Kievit Afscheid Pasfoto's Huishoudelijke hulp 'Dicl<ivan derSCuijs Inel<ie de ^ruin 'Kinus "Witte (Dickii Witte-'KaCCe C. 'Bosfoper C' '3os[oper-'Bal(^[aar fKiiSen Uitvaartverzorging 0187-601166 0181-488088 OSSEWEIJER Oranje 9(assauscfioo[ WG I kO ITI Wet milieubeheer F AM I L! EB ERl C H T E N en zijn dankbaar en blij u. mede namens wederzijdse ouders, kennis te geven van ons voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaatsvinden op D.V. donderdag 16 juli 1998 om 13.00 uur in het Cultureel Centrum te Berkcnwoude. Gods zegen over ons huwelijk willen wij vragen in een kerkdienst die geleid zal worden door de weleerwaarde heer ds. A. Bac. Deze dienst begint om 14.00 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente, Pr. Beatrixstraat 3 te Berkcnwoude. U bent van harte welkom op onze receptie van 20.00 tot 22.00 uur in 'De Vijf Schelpen', Laan van Westmolen 117 te Mijnsheerenland. Molendijk 85, 3255 AM Oude Tonge Kerkweg 38, 2825 BT Berkcnwoude Ons adres wordt: Dorpsstraat 8b, 2825 BN Berkcnwoude Tel. (0182) 36 26 88 1973 1998 Wat zullen wij de Heere vergelden voor al Zijn weldaden aan ons bewezen. Op D.V. 20 juli 1998 is het 25 jaar geleden dat wij, en in het huwelijk werden verbonden. Wij hopen dat de Heere ons nog lang voor elkaar en onze kinderen wil sparen. Wij hopen deze blijde dag met onze kinderen, ouders en u te vieren op D.V. 21 juli a.s. U bent van harte welkom op onze receptie die gehouden zal worden in het Hervormd vereni gingsgebouw 'De Rank' vanaf 19.30 tot 22.30 uur, Bosschieterstraat 6, Stellendam. Juli 1998 Kon. Julianastraat 20 Stellendam DANKBETUIGING en willen namens kinderen en kleinkinderen een ieder die ons 50-jarig huwelijksjubileum onver getelijk heeft gemaakt in de vorm van bloemen, cadeaus en kaarten heel hartelijk bedanken. Ouddorp,juli 1998 Ireneweg 10 Mede namens onze kinderen zeggen wij u heel hartelijk dank voor de vele hartelijke blijken van belangstelling ondervonden bij ons 40-jarig huwelijksfeest. C. Mierop M. Mierop-Sperling Ouddorp, juli 1998 Hartelijk dank voor uw belangstelling, bezoek of felicitaties die wij ontvingen rond de geboorte van onze zoon en broertje fam. P. J. van Koppen Goedereede, juli Venkelstraat 10 998 dag nacht bereikbaar: M. L. Kievit Meidoorn 4 Melissant 0187-601166 D. N. Kievit Burg. Letteweg 36 Oostvoome 0181-488088 Al meer dan 25 jaar een vertrouwd adres. Heden is toch nog onverwacht van ons heengegaan onze lieve broer, zwager en oom JOHANNES GRINWIS weduwnaar van Krijntje Tanis in de leeftijd van 93 jaar. Sterke de Heere Mina, Jan en de kinderen. P. Sandifort-Grinwis D. Grinwis-Tanis neven en nichten Ouddorp, 6 juli 1998 DANKBETUIGING Wij danken u hartelijk voor de belangstelling en deelneming tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve zoon en onze lieve broer JOB JOHAN MELISSANT In het bijzonder dank aan ds. A. P. Voets en de kerkenraad voor de geestelijke begeleiding en het leiden van de rouwdienst. Dokter Van der Velde en verplegend personeel van het ziekenhuis Bethesda, alsmede dokter Dogterom en Bcrkelaar voor de medische begelei ding. Tenslotte de heer J. van der Slik voor de correcte verzorging van de begrafenis. M. Kievit en kinderen Middelharnis,juli 1998 DANKBETUIGING Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en deelneming ons betoond na het overlijden van onze geliefde zuster, schoon zuster en tante MARIA BARBARA VAN DER VELDE betuigen wij een ieder langs deze weg onze harte lijke dank. In het bijzonder bedanken wij het verzorgend per soneel van 'Ebbe en Vloed' voor de goede verzor ging, alsmede doktoren en verplegend personeel van het Van Weel-Bethesda ziekenhuis voor de medische verzorging. Ds. A. Belder voor het leiden van de rouwdienst en de heer Van Wageningen voor de wijze waarop de begrafenis is verzorgd. Uit aller naam: B. L. Tijl-van der Velde Nieuwe Tonge, juli 1998 DANKBETUIGING Het heeft ons goed gedaan zoveel medeleven en belangstelling te hebben ontvangen na het overlij den van onze lieve en zorgzame moeder en oma PIETERTJE PADMOS weduwe van Wouter Venneman Uw medeleven heeft ons diep getroffen en is ons tot grote steun geweest. Langs deze weg willen wij u onze hartelijke dank betuigen. In het bijzonder dank aan directie en personeel van Zorgcentrum 'De Vliedberg' voor de liefde volle verzorging en de artsen voor hun geneeskun dige hulp. Ds. Veldman en de kerkeraad voor de geestelijke begeleiding en het leiden van de rouwdienst. Medewerkenden van Arensman Uitvaartverzor ging voor de wijze waarop de begrafenis is ver zorgd. Kinderen en kleinl<inderen Ouddorp, juli 1998 DANKBETUIGING Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven tij dens de ziekte en deelneming ons betoond na het overlijden van mijn geliefde man, onze lieve zorg zame vader, schoonvader, groot- en overgroot vader PIETER VAN DER VEER Abr.zoon betuigen wij een ieder langs deze weg onze welge meende dank. In het bijzonder dank aan doktoren en verplegend personeel van het Van Weel-Bethesda ziekenhuis voor de medische verzorging, alsmede ds. A. M. den Boer en kerkenraad voor de pastorale begelei ding en het leiden van de rouwdienst. Ook de heer Van Wageningen voor de correcte begeleiding en uitvoering van de begrafenis. M. V. d. Veer-Westdijk kinderen en kleinkinderen Herkingen, juli 1998 Zweosplein 1 Met grote verslagenheid namen wij kennis van het plotseling overlijden van ons oud-lid AD STEEMERS Ad is voor de Hockeyclub Goeree-Overflakkee altijd een inspirerende spelleider geweest voor de jeugdactivitciten en een goed teamgenoot van de veteranen. Wij wensen Anneke, Jelle, Sanne en Ties alle sterkte toe dit verlies te verwerken. Namens het bestuur van HCGO Jaap Slager, voorzitter. Ton van Erkclens, secretaris. GOEDEREEDE Avondopenstelling Commissievergadering Bouwplannen Voorgenomen vrijstelling Gewijzigd vastgesteld bestemmingsplan DANKBETUIGING Voor de vele blijken van hartelijk medeleven die wij mochten ontvangen na het plotseling overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma GEERTRUIDA DIJKERS-LODDER betuigen wij u onze oprechte dank. Deze zijn ons tot grote steun geweest. familie Boeter familie Van Eek Middclhamis,juli 1998 Voor uw Hisschemöller GEVRAAGD één ochtend per week Tel. (0187) 68 17 09 Goeree-Overflakkee Wij verzorgen voor u alles rondom de uitvaart o.a. Thuisopbaring met koeling. Levering en plaatsing van grafmonumenten. ONROEREND GOED Langeweg 19a 3245 KE Sommeisdijk Tel. (0187)48 73 93 Fax (0187) 48 49 09 Bemiddeling bij aan- en verkoop van uw woning of bedrijf Het gemeentehuis is iedere donderdag avond geopend van 17.00 tot 19.00 uur. Commissie Algemene Bestuurlijke Zaken ca. Tijdstip: 13 juli om 15.30 uur De agenda voor deze vergadering iigt. tijdens de kantoor uren, ter inzage in het gemeentehuis, waar u eveneens een exemplaar kunt afhalen. Een melding tot bouwvoornemen is ontvangen op 29 juni 1998 van: - P. Metske, Oosterweg 41 te Ouddorp - bouwen paardenstal/berging. Aanvragen om bouwvergunning zijn ontvangen op: 2 juli 1998 van: - M. den Boer, Azaleastraat 23 te Stellendam - uitbreiden en verbouwen woning, Bosschieterstraat 14 te Stellen dam - D. von Ahlefeld, Rosskamper Strasse 46 te Wuppertal (Duitsland) - plaatsen blokhut nabij recreatiewoning, Mosselbank 4, Noordzeepark te Ouddorp juli 1998 van: - T. Kalle, Nieuweweg 40 te Stellendam - bouwen gara ge/berging. Burgemeester en wethouders zijn van plan vrijstelling van het geldende bestemmingsplan te verlenen voor de volgende melding (art. 19a, lid 3 e.v. WRO): - P. Patijn, Bokweg 5 te Ouddorp - plaatsen blokhut. Het bouwplan ligt vanaf 13 juli 1998 veertien dagen ter inzage bij de afdeling Algemene Zaken in het gemeente huis. Gedurende deze termijn kunt u tegen deze voor nemens schriftelijk bedenkingen indienen bij burgemees ter en wethouders, postbus 38, 3253 ZG Ouddorp. De gemeenteraad heeft op 18 juni 1998 gewijzigd vastge steld de tweede herziening van het bestemmingsplan 'Dorpsgebied Ouddorp'. Uitbreiding plangebied De begrenzing van het bestemmingsplan wordt deels bepaald door het geldende bestemmingsplan Dorpsge bied Ouddorp, dat aan de zuidkant wordt begrensd door de Hazersweg en het Smalle Einde. Door deze herziening wordt aan het geldende plan het gebied ten zuiden van het Smalle Einde toegevoegd. Door deze herziening wordt het bestemmingsplan nu begrensd door de Steenweg, de Bosweg, de achterkanten van de percelen ten zuiden van de Waterweg en ten oosten van de Havenweg. Aan de zuidkant vormt de Zuidweg de nieuwe plangrens, terwijl de plangrens aan de westkant wordt gevormd door de Hazersweg. In het toegevoegde gebied ligt het bedrijventer rein van Ouddorp, waarbij tevens een geringe uitbreiding mogelijk wordt gemaakt. Inhoud van de herziening Behalve de uitbreiding met het hiervoor bedoelde gebied heeft de herziening voornamelijk betrekking op wijzigin gen en aanpassingen van bestemmingen en bestemmings- grenzen binnen het dorpsgebied van Ouddorp. Deze wijzigingen en aanpassingen zijn enerzijds noodzakelijk om de uitbreiding of vervangende nieuwbouw van enkele woningen mogelijk te maken en anderzijds om het plan op onderdelen aan te passen aan andere ontwikkelingen. Voor deze aanpassingen en ontwikkelingen zijn voor een deel de vereiste vrijstellingen op basis van art. 19 WRO verleend, terwijl het merendeel van de bouwplannen inmiddels is gerealiseerd. In deze herziening zijn bovendien de reconstructies van wegen en kruispunten verwerkt, die worden uitgevoerd in het kader van het vastgestelde Landinrichtingsplan, althans voor zover deze betrekking hebben op het dorps gebied. Verder is het bestemmingsplan waar nodig geactuali seerd. Bij de vaststelling van dit bestemmingsplan zijn in de toelichting, de voorschriften en de betreffende plankaar- ten, zoals deze in ontwerp ter inzage hebben gelegen, wijzigingen aangebracht. De wijzigingen hebben betrek king op de volgende onderdelen: - het aanpassen van de redactie van art. 14, lid 7 (wijzi- gingsbevoegdheid Staat van Bedrijfsactiviteiten) - het opnemen van een wijzigingsbevoegdheid voor de bouw van een woning aan de Havenweg tussen nr. 28 en 30 - het vervangen van een deel van de bestemming Tuinen door de bestemming Erven aan de achterzijde van de woningen Hazerweg 55, 57 en 59 - het aanpassen van het bouwvlak van een woning aan de Waterweg aan de huidige situatie - het aanpassen van de omschrijving voor twee visserijbe drijven aan de Hazersweg en het aanvullen van de voorschriften (art. 10, lid I) t.a.v. de toelaatbaarheid van de bedrijfsactiviteiten in relatie tot de Staat van Bedrijfsactiviteiten - het aangeven van een zone op het bedrijventerrein in de nabijheid van de Havenweg waar een lagere goot hoogte voor bedrijfsgebouwen is toegestaan dan op het overige deel van het bedrijventerrein - het verduidelijken van de redactie van de wijzigingsbe voegdheid bij verplaatsing of beëindiging agrarische bedrijven (art. I4A, lid 7, onder e) - het verduidelijken van de redactie van art. 24A (Archeo logisch waardevol gebied) lid 7 en van art. 24B (Leidin gen) lid 9 - het toevoegen van een derde lid aan art. 26 (Gebruik in strijd met het plan) teneinde duidelijk te kunnen bepa len welk gebruik onder het overgangsrecht valt. Het ontwerpbestemmingsplan iigt vanaf 13 juli 1998 vier weken ter inzage tijdens kantooruren in het gemeente huis, bij afdeling Algemene Zaken. Gedurende deze termijn kan bij Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, postbus 90602, 2509 LP Den Haag schrifte lijk bedenkingen worden ingebracht door: - hen die tijdig hun zienswijze bij de gemeenteraad kenbaar hebben gemaakt - belanghebbenden die kunnen aantonen daartoe rede lijkerwijs niet in staat te zijn geweest. - hen die bedenkingen hebben tegen de aangebrachte wijzigingen. 10 juli 1998 Vereniging voor Protestants Christelijk Basisonderwijs op Geref. Grondslag te Nieuwe Tonge Directeur E. S. P. van Kranenburg en adj. directeur W. Guijt verlaten beiden onze school. Op D.V. 21 juli 1998 is er van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid afscheid van hen te nemen tijdens een receptie in verenigingsgebou'w 'Elim', Zuiddijk 19, Nieuwe Tonge. Hiervoor nodigen wij ouders, leden der vereniging, oud-collega's, oud-leerlingen en belangstellenden hartelijk uit. Tevens is er gelegenheid kennis te maken met de nieuwe directeur, de heer P. W. Moens en de nieuwe adj. directeur, de heer C. W. Villerius. j4ef bestuur Dro/^. Reform. Foto Quelle MIDDELHARNIS Tel. (0187)482441 Intergemeentelijk Samenwerkingsverband Mededelingen -namens burgemeester en wetliouders van de hier genoemde gemeenten- van het dagelijks bestuur van het ISGO. Postadres ISGO: postbus 313, 3240 AH Middelharnis, telefoon: (0187) 488111. Ingekomen meldingen (AMvB) 1, CoöperatieveRabobankMiddelharnIs,Lan geweg 54 te Middelharnis {Besluit woon- of kantoorgebouwen) 2, Bestuur Rabobank Nieuwe-Tonge, Kerk- ring 22 te Nieuwe-Tonge {Besluit woon- of kantoorgebouwen] 3, Hermans Groep B.V./supermarkt A+P, Dorpsweg 40 te Sommeisdijk {Besluit detail handel) 4, A. van der Velde, Zuiddijk 52 te Nieuwe- Tonge {Besluit akkerbouwbedrijven) 5, C.J. Mijnders, Blindeweg 2te Dirksland (6e- sluit akkerbouwbedrijven) 6, V.o.f. De Schans/brasserie 'Le Bateau', Kabbelaarsbank 2 te Ouddorp {Besluit hore cabedrijven) 7, A.M. Sinke, Weststraatete Ouddorp (Besluit detailhandel) 8, Mts. Jac. Dogterom en Zn., Galathesedijk 6 te Ooitgensplaat {Besluit opslag propaan). De meldingen liggen van 13 juli t/m 24 augustus 1998 op werkdagen van 9,00 tot 16,00 uur ter inzage in het gemeentehuis van Ivliddelharnis (nrs. 1 t/m 4), Dirksland (nr, 5), Goedereede (nrs, 6 en 7) en Oosttlakkee (nr, 8), Ontwerpbesluiten Het voornemen bestaat om vergunning te verle nen aan: 9, Stichting R.T.M. Ouddorp -voor de uitbrei ding van de lijnwerkplaats/tramremise, G,C, Schellingerweg 2 te Ouddorp 10, Dukdalf - voor het in werking hebben van drie mestsilo's en een extruder, Mr. Snijder weg 18 te Stellendam 11, Orchard Jachtbouw en Service B.V. - voor het plaatsen van twee kachels, het in werking zijn van een LPG aangedreven hef truck en het verrichten van lasactiviteiten, Westhavendijk 6 te Middelharnis 12, Natuurfarm De Boed B.V., Pluimveebe- drijf De Boed B.V. en Pluimveebedrijf De Bruin B.V. - voor het pluimveebedrijf, Krom- meweegje 6-8 te Nieuwe-Tonge 13, Peeman Transport B.V. - voor het in wer king hebben van een pomp voor het afleve ren van motorbrandstoffen, Huijgens 8 le Middelharnis 14, Drukkerij Van Koppen Kuiper B.V. - voor de plaatsing van een toner/kopieerma chine en een airconditioningsinstallatie en de wijziging van de indeling van de drukke rij, Broekweg 2 te Ouddorp 15, F. Letschert - voor het in werking hebben van een vogel- en knaagdierenkwekerij, Van Weelstraat 9 te Ooitgensplaat, Dit betreft een herzien ontwerpbesluit. 16, Osseweijer Oude-Tonge B.V. - voor het in werking hebben van een opslagterrein voor de opslag van stalen, stenen en betonnen onderdelen en stalling van containers en bouwketen. Tramweg (ongenum,) te Oude- Tonge, Alle relevante stukken liggen van 13 juli t/m 10 augustus 1998 op werkdagen van 9,00 van 16,00 uur ter inzage in het gemeentehuis van Goede reede (nrs, 9,10 en 14), Middelharnis (nrs, 11 t/m 13) en Oosttlakkee (nrs, 15 en 16), Bij verhindering kunt u terecht op de -binnen de genoemde termijn vallende-dinsa'agavondenvan 18,00 tot 21,00 uur. Hiertoe moet u vooraf een telefonische afspraak maken. Bedenkingen en eventuele (hoor)zitting Schriftelijke bedenkingen tegen de ont werpbesluiten kunt u van 14 juli t/m 11 augustus 1998 indienen bij het ISGO, Op verzoek blijven uw persoonlijke gegevens geheim. Eveneens op verzoek zal een openbare (hoor)zit- ting worden gehouden om met het bevoegd gezag, de aanvragers van de vergunningen en de overige aanwezigen van gedachten te wisse len en eventueel nnondeling gemotiveerde be denkingen in te brengen. Voorgenomen wijziging 17. Campfens B.V., Oosthavendijk 48a te Middelharnis - aan de vergunning worden aanvullende voorschriften verbonden m,b,t, de lozing van bedrijfsafvalwater op de riole ring en het gebruik van vluchtige organische koolwaterstoffen. Alle relevante stukken liggen van 13 t/m 27 juli 1998 op werkdagen van 9,00 tot 16,00 uur ter inzage in het gemeentehuis van Middelharnis (nr,17). Bij verhindering kunt u terecht op de -binnen de genoemde termijn vallende-d/nsdagavondenvan 18,00 tot 21,00 uur. Hiertoe moet u vooraf een telefonische afspraak maken. Schriftelijke bedenkingen tegen het ontwerp besluit kunt u var 14 t/m 28 juli 1998 indienen bij het ISGO, Op verzoek blijven uw persoonlijke gegevens geheim. Besluiten Verleende vergunningen 18. B.V. Graanhandel P. van Schelven - voor de handel in en bewerking van landbouw producten, Oudelandsedijk 10a te Nieuwe- Tonge 19. Handelsonderneming Vroegindeweij - voor een loon-/aannemersbedrijf, Boom gaardweg 2 te Middelharnis 20. C. Keizer - voor het fokken van schapen en het telen van landbouwproducten, Damweg la te Stellendam 21C. Tanis - voor het in werking hebben van eenlandbouwschuurten behoeve van land bouwproducten, Groenedijk 5 te Ouddorp 22 Dorsman's Timmerfabriek en Aanne mersbedrijf - voor een houtbewerkingsin richting en een winkel tb.v, de verkoop van binnen- en buitenzonwering, Stoofstraat 3 en 14 te Ooitgensplaat, De besluiten (18 t/m 22) zijn niet gewijzigd ten opzichte van de ontwerpen. Alle relevante stukken liggen van 13 juli t/m 24 augustus 1998 op werkdagen van 9,00 tol 16.00 uur ter inzage in het gemeentehuis van Middel harnis (nrs, 18 en 19), Goedereede (nrs, 20 en 21) en Oosttlakkee (nr, 22), Bij verhindering kunt u terecht op de -binnen de genoemde termijn vallende-d/nsdagawndenvan 18,00 tot 21,00 uur. Hiertoe moet u vooraf een telefonische afspraak maken. Beroep Beroep tegen de besluiten kan van 14 juli t/m 25 augustus 1998 worden ingesteld door: - hen die bedenkingen hebben ingebracht te gen het ontwerpbesluit - belanghebbenden die kunnen aantonen dat zij daartoe redelijkerwijs niet in staat zijn ge weest - de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerpbesluit - hen die bedenkingen hebben tegen wijzigin gen, die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daan/an zijn aange bracht, U kunt het beroepschrift indienen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Bij een spoedeisend belang kunnen Indieners van een beroepschrift in een afzonderiijke brief de voorzitter van deze Afdeling verzoeken om een voorlopige voorziening. De besluiten worden na afloop van de beroeps termijn van kracht, tenzij voor deze datum is verzocht om een vooriopige voorziening. De be sluiten worden niet van kracht vóórdat op dat verzoek is beslist. 10 juli 1998

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1998 | | pagina 4