Raad Oostf lakkee maakte het vergaderjaar goed vol LITIE 3 afscheidnemers bij brandweer Melissant (010)2741135 Kerstzangavond KERSTVIERING Twaalf aanhoudingen in verdovende middelenonderzoek Zaterdag 20 dec. Kerstconcert in Oude Tonge Sloop van het zwembad historisch dieptepunt? Politie 24-uurs telefoon: NH-kerk Goedereede Kerstfeest Prins Maurits Biz. 2 EILANDEN-NIEUWS DINSDAG 16 DECEMBER 1997 Het was - donderdagavond - niet eens dat heel dure voorstel - overname van een portie van 1.963.104,- van de schuld van 'Binnenhor, dat de raad van Oostflakkee 't meest langdurig heeft bezig gehouden. Daar viel nau welijks nog over te praten, maar anders verging het het voorstel tot het niet nemen van een voorbereidingsbe- sluit voor een perceel aan de Johan Frisolaan te Den Bommel. Daar woont de fam. Van Dijke die nojg tuingrond zat over houdt wanneer ze dui zend vierkante meter daarvan aan ene mijnheer Knoop.zou verkopen. N.B. heeft die van het College schriftelijk be richt gehad dat z'n bouwplan voor een nieuwe woning aldaar best zou kunnen (een 'beginsel van toezegging', zeggen B&W daar nu van), maar de raad werd thans voorgesteld het nodige voorberei- dingsbesluit niet te nemen. Ged. Staten hebben het College nl. op de vingers ge tikt over gepleegde overschrijding van het woningbouwcontingent, wat beteken de dat het voorontwerp-bestemmings plan, op grond waarvan de heer Knoop misschien had kunnen bouwen, moest worden stopgezet. Onbehoorlijk De raad heeft er geen geheim van ge maakt dat 'onbehoorlijk bestuur' te vin den. Iemand als de heer J. v. d. Mast (PvdA) zei zelfs met stomheid geslagen te zijn geweest toen hij van de afwijzing las. De heer v. d. Mast vond dan ook dat het College verwachtingen heeft gewekt en daarom de plicht op zich heeft gela den aan het verzoek van de heer Knoop om een bouwvergunning verder mee te werken. Op 't zelfde stramien borduurde de heer C. Breeman (SGP). B&W moeten zich niet verschuilen, vindt hij, achter Ged. Staten en tot aan de Raad van State door willen gaan om de heer Knoop aan z'n bouwvergunning te helpen: „er zijn vér gaande toezeggingen gedaan", vindt de heer Breeman, een constatering waarbij de heer De Vries (VLO) zich geheel aan sloot: „met aanvragen als deze zouden B&W best'es wat creatiever om kunnen gaan", vond hij. Ook de heer P. v. d. Ree was door het voorstel in staat van enige opwinding gebracht: „zo ga je niet met je burgers om", foeterde hij het College uit. Het ge meentebestuur dient een betrouwbare partner te zijn die niet toestaat dat enig burger door een rigide provinciebeleid door bureaucratische regels vermorzeld wordt. Ook de CDA fractie tekende bij monde van de heer C. L. M. de Wit voor 'be hoorlijk bestuur'Dat zal CDA wethou der Andries zeker ook hebben voorge staan, maar hij verdedigde toch het Col lege standpunt dat vindt dat het College zich van de gedane toezegging ontslagen mag achten wanneer die door de Provin cie onmogelijk wordt gemaakt. De raadsvoorzitter burgemeester Van Pelt is de wethouder daarin bijgevallen. Er leek voor de heer Knoop een moge lijkheid geopend te kunnen worden, maar aan zo'n toezegging onder voorwaarden worden te dikwijls consequenties ver bonden, waarvan verwezenlijking door de Provincie absoluut niet zal worden toegestaan. „Soms zijn burgers beter af met een duidelijk nee dan met de gedach te dat misschien verder kan worden ge komen", verzuchtte de voorzitter. Hij zal voor 't vervolg een juridisch waterdichte formulering bedenken waaraan absoluut geen rechten te ontlenen zijn, zoals dat nu kennelijk wél weer gebeurt. Dat vond hij van ook de thans te nemen beslissing, dat het eerlijker is die af te wijzen dan de handen in onschuld te wassen en maar te zien waar het schip dan strandt. Dat het strandt kon de voorzitter met zekerheid voorspellen. Ook in de tweede gespreksronde maakte de raad duidelijk op 't scherp van de snede door te willen gaan: „Laat óns als raad beslissen!" riep de heer Heintjes op en geen der Collegeleden zou de raad die vrijheid hebben betwist. Er volgde schorsing en later nóg'es een schorsing, na afloop waarvan duidelijk werd dat de raad de bouwvergunning voor deze éne woning wenst te bevech ten. Voorzitter burg. Van Pelt toonde zich loyaal met de raad, het College zal de procedure tot het nemen van een voorbe- reidingsbesluit gaan beginnen. Er hoefde niet eens over gestemd, de raad was una niem. Overname lening Niet helemaal klakkeloos-, maar met een minder heftige discussie accordeerde de raad zich met het voorstel bijna twee mil joen over te nemen van de lening van het werkvoorzieningsschap. Er viel niks op af te dingen, „betalen moeten we toch" werd uit de raad opgemerkt, dus kwamen ze op tafel, die 2 kostbare miljoenen, één uit de alg. reserve en één uit de reserve sociale werkvoorziening. Ze gingen met pijn, die twee miljoen, maar anderzijds is de raad niet zonder hoop dat het voortaan goed zal gaan met 'Binnenhof', met de nieuwe directeur en met het nieuwe bestuur, waarom mevr. Van Dijke zich wat schuw toonde over het voornemen de bestaande bestuurs structuur mogelijk ook te willen wijzi gen. In dat concept wordt over het aan trekken van commissarissen gesproken, „maar", voorzag mevr. Van Dijke: „die doen het ook niet voor niks. En ze zou toch ook niet willen tomen aan de verantwoordelijkheid van de gemeen teraden. Door VVD raadslid v. d. Ree werd de sanering, zeker wanneer hij de pet van Binnenhofbestuurder ophield, 'met vreugd begroet'. Het zal de verhoudingen normaliseren, voorzag hij en de werkne mers weer extra motiveren. „Een belang rijk besluit" vond hij, en zo dacht ook mevr. Camphens (VLO), mevr. Van Ros- sum (CDA) en raadsvoorzitter burg. Van Pelt. In wijziging van de bestuursstruc tuur zag hij zeker perspectief; de huidige past niet meer bij een onderneming als 'Binnenhof', trouwens..., de betrokken heid van de gemeenteraden bij het be stuur is zeker geen garantie gebleken voor het voorkomen van tekorten... Waardering ook van 's voorzitters zijde voor de inspanning van het bestuur dat de schwung er in heeft gehouden zelfs toen het overal tegen zat, om wanhopig van te worden. De raad ging met de voorgestelde over name akkoord. Aanvullend crediet Had de voorzitter aan 't begin van de vergadering het traditionele eindejaars- hapje en drankje aan 't eind van de ver gadering in 't vooruitzicht gesteld, 't werd lang wachten. Gemeentebode Jaap v. d. Welle serveer de - op verzoek - vooralsnog maar een 'glaasje water', want het toegevoegd agendapunt loog er al evenmin om; ƒ112.000,- moest bij het al eerder beschikbaar gestelde crediet voor recon structie en aankleding van de Stations weg in Oude Tonge. Inclusief het groen plan komt het werk nu op 1.4 miljoen en daar schrok de raad niet weinig van. De aanbesteding was zwaar tegengeval len en B&W hadden dat al in een gecom bineerde commissievergadering met de raadsvertegenwoordigers doorgesproken. Haast met besluitvorming was geboden om de Provinciale subsidie niet mis te lopen; op die commissievergadering was, zei de heer Breeman, al een 'stevig par tijtje gestoeid' zelfs liet hij nu een com pliment voor het College horen het aan vullend crediet tot 112.000,- te hebben kunnen beperken. Bij monde van de heer J. v. d. Mast ver klaarde zich ook de PvdA fractie ak koord. De wijzigingen in het voorgeno men plan dienen de verkeersveiligheid omdat de bushalte (niet het busstation, red.) langs de Stationsweg verplaatst zal worden. De heer v. d. Mast hoopt maar dat de aannemer bereid zal zijn die nieu we constructie te accepteren, anders zal er van een 'gruwelijke kater' sprake zijn. Het was alleen de VLO (Vrije Lijst Oost flakkee) die niet met beschikbaarstelling van het aanvullend crediet akkoord ging. De heer De Vries meende dat het College een niet te accepteren overrompelings- taktiek heeft toegepast terwijl de raad toch gehouden is in alle rust en wijsheid te beslissen. Zeer gebelgd toonde zich ook de heer v.d. Ree (VVD). Hij insinueerde dat het College al eerder van het veel hogere bedrag geweten zou hebben, maar dat werd door de raadsvoorzitter niet gepikt. Toen de heer v. d. Ree daarop bleef ha meren zou hem dat ook op de berisping 'onbehoorlijk bestuur' te plegen, komen te staan. Zo is de discussie nog enige tijd doorge gaan. Wethouder Andries gaf toe, en be treurde het, dat aan bepaalde ontwerpen onjuiste onkostenplaatjes hebben ge kleefd en met de raad heeft hij goed be grepen dat zulks nooit meer voor mag komen. Dat heeft ook de voorzitter toegezegd, hij heeft zelfs niet geprobeerd iets ter ver ontschuldiging aan te voeren; er is geen enkel excuus. Het voorstel werd toch geaccepteerd, zij het met de stemmen van de VLO tegen. Zwembad Het zwembad van Ooltgensplaat heeft z'n tijd gehad. Het is gesloten en 't kan nu maar beter helemaal worden gesloopt, om plaats te maken voor parkeergelegen heid voor het Fort (2000 m^) een (kam peer) plaats voor campers c.q. stacara vans (5000 m^) en voor een camping (8000 m^). De raad werd gevraagd een crediet van 117.000,- te voteren om het bad te kunnen slopen. Dat heeft heel wat heisa gegeven, vooral toen - als eerste door de heer v. d. Ree - werd veronder steld dat de oude installatie nog heel wat geld op zou kunnen brengen, al werd door de raadsvoorzitter die hoop snel de grond in geboord. Taxatie heeft uitgewezen dat de pompin- stallatie niet meer functioneert, tijdens de vorst van vorige winter wellicht is stuk gevroren en als schroot dient te worden afgevoerd. De raad behoeft de sloper niet van de kwade trouw te verdenken dat hij daar goed geld voor maken zou. Nee, een gemeentelijke camping zal 't zeker niet worden, liet burg. Van Pelt weten, 't Lijkt hem beter dat de schoen maker zich maar bij z'n leest houdt. De raad ging unaniem accoord en hoopt maar dat het onnutte project dat de jeugd voorts nog alleen maar tot baldadigheid uitlokt, gauw verdwenen zal zijn. Ook is er de hoop dat er niet van bodemveront reiniging sprake zal zijn. Het lag trouwens wel wat gevoelig met het verdwijnen van het zwembad, opper de de heer v. d. Ree. De heer De Vries sprak zelfs van een historisch dieptepunt. GEMEENTE MIDDELHARNIS Tijdens het winkelen werd op 12 decem ber door een vrouw een zg. oogpotlood in haar zak gestoken. Zij wilde de kassa passeren zonder te betalen maar het per soneel van de winkel was attent. Zij werd aangehouden en op het politiebu reau gehoord voor de winkeldiefstal. In een woning aan de Oranjelaan te Stad a/h Haringvliet kwamen onbekenden op 12 december vermoedelijk met een valse sleutel in de woning. Zij doorzochten het hele huis en namen een aantal portemon nees met inhoud mee. Onderzoek naar de daders wordt ingesteld. Op 12 december kwam een melding van een bewoner van de Molendijk te Nieu we Tonge dat er geschoten werd, ver moedelijk in de polder. Bij onderzoek bleek dat de radarkast van de politie was beschoten. Er zaten 4 kogelgaten in de kast, maar het flitslicht functioneerde nog wel. De tweede radarkast had 3 ko gelgaten en werkte niet meer. Door de verkeerspolitie worden de kasten weer gerepareerd en onderzoek naar de dader volgt. D.V. vrüdag 19 december 1997 zullen in het fraai gerestaureerde kerkge bouw van de NH-gemeente Groederee- de tonen klinken van overbekende kerstliederen. Bij het samenstellen van het programma is geprobeerd aan de wens van het (kerktelefoon)publiek tegemoet te komen. De samenzang zal daarom voornamelijk bestaan uit de kerstliederen die in vroeger tijden op de lagere school uit het hoofd werden geleerd. Aan de avond verlenen een drietal koren hun medewerking. Uiteraard zal het Chr. Kinderkoor Goedereede o.l.v. mevr. Wolfert acte de precense geven. Om de Zeeuwen te laten kennis maken met eilandelijke gebruiken is het interkerke lijk kerkkoor uit Haamstede uitgenodigd. Dit koor telt 50 leden en staat onder lei ding van C. den Braber uit Sint Philips- land. Ook het mannenkoor 'Jubilate Deo' uit Ouddorp hoopt o.l.v. Jan Bezuijen enkele bekende kerstliederen uit te voeren. De samenzang zal aan het orgel worden begeleid door de niet op de voorgrond tredende maar zeker talentvolle telg uit nederlands bekendste orgelspelende familie. Jaap Zwart uit Hasselt heeft de toezegging gedaan de gemeentezang aan het orgel te willen begeleiden. Bij veel zingen rondom het herdenken van de geboorte van de Zaligmaker is een moment van bezinnen zeker op z'n plaats. De aan Goedereede verbonden predikant, drs. J. W. van Estrik zal de kerstmeditatie verzorgen. Gezien het programma belooft de kerst- zangdienst een fijne avond te worden. U wordt van harte uitgenodigd van uw aan wezigheid blijk te geven. De avond begint om 19.30 uur. De kerk is van 19.00 uur geopend. De toegang is vrij. GEMEENTE GOEDEREEDE Op 13 december werd met een kiezel steen een ruit vernield van een woning aan de Beresteyn te Goedereede. Vlak voordat het gebeurde werden twee jonge mannen gesignaleerd op mountainbikes, waarvan één met een rode jas en één met een egaal grijs/witte jas. Onderzoek volgt. Van een slijterij in de Raadhuisstraat te Ouddorp werd 13 december een ruit ver nield. Omstreeks 00.50 uur hoorde de aangever een klap, maar er werd nie mand in de omgeving gesignaleerd. Op 14 december werden vanaf een cam ping te Ouddorp vanachter een stacara van twee gasflessen weggenomen. Het gaat om een groot model butagasflessen. GEMEENTE OOSTFLAKKEE Op 13 december reed een bestuurder van een personenauto sportief vanaf de Oost dijk te Oude Tonge de Heerendijk op. De auto brak iets uit en kwam rechts op het talud. Door deze beweging sloeg de auto om en kwam op zijn linkerzijde terecht. Een takelbedrijf zorgde dat alles weer op zijn wielen terecht kwam. van Chr. Scholengemeenschap 'Prins Maurits' vestiging Stellendam Leerlingen en personeel van de Chr. Scholengemeenschap 'Prins Maurits', vestiging Stellendam, hopen op vrijdag 19 december a.s. samen met ouders en andere belangstellenden het kerstfeest te vieren. De bijeenkomst is in de aula van het schoolgebouw en begint om 9.00 uur. Het thema: 'Beloofd is beloofd' wordt ingeleid door een van de leraren. De leerlingen en de andere aanwezigen zullen met instrumentale muziek, koor- en samenzang en in de lezing van diver se bijbelgedeelten actief aan de viering deelnemen. Aan de uitgang zal een collecte worden gehouden. De leerlingen en het personeel hopen dat zij weer velen mogen verwelkomen bij dit jaarlijkse hoogtepunt in hun school leven. Als je deze (jonge) mannen al eerder hebt horen zingen, dan zorg je natuurlijk dat je a.s. zaterdag op het Open Jeugd werk bent. Ze zullen kerstliederen voor ons zingen (a-capella) en stellen je zeker voor verrassingen door de manier waar op ze dat doen. Gewoon komen dus; deze oproep geldt deze keer ook voor iedereen die de jeugdige leeftijd (al lang) ontgroeid is. Ook het openingsblok staat in het teken van Kerst en we zullen daar samen van zingen. Vanaf 19.30 uur ben je van harte welkom in 'De Hoeksteen'. door districtsrecherche De Eilanden GOEREE-OVERFLAKKEE - Naar aan leiding van zeer veel klachten uit de be volking van diverse woonkernen op Goeree-Overflakkee heeft de districtsre cherche De Eilanden, in samenwerking met politiepersoneel van de basiseenheid Goeree-Overflakkee, met de aanhouding van twaalf verdachten een einde gemaakt aan handel- en dealactiviteiten in verdo vende middelen. Daarbij werden vijftig gram speed, dealhoeveelheden hard- en softdrugs, alsmede een hennepkwekerij aangetroffen en in beslag genomen. Het dadergerichte onderzoek startte me dio oktober van dit jaar. Begin december werd een 24-jarige hoofdverdachte in zijn woning in Sommelsdijk aangehou den, waarbij een kleine hoeveelheid harddrugs in beslag werd genomen, ter wijl vorige week vier subdealers, drie mannen uit Middelhamis van 21, 22 en 29 jaar en een 24-jarige man uit Stellen dam werden aangehouden. Bij onder zoek in hun woningen werden eveneens dealhoeveelheden hard- en softdrugs aangetroffen en werd bij één van hen een hennepkwekerij ontmanteld. Eind vorige week volgde de aanhouding van nog zeven verdachten. Nadat een 17- jarige knaap uit Oude Tonge, die als koe rier optrad voor een 22-jarige man uit Dirksland, was aangehouden met in zijn bezit 50 gram speed, werden korte tijd later tijdens een inval in de woning in Dirksland de 22-jarige bewoner en vier daar op de aflevering van de speed wach tende klanten aangehouden. De klanten bleken twee zestienjarige jongens uit Dirksland, een 23-jarige man uit Stad aan 't Haringvliet en een 23-jarige man uit Sommelsdijk. Tijdens het onderzoek van de recher cheurs in de woning belde er ook nog een zeventienjarige klant uit Middelhar- nis aan, die twee gram speed kwam be stellen. Ook hij werd aangehouden. Van de in totaal twaalf aangehouden ver dachten zit de 24-jarige man uit Middel hamis nog in bewaring, terwijl dinsdag de 17-jarige jongen uit Oude Tonge en de 22-jarige man uit Dirksland aan de Officier van Justitie in Rotterdam wor den voorgeleid. De overige negen ver dachten zijn na opgemaakt proces-ver baal op vrije voeten gesteld. Tijdens het onderzoek in Dirksland wer den tevens een aantal woning- en andere inbraken opgelost, alsmede een aantal diefstallen. De blusploeg van Melissant heeft per 1 december een aderlating ondergaan; drie getrouwen, op wie vele jaren gerekend mocht worden, hebben toen afscheid moeten nemen i.v.m. het bereiken van de 55-jarige leeftijd waarop functioneel leeftijdsontslag zich aandient. Het betrof, op de foto van links naar rechts. Jan du Pree (29 dienstjaren), Thijs Heerschap, 28 dienstjaren waarvan het overgrote deel als chauffeur, en Leen Klepper die 12.5 jaar heeft volgemaakt. Achter hen trouwens burgemeester Boonstra van Dirksland die samen met zijn echtgenote de afscheidsavond heeft bijgewoond en met een mooie speech luister heeft bijgezet. De avond heeft zich onder uiterst plezie rige omstandigheden voltrokken in res taurant "t Wapen van Stellendam' waar de brandweer een gastvrij onthaal heeft gehad. Bevelvoerder Piet Nagtegaal (zelf vierde hij ook z'n 30-jarig jubileum) heeft zich ook niet onbetuigd gelaten als het ging om een hartelijk dank-je-wel voor de drie die zo lang tot de vaste crew hebben behoord. Commandant Dirk Jan Bestman heeft zeker ook z'n best gedaan de pil voor de drie afscheidnemers te vergul den, dat alles met terugblikken op de inspanningen die men zich samen heeft getroost om, ten nutte van de burgers, de rode haan het zwijgen op te leggen wan neer die zich weer'es had laten gelden. Diploma's Brandwacht Ie klas werden uitgereikt aan Rinus van Soest en Andries van Es, terwijl Jaap Soldaat het certificaat Pompen in ontvangst mocht nemen. Wout Visbeen werd gefeliciteerd met zijn benoeming als Ie chauffeur en Rinus van Soest als 2e chauffeur. Hoe wel er tussen al deze bedrijven door de kelen uiteraard werden gesmeerd was het daarna tijd om te gaan barbecuen, waar het gezelschap wel raad mee wist. Het is een lange, gezellige avond gewor den, zodat Jan, Thijs en Leen op een prachtig afscheid kunnen terugzien. DIRKSLAND - Op D.V. donderdag 18 december is er de jaarlijkse Kerstsamen komst van de Prins Maurits voor de groepen 3 tot en met 8. Op deze avond zijn er vertellingen, declamatie, kinder zang en veel samenzang. U bent hier allen hartelijk welkom. Deze bijeen komst wordt gehouden in het kerkge bouw van de Gereformeerde Gemeente te Dirksland. De avond begint om 19.00 uur en de kerk is om 18.30 uur open. Het thema van het programma is 'God met ons'. De kerktelefoonluisteraars van de beide kerken krijgen het programma thuisbe zorgd. Abonneert U op Eilanden-Nieuws Theo Jan Tanis vierde van Nederland Theo Jan Tanis heeft deelgenomen aan de Nederlandse winterkampioenschap pen zwemmen in Drachten. Omdat het de laatste mogelijkheid was voor plaat sing voor de W.K. werd er een 50-meter- baan gezwommen. Theo Jan had zich met een tijd van 1.01.7 verzekerd van een startbewijs. In de ochtend series moest hij zich plaat sen voor de finale die 's middags ge zwommen werden. De vorm bleek aan wezig want met een tijd van 1.00.78 ver beterde hij zijn persoonlijk record en plaatste zich als vierde voor de finale. In de finale kon de De Gooye-zwemmer deze positie vasthouden en verbeterde zijn persoonlijk record opnieuw en zwom een tijd van 1.00.41 Een mooie vierde plaats. m.m.v. Chr. gem. koren en de Blokfluit Ensembles van de muziekschool G-O OUDE TONGE - In de Hervormde kerk van Oude Tonge wordt D.V. zaterdag 20 december om 19.30 uur een kerstconcert gegeven. Aan deze muzikale samenkomst wordt mede werking verleend door de Chr. ge mengde zangvereniging 'Com nu met Sangh' uit Oude Tonge onder leiding van Arie van 't Geloof; de Chr. Gem. Zangvereniging 'Jubilate' uit Oolt gensplaat onder leiding van Hannie van Nispen-Franken en het Chr. jon gerenkoor 'Psallite Deo' onder leiding van Paul Kieviet. De instrumentale af wisseling wordt verzorgd door het groot blokfluit-ensemble 'Sine nomi ne' en het blokfluit ensemble 'Tibia- rum Cantus' onder leiding van Elly Bakker. De opening en sluiting wordt verzorgd door ds. A. van Lingen. Blokfluit-ensembles van de muziekschool Goeree-Overflakkee 'Tibiarum Cantus' en het groot blokfluit ensemble 'Sine nomine' zijn twee van de drie blokfluitensembles die de muziek school Goeree-Overflakkee rijk is. Beide ensembles bestaan ruim 5 jaar en geven onder leiding van Elly Bakker boeiende uitvoeringen op Goeree-Over flakkee en daar buiten. Naast het kooraandeel zijn de blokfluitis- ten te beluisteren met vijf 'engelse' kerstliederen en een Weihnachtskonzert die door beide ensembles gezamenlijk gespeeld zullen worden. Tibiarum Can tus laat zich nog apart horen in een Allegro uit concerto van J. Chr. Schik- hardt. De instrumenten die bespeeld wor den zijn sopraan-, alt-, bas-, en kontra- basblokfluit. Programma: Het programma dat uitgevoerd wordt geeft veel afwisseling en verscheidenheid van muziek en samenzang. Het blokfluit-ensem ble van de muziekschool Goeree-Overflakkee zal het programma inleiden met een introïtus van 5 engelse kerstliederen, waarna ds. A. van Lingen de opening met gebed en schrift lezing. Het Chr. Jongerenkoor 'Psallite Deo' o.l.v. Paul Kieviet brengen o.a. Komt allen te zamen, O Workshop The Lord en een prachti ge bewerking van Paul Kieviet op Lukas 2. Het Chr. Gem. koor 'Gom nu met Sangh' o.l.v. Arie van 't Geloof en het samenwerkende koor 'Jubilate' o.l.v. Hannie van Nispen-Franken openen met: Er is naar 't woord der vromen. De koren vervolgen o.a. met Carol Of The Dmm en een kerstsuite 'Een kind is ons gebo ren' van T. v. d. Weide. De instrumentale afwisseling op het bekende Deense Frobe- nius-orgel door Bart-Jaap de Bakker is zeker het beluisteren waard. Voor u als publiek wor den de beste plaatsen vrijgehouden. De aanvang van de kerstuitvoering is ge steld op 19.30 uur; er zal gecollecteerd worden ter bestrijding van de onkosten, de toegang is vrij. Rotterdam-Rijnmond Basiseenheid Goeree-Overflakkee

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1997 | | pagina 2