GESLOTEN Klein vocaal ensemble 'A Prima Vista' zoekt nog nieuwe leden De beeldjes van Mei.. DIEREN OPVANG c^ Open les in Middelhamis Open les in Oude Tonge 1 Albeda College 5 O Cl Cl daar leer je college niet alleen... P.V. De Trekvogels MASTENBROEK Schakelklub Stellendam Ongetwijfeld Tandartsassistente (m/v) DINSDAG 18 NOVEMBER 1997 EILANDEN-NIEUWS Blz.3 FAMILIEBERICHTEN Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen, mijn innig gelief de man, onze üeve zorgzame vader en opa, broer, zwager en oom JAN WILLEM MASTENBROEK echtgenoot van Anna Pietertje Joppe in de ouderdom van ruim 90 jaar. Sterke de Heere ons in dit smartelijk verlies. Sommelsdijk: A. P. Mastenbroek-Joppe Zonnemaire: E. P. Prince-Mastenbroek A. M. Prince Anne Corstiaan Jan Willem 17 november 1997 Enkele Ring 9, 3245 AG Sommelsdijk De begrafenis, waarbij u wordt uitgenodigd, zal D.V. plaatsvinden op vrijdag 21 november a.s. om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Som melsdijk, vanuit de Lukaskapel van 'De Sama ritaan', Kon. Julianaweg 59 te Sommelsdijk, waar vooraf de rouwdienst wordt gehouden. Aanvang 13.00 uur. Gelegenheid tot condoleren: na afloop van de begrafenis in de rouwkamer van 'De Samaritaan'. Liever geen bezoek aan huis - Geen bloemen Mochten wij u vergeten zijn een rouwkaart te stu ren, gelieve deze advertentie als zodanig te be schouwen. In verband met het bovenstaande is onze zaak vrijdag 21 november de gehele dag Handelsbedrijf West Achterweg 59-61SOMMELSDIJK 1 Heden is overleder i onze lieve broer, zwager en 1 1 oom 1 JAN WILLEM MASTENBROEK 1 1 echtgenoot van A. P. Joppe 1 in de leeftijd van 90 jaar. Dirksland: S. L. v. d. Baan-Mastenbroek Sommelsdijk: L. K. van Es-Mastenbroek Dirksland: W. J. Mastenbroek Stad aan 't Haringv! iet: K. Mastenbroek L. Mastenbroek-Bom Sommelsdijk: L. Mastenbroek-Vonk neven en nichten 17 november 1997 Bedroefd moesten wij afscheid nemen van onze geliefde zwager en oom JAN WILLEM MASTENBROEK echtgenoot van A. P. Joppe in de leeftijd van 90 jaar. Wij wensen Annie, haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte in deze moeilijke dagen. L.Joppe M. Joppe-Kieviet en kinderen A. C. Joppe L. Joppe-Korteweg en kinderen 17 november 1997 ,,Ken Hem. in al uw wegen, dan zal Hij uw paden recht maken" (Spreuken 3:6) Ingegaan tot de rust van het volk van God JACOB CATHARINUS BAKELAAR 31-7-1926 t 16-11-1997 echtgenoot van: J. Bakelaar-Huijer vader van: Piet en Edyta Jan Adriaan en Connie opa van: Eline en Wouter en schoonzoon van: C. J. Huijer-Kasteleijn Kade 5, 3258 AL Den Bommel De begrafenis zal D.V. plaatsvinden donderdag 20 november om 15.00 uur op de algemene begraaf plaats te Den Bommel na een dienst van Woord en gebed om 14.15 uur in de Gereformeerde kerk aan de Molendijk. Gelegenheid tot condoleren in 'Bommelstee' aan de Schaapsweg, na de begrafenis. God zij geprezen met ontzag Hij draagt ons leven dag aan dag Zijn naam is onze vrede. (Psalm 68:7) Ingegaan tot het feest van zijn Heer JAAPBAKELAAR echtgenoot van onze zus Coba Den Bommel: Piet en Jannie Huijer Suus Huijer Chiel en Adrie Huijer Frans Huijer Oud-Beijerland: Atie en Kees Hoogerland neven en nichten Den Bommel, 16 november 1997 Hedenavond nam de Heere tot onze diepe droef heid, na een liefdevolle verzorging in 'Ebbe en Vloed', van ons onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder, zuster, schoonzuster en tante JANNETJE KAMMERAAD weduwe van Sander Koppenaal in de leeftijd van ruim 90 jaar. Dirksland: L. Koppenaal E. Koppenaal-Bestman Den Bommel: L. C. Fokker-Koppenaal N. L. Fokker klein- en achterkleinkinderen 16 november 1997 'Ebbe en Vloed', kamer 128, Oude Tonge Correspondentie-adres: D. van Zierikzeelaan 11, 3247 AD Dirksland De begrafenis zal D.V. plaatsvinden vrijdag 21 november om 15.00 uur op de algemene begraaf plaats te Den Bommel na een rouwdienst om 14.15 uur in de aula van 'Ebbe en Vloed'. Gelegenheid tot condoleren: donderdag 20 novem ber van 19.00 tot 20.00 uur en na de begrafenis in de aula van 'Ebbe en Vloed'. Hedenavond is overleden onze lieve OMA KOPPENAAL Oma, we zullen je nooit vergeten. Wilna en Bart Ilona, Nathalie Andre en Karen Anita Maja en Anton Lennart Janie en Arjan Dennis, Mariska, Poulette, Xander 16 november 1997 In het huis Mijns Vaders zijn vele woningen (Joh. 14:2) Heden heeft de Heere tot onze diepe droefheid, na een liefdevolle verpleging in 'De Samaritaan', zacht en kalm uit ons midden weggenomen onze lieve zorgzame moeder en oma, zuster, schoon zuster en tante LENALANGEWEG weduwe van Leendert van Zanten in de ouderdom van 83 jaar. Papendrecht: J. van Zanten K. van Zanten-Doomhein Middelhamis: N. Nelis-van Zanten W. van Zanten J. van Zanten-Bakker Dirksland: J. J. Vijfhuizen-van Zanten D. Vijfliuizen Herkingen: H. M. v. d. Wende-van Zanten C. L. v. d. Wende Goedereede-Havenhoofd: L. J. van Zanten A. W. van Zanten-Redert klein- en achterkleinkinderen 15 november 1997 Correspondentie-adres: D. Vijfhuizen, Maannezee 50, 3247 XN Dirksland Gelegenheid tot condoleren; woensdag 19 novem ber van 20.30 tot 21.30 uur in de grote zaal van 'De Samaritaan', Kon. Julianaweg 59 te Sommels dijk. De begrafenis, waarbij u wordt uitgenodigd, zal D.V. plaatsvinden op donderdag 20 november a.s. om 11.00 uur op de algemene begraafplaats te Ooltgensplaat vanuit de Lukaskapel van 'De Sa maritaan', waar vooraf de rouwdienst wordt ge houden. Aanvang 10.00 uur. Geen bloemen Mochten wij vergeten zijn u een rouwkaart te stu ren, gelieve deze advertentie als zodanig te be schouwen. 1 Bedroefd geven wij kennis dat van ons is wegge- 1 1 nomen onze lieve onverge lelijke 1 1 OMA VAN ZANTEN 1 Rini en Patricia Ria Mark Cor en Jacqueline Iris Mieke Robert Colinda Ina en Henk Petra en René Pauliene Chantal Erik Dominic Corrie en Teun Leni en Eddy Ellis Nathalie Frank Jeroen Lennart Jolanda en Cor Johan Martin en Petra Nelise Daniël Leo en Alie Soraya Jamilla Leon en Miranda Angeline en Lennard Ria Peter Lennard 1 Sommelsdijk, 15 november 1997 1 Op D.V. zaterdag 22 november zal er op de klub wat creatiefs gedaan worden, want het is de bedoeling dat we wat gaan maken van marsepein. Dat belooft een avond te worden van maken en smaken. Al met al een programma om naar toe te komen. De jongeren worden dan ook verwacht om 19.30 uur in De Schuur. Tot zaterdag. Het kleine vocale ensemble 'A Prima Vista' is op zoek naar enkele zeer goede zangers/zangeressen. Zoals de naam al aangeeft, willen de mensen van deze groep de stukken het liefst vrij snel van blad zingen. Er wordt dus een hoog niveau verwacht en de moti vatie om de werken thuis in te stude ren. Dat de formule succes heeft blijkt uit het resultaat tot nu toe. In twee repetities werd het gehele motet "Jesu, meine Freude" van J.S.Bach ingestudeerd. Dit is een koorwerk met een lengte van ongeveer twintig minuten, met daarbij een hoge moeilijkheidsgraad. Momenteel bestaat het ensemble uit 13 personen, het is de bedoeling dat het een kleine groep blijft van ongeveer 18 men sen. Bij alle stemsoorten zou nog iemand welkom zijn, minder noodzakelijk zijn bassen. Het ensemble repeteert op vrij dagavond van 18.30, tot ongeveer 21.00. De repetitie's vinden momenteel plaats in de Katholieke Kapel in Melissant. Het is de bedoeling om bij betere temperatu ren in de Katholieke kerk van Middelhar- nis te repeteren, vanwege de voortreffe lijke akoestische omstandigheden. Een mogelijkheid is dat het koor in pro jecten gaat werken. Als er personen steeds tijdelijk willen meewerken dan worden er grotere en/of moeilijkere stuk ken gezongen; met de mensen die conti nue willen blijven doorgaan worden in de periode's daartussen 'kleinere' stuk ken gezongen. De contributie is mini maal, namelijk ongeveeer fl,- per repeti tie. De basis voor dit koor is namelijk alleen een grote inzet. Het ensemble wordt geleid door Sietse van Wijgerden. Het ligt in de bedoeling om de werken uit te gaan voeren tijdens de zogenaamde TRIPLUM-concerten in Middelhamis en/of Renesse. De opzet van de Triplum-concerten zullen overi gens een andere, vernieuwde opzet gaan krijgen, maar daarover kunt u later in de pers meer vernemen. Wanneer u belang stelling heeft dan kunt u conctact opne men met Sietse van Wijgerden, tel. 0187- 601 605. OUDDORP Evenals voorgaande jaren organiseert P.V. De Trekvo gels weer haar jaarlijkse postduivententoonstelling in het m.f.g. 'Dorpstienden' te Ouddorp. Deze zal worden gehouden op 21 en 22 november 1997. Er zijn zowel bevlogen als onbevlogen duiven te bezich tigen in diverse klassen en er is een viertallenshow welke meetelt voor de ZEEBRASHOW competitie. In deze competitie showen diverse liefhebbers uit de regio hun mooiste duiven. Vrijdagavond wordt de grote verloting getrokken. Zaterdagavond vindt de prijsuitreiking plaats en worden een aantal bonnen verkocht van de beste liefhebbers uit de streek. Deze zijn geschonken door B. van Es, J. Rood- zant, I. Koese en zn., J. Nobels, K. Overbeeke, H. Grin- wis, mevr. I. Quist, H. Groenendijk, J. Bakelaar, A. Klijn, J. Bravenboer, H. Mookhoek, T. van der Bok, comb. Krijger-Zoimeveld en comb. Grinwis. Aanvang verkoop ongeveer 21.00 uur. Ook zijn er weer fraaie prijzen te winnen met het Rad van Avontuur en andere attracties. Verder kunt u een levend varken wiimen door het juiste gewicht te raden, de uitslag wie hier de winnaar van is wordt zaterdagavond bekend gemaakt. Wij nodigen hierbij iedereen uit om onze tentoonstelling te bezoeken. De zaal is open op vrijdag van 19.00 tot 22.30 uur en zaterdag van 15.00 tot 22.30 uur, de toegang is gratis. Bent u geïnteresseerd in de duivenspot en u wilt eens wat meer weten van deze prachtige hobby, neem dan gemst contact op met een van de aanwezige leden. Graag tot ziens op onze tentoonstelling. De commissie slaagt U beter met uw inkopen als U eerst de advertenties leest! Elders in dit nummer brengen we verslag van de opening van de expositie die in Stad aan 't Haringvliet gehouden wordt van de door Mei Dale gemaakte beelden en beel dengroepjes. Dit groepje balspelende kinderen geeft er een mooi voorbeeld van hoe zeer Mei die kunst in de vingers heeft. 1 Met droefheid geven wij kennis dat de Heere uit 1 1 onze familiekring heeft weggenomen na een moe- 1 1 dig gedragen lijden onze geliefde zuster, schoon- 1 1 zuster en tante 1 LENALANGEWEG 1 'weduwe van L. van Zanten op de leeftijd van 83 jaar. Tilburg: J. Kok-Langeweg Ooltgensplaat: F. de Vos-Langeweg Oosterhout: T. Langeweg-van Lieshout neven en nichten 15 november 1997 Gezocht voor tandartspraktijk te Nieuwe Tonga. voor 22 uur per v\/eek Bij voorkeur met ervaring en gericinte opleiding. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: C. A. Dogterom, tandarts Kerkstraat 57 3244 AJ Nieuwe Tonge GEVONDEN KATTEN Gevonden te Sommels dijk, kater, zwart wit, on- gecastr., zwart vlekje bij de neus. VERMISTE KATTEN Te Middelhamis. witte poes, erg magere pers. Te Battenoord. kater, wit grijs en zwart, scheur in oor, beschadigde hals. Te Sommelsdijk. poes, grijs gestreept, 4 witte voetjes, witte bef met vlek, draagt rood bandje met bel. Kater, grijs wit gecyperd, roodachtige gloed. VERMISTE HONDEN Grijs bruine hond, heeft iets weg van een bouvier, maar is kleiner. Is aange reden en daarna wegge vlucht. Inlichtingen: (0187) 65 18 87 DQiSÏSGOL\XC2iX.\G is onderwijs aan Nederlandstalige volwassenen die hooguit enkele jaren vervolgonderwijs gevolgd hebben. Het ondervrijs sluit aan bij de kennis en ervaring van de cursist. Wat leren zij? De cursisten leren Nederlands rekenen en maatschappelijke kennis en vaardigheden. Wat vinden de cursisten er van? Enkele cursisten schreven over de cursus: Ik heb geleerd over de kunst en de prehistorie, hoe Je een verslag maakt, schryven zonder fouten. Dus algemene ontwikkeling. Beslist doen!!! Waar is de cursus? Op dit moment is er nog plaats voor cursisten in Middelhamis en Oude Tonge. Heeft u interesse? Kom dan geheel vrijblijvend naar een open les. op donderdag 27 november 1997 van 09.00 tot 11.00 uur Kastanjelaan 3 te Middelharnis op dinsdag 2 december 1997 van 12.45 tot 15.45 uur 't Bolbaeken, West Achterweg 2b te Oude Tonge. Aanmelding Voor nadere informatie of aanmelding kunt u telefonisch contact opnemen, 's morgens tussen 09.00 en 12.30 uur op telefoonnummer (0187) 48 39 27. II

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1997 | | pagina 5