ELEKTROMONTEURS ^Sbbsbbbssüë Stralers Schilders ASFALTEREN Boekhandel Akershoek •llJ' Schipper en Zn. b-v. electrotechniek Mooija^tje, UW SHELL-LEVERANCIER VOOR - GASOLIE - DIESELOLIE - PETROLEUM - SMEERMIDDELEN ACTIVITEITEN- BEGELEID(ST)ER MEDEWERK(ST)ER TECHNISCH ONDERHOUD L. van der Baan GEWASBESCHERMING GOEDEREEDE iX^dliJ LE)Z^A^Uii VRIJDAG 23 JANUARI 1998 EILANDEN-NIEUWS Blz.3 Wegens enorme drukte zoeken wij gemotiveerde mensen Geboden wordt: Gevraagd wordt: - Inzet Telefoon (0187) 49 34 60 EUROTECH NED BV HD-Machinisten en HD-Spuiters Eurotech Nederland B.V. i4C»Cl|BuUR i. iNSTALLATIETECHNIEK Toegangspaden Parkeerterreinen Bedrijfsvloeren Sportvloeren ZWAMMERDAM BV Bouwplannen Verleende vergunningen (Awb) Warnaar - Looman - van den Ban b.v. Staalstraat2 2984 AJ Ridderkerk Telefoon (0180) 42 08 55 oliehandel Avondopenstelling Meldingen bouwvoornemen en aanvragen bouwvergunningen Voorgenomen vrijstellingen Herziening bestemmingsplan Nieuwbouw Utiliteitsbouw Renovate Aarding Centeraal antenne installaties Zwakstroom installaties Telefoon-installaties GEVRAAGD Wij zoeken elektromonteurs welke in staat zijn de electro-technische installaties van zowel zwakstroom als sterkstroom op een correcte wijze te onderhouden c.q. te renoveren Zij moeten reeds de nodige ervaring hebben op dit gebied. Zij moeten in het bezit zijn van: - diploma MTS elektrotechniek c.q. beveiligingstechniek - Rijbewijs Gegadigden kunnen hun sollicitatie richten aan: afd. pers.zaken, Postbus 16, 3244 ZG NIEUWE TONGE STRAAL SCHILDERWERK - Prettige werksfeer - Goed loon heeft voor haar tak industrieële Reiniging grote behoefte aan i.b.v. SIR en WAl certificaat Geïnteresseerden die hier niet aan kunnen voldoen maar toch een toekomst zien in de Ind. Reiniging, kunnen altijd kontakt opnemen met een van onze medewerkers: fax (010) 414 20 10. Voor inlichtingen kunt u kontakt opnemen met: Dhr. M. Koppe, tel. (010) 414 84 06 '«■■•-*t*i 5TATiON$WEC4 3255nOUPETON£.£ TEL. (0187)642426 FAX (0187)642210 Dammekant 36 2411 CE BODEGRAVEN Telefoon (0172) 61 9232 VIssersdijk 69 3241 EC Middelhamis S (0187) 483028 mmi mmi mmi mm «f* GEMEENTE 'Il III Il/I I D D E L H A R N I S Aangevraagde bouwvergunning - B. SchuurmanVrouwtjesweg 7 te Stad aan 't Haring vliet - bouwen bijl<eul<en (15.01.98). Deze publicatie heeft een informatief l<aral<ter. Het vermelde bouw plan is nog op geen enkele wijze getoetst en daarom nog met voor inzage beschikbaar. Voorgenomen bouwvergunning artikel 12, lid b en c van het bestemmingsplan 'West plaat'en art 3, lid 2a van het 1e Uitwerkingsplan Wesf- plaat': - Combinatie Vastenhaag/Roos Vastgoed Ontwikke ling B.V., Carnegielaan 12te Den Haag - oprichten 54 woningen, Aagje Dekenstraat, P.C. Hooftstraat, A.M. de Jongstraat en Frederik van Eedenstraat te Som- melsdljk. Deze bouwaanvraag ligt vanaf 26 januari 1998 twee weken ter inzage. Gedurende deze termijn kan iedereen schriftelijk bedenkingen tegen de voorgenomen beslissing naar voren brengen bij het College van burgemeester en wethouders, postbus 13240 AA fvliddelhamis. Tegen de voorgenomen beslissing kunnen ook mondeling beden kingen worden ingebracht bij de afdeling Grondgebied, telefoon (0187) 475581/475579. - S.O.S.-Kinderdorp, Schaapsweg 16 te Den Bommel - Inzamelen gelden op 24 januari (14,01.98) - Stichting NKGG, Maliebaan 71G te Utrecht - Inzame len gelden van 28 septembert/m 3 oktober (14.01.98) - Olympla's Tour, Havikveld 9 te Zoetermeer - organise ren Olympla's Tour op 16 mei (15.01.98) - Zondagschool 'Samuel NIeuwe-Tonge', Zulddijk 52 te NIeuwe-Tonge - inzamelen gelden van 16 t/m 21 november(15.01.98) - VIshandel Cees Verspulj, Nieuwstraat 22 te Mlddel- harnls - standplaats voorverkoop vis op parkeerplaats tussen de LIjsterbesweg en de Kastanjelaan/hoek Doetinchemsestraat (15.01.98) - W. Beek, Battenoord 10 te Nieuwe-Tonge - verbranden snoeihout (16.01.98). (Derden)belanghebbenden kunnen binnen zes weken na bekendma king (de datum van bekendmaking staat tussen haakjes achter de desbetreffende beslissing vermeld) een bezwaarschrift indienen bij het College van burgemeester en wethouders, postbus 1, 3240 AA fVllddelharnis. Nadere informatie is verkrijgbaar In het gemeentehuis, telefoon (0187) 475555. 23 januari 1998 Burgemeester en wethouders van Middelhamis \VB Langeweg 153, Sommelsdijk Tel. (0187) 48 54 90 Fax. 48 24 99 L. van der Baan gewasbescherming levert o.a. Gewasbeschermingsmiddelen Bedrijfskleding en schoenen Spuitapparatuur Pootgoed, zoals bv. Bintje, Nicola, Bildtstar, Doré en Agria Zaaizaden Kunstmest Dierlijke mest Tot slot levert L. v. d. Baan bij ai deze produkten een deskundig advies en ook nog tegen SCHERPE PRIJZEN! GEMEENTE Het gemeentehuis is iedere donderdag avond geopend van 17.00 tot 19.00 uur. (art. 41 Ww) Een melding tot bouwvoornemen is ontvangen op 8 januari 1998 van: - R. Vermeer, Sebbeleestraat 2 te Doetinchem - bouwen berging nabij recreatiewoning, Prinsenhof 19 te Oud- dorp (rectificatie) op 14 januari 1998 van: - J.W. Knörr, Oostdijkseweg 49 te Goedereede - bou wen schuur op 16 januari 1998 van: - A. van Noordenne, Westduinweg 31 te Ouddorp - plaatsen blokhut. Een aanvraag om bouwvergunning is ontvangen op 12 januari 1998 van: - F. Maitland, Dirkdoensweg 46 te Ouddorp - wijzigen gevels berging en garage op 13 januari 1998 van: - R. Gijsbregts, Burg. Knappertlaan 229 te Schiedam - plaatsen dakkapel en dichtmaken en vergroten carport om recreatiewoning uit te breiden. Veermansplaat 7, Noordzeepark te Ouddorp - F.J. Blankers, Dijkstelweg 19a te Ouddorp - uitbreiden woning - J. Groeneveld, Nieuweweg 29 te Stellendam - uitbrei den woning op 14 januari 1998 van: - G. Lodder, Dorpsstraat 20 te Lopik - uitbreiden recrea tiewoning, Horrelshoogten 29 te Ouddorp - Huisartsenpraktijk Goedereede, Jongkoenstraat I b te Goedereede - bouwen praktijkruimte op 15 januari 1998 van: - J.M. van Tuijl, Oude Nieuwlandsweg 43b te Ouddorp - uitbreiden bar-bistro 'De Kriekel' - Akershoek-Tweewielers, Dorpsweg 27 te Ouddorp - maken zadeldak op magazijn - L. Mierop, Wilhelminaweg 26 te Ouddorp - bouwen portaal tussen woning en berging op 16 januari 1998 van: - Flohil Horeca B.V., Koolweg 26 te Ouddorp - bouwen strandpaviljoen (t.v.v.), strand Noord - K. van 't Geloof, Kerkpad I te Goedereede - plaatsen dakkapel op woning. Burgemeester en wethouders zijn van plan: 1. vrijstelling van het geldende bestemmingsplan te verlenen voor de volgende meldingen (art. I9a,3 e.v. WRO): - M. Onderdelinden, Ravelstraat 62 te Ridderkerk - plaatsen blokhut (t.v.v. berging). Het Bosje 175 - Oosterweg 2b te Ouddorp - R. Vermeer, Sebbeleestraat 2 te Doetinchem - bouwen berging. Prinsenhof 19 te Ouddorp 2. een verklaring-van-geen-bezwaar(art. 19 WRO en 50.5 Ww) bij Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland aan te vragen voor: - Libertel B.V. te Maastricht - plaatsen zend-/ont- vangstinstallatie voor mobiele telefonie en een cabine. Hofdijksweg 46a te Ouddorp. De stukken liggen vanaf 26 januari 1998 veertien dagen ter inzage bij de afdeling Algemene Zaken in het gemeen tehuis. Gedurende deze termijn kunt u tegen deze voor nemens schriftelijk bedenkingen inbrengen bij burgemees ter en wethouders, postbus 38, 3253 ZG Ouddorp. Vanaf 26 januari 1998 ligt vier weken tijdens kantooruren in het gemeentehuis, afdeling Algemene Zaken, ter inza ge het ontwerp van de 2e herziening van het bestem mingsplan 'Dorpsgebied Ouddorp'. Uitbreiding plangebied De begrenzing van het onderhavige bestemmingsplan wordt deels bepaald door het van kracht zijnde bestem mingsplan Dorpsgebied Ouddorp, dat aan de zuidkant wordt begrensd door de Hazersweg en het Smalle Einde. Door deze herziening wordt aan het van kracht zijnde plan het gebied ten zuiden van het Smalle Einde toegevoegd. Door deze herziening wordt het bestemmingsplan 'Dorps gebied Ouddorp' nu begrensd door de Steenweg, de Bosweg, de achterkanten van de percelen ten zuiden van de Waterweg en de achterkanten van de percelen ten oosten van de Havenweg. Aan de zuidkant vormt de Zuidweg de nieuwe plangrens, terwijl de plangrens aan de westkant wordt gevormd door de Hazersweg. In het toegevoegde gebied ligt het bedrijventerrein van Oud dorp, waarbij bovendien een geringe uitbreiding mogelijk wordt gemaakt. Inhoud van de herziening Behalve de uitbreiding van het hiervoor bedoelde gebied heeft de onderhavige herziening voornamelijk betrekking op wijzigingen en aanpassingen van bestemmingen en bestemmingsgrenzen binnen het dorpsgebied van Oud dorp. Deze wijzigingen en aanpassingen zijn enerzijds noodzakelijk om de uitbreiding van woningen of vervan gende nieuwbouw van enkele woningen mogelijk te maken en anderzijds om het plan op onderdelen aan te passen aan andere ontwikkelingen. Voor deze aanpassingen en ontwikkelingen zijn voor een deel de vereiste vrijstellingen op basis van art. 19 WRO verleend, terwijl het merendeel van de bouwplannen inmiddels is gerealiseerd, In deze herziening zijn bovendien de reconstructies van wegen en kruispunten, die worden uitgevoerd in het kader van het vastgestelde Landinrichtingsplan, verwerkt, al thans voor zover deze betrekking hebben op het dorpsge bied. Verder is het bestemmingsplan daar waar nodig geactua liseerd. Inbrengen zienswijzen Gedurende de genoemde termijn kunt u uw zienswijze op het ontwerp van de 2e herziening van het bestemmings plan 'Dorpsgebied Ouddorp' sc/irifte/ijk kenbaar maken aan de gemeenteraad van Goedereede, postbus 38, 3253 ZG Ouddorp. 23 januari 1998 Als gevolg van enkele personeelsmutaties hebben wij momenteel bij de activiteitenbegeleiding in ons verpleeghuis plaatsingsmogelijl<heden voor twee parttime De Sfchftng Hervormd Diakonale Gezondheids zorg Goeree Overflalikee beheert een verzorgings tehuis, een verpleeghuis en een bejaardenhuis- vesting. Aan het samenbouwen aan een goede sfeer van wonen en werken ligt in onze Stichting een christelijke levensover tuiging ten grondslag. Er wordt in ktejne multi disciplinaire teams ge werkt, waarbij ruimte is voor een eigen inbreng. Een prettige werksfeer staat hiervoor garant. In de nabije omgeving zijn recreatieve mogelijk heden, terwijl Rotterdam eveneens nabij gelegen is. Bij het zoeken naar woonruimte wordt alle hulp geboden. Een enthousiast team van activiteitenbegeleiders en welzijnszorgmedewerkers ziet uit naar twee nieuwe collega's, die werkzaam willen zijn op de psychogeriatrische afdelingen voor 20 en 32 uur per week. Ook is er de mogelijkheid om als oproepkracht werkzaam te zijn in ons verpleeghuis en verzorgingshuis. Als activiteitenbegeleiding spelen we zoveel mogelijk in op actuele ontwikkelingen in de zorg, zoals belevingsgerichte zorg, zintuiglijke activering, reminiscentie, het werken met levensboeken en kinderprojecten. Natuurlijk werken we nauw samen met verzorgenden en vrijwilligers. Het geestelijk, lichamelijk en sociaal welbevinden is hiervan ons doel en we streven ernaar een zo optimaal mogelijke zorg en begeleiding te bieden aan de bewoners. Wij bieden: - een zelfstandige functie binnen een fijn team, met afwisseling en uitdaging; - een prettige werksfeer, waarin veel initiatieven ontplooid kunnen worden; - arbeidsvoorwaarden conform de CAO-Ziekenhuiswezen. Wij verwachten: - het diploma MBO-AB met bij voorkeur ervaring in de ouderenzorg; - goede communicatieve vaardigheden; - flexibiliteit en creativiteit; - een positief protestants christelijke levensovertuiging. Ook zij die dit jaar afstuderen nodigen wij uit te solliciteren. Voor meer informatie over deze functie kunt u tijdens werkdagen contact opnemen met Marianne Tanis, hoofd welzijnszorg/activiteitenbegeleiding. Uw sollicitatiebrief met CV kunt u binnen twee weken sturen naar de heer J. Nouwen, hoofd personeel en opleiding. "De Samaritaan" Onderdeel van de Stichting Hervormd Diakonale Gezondheidszorg, Koningin Julianaweg 59, 3245 KA Sommelsdijk il^iddelharnis). Tel. 0187- 488200. In verband met het aanstaande vertrek van één van de medewerkers ontstaat er op korte termijn binnen de technische dienst een vacature voor een fulltime De Stichting Hervormd Diakonale Gezondheids zorg Goeree Overflakkee beheert een verzorgings tehuis, een verpleeghuis en een bejaardenhuis- vesting. Aan het samenbouwen aan een goede sfeer van wonen en werken ligt in onze Stichting een christelijke levensover tuiging ten grondslag. Er wordt in kleine multi disciplinaire teams ge werkt, waaröfi ruimte is voor een eigen inbreng. Een prettige werksfeer staat hiervoor garant. In de nabije omgeving zijn recreatieve mogelijk heden, terwijl Rotterdam eveneens nabij gelegen is. Bij het zoeken naar woonruimte wordt alle hulp geboden. Functie-informatie: U zult samen met drie collega's worden belast met het onderhouden en repareren van technische installaties zoals CV, sanitaire, elektrische en oproepinstallaties, alsmede het onderhoud aan gebouwen en inventaris. De werkzaamheden worden verricht voor zowel het verpleeghuis, het verzorgings huis als de bejaardenhuisvesting. Volgens rooster verricht u bij toerbeurt storingswachtdiensten. Functie-eisen: U dient in het bezit te zijn van een MTS<liploma of een gelijkwaardig niveau verkregen door middel van opleidingen op het gebied van CV-installaties, elektrotechnische en/of zwakstroominstallaties. Meerdere jaren ervaring met boven genoemde installaties is een vereiste. Voorts verwachten wij dat u bereid bent tot verdere studie. In verband met het verrichten van storingswachtdienst dient u woonachtig te zijn op Goeree-Overflakkee dan wel bereid te zijn hiernaar te verhuizen. Gelet op de identiteit van onze instelling verwachten wij van de kandidaten een positief protestants christelijke levensovertuiging. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO- Ziekenhuiswezen. Indien u dient te verhuizen geldt een verhuiskostenvergoeding. Informatie en sollicitatie: Verdere informatie over deze vacature wordt u graag verstrekt door de heer H.K. van Dam, hoofd technische dienst. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen twee weken richten aan de heer J. Nouwen, hoofd personeel en opleiding. "De Samaritaan" Onderdeel van de Stichting Hervormd Diakonale Gezondheidszorg, Koningin Julianaweg 59, 3245 KA Sommelsdijk (Middelhamis), Tel. 0187 - 488200. Hoenderdijk 9, 3253 AK Ouddorp. Tel. (0187) 68 42 67

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1998 | | pagina 11