Vaderlandse geschiedenis P&R Uitnodiging Rabobank Middelharnis BREVE VASTGOED workshop effecten Gelcfehd" LEKKAGE 1/: c^ cl in de tuin van NOOIT MEER Informatief magazine cadeau voor lezers gratis f oti^riftrsn 1 Pasfoto's i Rabobank Breve \Astgoed personeelsmedewerker m/v Ouders let op! Bedrijfskleding i Hisschemöller A. de Visser woensdag 1 juli 1998 Rabobank Middelharnis organiseert een GOEDEREEDE l I e s e Cursus Engels voor beginners 55+ VRIJDAG 26 JUNI 1998 EILANDEN-NIEUWS Blz.3 door de eeuwen heen (deel 1,2 en 3) Nu de vakantieperiode weer aan breekt en de lange autorit naar uw vakantiebestemming weer voor de deur staat is het wellicht verstan dig om het onderstaande eens goed tot u te nemen! Het derde deeltje van de serie ver- telcassettes met verhalen over onze Vaderlandse Geschiedenis. Het is alsof u de juffrouw of meester het zelf hoort vertellen! Het comité Schoolhof Petrus Datheen uit Rotterdam-Zuid is er wederom in ge slaagd een uniek product op de marlet te zetten! Een derde deel uit de serie Vader landse Geschiedenis, door de eeuwen heen is een luisterrijke cassette geworden waar zowel uw kinderen als uzelf vele uren plezier aan kunt beleven. Op de cas sette staan drie verhalen uit onze vader landse geschiedenis welke u op zeer indringende wijze dichtbij de geschiede nis zelf brengen. Het lijkt alsof u zelf de geschiedenis meebeleeft. De verhalen worden afgewisseld door enkele fragmen ten van vaderlandse muziek en vormt een goed geheel met de rest van de verhalen. Een prachtige vértelcassette welke nog niet eerder op de markt is gebracht! Alle op de cassette voorkomende verhalen handelen over onze vaderlandse geschie denis en zijn geschreven door en onder supervisie van leerkrachten uit het lager onderwijs. Een didactisch verantwoorde cassette. Hetgeen u tot nu toe alleen uit de boeken kon halen wordt u nu op een zeer directe en confronterende wijze aangeboden in de vorm van een luistercassette! Het lijkt of u weer in de schoolbanken zit en de meester of juffrouw hoort vertellen. Een unieke ervaring. De verhalen worden zeer spannend verteld en volgen alle de lijn van onze Vaderlandse Geschiedenis. Ze zijn echter zo geschreven dat u ze ook afzonderlijk kunt beluisteren. Voor de prijs hoeft u het niet te laten, want elk deeltje afzonderlijk kost u slechts: 15,- (exclusief verpakking en verzendkosten). Tijdelijk extra aanbie ding: 2 deeltjes voor 25,- en 3 deel tjes voor 30,-. U kunt de cassette telefonisch bestellen door te bellen met: Fam. E. Kloppen burg, tel. (010) 4320808 en mevr. J. v. d. Meer, tel. (010) 4828217 (voor giften kunt u storten op postgiro 2920 t.n.v. Schoolhof Petrus Datheen). Uw luisterplezier geeft onze kinderen veel speelplezier. Stel de kinderen niet teleur en bestel nu! Bovenstaande cassette is uitgebracht in opdracht van het comité schoolhof Petrus Datheen. De Petrus Datheenschool in Rotterdam- Zuid is een school voor basisonderwijs op Gereformeerde grondslag. Alle leer lingen komen uit het Rotterdamse gebied, ten zuiden van de Maas. Dit houdt in, dat de school een 'streek- school-functie' heeft, met als gevolg dat alle leerlingen op school overblijven. Een gezellig, veilig en functioneel schoolplein is dus zeker voor deze school van groot belang. Daarom zijn boven staande plannen opgezet om dat te kun nen verwezenlijken. Bouwt u ook mee? Deel 1 en 2 uit de serie: Vaderlandse Geschiedenis, door de eeuwen heen is nog beperkt leverbaar. De toekomst is al begonnen: M« W; mnkmf mnmu mmem:. Er is een interessant magazine versche nen vol informatie over de vele moge lijkheden die moderne fotocamera's bieden. Het is getiteld 'Kijk op came ra's' en wordt momenteel cadeau gedaan (zolang de voorraad strekt) door fotozaken aan iedereen die meer wil weten over de diverse soorten foto toestellen. Websurfers kunnen de namen van de fotozaken die het maga zine in huis hebben vinden op de nieu we Internet site www.fotoplaza.nl Kijk op camera's cadeau Dit kleurige magazine staat vol nieuws op het gebied van kleinbeeldcamera's en het Advanced Photo System. Nieuwe features binnen de verschillende camera-systemen worden in begrijpelijke taal gepresenteerd en geïllustreerd met voorbeeldfoto's. Daarnaast bevat het magazine informatie over het nut van slimme eiectronica in compact, spiegelreflex- en directklaarca- mera's, en wordt verduidelijkt op welke wijze deze technische snufjes het fotogra feren nog makkelijker maken. Ook dege nen die meer willen weten over objectie ven en wat deze lenzen precies kunnen, komen aan hun trekken. Omdat meer en meer camera's standaard beschikken over fraaie flitsprogramma's, wordt ook daar aan aandacht besteed. Een nadere kennis making met digitale fotocamera's com pleteert de kijk van de lezer op camera's. Kans op een jaar lang gratis fotograferen In het magazine wordt tevens melding gemaakt van een landelijke actie. Iedereen die voor 26 juli 1998 een nieuwe compact, spiegelreflex-, APS- of directklaarcamera aanschaft bij een van de aan deze lande lijke actie deelnemende fotozaken, komt in aanmerking voor een jaar lang gratis fotograferen. Elke prijswinnaar krijgt 200 foto's (incl. ISO 100 of 200 films, ontwikkelen en afdrukken op max. 1 Ox 15 cm formaat) om alles wat er het komende jaar gebeurt zon der verdere kosten in beeld te kunnen brengen. Websurfers die meer willen weten over deze actie kunnen eveneens terecht op de Intcrnct-sitc www.tbtopkiza.iil. I Voor uw I i K I MIDDELHARMS I Tel. (0187) 482441 i afscheid nemen van onze bank van 19.30 tot 22.30 uur Onze vakantie zit er op. Vanaf maandag 29 juni a.s. staan wij weer geheel fris en uitgerust voor u klaar! Wegens groot verkoopresultaat in bemiddeiing gevraagd WONINGEN IN ALLE PRIJSKLASSEN RECREATIEWONINGEN BOUWGROND (0187) 68 20 61 ifr Op woensdag 1 juli zal er in de tuin van Zorgcentrum 'Geldershof' een verkoping worden gehouden. 15 JAAR GARANTIE c o vöii^ïd aan de ö^ïdssg ^;inosr&R f^^ï'fél ïöge? c^deFw^ Overalls Werkbroeken Bodywarmers T-shIrts Sweaters Werkschoenen Klopschoenen (Strovels) Houten klompen (div. kleuren) Laarzen enz. enz. enz. Oranjestraat 2 3245 AT Sommelsdijk is Drog. Reform. Foto Quelle Op D.V. 1 juli 1998 zal, na ruim 35 jaar in dienst te zijn geweest, de heer Ter gelegenheid van dit jubileum wordt de heer en mevrouw De Visser een receptie aangeboden, welke zal worden gehouden in 't Prieel van het recreatiecentrum 'De Staver', Olympiaweg 32 te Sommelsdijk. U wordt hiervoor van harte uitgenodigd. Bemiddeling bij aan- en verl<oop van woningen, recreatiewoningen, bedrijfspanden, taxaties en hypothel<en Kelderweg 17 3253 TC Ouddorp Fax (0187) 68 44 61 Locatie Data Aanvang Doelgroep Kosten deelname Maximale deelname Aanmelding Recreatiecentrum 'De Staver' te Middelharnis Groep I 16 september, 7 oktober, 28 oktober, 18 november en 9 december 1998. Groep II 20 januari, 10 februari, 3 maart, 24 maart en 11 aphl 1999. 19.30-20.15 uur Theorie 20.15-20.30 uur Pauze 20.30-21.30 uur Praktijk Voor een ieder die meer wil weten over effecten (starters). Gratis, incl. koffie met cake. 30 personen per groep. Telefonisch bij mevrouw Christina Volders, onder nr. (0187)47 51 41, vóór 1 augustus 1998. De gemeente Goedereede is gelegen op het eiland Goeree-Overflakkee en omvat de kernen Ouddorp, Goedereede en Stellendam. Het aantal inwoners bedraagt ruim 11.000. De gemeente wordt gekenmerkt door de recreatieve, agrarische en visserijfunctie. In verband met het gebruikmaken van de FPU-regeling van de huidige medewerker roepen wij gegadigden op te solliciteren naar de functie van voor 36 uur De aan te stellen medewerker zal organisatorisch rechtstreeks onder de gemeentesecreta ris functioneren. Functie-informatie - formuleren van algemene beleidslijnen op het gebied van personeelszaken in overleg met de gemeentesecretaris en het hoofdenoverleg - de gemeentesecretaris bijstaan in het overleg met de Ondernemingsraad - uitvoering geven aan de CAR/UWO en daarop gebaseerde regelingen - geven van voorlichting op het gebied van de arbeidsvoorwaarden aan het gemeen tepersoneel - verrichten van voorbereidende werk zaamheden voor de salarisadministratie - verrichten van algemene werkzaamhe den voor het taakgebied. Informatie en sollicitatie Een vertegenwoordiging van het personeel wordt bij de selectieprocedure betrokken. Voor meer informatie kunt contact opnemen met de gemeentesecretaris, de heer mr. H. Scholtens. telefoon (0187) 491 500. U l<unt uw sollicitatie binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad richten aan het College van burgemeester en wethouders van Goedereede, postbus 38, 3253 ZG Ouddorp. Functie-eisen Wij verwachten dat u minimaal een oplei ding personeelszaken op mbo-niveau hebt gevolgd en studeert voor een opleiding op hbo-niveau. en dat u ervaring hebt met de genoemde werkzaamheden. Salaris en arbeidsvoorwaarden De gebruikelijke regelingen zijn van toepas sing. Het is wenselijk dat u in onze gemeente komt wonen of woont. Wij bieden u een salaris op niveau acht (maximaal f. 5.234,- bruto per maand). Bij goed functioneren is het mogelijk door te stromen naar niveau negen. De opbrengst is bestemd voor het aanschaffen van materiaal voor recreatie-activiteiten voor onze bewoners. Er staat een groot aantal marktkramen met gebakken vis, patat, oliebollen, fruit en ijs. Tevens is er een rommelmarkt en verkoop van handwerken. Voor de kinderen staan er leuke spelletjes klaar. Stichting Zorgcentrum De bewoners, vrijwilligers en medewerkers zullen u gastvrij ontvangen. SSQl Flexibekledlng: specialisten in het verwerken van kunststof dakfolie. 100% onderhoudsvrij, flexibel materiaal dat alle «weersomstandigheden trotseert op nieuwe én bestaande daken van woningen, bedrijven, caravans en fabriekscomplexen. Bel Flexibekledlng in Burgh-Haamstede: 0111 652300 voor zorgeloos droog wonen en werken. Inhoud Voor wie Plaats Aantal lessen Lestijden Docent Start Kosten Aanmelden Proefles de cursus is gericht op de praktijk. Aan de orde komen lees-, schrijf-, luister- en spreekvaardigheden in de Engelse taal, waarbij de nadruk ligt op spreek vaardigheid. Daarnaast wordt in de cursus de Nederlandse grammatica behandeld (omdat Piennis van de Nederlandse grammatica nodig is bij het aan leren van de Engelse taal). deze cursus is bedoeld voor 55-i- cursisten, die de Engelse taal willen leren. Albeda College, Kastanjelaan 3 te Middelharnis. jaarcursus (38 weken). donderdagochtend van 8.45 tot 11.45 uur. mevrouw Geertrui Nieuwenhuijse. donderdag 10 september 1998. 70,00 per cursusjaar exclusief boekengeld. vóór 10 juli 1998; telefonisch 's morgens tussen 9.00 en 12.30 uur of schriftelijk door een briefje te sturen met uw naam, adres, woonplaats en telefoonnummer aan: Albeda College, Postbus 126, 3240 AC Middelharnis U kunt vrijblijvend een proefles bijwonen op don derdagochtend 9 juli a.s. van 8.45 tot 11.00 uur in het gebouw van het Albeda College, Kastanjelaan 3 te Middelharnis.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1998 | | pagina 7