GRAFMONUMENTEN Lokaal Appèl m Als het om de klant gaat, bent u altijd flexibel eannet .^^hil sHVOo^o^mjOTHm^gggSO! gemeente - DIRKSLRND christen democratisch appel Wij rekenen op uw stem! ONBEKENDE KLEUR 1: JAN ZAAIJ ER Rabobank Middelharnis wii: gastvrijheid bieden aan hen die vervolgd worden (politieke vluchtelingen) TIA4MERMAN NATUURSTEEN BV. VRIJDAG 27 FEBRUARI 1998 EILANDEN-NIEUWS Blz.3 Junior Financieel Adviseur/Medewerker Commerciële Binnendienst m/v Middelharnis VAN Kempen Met onze Match-Eye Spectrofotometer bieden wij de mogelijkheid om in zeer korte tijd iedere onbekende kleur te meten en na te maken in verf. Piet en Jannie Bechthum Kom eens langs! VAN KAMPENHOUT GROEN gerechtsdeurwaarders De betaalbare specialist bij o.a.: incassozaken, huurgeschillen, arbeidsconflicten, juridische procedures, taxaties en veilingen. St. Joris Doelstraat 7 Sommelsdijk postbus 47 3240 AA Middelharnis tel.(0187)484700 fax (0187) 486007 Dé adviseur met incasseringsvermogen.' Administratiekantoor AaminisiraiiejiaiiLuui t Voor het verzorgen van: aangifte loonbelasting aangifte omzetbelasting aangifte inkomstenbelasting diverse administratieve werkzaamheden I Dijkstelweg 32, 3253 TB OUDDORP I Telefoon (0187) 683035 Fax (0187) 68 43 71 Ruime verscheidenheid in materiaalkeus, zoals marmer, graniet etc. Keuzemogelijkheid uit tientallen modellen Exklusieve uitvoering naar eigen ontwerp Groot aantal Baoütllen in onze showroom mivw Openbare executoriale verkoop Notaris Mr L. de Kooning te Goedereede is voor nemens ten verzoeke van de hypotheekhouder publiekelijk te verkopen: de BEDRIJFSHAL MET KANTOOR en verdere aanhorigheden aan de Meester Snijderweg 14 te Stellendam, gemeente Goedereede, kadastraal bekend gemeente Stellendam sectie F nummer 106, groot 31 are 95 centiare. Gebruikssituatie: het registergoed is zonder toe stemming van de hypotheekhouder verhuurd. Bodemsituatie: bodemonderzoeksrapport is aan wezig. De verkoping zal plaatshebben op: donderdag 2 april 1998 bij inzet; en donderdag 9 april bij afslag, telkens des avonds om 19.30 uur in het vereni gingsgebouw 't Haegse Huus aan de Haagsestraat 4a te Stellendam. Voorwaarden: Van toepassing zijn de Algemene Veilingvoor- waarden voor Executieveilingen 1993 voorzover daarvan bij de door de executant vastgestelde en eveneens van toepassing zijnde Bijzondere Vei- lingvoorwaarden niet is afgeweken. Koper dient zichzelf en op zijn kosten de ontmim- de oplevering te verschaffen. Alle kosten terzake van deze veiling komen voor rekening van de koper in de veiling. Gegadigden dienen zich op de veiling te legitime ren en desgevraagd een verklaring van hun bank relatie over te leggen betreffende hun financiële gegoedheid. Conform de wettelijke bepalingen bestaat de mogelijkheid tot 14 dagen voor de verkoop (inzet) schriftelijk bij genoemde notaris een bod op het te verkopen registergoed uit te brengen. Nadere inlichtingen te verkrijgen .en kantore van genoemde notaris, N.Z. Haven 15, 3252 BH Goe dereede (tel. 0187-492322). Voor het verzorgen van al uw belastingaangiften zowel voor bedrijf als particulier Tevens verzorgen wij komplete administraties voor het midden- en ideinbedrijf Bibliobus Voorgenomen bouwvergunning Samenleven doe je niet alleen Als u zelf ergens komt als klant, wilt u ook gewoon goed en attent worden geholpen. Als medewerker commerciële binnendienst van Rabobank Middelharnis zorgt u er dus voor dat klanten vriendelijk te woord worden gestaan, volledig antwoord krijgen op hun vragen of worden doorgeleid naar 'hun' adviseur. Een goed functionerende binnendienst is van groot belang voor zowel de bank als de klanten. U bent steun en toeverlaat voor de financieel adviseurs en hypotheek adviseurs in het pro-actieve verkoop proces. Dat vereist dus een commerciële instelling van u. Ondertussen bent u ook druk aan de studie, om in de toekomst zelf financieel adviseur te kunnen worden. Want in dit geval is er duidelijk sprake van een door- groeifunctie. Als u eenmaal de noodzakelijke kennis en ervaring hebt opgedaan, is het de bedoeling dat u ook zelf een aantal klanten uit het segment Financieel Advies gaat behandelen. Natuurlijk kunt u daarbij altijd terugvallen op uw meer ervaren collega's. Samenwerken zit bij de Rabobank nu eenmaal diep geworteld in de organisatie. Gezamenlijk werken we eraan om een vertrouwens relatie met onze klanten op te bouwen en ze optimaal te helpen met hun financiële zaken. Basis voor deze functie is een opleiding op hbo-niveau. Maar u bent beslist nog niet uitgestudeerd en grijpt graag de kansen die u worden geboden om u verder te ontwikkelen. U bent dus ambitieus. Daarnaast bent u contracterend, representatief, initiatiefrijk en klantgericht. U communiceert makkelijk met mensen en hebt een flexibele, loyale en collegiale instelling. Verder hebt u affiniteit met geautomatiseerde processen. Bent u geïnteresseerd in deze afwisselende functie met volop groeikansen? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J.A. Verhage, Commercieel Manager Financieel Advies en Rabobank Huis Hypotheek advies, telefoon (0187) 47 51 31. Stuur uw sollicitatie met cv. binnen 14 dagen naar Rabobank Middelharnis, t.a.v. de heer W.A. Coremans, directeur. Postbus 38, 3240 AA Middelharnis. Elegante modern vormgegeven bank het zitcomfort is perfect, in actuele leerkleuren leverbaar Exclusief in Oude-Tonge bij van Kempen Interieurs. inTERlEUR5_ Julianastraat 1 3255 B6 Oude-Tonge tel. 0187-641577 fax 0187-641242 Oude-Tonge Verf- en Behangspeciaalzaak Hoflaan 27 3241 GK MIDDELHARNIS Tel. (0187) 4847 39 T f De Huizotheek is een ware inspiratiebron met afbeeldingen en omschrijvingen van meer dan 30 schitterende vrijstaande woningen. Voor ieder budget, van klassiek tot modern, van compact tot zeer riant. Zo'n brochure komt goed van pas als u bouwplannen heeft! NpirWERKERK (ZLD) - VIERBANNENSTRAAT 1 -TEL.0in-64r98 Rotterdam - walenburgerweg 85 -tel. oio-4660368/4663i6i ROTTEpBAM - NIEUWE CROOSWyKSEWEG 66B -TEL. ()H)41?691() Modern ontwerp Modern klassiek Eigen uitstraling Pure klasse Sleutelklaar vanaf 290.000,- Sleutelfclaar vanaf 279.000,- Jaren 30 stijl Comfort zonder concessies Sleutelklaar vanaf 227.000,- ■'■\'sA'PI'^^&li-ÊI^S$ÊÊWBlMi Zr. Lankhaarlaan 11,4797 CJ Willemstad Tel. en fax (0168) 473283 Kosten i.v.m. tijdsduur rij-afstand gratis. HET HUISMERK VAN DE BETERE AANNEMER Oude Tange. 8. V. Aannemingsbedrijf Mackloet Vanaf 16 maart 1998 is de dienstregeling van de bibliobus als volgt: donderdag 14.45 - 16.15 uur Herkingen 16.30 - \1.M) uur Melissant (art. 18a WRO, juncto art. 2 Besluit medlingplich- tige bouwwerken) - Tennisclub Melissant - oprichten berging. Binnen weg 72. Melissant. Dit bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Door het verlenen van vrijsielling kan vergunning worden verleend. De stukken liggen van 2 t/m 16 maart 1998 in het gemeentehuis. Voorstraat 15 te Dirksland. aldeling Algemene Zaken, ter inzage. Gedmende de/e termijn kan iedereen tegen dit plan schriftelijk bedenkingen indienen bij burgemee.ster en wethouders, postbus 10. 3247 ZG Dirksland. 27tebruan 1998 J. Sendee Melissant L. J. van der Velde Herkingen 4. J. M. van Kempen, Melissant 5. J. v.d. Veer-Huizer, Herkingen 6. R. van Putten, Dirksland 7. K. L. Kievit, Melissant 8. A. Jelier, Dirksland 9. C. A. Leijdens, Melissant 10. J. L. Tuinstra, Herkingen 11. C. J. van Leeuwen, Melissant 12. K. Petersen, Mellssant 13. W. A. J. Baart, Melissant Wilt u meer informatie, tyelt u dan naar onze secretaris, de heer K. Petersen, tel. 601367. Wilt u stemmen bij volmacht, of heeft u geen vervoer naar het stembureau, belt u dan naar onze voorzitter, de heer J. Tieks, tel. 602586 en het wordt geregeld! ^•:c^i.igr»M>Tg;iHwwt^*iJg

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1998 | | pagina 9