Zelfstandige ondernemers levensmiddelenbranche laten van zich horen GS komen met steekhoudende argumenten om Goeree-Overflakkee bij Zuid-Holland te houden Die vlieger gaat niet op!!! Beter slapen (010)2741135 DIERENOPVANG VOEG U BIJ 'DENK EN ZET' Politie 24-uurs telefoon: SGP protesteert tegen aanleg vliegveld Goeree-Overflakkee Nieuwe predikant GerefKerk Vrijgemaakt doet intrede STROOPWAFELAKTIE Bondsdag Barneveld GOEREE-OVERFLAKKEE OPBRENGST KOLLEKTE BINGO bij P.V. De Zwaluw 'De Christenvrouw' VERLOTING JAARMARKT Biz. 2 EILANDEN-NIEUWS MIDDELHARNIS/DIRKSLAND - De zelfstandige ondernemers in de levensmiddelenbranclie, ook die uit Middelharnis en Dirksland, zijn niet voornemens lijdzaam toe te zien wat over hen wordt beslist of wordt besproken. Dinsdagmiddag hebben ze op de gemeentehuizen van Middelharnis en van Dirksland van hun aanwezigheid in de gemeenten blijk gegeven en er een nadrukkelijk verzoek gedeponeerd... Het verzoek kon ongezegd blijven omdat het Vakcentrum Le- vensmiddelenbedrijf dat voor landelijk gebruik heeft verwoord in het rapport dat de 'Meerwaarde van de zelfstandige levens middelen detaillist' belicht. In dat rapport profileert die zelf standig detaillist zich als een 'flinke werkgever die inkomens genereert en uitkeringen voorkomt en derhalve de gemeenten en het Rijk geld bespaart en die bovendien de burger veel ser vice biedt', een factor derhalve om rekening mee te houden als het gaat om de leefbaarheid van de gemeenschappen waarin ze gevestigd zijn. Dinsdagmiddag hebben drie collega's uit (groot) Middelhar nis, Jaap Mackloet (Stad), dhr. Klapmuts (Nieuwe Tonge) en dhr. Sangers (Golff, Middelharnis) een exemplaar van het rap port uitgereikt aan weth. mevr. Van Eek, en hun belangen in haar belangstelling aanbevolen. Teveel worden bij gemeentelijke bestemmingsplannen en ont wikkelingen uitsluitend de namen van grootwinkelbedrijven genoemd, terwijl van de zelfstandig ondernemers evenzeer be langstelling zou kurmen worden verwacht. Ook die zijn goed voor miljoenen omzetten en zijn werkelijk dienstverlenend, 'duidelijk ingeworteld in de gemeenschap en bevolking', ver telden de heren uit ervaring, waarmee ze ook de sociale func tie van hun bedrijven duidelijk onderstreepten. (vervolg van voorpagina) Van der Goot wijst ook op de oriëntatie van het eiland op Zuid-Holland. Er is een belangrijke woon-werkrelatie met de Rotterdamse regio en in mindere mate ook met de Hoekse Waard en de Drecht- steden. Een dergelijk relatie is nauwe lijks met Zeeland te bespeuren. Dat zal ook na een provinciale herindeling niet veranderen. GS zijn vervolgens van mening dat, waar de staatssecretaris stelt dat er qua aard en functie van het gebied overeenkomsten zijn met de Zeeuwse eilanden, hetzelfde zeker kan gezegd worden over de over eenkomsten tussen Goeree-Overflakkee en de Hoekse Waard en Voome-Putten. "De geïsoleerde ligging van het eiland ten opzichte van Zuid-Holland wijzen GS beslist van de hand", zegt Van der Goot. "Nu de Hoekse Waard geen deel zal uitmaken van de stadsprovincie, gaat het argument totaal niet op. Door de beslissing van de Tweede Kamer wordt het eiland geen enclave van Zuid-Hol land tussen een eventuele stadsprovincie Rotterdam en Zeeland. Goeree-Overflak kee zal onderdeel zijn van een brede 'schil' van Zuid-Hollandse gemeenten in het zuiden van de provincie." GS vinden dat, gelet op het vrijwel ontbreken van woonwerk-relaties met en de functionele oriëntatie op Zeeland, er zelfs gesteld zou kunnen worden dat het eiland een geïsoleerd onderdeel van Zeeland zal worden. Angst slechte raadgever Van der Goot wijst er verder op dat de provincie Zuid-Holland het eiland als een waardevol onderdeel van Zuid-Hol land beschouwt. "Dat brengen we ook tot uitdrukking in de investeringen die in het eiland worden gepleegd en in de gebiedsgerichte projecten (o.a. verbete ring van infrastructuur en verkeersveilig heid)." GS zien totaal géén meerwaarde in de overgang van Goeree-Overflakkee naar Zeeland. De argumenten van isolatie en overeenkomsten in functies met Zeeland zijn volgens het provinciale bestuur niet ter zake doende. Volgens GS is het maar afwachten of de provincie Zeeland bereid en in staat zal zijn, om het niveau van investeringen van Zuid-Holland te handhaven. Als laatste argument wijst Van der Goot erop dat bij de gemeenten op het eiland een angst te bespeuren is, dat ze op ter mijn toch bij een stadsprovincie Rotter dam terecht zullen komen. Uit die vrees bespeurt hij de neiging om zich dan maar bij de overgang naar Zeeland neer te leg gen, als beste uit twee kwaden. Om die reden voelen de gemeenten er ook wei nig voor zich te oriënteren op samenwer king met de overige gemeenten in Zuid- Holland Zuid. Met nadruk wijst Van der Goot er echter op dat de Tweede Kamer fracties te zijner tijd de wetgeving voor de stadsprovincie willen beoordelen. Wel is nu uit het debat duidelijk naar voren gekomen, dat de Hoekse Waard géén onderdeel van de stadsprovincie zal uitmaken. Dat zal op korte, maar ook op middellange termijn bij de meerderheid van de Kamer niet aan de orde zijn, ver wacht hij. Nu dus duidelijk is dat de Hoekse Waard gewoon deel uit blijft maken van Zuid-Holland, vinden GS het logisch dat ook Goeree-Overflakkee ver der buiten de discussie over de stadspro vincie wordt gelaten en Zuid-Hollands blijft. Veel te ver De gedachtengang van een meerderheid van de burgemeesters op het eiland die, omdat zij verwachten dat op een moment de Hoekse Waard toch deel uit zal gaan maken van de stadsprovincie, daarom maar direct naar Zeeland willen verhui zen, gaat Van der Goot véél te ver. "Daar is geen enkele reden toe en ik begrijp ook niet waarom er zo geredeneerd wordt. Ook zij kunnen weten dat het in bestuurlijk Nederland zo is, dat dergelij ke herindelingen toch minimaal 25 jaar stand moeten kunnen houden, anders gaat men er niet aan beginnen. Het ligt dus totaal niet in de lijn van de verwach tingen dat de Hoekse Waard op korte ter mijn toch naar de stadsprovincie gaat. Nee, integendeel! Nu duidelijk besloten is dat de Hoekse Waard bij Zuid-Holland blijft, zal dat zeker voorlopig zo blijven. Ook in de regering is men ervan over tuigd dat in het gebied hoognodig eens wat rust moet gaan ontstaan. Daarom kan ik de zienswijze van de burgemees ters niet begrijpen!" Hoe de ontwikkelingen verder zullen lopen is ook voor hem de grote vraag. Duidelijk is dat de Staatssecretaris vindt dat Goeree-Overflakkee naar Zeeland moet verhuizen en daarvoor ook een wetsontwerp zal maken. De meeste frac ties in de Tweede Kamer hebben daar geen commentaar op gegeven. Alleen het CDA en de SGP hebben duidelijk gesteld dat ze tegen de provinciale herin deling van Goeree-Overflakkee zijn en er geen moverende redenen voor te zien. De anderen hebben het nog in het mid den gelaten en zullen straks bij de behan deling van het wetsontwerp hun stand punt bepalen. IJveren Volgens Van der Goot verandert er voor alsnog niets in de verhouding van de provincie Zuid-Holland ten aanzien van Goeree-Overflakkee. "Wij blijven gewoon komen én investeren in het eiland. Men zal ons nooit kunnen verwij ten dat Goeree-Overflakkee er maar een beetje 'bij hangt'." Voorts zullen GS de argumenten op het juiste tijdstip en op de juiste plaats uitdragen. Van der Goot: "Wij zien Goeree-Overflakkee nog niet naar Zeeland gaan. Zolang er nog geen definitief besluit is gevallen, zullen we blijven ijveren om het eiland Zuid-Hol lands te houden!" Ingezonden: Waarom koos men voor Goeree-Over flakkee als nieuwe lokatie voor een vliegveld ten bate van de recreatieve luchtvaart? Op deze vraag kwam tijdens de voorlichtingsavond op 8 september in het gemeentehuis van Middelharnis, na veel omhaal van woorden van de voor lichters geen afdoende antwoord. Een golf van onrust onder de bevolking was het eerste effectieve resultaat. Is dat de taak van bestuurders? Had men niet van tevoren kunnen inschatten wat de reacties van de bevolking zouden zijn? ledere weldenkende eilandbewoner zal het antwoord hierop niet lang schuldig blijven. Een schitterend poldergebied tussen de woonkernen Middelharnis, Stad aan het Haringvliet, Den Bommel, Oude Tonge en Nieuwe Tonge wordt doorsneden door een landingsbaan voor de recreatie ve luchtvaart. 28 hectare landbouwgrond gaat hierbij verloren. En blijft het daar bij? Dhr. P. Heynen van de Provincie mocht dan al beweren dat het niet groter zal worden of plaats zal bieden aan ande re vliegtuigen, de uiteindelijke beslissing daarover is aan het kabinet en ook kabi netten wisselen zowel van kleur als van standpunt. Een kleine Bowing kan er landen en stijgen evenals een Cityhop per. Wat kunnen we nog beginnen als Zestienhoven nog meer vliegbewegingen kwijt wil, kwijt moet in opdracht van de minister en als bovendien het vliegveld niet rendabel blijkt? De werkgelegenheid? O, ja, geweldig!!! Een vogelwachter misschien of een kof- fiejuffrouw, maar in tachtig arbeidsplaat sen geloven wij niet. De economische impuls is voor ons een lachertje. Een aantrekking van de recreatie al evenzo, want recreëren in de nabijheid van een vliegveld is alleen maar interessant op de manier zoals je een bezoek brengt aan Schiphol. De omwonenden van Schiphol denken over dat recreatieve beslist wel anders en hier wordt het heerlijk zeilen op het Haringvliet met om de haverklap een vliegtuig over je fok. Zelfs een waar destijging in de vastgoedsector wordt ons voorgespiegeld. Zou het niet een waardedaling worden? En al zou dat allemaal nog waar zijn, de rust die voor velen het aantrekkelijke is van ons eiland is voor goed verdwenen om de doodeen voudige reden dat de echte stilte nooit meer aanwezig zal zijn. De rust op de zondag, die bij ons hoog in het vaandel staat, is voorbij. In de schit terende natuurgebieden rondom ons eiland, de stiltegebieden etc. zullen rusti ge of stille momenten tot de uitzonderin gen gaan behoren. Directeur R. Wondolleck van Rotterdam Airport zegt in de Volkskrant van 16 september jl.: „De irritatie in de omge ving over de vrijetijdsvliegers is toch vrij groot, want ze maken vooral in het weekeinde gebruik van Rotterdam Air port". Die irritatie wacht dus, in geval het doorgaat, de bewoners van bovenge noemde dorpen. 60.000 vliegbewegingen per jaar zorgen voor ca. 13 vliegbewe gingen per uur (er komt volgens de plan nen geen nachtverkeer). Door de week zal dat wel gehalveerd kunnen worden. MIDDELHARNIS - Volgende week zondag is het zover. Dan zal D.V. voor de tweede keer in haar geschiedenis de Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt) een eigen pre dikant ontvangen in de persoon van ds. H. van Dijken. Ds. Van Dijken wordt predikant van de kerk te Middelharnis, waarvan de leden wonen op geheel Goeree-Overflakkee, alsmede van de kerk van Bergen op Zoom, waarmee een samenwerkingsver band bestaat. Gezamenlijk tellen de beide kerken ongeveer 250 leden. De bevestiging vindt plaats in een dienst, uitgaande van de Gereformeerde kerken (Vrijgemaakt) van Middelharnis en Ber gen op Zoom. Deze dienst wordt gehou den op 28 september om 11.00 uur, in het gebouw van de Gereformeerde Kerk (syn.). Koningin Julianaweg 64, op de hoek van de Langeweg (aan de miniro tonde) te Middelharnis. Voorganger is drs. C. J. Haak te Kampen. De te bevestigen predikant zal 's mid dags om 15.00 uur zijn intrede doen te Bergen op Zoom, en 's avonds om 19.00 uur te Middelharnis. Ook voor deze dienst zal gebruik worden gemaakt van de kerk aan de Koningin Julianaweg. De Gereformeerd Vrijgemaakten vor men, wat betreft hun getal, een der klein ste kerken op Goeree-Overflakkee. Vanaf de Vrijmaking, die op Goeree- Overflakkee in 1947 plaatsvond, telde het kerkgenootschap vele jaren lang slechts enkele tientallen leden. Met name in de jaren tachtig steeg dit aantal echter relatief snel tot ongeveer 160. De laatste jaren heeft het ledental zich gestabili seerd. Hoogtepunten waren de ingebruikname van een eigen kerkgebouw aan het Oost Voorgors in 1986, en de komst van de eerste predikant, ds. J. B. de Rijke, in 1990. Laatstgenoemde vertrok in april 1996, nadat hij een beroep had aangeno men naar de kerk te Eindhoven. Thans mag de gemeente zich opnieuw verblijden met de komst van een predi kant. Ds. Van Dijken woont sedert kort in Oude Tonge. Hij is 34 jaar, is gehuwd en heeft twee kinderen. Moeilijk inslapen, vaak of vroeg wakker worden of piekeren in bed, we hebben er allemaal wel eens last van. Als het niet te vaak gebeurt, maken we er ons niet echt druk om. Maar een aantal mensen heeft deze klachten soms al jarenlang. Uren wakker liggen en piekeren, zijn voor hen bekende verschijnselen. Ze hebben het gevoel alle schaapjes van de wereld al eens geteld te hebben. Vaak nemen ze slaapmiddelen in. Voor degenen onder u die van de slaap middelen af willen en voor anderen die slecht slapen, is deze cursus bedoeld. De cursus bestaat uit 8 wekelijkse bijeen komsten van IVi uur en een laatste bij eenkomsten na ongeveer 2 maanden na afloop van de cursus. Ook mensen met chronische pijnklachten kunnen baat hebben bij een cursus 'Beter Slapen'. Pijn belemmert nogal eens het inslapen of maakt dat men vaker wakker wordt. Woelen en gespannenheid zijn soms het gevolg. De pijn wegnemen kan natuurlijk niet met een slaapcursus. De vermindering van slaapmiddelen is - in overleg met uw arts - mogelijk, maar staat voor mensen met chronische pijn klachten niet persé voorop in deze cur sus. De nadruk ligt hier veel meer op: hoe de gevolgen van pijn zo te beïnvloe den dat men zich prettiger, meer ont spannen voelt, wat dan hopelijk een beter slaapritme oplevert. Ontspannings oefeningen zij hierbij essentieel. Deze worden u tijdens de cursus geleerd, zodat u ze thuis kunt toepassen. Kosten 130,00 voor leden van Kruis werk ZHE Gezondheid Service en ƒ215,00 voor niet-leden. SOMMELSDIJK De leden van de Christelijk gemengde zangvereniging 'Vox Humana' te Som- melsdijk hopen D.V. volgende week van 23 t/m 27 september een verkoping van stroopwafels te houden om koorkleding aan te schaffen. Wij hopen ons in deze koorkleding te presenteren D.V. 20 december op onze kerstzangavond te Sommelsdijk. In de gemeenten van Middelharnis en Oostflakkee zullen deze stroopwafels u worden aangeboden. Eén pakje van deze overheerlijke room- boterstroopwafels voor 3,50 en 3 pak jes voor 10,-. Stelt u ons niet teleur, en koop deze wa fels aan uw deur. Bij voorbaat hartelijk dank. Het bestuur maar dat houdt dan wel in dat het op za terdag en zondag verdubbeld wordt. KORTOM ONS ANTWOORD IS SIMPELWEG: NEE!! GEEN VLIEGVELD OP FLAKKEE! De RPF raadsleden van Middelharnis, Dirksland en Goedereede: C. J. Hameeteman D. Leeflang G. Moerkerk en de besturen van de RPF- kiesverenigingen van Oostflakkee, Middelharnis, Dirksland en Goedereede. GEMEENTE GOEDEREEDE Geschoten reebok Bij een door de politie ingesteld onder zoek naar het schieten van een reebok door een jachtakte-houder in de gemeen te Ouddorp, bleek dat de man de regels had overtreden. Er werd door een getuige gesignaleerd dat de jager de reebok schoot op het terrein van Natuurmonu menten, terwijl hij dit niet mocht. De ja ger ontkende dit. Technisch onderzoek bracht aan het licht dat de jager in over treding was geweest. Hem werd proces verbaal aangezegd en het nog resterende deel van de reebok, dat al bij de poelier lag, werd in beslag genomen. GEMEENTE MIDDELHARNIS Aanrijding tussen auto en landbouwvoertuig Op de Langeweg te Middelharnis wilde de bestuurder van een personenauto linksaf de parallelweg oprijden. Op deze parallelweg reed een landbouwvoertuig dat door de bestuurder van de auto over het hoofd werd gezien. Een aanrijding was onvermijdelijk en het landbouw voertuig reed nagenoeg over de auto. De schade was groot en de auto totall loss. Politie en een takelbedrijf zorgden dat alles weer in goede banen werd afgehan deld. GEMEENTE DIRKSLAND Aanrijding op parkeerterrein Op het parkeerterrein nabij supermarkt Cl000 wilden twee bestuurders van een personenauto tegelijkertijd achteruit rij den. Hierbij zagen zij elkaar over het hoofd en de voertuigen raakten elkaar. Schade bleef beperkt tot enige deuken. Door politie werd bemiddeld en gehol pen bij het invullen van de verzekerings papieren. Teerspatproblemen Op de Vroonweg in Dirksland was een bedrijf bezig met asfalteren. Op aldaar geparkeerde auto's werden wat teerspat ten aangetroffen en de eigenaars bena derden de politie. Het bedrijf gaf aan dat zij voor reiniging zou zorggfi, maar dat minderde de boosheid van één der eige naren niet. Een bestuurder die door de werkzaamheden werd opgehouden gaf aan dat hij zijn 'stilstaande tijd' zou ver halen op het asfaltbedrijf. Door de politie werd in deze bemiddelend en adviserend opgetreden. OPENINGSTIJDEN BUREAUS Ouddorp: vrijdag 19 september van 13- 16 uur; dinsdag 23 september van 13-16 uur; woensdag 24 september van 13-16 uur; vrijdag 25 september van 13-16 uur. Dirksland: Op afspraak. Oude Tonge: Op afspraak. D.V. 25 september 1997 De vertrektijden van de bus zijn: Ouddorp, Eben-Haëzer6.45 uur Goedereede, ZWN-halte6.55 uur Stellendam, ZWN-halte7.00 uur Melissant, Provinciale weg7.10 uur Dirksland, v. d. Heyden7.15 uur Middelharnis, Poolplaats7.25 uur Nieuwe Tonge, de Tram7.35 uur De kosten voor de bus zijn 22,50. We hopen op een gezegende dag. GEVONDEN te Dirksland: Grijze poes, 7 maanden oud. Oude Tonge: Kat, niet zo groot, witte buik, witte bef. Helft van de rug wit- grijs. Pootjes rood-wit. Rood plekje aan de achterpoot. Achthuizen: Jong rood, gecyperd katertje. Oude Tonge: Lapjeskat. Ouddorp: Hondje, Yorkshire-terrier. VERMIST te Melissant: Poes, donkere lapjes, witte bef -i- witte buik, schuw. Stellendam: Gec. kater, cypers grijs, droeg blauw elastisch bandje, witte bef, twee witte voetjes. Inl.: (0187) 65 18 87 STAD AAN 'T HARINGVLIET De gehouden kollekte voor de kankerk- bestrijding heeft in ons dorp 2.276,60 opgebracht. Kollektanten en gevers daar voor hartelijk dank. OOLTGENSPLAAT Vrijdag 26 september is er weer een Bingo bij P.V. de Zwaluw aan de Dorps weg 1 te Ooltgensplaat. U bent allen van harte welkom. Aanvang 20.00 uur. Kof fie gratis. VRIJDAG 19 SEPTEMBER 1997 De voorzitters van de SGP kiesvereni gingen, de fractievoorziuers van de raadsfracties van de SGP in de gemeen ten Middelharnis, Goedereede, Oostflak kee en Dirksland, alsmede de jongeren organisatie Goeree-Overflakkee, hebben met verbijstering kennis genomen van de gedachtenspinsels van de provincie Zuid-Holland en de gemeente Rotterdam om een onderdeel van de luchthaven Zestienhoven te stationeren op Goeree- Overflakkee. Zij wijzen die plannen resoluut van de hand en zullen er alles aan doen te voor komen dat deze zinloze voornemens ten uitvoer worden gebracht. Voor de SGP is de rust en de ruimte op Flakkee van wezenlijk belang. Daaren boven ziet zij in deze plannen een reëel gevaar voor de aantasting van de door de SGP voorgestane zondagsrust. Ze roept daarom de colleges van B en W van de gemeenten Middelharnis en Oost flakkee op alle activiteiten die tot tot standkoming van deze voornemens zou den kunnen leiden achterwege te laten. afd. Dirksland Op D.V. 24 september a.s. hopen we onze eerste avond te houden. De gast spreker van deze avond is de heer Zwart uit Zoetermeer, met het thema: 'Wie be slist er over het eind van ons leven'. De avond begint om 19.45 uur in 'Onder de Wiek'. Nieuwe leden en gasten van harte welkom. Het bestuur DIRKSLAND De volgende winnende nummers zijn tot heden nog niet afgehaald: 109, 140,147. 159,167,197, 255. Prijzen kuimen alsnog worden afgehaald bij mevr. de Jong, Philipshoofjesweg 68, Zo langzamerhand is het aantal leden van de damvereniging teruggelopen van 40 naar iets meer dan 30. Dat was ondermeer het gevolg van overlijden, continuarbeid en vertrek naar elders. Nieuwe leden zijn er nauwelijlcs bijge- liomen, ondanks het feit dat er ten oos ten van Middelharnis op ons eiland nergens een damvereniging is. Het is ons bekend dat er in die regio verschil lende behoorlijke dammers wonen. Laten ze eens op onze wedstrijdavond komen kijken. We spelen elke maan dagavond vanaf half acht in de zaal achter café Zaaier, tegenover het gemeentehuis in Middelharnis. En wie zich aanmeldt kan nog met de nieuwe competite meedoen. Dammen geeft een enorm stuk ontspannning temidden van vaak veel dagelijkse beslommerin gen, en de sfeer op de vereniging is opperbest. Ook jonge mensen zijn er hartelijk welkom. We zijn gaarne bereid op maandagavond voor hen een aparte competitie in te lassen, desge wenst tussen 6.30 en 8 uur. Kom maar eens kijken. Ondertussen is de nieuwe competitie van start gegaan. Er is fel voor de punten gestreden, gelet ook op de weinige remi separtijen. H. Koese maakte dankbaar gebruik van een fout die zijn tegenstander in het eindspel maakte. Dekker dacht een slag- zet te kunnen uitvoeren, maar hij ver keek zich. Dat kostte hem de partij. Pol der kwam in een hekstelling terecht. Hij wist daaruit ten koste van een zwakke vleugel te ontsnappen. Toen J. van Hoorn doorbrak naar dam was het gauw bekeken. I. Koese profi teerde van een miszet die J.A. van Hoorn maakte. Van de Veer stond er in zijn partij steeds wat beter voor. Als Klink wat beter had uitgekeken zou hij er op het eind nog remise uitgesleept hebben. Krijgsman zou Krijgsman niet zijn als hij in zijn eerste partij tegen Vroegindewey geen remise gespeeld had. Er zullen bij hem ongetwijfeld nog veel remises volgen. Van Brussel moest in Lodder zijn meer dere erkennen. Wie had dat gedacht? F. Noordijk weerstond A. Verolme. Knap! Zaaier was voor Staal net iets te sterk, en Schellevis maakte er tegenover Groenen dijk door een mooie slagzet al gauw een eind aan. Nipius moest na fraai verzet in H. Noordijk zijn meerdere erkennen. Behalve tussenstanden hopen we zo nu en dan eens wat bijzonderheden uit een partij door te geven. De uitslagen van de maandag, 15 september gespeelde wedstrijden zijn: Afdeling 1 H. Koese - H. H. Verolme3-0 C. Spee - J. A. Dekker3-0 C. Polder - J. v. Hoorn0-3 J. A. V. Hoorn - L Koese 0-3 Afdeling 9- W. Vroegindewey - A.Krijgsman1-1 F. Noordijk - A. Verolme1-1 P. V. Brussel - J. Lodder..0-3 A. v.d. Veer - M. Klink0-3 Afdeling J. A. Gebuis - J. Verbiest1-1 T. Staal - G. Zaayer0-3 J. A. Nipius - H. Noordijk.. 0-3 Rotterdam-Rijnmond district De Eilanden Basiseenheid Goeree-Overflakkee

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1997 | | pagina 2