K MmcmmsBtDRUf Goed, beter... Mitsubishi Van Splunter i Pasfoto's Woonvoorziening Salem ZORGKUNDIGE GOEDEREEDE ENECO Verkoopnnedewerker(s) (m/v) Medewerker Infobalie (m/v) VRIJDAG 31 JULI 1998 EILANDEN-NIEUWS Blz. 3 grond-, weg- en waterbouw cultuurtechnische werken sportvelden, tennisbanen straatwerken rioleringen leidingen Stoofweg 15, Postbus 70 3253 ZH Ouddorp, tel. (0187) 68 13 24 Avondopenstelling Commissievergadering Bouwplannen Goedgekeurde wijziging bestemmingsplan Voorbereidingsbesluiten Wijziging van de leverings voorwaarden van elektrische energie, gas en vs^armte voor consumenten WmmARKTi 'De grootste bouwmarkt van de regio!' Goeree-Overflakkee Inzameling Klein Gevaarlijk Afval .a X - r J w ■-■■i^-1 6 augustus Wet milieubeheer Tel. (0187)4825 37 Leasing Financiering Inruil Reparatie (ook ruiten) ANWB gekeurde occasions MITSUBISHI MOTORS fulltime fuiitime TE KOOP Nog volop BESSEN AARDBEIEN Beperkt Herfstframboos Aardappelen en Groente Woensdag en zaterdag na 12.00 uur gesloten Fam. B. den Baars Noorddijk 2 3248 LH Melissant Tel. (0187) 60 15 23 Z Voor uw Hlsschemölier Eilanden-Nieuws: een krant die G-E-L-E-Z-E-N wordt!! KAMMERAAD DOE HET ZELF DORPSWEG 16 OOLTGENSPLAAT Tel. 0187-632017 Voorstraat 14, 3247 CE Dirksland Het gemeentehuis is iedere donderdag avond geopend van 17.00 tot 19.00 uur. De commissie Ruimtelijke Ordening ca. vergadert op 4 augustus om 19.00 uur. De agenda voor deze vergadering ligt, tijdens de l<antooruren, ter inzage in het gemeente huis, waar u eveneens een exemplaar kunt afhalen. Meldingen bouwvoornemen 20.07.98 - J. van Dam, Heijburg 9 te Ouddorp - plaatsen blokhut 21.07.98 - A.J. Human, Molenkade 6 te Stellendam - plaatsen blokhut - H. van der Meer, Oude Nieuwlandsev^eg 33 te Oud dorp - plaatsen blokhut 22.07.98 - E. Tuk, 's Gravenweg 52 te Nieuw-Beijerland - plaatsen schuurtje nabij recreatiewoning. Westeinde 14 te Ouddorp 23.07.98 - L.P.H, de Roose, Jozefienenstraat 7 te Gent (België) - plaatsen blokhut (t.v.v.) nabij recreatiewoning. Prin senhof 75 te Ouddorp 24.07.98 - j.C. Bezuijen, Hazersweg 35 te Ouddorp - plaatsen blokhut - J.C. Klooster, Alexanderstraat 4 te Ouddorp - bouwen bijkeuken aan woning. Aongevroogde bouwvergunning 20.07.98 - Rabobank West-Flakkee, Voorstraat 77 te Stellendam - tijdelijk plaatsen unit op dak bankgebouw. Voorgenomen medewerkingen bouwvoornemen - M. Tanis, Diependorst 130 te Ouddorp - plaatsen blokhut - A.J. Human, Molenkade 6 te Stellendam - plaatsen blokhut - H. van der Meer, Oude Nieuwlandseweg 33 te Oud dorp - plaatsen blokhut. De bouwplannen liggen vanaf 3 augustus 1998 veertien dagen ter inzage bij de afdeling Algemene Zaken in het gemeentehuis. Gedurende deze termijn kunt u tegen deze voornemens schriftelijk bedenkingen indienen bij burgemeester en wethouders, postbus 38, 3253 ZG Ouddorp. Voorgenomen bouwvergunning Burgemeester en wethouders zijn van plan een verl<la- ring-van-geen-bezwaar als bedoeld in art. 19 WRO jo art. 50 lid 5 Ww aan Gedeputeerde Staten van Zuid- Holland te vragen om bouwvergunning te verlenen aan: - P. van der Linde en U. Jendrusch p/a Ossenhoek I te Ouddorp - uitbreiden surfcentrum Kabbelaarsbank. Zie voor inzage en bedenkingen onder 'Voorgenomen medewerking bouwvoornemen'. (art. I I WRO) Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben op 10 juni 1998 goedkeuring verleend aan het besluit van burgemeester en wethouders van I maart 1998 tot eerste wijziging van het bestemmingsplan 'Havens van Stellendam, 3e lierziening'. Deze wijziging heeft be trekking op de vestiging van een havenontvangstvoor- ziening op een gedeelte van Noordereiland I te Stellen dam. Het besluit van Gedeputeerde Staten ligt vanaf 3 augustus 1998 zes weken tijdens kantooruren in het gemeentehuis, afdeling Algemene Zaken, tei- Inzage. Gedurende deze termijn kunnen belanghebbenden bij de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA Den Haag beroep instellen. Daarnaast kan binnen de beroepstermijn een verzoek om voorlopige voorziening worden ingediend bij de voorzitter van de genoemde Afdeling. De gemeenteraad heeft op 23 juli 1998 besloten een herziening voor te bereiden van de bestemmingsplannen: - 'Goedereede-Havenlioofd' voor de bouw van een vrijstaande woning en een garage. Blauwe Distelstraat 25 te Goedereede-Havenhoofd - 'Dorpsgebied Ouddorp' om de uitbreiding van de bedrijfsruimte aan de Marijkeweg 10 te Ouddorp in planologisch opzicht mogelijk te maken - Kabbelaarsbank' voor een uitbreiding van het surf centrum, Kabbelaarsbank te Ouddorp. Deze raadsbesluiten treden op I augustus 1998 in wer king en liggen, met de bijbehorende tekeningen, vanaf vandaag in het gemeentehuis, afdeling Algemene Zaken, op werkdagen van 8.00 tot 12.00 uur ter inzage. Het is niet mogelijk tegen een voorbereidingsbesluit bezwaar te maken. Eventuele bedenkingen tegen concre te (bouw)plannen kunnen eerst in de zogenoemde anticipa tieprocedure kenbaar worden gemaakt, terwijl belang hebbenden tegen een uiteindelijke vergunning bezwaar kunnen maken. Nadere informatie hierover kunt u ver krijgen bi| de afdeling Algemene Zaken. 31 juh 1998 De verenigingen van energie- en w.itcrleidingbednjven, EnergieNcd'en^Vewin, hebben mei de Consumentenbond overeenstemming bereikt over een nieuwe aansprakelijkheidsregeling die zal gelden bij onderbreking van de levering van elektrische energie, gas, drinkwater en warmte aan consumenten. Als gevolg liier^'an zijn de Algemene Voorwaarden F.NECC) gewijzigd. De «ijzigiiig houdt in dat EN ECO aansprakelijk is voor de schade van consumenten als gevolg van de onderbreking van de levering van elektrische energie, gas en warnnc. indien de onderbreking aan ENECO kan worden toegerekend en de schade - in geval van zaakschade - een drempelbedrag van 125,- overschrijdt. De nieuwe .aansprakelijkheidsregeling is mer ingang van 1 augusuis l')98 van toepassing. Een exemplaar van de Algemene Voonvaarden ENECO kunt u gratis verkrijgen bij uw ENF(X) Regiokantoor. ïwmweg 9 - 3255 MB Oude Jonge - Tel. (0187) 643031 - fox (0187) 643085 Intergemeentelijk Samenwerkingsverband Mededelingen -namens burgemeester en wethouders van de hier genoemde gemeenten- van het dagelijks bestuur van het ISGO. Postadres ISGO: postbus 313, 3240 AH Middelharnis, telefoon: (0187) 488111. Namens de gemeente delen wi| u mee dat op 4,5 en 6 augustus de firma Van Gansewinkel met een chemocar hel klein gevaarlijk afval ophaalt. Met een geluidsinstallatie wordt u erop attent gemaakt dat de chemocar in uw straat is. U kunt vervolgens uw box voor klem gevaarlijk afval daarheen brengen en overhandigen waarna het personeel hem leegt en aan u teruggeeft Zet de box niet onbeheerd langs de weg. Dit is gevaarlijk voor kinderen, dieren en milieu. De chemocar komt bij u langs op onderstaande data Ooltgensplaat en Achthuizen 4 augustus Den Bommel, oostelijk deel Oude Tonge 5 augustus westelijk deel Oude Tonge 6 augustus Voor de verdeling van de wijken kunt u onderstaand kaartje raadplegen OUDE TONGE ''t- ■-"■■•■ y N. f -., f -■•.-.•*>..;»-//'■•..,, %>f/ ^■-: 5 augustus Als u in het buitengebied woont, kunt u telelonisch om een bezoek van de chemocar vragen Dit moet u voor 4 augustus opgeven bij het ISGO op werkdagen tussen 8 30 en 10 30 uur via (0187) 487711 Ingekomen meldingen (AMvB) 1. K.P. van Otzel, Magdalenadijk 7a te Oude- Tonge (Besluit tuinbouwbedrijven met bedek te teelt), 2. L.C. Zwart, Duivenswaardsedijk 23 te Nieu- we-Tonge (Besluit opslag propaan), 3. Kabegro CV, Molenblok 6 te Ouddorp (Be sluit detailhandel), 4. J. Hameeteman, Weststraat 31 te Ouddorp (Besluit opslag vuurwerk). De meldingen liggen van 3 augustus t/m 14 september 1998 op werkdagen van 9.00 tot 16.00 uur ter inzage in de kantoren van de gemeenten Oostflakkee (ad 1), Middelharnis (ad 2) en Goe- dereede(ad3en4). Ontwerpbesluiten Het voornemen bestaat de volgende vergunnin gen te wijzigen: 5 G.J. Bom, Kranendijk4te Den Bommel-aan de revisievergunning worden voorschriften verbonden die toezien op de witlofinstallatie, het afleveren van motorbrandstoffen, een bo vengrondse dieselolietank en de bedrijfsvoe ring, onder gelijktijdige intrekking van een aan tal voorschriften, 6. P.A. van der Hoeven, Weespad 4 te Oolt gensplaat- aan de revisievergunning worden voorschriften verbonden voor de lozing van bedrijlsafvalwater op de nolering. Alle relevante stukken liggen van 3 t/m 17 augus tus 1998 op werkdagen van 9 00 van 16.00 uur ter inzage in het kantoor van de gemeente Oost flakkee. Bij verhindering kunt u terecht op de -binnen de genoemde termijn vallende-cfmsdagavoncfenvan 18,00 lot 21.00 uur Hiertoe moet u vooraf een telefonische afspraak maken. Bedenkingen en eventuele (hoor)zitting Schriftelijke bedenkingen tegen de ontwerp besluiten kunt u vanaf 4 t/m 18 augustus 1998 indienen bij het ISGO. Op verzoek blijven uw persoonlijke gegevens geheim. Eveneens op verzoek zal een openbare (hoor)zit- ting worden gehouden om met het bevoegd ge zag, de aanvragers van de vergunningen en de overige aanwezigen van gedachten te wisselen en eventueel mondeling gemotiveerde beden kingen In te brengen. Besluit Verleende vergunning 7. VOF M. van Zanten en Zn. voor de boven grondse opslag van dieselolie en een gasfles aan Bosland 14 te Den Bommel. Het besluit is ten opzichte van het ter inzage gelegde ontwerp niet gewijzigd. Alle relevante stukken liggen van 3 augustus t/m 14 september 1998 op werkdagen van 9.00 tot 16.00 uur ter inzage in het kantoor van de ge meente Oostflakkee. Bij verhindering kunt u terecht op de -binnen de genoemde termijn vallende- dinsdagavonden van 18 00 tot 21.00 uur. Hiertoe moet u vooraf een telefonische afspraak maken. Beroep Beroep tegen de besluiten kan van 4 augustus t/m 15 september 1998 worden ingesteld door: - hen die bedenkingen hebben ingebracht te gen het ontwerpbesluit - belanghebbenden die kunnen aantonen dat zij daartoe redelijkerwijs niet in staat zijn ge weest - de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het cniwerpbesluit U kunt het beroepschnft indienen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA Den Haag Bij een spoedeisend belang kan de indiener van een beroepschrift in een afzonderlijke bnef de voorzitter van deze Afdeling verzoeken om een voorlopige voorziening. De besluiten worden na afloop van de beroeps termijn van kracht, tenzij voor deze datum is verzocht om een voorlopige voorziening. De be sluiten worden met van kracht vóórdat op dat verzoek is beslist 31 juli 1998 Sperwer 2a 3245 DK Sommelsdijk Wij zoeken voor onze bouwmarkt in Hellevoetsluis: Wat ga je doen? Je bent samen met collega's verantwoordelijk voor een deel van het assortiment en zorgt voor verkoop en advies aan klanten. Je bewaakt de voorraad, bestelt bij waar nodig en zorgt voor een perfecte presentatie. Wat moet je kunnen? Je bent in staat deskundig advies te geven. Je bent een verkooptalent en hebt affiniteit met ons assortiment. Je bent een 'doener', energiek en werkt graag met mensen. Bij voorkeur heb je een middelbare commerciële of technische opleiding. Leeftijd: vanaf 18 jaar Wat ga je doen? Je bent verantwoordelijk voor de service die bij ons assortiment wordt aangeboden zoals verhuur, bezorgen en bijzondere producten. Je adviseert klanten en lost klachten op. Je bent ook een informatiebron voor je collega's. Wat moet je kunnen? Je bent klantgericht en in staat in iedere situatie een passend advies te geven. Je werkt gestructureerd en kunt meerdere zaken tegelijk overzien. Bij voorkeur heb je een middelbare commerciële of technische opleiding en/of ervaring in een soortgelijke functie of branche. Leeftijd; vanaf 18 jaar Wi] bieden je een uitdagende functie binnen een teamgerichte organisatie. Natuurlijk bieden we je een gepaste opleiding om je te ontwikkelen Belangstelling'' Je kunt je reactie binnen 10 dagen richten aan Gamess Hellevoetsluis B V, ter attentie van de heer T Verheij, Marconieweg 14, 3225 LV Hellevoetsluis. Telefonische informatie over deze vacatures kun je inwinnen bij de heer J. Jelier. telefoon (0181)32 51 50 Esselink Onroerendgoed B. V. is werkzaam in de doe- het-zelfbranche. De onderneming maakt deel uit van de franctiise-organisatie Intergamma en exploiteert 5 GAMMA-bouwmarkten. GAMMA is met in totaal 135 bouwmarkten de absolute marktleider in de doe-het-zelfbranche. Wij maken onze leidende positie dagelijks waar met de des kundigheid van het perso neel, het optimale logistieke proces en natuuriijk ons uitgekiende assortiment Drag. Reform. Foio Quelle I MIDDELHARNIS I Tel. (0187)482441 Deze woon voorziening, waar 15 zorggebruil<ers met een verstandelijke handicap worden verzorgd en begeleid, is één van de woonvoorzienin gen van de Stichting Protestants Christelijke Woon voorzieningen op Goeree- Overflakkee Woonvoorziening Salem heeft twee woon groepen. Op woongroep de Margriet Is een vacature van 70% (50% van deze vacature is vanwege het zwangerschapsverlof van één van onze medewerksters, zij heeft het voorne men als alles goed verloopt na haar zwanger schapsverlof ontslag te nemen). Van de kandidaat wordt verwacht dat hIj/zIj: - zelfstandig kan werken - het methodisch werken In de praktijk daad werkelijk gestalte kan geven - beschikt over agogische kwaliteiten en de eigen keuze van de zorggebruiker kan respecteren - een goed contact kan onderhouden met de ouders en familie - kritisch kan zijn in eigen handelen en dit met collega's bespreekbaar kan maken - affiniteit met de primaire zorgprocessen van de zorggebruikers Gezien de christelijke identiteit van onze stich ting verwachten wij van u een positieve chris telijke levensovertuiging en dat u kerkelijk meelevend bent. Gewenste opleiding op HBO-niveau. Mannelijke sollicitanten worden met nadruk verzocht te solliciteren. U ontvangt een salaris overeenkomstig de CAO Dagverblijven en Tehuizen voor Gehandicapten. Voor eventuele inlichtingen omtrent deze vacature kunt u telefonisch contact opnemen met de heer C. Besuyen, vestigingsmanager, te bereiken op werkdagen tussen 8.30 en 17.00 uur onder de volgende telefoonnum mers: (0187)475252 of (06)53896285. Heeft u belangstelling voor deze boeiende functie, richt uw sollicitatie binnen 10 dagen na het verschijnen van deze oproep aan: secretaris van St. Prot. Chr. Woonvoorzieningen op Goeree-Overflaltkee p/a Postbus 157 3240 AD IVliddelharnis

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1998 | | pagina 7