HV Krammer PREDIKBEURTEN ü(pffte-uurtje! J Nieuwe sponsor Good-Luck Bazar/rommelmarkt niBS De redding (-winkel) nabij ASSISTENT ACCOUNTANT M/v oodiT Nana uittTta uiiamm vuiizigen mcmwm urubqen IZB impuls-dag over 'voorbij de dood' Bazar in Oude Tonge ,:d=^ Voorlichtingsavond zwangeren in Van Weel Damverenlgjng 'Ernst Nut en Ontspanning '52' te Melissant Biz. 2 EILANDEN-NIEUWS VRIJDAG 24 OKTOBER 1997 ••v Deze vraag- en antwoord-rubriek staat geheel ten dienste van de lezer die er kosteloos gebruik van kan maken. Uw vragen op velerlei gebied kunt u sturen aan: Redactie Eilanden-Nieuws, Postbus 8, 3240 AA Middelharnis, met in de linkerbovenhoek 'Vragen-rubriek' vermeld. De vragen worden door deskundigen beantwoord en zullen binnen enkele weken na de inzending compleet met antwoord in deze rubriek worden gepubliceerd. Hoe staat het met de watervoorraad? Hoeveel drinkwater is er nog beschik baar? En hoeveel verbruiken wij daar van tezamen per jaar? Waar halen onze kinderen straks (schoon) drinkwater van daan? Antwoord: In ons land gebruikt een gemiddeld huishouden dagelijks tussen de 140 en 150 liter water, in de Verenig de Staten heeft men berekend dat indus trie, landbouw en huishoudens daar zo'n 6000 (zesduizend) liter water per hoofd van de bevolking per dag nodig heb ben, en de gehele wereldbevolking ver bruikt nu al circa 3.250 kubieke kilome ter water per jaar. Dat is bijna een tiende deel van al het zoete water dat (gebruikt of ongebruikt) over de gehele aarde in zee stroomt. Dat zeewater is nog wel bruikbaar, want een deel .verdampt en komt als neerslag (regen, hagel of sneeuw) opnieuw op aarde terecht, waar de kringloop via alle beekjes,rivieren, bronnen en waterleiding, menselijk gebruik en afvoer naar zee weer een vol gende fase doormaakt. Omdat dit zoete water telkens vervuilt, zijn steeds grotere zuiveringsinstallaties nodig. Ook uit het zilte zeewater kan men het zout en diver se verontreinigingen verwijderen en er met enige moeite en meer geld vrij goed drinkwater van fabriceren, maar daar is ondertussen het stralingsafval van de kernenergie een spelbreker bij geworden. Toch is er nog hoop; niet alleen vinden we water op ongeveer driekwart van ons aardoppervlak in de onmetelijke oce anen, doch ook de hoogste bergen torsen gletschers, de polen zijn voorzien van grote ijskappen, maar ook onder ons - in de aardbodem zelf - bevindt zich een ongekende hoeveelheid zuiver water. Als er op de juiste plaatsen (die onze geolo gen kunnen bepalen) bronnen worden geslagen, is er waarschijnlijk nog voor vele generaties voldoende zuiver drink water te halen. am OE i'TOK Ik hoorde van scouts die brood aan een stok bakken. Hebt u het recept voor dat stokbrood? Hoe krijg je later die stok eruit? Antwoord: Die scouts maakten geen stokbrood, maar wisten een manier om zelf brood te bakken zonder deegblik, bakvorm of oven. Ze kneedden uit de normale ingrediënten een erg klef brood deeg, dat kleverig genoeg was om het rondom een stuk rondhout te plakken. Die knuppel werd boven laag vuur, gloeiende houtskool of hete as gehouden, als de hitte daarvan maar groot genoeg was. Je moet dan een houtsoort gebrui ken die geen slecht smakende stof afstaat. Dat doet eikenhout wel, maar een elzen-, wilgen- of populierenhout niet. In ons land is het niet nodig brood aan knuppels te bakken, "t Smaakt erg roke rig, zodat u beter uw bakker kunt aan houden. Abonneert U op Eilanden-Nieuws De uitslag van de zoetwaterviswedstrijd van hengelaarsvereniging Krammer op 18 oktober: 1L. Note3066 cm. 2. R. de Jong2802 cm. 3. J. Volwerk2334 cm. 4. T. v. d. Poel2237 cm. 5. T. Elschot2052 cm. 6. J. Kieviet sr2028 cm. 7. J. Kieviet jr1940 cm. 8. O. de Veirman1922 cm. 9. P. Belder1749 cm. 10. A. Kromdijk1683 cm. 11. C. de Vos1620 cm. 12. A. Bruinsma1608 cm. 13. R. Zuetenhorst1283 cm. 14. H. Springvloed1275 cm. 15. P. van Heest1072 cm. 16. S. W. Mol837 cm. 17. C.v.d. Welle510 cm. Totaal300,18 meter vis De volgende wedstrijd van de henge laarsvereniging Krammer is een zoutwa- terviswedstrijd, deze wordt gehouden op 25 oktober. Wij vissen van 12.30 tot 16.30 uur, op het strand van Rockanje. Inschrijving kan geschieden bij Onder de Wiek in Stellendam van 11.00 tot 11.30 uur. Voor de bootvisdag met de Sea Bear op 8 november zijn nog maar enkele plaatsen beschikbaar, dus als je mee wilt wees er dan snel bij. Tevens worden aan boord de rondviswedstrijden vervist. Nadere informatie over de wedstrijden T. V. d. Poel, H. J. van Beierenlaan 15, 3244 XH Nieuwe Tonge. Voor lidmaatschappen: J. Kieviet, Oudelandsedijk 33, 3245 ZG Sommelsdijk, tel. (0187) 485375. Mijn man is overleden. Wij hadden bei den een laatste wil op de langstlevende laten maken. Hoe moet ik 't mijne nu veranderen? Antwoord: Nu u zélf de langstlevende bent, kunt u zich tot een notaris wenden om een nieuw testament op te stellen. Elke notaris kan dat voor u in orde maken, uw wilsbeschikking herroepen, wijzigen of vervangen, en daarvan ken nis geven aan het Centraal Testamenten- register. Tijdens ons verblijf op een eiland op de Grevelingen zagen wij 's nachts wel hon derden krabben de kant opkomen. Ze lie pen vanaf de strandkant ongeveer 8 meter over het gras. 's Morgens was er geen krab meer te zien. Waarom doen die beesten dat? Antwoord: De verklaring voor dit ver schijnsel is dat krabben ook 's nachts voedsel zoeken. Omdat het dan donker is, is de walkant dan redelijk veilig zodat ze dan niet zo gauw een hapje vormen voor hongerige meeuwen. MlKGEfiPlMG Uit onze afzuigkap kwam vaak een grote zwerm vliegen tevoorschijn. Nu zijn we verhuisd en... weer vliegen! Hoe kan dit nu? Antwoord: Er moet iets zijn dat deze huisvliegen aanlokt. Houdt u misschien dieren vlakbij de uitmonding van de afzuigkap? Vliegen komen niet alleen af op ons voedsel maar vooral op bederven de levensmiddelen. Door het koken kan het inwendige van een afzuigkap en het afvoerkanaal vervuilen, ondanks het fil ter in de afzuigkap. Is dit filter in orde? Het moet regelmatig schoongemaakt of vervangen worden (zie de gebruiksaan wijzing van de afzuigkap). U zou ook voorzichtig eens een insecticide kunnen gebruiken. m'IE MET EEN LUCmiE Mijn dochter heeft op de markt een twee dehands fluwelen jasje gekocht. Het ver velende is dat het nogal naar zweet ruikt. We hebben al van alles gedaan om van die lucht af te komen, tevergeefs. Weet u misschien een methode? Antwoord: Hier hebben we vaker vra gen over gehad. Helaas moeten we weer vertellen dat hier bijzonder weinig aan te doen is. de geur van zweet is zeer "vast houdend". Zoals u al schreef hielp sto men en parfumeren niet. Koopt u nog eens een tweedehands jasje, dan raden wij u aan eerst even onopvallend te "snuffelen". Onder de naam Impuls-werk houdt de Hervormde Bond voor Inwendige Zen ding (IZB) conferenties voor gemeente leden van ca. 25-46 jaar. Op zaterdag 1 november 1997 wordt de eerste Impuls-dag van dit seizoen gehou den over een thema dat iedereen raakt. Dr. J. Hoek, verbonden aan de HGJB en de theologische opleiding THGB/Chr. Hogeschool Ede, zal 's morgens spreken over 'Voorbij de dood'. Onder deze titel schreef ds. Hoek een boek over de vra gen rond onze toekomstverwachting. Aan de orde komen vragen als: Wat wacht mij na mijn sterven?; Hoe moet ik mij de hemel voorstellen?; Bestaat de hel? Het gaat overigens bij dit onderwerp niet alleen over hemel of hel als onze eeuwige bestemming. De bijbelse toekomstverwachting is veel breder: het gaat om de eer van God, zijn Rijk, de herstelde schepping, de nieuwe hemel en de nieuwe aarde. Al met al een onderwerp dat zeker de tongen zal los maken. Daar is tijd voor ingeruimd in het programma, want na de lezing van ds. Hoek kunnen hem vragen gesteld wor den. De dag begint met een korte bijbelstudie van ds. G. Lustig uit Noordeloos. 's Mid dags houd ds. P. L. R. v. d. Spoel uit Loenen a/d Vecht een korte inleiding, waarin hij onder meer zal ingaan op de 'loongedachte' met betrekking tot de hemel. In groepen kan er daarna over worden doorgepraat. Verder is er deze dag veel samenzang, met begeleiding van de eigen Impuls-muziekgroep. Het programma begint om 10.00 uur en is uiterlijk 15.30 uur afgelopen. Deelna me kost 12,50 per persoon (echtparen 20,-) en 2,50 per kind. De dag wordt gehouden in 'Rehoboth', Bameveld. Na aanmelding wordt het programma met routebeschrijving toegezonden. Meer informatie en aanmelding: Bureau IZB, Joh. van Oldenbarneveltlaan 10, 3818 HB Amersfoort, tel. (033) 4611949. Donderdagmiddag 30 oktober 1997 van 13.30 tot 16.00 uur zal in 'Ebbe en Vloed' door het Rode Kruis een grote Welfare bazar worden gehouden, met o.a. demonstratie en verkoop van bloe men, verkoop van handwerken en olie bollen. Sjoelen, enveloppenspel en cij- ferspel en een kleine rommelmarkt. Het wordt mede door uw komst beslist een gezellige middag! Juweliers Opticiens Al 125 jaar een begrip op Goeree-Overflakkee. Gediplomeerd opticien, horlogemaker, juwelier en diamond grading. Wij verzorgen voor u alle reparaties op het gebied van gouden en zilveren sieraden, uurwerken, graveren, brillen, oogmeting enz. Zondag 26 oktober 1997 OUDDORP - Herv. Gem. Dorpskerk: 9.30 uur ds. R. Veldman en 18.30 uur ds. J. G. van Loon. Eben-Haëzer: 9.30 uur ds. J. G. van Loon en 18.30 uur ds. R. Veldman. Woensdag 29 oktober, Dorpskerk: 19.30 uur ds. J. G. van Loon (herdenking kerkhervor ming). - Ger. Gem. 9.30 en 18.30 uur leesdienst - Ger, Kerk 10.00 uur ds. A. J. Krol en 18.30 uur ds. J. Kos ter - Doopsgezinde Gem. 9.30 uur ds. D. Boers en 18.30 uur ds. T. Rij ken. GOEDEREEDE - Herv. Gem. 9.00 en 10.45 uur ds. J. W. van Estrik en 18.30 uur ds. J. Kooien, IJsselstein. STELLENDAM - Herv. Gem. 10.00 uur kand. M. Messemaker, Katwijk aan Zee en 18.00 uur ds. K. Schipper, Dordrecht. Donderdag 30 oktober: 19.00 uur ds. E. F. Vergunst, Ridder kerk - Ger. Kerk 10.00 uur ds. J. Koster en 18.30 uur leesdienst. MELISSANT - Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. J. G. Blom, v.m. voor bereiding Heilig Avondmaal - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst - Ger. Kerk 9.30 en 17.00 uur ds. A. Walsma, Barendrecht - Ger. Gem. in Ned. 10.00 en 18.00 uur leesdienst. DIRKSLAND - Herv. Gem. 10.00 uur ds. J. het Lam, bediening Heilige Doop en 18.00 uur ds. M. J. Paul - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. A. M. den Boer. HERKINGEN - Herv. Gem. 10.00 uur ds. A. Schaap, voorbereiding Heilig Avondmaal en 18.00 uur ds. G. Mul der - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst. SOMMELSDIJK - Herv. Gem. 10.00 uur ds. H. Verheul, Amersfoort en 18.00 uur ds. J. C. den Toom - Lu- kaskapel HDG 10.15 uur ds. H. C. Bultman, Schoonhoven - Rem. Ger. Gem. 10.00 uur dr. E. P. Meijering - Herv. 'Exodus' Gem. 10.00 uur ds. A. J. Lamping, Rotterdam. MIDDELHARNIS - Herv. Gem. 10.00 uur ds. L. W. Ch. Ruijgrok; 14.45 uur ds. L. W. Ch. Ruijgrok (aange paste kerkdienste) en 18.(X) uur ds. A. P. Voets - Chr. Ger, Kerk 9.30 en 18.00 uur ds. P. den Butter - Ger. Gem. 9.30 en 18.00 uur ds. L. Blok van Ermelo - Ger. Kerk 10.00 uur ds. J. Wilschut en 17.00 uur ds. J. G. Arensman - Ger. Kerk (Vrijge maakt) 9.30 uur (H.A.) en 16.45 uur ds. H. van Dijken - Christenge meente Vrienden van de Bijbel Diekhuus, Ben. Zandpad 10.00 uur evang. R. Pieper. NIEUWE TONGE - Herv. Gem. 9.30 en 18.00 uur ds. A. Belder - Ger. Gem. 10.00 uur leesdienst en 15.00 uur ds. L. Blok, Ermelo. OUDE TONGE - Herv. Gem. 10.00 uur ds. C. Blenk, Delft, bevestiging kand. A. van Lingen en 14.30 uur ds. A. van Lingen, intrede - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst - Evan gelie Gemeente (De Bron) Melkweg 75 10.00 uur Jeugddienst. STAD aan 't HARINGVLIET - Herv. Gem. 10.00 uur ds. J. Willemsen en 18.00 uur ds. L. D. Burger - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst - Ger. Kerk 10.00 uur ds. Tj. Ausma, Naaldwijk en 18.00 uur ds. G. J. Smink, Benschop. DEN BOMMEL - Herv. Gem. 10.00 uur ds. W. H. van Kooten, Nieuwer- kerk a/d IJssel en 18.00 uur ds. A. Schaap - Ger. Kerk 10.00 uur ds. H. Vollmüller, Zuidland en 18.00 uur ds. B. J. Oldenhuis. OOLTGENSPLAAT - Herv. Gem. 9.30 uur kand. P. C. Zorge, Ouderkerk a/d IJssel en 18.00 uur ds. C. M. Visser, Boven-Hardinxveld - Ger. Gem. 9.30 en 18.00 uur leesdienst - Ger. Kerk 9.30 uur dhr. J. van Lambalgen, Schiedam en 16.30 uur ds. J. Koster. LANGSTRAAT - Herv. Gem. 10.00 uur ds. J. T. Cazander. ZIERIKZEE - Evang. Lutherse Gem. 10.00 uur (H.A.) ds. W. Baan, Dor drecht. SINT MAARTENSDUK - Herv. Gem. 9.30 en 14.30 uur ds. J. Kot van Rijs- sen - Ger. Gem. in Ned. 3x lees dienst - Oud Ger. Gem. 3x lees dienst. VW Ouddorp: Sinds 1 september jl. is in 't Blaeuwe Huus, het kantoor van VVV Ouddorp, een mooi assortiment artikelen te koop waarvan de gehele opbrengst ten goede komt aan het werk van de Koninklijke Nederlandse Redding Maatschappij. De KNRM garandeert als enige organi satie in Nederland dat mensen in nood op zee, dag en nacht en onder alle weers omstandigheden kuimen rekenen op hulp door reddingboten paraat en staan vele vrijwillige redders klaar om uit te varen. Het reddingwerk van de KNRM is koste loos en wordt mogelijk gemaakt door vele vrijwillige bijdragen. Het verkopen van KNRM-artikelen zoals sleutelhan gers, kleurboeken, stropdassen, wimpels, stickers, t- en poloshirts, truien, glazen en handdoeken levert natuurlijk ook geld op. In de VVV-winkel van Ouddorp kon men al terecht voor typische souvenirs en nu dus ook voor mooie, praktische en leuke produkten waarmee goed werk wordt ondersteund. DIRKSLAND Betliesda ziekenliuis Binnenkort, woensdag 29 oktober a.s., zal de eerste voorlichtingsavond voor zwangeren gegeven worden. Deze avond zal ieder kwartaal herhaald worden. Op deze avond zal er infonnatie worden gegeven over borstvoeding, klinisch en poli-klinisch bevallen en wat er zo al rond een bevalling gebeurt. Tevens zullen er rondleidingen gegeven worden door de verloskamers. De avonden zullen plaatsvinden in de ruwbouw van het Van Weel Bethesda ziekenhuis, te bereiken via de hoofdin gang. Aanvang 19.30 uur, de avond zal onge veer om 21.30 uur eindigen, ledere belangstellende is welkom. Voor meer informatie en/of aanmelding kunt u terecht op het volgende telefoonnummer: (0187) 607300 tst. 310. Herhalingen van deze avond zullen plaatsvinden op 29 januari 1998, 25 maart 1998, 24 juni 1998 en 28 oktober 1998. f 's OcHtends, als 't naar ticnengaat is dat zichtBaar in de straat. fMen ziet dan van aCk kanten, hoe zich dan de kpjfiefiCanten, overtuigd van hun succes, spoeden naar bepaald adres. 'Waar men ookiolzit te nJachten op Hen, die naar koffie smachten. Steevast, om een uur of tien, is het in het dorp te zien. l/.U.T.-ers en gepensioneerden, Si.O.'W.-ers, gesaneerden. met hun eega 's meest incluis reppen, haasten zich van huis, om zich in Bepaalde haven aan het Bruine vocht te laven. 'Daar is dan ool<il(eus voor eCli. Zonder suiker en met meCks zonder meCki alleen maar suiker, voor de anti meCkgeBruiker. Anderen drinken voor het hart, koffie sCechts uitsluitend ztvart. Zij die slagroom prefereren, hoeven zich niet tegeneren, want ook.dat is geen Bezwaar, men hoeft skchts te 'kikfynmaar. 'Want op aCCes is gerekend; 't kpffie-uurtje hopt uitstekend, en geloof het nu maar vrij. men krygt ookjiog wat erBij! 'Een product, vaak^zeCfgeBak^n; men kan zelfs naar keuze pakfyn. Mies gaat als kpek.enn. MCenheBBen 't naar hun zin. En 't schijnt allen goed te smaken, ziende 't malen van de kaken. Iedereen doet zo zijn Best. 't "Wordt op kwaliteit getest. 9{iemandhoeft zich tegeneren, 't nodige te consumeren. Zelfs als men aan kji^alen lifdt. 'H.oge Bloeddruk^zelfs ten spijt. 'Daarvoor maakt ^nen zichgeen zorgen. Dat zijn zaken pas voor morgen. 't Is maar voor die ene keer. "Morgen kykt men dan wel weer. En terwijl men drinkt en knaBBelt, en daar tussendoor wat BaBBelt. ook.het dorpsnieuws nog Bespreekt, is 't de klok,die het verBreekt. Dan Blijkt veel nog onbesproken, (Maar de tijdis oangeBroken, dat men zich, nu vol en zoet, afgeladen huiswaarts spoedt. Arjaon van Herken Sedert 1 januari 1997 aangesloten bij DRV Accountants Belastingadviseurs DRV is een maatschap van accountants en belasting adviseurs met een sterk op de cliënt gerichte filosofie. Bii de acht DRV-kantoren. verspreid over zuidwest Nederland, werken een kleine 200 mensen m De Roo Van der Veen ^uiteenlopende disciplines. Adviseren en begeleiden van onze opdrachtgevers speelt een belangrijke rol. Kwaliteit en service staan daarbij voorop. Voor ons kantoor in Dirksland zoeken wij op korte termijn een: Functie: Zijn/haar ftmctie zal onder meer bestaan uit het - na een inwerkperiode - zelfstandig verwerken van administraties, verzorgen van belastmg- aangiften, het opstellen van financiële verslagleggmgen en controle werkzaamheden. Aangezien wij hoge eisen stellen aan het geleverde emdproductstellen wij ook hoge eisen aan de kwaliteit van onze medewerk(st)ers. Gevraagd: - Vergevorderde SPD-studie of gelijkwaardig. - Bereidheid tot verdere studie. - Ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerkmg. - Goede contactuele eigenschappen. - Uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. - Behooriijke dosis doorzettingsvermogen. - Leeftijd 25 jaar. - Enige jaren ervaring bij een accountantskantoor strekt tot aanbeveling. Informatie/sollicitatie: Indien u wilt werken in een kleine, actieve en groeiende accountants praktijk, verzoeken wij u uw handgeschreven sollicitatie met CV. te richten aan ons kantoor te Dirksland, Voorstraat 31, Postbus 36, 3247 ZG Dirksland, t.a.v. de heer Drs. C. M. S. Strater. Telefoon (0187) 60 25 66. MIDDELHARNIS/SOMMELSDIJK Op vrijdag 31 oktober en zaterdag 1 no vember is er in de Exoduskerk aan de Dorpsweg 79 te Sommelsdijk de jaarlijk se bazar met rommelmarkt. Op vrijdag avond van 19.00 tot 22.00 uur en op za terdag van 10.00 tot 16.00 uur bent u van harte welkom. De activiteiten zullen plaatsvinden in de kerk. Vóór de kerk treft u de reeds bekende oliebollenstand. De opbrengst is dit jaar bestemd voor vernieuwing van de vloerbedekking in de ontmoetingsruimte. Wat is er allemaal te doen? Grote verloting: met als hoofdprijs een huishoudstoomreiniger, de tweede prijs is een accu-boormachine en als derde prijs is er een schitterende combi koffie-theezetapparaat. Natuurlijk zijn er nog tal van andere prijzen. Er zijn nog enkele loten voor de prijs van 1,00 beschikbaar. De trekking zal plaatsvinden op zaterdag middag, om 16.00 uur. Een stand met tweedehands kinderkle ding, niet van nieuw te onderscheiden en daarom zeker een bezoek waard. Enveloppenstand. Diverse kraampjes, waar allerlei acti viteiten plaatsvinden of waar u zelf geactiveerd wordt, zoals 'hoeveel waarde heeft de levensmiddelen mand', enz. De vanouds bekende en alom ver maarde rommelmarkt met boeken stand. Uitslagen van 20 oktober Afdeling 2: B. Grootenboer- Bemadette Visbeen...! -1 P. Kom- J. Non1 -1 H. de Geus - M. Wiegel2 - O J. Koppelman - A. Visbeen1 -1 T. de Geus - E. v. d. Slik1 -1 Afdeling 2: A. Doom - L. Blokland1 -1 J. Looy - B. V. d. Spaan2 - O H. Visbeen - T. Goedegebuur2 - O Een handwerkstand, en een stand met bloemen, bloembollen, planten enz. Een stand met kaarten en kaarsen. Verder zijn er cakes, diverse jams en koekjes. Ook aan de jeugd is gedacht. Wat den ken jullie van een grabbelton, ballen- gooien, sjoelen, schieten, een snoepta- fel en gratis limonade?! Een rad van avontuur met de meest fantastische prijzen. De niet te evenaren oliebollenstand bij de ingang van de kerk. En u kunt uw auto laten wassen voor maar 7,50. Uiteraard voorziet het keukenpersoneel u graag van een kopje koffie of thee met toebehoren. Deze bazar/rommelmarkt mag u beslist niet missen. Tot ziens op vrijdag 31 oktober en op zaterdag 1 november a.s. Donderdag 9 oktober werd in de kan tine van Good-Luck officieel de hoofd sponsor van het eerste team bekend gemaakt. De heer v. d. Have van de Rabobank Middelharnis was bij deze bekendmaking aanwezig. De vorige hoofdsponsor maakte het afgelopen seizoen zijn contract af. Na enkele gesprekken werd bekend, dat de Rabobank uit Middelharnis de hoofd sponsor van Good Luck werd. Zo kwa men er nieuwe shirts en trainingspakken, met het Rabo-logo, voor het eerste team. De Rabobank uit Midelhamis is al jaren een 'goede bekende' bij Good-Luck. Het sponsort al jaren het succesvolle school- korfbal-toemooi en het familie-toernooi. Eindelijk is de wens van het bestuur en de vereniging uitgekomen, om de Rabo bank uit Middelharnis als hoofdsponsor aan te trekken. Good Luck 1 draait momenteel mee in de middenmoot, het heeft tot nu toe twee wedstrijden met grote cijfers gewonnen. één wedstrijd gelijk gespeeld en drie wedstrijden verloren. Deze drie wedstrijden werden allemaal verioren met 1 doelpunt verschil op het score-bord. Het zit Good-Luck dus niet echt mee, maar het team heeft zeker wel de kwaliteiten om bovenin de ranglijst te eindigen. Vorige zaalkompetitie promoveerde het eerste team naar de derde klasse lande lijk, hopelijk zal dit team, in het nieuwe tenue, zich dit zaalseizoen weten te handhaven in deze klasse. ZiiMdpnd 2-4 - 3Z41 OX IVIiadelhut-nl.. 0IS70.H25A7 Belastingadviseurs

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1997 | | pagina 6