Poesje troost zieke geit Oerdegelijk schuurtje voor dierenparkje (010)2741135 PREDIKBEURTEN Evangelisatie- en recreatiewerk caacE ottüLim QaLuoaimiG ei Politie 24-uurs telefoon: KOFFIEOCHTEND Kerkepad-dagtocht N.C.R.V. Voornes Duin, belangrijk in Europa Streekmuseum de Meestof teSintAnnaland - Oudpapier-aktie - Biz. 2 EILANDEN-NIEUWS VRIJDAG 1 AUGUSTUS 1997 .V^*^ '•C' Deze vraag- en antwoord-rubriek staat geheel ten dienste van de lezer die er kosteloos gebruik van kan maken. Uw vragen op velerlei gebied kunt u sturen aan: Redactie Eilanden-Nieuws, Postbus 8, 3240 AA Middelharnis, met in de linkerbovenhoek 'Vragen-rubriek' vermeld. De vragen worden door deskundigen beantwoord en zullen binnen enkele weken na de inzending compleet met antwoord in deze rubriek worden gepubliceerd. Hierbij een foto van een honhonnière in de vorm van een boot. Kunt u uit het merk in 't glas herkomst en ouderdom aflezen? Antwoord: Dit is een antiek souvenir, gewijd aan Grace Horsley Darling die op 7 september 1838 op 23-jarige leeftijd met haar vader acht mannen en een vrouw in een kolkende zee van de rotsen haalde, waarop zij na een schipbreuk terecht waren gekomen. Zij werd de hel din van de Fame Islands, kreeg een flin ke som gelds van de Britse regering en uit inzamelingen, doch stierf al in 1842. De hertog van Northumberland liet van haar nagelaten vermogen diverse souve nirs maken, die destijds tegen hoge prij zen aan haar vereerders verkocht wer den. Eén daarvan is dit soort glazen bon- bonschaal in de vorm van het schip dat verging. Maar uw exemplaar dateert niet uit circa 1850. Dat blijkt uit het zeer hoge serienummer. Deze "Grace Dar ling" is een massa-product van begin deze eeuw. Iets kan met een sisser aflopen, maar wat is een "sisser" Antwoord: Dat zal een gezegde zijn uit de tijd van de lijfstraffen. Iemand kan veroordeeld (of bedreigd) zijn met de doodstraf, maar werd uiteindelijk met een brandmerk losgelaten. Dat branden siste wel in de huid, maar de straf viel erg mee: het liep met een sisser af. Gezien de aanduiding "eivormig" moe ten alle eieren er wel gelijk uitzien, maar die in een zwaluwennest hier zijn aan beide uiteinden spits en die van een snip zijn zelfs kogelrond. Hoe zit dat? Antwoord: U schrijft "kogelrond", alhoewel pistool-, geweer- en kanonsko gels uit langwerpige patronen bestaan. We spreken van "kogelrond" omdat de eerste kanonskogels ronde stenen ballen waren. Zo ontstond het woord "eivor mig" doordat we, van kindsbeen af, vrij wel overal ovale kippeneieren zagen. Die typische eivorm komt bij bijna alle jacht- vogels voor die o.m. in de oerwouden leven en daar stammen onze hoenders van af. De eitjes van de kieviet zijn ron der, die van de uil zelfs "kogelrond", en van snip en plevier parelvormig. De meeste eieren zijn dof, maar dat van de specht glanst alsof het gepolijst is. Eieren van div. watervogels zijn bedekt met een laagje vet, zodat de schaal droog blijft als de ouders met natte veren uit het water komen en verder moeten met broeden. KEUKEmREKEl Er is een krekel naar binnen gekomen en die houdt zich nu goed schuil in de keu ken, dat we hem niet kunnen vangen. De hele nacht zit hij schril te snerpen. Hoe krijgen we hem het huis uit? Antwoord: Krekels laten zich liever niet zien, dus u moet hem lokken. Zet 's avonds één plant met veel groen op het aanrecht, doe alle lichten uit en ga sla pen. De krekel zal gauw de plant opzoe ken. Sta op vóór het licht wordt en zet in het donker die plant buiten. Houd dan uw ramen dicht of zet horren in de ope ningen. Als de zon op is, kan de plant weer naar binnen, want dan is die krekel intussen terug naar zijn soortgenoten. Pitlli M OUITiE LOTEÜU Moet men indien men een prijs in een Duitse loterij gewonnen heeft en de opbrengst bij een Duitse bank wordt gestort, hiervan aangifte doen bij de Nederlandse belastingdienst? Moet men kansspelbelasting betalen als het geld naar Nederland wordt overgeschreven? Moet men een bewijs tonen dat het geld in een loterij gewonnen is? Antwoord: De in het buitenland gewon nen loterijprijzen vallen ook in Neder land onder de kansspelbelasting tenzij reeds in het buitenland kansspelbelasting verschuldigd was. De in Duitsland of België gewonnen prijzen zijn echter altijd van de Nederlandse kansspelbelas ting vrijgesteld, ook als u later de opbrengst naar Nederland overboekt. Wel is de opbrengst van de prijs bijv. de rente, ongeacht waar de rente wordt genoten, belast voor de Nederlandse inkomstenbelasting. PiaiCSOEK SOaBELT De lijm die ik gebruik voor het inplakken van knipsels doet het papier erg bobbe len. Wat voorplaksel raadt u mij aan? Antwoord: Vraag de winkelier naar een watervrije lijmsoort. Kantoorboekhande laren en doe-het-zelf-zaken hebben ruime keus voor plak- en knutselwerk. Vraag wel naar dunne lijm, die u zono dig goed kunt uitsmeren, maar gebruik er zo min mogelijk van, door alleen een randje te bevestigen. GOEDEREEDE - Ophalen oud papier - De Stichting Koninklijke Fanfare Apollo te Goedereede haalt zaterdag weer oud- papier op in Goedereede, Havenhoofd en in de Oostdijk. Wij verzoeken u of u het oud-papier vanaf 8.30 uur goed gebun deld buiten wilt zetten. MELISSANT - Een zieke geit heeft een maand of twee geleden enige tijd de lief devolle troost ontvangen van een poesje van slechts enkele weken oud. De lief desband was al spoedig zo hecht, dat het poesje 's nachts op de geit sliep en over dag dicht in de omgeving van het zieke dier bleef. Zodra het beestje te ver van de geit afging mekkerde deze klaaglijk, waarop het jonge poesje onmiddellijk op haar schreden terugkeerde. De zieke geit was eigendom van Jan Visbeen. Bij zijn woning aan de Julianaweg heeft deze een soortement kinderboerderijtje ingericht met geitjes en allerlei andere kleinere dieren. De geit bracht hij onder in de dichtbij gelegen schapenstal van zijn broer Adrie. Daar werd het dier liefdevol verzorgd. De geit kreeg echter al spoedig aangenaam gezelschap, wat enkele weken heeft geduurd. Op de zolder van de stal had een kat - afkomstig van de molen van de fam. Van Waasbergen - een aantal jon gen geworpen. Eén van de poesjes viel op een gegeven moment naar beneden en kwam bij de zieke geit terecht. Het jonge poesje vond warmte en genegenheid op de warme geitevacht. Het kwam niets tekort, want moeder poes kwam iedere dag, nadat ze de jongen op de zolder van het nodige had voorzien, haar avontuurlijke jongeling eten geven. De geit ervoer de lijfelijke aanwezigheid van het jonge diertje als zéér aangenaam en al gauw hadden ze een hechte band met elkaar. Het poesje knuffelde zich regelmatig lekker tegen de geit aan en sliep 's nachts als 'een roos'. Van de omgeving te verkennen kwam niet veel terecht, want zodra ze maar iets te ver van de geit vandaan ging, riep deze ze met een klaaglijk gemekker terug. Helaas heeft al die liefde het dier niet mogen baten. De ziekte die het dier bij zich had ontwikkelde zich dusdanig, dat de dierenarts de geit heeft moeten afmaken. De poesjes zijn inmiddels met moeder mee naar de molen. Al 125 jaar een begrip op Goeree-Overflakkee. GEMEENTE GOEDEREEDE Aanrijding Op de Haringvlietdam in de richting van Stellendam zag een bestuurster van een personenauto te laat dat de brug open ging. Volgens haar verklaring had zij geen slagbomen zien dicht gaan. Zij remde krachtig en kwam tot stilstand tegen de vangrail. Volgens de brugwach- ters had het slagbomensysteem goed ge werkt en had de vrouw gewoon niet vol doende opgelet. De auto werd bescha digd, alsmede de vangrail. Toeristendag Ouddorp Deze jaarlijks terugkerende dag werd bezocht door veel bezoekers. Het was gezellig druk en het mooie weer werkte uiteraard ook mee. Er was één melding van een vermoedelijke tasjesroof, doch er is geen aangifte binnengekomen. Gelet op de drukte en het goede verloop kan worden gesproken van een geslaag de toeristendag. Diefstal kabouters Uit een achtertuin van een woning aan de Diependorst te Ouddorp werden vijf tuinkabouters en twee stenen eenden weggenomen. GEMEENTE MIDDELHARNIS Gevallen met skateboard In de Patrijsstraat te Sommelsdijk was een vijfjarige jongeman bezig met zijn skateboard. Rijdend over het tegelpad achter de woning kwam hij een ongelijke tegel tegen en viel daarover. Hij kwam op zijn gezicht terecht en bleek letsel te hebben aan zijn voortanden. Zijn moeder was inmiddels ter plaatse en zij gingen naar de tandarts. OPENINGSTIJDEN WIJKBUREAUS Dirksland: op afspraak Ouddorp: vanaf heden elke dag van 10.00 tot 18.00 uur. Op woensdag 6 augustus a.s. is er in de Gereformeerde Kerk van Ouddorp (ingang Dorpstienden) een koffie-och- tend voor gemeenteleden en vakantie gangers met ds. J. Koster. Tijdens deze ochtend is er alle gelegen heid om elkaar in een ontspannen sfeer te ontmoeten. Om 10.00 uur staat de koffie klaar. Hartelijk welkom! Op zaterdag 6 september willen wij een dagtocht organiseren naar Heilo en Alk maar. Voor hen die de kerken willen bezichti gen, zijn er de volgende mogelijkheden. In Heilo kunt u het witte kerkje en in Alkmaar de Sint Laurenskerk bezichti gen. Wilt U geen kerken bezoeken, maar alleen van Alkmaar genieten of winkelen dat is ook mogelijk. De prijs incl. koffie en gebak en diner 65,- p.p. te betalen na opgave op Rabo bank Den Bommel rek. nr. 3089.55.544 t.n.v. correspondenten NCRV. Gironr. van de bank is 354968. U wordt opgehaald, hieronder volgt een schema, dat kan gewijzigd worden. Opstapplaatsen o.a. Let op de volgorde. Stad aan 't Haringvliet Ned. Herv. Kerk 7.00 uur Den Bommel, Rabobank 7.05 uur Schaapsweg 7.10 uur Oude Tonge, ZWN busstation 7.20 uur Nieuwe Tonge Benzinestation(Nelisse)7.25 uur Middelharnis, Dienstencentrum 7.30 uur Muziektent (Zandpad) 7.35 uur Sommelsdijk Bushalte Samaritaan 7.40 uur Dirksland, Schelpenpad 7.45 uur Melissant, Plein 7.50 uur Stellendam, Bushalte Breen 7.55 uur Ouddorp, Preekhillaan 8.05 uur Inlichtingen en opgave bij: R. Malie paard-Baas, Stad aan 't Haringvliet, tel. 0187-611555. Bellen tussen 17.00 en 18.00 uur geeft u de meeste kans van slagen. SOMMELSDIJK - Aan de rand van de nieuwbouw van Sommelsdijk ligt achter de Lijster een schitterend dieren parkje. In een omheinde wei lopen zo'n zeven geitjes, vier schapen, een haan met een aantal kippen, diverse soorten watervogels en ander kleinvee. Een waterpartij met een fontein maakt het geheel compleet. Al met al is het héél genoeglijk om er een poosje te vertoeven. Zo denken de omwonenden er ook al jaren over. Ze zouden het niet graag meer willen missen. Mocht iemand twijfels gehad hebben of het parkje soms op enig moment plaats zou moe ten maken voor woningbouw, dan kan diegene gerust gesteld worden. Als we tenminste de bouw bekijken die er zich op dit moment voltrekt, heeft het er alle schijn van, dat het parkje zich een definitieve plaats in de nieuwbouw van Sommelsdijk heeft verworven. Zo'n 11 jaar geleden werd het parkje voorzien van een houten blokhutje als (nacht)verblijf voor de dieren. De tand des tijds tastte de hut echter aan en al enige tijd was het verblijf derma te verrot, dat er hoognodig wat anders moest komen. Kees de Leeuw, werkzaam bij de plantsoendienst van de gemeente Middelharnis, is de laatste jaren beheerder van het park en voelt zich er nauw aan verbonden. Met liefde verzorgt hij de dieren en het was hem dan ook een doom in het oog, dat ze slechts een betrekkelijk klein en bovendien een in vervallen staat verkerend hok tot hun beschikking hadden. Kees heeft zich ingespannen om er wat anders te mogen neerzetten. Hij ontving een luisterend oor. Van gemeentewege vond met dat er inderdaad iets aan gedaan moest worden. Enige weken gele den begon dat zichtbare gestalte te krijgen. Op een goede dag moest het oude hok plaats maken voor de bouw van een geheel nieuw onderkomen. Gemeentelijk onderhoudstimmer- man Wim Nelis is de laatste weken samen met Kees druk in de weer met het opbouwen van een totaal nieuwe schuur. Het nieuwe onderkomen - met een vloeroppervlakte van ongeveer 15 vierkante meter - staat op een stenen fundering en wordt gebouwd in een Oudhollandse stijl. In de houten wanden zullen stalraampjes worden aangebracht. Het dak wordt uitgevoerd met pannen. Voorts is de schuur voorzien van riolering, water en elektrisch wat een enorme verbetering is. Tot nu toe waren deze voorzieningen niet aanwezig. Kees verwacht dan ook dat het makkelijker te onderhouden zal zijn, met meer hygiëne voor de beesten. Woensdag bereikten ze het hoogste punt. Aan de contouren is nu al te zien dat het een juweeltje van een schuur gaat worden. Ongetwijfeld zal het nieuwe onderkomen het parkje nog meer aanzien geven. Zondag 3 augustus 1997 OUDDORP - Herv. Gem. Dorpskerk: 9.00 uur ds. J. G. van Loon; 11.00 en 18.30 uur kand. M. Aleman, Doom- spijk. Eben-Haëzer: 9.00 uur kand. M. Aleman en 18.30 uur ds. J. G. van Loon. Woensdag 6 augustus, Dorps kerk: 19.30 uur ds. J. G. van Loon - Ger. Gem. 9.30 en 18.30 uur ds. W. Harinck-Kapelle-Biezelinge - Ger. Kerk 9.00 en 10.30 uur ds. J. Koster en 18.30 uur dhr. A. v. d. Schee - Doopsgezinde Gem. 9.30 en 18.30 uur ds. L. Overweel. GOEDEREEDE - Herv. Gem. 9.00 en 10.45 uur ds. J. W. van Estrik en 17.00 en 18.45 uur ds. Joh. van Hol ten, Zalk. STELLENDAM - Herv. Gem. 10.00 uur ds. J. J. Roodsant, Woubrugge en 17.45 uur ds. R. W. de Koeijer, Har- dinxveld-Giessendam - Ger. Kerk 10.00 uur drs. Jac. Kattenberg, Lei den en 18.30 uur ds. J. Koster. MELISSANT - Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. J. G. Blom - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst - Ger. Kerk 9.30 en 18.30 uur ds. K. Bras, Hilversum - Ger. Gem. in Ned. 10.00 en 18.00 uur leesdienst. DIRKSLAND - Herv. Gem. 10.00 uur ds. J. H. Lammers, Benthuizen en 18.00 uur Prof. dr. C. Graafland, Gouda - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. A. M. den Boer. HERKINGEN - Herv. Gem. 10.00 uur kand. Bijl, Katwijk en 18.00 uur ds. J. H. Lammers, Benthuizen - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst. SOMMELSDUK - Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. J. C. den Toom - Lukaskapel HDG 10.15 uur kand. A. W. V. d. Wind, Nieuwerbrug - Rem. Ger. Gem. 10.00 uur ds. A. J. Wten- waarden - Herv. 'Exodus' Gem. 10.00 uur mevr. ds. R. de Graaf. MIDDELHARNIS - Herv. Gem. 10.00 uur ds. L. W. Ch. Ruijgrok en 18.00 uur ds. K. Schipper, Dordrecht - Chr. Ger. Kerk 9.30 en 18.00 uur ds. P. den Butter - Ger. Gem. 9.30 en 18.00 uur leesdienst - Ger. Kerk 9.30 uur ds. H. Vollmuller en 17.00 uur ds. J. Koster - Ger. Kerk (Vrij gemaakt) 9.30 uur leesdienst en 14.30 uur ds. M. Heemskerk - Chris tengemeente Vrienden van de Bij bel Diekhuus, Ben. Zandpad 10.00 uur dhr. A. Struik. NIEUWE TONGE - Herv. Gem. 9.30 en 18.00 uur ds. W. Arkeraats, Wer kendam - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst. OUDE TONGE - Herv. Gem. 10.00 uur ds. T. W. van Bennekom, Hilversum en 18.00 uur ds. K. M. van Dijk, Op- heusden - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst. STAD aan 't HARINGVLIET - Herv. Gem. 10.00 uur kand. J. C. Klein, Ridderkerk en 18.00 uur ds. L. D. Burger - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst - Ger. Kerk 9.00 en 16.00 uur ds. J. Maliepaard, Zeven huizen. DEN BOMMEL - Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. J. Kooien, IJsselstein - Ger. Kerk 10.30 uur ds. J. Malie paard, Zevenhuizen en 17.00 uur dhr. A. V. d. Schee, Spijkenisse. - ontdek het met de excursies van Natuurmonumenten - Voomes Duin is het enige kalkrijke natte duingebied in West-Europa en herbergt een uitzonderlijk groot aantal planten en dieren. Wie daar het fijne van wil weten kan in augustus nog kiezen uit drie excursies: 9, 16 of 23 augustus om 9.30 uur. Van te voren aanmelden is niet nodig. Natuurmonumenten vraagt voor excursies een vergoeding van 5,— voor volwassenen, leden krijgen 2,— kor ting, kinderen t.m. 12 jaar betalen 1,—. Programma en vertrek: Het excursieprogramma staat in de folder 'mee op Voome', die gratis verkrijgbaar is bij de VVV's in de omgeving van Voornes Duin en bij het bezoekerscen trum Tenellaplas tussen Oostvoome en Rockanje. Het programma voor augustus: zaterdag 9 augustus naar het Quackjeswater zaterdag 16 en 23 augustus naar het Brede Water en de Schapenwei. De excursie naar het Quackjeswater ver trekt bij de Speeltuin de Houten Paardjes in Rockanje. De excursies naar het Brede Water vertrekken bij parkeerplaats Kreekpad: aan het einde van de Lange Weg links, eerste rechts. Pleisterplaats en alpenwei Zowel het Brede Water als het Quackjes water zijn pleisterplaatsen voor vogels die uit het noorden onderweg zijn naar het zuiden. Ze houden hier enkele weken of maanden rust en bouwen reserves op voor het vervolg van hun reis. In augus tus is de Schapenwei net een Alpenwei. Je vindt er bijvoorbeeld bloeiende Gen tianen, Parnassia en Duizendgulden- kmid. De meeste vogels die hier gebroed hebben zijn al naar het zuiden vertrok ken. Langs de rand van de vallei kan een sperwer op jacht zijn en soms is ook de boomvalk te zien als hij achter een libel- Ie aanzit. Vlinders Druk op zoek naar nectar vliegen vlin ders af en aan. Atalanta en Dagpauwoog zijn bijvoorbeeld veel te zien bij planten als Leverkmid en het zonnebloemachtige j Heelblaadje. Met de hulp van het geoe- fend oog van de excursieleider is iedere excursie weer een ontdekkingsreis apart! Tijdens de groots opgezette braderie op 9 augustus a.s. te Sint Annaland heeft het streekmuseum de Meestoof vanaf 10.00 uur de deuren weer geopend. In en rondom het museum zijn er door de vrijwilligers weer diverse aktiviteiten ge- organieerd. Achter het museum is er een expositie van oude landbouwwerktuigen zoals: old-timer tractoren, aardappelplanters, eggen, enz. Op het plein voor het museum worden enkele oude ambachten vertoond, mee krapplantjes en oude schoolboeken ver kocht. Voor de kinderen is er een grab belton en enveloppen trekken. In het winkeltje in het museum wordt er ouderwets snoepgoed verkocht. Van 15.30 tot 18.30 uur zijn er rondritten per huifkar vanaf het streekmuseum. De toegangsprijs tijdens deze dag is 1 gulden. Verdere inlichtingen: (0166) 652477 (W. Nelisse-Kleywegt). OOLTGENSPLAAT - Herv. Gem. 9.30 en 18.00 uur ds. J. B. ten Hove-Ger. Gem. 9.30 en 18.00 uur leesdienst - Ger. Kerk 9.30 uur ds. Tj. Ausma, Naaldwijk en 18.00 uur drs. A. C. Feij. LANGSTRAAT - Herv. Gem. 10.00 uur ds. J. Willemsen. ZIERIKZEE - Evang. Lutherse Gem. 10.00 uur mevr. H. W. Muller, Leer dam. SINT MAARTENSDIJK - Herv. Gem. 9.30 en 14.30 uur ds. A. den Hartog - Ger. Gem. in Ned. 3x leesdienst - Oud Ger. Gem. 3x leesdienst. Drie weken lang, van 21 juli t.m. 8 augustus, worden er in Ouddorp op maandag t.m. vrijdag voor kinderen alleriei leuke activiteiten georganiseerd. In het verleden werden deze activiteiten georganiseerd vanuit een aantal witte containers in het recreatiegebied. Dit jaar worden deze activiteiten in het kerkge bouw van de Geref. Kerk (ingang Dorps tienden) georganiseerd, ledere ochtend wordt er een mooi Bijbel verhaal verteld, er worden bijpassende liedjes gezongen en natuurlijk worden er ook allerlei andere leuke dingen gedaan. Ook 's middags is er het nodige te bele ven. Dan staat er meestal een spel op het programma. Alle kinderen zijn van harte welkom! Het ochtendprogramma loopt van 10.00 tot 11.30 uur en het middagprogramma van 14.00 tot 16.00 uur. Voor volwassenen is er trouwens op de maandagmorgen en vrijdagmorgen om 9.30 uur een dagopening, waarin we met elkaar stilstaan bij een Bijbelgedeelte en ook met elkaar zingen. Jong en oud, allen welkom!! Vragen over deze activiteiten die uitgaan van de Gereformeerde Kerk van Oud dorp: 0187 - 683431. Kinderbraderie te Sint Annaland Middenstandsvereniging Acriva organi seert van 10.00 tot 12.00 uur een kinder braderie aan de Ring. 's Middags zijn er allerlei attracties zoals een kleefrek, springkussen, draaimolen en klimrek. Verder zijn er tal van stands van onder nemers en verenigingen op de gezellige braderie en snuffelmarkt van Sint Anna land. Vanaf 20.00 uur treedt de koninklijke fanfare Accelerando op. DIRKSLAND Zaterdag a.s. wordt het oud papier weer bij u opgehaald. Wij verzoeken u het voor 8.30 uur 's morgens gebundeld bui- teii te zetten, (geen karton) Bij voorbaat dank namens de vrijwilli gers. M. van 't Geloof, tel. 602319. ^«1 Juweliers 0(>ticiëns ^undpud 2-4 - 3241 CÏX IVUddelhurnln, v 01(170.82567 Gediplomeerd opticien, horlogemaker, juwelier en diamond grading. Wij verzorgen voor u alle reparaties op het gebied van gouden en zilveren sieraden, uurwerken, graveren, brillen, oogmeting enz. Rotterdam-Rijnmond district De Eilanden Basiseenheid Goeree-Overflakkee Wim Nelis (l) en Kees de Leeuw bereikten woensdag het hoogste punl van het nieuwe schuurtje De omwonenden voelen zich nauw aan het parkje verbonden en houden de bouw dan ook nauwlettend in de gaten. Wim en Kees krijgen veel positieve reacties tijdens hun werk. De buurtbewoners vinden het bijzonder waardevol dat met gemeenschapsgeld bij dit project nu iets zichtbaars voor de gemeenschap wordt gedaan. Men hoopt nog in lengte van jaren van het parkje met z'n Oudhollandse schuurtje te kunnen genieten!

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1997 | | pagina 6