i 4 CONCERTAGENDA 1997-1998 175.- CARAVANS VAKANTIE- BUNGALOW SEBO allergy/friendly Aktie Telefaxen van PTT Telecom Oproep Algemene Vergadering van de Rabobank West-Flakkee Rabobank Predikaat 'Allergy Friendly' voor Sebo stofzuiger iifiiilijiiiii Draadloze telefoon iiiiililBiiïillBSii Gebr. de Waal huwelijk jubileum dankl>etuiging Sebo Nederland B.V. Tel. (0578) 69 62 11 VRIJDAG 6 JUNI 1997 EILANDEN-NIEUWS Blz.3 smsW: Brponder gunstig geprijsd E U W -Z E E L A N ->«- zaterdag, 7 juni Rooms Katholieke Kerk - OucJe Tonge. "Magnificat" te MiddelTiamis o.l.v. Rinus Verhage en "Divertimen to" te Lekkerkerk o.l.v. Map Baks. Aanvang: 20.15 uur. zaterdag, 14 juni Hervormde Kerk - Dirksland. Chr. Jongerenkoor "Psallite Deo" o.l.v. Paul Kieviet. Organist: Bart-Jaap de Bakker. Aanvang: 19.30 uur. zaterdag, 14 juni Hervormde Kerk - Nieuwe Tonge. Zomerzangavond. Chr. Gemengd Koor "Advendo" te Nieuwe Tonge en "Sursum Corda" te Middelburg o.l.v. Henk Weekhout. Organist: Michel de Wit; sopraan: Neleke de Kok; bari ton: Wim Hoorweg. Aanvang: 19.30 uur. zaterdag, 21 juni Hervormde Kerk - Sommelsdijk. Orgelconcert door de leerlingen van Paul Kieviet. Aanvang: 19.30 uur. zaterdag, 21 juni Hervormde Kerk - Dirksland. Con cert ten bate van Woord Daad. Dirksland Mannenkoor o.l.v. Frans Cornet. Orgel: Michel de Wit. Medi tatie: Ds. A.M. den Boer van Dirks land. Aanvang: 19.30 uur. zaterdag, 28 juni Stichting Kerkconcerten Goeree- Overflakkee. Hervormde Kerk - Dirksland. Chr. Oratorium Vereni ging "Middelharnis" onder leiding van Rinus Verhage. Orgel: Bas de Vroome. Aanvang: 20 uur. zaterdag, 12 juli Dorpstienden - Ouddorp. 45-jarig bestaan van het kinderkoor. Chr. Kinderkoor "Jong Begonnen" o.l.v. J. Bezuijen te Ouddorp m.m.v. het blok fluitensemble van de muziekschool o.l.v. Elly Bakker. Aanvang: 19.30 uur. woensdag, 16 juli Hervormde Kerk - Goedereede. Zo- merzangdienst met veel samenzang. Het Chr. Jeugdkoor "Van Knop tot Bloem" uit Ouddorp zingt o.l.v. Jan Bezuijen. Organist: Johan van Broek hoven. Meditatie: Ds. Van Estrik. Aanvang: 19.30 uur. dinsdag, 29 juli Stichting Kerkconcerten Goeree- Overflakkee. Doopsgezinde Kerk - Ouddorp. Zomerconcert. Dwarsfluit: Cees Veerman; Piano: Piet Westhoe ve. Aanvang: 20 uur. woensdag, 6 augustus Hervormde Kerk - Goedereede. Zo- merzangdienst met veel samenzang. Orgel: Jan Bezuijen; Blokfluit: Mach- teld Kieviet; Clavecimbel: Jan Be zuijen. Meditatie: Ds. Van Estrik. Aanvang: 19.30 uur. dinsdag, 12 augustus Stichting Kerkconcerten Goeree- Overflakkee. Toren van Goedereede. Zomerconcert. Barokviool: Mariëtte Holtrop; clavecimbel: Reitze Smits; carillon: Jan Bezuijen. Aanvang: 20 uur. zaterdag, 30 augustus Stichting Kerkconcerten Goeree- Overflakkee. Rooms Katholieke Kerk - Middelharnis. Zomerconcert. Viool: Janine Jansen en orgel: Jan Jansen. Aanvang: 20.15 uur. zaterdag, 20 september Hervormde Kerk - Middelharnis. Or gelconcert ter herdenking van de componisten Nikolaus Bruhns (1665-1697), Felix Menselssohn- Bartholdy (1809-1847) en Johannes Brahms (1833-1897). Organist: Paul Kieviet. Aanvang: 20 uur, zaterdag, 27 september Stichting Kerkconcerten Goeree- Overflakkee. Hervormde Kerk - Dirksland. Klein Koor Toonkunst "Rotterdam" onder leiding van Daan Admiraal, aanvang: 20 uur. zaterdag, 11 oktober Hervormde Kerk - Middelharnis. Concert ten bate van de Restaura tiecommissie. Hervormde Zangver eniging "Jeduthun" te Middelharnis o.l.v. Mar van der Veer. Organist: Bart-Jaap de Bakker. Aanvang: 19.30 uur. zaterdag, 25 oktober. Stichting Kerkconcerten Goeree- Overflakkee. Exoduskerk - Som melsdijk. Ensemble Scarabee be staande uit Caecilia de Leeuw, blok fluit; Fernardo Souza, barokhobo; Maaike Roelofs, barokcello en Mar- greet Prinsen, clavecimbel. Aanvang: 20 uur. vrijdag, 31 oktober Hervormde Kerk - Goedereede. Herv. Zangvereniging "Jeduthun" te Mid delharnis o.l.v. Mar van der Veer. Organist: Bart-Jaap de Bakker. Aan vang: 19.30 uur. zaterdag, 15 november Hervormde Kerk - Dirksland. 'Mag nificat" te Middelharnis o.l.v. Rinus Verhage. Orgel: Wim Diepenhorst. Aanvang: 20 uur. zaterdag, 29 november Stichting Kerkconcerten Goeree- Overflakkee. Rooms Katholieke Kerk - Oude Tonge. Lezing in sa menwerking met De Vereniging van Orgelvrienden door Dr. Hans van Nieuwkoop, organist te Alkmaar. Aanvang: 14.30 uur. 's Avonds in de Hervormde Kerk - Oude Tonge. Orgelconcert door Dr. Hans van Nieuwkoop. Aanvang: 20 uur. zaterdag, 13 december Exoduskerk - Sommelsdijk. Kerst concert. Dameskoor "Toonkunst" en kerkelijk jongerenkoor "Intouch" beide uit Middelharnis. Organist: Andries Stam; tenor: Jan Ossevoort. Aanvang: 20 uur. woensdag, 17 december Hervormde Kerk - Stellendam. Kerstzangavond. Chr.Gem. Zang vereniging "Soli Deo Gloria" o.l.v. P. Heyboer. Aanvang: 20 uur. zaterdag, 20 december Dorpstienden - Ouddorp. Kerstuit voering. Chr. Gem. Zangver. "Hart en Stem"; Chr. Jeugdkoor "Van Knop tot Bloem" en Chr. Kinderkoor "Jong Begonnen" uit Ouddorp o.l.v. J. Bezuijen. Aanvang: 19.30 uur. zaterdag, 20 december Hervormde Kerk - Oude Tonge. "Jubilate" uit Ooltgensplaat o.l.v. H. van Nispen-Franken; "Com nu met Sangh" uit Oude Tonge o.l.v. A. van 't Geloof; het Jongerenkoor "Psallite Deo" o.l.v. P. Kieviet en het Blokflui tensemble St. Muziekschool o.l.v. Elly Bakker. Organist: Anton Wee- nink. Aanvang: 19.30 uur. maandag, 22 december R.K.kerk - Middelharnis. Kerstcon cert. Mannenkoor "Ons Koor" en "One More Voice" o.l.v. W.Chr. Meyboom. Aanvang: 20 uur. dinsdag, 23 december Hervormde Kerk - Stad aan 't Haring vliet. Kerstzangavond. Chr.Gem. Zangver."Soli Deo Gloria" te Stad aan 't Haringvliet o.l.v. Paul Kieviet en Mannenkoor "Ons Koor" te Mid delharnis o.l.v. Willem Chr. Meij- boom. Organist: Kees Villerius. Aan vang: 20 uur. woensdag, 24 december Hervormde Kerk - Middelharnis. Kerstzangavond, Hervormde Zang vereniging "Jeduthun" o.l.v. Mar van der Veer. Organist: Bart-Jaap de Bak ker. Aanvang: 19.30 uur. officieel dealer TeLEeoMHumcATiE 2.11. P" telecom In samenwerking met Primafoon LET OP: alleen vrijdag en zaterdag Orlando 150nu een verkoelende attentie! Een Auto Zonnescherm alleen bij A.T.I. Berkenlaan 35a, Middelharnis. Tel. (0187) 486554/ Fax 487715 Nog enkele zeer voordelige TE KOOP in Ouddorp Tel. (0187) 68 23 52 (niet op zondag) TE HUUR te Lunteren in bosr. omgev. Nog vrij van 6/6-12/7 en na 23/8 Tel. (0318) 48 33 25 zaterdag, 3 januari 1998 Stichting Kerliconcerten Goeree- Overflakkee. Hervormde Kerk - Middelharnis. The Messiah van G.F. Handel door de Chr. Oratorium Vereniging "Middel harnis" met het Randstedelijk Bege leidingsorkest. Algehele leiding: Rinus Verhage. Aanvang: 20 uur. zaterdag, 21 februari 1998 Dorpstienden - Ouddorp. Chr. Gem. Zangver. "Hart en Stem" te Ouddorp m.m.v. het Jostiband-orkest. Aan vang: 20 uur. Deze rubriek - uitsluitend bedoeld voor kerkconcerten op Goeree en Overflakkee - beoogt een spreiding van de concert avonden te bewerkstelligen. Verenigin gen kunnen zich bij het vaststellen van hun programma op bovenstaande infor matie richten. Komen er onverhoopt toch meerdere concerten op een en dezelfde avond voor, dan worden ze geplaatst in volgor de van binnenkomst. Stuurt u tijdig uw gegevens toe en niet enkele weken voordat het concert plaats vindt. We hopen deze rubriek elke eerste vrijdag van de maand te plaatsen. Concerten tot een jaar na datum worden opgenomen. Aanmeldingen voor deze rubriek uitslui tend door middel van formulieren, die kunnen worden aangevraagd via tel. 482560. De Rabobank is een coöperatieve bank met als doelstelling leden ondernemers te financieren tegen lage rente en gunstige voorwaarden. De Rabobank is een bank met leden. Betrokken mensen, die via een geko zen bestuur en de leden vergadering invloed kunnen uitoefenen op het beleid van hun plaatselijke bank. Zo is gegarandeerd dat bij elke dienst die de Rabobank verleent het belang van de leden Tyvaar meetelt. De Coöperatieve Rabobank West-Flakkee B.A. houdt op 26 juni 1997 om 20.00 uur haar Algemene Ledenvergadering. De bijeenkomst wordt gehouden in Verenigingsgebouw De Schakel, Beatrixlaan 31 te Dirksland. De leden dis cussiëren dan onder meer over het jaarverslag 1996 van de bank en de toekomstige koers van de bank. 1. Opening 2. Notulen vorige vergadering 3. Jaarrekening 1996 4. Verkiezing leden Bestuur en Raad van Toezicht 5. Mededelingen en rondvraag Na het officiële gedeelte van de vergadering zal de heer J. van der Woude van Stellchem B.V. uit Stellendam een bedrijfspresentatie houden. De volledige agenda, de notulen van de vorige ver gadering alsmede de jaarrekening 1996 liggen vanaf heden op het hoofdkantoor van de bank voor de leden ter inzage. Het Bestuur West-Flakkee B.A. te Sommelsdijk heeft een ruime sortering kaarten voor: vj geboorte of andere voor u belangrijke gebeurtenissen GEBR. DE WAAL Langeweg 13 - Sommelsdijk Tel. (0187)482729 Met name voor mensen die aller gisch zijn voor stof is het van het grootste belang dat de uitblaaslucht die de stofzuiger verlaat vrij van stofdeeltjes is. De Sebo automatic XI is standaard voorzien van een S klasse filtering. Dit betekent dat stofdeeltjes voor 99,97% worden opgevangen. Uiteraard is het ook belangrijk dat bij het verwisselen van de stofzak ZO weinig mogelijk huisstof vrij komt. De Sebo automatic XI heeft een driewandige stofzak en een zeer hygiëni sche stofzaksluiting. De 'British allergy Foundation' heeft de Sebo automatic op zijn filtersysteem getest en aan de machi ne het predikaat 'Allergy Friendly' toege kend. Voor meer informatie: Morgen, zaterdag, demonstreert Lijnbaan Electra deze stofzuiger. Zie de advertentie elders in deze krant. IHililPlli! De reahsatie van Buitenplaats Nieuw-Zeeland gaat van stort. De Ie fase is vrijwel uitverkocht, dus genoeg aanleiding om het startschot te geven. Aan de start verschijnen 4 typen recreatiewoningen, o.a. met adembene mend uitzicht over het Haringvliet, 2 typen met rieten kap en een half- vrijstaand type. Nagenoeg alle woningen zijn gelegen oan ruime water partijen. Zoals u ziet een gevarieerd aanbod waarbij kwaliteit en comfort vanzelfsprekend zijn. De woningen zijn geschikt voor longdurig verblijf. Buitenplaats Nieuw-Zeeland: een bqzonder villapark Ruim van opzet met opvallende waterpartijen en veel groen. En dat op slechts een half uur van de randstod, oon de oevers van het weidse Horingvliet. Met pittoresk en ouderwets gezellig Middelharnis op loopafstand. Het strand en de jachthaven vindt u noost de deur. U bent reeds eigenaar van een luxe recreatievilla voor 199.500,-, exclusief BTW, v.o.n. Beslist aantrekkelijk wanneer u de waardevastheid meetelt. Bovendien behoort professionele verhuur tot de mogelijkheden. Wilt u ook met ons van stort? Kom dan eens een kijkje nemen op ons verkoopkantoor. Bel 0187~483406 voor het moken van een afspraak. U kunt uiteraard ook bellen voor meer informatie en/of de kleurrijke brochure. Openingstijden infoientrum (Oosthavendijli 80, hovenlioofd): 6 dogen pei weel( van 11.00-16.00 uur. Zondag geslolei II E P l A AI S AAN HET HARINGVLIET Postbus 328,3240 AH ItAiddelharnis Telefoon: 0187-483406, Fox: 0187-482154 Internet: hltp://www.qld.nl/nieuw-zeelond.nl Ik wil moer welen over Buitenplaats Nieuw-Zeelond. Stuur mij vrijbliivend dotumenlatie. Haam: Adres: l'C/Woonplaots: Telefoon: Deze bon in gefrankeerde envelop opsturen noor; Buitenplaats Nieuw-Zeeland, Postbus 328,3240 AH Middelharnis Tevens bij bezoek aan onze winkel Uw telecomwinkel in de Regio!! Verkorte agenda <»»«»«'«>»-«>«<i>'*<»*««-»C»»««'*-«>»<»*-»*«^-»« •<»*«-»o«^ british allergy foundation

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1997 | | pagina 7