Geslaagde reünie van J.V. 'Het Kompas' Molenstraat Goedereede wacht versmalling met 60 cm. Zangavond Rotterdam PREDIKBEURTEN Goede voeding in relatie tot cholesterol en botontlcaiiang LITI E (010)2741135 Kinderdienst in Ouddorp NCVB Goeree 30 jaar 04 Politie 24-uurs telefoon: Biz. 2 EILANDEN-NIEUWS VRLTDAG 17 OKTOBER 1997 NIEUWE TONGE - Op zaterdag 4 oktober werd er een reünie gehouden ter gelegenheid van het 20-jarig bestaan van jeugdvereniging 'Het Kompas' uit Nieuwe Tonge. Velen hadden aan de uitnodiging gehoor gegeven om 's middags en/of 's avonds naar Nieuwe Tonge te komen. Zo konden (oude) bekenden elkaar in Hervormd Centrum 'Elim' ontmoeten. 's Middags na de opening door voorzitter Wilstra, werden we toegesproken namens de kerkenraad van de Nederlands Her vormde kerk en Centraal Verband. De wens was dat het werk op de J.V. nog lang voortgang mocht hebben en dat ook dit werk vrucht zou mogen dragen. In de volgende toespraak door één van de oud-leden werden enkele dingen opgehaald uit de vroegere tijden van de jeugd vereniging. Het werk wat verzet was door de reünie-commissie werd door een van de leden verhaald. Ook werd toen een ieder bedankt voor zijn aanwezigheid. Deze middag was er echter ook nog gelegenheid om met (oude) bekenden herinneringen op te halen bij de fotowanden en bij de video's die gedraaid werden van een aantal reisjes. Tijdens de maaltijd werd een gedicht voorgedragen met daarin allerlei gebeurtenissen uit de 20-jarige loopbaan van de J.V. Ook dit bracht weer genoeg stof boven tafel voor verschillen de verhalen. Omdat de reisjes altijd een hoogtepunt in het verenigingssei zoen waren en nog zijn, werden er 's avonds een aantal anek dotes van alle reisjes verteld. Later kon men zijn hart ophalen bij de dia's die gedraaid werden. Aan het eind van deze dag gekomen werd de reünie besloten door voorzitter Van Alphen. Deze dag kon men dus weer even terug naar de jaren dat men lid was of nog is van jeugdvereniging 'Het Kompas'. We kunnen allen wel terugzien op een zeer geslaagde dag waar we veel (oud)-leden hebben mogen ontmoeten! De com missie wil bij deze een ieder nogmaals hartelijk bedanken voor zijn/haar aanwezigheid. Zonder de aanwezigheid van de (oud)- leden zou het vele werk van de commissie voor deze dag ook voor niets zijn geweest. De passage door de toch al niet brede Goereese Molenstraat wordt - waar schijnlijk - nog'es 60 cm. smaller. Sa men met de vorig jaar ingestelde 30 km zone zou dat een eind moeten ma ken aan de klachten van de aan wonen den over de hinder die zijn ervaren van vooral te snel rijdend verkeer. Gisteravond, bij de behandeling van de gemeente begroting 1998, heeft de raad weer'es 'gebrainstormed' over wat de Molenstraat-bewoners beroert. Hun ver houding met wethouder Visser is daar door wat conflictueus geworden en ook in de raad zelve préat het niet meer zo makkelijk over de Molenstraat. Wethouder Visser zal het advies van de Verkeerscommissie Rotterdam-Rijn mond, die ten einde raad geraadpleegd werd, zeker willen volgen, en de straat, ten koste van 25.000,- met 60 cm ver smallen, maar over het effect heeft hij zo z'n twijfels. Gemeentewerken hebben de opdracht gekregen een plan uit te wer ken, wat met de bewoners zal worden doorgesproken. Bang is wethouder Vis ser dat fietsers in het gedrang komen en dat automobilisten juist 'gas' zullen ge ven om de smalle strook zo snel mogelijk voorbij te zijn. „'t Ziet er straks blauw van de uitlaatgas sen als er steeds gestopt en vervolgens weer - fors - opgetrokken moet wor den", zo voorspelt hij. De simpele versmalling kost zoveel om dat ook de stoep verbreed zal moeten worden want het moet, voor de wegge bruiker, goed zichtbaar worden gemaakt waar zich de rijbaan bevindt. Overigens vindt de heer M. Koese dat zo'n versmal ling met veel simpeler middelen, bloem bakken b.v., te bereiken is. De bespreking in de raad was ook gister avond wat onverkwikkelijk, want meer deren eisten voor zich op de wijsheid omtrent de verkeers- en parkeerafwikke- ling in het stadje, in pacht te hebben. De parkeerproblematiek is ook zo'n heikel punt. Van de heer Koese mogen zelfs wielklemmen gebezigd worden maar dat zou, vindt wethouder Visser, wel 'ver schrikkelijk onvriendelijk' zijn. Ook een grote parkeerplaats buiten het stadje, langs de nieuwe Rijkweg, lijkt hem nauwelijks haalbaar, te ver als het gelegen is van het stadscentrum, waar de notaris, de Bank en diverse bedrijven ge vestigd zijn. Overigens zijn de bewoners van het stadje door de gemeente aange schreven met het verzoek om informatie over hun autobezit. Duidelijk is dat de' Markt helemaal autovrij gemaakt zal worden. Begroting De behandeling van de gemeentebegro ting heeft tot half 12 in beslag genomen. Weliswaar hadden B W op 70 pagi na's A4 een Nota van beantwoording ge reed, maar de raad bleef toch vragen, naar dikwijls de bekende weg. Alleen over de vraag of Goeree-Over- flakkee met een vliegveld zou moeten worden 'verrijkt' was men het snel eens, nee dus, géén vliegveld op Goeree-Over- flakkee als het aan Goerees' Gemeente bestuur ligt. Op D.V. vrijdag 24 oktober 1997 zal er in de Ger. Breepleinkerk te Rotterdam een zangavond gehou den worden ten bate van de Stich ting Ontmoeting. De aanvang is 19.30 uur en de toegangsprijs is ƒ7,50 (kinderen t/m 12 jaar ƒ5,-). We willen nu iets vertellen over de medewerkers en aanstaande dinsdag leest u iets over het programma. Medewerkers De bekende bariton Jan Stolk. Hij is woonachtig in Oud Beijerland. Als jon gen van zeven jaar zong hij in het plaat selijke kinderkoor. In 1984 is Jan Stolk zangles gaan volgen bij de sopraan Marij ke Nieuwenweg. Sinds 1986 volgt hij zanglessen bij de bekende alt Reinata Heemskerk. Het repertoire dat Jan Stolk vertolkt, bestaat uit geestelijke en klas sieke liederen. Ook de bekende bas- bariton Pieter Vis werkt mee aan deze avond. Hij begon zijn internationale zang carrière als een ge vierd jongenssopraan uit Rotterdam. Op 12-jarige leeftijd zong hij solistisch bij het Rotterdams Jon genskoor, de Wiener Sangerknaben en de Maastreechter Staar. In de klassieke zangkunst werd hij gedu rende zes jaar opgeleid door de sopraan Iza Valeton-Maas Geesteranus en de legendarische oratoriumzangeres, de alt Annie Hermes. Pieter Vis behaalde in 1975 het staatsdiploma solozang. Hij won verschillende eerste en tweede prij zen op binnen- en buitenlandse zangcon coursen. Er verschenen meer dan 25 Ip's en ruim 20 cd's van hem. Hij heeft een omvangrijke lespraktijk waar u 24 okto ber mee kennis kunt maken. Ook heeft hij een leerlingenensemble genaamd 'Petros Psaris' onder zijn leiding staan. In de winter van 1996 verscheen een cd getiteld 'Pieter Vis zingt kerstliederen uit vele landen en van alle tijden', dit voor zijn 25-jarig jubileum als concertzanger en zangpedagoog. Enkele van zijn leerlingen zullen deze avond ook voor het voetlicht treden. En wel de 18-jarige alt Edith de Bruijn. Zij zong heel jong mee in het Gerefor meerde kinderkoor 'Laus Deo'. Op het kinderkoor 'Lente klokjes' zong zij op 8-jarige leeftijd haar eerste solopartij. Naast het zingen op het Lodensteins- choolkoor te Amersfoort, ging Edith op 16-jarige leeftijd zanglessen nemen bij haar plaatsgenoot Pieter Vis. Haar 11-jarige broertje Arjan is te beluisteren als jon- gensalt. In februari 1996 begon hij op 9- jarige leeftijd even eens zanglessen te volgen bij Pieter Vis. Als kleuter zong hij al heel graag. En nog schalt zijn stem re gelmatig boven die van de andere leeftijdgenootjes uit tij dens het verplichte zanguurtje op de basisschool. Met succes debuteerde hij vorig jaar oktober in de St. Janskerk te Gouda samen met Ron van de Moosdijk. De 16-jarig jongenssopraan Ron van de Moosdijk stortte zich op 6-jarige leeftijd op Indonesische liedjes, daar zijn vader van Indonesische afkomst is. Hij zong graag mee en weldra kon hij ze uit het hoofd zingen. In mei 1996 kwam hij na een jaar pianoles gevolgd te hebben, terecht bij Pieter Vis. Hij volgt tweemaal per week met veel vreugde en ijver zijn zanglessen. In de St. Janskerk te Gouda zong hij enkele Jiddi sche en Joodse liedjes. Tijdens het tradi tionele kerstconcert van het koor 'Deo Cantemus' soleerde hij samen met Arjan voor 12.000 bezoekers. Tenslotte de 15-jarige organist Lennert Knops. Reeds op jeugdige leeftijd werd zijn belangstelling gewekt voor het orgel. Zodoende ontving hij op 7-jarige leeftijd orgelles bij Jaap Hollaar. Enkele jaren later vervolgde hij zijn studie bij Martien de Vogel. Hij deed reeds mee aan enkele orgelconcoursen. Op 15 maart gaf hij zijn eerste concert in Nieu we Tonge. Op 29 augustus is zijn eerste cd opgenomen in de Ned. Herv. Kerk te Oudewater. Op de zangavond van 24 oktober D.V. zal deze cd gepresenteerd worden. Maar daarover dinsdag aanstaande meer. Nu alvast willen we u van harte opwek ken om deze avond vrij te houden. De afdeling Goeree van de Christelijke Plattelandsvrouwenbond hoopt donder dag 23 oktober haar 3G-jarig bestaansju- bileum te vieren, 's avonds om half acht in 'Oostdam' te Goedereede. De afdeling Schoonrewoerd zal die avond te gast zijn. Ook zij die de afde ling willen feliciteren zijn hartelijk wel kom. Op D.V. zondag 19 oktober a.s. wordt er in de Gereformeerde Kerk van Ouddorp een 'kinderdienst' gehouden! In deze eredienst zal er speciaal aandacht zijn voor de kinderen. Dat zal bijvoorbeeld te merken zijn aan de liederen die gezon gen worden. Ook de preek zal deze keer meer op kinderen zijn gericht. Het thema van deze dienst blijft nog even een verrassing. Verschillende kin deren uit de kerk zullen hun steentje bij dragen aan deze dienst. Het bekende kinderkoor 'Jom Jom' uit Zierikzge zal enkele vrolijke en mooie liederen voor ons zingen! Voorganger in deze dienst is ds. J. Kos ter. Iedereen - jong en oud - wordt van harte uitgenodigd voor dit samenzijn, dat om 10.00 uur zal beginnen. Een liturgie is aanwezig en er is oppas voor de allerkleinsten. Jij/u komt toch ook? (Voor meer informatie: 0187- 683431. Zondag 19 oktober 1997 OUDDORP - Herv. Gem. Dorpskerk: 9.30 uur ds. J. G. van Loon en 18.30 uur ds. G. Meuleman, Wekerom. Eben-Haëzer: 9.30 uur ds. G. Meule man en 18.30 uur ds. J. G. van Loon - Ger. Gem. 9.30 en 18.30 uur lees- dienst - Ger. Kerk 10.00 uur (Kin derdienst) ds. J. Koster en 18.30 uur ds. W. A. Boer - Doopsgezinde Gem. 9.30 uur ds. J. Smink ds. V. Ehrhardt en 18.30 uur ds. J. Smink. GOEDEREEDE - Herv. Gem. 9.00 en 10.45 uur kand. P. C. Zorge, Ouder kerk a/d IJssel en 18.30 uur ds. M. A. V. d. Berg, Groot-Ammers. STELLENDAM - Herv. Gem. 10.00 uur ds. A. Belder en 18.00 uur ds. J. Smit, Putten - Ger. Kerk 10.00 uur ds. H. P. de Goede en 18.30 uur ds. J. Koster. MELISSANT - Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. L. H. Oosten, St. An- thoniepolder - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst - Ger. Kerk 9.30 en 17.00 uur mevr. A. Schrage- Buitenbos, Ouderkerk a.d. Amstel - Ger. Gem. in Ned. 10.00 en 18.00 uur leesdienst. DIRKSLAND - Herv. Gem. 10.00 uur ds. M. J. Paul en 18.00 uur ds. J. het Lam - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst HERKINGEN - Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. A. Schaap - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst. SOMMELSDIJK - Herv. Gem. 10.00 uur ds. J. C. den Toom en 18.00 uur ds. G. Mulder - Lukaskapel HDG 10.15 uur ds. J. T. Cazander - Rem. Ger. Gem. 10.00 uur ds. K. J. Hen- drikse - Herv. 'Exodus' Gem. 10.00 uur ds. J. G. Kooren, Rotterdam. MIDDELHARNIS - Herv. Gem. 10.00 uur ds. W. Westland, Sliedrecht en 18.00 uur ds. L. W. Ch. Ruijgrok - Chr. Ger. Kerk 9.30 en 18.00 uur ds. A. Baars - Ger. Gem. 9.30 uur (H.A.) en 18.00 uur (H.D.) ds. A. M. den Boer - Ger. Kerk 10.00 uur mw. ds. T. Wijma-Spruit en 17.00 uur ds. A. V. d. Waal - Ger. Kerk (Vrijge maakt) 9.30 uur leesdienst en 16.45 uur ds. H. van Dijken (voorber. H.A.) - Christengemeente Vrienden van de Bijbel Diekhuus, Ben. Zandpad lO.OOuurdhr.W. Evers. NIEUWE TONGE - Herv. Gem. 9.30 uur kand. M. Messemaker, Katwijk aan Zee en 18.00 uur ds. K. M. van Dijk, Opheusden - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst. Maandag avond 19.30 uur: ds. J. Spaans van Norwich (Canada). OUDE TONGE - Herv. Gem. 10.00 uur ds. J. Wieman, Zwijndrecht en 18.00 uur ds. G. Herwig, Noordwijk - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst. STAD aan 't HARINGVLIET - Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. L. D. Burger - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst - Ger. Kerk 10.00 uur dr. J. Vlaardingerbroek en 18.00 uur ds. G. den Hartogh. DEN BOMMEL - Herv. Gem. 10.00 uur kand. J. Kooy, Barendrecht en 18.00 uur kand. drs. A. van Lingen, Oude Tonge - Ger. Kerk 10.00 uur ds. W. A. Boer, 's-Gravendeel en 16.30 uur ds. G. den Hartogh. OOLTGENSPLAAT - Herv. Gem. 9.30 uur ds. J. B. ten Hove en 18.00 uur ds. H. Roseboom, Bruchem/Kerkwijk - Ger. Gem. 9.30 en 18.00 uur lees dienst - Ger. Kerk 9.30 uur dhr. G. van Steeg (Gemeentezondag) en 18.00uurdhr. K. Baas. LANGSTRAAT - Herv. Gem. 10.00 uur ds. H. A. v. d. Pol, Dinteloord. ZIERIKZEE - Evang. Lutherse Gem. geen dienst. SINT MAARTENSDIJK - Herv. Gem. 9.30 en 14.30 uur ds. A. den Hartog - Ger. Gem. in Ned. 3x leesdienst - Oud Ger. Gem. 3x leesdienst. MIDDELHARNIS - Kruiswerk Zuidhollandse Eilanden Gezond heid Service organiseert in de maand november enkele themabij eenkomsten over gezonde voeding, de relatie tussen voeding en botont- kalking en een bijeenkomst voor een ieder die meer wil weten over cholesterol en voeding. U kunt zich inschrijven voor één of meer thema's. Leden krijgen natuurlijk korting op de toegangsprijs. Thema 1: Gezonde voeding en het spel rond-je-bord Gezond ouder worden willen we alle maal. Een gezonde levenswijze, bijvoor beeld weten wat je eet en drinkt, waar moet je op letten bij het ouder worden, draagt hieraan bij. Het onderwerp 'goede voeding' wordt door een diëtist besproken aan de hand van de voedingswijzer. Er wordt speciale aandacht besteed aan onderwerpen als voedingsvezels/vocht in relatie tot ver minderde darmfunctie, vocht in relatie tot afgenomen dorstgevoel, calcium en energie/vet in relatie tot welvaartsziek- ten. Het spel 'Rond-je-bord' is een middel om deelnemers aan de bijeenkomst actief te betrekken bij voorlichting over gezon de voeding. Aan de hand van een eigen eetverslag stapelen de deelnemers pion nen op een placemat, die voor een bepaalde hoeveelheid voedingsstoffen staan. Tijdens het spel krijgt u advies van een diëtist. Zij stemt een en ander af op uw voedingspatroon en stuurt dat, waar nodig, bij. Thema 2: Voeding bij een verhoogd choles terolgehalte Steeds vaker hoor je van mensen dat hun cholesterol te hoog is, maar ook in tijd schriften en dagbladen wordt het een en ander over cholesterol gepubliceerd. Helaas zijn niet alle verhalen eenduidig. Omdat veel mensen door de bomen het bos niet meer zien zal op deze bijeen komst duidelijkheid verschaft worden over: - Hoe hoog moet het cholesterolgehalte zijn? - Wat is het risico van een verhoogd cholesterolgehalte (hypercholesterole- miet)? - Hoe kan het cholesterolgehalte ver laagd worden? - Waar moet u op letten als u levens middelen koopt? GEMEENTE DIRKSLAND Hennepplanten inbeslaggenomen Op dinsdag 14 oktober 1997 omstreeks 20.45 uur heeft de politie in een tuin gelegen achter een woning aan de Kaai- dijk te Herkingen, vijf hennepplanten inbeslaggenomen. Tegen de eigenaar wordt proces-verbaal opgemaakt. GEMEENTE OOSTFLAKKEE Aanrijding, met gewonde Op woensdag 15 oktober omstreeks 18.05 uur vond op de Rijksweg N59 nabij de verkeerslichten te Oude Tonge een aanrijding plaats tussen twee perso nenauto's. Een 81-jarige inwoonster uit Spijkenisse is met nekklachten naar het ziekenhuis in Dirksland vervoerd. Optreden Ensemble Scarabee Zaterdag 25 oktober a.s. zal Ensemble 'Scara bee' een concert verzorgen in de Ned. Herv. Exoduskerk te Sommelsdijk. Dit ensemble bestaat uit: Caecilia de Leeuw, blokfluit; Fer nando Souza, barok-hobo; Maaike Roelofs, barokcello en Margreet Prinsen, clavecimbel. Over de invulling van het programma wordt u later nog uitgebreid geïnformeerd. Het concert begint om 20.00 uur. De toegangsprijs is 15,00; voor scholieren, CJP-ers en 65+- kaarthouders: 10,00. Kaarten zijn vanaf heden verkrijgbaar bij VVV/ANWB Over- flakkee, Kade 9, Middelhamis. Tel. reserve ren is ook mogelijk. Tel. (0187) 484870. Vertraging puzzel Goeree-Overflakkee Door samenloop van omstandigheden is het ns helaas niet gelukt om de puzzel op tijd op Flak- kee te krijgen. Onze excuses hiervoor. Nu is het dan eindelijk echt zo-ver! Vanaf dinsdag 21 oktober is de puzzel verkrijgbaar voor ƒ21,- bij banketbakkerij van Helden, Middelhamis, VVV Middelhamis, VVV Ouddorp, Bibliotheek Mid delhamis, Par bleu Middelhamis, Galerie Parter- rie Sommelsdijk en bij Netty Jonker, 612094. De diëtist zal ook op deze bijeenkomst praktische informatie geven over het samenstellen van de dagelijkse maaltij den. Het doel van deze bijeenkomst is om meer duidelijkheid te verschaffen in de jungle van informaite over een te hoog cholesterolgehalte. U kunt dan zelf maat regelen nemen om uw cholesterolgehalte te verlagen. Er is tijdens alle bijeenkom sten volop gelegenheid voor het stellen van vragen. Bovendien krijgt u schrifte lijke info mee naar huis. Thema 3: Botontkalking, wat doe je er aan? Osteoporose is een ander woord voor botontkalking. Bij osteoporose is de hoe veelheid botweefsel in het skelet vermin derd. Hierdoor is de kans op het ontstaan van botbreuken verhoogd. Vooral oude ren krijgen hiermee te maken. Aangezien het aantal ouderen in de samenleving zal toenemen is de verwachting dat het aan tal personen met osteoporose de komen de jaren zeker zal stijgen. Goede voeding kan echter helpen bij het vertragen van het proces van botontkalking. Deze bijeenkomst is bedoeld voor hen die geïnteresseerd zijn in hoe zij osteo porose kunnen voorkomen of uitstellen door middel van verantwoorde voeding en voor mensen die al bekend zijn met osteoporoseklachten. Een diëtist zal ingaan op de rol die voeding heeft bij het ontstaan, voorkomen en behandelen van osteoporose. Er zal onder andere prak tisch worden ingegaan op het belang van diverse voedingsstoffen en de noodzaak van beweging. De themabijeenkomsten worden gehou den in het gebouw van Kruiswerk Zuid hollandse Eilanden, Langeweg 72 te Middelhamis. Thema 1 24 november 1997; 14.30 tot 16.30 uur. Thema 2: 8 december 1997; 14.30 tot 16.30 uur. Thema 3: 17 december 1997; 14.30 tot 16.30 uur. U kunt zich inschrijven op één, twee of alle drie de bijeenkomsten. De eerste themabijeenkomst is gratis. De kosten voor de andere twee thema's zijn ƒ5,- per bijeenkomst voor leden en 10,- voor niet-leden van KGS. Komt u met partner dan betaalt u 7,50 (voor twee personen) per bijeenkomst wanneer u lid bent en 12,50 voor niet- leden. Wanneer u zich direct voor alle drie de thema's inschrijft zijn de kosten 7,50 voor leden en 12,50 voor niet-leden. Met partner 10,- en ƒ15,-. Voor opgeven en eventuele verdere informatie kunt u terecht bij Bureau Groepsactiviteiten, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur, tel. (0181) 626226. Opgeven is mogelijk tot één week voor aanvang. GEMEENTE MIDDELHARNIS Fietskeuring op school Op dinsdag 14 oktober is door Veilig Verkeer Nederland in samenwerking met de politie op de Oranje Nassauschool en de Pannebakker te Nieuwe Tonge een fietskeuring gehouden. Van de in totaal 140 gekeurde fietsen, bleken er 71 gebre ken te vertonen. Op 28 oktober zal de herkeuring plaatsvinden. Dit is een sig naal naar de ouders van de kinderen van alle basisscholen. Laat uw kind op een veilige fiets rijden! GEMEENTE GOEDEREEDE Aanrijding; getuigenoproep Op maandag 13 oktober 1997 omstreeks 15.15 uur heeft op de Broekweg te Oud dorp een ongeval plaatsgevonden. Een 62-jarige inwoner uit Ouddorp reed met zijn auto tegen een verkeersbord, een tuinafscheiding en een personenauto. De man bleek onwel te zijn geworden. De politie verzoekt getuigen van dit ongeval contact op te nemen. Oplichter Op donderdag 9 oktober 1997 omstreeks 13.00 uur kwam een man een supermarkt aan de Doelweg te Goedereede binnen, met de mededeling dat hij de bestelling van 'iemand uit Breda' op kwam halen. Het zou betreffen: 8 kratten bier, 4 krat ten cola en 2 kratten sinas. De eigenaar wist van niets en vertrouwde de zaak niet. Uiteraard werd niets meegegeven. Bij later onderzoek bleek dat de man reed in een Audi 100 met het kenteken HG-RX-16 (deze auto blijkt gestolen te zijn). Signalement: blanke man, onge veer 26 a 27 jaar oud, donkerbruin haar, normaal postuur, lengte 1.70 m., netjes gekleed en geen snor of baard. Mogelijk verblijft de man op ons eiland en tracht hij dit feit vaker te plegen. Eventuele tips omtrent bovengenoemd persoon of auto graag aan de politie doorgeven. Inbraak in gebouwencomplex In de nacht van maandag 13 op dinsdag 14 oktober 1997 is ingebroken in het gebouwencomplex van een camping aan de Oude Nieuwlandseweg te Ouddorp. Na zich door verbreking de toegang tot het pand te hebben verschaft, heeft men het pand doorzocht, een gokautomaat, de kassa en een kluis leeggehaald. Een nog onbekend bedrag werd gestolen. Het alarm is niet afgegaan omdat dit al gerui me tijd defect was en dus niet aanstond. Sf Rotterdam-Rijnmond district De Eilanden Basiseenheid Goeree-Overflaldtee

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1997 | | pagina 2