Oudenaren-Krijger Karine, Adriaan Miranda en Jarno MIddelharnis, november Pr. Bernhardlaan 11 998 Chr. School voor spec, basis- en voortgezet onderwijs te MIddelharnis vraagt voor haar school m.i.v. 1 februari a.s. een Van sollicitanten wordt verwacht, dat ze Bij voorkeur behoren tot de gereformeerde gezindte. Samen kunnen werken in teamverband. In overleg met groepsleerkrachten handelings suggesties aanreikt voor de dagelijkse praktijk in de groep. Bereid is mee te denken over het beleid voor de toekomst. Voor inlichtingen kunt u de school bellen. Een van de direktieleden: de heer Klooster of de heer Veldhuis is gaarne bereid u te woord te staan. Tel. (0187) 48 37 67. Sollicitaties kunt u richten aan: Het bestuur van de Wegwijzer Postbus 150 3240 AD MIddelharnis

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1998 | | pagina 16