B PREDIKBEURTEN CM s^ s Veel belangstelling voor Open dag brandweer Oude Tonge Auto te water l Het Vroonlande koor RPF Kiesverenigingen timmeren aan de weg Gebedssamenkomst Bagel rage waait over naar Nederland Blokfluit Workshop Twee jubilarissen bij 'Sempre Crescendo' [Tji®] a Inwisseling landbouwbonnen Verkoping te Melissant perfectie in meclianisatie Twee mechanisatiebedrijven gaan samen in V.M.B. Mechanisatie BV Vliegveld Flakkee in beeld 1997 wordt het 'Jaar van het gaatje OPHALEN OUD PAPIER 'Schakelclub' en 'Stuif-in' in Stellendam Biz. 2 EILANDEN-NIEUWS VRIJDAG 3 OKTOBER 1997 Zaterdag 27 september was het een drukte van belang in- en rondom de brandweerpost Oude Tonge, gelukkig zónder dat er van brand sprake was. In het kader van hun 50-jarig jubi leum hield de bemanning van deze post een open dag. Reeds vroeg in de men waren de leden druk doende met het opstellen van het materieel om de bezoeker een goed beeld te geven van wat de brandweer 'in huis' had. Hoewel het 's morgens bewolkt en fris was meldden om 10 uur de eerste bezoe kers zich al om, onder het genot van koffie en cake, zich te laten informeren over de werking en aanschaf van kleine blusmid delen, rookmelders, vluchtladders, e.d. Een verzameling brandweerhelmen uit alle delen van de wereld kon men ook bewonderen. En uiteraard ook het 'grote spul' was aanwezig. Het oude en nieuwe blusvoertuig van Den Bommel stonden naast elkaar opgesteld zodat men goed het verschil kon zien. Het blusvoertuig van Oude Tonge werd ingezet voor rondritten; er was eigenlijk 'voor eik wat wils'. Instruktie-, voorlichtingsfilms en opna men van branden in Oude Tonge werden vertoond. De EHBO/LOTUS-groep was vertegenwoordigd en werd ingezet bij de diverse demonstraties op het gebied van hulpverlening of brandbestrijding. Kinderen konden zich de verschrikkelijk ste verwondingen laten aanmeten waar mee zij menig ouder de stuipen op het lijf jaagden. Terwijl de kinderen zich vermaakten op het springkussen van cateringbedrijf 't Vosje konden de ouders genieten van koffie of frisdrank op een - inmiddels - zonnig terras. Wie durfde kreeg de kans ook eens te ervaren om in dichte rook (ong. 20 cm zicht) een brandhaard te zoeken of een slachtoffer te redden. Hiertoe was een container vol rook gezet en voorzien van allerlei obstakels. Men ging, voorzien van een volgelaatmasker met filterbus en in gezelschap van een brandweerman, de dichte rook in. Welk kind heeft niet eens gedroomd van de brandweer. Zij konden er bij spuitbal even van proeven. Het klapstuk van deze dag was de aan wezigheid van een levensgrote crashten der (schuimblusvoertuig) van de militaire vliegbasis Woensdrecht met een driekop pige bemanning. Volgens sergeant Klein een primeur voor Goeree-Overflakkee. Tweemaal demonstreerden zij een inzet met kanon en bluspistolen om een 'vlieg- tuigbrand' aan te pakken en de slacht offers te redden. Over gebrek aan belangstelling had de blusgroep Oude Tonge niet te klagen, 's Middags waren er momenten dat het zo druk was dat de manschappen alles in het werk moesten stellen om het geheel in goede banen te leiden en de belangstel lenden de gevraagde informatie te geven. En zo kon de bemanning van de post Oude Tonge tevreden terugkijken op een geslaagde dag in het kader van hun 50- jarig jubileum. GOEDEREEDE D.V. zaterdagavond, 4 oktober, is het dan eindelijk zover! Het nieuwe Open Deur-seizoen gaat dan van start. Dat houdt in dat iedere jongere van 15 jaar en ouder van harte welkom is in 'De Ark'. Deze verrassingsavond mag jij zeker niet missen, want een avond waarin levens belangrijke vragen én humor elkaar af wisselen is speciaal voor jou. Kortom, gezelligheid en een ontspannen sfeer bezorgen jou een heerlijk avondje uit. Zaal open 19.45 uur. Aanvang 20.15 uur. Wij dagen jou uit omdeze avond met ons mee te maken, met andere woorden: Doorbreek de sleur Bezoek de Open Deur!! Tot ziens, Het Open Deur-team NIEUWE TONGE Gelegenheid tot het inwisselen van vakantiebonnen voor de landbouw op D.V. maandag 6 oktober van 18.30 tot 20.00 uur bij L. W. van Alphen, Duiven- waardsedijk 6. FIETSENKIJKDAGEN BUREAU SOMMELSDIJK In verband met de hoeveelheid fietsen die inmiddels weer zonder eigenaar aan het politiebureau te Sommelsdijk staan is besloten 2 kijkdagen te organiseren en wel: vrydag 10 oktober van 13.00 tot 21.00 uur en zaterdag 11 oktober van 10.00 tot 16.00 uur. Deze kijkdagen zijn in principe bestemd voor de bewoners van de gemeente Mid- delhamis, Oostflakkee en Dirksland. Het is uiteraard een ieder toegestaan te komen kijken als de fiets kwijt is. De Ned. Herv. Vrouwenvereniging 'Ta- bitha' hoopt op D.V. 7 oktober haar jaar lijkse verkoopdag te houden. De ver- koopdag zal worden gehouden in vereni gingsgebouw 'De Poort' aan de Voor straat. De openingstijden zijn 's middags van half 3 tot 5 uur en 's avonds van 7 uur tot half 9. Naast de verkoop van fraaie hand werken e.d. verkopen we boerenkaas, vers gebakken vis, fruit enz. Ook aan de kinderen is gedacht. Dit alles is ten bate van het kerkewerk van de gemeente. U bent hierbij van harte uitgenodigd om ons deze dag te be zoeken. Graag tot ziens. Bestuur en leden van 'Tabitha' Met ingang van 15 september 1997 zijn Cebeco Mechanisatie BV te Nieuwe Tonge en Rumptstad Me chanisatie BV te Stad aan 't Ha ringvliet samengegaan in een nieuw bedrijf met de naam V.M.B. Mechanisatie BV, Lieve Vrouwe- poldersedijk la, Stad aan 't Ha- ringvUet, tel. (0187) 611888. De voordelen van deze samenvoeging zijn onder meer: - een concentratie van specialistische medewerkers op een goed bereikbare vestigingsplaats, waarbij kennis en ervaring efficiënt en flexibel worden ingezet; - waarborging van een optimale nazorg aan trekkers en landbouwwerktuigen; - vanuit één bedrijf een aanbod van een breed programma gerenommeerde merken en een betere en efficiëntere onderdelenvoorziening. De leiding zal worden gevoerd door W. P. van den Heuvel, die zijn ervaring en kennis van de agrarische mechanisatie en bedrijfsvoering inbrengt. V.M.B. Mechanisatie BV zal uiteriijk 31 januari 1998 geheel operationeel zijn. Tot die tijd zal verkoop en service vanuit beide vestigingsplaatsen doorgaan. „Misschien staat m'n autootje wel in de weg", dacht - gistermiddag - mevr. Tan Hagoort-Vroegindewey uit Sommelsdijk en vanuit de woning op de Sommelsdijkse Oostdijk waar ze even op bezoek was snelde ze toe om haar automobieltje weg te rijden voor brandweer en ambulance die met loeiende sirenes richting Sommels dijkse haven reden. Haar zes jaar oude Peugeotje 205 bleek juist de aanleiding tot al die luidrucht want het was de haven in gedoken, gelukkig zonder dat er iemand inzat maar dat was niet be kend toen iemand het alarmnummer belde. Tan, inmiddels oog in oog met de drenkeling kon verzekeren dat de auto onbemand was, ze had 'm even geparkeerd voor Decohome d'n Diek. Pas veel later is het autootje door ber gingsbedrijf Donkersloot uit Stellen- dam geborgen, het wachten was op een duiker geweest die een strop be vestigde waarmee de Peugeot weer aan wal werd gehesen. Het werd naar Peugeot-dealer Visser gebracht en Tan hoopt nu maar dat die het weer rijklaar kan maken. Want ze heeft 'm dagelijks nodig om naar het werk - tandartsassistente - in Numansdorp te rijden. Aan takelbedrijf Donkersloot zal 't niet liggen want die heeft 'm keurig op de kant gezet. Later is er nog een hijskarwei ge volgd waar twee collegabergers aan te pas zijn gekomen toen door een plotseling defect een takelwagen bijna zelf in de haven terecht kwam. Het ouderenkoor 'Onder Ons' uit Vroonlande te Dirksland geeft a.s. woensdag D.V. 8 oktober een uitvoering in de recreatiezaal van Vroonlande. De dirigent/pianist van het koor is Jaap Hol laar. Op het programma staan vaderland se liederen en gezangen. Het een en ander wordt afgewisseld met sa-men- zang, pianosolo en declamatie. Be-lang- stellenden zijn hartelijk welkom. Aanvang 19.30 uur. REFORMATORISCHE POLITIEKE FEDERATIE De 4 eilandelijl(e RPF-kiesvereni- gingen zijn onlangs een ledenwerf actie gestart. Vooruitlopend op het verliiezingsjaar 1998, waarin de burgers, zowel voor de gemeente- raads- als de Tweede Kamerver kiezingen naar de stembus gaan, hebben ze een forse actie ontke tend. Alle dorpen en kernen van het eiland zullen door ledenwervers worden be zocht, op zoek naar verbreden van het grondvlaJc. De afgelopen jaren is er heel wat gebeurd bij de RPF. De christelijke sociale politiek waardoor bijbelgetrouwe christenen zich aangesproken weten, wint aan vertrouwen. Daarom is de tijd nu rijp om de winst vanuit de stemloka len te verzilveren in ledengroei van de kiesverenigingen, dus van de partij. Ge loven betekent keuzen maken en dat be perkt zich niet alleen tot het stemhokje. Ook de tijden tussen de verkiezingen is het nodig elkaar te steunen in het bedrij ven van christelijke politiek. Voor deze steun zijn leden nodig, vandaar de legi tieme vraag die dezer dagen aan velen op ons eiland zal worden gesteld. Om nog duidelijker te laten zien wie de RPF is en waar ze voor staat binnen de samenleving is er op D.V. 15 oktober een ontmoetingsavond in 'het Diekhuus' aan het Zandpad te Middelhamis. Het Tweede Kamerlid Leen van Dijke gaf te kennen hier graag aanwezig te willen zijn. Het wordt een avond waar in een ongedwongen sfeer met elkaar kan wor den gesproken over politiek, maar ook over andere zaken die ons leven raken. Een gelegenheidscombo zorgt ervoor dat samen zingen een belangrijk onderdeel is van deze avond. Natuurlijk is iedereen welkom op deze avond, waarop de RPF duidelijk wil laten zien dat ze meer wil zijn dan een politieke partij. Want ze wil een bewe ging zijn waar christenen die bijbelge trouw wensen te blijven binnen de huidi ge maatschappij elkaar opzoeken en be moedigen. De avond zal om 19.30 uur aanvangen. Zondag 5 oktober 1997 OUDDORP - Herv. Gem. Dorpskerk: 9.30 uur nog niet bekend en 18.30 uur ds. R. Veldman. Eben-Haëzer: 9.30 uur ds. R. Veldman en 18.30 uur nog niet bekend - Ger. Gem. 9.30 en 18.30 uur leesdienst - Ger. Kerk 10.00 uur drs. Jac. Kattenberg en 18.30 uur ds. J. Koster - Doopsgezin de Gem. 9.30 en 18.30 uur ds. J. Smink. GOEDEREEDE - Herv. Gem. 9.00 en 10.45 uur ds. P. H. van Harten, Rid derkerk en 18.30 uur ds. J. W. van Estrik (opening winterwerk). STELLENDAM - Herv. Gem. 10.00 uur ds. J. de Jong, Nijkerk (beroepen predikant) en 18.00 uur ds. A. Beens, Katwijk aan Zee - Ger. Kerk 10.00 uur ds. J. Koster en 18.30 uur ds. C. C. Kors, Rockanje. MELISSANT - Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. J. G. Blom - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst - Ger. Kerk 9.30 en 17.00 uur ds. A. S. Rienstra, Scheveningen - Ger. Gem. in Ned. 10.00 en 18.00 uur leesdienst. DIRKSLAND - Herv. Gem. 10.00 uur ds. M. J. Paul en 18.00 uur ds. J. het Lam - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. A. M. den Boer. HERKINGEN - Herv. Gem. 10.00 uur kand. Joppe, Rouveen en 18.00 uur ds. A. Schaap - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst. SOMMELSDIJK - Herv. Gem. 10.00 uur ds. J. C. den Toom (opening win terwerk) en 18.00 uur ds. G. Mulder - Lukaskapel HDG 10.15 uur kand. T. J. Korten en 15.30 uur Samenzang- dienst - Rem. Ger. Gem. 10.00 uur ds. mevr. E. L. van Dunné-de BijU Nachenius - Herv. 'Exodus' Gem. lO.OOuurds. J.H. Verwaal. MIDDELHARNIS - Herv. Gem. 10.00 uu rds. A. P. Voets en 18.00 uur ds. L. W. Ch. Ruijgrok - Chr. Ger. Kerk 9.30 en 18.00 uur ds. P. den Butter (bed. H.A. en nabeü-achting) - Ger. Gem. 9.30 en 18.00 uur lees dienst - Ger. Kerk 10.00 uur ds. H. Out en 17.00 uur drs. A. P. Spaa, Brouwershaven - Ger. Kerk (Vrij gemaakt) 9.30 uur leesdienst en 16.45 uur ds. H. van Dijken - Chris tengemeente Vrienden van de Bij bel Diekhuus, Ben. Zandpad 10.00 uur dhr. H. ten Voorde. NIEUWE TONGE - Herv. Gem. 9.30 en 18.00 uur ds. A. Belder - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst. OUDE TONGE - Herv. Gem. 10.00 uur ds. A. Schaap en 18.00 uur ds. L. D. Burger - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst. STAD aan 't HARINGVLIET - Herv. Gem. 10.00 uur ds. L. D. Burger (opening winterwerk) en 18.00 uur ds. H. A. V. d. Pol, Dinteloord - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst - Ger. Kerk 10.00 en 18.00 uur ds. P. C. Koster, Spijkenisse. DEN BOMMEL - Herv, Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. A. Vos, v.m. opening winterwerk - Ger. Kerk 10.00 uur dr. J. C. de Moor en 18.00 uur ds. B. J. Oldenhuis. OOLTGENSPLAAT - Herv. Gem. 9.30 en 18.00 uur ds. J. B. ten Hove - Ger. Gem. 9.30 uur (H.A.) en 18.00 uur ds. C. de Jongste van Tholen - Ger. Kerk 9.30 uur ds. H. Vollmuller en 18.00 uur ds. Th. de Kok. LANGSTRAAT - Herv. Gem. 10.00 uur ds. G. Mulder. ZIERIKZEE - Evang. Lutherse Gem. geen dienst. SINT MAARTENSDIJK - Herv. Gem. 9.30 en 14.30 uur ds. A. den Hartog - Ger. Gem. in Ned. 3x leesdienst - Oud Ger. Gem. 3x leesdienst. ROTTERDAM - Gisteren heeft het voorlopig actiecomité tegen een vlieg veld op Goeree-Overflakkee een bezoek aan Zestienhoven (Rotterdam Air Port) gebracht en een uitgebreide vlucht over Goeree-Overflakkee gemaakt met in structeur Bill de Koning van Stichting Vliegschool Zestienhoven. Verslaggevers van het TV-programma Middag-editie waren erbij. Een beeldver slag op maandag of dinsdag a.s. tussen 12 en 13 uur op Ned. 3. DIRKSLAND - In de week van 7-11 oktober voert de Stichting De Onder grondse Kerk (SDOK) haar Actie Brie venbus '97 uit. Dit houdt in, dat zij op elk adres in Nederland het boekje 'Le vensbelangrijke vragen' van de hand van John Blanchard door de PTT laat be-zor- gen. De actie komt voort uit de zorg voor onze vele medelanders die de Heere Jezus Christus niet kermen. Een meerder heid van ons volk heeft de Heere de rug toegekeerd. Het doel van de actie is dat Nederland zich bekeert van zijn verkeer de weg. De kerkenraad van de Hervormde Ge meente van Dirksland heeft een gebeds samenkomst belegd op woensdagavond 8 oktober om 20.00 uur in de Hervorm de Kerk om God te smeken om geduld te hebben met ons volk en om velen terug te brengen tot Zijn dienst. Wij nodigen u uit om in de gebedssa menkomst aanwezig te zijn, uit welke plaats of kerk u ook afkomstig bent. Vanaf zaterdag 4 oktober zijn ze ook in Nederland verkrijgbaar: de echte Amerikaanse Bagels. Deze 'ronde broodjes met een gat' zijn in de Verenigde Staten ongekend populair. Reden voor de Echte Bakkers van Nederland om ook de Nederlandse consument hiermee kennis te laten maken. De Bagel is een van origine Joods brood je, dat door de Europeanen is meegeno men naar Noord-Amerika. Inmiddels is de Bagel in Amerika onbetwist 'broodje nummer 1'. Het broodje kan op elk mo ment van de dag gegeten worden en be vat geen spatje vet, waardoor het hele maal van deze tijd is. In tegenstelling tot de typisch Nederlandse broodjes, is de Bagel een stevig broodje waar je met je tanden aan moet trekken. Dat beetje taaie maakt het broodje ook zo verslavend lek ker. Creamcheese De Bagels worden 'standaard' opge maakt met Creamcheese, een luchtig op- gekpt mengsel van Crème Fresh en een romige smeerkaas. Het broodje wordt nog aantrekkelijker door het beleg, dat o.a. kan bestaan uit pittige vleeswaren, zalm, Hollandse kaassoorten of salades. Ook zoete Bagels met bijvoorbeeld ban aan, ahomsiroop en kaneel zijn een lek kernij. De 350 Echte Bakkers van Nederland zijn er klaar voor. Want dat de Bagels ook in Nederland aanslaan, staat voor hen als een paal boven water. De recep turen zijn uitgebred getest en ook de belegmogelijkheden zijn uitgeprobeerd. Voor die consumenten die zelf hun Ba gel willen beleggen, heeft de Echte Bak ker een folder met allerlei belegtips. Wilt u ook kennismaken met de Bagels? Ga dan vanaf 4 oktober naar uw Echte Bakker Kommer Akershoek te Ouddorp, Leen Bleumink te Stel- lendam en Jaap Nagte- gaal te Melissant, die u herkent aan het gele logo. OUDDORP D.V. zaterdag 4 oktober komen wij van de Kon. Beatrixschool weer langs. Zet uw oud papier (dus geen karton a.u.b.) goed zichtbaar en goed gebundeld aan de straat. Vriendelijk verzoek hierbij is, met het oog op de vrijwilligertjes die helpen bij het ophalen, de pakketten niet zwaar der te maken dan ten hoogste tien kilo gram. De opbrengst van de maand september was 2.685,20 (38.360 kg.). Hartelijk dank hiervoor. Organisatie Muziekschool Goeree-Overflakkee Op zaterdag 1 november is er van wege de Muziekschool Goeree- Overflakkee en Blokfluit Work shop in het Diekhuus, Beneden Zandpad 7 te Middelharnis. Alle gevorderde blokfluitisten vanaf 12 jaar worden uitgenodigd voor deze stu diedag o.l.v. de docenten EUy Bakker en Lian Huyben. Het programma begint om 10.00 uur en duurt tot 17.00 uur. Deelname kost 12,50 voor deelnemers tot 21 jaar; voor deelnemers van 21 jaar en ouder bedragen de kosten 22,50. Aanmeldingsformulieren zijn verkrijg baar in het Diekhuus (482400) en u kunt zich aanmelden tot 18 jaar. Wat kunt u op zo'n dag verwachten? Uiteraard is dat veel en intensief musice ren. Ingestudeerd en uitgevoerd zullen worden composities van Praetorius, Sammartini en Gabrieli. Van Praetorius speelt u na verloop van tijd moeiteloos diverse vijfstemmige dansen uit de Terp sichore. U ontspant zich vervolgens met een eveneens vijfstemmig Divertimento van Sammartini om zich daarna des te heviger te kunnen concentreren - op een schrik niet - driekorige (en ook twaalf- stemmige) Canzona van Gabrieli. Tussen al deze musiceervreugde is er ook nog een lezing van een instituut voor oude muziek uit Utrecht. De muziek die inge studeerd gaat worden is al van te voren verkrijgbaar zodat u zich optimaal kunt voorbereiden. Alleriei andere informatie over de dagin deling, pauze's et.c treft u aan op het aanmeldingsformulier. Voor alle duide lijkheid: ook blokfluitisten die geen leer ling zijn van de Muziekschool worden van harte uitgenodigd om mee te doen. Tenslotte nog iets over de docenten. Elly Bakker en Lian Huyben studeerden alle bei blokfluit aan het Rotterdams Conser- vatonum bij Thera de Clerck. Inmiddels hebben ze een ruime ervaring als pedag oog en als uitvoerend musicus. Lian Huyben is momenteel werkzaam in Ber- kel Rodenrijs, Spijkenisse en Hellevoet- sluis. Elly Bakker werd aan de Muziek scholen te Westvoome en Goeree-Over flakkee. 02 p> co c/a ns 0 C3. ro Morgenavond is er de start van een nieuw OJW-seizoen. Ook jij moet daar bij zijn! Het belooft een boeiende avond te worden, waarop je weer kennis kunt maken met al de teamleden. Wat we precies gaan doen willen we eigenlijk niet verklappen, maar toch... het heeft te maken met een aantal sketches die wij op zullen voeren. Deze avond is er volop gelegenheid om bij te kletsen met je vrienden en een warme hap is ook geregeld. We beginnen zoals vanzelfsprekend om acht uur, maar vanaf half acht zetten we de deuren van De Hoeksteen al voor je Ben je 15 jaar of ouder, dan ben je deze avond van harte welkom. We rekenen op je komst en neem je vrienden mee! Jongstleden zaterdag werden, tij dens een gezellig gourmet-avondje in gebouw 'De Notenkraker', twee leden van de Koninklijke Fanfare 'Sempre Crescendo' in het zonne tje gezet. Henk Grootenboer, in het dagelijks leven buschauffeur bij de ZWN, werd naar vo ren gehaald omdat hij 25 jaar geleden lid werd van Sempre's drumband en dit tot nu toe ook had volgehouden. Volgens voorzitter Jacqueline Lokker-de Gans kwam het nog niet in de geschiedenis van Sempre voor, dat iemand 25 jaar lang enkel en alleen drumband-lid is ge weest. Door zijn drukke werkzaamheden en onregelmatige diensten valt het voor Henk niet mee altijd aanwezig te zijn, maar hij heeft beloofd toch te proberen zo veel mogelijk de mars-optredens van Sempre bij te wonen. Als aandenken kreeg Henk een pennenset van de vereni ging, terwijl de heer Spijkerman, lid van het provinciaal bestuur van de KNF, een speldje en oorkonde overhandigde. Voor de echtgenote van Henk was er een bloe metje. De tweede jubilaris was maar liefst 40 jaar muzikant! Pim Schrijver, werkzaam bij het Waterschap Goeree-Overflakkee, werd in 1972 lid van Sempre nadat hij daarvoor al 15 jaar lid was geweest van 'Euphonia' uit Goes. Dat Pim uit het goede verenigingshout is gesneden begrepen ze al gauw bij Sempre, want na de kas-controle commissie en het 'bode schap' werd Pim in 1977 in het bestuur gekozen. Dit heeft hij volgehouden tot februari 1997, toen hij zich niet meer herkiesbaar stelde, omdat 'een ander het nu wel eens mocht proberen'! In al die jaren heeft Pim veel voor Semp re gedaan, aldus de voorzitter, maar vooral zijn relativeringsvermogen was - als de gemoederen een enkele keer wat verhit dreigden te raken tijdens een ver gadering - van grote waarde. De voorzitter stelde Pim graag als voor beeld: behalve veelzijdig en talentvol muzikant - Pim speelt ook nog in dans orkest 'The New Orpheans', dat bijna geheel uit beroepsmusici bestaat - is Pim immers ook nog een fanatiek tennisser, wielrenner èn talentvol schilder. On danks al deze bezigheden is Pim bij alle activiteiten, repetities en optredens aan wezig en dat is iets dat zeker niet ieder een voor elkaar krijgt. De voorzitter sprak de hoop uit, dat Pim nog tot in lengte van jaren aan de vereni ging verbonden zal blijven, niet alleen als eminent trompettist, maar vooral als vertrouwd en betrouwbaar deel van 'Sempre Crescendo'. De afgevaardigde van de KNF speldde Pim de KNF-speld op en bevestigde nog maals, dat het verenigingsleven niet kan bestaan zonder mensen die bereid zijn belangeloos veel werk te verrichten en de club trouw te blijven. Echtgenote Francien werd in de bloeme tjes gezet voor zoveel jaar trouw 'sup porterschap. Op D.V. zaterdag 4 oktober a.s. zullen de Schakelclub en de Stuif-In in Stellen- dam hun seizoen weer gaan beginnen. De eerste avond is een gezamenlijke avond van beide clubs. Het programma is als volgt: Vanaf 17.00 uur zal er een gezamenlijke maaltijd zijn. Daarna gaan we naar het strand voor een gezellige avond met o.a. beach volley. Bij slecht weer is er een alternatief bin- nenprogramma. De Schakelclub is bedoeld voor jongeren die de basisschool hebben veriaten t/m 15 jaar. Op de Stuif-In ben ie welkom vanaf 15 jaar. De clubavonden worden gehouden in De Schuur' aan de Bosschieterstraat in Stellendam en zijn gevuld met telkens weer een ander programma. V, CeCHTE rö 7 BAKKER 1 U-D open. j j

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1997 | | pagina 2