m V. d Q^elm Rabobank Schoolpret van A tot Z Ford Orion 1.6D V.W. Golf Nieuwe cursus sculpturen maken 1 I Rabobank Middelhamis zoekt voor spoedige indiensttreding een Commercieel Manager Eigen Huis en Financiële Advisering Drukte voor KNRM Stellendam VAKANTIE WONING ^{endnlge Maria Lennard Middelhamis van Agenda's tot Zelfklevende etiketten VG de Luifel Voor al uw dieren voeders RUITERSPORT Uitslag palingwedstrijd FAMILIEBERICHTEN Dit is van de Heere geschied, en het is wonderlijk in onze ogen (Psalm 118:23) In stille verwondering en met grote dankbaarheid, mochten wij uit Gods scheppende en sparende hand een dochter ontvangen Wij noemen haar ^entlietta i 14 augustus 1997 Nolle weg 10 3248 LE Melissant Tel. (0187)603998 Bert Leijdens Jentje Leijdens-Karzijn Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons betekend heeft, geven wij u kennis dat na een lief devolle verzorging in 'De Goede Ree' te Som- melsdijk van ons is heengegaan mijn lieve broer en onze oom ABRAHAM VAN DER BAAN in de ouderdom van 85 jaar. Sommelsdijk: J. van der Baan H. F. Kruider-van Noord J. Kruider neven en nichten 16 augustus 1997 Dorpsweg 16, 3245 VC Sommelsdijk Gelegenheid tot condoleren dinsdag 19 augustus a.s. van 19.30 tot 20.30 uur in de grote zaal van 'De Goede Ree', Prinsesselaan 51 te Sommels dijk. De begrafenis, waarbij u wordt uitgenodigd, zal D.V. plaatsvinden op woensdag 20 augustus a.s. om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Sommelsdijk, vanuit de kerkzaal van 'De Goede Ree' (ingang Stoofhoek), waar vooraf de rouw dienst wordt gehouden. Aanvang 13.00 uur. Geen bloemen Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, gelieve u deze advertentie als zodanig te beschou wen. Maandag 18 augustus 1997 moesten wij voorgoed afscheid nemen van onze altijd zo lieve, nog lang met ons meelevende vader en opa WILLEM KERSTEN geboren te Beilen op 15 februari 1910 sinds 1992 weduwnaar van Anna Sieders De laatste vijf jaar woonde onze vader en opa in verpleeghuis 'De Samaritaan' te Sommelsdijk, waar hij met veel liefde en aandacht werd ver zorgd. Nieuwe Tonge: H. J. Kersten C. Kersten-Knöps Willem en Diaan Marianne Doorwerth: H. A. van der Stoep-Kersten D. van der Stoep Annelies Alexander 18 augustus 1997 Verpleeghuis 'De Samaritaan' te Sommelsdijk Corr.-adres: H. J. Kersten, Kerkring 5 3244 AH Nieuwe Tonge De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 23 augustus a.s. om 11.00 uur op de algemene begraafplaats te Sommelsdijk. Voorafgaande aan de begrafenis zal er in de Lukaskapel van 'De Samaritaan', Kon. Julianaweg 59 te Sommelsdijk, een afscheidsbijeenkomst gehouden worden. Aanvang 10.15 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de rouwkamer van 'De Samaritaan'. Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de vele blijken van belangstelling in de vorm van bezoek, kado's, kaarten en bloemen, die wij mochten ontvangen na de geboorte van f •JU Jaco en Josefien Vane Maurice Julian Ronald f Bruinisse, augustus 1997 De mooiste kindermode komt nu biimen! Ook alle modellen en kleuren van Bram's Paris jeans Dagelijks nieuwe mode binnen, ook voor ouderen! Hofdijksweg 8a - Ouddorp en op de markt Tel. 681689 - 684348 Gij evenwel. Gij blijft dezelfd'o Heer; Gij zijt van ouds mijn toeverlaat, mijn Koning Psalm 74 vers 12 Heden behaagde het de Heere van leven en dood na een langdurige ziekte, toch nog onverwacht, tot onze diepe droefheid, in de hope des eeuwigen levens, van onze zijde weg te nemen, onze gelief de moeder, schoonmoeder, groot- en overgroot moeder, zuster, schoonzuster, tante en vriendin GRIETJE MIEROP weduwe van Klaas van der Bok op de leeftijd van 92 jaar en 5 maanden. Ons van uw deelneming overtuigd houdend. Ouddorp: E. van der Bok E. van der Bok-Lamme D. van der Bok t A. van der Bok-Mierop Melissant: P. A. de Vogel-van der Bok W. de Vogel Ouddorp: J. C. van der Bok A. M. G. van der Bok-Steenhoven klein- en achterkleinkinderen Ouddorp, 16 augustus 1997 Corr.-adres: Spreeuwenstein 2 3253 VM Ouddorp Gelegenheid tot condoleren woensdag 20 augustus van 15.00 tot 16.00 uur en van 19.00 tot 20.30 uur in de grote zaal van 'De Vliedberg', Hogepad 2 te Ouddorp. De teraardebestelling, waarbij u beleefd wordt uit genodigd, zal D.V. plaatshebben donderdag 21 augustus 1997 om 14.00 uur op de begraafplaats te Ouddorp. Aanvang rouwdienst om 13.00 uur in voornoemde zaal. Geen bloemen Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelie ven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een langdurige ziekte heeft de Heere geheel onverwacht uit ons midden weggenomen onze lieve oma GRIETJE MIEROP weduwe van Klaas van der Bok op de leeftijd van 92 jaar en 5 maanden. Ouddorp: Klaas en Marianne Elzelina Sommelsdijk: Greetje en Wilco Middelhamis: Jaap en Karin Harm Goedereede: Ellen en Hans meaton (Eng.): Jan en Heleen Petronette Tanneke Klarianne Wouter Jan Johannes Maarten Gijsbert Mariene Henry Joanna Melissant: Klazina en Jan Julienne Martien en José Woutrielle Pieter Danianne Arline Krabbendijke: Margreet en Jan Kees Melissant: Leonieke Ouddorp: Marcel en Dorien Arjan Ouddorp, 16 augustus 1997 Op Zijn tijd heeft de Heere tot Zich genomen, mijn geliefde schoonzuster, mevrouw G. VAN DER BOK-MIEROP in de gezegende ouderdom van 92 jaar. M. G. van der Bok-de Blok Ouddorp, augustus 1997 Met droefheid hebben wij kennis genomen dat de Heere op Zijn tijd in de Hope des Eeuwigen Levens van ons heeft weggenomen ons geacht lid, mevrouw G. VAN DER BOK-MIEROP in de leeftijd van 92 jaar. Moge de Heere deze roepstem nog willen heiligen aan ons aller hart. Bestuur en leden van de Mbuma-zendingskrans 'Dorcas' Ouddorp, 16 augustus 1997 f Voor de overweldigende blijken van belangstel- f ling tere gelegenheid van ons 60-jarig huwelijks- |:- jubileum zeggen wij u allen, mede namens onze kinderen en kleinkinderen, heel hartelijk dank. L. W. van der Sluijs H. van der Sluijs-van der Boom Lijsterweg 1 3362 PS Sliedrecht Kleine klanten worden groot. De studente is inmiddels juriste, tot over haar oren verliefd en op zoek naar een eigen huis. En de startende ondemen\er is tegenwoordig een directeur in het bezit van een fors vermogen. Dat betekent werk aan de winkel voor de gespecialiseerde adviseurs van de bank. Als commercieel manager voelt u dat feilloos aan. U inventariseert de kansen in de markt. En ontwikkelt op basis daarvan een visie, die u, op de adviseurs aan wie u leiding geeft, overbrengt. U maakt plannen, stelt doelen, geeft richting aan het beleid. U zorgt voor een perfecte teamgeest, coördineert de werkzaamheden, inspireert en motiveert uw adviseurs. Door concrete afspraken met ze te maken. En de voorwaarden te creëren waaronder ze die afspraken na kunnen komen. Met klanten weet u solide en duurzame relaties op te bouwen. Want de Rabobank is een bank van mensen en voor mensen. U hebt een opleiding op HBO of academisch niveau. Het spreekt vanzelf dat u beschikt over de nodige ervaring en over commercieel- economische, fiscale en juridische kennis. En u wilt in uw werk vooral ook uw creativiteit, durf en sociale talent kwijt kunnen. U bent soepel in de omgang, begeeft zich gemakkelijk in netwerken en bent tegelijk zakelijk en integer. U weet risico's en kansen goed tegen elkaar af te wegen. U begrijpt professionele adviseurs en weet dus hoe u met ze om moet gaan. U hebt de ambitie en de perfecte instelling om het beste te halen uit uzelf. En uit de mensen waarmee u werkt. Bent u geïnteresseerd? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer W. A. Coremans, directeur van de bank, telefoon (0187)48 3000. Stuur uw soHicitatie met cv. binnen 14 dagen naar de directie van Rabobank Middelhamis, Postbus 38, 3240 AA Middelhamis. HERINRICHTING OUDDORP-WEST zullen zijn afgesloten. dienst landelijk gebied TE KOOP bj. '87; APK mei '98 Prijs f 2.250,- Tel. 603630 TE KOOP diesel 5bak;bj. 1987 Prijs 4.500,- Tel. (0187) 651491 Oranjestraat 3245 AT Sommelsdijk Tel. (01 g>7)4& 92 69 Zaterdagavond 17 augustus werd de bemanning van De Zeemanspot opge piept door de Kustwachtpost Ouddorp om 17.45 uur. Het jacht "De Vrijbuiter", met 4 personen aan boord van Hoek van Holland op weg naar Stellendam, was in het Slijkgat aan de grond gelopen bij boei SG 14. Aangezien het water reeds te ver was gezakt was het onmogelijk op dat tijdstip het vlot te trekken. De red- dingboot keerde terug en was 19.45 uur weer op haar basis. Later op de avond, om 21.45 uur, toen het water weer wat was gerezen, werden de bemanningsle den weer opgeroepen door de Kustwacht om nu een poging te doen het scheepje vlot te trekken. Dat gelukte en "De Vrij buiter" voer daarna op eigen kracht mee naar de haven van Stellendam, alwaar zij ongeveer 23.30 uur arriveerden. De volgende morgen om 08.45 uur werd de "John Stegers" opgepiept door de Kustwacht. De in de haven van Stellen dam gelegen olieboot was zinkende. De bemarming van de John Stegers zette er pompen in. De machinekamer en het achteronder stonden reeds vol. Na onge veer drie uren pompen was de zaak geklaard. Inmiddels was er een duiker opgeroepen (de schipper van de "Griend" uit Ouddorp) en toen bleek dat er een klinknagel was los geraakt. Eén van de bemanningsleden van de John Stegers, werkzaam bij machinefabriek Maaskant, heeft met een plaatje het gat provisorisch gedicht. Diezelfde avond 20.45 uur was het weer De Zeemanspot, die moest uitvaren, een DIRKSLAND - Clarine Bemelmans start binnenkort met een nieuwe cursus sculpturen maken. De sculpturen worden van klei gemaakt en kunnen in elke gewenste grootte worden uitgevoerd. Na een spe ciale verfbehandeling kunnen ze ook buiten neergezet worden. Naast de cursus sculpturen maken kan men natuuriijk nog steeds de gebruikelijke maskers, poppen, spie gels, vazen en allerlei abstracte beelden maken. Alle cursussen zijn inclusief materiaal. Men hoeft niet creatief aangelegd te zijn om een dergelijke cursus te volgen. Een cursus duurt ongeveer 6 weken. De cur sussen worden gegeven op maandag/ dinsdag/donderdagavond en op woensdagochtend. Voor vrijblijvende informatie kan men kontakt opne men met Clarine Bemelmans, tel. 0187-603445. ook in herfst en winter te bezoe ken (In winter ook skimogelijkhe den, school, huur uitrusting enz. en dat alles binnen 30 km van woning.) Een eldorado! 2 pers. p. dag DM 45- 4 pers. p. dag DM 70- Vraag inl. en folders: Tel. 0049-9973-9601 Na 19.00 uur (Holl. sprekend) grote speedboot "Viva", afkomstig uit Schiedam, met 10 personen aan boord en varende vanaf de kust bij Rockanje was op een droogte gelopen bij boei SG 18. Er werd alarm geslagen en de kustwacht post Ouddorp riep de bemanning van de Stellendamse reddingboot weer op. De Zeemanspot nam gedeeltelijk de mensen over, om de boot lichter te maken en trok de speedboot vlot en sleepte die naar Stellendam. Met de rubberboot van De Zeemanspot werd de speedboot door de sluis naar de nieuwe jachthaven gebracht. De bemanning van De Zee manspot was 23.15 uur weer terug op haar basis. Maandagmorgen moest de Kustwacht- post Ouddorp weer de bemanning van De Zeemanspot alarmeren. Het jacht "Passage", thuis horend in Bazel, Zwit serland en onderweg van Port Mouth in Engeland naar Hellevoetsluis met 5 per sonen aan boord bevond zich bij de Kwade Hoek en durfde vanwege de onbekendheid met het vaargebied, niet verder wegens de aanwezige mist. Zij vroegen de Kustwacht om assistentie en De Zeemanspot 09.00 uur weg en geleid de het schip naar de haven van Stellen dam, waar zij 09.30 uur al weer arriveer den. Uitslag van de palingwedstrijd van 'De Viscromte' gehouden op vrijdag 15 augustus. Aantal deelnemers 34. 1. C. Struyk211 cm. 2. C. Westdijk156 cm. 3. L. Struyk136 cm. 4. J. Mastenbroek127 cm. 5. P. Zoon99 cm. 6. J. Bruggeman78 cm. 7. P. van Eek77 cm. 8. D. van Antwerpen71 cm. 9. P. Schaaf.69 cm. 10. R. L. Beyer69 cm. 11. P. van Nimwegen63 cm. 12. J. Polak61 cm. 13. A. de Man60 cm. 14. M. Aartsen58 cm. 15. J. de Jong55 cm. 16. E. Visscher38 cm. 17. J. Broekhoven35 cm. 18. G. Rottiers30 cm. 19. J. Jordaan29 cm. 20. A. van Heukelen27 cm. 21. J. Lugtenburg26 cm. 22. W. Keus25 cm. 23. J. Jordaan24 cm. 24. R. Rijke21 cm. 25. T.Pijl18 cm. !S•S:•S^:sSi•SvS•X^s:■■S^SK»^^•;t:~S^;K•S^Si•S:5KS^i^^ .;j;..;i;.;i;..;i;..;J;.^;.-;»;;f;.;i;..;»;..;»;..;};.;i;.;i;..;^.;i;^ ;j;..;j;.^;.;j;.^;.;4;.^i;j-.^:.;j;.i^;^.il:..;»:.;»:..;;:.3;-;g;^^^^^^ ■■*:- f .;Jui;..;i;..;j;..;j;..;J;.3;..;J;..;4j;J;-^;.;»;.^;..;J;..:»;..;JK^^^^ ;^.;i;.^;.;i;^.;ir..;;;..;;j^;..;^.^;..;;;.;;;..;^.;iH^^H^ Oranjeplein 8a, 3251 XE Stellendam Tel (0187) 49 12 85, Fax. (0187) 49 14 33 Kantoorartikelen Tijdschriften Wenskaarten Boeken Tabak I Snoep Kadoartikelen De landinrichtingscommissie Ouddorp-West maal<t bekend, dat in verband met de reconstructie van wegen in Ouddorp-West de navolgende wegen, gedurende de achter de wegen vermelde tijdsduur voor al het doorgaande verkeer - Westerweg van 1-12 september (van Dijkstelweg tot Oude Nieuwlandseweg) - Klepperweg van 1-5 september - Kelderweg van 8-12 september - Dirkdoensweg van 15-19 september (van Molenweg tot Koolweg) - Steenweg van 22-26 september - Dorpsweg 15 sept - 10 oktober In de week van 22-26 september zullen deze wegen, behoudens de Dorpsweg, worden geasfalteerd, waardoor ze opnieuw gedurende 1 dag zullen wor den afgesloten Het asfalteren van de Dorpsweg is gepland in de week van 6-10 oktober. Voor nadere informatie kunt u zich vervoegen bij de heer A. Jansen van de Heidemij Advies bv., auto- telefoonnr. 06-53486479 of bij de heer D. Ras, van de aannemerscombinatie Heijmans/Ras bv., telefoonnr. 0187-651319 De Landinrichtingscommissie A.C. Lokker, voorzitter A.W. Sleeking, secretaris voor ontwikkeling en beheer Vanaf half september nog vrij. Bij bezoek van meer dan 4 pers., extra slaapkamer beschikbaar.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1997 | | pagina 4