Kloenk. Rubbol Satura 2000 gulden per maand bijverdienen? WINKi VAKANTIEWONING nette woonruimte Pasfoto's sikkEns zijn wij maandag de gehele dag GESLOTEN LEIDINGGEVENDE RECEPTIONIST(E) Auto Bakker Dirksland Nijverheidsweg 2, Dirksland, 0187-605055. AAmmmsBmiJf Zoek de ruet in het beleree woud I i Mercedes 300 D autom. VRIJDAG 7 NOVEMBER 1997 EILANDEN-NIEUWS DERDE BLAD De nieuwe Arosa. Wel degelijk van Seat. waterschap Goeree-Overflakkee Begroting 1998 en begrotingswijziging Voorgenomen werken ook in herfst en winter te bezoeken (In winter ook skimogelijkheden, school, huur uitrusting enz. en dat alles binnen 30 km van woning.) Adverteert in Eilanden-Nieuws Te huur aangeboden in Stellendam voor jongen of meisje, werkend of studerend Telefoon (0187) 49 13 43 Hisschemöller 1 TE KOOP 1986, electr. schuif/kanteldak APK 10/98; prijs n.o.t.k. Tel. 64 14 77 Piet en Jannie Bechthum i.p.v. dinsdagmiddag Beleidsplan Sociale Zaken Goedgekeurd uitwerkingsplan Bouwplannen L H A R N I S Verleende vergunningen/ontheffingen (Awb) Verleende kapvergunningen grond-, weg- en waterbouw cultuurtechnische werken sportvelden, tennisbanen straatwerken rioleringen leidingen Stoof weg 15, Postbus 70 3253 ZH Ouddorp, tel. (0187) 68 13 24 Een advertentie in Eilanden-Nieuws lieeft altijd succes Een kleine auto herken je met je ogen dicht. Gewoon even het portier dichtgooien en je hoort het meteen. Tenminste, zo simpel was het voorheen. Want nu is er de nieuwe Seat Arosa. De eerste compacte auto onder de f20.000,- die een solide kloenk laat horen in plaats van een blikkerig klak als u zijn portier dichtslaat. Een kloenk dat alles zegt over de aandacht waarmee de Arosa is gemaakt. Daarom is er in de nieuwe Arosa ook opvallend veel aan uw veiligheid gedacht. Met een kooiconstructie, kreukelzones, zware side impact bars in de portieren en verstelbare hoofdsteunen zowel voor als achter. Maar ook qua comfort heeft de Arosa u veel te bieden. Naast fantastisch zittende stoelen heeft hij volop hoofd- en beenruimte. En met zijn zuinige multi-point injectie motor rijdt hij lekker soepel en pittig. Verder vindt u m de Arosa standaard heel veel extra's. Getint glas, een verstelbaar stuur, een toerenteller, bumpers in de carrosseriekleur, tot zelfs twee bekerhouders toe. En toch heeft u al een Arosa voor maar f 19.800,-. Kortom, genoeg reden om voor een proefrit bij de Seat dealer langs te gaan. Kunt u meteen horen hoe kloenk klinkt, wl Consumentenprijzen inclusief BTW, exclusief kosten njklaar maken en verwijderingsbijdrage. Wijïigingen voorbetiouden Importeur Pon Car B V Leusden, tel 033-4343700 Van 10 tot 24 november 1997 liggen in het waterschapshuis, Dwars- weg 40 te Middelharnis voor iedereen ter inzage: - de begroting 1998 met meerjarengedeelte 1999-2002 - de 4e begrotingswijziging voor het dienstjaar 1997. Gedurende genoemde termijn kunnen belanghebbenden tegen deze stukken, die tegen betaling algemeen verkrijgbaar zijn, be zwaar indienen bij de Verenigde Vergadering van het waterschap, postbus 67,3240 AB Middelharnis. Nieuw gemaal Ouivenwaard Het is de bedoeling dat het gemaal Duivenwaard nabij de Lange- weg te Nieuwe-Tonge wordt vervangen. Het nieuwe gemaal zal bovendien iets noordwestelijker dan het huidige gemaal worden gebouwd, zodat het beter bereikbaar is. Waterinlaat Zuiderland Voor de zoetwatervoorziening en het doorspoelen van de polder Zuiderland ca. te Oude-Tonge moet een inlaatvoorziening worden gemaaktHet is de bedoeling dat deze voorziening wordt aangelegd als kruising met de Suijspolderse Havendijk nabij de buitenkeersluis te Oude-Tonge. Ter inzage Bovengenoemde plannen liggen vanaf 10 november 1997 gedu rende vier weken ter inzage in het waterschapshuis, Dwarsweg 40 te Middelharnis. Nadere informatie kunt u verkrijgen bij de heer ing. A.L Nelemans, telefoon (0187) 488833. Belanghebbenden kunnen hun zienswijze tot en met 8 december 1997 naar voren brengen. Dit kan zowel scMef/c (postbus 67,3240 AB Middelharnis) als mondeling (bij de heer Nelemans). 7 november 1997 Bi] bezoek van meer dan 4 pers., extra slaapkamer a 15 DM beschikbaar 2 pers. per dag DM 45,- 4 pers. per dag DM 70,- Vraag inlichtingen en folders: Tel. 0049-9973-9601 Na 19.00 uur (HoU. sprekend) Ruime zit-siaapkamer, keuken, douche, wc, geheel cv en eigen ingang. iVoor uw I I Drog. Reform. Foto Quelle MIDDELHARNIS f Tel. (0187) 482441 Professionele zijdeglans aflak voor binnen Krasvast - Stootvast - Slijtvast Minder vergelend Strijk met de eer. SchilderSikkens Verf- en Behangspeciaalzaak Hoflaan 27 3241 GK MIDDELHARNIS Tel. (0187)484739 Vanaf 6 november 1997 ligt gedurende vier weken ter inzagelijdens kantooruren bij de afdeling Samenleving in het gemeentehuis, Koningin Julianaweg 45, te Middelhar nis het conceptbeleidsplan Sociale Zaken. Het beleidsplan Sociale Zaken omvat: - de beleidsnotitie Actualisering beleidsontwikkeling Sociale Zaken - de Verordening Algemene bijstandswet - de Verordening Bijzondere bijstand - het Fraudebeleidsplan - het Verificatie- en heronderzoeksplan - het Beleidsplan Uitstroombevordering 1998 - de Verordening Premiebeleid ter bevordering van de zelfstandige bestaansvoorziening - de Richtlijnen Voorschotverlening, Krediethypotheek en Bijstandverlening Zelfstandigen. Gedurende de inzagetermijn kunt u schriftelijk of monde ling uwzienswijze over het conceptbeleidsplan kenbaar maken. Het besluit van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland van 14 oktober 1997 tot goedkeuring van het Ie uitwer kingsplan van het bestemmingsplan 'Westplaat 'ligt vanaf 10 november 1997 zes weken ter inzage bij kamer 11 in het gemeentehuis te Middelharnis. Het uitwerkingsplan voorziet in een nadere detaillering van de bestemming woondoeleinden voor een gedeelte van de Everdinapolder en een gebied gelegen ten noor den van het bedrijfsterrein Haveneind. Belanghebbenden kunnen vanaf 6 november 1997 ge durende zes weken beroep instellen bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit treedt in werking daags na afloop van de beroepstermijn. Als binnen de beroepstermijn een verzoek tot voorlopige voorziening is ingediend, treedt het besluit niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. Ontvangen melding - A. van Papeveld, Duivenwaardsedijk 21 te Nieuwe- Tonge - bouwen dierenverblijf (28.10.97). Aangevraagde bouwvergunningen - P. van Brussel, Gladiolenstraat 17 te Sommelsdijk - uitbreiden opslag- en stallingsruimte, Knorrenburg te Sommelsdijk (27.10.97) - Aannemingsbedrijf Mackloet B.V. te Oude-Tonge - veranderen timmenwerkplaats tot appartement, Noorde lijke Achterweg te Nieuwe-Tonge (28.10.97). Deze publicatie heeft een informatief karakter. De vermelde bouw plannen zijn nog op geen enkele wijze getoetst en daarom nog niet voor inzage beschikbaar. Instemming met melding/voorgenomen bouwvergunningen Bouwtoestemming: art. 3 van de bestemmingsplanvoorschriften 'Nieuwe- Tonge, na 1e herziening' - Eneco Energiebedrijf Hollandse Eilanden te Spijkenis- se - oprichten transformatorstation, Perdamusweg te Nieuwe-Tonge. Bouwvergunningen: art. 50 lid 5 Ww. - J.F. Veringmeier, Voorstraat 56 te Dirksland - verbou wen winkelpand, Westdijk 55 te Middelharnis - J. Kom, West Achtenweg 45 te Sommelsdijk - oprich ten dakkapel. art. 19 WRO en artikel 50 lid 5 Ww. - L. van Nimwegen, Oudelandsedijk 41 te Sommelsdijk - verbouwen woning. 'IIIIIIIIIIÊIIÊ Deze bouwaanvragen liggen vanaf 10 november 1997 twee weken ter inzage. Gedurende deze termijn kan iedereen schriftelijk bedenkingen tegen de voorgenomen beslissingen naar voren brengen bij het College van burgemeester en wethouders, postbus 1, 3240 AA f^iddelharnis. Tegen de voorgenomen beslissingen kunnen ook mondeling bedenkingen worden ingebracht bij de afdeling Grondgebied, tele foon (0187) 475581/475579. (27.10,97) - P. Ploreit-Dijkstra, Prinsessestraat 15 te Nieuwe-Ton ge - bouwen berging - C.M. Beckers, Visserstraat 68 te Middelharnis - verbou wen/uitbreiden woning - Schipper Zn. Electrotechniek B.V., Molendijk 62 te Nieuwe-Tonge - uitbreiden bedrijfspand - B. Mackloet, Geleijn Cornelissestraat 4 te Middelharnis - verbouwen woning, Oudelandsedijk 73 te Sommels dijk - E.A. 't Jong, Halsjuk 48 te Sommelsdijk - veranderen zijgevel (28.10.97) - Stichting Dorpsgroep Nieuwe-Tonge, Frank van Borse- lenstraat 25 te Nieuwe-Tonge - organiseren kerst- fancy-fair. Het Hertendonk, Tuinstraat 22 te Nieuwe- Tonge op 20 december 1997 - B&P Autoruit Service, Plutostraat 312 te Alphen aan den Rijn - standplaats voor Kenteken Graveren 1998 op parkeerterrein Staver, 18 juli en 3 oktober 1998 - V.o.f. M. Schrijvershof Zn., Kwakscheweg 3 te Oud-Beijerland - standplaats voor weekmarkt te Som melsdijk in 1998 - Trendstar Reclame Groep, Molenweg 10ate Middelhar nis - lichtmastreclame, Langeweg te Middelharnis t.h.v. Prins Mauritsschool - Benelux Neon, Eeneind 47 te Nuenen - reclameborden aan Westdijk 4a-c te Middelharnis (29.10.97) - P. van der Sluis, Battenoordsedijk 1 te Nieuwe-Tonge - verbranden snoeihout (30.10.97) - Leger des Heils, Spoordreef 10 te Almere - openbare inzameling van gelden van 23 februari t/m 7 maart 1997 - Nationaal Fonds Kinderhulp, Brinkpoortstraat 32 te Deventer - openbare inzameling van gelden van 4 t/m 9 mei 1998 - Fa. M. Schrijvershof Zn., Kwakscheweg 3 te Oud- Beijerland - innemen van standplaats op de vrijdag, Doetinchemsestraat te Middelharnis. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na bekendma king (de datum van bekendmaking staat tussen haakjes boven de desbetreffende beslissing vermeld) een bezwaarschrift indienen bij het College van burgemeesteren wethouders, postbus 13240 AA l\^iddelharnis. Nadere informatie is verkrijgbaar in het gemeentehuis, telefoon (0187) 475555. (31.10.97) - M.F. Pronk en P.J.C. Meiaard, Lieve Vrouwe Polderse- dijk 25 te Stad aan 't Haringvliet - populier en wilg in achtertuin - C.W.J. van Groningen, Hobbemastraat 14a te Middel harnis - krulwilg in achtertuin. Zie voor bezwaren onder 'Verleende vergunningen/onthef fingen (Awb)Als binnen twee weken na bekendmaking bezwaar wordt gemaakt, wordt de werking van de kapver- gunning opgeschort. Nadere informatie is verkrijgbaar in het gemeentehuis, telefoon (0187) 475579/475588. 7 november 1997 Burgemeester en wethouders van Middelharnis Wij vragen: - Een enthousiaste mentaliteit die nodig is om een 'eigen' onderneming op te bouwen. - Een commerciële en praktische instelling. - Klantvriendelijkheid. - De wil om tijd en energie te steken in de werkzaamheden. - Een eigen auto is noodzakelijk. Windéko is één van Europa's grootste fabrikanten vanzon- wenng. I^et brede assortiment van Windéko wordt gekenmerkt door kw/aliteit Wij voldoen dan ook aan ISO 9002. Dankzij l)et unieke verkoopsysteem zijn wij in staat tegen zeer concurrerende prijzen te leveren. Vanwege de toenemende vraag naar onze produkten zijn wij op zoek naar: agenten m/v Wij bieden: - De mogelijkheid om op zelfstandige wijze uw inkomsten te verhogen, zonder dat u daar financieel in hoeft te investeren^ - Zeer intensieve verkoop ondersteuning door middel van landelijke reclame campagnes. - Professionele ondersteuning. - Een echte kans op succes. Wij zoel<en: Enthousiaste en ondernemende mensen met verantwoordelijkheidsgevoel om een agentschap voor de verkoop van zonwering in een eigen regio te beginnen en daarmee het plezier en de vrijheid te ervaren van een eigen bedrijf. Sollicitatieprocedure: Bel naar Windéko Blinds Nederland, n ^j^ cari telefoon 013-5446474. U ontvangt dan binnen 24 uur een V{'YTT7\Xo Vtl fTo^ compleet informatiepakket met een sollicitatieformulier A f n I lJ<iiLx3LA\_i/ topkwaliteit voor uw raam Windéko Blinds Nederland: Nautilusstraat 167, 5015 AN Tilburg, Postbus 10145 5000 JC Tilburg. Ten behoeve van de recepties van ons verpleeghuis en ons verzorgingshuis hebben wij plaatsingsmogelijkheid voor een parttime De Stichting Hervormd Diakonale Gezondheids zorg Goeree Overflakkee betieert een verzorgings tehuis, een verpleeghuis en een bejaardenhuis- vesting. Aan het samenbouwen aan een goede sfeer van wonen en werken ligt in onze Stichting een christelijke levensover tuiging ten grondslag. Er wordt in kleine multi disciplinaire teams ge werkt, waarbij ruimte is voor een eigen inbreng. Een prettige werksfeer staat hiervoor garant. In de nabije omgeving zijn recreatieve mogelijk heden, terwi}/ Rotterdam eveneens nabij gelegen is. Bij het zoeken naar woonruimte wordt alle hulp geboden. Functie-informatie: Naast uitvoerende taken, zoals: - het bedienen van de telefooncentrale, oproep- en meldinstallaties; - bezoekers te woord staan; - kasbeheer; - licht administratieve/secretariële werkzaamheden (o.a. tekstverwerking), wordt van de medewerker verwacht dat hij/zij leiding geeft aan het receptie-team. Het team bestaat uit 7 parttime medewerkers. De instelling kent twee receptie-posten. U wordt verantwoordelijk voor de continuïteit van de bezetting van deze twee recepties (inroosteren). Daarnaast staat u garant voor een goede kwaliteit van de dienst. U fungeert als aanspreekpunt voor de uit te voeren administratieve/secretariële werkzaamheden. U maakt de afspraken voor deze werkzaamheden en zorgt er (met uw team) voor dat deze tijdig en correct worden uitgevoerd. Het betreft een parttime dienstverband voor 32 uur per week, waarbij de werktijd evenredig (40%/40%) over de beide recepties is verdeeld. In eerste instantie zal een tijdelijk dienstverband voor één jaar worden aangegaan. Functie-eisen: - minimaal NAVO-niveau; - tenminste twee jaar relevante werkervaring; - duidelijke leidinggevende capaciteiten; - ervaring met Excel en Word verdient de voorkeur. Gelet op de identiteit van onze instelling verwachten wij van de kandidaten een positief protestants christelijke levensovertuiging. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAOZiekenhuiswezen. Informatie en sollicitatie: Verdere informatie over deze vacature wordt u graag verstrekt door de heer M. Jordaan, hoofd administratie. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen twee weken richten aan de heer J. Nouwen, hoofd personeel en opleiding. "De Samaritaan' Onderdeel van de Stichting Hervormd D/akonate Gezondheidszorg, Koningin Julianaweg 59, 3245 KA Sommelsdijk (Middelharnis), Tel. 0187 - 488200.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1997 | | pagina 8