EHAI1DEI1-l1IEmi/5 Ontvangst in gemeentehuis Dirksland wordt klantvriendelijker NIEUWS uit de kerken Brandweer Ouddorp neemt afscheid van Dimmen Flikweert Good-Luck pakt punt Stroopwafelactïe muziekver. 'Amicitia' Damver. 'ENEO'52' LIJST Kies voor de toekomst van Gemeente Goedereede Damver. 'Denk En Zet' VERVOLGVERHAAL 2e Blad DINSDAG 3 MAART 1998 No. 6684 Soms staan in de hal van Dirks- lands gemeentehuis nieuwkomers 'wat wezenloos' te kijken, en dat bevreemdt zelfs de burgemeester niet. Meestal lost gemeentebode Teun Meijer dat wel op door ze de weg te wijzen, maar Teun is niet altijd aanwezig... Soms is-ie naar de wintersport, zoals donderdagavond; dan verzorgt in de foyer een aardig meisje de koffie onder het genot waarvan de wintersportactivi teiten van bode Teun dan worden besproken. Iedereen veronderstelt dat 'ie vooral op 't après-ski uit zal blinken... Raadslid A. J. Schouten zal er misschien nog van getuigen, die was donderdag avond ook die kant op. Intussen heeft de raad er maar voor gezorgd dat het publiek z'n weg in 't gemeentehuis voortaan wat zekerder zal kunnen vinden, er komt in de hal een receptiebalie, misschien wordt de bode kamer daaraan geofferd en het was mis schien maar goed dat de bode zelf elders verpoosde. Aan het te maken loket moet altijd iemand aanwezig zijn, een post die flexibel zal worden ingevuld, geen vaste receptioniste dus, w^nt dat zou te duur zijn. In de hal, de raadzaal en de trouwzaal zal voorts schilder- en sauswerk worden ver richt, in een mooiere kleurstelling dan nu het geval, waardoor het wat vriendelijker zal ogen. Voorts zal er nieuw meubilair moeten worden aangeschaft en dat de entree van het gemeentehuis verandert was al eerder afgesproken. Het voorstel kreeg aller instemming, ook al moest er dan ook een krediet van 50.000 worden gevoteerd. "'t Wordt stel lig heel wat klantvriendelijker", begreep de heer L. van Prooyen en dat verklaarde hij zeer op prijs te stellen, "'t Is heel ver velend als de burger eenzaam en alleen in de hal staat." Voor rolstoelers zal het nog niet ideaal worden, maar het zal zó worden geregeld dat die niet meer naar boven hoeven, maar de ambtenaar hen beneden, in de commissiekamer ontmoet. Het meubilair in onder andere de com missiekamer zal worden aangepast, aan gevuld of vernieuwd, waarbij de heer J. H. Kalle een kanttekening plaatste. Ooit stonden de meubels uit de commissieka mer in Herkingens raadzaal en..., waar schuwde Herkenaar Kalle, zorg dat die niet verloren gaan. Op 's burgemeesters zorg mag gerekend worden, de gemakkelijkste weg om er brandhout van te maken zal zeker niet bewandeld worden, er zal een mooie bestemming voor worden gezocht. Vrijdag 6 maart aanstaande zal door muziekvereniging 'Amicitia' uit Dirks land een stroopwafelactie worden gehou den ten behoeve van het instrumenten fonds. De stroopwafels zullen zowel 's middags als 's avonds verkocht worden. Vanaf 15.00 uur kunt u de leden van 'Amicitia' dan ook bij u aan de deur verwachten. De actie zal in DirksJand worden gehou den. Verder is het mogelijk om de stroopwafels vanaf 15.30 uur af te halen bij het gebouw van de muziekvereniging aan de Nijverheidsweg in Dirksland. Kinderopvang De raad persisteerde bij het eerder inge nomen standpunt de subsidie ten behoe ve van de kinderopvang in enkele jaren af te bouwen. De vier plaatsen die nu worden ingenomen kosten de gemeente ƒ51.000 per jaar en dat is duidelijk teveel gevraagd; er was op gerekend dat het bedrijfsleven daaraan meer bij zou dragen, maar dat is achterwege gebleven. Ieder, behalve de leden van de SGP- en RPF-fractie, had best moeite met het zul len verdwijnen van de kinderopvang omdat die - vond onder andere mevrouw Tuinstra - uit de huidige maatschappij nauwelijks meer weg te denken is. De raad hoopt dan ook dat het ISGO meer werk zal maken van het gastouder schap, dat zou zelfs een betere oplossing dan een peuterspeelzaal kunnen zijn, dachten sommigen. Wethouder Van Houwelingen kon geruststellend verze keren dat de Dirkslandse kindertjes die opvang behoeven zeker niet op straat zullen komen te staan. De meningen bleven overigens verdeeld. Verklaarde de één (de heer Leeflang) zoetjes aan moe te zijn van alle perikelen en de zich steeds herhalende besluitvo- ring over de kinderopvang, de ander (de heer Dijkgraaf) zei er nooit voorstander van te zijn geweest en de heer Van Hou welingen vond, met mevrouw Tuinstra dat er best nog te praten en te handelen is; bijvoorbeeld zou het toepassen van besparingen perspectief kunnen bieden. Dirkslands raad besloot over het jaar 1997 nog het volle bedrag van 51.000 uit te keren, het zou volgens wethouder Van Houwelingen 'niet netjes' zijn over dat jaar al een korting toe te passen. Stilte Met enkele ogenblikken stilte heeft de raad aan het begin van de vergadering twee overledenen herdacht, zuster Goris sen en burgemeester H. Bos, die respec tievelijk op 22 januari en op 15 februari zijn verscheiden. Zuster Gorissen overleed in de nacht nadat ze nog - vanaf de publieke tribune - een raadsvergadering had bijgewoond. Ze was - zo herinnerde zich de raads voorzitter, burgemeester Boonstra - tot aan het eind van haar leven betrokken bij het wel en wee van de gemeente, inzon derheid met dat van het zwembad. Ze werd als moeder van het zwembad post- huum geëerd. Burgemeester Bos is zelfs 25 jaar burge meester geweest, eerst over de zelfstan dige dorpen en van januari 1966 tot december 1983 van de nieuwgevormde gemeente Dirksland. Hij heeft zich één gevoeld met de bevolking en zich inge zet voor de behartiging van haar ware belangen. Beide overledenen werden in ogenblik ken van stilte herdacht. NED. HERV. KERK Beroepen te Maassluis (wijkgemeente Grote Kerk) C. H. Bax te Ede; te Wierden (wijk West) J. Westland te Putten; te Ede (wijkgemeente 2) G. de Fijter te Vriezen- veen. Bedankt voor Moerkapelle en voor Zwijndrecht P. H. van Trigt te Wapenveld. Beroepbaar D. Pisser, predikant buitengewone wrk- zaamheden (direkteur pastoraal centrum "De Hezenberg" te Hattem), adres: Nezenberg 5, 8051 CB Hattem, tel. 038 - 4445251. Beroepbaarstelling S. van Dijk (vicaris), Thorbeckelaan 56, 2641 WC Pijnacker, tel. 015 - 3640225. Toegelaten tot de evangeliebediening en beroepbaar: A. H. van den Bor, Enny Vredelaan 105, 3584 ZC Utrecht; B. M. van den Bosch, Henschoterlaan 47, 3931 DA Woudenberg; H. Dekker, Hoofdweg 73, 9678 PH Westeriee (Gn.); R. Fortuin-Reijntjes, Jansemaheerd 70, 9736 CE Groningen; M. H. de Hoog, L. Henriëttelaan 96, 2595 TJ Den Haag; W. F. Jochemsen, Rijksweg 38-A, 6744 WB Ederveen; E. de Mots, Nijkerkerstraat 75-A, 3882 PE Putten; G. Vreugdenhil, Postbus 112340 AA Oegstgeest. GEREF. KERKEN Beroepen te Zuidlaren drs. G. C. Hovingh te Bid- dinghuizen/Swifterbant (t.b.v. Bidding- huizen); te 's-Gravenhage-West als hoofdpredikant van de inrichtingen van het Ministerie van Justitie J. D. W. Eer beek, 1.1. geestelijk verzorger van de inrichtingen van het Ministerie van Justi tie, die dit beroep heeft aangenomen. Aangenomen naar barendrecht (SOW wijkgemeente Smitshoek) D. J. Couveé, kandidaat te Leiden. GEREF. KERKEN VRIJGEMAAKT Beroepen te Almere (wijk Oost) S. S. Braaksma te Beverwijk en Krommenie; te Drachten- Zuid/Oost K. de Vries te Ridderkerk. Aangenomen naar Tiel i.c.m. Zaltbommel A. Souman te Hoek; naar Putten T. Schutte te Wets- inge-Sauwerd, die bedankte voor Bun schoten-Oost en voor Rotterdam-Stad (sectie centrum); naar Hilversum J. P. Kruiger, kandidaat te Ermelo. Bedankt voor Zwolle-Berkum, voor Leusden (wijk West) en voor Zoetermeer J. van Benthem te Almere. MELISSANT Uitslagen van 23 februari Afdeling 1 B. Visbeen - H. van Heukelen2-0 H. Visbeen - J. Looy1-1 Afdeling 2 M. Wiegel - J. Koppelman0-2 H. de Geus - J. Non2-0 B. Grootenboer - P. Kom2-0 Carla Visbeen - A. Visbeen1-1 Evelien v.d. Slik - Bemadette Visbeen1-1 Landelijk en Gemeentelijk tevreden, dan is Uw plaatselijke stem voor de WD een GOEDE RE{E)DE. NED. GEREF. KERKEN Aangenomen naar Hattem H. van der Velde, kandidaat te Wezep. CHR. GEREF. KERKEN Tweetal te Utrecht-West B. de Graaf te Nunspeet en E. J. van der Linde te Drogeham. Beroepen te Zwijndrecht B. Witzier te Utrecht- Centrum; te Veenendaal (Daniëlkerk) B. de Graaf te Nunspeet; te Nijkerk J. Wes- terink te Bunschoten. Bedankt voor Dokkum dr. G. C. den Hertog te Leiden. Beroepbaarstelling C. de Jong, Parelvisserstraat 391,7323 BS Apeldoorn, tel. 055-3669933. GEREF. GEMEENTEN Beroepen te Scheveningen A. Vermey te Zwijn drecht; te Middelharnis J. Karels te Oudemirdum, die bedankte voor Klaas waal; te Kruiningen G. Mouw te De Valk-Wekerom, die bedankte voor Goudswaard: te Boskoop G. J. van Aalst te Ridderkerk, die bedankte voor Krim pen aan den IJssel; te Oosterland M. Karens te Werkendam; te Meeuwen C. A. van Dieren te Stolwijk. Bedankt voor Haamstede J. S. van der Net te Apeldoorn; voor Rotterdam-Zuidwijk C. Harinck te Houten. GESSEN - Zaterdag 28 februari stond de uitwedstrijd tegen ACKC op het pro gramma. Vooraf was bekend dat deze wedstrijd een belangrijke zou worden. Zowel Good-Luck als ACKC hadden de punten hard nodig, om degradatie te ont lopen. Good-Luck begon de wedstrijd niet erg best en men keek al snel tegen een ach terstand van 1-0 aan. Maar Leon de Bonte scoorde, door een klein kansje onder de korf die aangegeven werd door Marja van Splunter, voor de ploeg uit Middelharnis de 1-1. Daarna was het de beurt voor ACKC om te scoren, en door middel van een strafworp, een omdraai bal en nog een strafworp werd het 4-1 voor ACKC. Toen was het wederom Leon de Bonte die tegen wist te scoren via een strafworp, welke veroorzaakt werd door Heidi Kamerling, 4-2. Het was het vak van aanvoerder Nico Over- duin dat de achterstand wist te verklei nen. Petra van der Valk scoorde uit een vrije bal de 4-3. Dit was tevens de rust stand. Het eerste doelpunt in de tweede helft was voor ACKC, dat via een klein kansje onder de korf voor een 5-3 voorsprong zorgde. Deze voorsprong werd nog ver groot door een strafworp en een vrije bal, zodat de ploeg uit Middelharnis tegen een achterstand van 7-3 aankeek. Maar Good-Luck knokte zich terug en wist te scoren via een doorloopbal van Dineke Sprong, die aangegeven werd door Nico Overduin. Daarna was het opnieuw Dineke Sprong die scoorde met een weg- trekbal onder de korf, 7-5. ACKC scoor de tweemaal met een afstandschot zodat de voorsprong voor de ploeg uit Giessen weer wat groter werd, 9-5. Inmiddels waren er twee wissels geweest aan de kant van Good-Luck. Marjon Zoeteman en Jan-Willem de Vos waren in het veld gekomen voor Marja van Splunter en Cor Bom. Dineke Sprong en Petra van der Valk zorgden voor de ploeg uit Mid delharnis door middel van eeen omdraai- bal en een afstandschot achter de korf, voor een stand van 9-7. Daarna was het ACKC dat tegen scoorde, 10-7. Leon de Bonte zorgde echter weer voor de aan sluiting met een afstandschot, die aange geven werd door Marjon Zoeteman, 10- 8. De vakken wisselden, zodat het vak Vrijdag 27 februari heeft de brandweer van Ouddorp afscheid genomen van brandweerman Dim men Flikweert. Met toeters en bel len werd hij die avond samen met zijn vrouw thuis opgehaald, en naar de kazerne gereden. Daar stonden de manschappen in 't gelid, om hun scheidende chauffeur/ pompbediener voor het laatst uit de DAF te zien stappen. Op 31 december 1997 was het zijn laatste actieve brandweerdag geweest, maar nu, tijdens de jaarvergade ring, werd er officieel afscheid van hem genomen. Bevelvoerder Hans Moerkerke noemde Dimmen een brandweerman in hart en nieren; de avonden die hij ver zuimde waren zeer weinig, en dat, schrik niet, in een periode van 35 jaar. Tot het laatst toe heeft hij actief deelgenomen aan de wedstrijden, en dat op een zeer bijzondere wijze. Hij belde zelfs een paar dagen later een jurylid op, om te vragen waarom hij hem voor een bepaalde han deling weer een minder goed cijfer had gegeven. Hij wilde nu wel eens precies weten wat hij dan moest doen om een hoger cijfer te krijgen! Op 3 oktober 1962 begon hij zijn brand weerloopbaan onder de toenmalige com mandant Cees van der Bok. Zo maakte hij de samenvoeging van de drie gemeenten mee, waarbij de heer Labee commandant werd. In totaal deed hij dienst onder vier commandanten, en nu bij het bereiken van de leeftijd van 55 jaar werd hem functioneel leeftijdsont slag aangeboden. Van zijn brandweercol lega's kreeg hij een polshorloge met inscriptie en hij werd tot erelid van de brandweervereniging Ouddorp benoemd. Namens het gemeentebestuur bedankte burgemeester C. Sinke Dimmen voor zijn bijzondere inzet. Het is een zeld zaamheid dat iemand 35 jaar bij de vrij willige brandweer zit, en dat in een tijd waarin er veel van een brandweerman wordt gevraagd. Met groot genoegen bood de burgemeester hem dan ook de hoogst mogelijke brandweeronderschei ding aan, het gouden brandweerkruis met oorkonde voor een dienstverband van vijfendertig jaar. Ook een tinnen gemeentebord, met inscriptie, werd hem namens de gemeente Goedereede aange boden. Voor zijn vrouw waren er loven de woorden en bloemen, want al die jaren was zij het, die meewerkte om, in geval van brand. Dimmen zo snel moge lijk de deur uit te krijgen en hem weer op te vangen als hij thuis kwam. Namens het commando bood ondercom mandant Jan van der Bok hem een boek aan. Dimmen bedankte op zijn beurt zijn col lega's voor de plezierige samenwerking, en niet het minst zijn vrouw en kinderen voor hun steun. Ook het gemeentebe stuur bedankte hij voor de onderschei ding en de cadeau's. En zo besloot hij, dat ik nu verder mag gaan als erelid van de vereniging, dat doet mij goed. Klaar en Dimmen, nog veel gezonde jaren en op de brandweer blijf je wel kom! Brandweer Ouddorp van Nico Overduin weer in de aanval kwam. Het was Steven Vogelaar die vijf minuten voor tijd via een doorloopbal, aangegeven door Dineke Sprong, de 10- 9 maakte. De spanning steeg en met nog enkele minuten te gaan was het wederom Steven Vogelaar die met een one-handed doorloopbal de 10-10 maakte. In de laat ste zenuwslopende minuten werd echter niet gescoord, hoewel beide ploegen nog goede kansen kregen, zodat de eindstand van 10-10 werd bereikt. Good-Luck had in de eerste helft enorm veel pech, doordat er veel ballen uit de korf draaiden. De ploeg van coach Ben Vis, die werd geholpen door Ronald Weidema, was echter blij met het punt, zeker toen men hoorde dat de directe concurrent verloren had. De ploeg uit Middelharnis heeft nu nog één puntje nodig om degradatie te ontlopen. Men hoopt dit puntje binnen te halen in de laatste wedstrijd van het zaalseizoen, tegen Stormvogels, in sportcomplex De Staver. We hopen dan op een vocale steun van de supporters van Good-Luck, aangezien zij dit hele zaalseizoen al ach ter Good-Luck hebben gestaan zal dit zeker ook in de laatste wedstrijd geen probleem zijn. TRAMWEG 33 OUDE JONGE Uitslagen van 23 februari Afdeling 1 J. A. van Hoorn - A. Knape.....0-3 H. Verolme - C. Spee.....0-3 H. Koese - J. Mackloet1-1 L A. Dekker-1. Koese.....0-3 Afdeling 2 R. Jacobs - A. Krijgsman1-1 F. Noordijk - J. v.d. Kooij1-1 A. v.d. Veer-J. Lodder.....1-1 P. van Brussel - H. Schellevis3-0 Afdeling 3 G. M. Koese-J. A. Nipius1-1 J. Groenendijk - H. Noordijk1-1 -39- De zon scheen, en het was sUl; toen begonnen we elkaar te begrijpen. Ik geloof, evenals u, dat God de zonden wreekt". „Dat heb ik altijd gepredikt". „Maar God had de mensen zo lief. „Dat Hij zijn Zoon zond". „Om de straf te dragen". „De straf die wij verdienden.de domi nees", „...en de doodgravers. Kon u leven zonder Jezus Christus?" De dominee kwam iets overeind. Hij keek ver schrikt en zei opgewonden: „Nee, nee, dat weet je toch wel, Bergman?" „Dat weet ik. En wie niet zonder Christus kon leven, mag in Hem sterven en met Hem opstaan". Mevrouw Kuilman opende de deur en kwam de kamer binnen. Ze wenkte Bergman. Hij stond op en drukte de hand die op het laken lag. „Niet boos...", begon de dominee, maar de rest van de woorden gingen verloren in een onver staanbaar gemompel. Bergman stond recht. Hij keek naar buiten en zei langzaam en duidelijk: „Jezus Christus. Die ge looft, zal leven". Hij keerde zich om en verliet alleen de kamer. Maar voor hij de buitendeur be reikt had, hoorde hij mevrouw Kuilman haastig naar beneden komen. „O, gelukkig. Bergman, je bent nog niet weg. Mijn man vraagt of je koster wilt blijven. Hij zal er met de kerkvoogdij over spreken of hen schrijven om jou weer te benoemen". Bergman schudde het hoofd. „Nee", zei hij. „Laat hij er niet meer over praten en er niet meer aan denken". „Maar dat doet hij wel. Hij wil dat zo graag goed maken; het hindert hem vreselijk". „Goed, goed, zeg dan tegen hem, dat ik er over zal denken. Zeg hem, dat alles goed zal komen". In het dorp heerste, toen bekend werd dat dominee Kuilman ernstig ziek was, een gespannen stilte. In de vooravond zag men de leden van de kerkvoog dij naar de kerkekamer gaan. Toen Bakker de ver gadering geopend had, zei hij: „We hadden reeds lang bijeen moeten komen om een nieuwe koster te benoemen. Het was op verzoek van dominee Kuilman, dat deze vergadering steeds werd uitge steld. En nu wij dan zo onverwacht bijeen zijn, is het ook op zijn verzoek. Er is namelijk een brief binnengekomen, die geschreven werd door me vrouw Kuilman en gedicteerd door de dominee, omdat hij zelf niet meer in staat was te schrijven. Wil de secretaris de brief lezen?" De secretaris opende de enveloppe en begon te lezen. Het werd doodstil in het vertrek. De domi nee vroeg het besluit van de vorige vergadering ongedaan te willen maken. Hij beschreef kort en helder hoe hij er toe gekomen was destijds het voorstel te doen, maar hij erkende oneerlijk en op verkeerde gronden tegen Bergman te hebben ge streden. Na de lezing verlangde niemand het woord. „Ik stel voor Bergman opnieuw te benoemen", zei Bakker. Briefjes werden rondgedeeld; de leden keken recht voor zich en vulden met strakke gezichten de briefjes in. Even later maakte de secretaris de uit slag bekend. Acht leden waren er voor om Berg man te herbenoemen; een was er tegen. Er gingen veel schuine, boze blikken in de richting van Tijs van Hemert. „Wie zal het Bergman meedelen?" vroeg Bakker. „Dat zal ik wel doen", zei Hein van Kralingen. „Hij zou vanavond op Hovenhof komen". Er werd gebeden voor het herstel van de predikant; toen ging de vergadering, die niet langer dan twin tig minuten had geduurd, uiteen. Van Kralingen fietste naar Hovenhof. Het was nog vroeg en toen hij op het erf kwam, stonden Ver sloot en Bergman nog buiten te praten. Gijsbert en Rina liepen in het land. „Steven", zei Van Kralin gen. „Ik heb een boodschap voor je". Samen liepen ze de boomgaard in. Versloot ging naar het landhek, stak zijn vingers in zijn mond en floot scherp en doordringend. Gijsbert en Rina keken om en kwamen terugwandelen. „Wil jij koffie zetten, Rina?" vroeg Versloot, „laantje is vanavond naar familie in het dorp, en nu wil ik wel eens zien of jij later een goede gast vrouw zult zijn". „Ik zal koffie zetten; als u dan wijst waar de koek trommel staat, zal ik trakteren". Lachend liepen ze met z'n drieën naar binnen. In de boomgaard gekomen stond Van Kralingen plotseling stil en zei: „Steven, ik kan je gelukwen sen. De kerkvoogden hebben je vanavond opnieuw tot koster benoemd". „Zo, zo", zei Bergman. „De wist niet, dat er van avond een vergadering was". Van Kralingen vertelde hem hoe het gegaan was. „En had ik nu alle stemmen?" „Op één na". „Nou, dat valt me mee van Tijs van Hemert". „Méé, zeg je?" ,,Ja, méé. Die vijf anderen, die de vorige keer tegen me waren, en nu plotseling weer vóór me stemden, dat zijn... nou ja, het is te pijnlijk om er nu verder over te praten". „Ja, dat is waar. Maar jij weet, dat het weer in orde is". „O, daar ben ik blij om, hoewel het aan de toe stand niets veranderd". „Wat bedoel je, ik begrijp van je gepraat niets". „Ik bedoel alleen maar, dat ik nog ruim een week ksoter ben en dat het dan afgelopen is?" „Nee, maar zeg dat nog tegen niemand. Zeg, dat ik er over zal denken". „Nu begrijp ik er helemaal niets meer van". „O, dat komt wel. Ik moet er zelf ook werkelijk nog over nadenken. Het klinkt vreemd, maar toch is het zo: ik neem de benoeming niet aan, en toch moet ik er nog over denken". Ze keerden terug naar het erf en Van Kralingen reed naar huis. Toen Bergman in de keuken kwam, keken ze hem alle drie aan. „Wat is er?" vroeg hij. „Dat zouden we graag willen weten; oom Barend vertelde ons, dat er vergadering van de kerkvoog den is geweest". „Dat hoef ik dan niet meer te vertellen", „'t Wordt vast een gezellige avond", zei Rina. „Zal ik eerst koffie inschenken? Dus er zijn geen belangrijke besluiten genomen?" „Zeg, Rina, verloochen je goede opvoeding niet. Heb jij wel eens gehoord van kerkvoogden, die geen belangrijke beslissingen namen? Goed, schenk eerst maar koffie in en dan zullen we ver der zien of er nog iets te vertellen valt". Bergman dacht snel na. Toen hij naar binnen liep, had hij het plan deze avond nog niets te zeggen. Maar door het korte gesprek met Rina begreep hij, dat iedereen nieuwsgierig was te horen waarom de kerkvoogden zo onverwacht vergaderden. Morgen zou het hele dorp weten, dat hij opnieuw benoemd was. Er waren verscheidene redenen waarom hij de benoeming niet wilde aannemen. Hij had, sa men met Rina, veel jaren goed verdiend en weinig uitgegeven. Hij zou zeker een klein, eigen huis kunnen kopen en zo onafhankelijk van de kerk worden. (wordt vervolgd) TELEFOON (0187) 64 18 42 Fax 64 35 95

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1998 | | pagina 3