VAN DER HEIJDEN 2 HRLCN 1 B€TnL€N 10,- Abonneert U op Eilanden-Nieuw s de donatiekaarten Ja I Drogisterij De Waag FORMATIE Enthousiaste verkoper Junior verlcoper H H H enige VAKANTIEWERKERS aardbeiplanten Peter Johan Willem de Roo Wij gaan met vakantie I van 10 t/m 22 augustus 1998 ZELFST. WOONR. VAKANTIE WONING Rijden onder invloed Autoradio gestolen Blind-date steelt bankpas en gouden armband Inbraak in woning Ruit vernield tijdens inbraak in café M H' H H, H H H H H H M M H H H H M Wij gaan met vakantie van 8 t/m 15 augustus. H H H H H H H H H H H H H H M M H H H H H H H AARDAPPELEN Bramen en trosrozen Machtiging: VRIJDAG 31 JULI 1998 EILANDEN-NIEUWS BIz.3 FAMILIEBERICHTEN Intens bedroefd, maar dankbaar voor zijn lief de en goede zorgen gedurende zijn leven, is van ons heengegaan mijn lieve en zorgzame man, onze lieve vader, schoonvader en trotse opa echtgenoot van Neeltje Adriana van der Graaf geboren 20-06-1929 overleden 30-07-1998 N. A. de Roo-van der Graaf Kees de Roo Annette en Metten Penninga Sehastiaan, Matthijs, Simon Marc en Nicole de Roo Daniël, Marijke, Lucas Voorstraat 22 3241 EG Middelharnis De dienst ter nagedachtenis zal gehouden worden dinsdag 4 augustus om 13.00 uur in de Lukaskapel van 'De Samaritaan', waarna de begrafenis aansluitend zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Middelharnis omstreeks 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren in de aula van 'De Samaritaan' zaterdag 1 augustus van 18.30 tot 19.30 uur en na de begrafenis. Heden nam de Heere na een liefdevolle verzorging in verzorgingshuis 'Ebbe en Vloed' te Oude Tonge, uit ons midden weg, onze lieve tante HENDRIKA MULDER weduwe van Christiaart Huizer in de ouderdom van bijna 97 jaar. Uit aller naam: A. J. Jongejan-Brooshoofd P. Jongejan 30 juli 1998 Verzorgingshuis 'Ebbe en Vloed' te Oude Tonge Corr.-adres: Oranjelaan 53, 3247 AL Dirksland De begrafenis, waarbij u wordt uitgenodigd, zal D.V. plaatsvinden op maandag 3 augustus a.s. om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Stad aan 't Haringvliet, vanuit de aula van 'Ebbe en Vloed' (ingang Mariniersweg) waar vooraf de rouwdienst wordt gehouden. Aanvang 13.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begra fenis in bovengenoemde aula. Geen bloemen Na een geduldig gedragen ziekte en een liefdevol le verpleging in 'De Samaritaan' heeft de Heere uit ons midden weggenomen onze lieve zorgzame vader, schoonvader, groot- en overgrootvader LEUNIS GRINWIS weduwnaar van Jannetje Lokker in de leeftijd van 76 jaar en 3 maanden. Ons van uw deelneming overtuigd houdend. L. Grinwis E. Grinwis-Breen Leon en Bea Leonard Marjolein en Teun Barend Hans J. Grinwis G. Grinwis-van der Bok Jeanette Johanneke Martiene Marianne 31 juli 1998 Hofdijksweg 40 3253 KB Ouddorp Gelegenheid tot condoleren zaterdag 1 augustus van 19.00 tot 20.30 uur en maandag 3 augustus van 15.00 tot 16.30 uur en van 19.00 tot 20.30 uur in Hervormd verenigingsgebouw 'Eben-Haëzer', Preekhillaan 3 te Ouddorp. De teraardebestelling zal D.V. plaatshebben dins dag 4 augustus a.s. om 14.30 uur op de algemene begraafplaats te Ouddorp. Voorafgaand aan de begrafenis zal er een rouwdienst worden gehouden in 'Eben-Haëzer'; aanvang 13.30 uur. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot con doleren in 'Eben-Haëzer'. Geen bloemen Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelie ven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met diepe droefheid geven wij u kennis dat de Heere, na een geduldig gedragen lijden, uit ons midden heeft weggenomen onze zwager en oom LEUNIS GRINWIS weduwnaar van Jannetje Lokker op de leeftijd van 76 jaar. Ouddorp: A. Klepper-Lokker Middelharnis: P. de Blok-Lokker A. de Blok Ouddorp: D. Bruggeman Goedereede: C. van der Bok-Lokker L. van der Bok N. Westdijk-Lokker J. Westdijk Sommelsdijk: W. Lokker-Koese I. Koese Dirksland: M. Jongejan-Lokker G. Jongejan Nieuwe Tonge: J. Abresch-Lokker J. Abresch Ouddorp, 31 juli 1998 Dubbele Ring 15 3245 AD Sommelsdijk Na maanden lang getob is het nu voor elkaar De nieuwe ministersploeg is nu toch bijna klaar. Ze nemen een burgemeester, een commissaris van de Koningin; Want in die twee baantjes heeft een ander wel weer zin. Van 14 ministersposten maken ze 15 zonder pijn. Het is net als bij de slager: Mag het een ietsje meer zijn? N. v.d. Seijp Akelei 9 Dirksland ELECTRO WORLD, EEIU DUIDELIJKE ZAAK! (alleen geldig voor damesmode zomer) Zandpad 90 - Middelharnis - 0187 482431 Lerares (21 jaar) zoekt z.s.m. in Ouddorp of dir. omg. Tel. (023) 5616141 Vertederende geboortekaartjes GEBR. DE WAAL Zoek de ruet in het 3e\eree woud Tel. 0049-9973-9601 HELLEVOETSLUIS - Een 32-jarige man uit Hellevoetsluis werd in de nacht van woensdag op donderdag aangehou den op de Oostdijk in Hellevloetsluis, omdat hij onder invloed reed. De blaas- test viel positief uit en hij werd meege nomen naar het bureau. Daar onderging hij een ademanalysetest. Uit deze test bleek dat de man 0,6 promille alcohol in zijn bloed had. Hij kreeg een bekeuring van 390,-. SPIJKENISSE - In de vroege woensdag ochtend werd op de Leliestraat in Spijke- nisse een auto opengebroken. De dief forceerde met een breekvoorwerp het rechterportierslot. Uit de auto werd een radio meegenomen. SPIJKENISSE - Een 46-jarige vrouw uit Spijicenisse kwam bedrogen uit met haar blind-date. Nadat de man bij haar thuis was geweest, miste zij een bankpas en een gouden armband. Voordat zij de pas had kunnen blokkeren was er al twee keer geld mee opgenomen. De vrouw mist nu enkele honderden guldens. HELLEVOETSLUIS - Afgelopen woensdag werd er ingebroken in een woning aan de Roterij te Hellevoetsluis. De bewoners waren op vakantie en de inbraak werd dan ook ontdekt door de persoon die gevraagd was om de planten water te geven. De inbrekers kwamen binnen via een bovenluik. De gehele woning werd doorzocht. Het is nog onbekend wat is weggenomen. HELLEVOETSLUIS - Bij een café aan de Struytse Hoeck werd de afgelopen nacht rond 02.30 uur een ruit vernield met een klauwhamer, waarna werd inge broken. De geldkas werd opengemaakt en enkele tientallen guldens weggeno men. De schade aan de ruit was echter wel aanzienlijk meer: 10(" ^^^^,en en Verp^^^^ Auto (06) 53 25 76 95 maandag 17 augustus! polyzakken Voor lichte inpakwerkzaamheden vragen wij met onmiddellijke ingang voor pint. 10 dagen. Thuiswerk mogelijk. Tien gulden per uur. Adviesbureau Mailproject b.v. Telefonische reacties (0187) 683580 TE KOOP (vooraf bestellen s.v.p.) (Doré en Eigenheimer) Fa. van Prooijen Boomviiet 9 DIRKSLAND 0187 602376 In juli heeft iedere inwoner van Goeree-Overflakkee een folder ontvangen over de in gebruikname van hospice Calando. Aan deze folder was een bon gehecht, waardoor u gelegenheid kreeg om donateur te worden van de stichting Palliatieve Zorg Dirks land. Hierop hebben wij overweldigend veel reacties ontvangen. Daar zijn we heel dankbaar voor. Ook aan de vrijwilligers en de brandweerkorpsen, die deze kaarten opgehaald hebben zijn we veel dank verschuldigd. De spontane medewerking en de financiële ondersteuning zijn heel moedgevend, ook voor de toekomst. Bij de officiële opening van Calando, op D.V. 12 november 1998, hopen wij hier uitgebreid op terug te komen. Dan willen wij ook de totale opbrengst van de dona teursactie bekend maken. In de tweede week van juli zijn de kaarten opgehaald. Tot onze spijt hebben wij ver nomen dat daarbij niet aan alle deuren is aangebeld. Daardoor liggen nog vele dona- teurskaarten ingevuld klaar te wachten tot ze opgehaald worden. Omdat ons niet bekend is welke adressen overgeslagen zijn en we u geen twee keer lastig willen val len, verzoeken wij u vriendelijk om deze kaarten alsnog op te sturen naar stichting PZD, Postbus 42, 3247 ZG Dirksland. Bij voorbaat hartelijk dank. Mede door uw steun is het inmiddels mogelijk gebleken mensen te verzorgen in hun laatste levensfase. Ook mochten enkele bewoners geholpen en begeleid worden tij dens een moeilijke periode van hun ziekte. Het bestuur van de stichting PZD wil haar erkentelijkheid uitspreken voor de morele, materiële en financiële ondersteuning, die zij in deze maand van velen ervaren heeft. Wanneer u de bon kwijt bent of alsnog in wilt vullen, bieden wij u daartoe de gele genheid. ik steun hospice Calando in Diri<sland Beo rag: Als ik de dingen niet meer weet als ik de namen niet meer ken en al het andere vergeet gedenk dan wie ik voorheen was. 'S- Steeds meer mensen ervaren dat de uitstekende service van Van der Heijden gecombineerd met de lage prijzen van Electro World voor hen de juiste keus is. Kwaliteit, vakkundige voorlichting en service staan hoog in ons vaandel. In verband met de voortdurende groei van ons bedrijf zoeken wij op korte termijn een Zijn/haar taak zal bestaan uit het verzorgen van de presentatie en verkoop van computers, audio- en video apparatuur in onze winkel. Wij zoeken een medewerker met een gedegen vakkennis en ervaring en een creatieve en positieve instelling. Hij/zij heeft een flexibele instelling, weet van aanpakken en is niet ouder dan 40 jaar. Zijn/haar taak zal bestaan uit het assisteren bij de verkoop, het uitpakken en aansluiten van nieuwe apparatuur en het thuisbezorgen en demonstreren van verkochte apparatuur. Voor deze functie is het bezit van een rijbewijs B nood zakelijk. Hij/zij is niet ouder dan 25 jaar. Wij bieden: een verantwoordelijke baan in een gezond bedrijf met hardwerkende en enthousiaste collega's ruimte voor persoonlijk initiatief een prettige, informele werksfeer en uiteraard een uitstekend salaris. Ben je geïnteresseerd in een nieuwe uitdaging, stuur dan je sollicitatiebrief inclusief CV binnen 10 dagen aan: t.a.v. de heerJ. Tanis Schelpenpad 26, 3247 BP Dirksland U vindt ze bij Maak uw keuze uit het nieuwe modellenboek. We zien u graag op ons adres: Langeweg 13 SOMMELSDIJK ook in herfst en winter te bezoeken (In winter ook skimogelijk heden, school, huur uitrusting enz. en dat alles binnen 30 km van woning.) Vanaf half september nog vrij. Bij bezoek van meer dan 4 pers., extra slaapkamer beschikbaar Een eldorado! 2 pers. p. dag DM45- 4 pers. p. dag DM 70,- Vraag inl. en folders: Na 19.00 uur (Holl. sprekend) /tr ■3 Industrieterrein 'Oostplaat' Einstein 5 3241 MC Middelharnis Telefoon (0187) 4701 78 Fax (0187) 4701 79 Wij hopen weer vol energie voor u klaar te staan op Op werkdagen zijn wij aanwezig elke avond - behalve vrijdagavond - van 18.30 tot 20.00 uur n voor bedrijf en particulier. Uw leverancier voor: hemddraagtassen bedrukt en blanco snackzakken snackbakjes fruitzakken fruitbakken polytassen kilobakken saladebakken poetsrollen vacuümzakken duplex kaasvellen duplex visvellen duplex slagersvellen dessinrollen blancorollen vleeswarenschaaltjes foodtrays caterJngfolie krimpfolle fournituurzakken cellofaanrollen cellofaanzakken en alles wat u nodig hebt voor verpakking uit voorraad leverbaar (cilondO en Ondergetekende verleent hierbij tot wederopzegging machtiging aan de stichting Palliatieve Zorg Dirksland (PZD) om van zijn/haar onder- genoemde (giro-)rekening bedragen af te schrijven wegens donaties Bankrekeningnummer: Girorekeningnummer: per: Q maand Q kwartaal \Z\fi3lf jaar [^jaar [Z\eenmalig Naam en voorletters: Adres: Postcode: Woonplaats: Ingangsdatum:Handtekening: Indien u jaarlijks een bedrag van f 25,-- (of meer) overmaakt, wordt u door middel van een nieuwsbrief op de hoogte gehouden van de ont wikkelingen van het hospice Calando van de Stichting PZD. Aankruisen wat van toepassing /s.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1998 | | pagina 9